به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 06 مهر 90 [ 21:53]
    سطح
    18
    Level completed: 60%, Points required for next Level: 40
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    4

تشکرشده 4 در 3 پست

Array

تنهایی یک زن مطلقه

چهار ساله طلاق گرفتم و سنم داره میره بالا-الان 36 سالمه-تنهایی شدیدا اذیتم میکنه-اهل دوستی با جنس مخالف نیستم یعنی هم از گناه و حرام میترسم و هم میترسم ازم سو استفاده بشه- اما شدیدا خلا عاطفی و روانی و .. را حس میکنم-کسی را هم ندارم که برام خواستگار پیدا کنه و خودم هم زن ساده ای هستم و خوشگل هم نیستم و نمیدونم چه جوری میتونم خودم یه همسر خوب پیدا کنم. نگاه جامعه و مردم و مشکلات یه زن مطلقه بسیار بد است -بسیار رنج میبرم-نمیتونم اعتقادات مذهبی و اصالت خانوادگی ام را زیر پا بذارم-کاسه صبرم از تنهایی لبریز شده-از دوستان همدرد خواهش میکنم اگه ممکنه راهنمایی ام کنید

2. کاربر روبرو از پست مفید tanhai96 تشکرکرده است .

tanhai96 (سه شنبه 22 شهریور 90)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 03 بهمن 90 [ 16:01]
    سطح
    24
    Level completed: 94%, Points required for next Level: 6
    دستاوردها:
    تشکرها
    762

تشکرشده 768 در 239 پست

Array

RE: تنهایی یک زن مطلقه

توی جمع های زنونه تمایل خودتون را به نحوی بیان کنید.

مثلا توی کلاس ورزش یا دوره های دوستانه یا ... وقتی صحبت می شه سعی کنید یه جوری بیان کنید که مایلید ازدواج کنید.

4. 6 کاربر از پست مفید شب نم تشکرکرده اند .

شب نم (سه شنبه 22 شهریور 90)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 01 اردیبهشت 97 [ 02:14]
    سطح
    81
    Level completed: 88%, Points required for next Level: 61
    Overall activity: 16.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    4,578

تشکرشده 5,967 در 1,568 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array

معمولا اگر در جمع های زنونه به خودتون برسید (لباس هاس مناسب بپوشید و ارایش کنید و با عشوه راه بروید) خانمها متوجه می شوند که این خانم که مطلقه است دوست دارد که ازدواج کند. در ضمن شاید بهتر باشد فعالیتهای اجتماعیتون رو هم بیشتر کنید.
    هر آنچه را برای خود می پسندی برای دیگران هم بپسند
    و هر آنچه را برای خود نمی پسندی برای دیگران هم نپسند

6. 2 کاربر از پست مفید deljoo_deltang تشکرکرده اند .

deljoo_deltang (دوشنبه 11 مهر 90)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 05 آبان 90 [ 15:39]
    سطح
    19
    Level completed: 30%, Points required for next Level: 70
    دستاوردها:
    تشکرها
    51

تشکرشده 52 در 29 پست

Array

سلام دوست عزیز
    ابتدا من به شما تبریک میگم به خاطر طرز تفکرتون که راضی به پر کردن لحظ های تنهایی بعد از جدایی به هر قیمتی نیستید.
    باور داشته باشید که بعد از اتمام این زندگی -همه درها بسته نشده و راه ها به سمت آرامش و خوشبختی مسدود نیستند قطعا زندگی جدیدی در انتظار شماست.مهم این است که ما از اتفاقات خوب و بد زندگی چه برداشتی داریم-این باور میتواند روش زندگی ما را تغییر دهد.طلاق راه و شروعی دوبارست.
    سعی کنید احساسات خودتان را مدیریت کنید تا میزان آسیب های احتمالی را به کمترین حد ممکن برسانید.با دوستان و اطرافیانی که دیدارشان برای شما خوشایند است بیشتر ارتباط داشته باشید.فعالیت های اجتماعی را افزایش دهید و از ورزش کردن برای داشتن روان و جسمی شاداب غافل نشوید.
    موفق باشی

8. 5 کاربر از پست مفید مهشید25 تشکرکرده اند .

مهشید25 (سه شنبه 22 شهریور 90)

عضو همراه

آخرین بازدید
    جمعه 01 تیر 97 [ 15:49]
    سطح
    84
    Level completed: 54%, Points required for next Level: 233
    Overall activity: 18.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteran10000 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    3,189

تشکرشده 3,297 در 818 پست

Array

بیشتر تو اجتماع حضور داشته باشید.خونگرم تر و شاداب تر از قبل.رابطتو با خدا قوی تر کن.می دونی هر چی رو مشکلت (تنهائی.مجرد بودن)مانور بدی بزرگتر دیده می شه.تنهائی هات رو با ارتباط با خدا پر کن.و از خودش هم بخواه هر چی صلاحته بهت بده.باور کن گاهی مجرد بودن می ارزه به متاهل بودن.اگه امکانش هست حتما درس بخون و خیلی کارها که می تونی انجام بدی

10. 3 کاربر از پست مفید رایحه عشق تشکرکرده اند .

رایحه عشق (چهارشنبه 23 شهریور 90)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 27 مهر 91 [ 11:20]
    سطح
    26
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 52
    دستاوردها:
    تشکرها
    268

تشکرشده 271 در 78 پست

Array

دوستان عزيز خيلي خوب شما رو راهنمايي كردند. اولين قدم اينه كه اسم كاربري اتون رو عوض كنيد. شما اگه توجه اتون رو همش رو تنها بودن متمركز كنيد مطمئن باشيد همواره تنها مي مونيد.
    مقاله ايي تو روزنامه همشهري چند وقت پيش مي خوندم كه در رابطه با زنان مطلقه و يا دختران مجردي بود كه سنشون بالا رفته بود و ازدواج نكرده بودند و تنها زندگي مي كردند. راهكارهاي خيلي جالبي داده بود. اول از همه مي گفت از تنهايي خودتون لذت ببريد. من نمي دونم شما تنها زندگي مي كنيد يا نه ؟
    مثلا تو اين مقاله مي گفت كه شما مي تونيد خيلي از برنامه هايي رو كه دوست داريد به اجرا در بياريد. رژيم غذايي مورد علاقه اتون، ديدن فيلم دلخواه، انجام دادن كارهاي مورد علاقه.
    اين قسمت براي كم كردن حس تنهايي اتونه. اگه مي تونيد با دوستانتون برنامه هاي مفرح بذاريد ..تورهاي مسافرتي و غيره..هر چه قدر بيشتر در اجتماع باشيد هم خوشحال تر هستيد و هم ممكنه كيس هاي بيشتري براتون پيدا بشه. اين هم از ذهنتون دور كنيد كه زيبايي تو پيدا كردن همراه زندگي دخيله. هر چه قدر شما با خودتون و دنيا هماهنگ تر باشيد، شاد باشيد ، و ساز مخالف با هر چيزي نزنيد مسلما انسان هاي بيشتري رو جذب خودتون مي كنيد.
    من خودم تنها زندگي مي كنم. اوايل جدايي ام شب ها حس بدي داشتم. ولي انقدر روي خودم كاركردم كه الان فقط دوست دارم تو خونه خودم باشم و اين استقلال رو به هيچ چيز ترجيح نمي دم (البته اين حالات الانمه..ممكنه يك روزي برسه كه دلم بخواد دوباره زندگي مشترك داشته باشم...مطلق حرف نمي زنم).
    من از اين فرصت براي تقويت رابطه ام با خدا، شناخت بيشتر خودم، آرامش بيشتر، رسيدگي به ذهن و جسمم دارم استفاده مي كنم.
    روزي كه تمام توجه اتون رو از اين وضعيت برداريد ، اين تنهايي سنگيني خودش رو از دست ميده و شرايط براي ازدواج مجدد و البته موفق شما ايجاد ميشه.

12. 5 کاربر از پست مفید الميرا1358 تشکرکرده اند .

الميرا1358 (شنبه 11 آذر 91)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 11 شهریور 95 [ 04:50]
    سطح
    66
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 210
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    880

تشکرشده 885 در 224 پست

Array

عزیزم منم عین شمام .من تازه طلاق گرفتم ولی خیلی سال بود تنها زندگی می کردم ... باور کن عصرا که از سر کار میام خونه دیگه وقت خرید هم ندارم .اینقدر خسته هستم که فقط سعی می کنم یه کم با پسرم سر و کله بزنم و شبام عین جنازه رو تخت ولو شم
    برای همینه که اصلا وقتی برای فکر کردن به اینجور مسایل ندارم ..نمی دونم شاغل هستی یا نه ولی داشتن یه شغل خوب خیلی می تونه بهت کمک کنه ..مخصوصا بودن بیرون از خونه و یه محیط کار سالم باعث میشه رواط اجتماعی خیلی خوی با دیگران برقرار کنی...نمی دونم فرزندی داری یا نه اما وقت گذروندن با بچه ها و به عبارتی باهاشون سر و کله زدن و بازی و شوخی و رسیدگی به مسایلشون خیلی لذت بخش هستش .اقلا برای من که همینه چون لحظه شماری می کنم بیام خونه و با پسرم باشم ..اگه محل کارم رو اب ببره من هیچ چیزو با این لذت عوض نمی کنم...
    ورزش و قرار گذاشتن بیرون و تو خونه با دوستات هم خیلی مفیده ..من و دوستام هفته ای دو بار برنامه داریم صبحانه میریم هتل های بزرگ ..هر بار یه هتل .صبحانه رو می خوریم و بعدش هر کی میره سر کار خودش ولی کلی حال و هوامون عوض میشه ..
    باور کن من اگه دنیا رم بم بدن دیگه دلم نمی خواد این ازادیمو از دست بدم ..خیلی دارم باش حال می کنم ..البته شاید من مشکل دارم!!!!! مشکلات زندگیمم واقعا کم نیست .از همه طرف بعضی وقتا توی فشارم.
    سعی کن دو تا مطلب رو بهش بچسبی بقیه اش خود به خود درست میشه .
    اول اینکه روابط اجتماعیتو هی قوی تر کن .افراد جدید گروه های جدید برنامه های جدید..البته سالم
    دوم اینکه وقتت رو اصلا ازاد نگر ندار ..سعی کن برای همش برنامه ریزی داشته باشی.
    امیدوارم دفعه بعد دیگه نگی تنهام..

14. 6 کاربر از پست مفید f_z تشکرکرده اند .

f_z (چهارشنبه 23 شهریور 90)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 24 مهر 90 [ 13:59]
    سطح
    25
    Level completed: 78%, Points required for next Level: 22
    دستاوردها:
    تشکرها
    308

تشکرشده 310 در 114 پست

Array

عزیزم همیشه یادت باشه تنها بودن بهتر از بودن در یک رابطه بده. اول از همه به خدا توکل کن دوم ترس برادر مرگه. حضرت علی (ع) می فرمایند: اگر از چیزی می ترسید خود را با آن رودررو کنید. شما از این موضوع که نکنه کسی بخواد ازتون سوء استفاده کنه می ترسید و کلا ه رگونه ارتباطی رو با جنس مخالف گذاشتید کنار. توی سنی هم هستید که مردها انتظار دارند کمی اجتماعی تر باشید. نه اینکه با کسی طرح دوستی بریزید ولی خیلی ساده میشه با مردها بدون ارتباط های خصوصی ارتباط برقرار کرد. تبادل اندیشه و ... اما از من میشنوی بهتره ک ری کنی که از روی تنهایی دنبال کسی نباشی. همیشه در این مواقع هیچ وقت به جایی نمیرسی. اما وقتی مدیریت زمان را در دست گرفتید می بینید که چه آسان همه چیز خوب و نیکو می شه و خواسته هایتان بر آورده می شه. و یادت باشهترس از سوء استفاده رو همین الان که داری اینو میخونی بریز دور چون از هر چیزی که بترسی مثل سایه تعقیبت می کنه.
    نمونشو من میشناسم
    یکی از فامیل هامون که اونقدر از این سوء استفاده می ترسه که به همه میگه شوهر داره و اینطوری آدمای مناسب از دور و برش پراکنده میشن و به خودشون اجازه نمی دن جلو بیان و خوب آدمای عوضی هم که براشون مهم نیست که تو شوهر داشته باشی یا نه بالاخره میان سراغت.

16. 2 کاربر از پست مفید 100maah تشکرکرده اند .

100maah (یکشنبه 24 مهر 90)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)