به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 39
    عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 01 شهریور 91 [ 12:48]
    سطح
    43
    Level completed: 3%, Points required for next Level: 195
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    850

تشکرشده 839 در 390 پست

Array

خسته شدم، بازم باید تحمل کنم؟ (3)

سلام فرشته مهربان
    من فکر میکنم برعکس سایتهای تفریحی، کسائیکه میان اینجا مشکل دارن که میان اگرنه کسی دلش نمیخواد روزشو تو سایتی که پر از مشکله بگذرونه
    این برخوردتون باعث دلسردی اعضا میشه
    اگه فکر میکنین زیادی بهم کمک شده خیلی محترمانه بگین از سایت برم بیرون، ولی این کار واقعا دور از اداب اجتماعیه
    من فکر نمیکنم اگه مشکلم حل بشه بازم بیام اینجا بنویسم
    در ضمن یه زندگی رو با دو تا پیام و شنیدن جواب نمیشه درست کرد گذشته از اون با پیامهایی که برام میزارن خیلیها دارن همزمان با من سعی میکنن زندگیشونو سر و سامون بدن
    امیدوارم هیچ وقت تو زندگیت مشکلی نداشته باشی ،که اگه داشتی متوجه شرایط میشدی و تاپیکمو نمیبستی یا لااقل مینوشتی طولانی شده یه تاپیک جدید باز کن نه اینکه تکراری شده و به چیزایی که گفتن عمل نکردم
    بازم اگه تاپیکم اذیتت میکنه اینو حذف کن، منم دیگه اینجا نمیام

2. 2 کاربر از پست مفید shamim_bahari2 تشکرکرده اند .

shamim_bahari2 (پنجشنبه 13 بهمن 90)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 24 خرداد 00 [ 00:30]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    Veteran50000 Experience PointsSocialTagger First Class
    تشکرها
    9,001

تشکرشده 10,163 در 2,191 پست

Array

RE: خسته شدم، بازم باید تحمل کنم؟ (3)

با سلام

بارها در قوانین در تاپیکهای مستقل به اعضاء تذکر داده ایم که اجازه ندهند تاپیکشان، به حاشیه برود، آنها باید سعی کنند تاپیک فقط در مسیر مشاوره باشد و نه چیز دیگری، اعضاء باید سعی کنند از مشاوره اعضاء جمعبندی داشته باشند،اعضاء باید سعی کنند با توجه به تذکر مکتوب!
    نقل قول نوشته اصلی توسط keyvan
    با سلام
    در همان تاپیک قبلی دلیل را توضیح داده ام.
    در ابتدای این تاپیک متذکر میشوم،از ارسال های چت گونه، احوال پرسی و سراغ گرفتن خودداری کنید.
    اینگونه ارسال ها باعث پیشروی تعداد پست های تاپیکها میشوند،
    ممنون از توجه شما
    دقیقا" ارسال دوم تاپیک قبلی این را نوشتم اما 38 ارسال! در این حوزه بود
    فضای مجازی محدود است و در حد کمی متواند به مراجع کمک کند،برای ما هیچ مشکلی پیش نمی آید که شما مشاوره بگیرید یا نگیرید،این شخص شما است که وابسته این محیط میشود شما هر روز اوضاع را مینوشتید و اعضاء برای آن روز نسخه می پیچیدند،
    خواهر گرامی این شیوه به زندگی شما آسیب میزند،
    در مجموع393 ارسال در دو تاپیک

4. 2 کاربر از پست مفید keyvan تشکرکرده اند .

keyvan (شنبه 12 شهریور 90)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    43
    دستاوردها:
    تشکرها
    850

تشکرشده 839 در 390 پست

Array

جناب کیوان سلام
    من نمیخوام باهاتون بحث کنم، اگرم چیزی نوشتم که ناراحت شدین خواهش میکنم شرایطمو درک کنین، من با ناراحتی و برای پیدا کردن راهکار میام اینجا و وقتی با بسته شدن تاپیکم و اینکه تلاشی نمیکنم مواجه میشم بیشتر احساس افسردگی میکنم و تمام کارهایی که کردم به نظرم بیخود میاد
    شاید چت گونه بود ولی اگه نگاه میکردین میدیدین که از سر بحران زدگی و بیچارگی تند تند مینوشتم تا شاید شرایط زندگیم بدتر نشه اگرنه سایتهای چت زیاده و نیازی نیست بیام اینجا چت کنم تا شما بیاین تذکر بدین
    اینجا سایت همدردیه و وقتی من گزارش روزانمو مینویسم همه باهام همدردی میکنن و اشتباهاتمو میگن و اگه فکر میکنین این داره به زندگی من صدمه میزنه بعد از اینکه ازتون واقعا ممنونم که مثل یه برادر نگران زندگیم هستید باید بگم اوضاع زندگیم خیلی بهتر شده، این دعواها و اعصاب خوردیهای ما هر هفته بود ولی الآن شده دو هفته یکبار بعضی اوقات فاصلش طولانی تر هم میشه ، هرچند از شدتش کم نشده
    من تونستم فاصله بحرانهامونو کم کنم، الآن میخوام یاد بگیرم شدتشو کم کنم
    امیدوارم تا درست شدن اوضاع زندگیم منو تحمل کنین
    ممنون

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 24 خرداد 00 [ 00:30]
    سطح
    100
    دستاوردها:
    Veteran50000 Experience PointsSocialTagger First Class
    تشکرها
    9,001

تشکرشده 10,163 در 2,191 پست

Array

سلام
    بهرحال این فضا بدین خاطر ایجاد شده که هر شخصی بتواند مشکلش را مطرح کند و نتیجه بگیرد،اما در چهارچوب تعیین شده.

7. 2 کاربر از پست مفید keyvan تشکرکرده اند .

keyvan (شنبه 12 شهریور 90)

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Overall activity: 99.3%
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,651

تشکرشده 35,973 در 7,399 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط مدیرهمدردی

قبلا هم گفتم دلخوش به این تاپیکها نباش که به سرعت پیش می رود. اینها نمی تواند جای مشاوره حضوری را در مورد مشکلات اساسی بگیرد.
    شما بهتر هست حضوری پیگیری کنید. آنچه که باید در این فضای مجازی از زوایا و جوانب مشکلت مطلع شوی با شما در میان گذاشته شد. بقیه آن نیاز به تمرین و تکرار زیر نظر یک متخصص دارد.

بنده این تاپیک را قفل می کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشته مهربان
    =====

سعی کنید در ادامه راه بیشتر متکی به تواناییهای خود برای عملکرد درست باشید ، و با تجهیز فکری و علمی و عملی خود زندگی را پیش ببرید و از وابستگی به دریافت راهکار از دیگران در جزئی ترین مسائل پرهیز کنید ، تا مستقل ، خلاقانه و رشد آفرین زندگی کنید .

در پناه حق متعال موفق باشید

.
    این تاپیک به دلیل طولانی شدن ( خارج از استناندارد ) قفل می شود

لیلای عزیز

ضمن ابراز خوشحالی از موفقیت هایت در به کار گیری راهنمایی ها و توصیه به ادامه توجه به راهکارهای تا کنون داده شده از سوی دوستان و به کار بستن آن . لازم است بگویم که بیان جزییات خاطره وار مسائل زندگی و راهنمایی خواستن در تک تک موارد ، جنبه مشاوره ای ندارد . و وابسته ساز است که مخل استقلال و خلاقیت و حتی اراده شما در مدیریت خود و رابطه و زندگیتون هست لذا تأکید می شود که از این روش و روند بپرهیزید و سعی کنید خلاقانه ، تأمل نموده و در موارد جزئی خود راهکار مناسب را بیابید و جز در موارد بحرانی در پی کمک گرفتن از غیر نباشید .

پاورقی :
    =====

لازم به ذکر است که تاپیکهای اینگونه ای به خاطر آفت زا بودنش از نظر مشاوره ای و آسیب رسانیش به مراجع ( ایجاد وابستگی به راهنمایی دیگران ، اختلال در استقلال ، مدیریت زندگی و مخل خلاقیت بودنش ، و رشد ریز بینی نا بجا و پرداختن به حاشیه ها در زندگی ) مشمول قفل شدن هستند

با تشکر
    این تاپیک به دلیل طولانی شدن و همچنین دریافت راهنمائیهای کافی ، قفل می شود .

پیانو زن گرامی ، فضای مجازی بیش از این مقدار که شما را راهنمایی داده ظرفیت مشاوره ندارد . اگر هنوز هم در این زمینه با خود مشکل دارید بهترین کار مشاوره حضوری و تلاش برای تغییر نگرش به کمک یک مشاور مطمئن است .

.

نقل قول نوشته اصلی توسط مدیرهمدردی
    با سلام و احترام

بعضی تاپیک بسیار طولانی و طاقت فرسا می شوند و علیرغم پیشرفت فیزیکی(پستهای طولانی و تعداد پست های زیاد در یک زمان کوتاه) از نظر مشاوره ای و تخصصی (نسبت به حجم پست ها و تعدادشان)غنای کافی را ندارند

همچنین افزودن به تعداد پست ها طی چند روز ، نشان می دهد که بیشتر یک گفتگو و ابراز احساسات هست. تا مشاوره . معمولا کسانی که در یک رابطه عاطفی و عشقی هستند یا اینکه از نظر هیجانی و احساسی با همسرشان درگیر شده اند بیشتر به پستهای طولانی و زیاد روی می آورند.

به هر حال معمولا در مشاوره حداقل یک هفته نیاز به فکر کردن و بررسی مطالب قبلی هست. نه اینکه بلافاصله طی چند دقیقه پست عریض و طویل دیگری زده شود. بعضی مراجعین بیشتر اصرار بر حرف زدن دارند. تااینکه بخواهند روی حرفی فکر کنند یا فرصت بگیرند که عمل کنند.

اینکه معمولا در اینگونه تاپیکها صرفا 2 یا 3 نفر( به خاطر شباهت موضوع به موضوع مورد علاقه اشان) در تعامل با شخص قرار می گیرند نشان دهنده اینست که سایرین به خاطر طولانی بودن مطلب و زیاد بودن آنها حوصله نمی کنند و می گذرند.
    حالا اگر کسی هم بیاید جواب بدهد نمی تواند مسائل مهم شما را در میان انبوه مسائل جزئی بیرون بکشد. و باز این مسئله راهنمایی ها و مشاوره ها را کم عمق می کند.

قابل توجه :

1 - در همدردی ، وزن تخصصی تاپیکهای مشاوره ای برای مدیران بسیار مهم است ، و موظفند تاپیکهایی که از این جهت وزن قابل اعتباری ندارند را تعطیل کنند حتی اگر طولانی هم نشده باشد . لذا در تاپیکهای که باز می کنید به این مهم توجه داشته باشید که مسئله را هرجا نیاز به راهنمایی فنی و تخصصی دارید طرح کنید و در باقی موارد روی پای خود بایستید و همچنین از موارد مشابه که در تالار مطرح شده با جسجوی سابقه موضوع ، بهره بگیرید که قطعاً موجب رشد فکر و عملی و درایتی و خلاقیتی شما خواهد شد و این چیزی است که ما از صمیم قلب برای اعضاء عزیز همدردی خواهانیم و خود را موظف به جلب توجه و هدایت مراجع به این جهت می دانیم .

2 - هر مراجعی که تاپیکی باز می کند ، خود بهترین مدیر برای حفظ آن تاپیک در مسیری که مد نظر هست می باشد ، لذا از دوستان عزیز انتظار داریم که تاپیکهای خود را دقیق کنترل و مدیریت نموده ، و در مواجهه با مواردی از پستها که حاشیه ای ، اسپم ، جنجال برانگیز و یا حاوی محتوای رفتاری نامناسب با مراجع بود آنها را از طریق گزینه گزارش به مدیران اطلاع دهند تا اقدام لازم در جهت همیاری با باز کنند تاپیک صورت پذیرد .

موفق و سربلند باشید .

.

و جهت تآکید بیشتر و یادآوری اینکه بهتره به راهکارهای داده شده عمل کنید و با خلاقیت خود ابتکار عمل را بدست گرفته و وابسته به حتی مشاوره حضوری نباشید چه رسد به مشاوره مجازی با گزارشهای روزانه ( که اعتبار مشاوره ای ندارد ) .

در همدردی ، وزن تخصصی تاپیکهای مشاوره ای برای مدیران بسیار مهم

است ، و موظفند تاپیکهایی که از این جهت وزن قابل اعتباری ندارند را تعطیل کنند حتی اگر طولانی هم نشده

باشد . لذا در تاپیکهای که باز می کنید به این مهم توجه داشته باشید که مسئله را هرجا نیاز به راهنمایی فنی

و تخصصی دارید طرح کنید و در باقی موارد روی پای خود بایستید و همچنین از موارد مشابه که در تالار مطرح

شده با جسجوی سابقه موضوع ، بهره بگیرید که قطعاً موجب رشد فکر و عملی و درایتی و خلاقیتی شما

خواهد شد و این چیزی است که ما از صمیم قلب برای اعضاء عزیز همدردی خواهانیم و خود را موظف به جلب

توجه و هدایت مراجع به این جهت می دانیم .
    .
    ما مدیران موظف به عمل به وظایف محوله و منشور مدیران هستیم . و دوستانی که اعتراضی از این بابت دارند بهتر است که از طریق لینک ارتباط با ما یا پیام خصوصی با مدیر محترم همدردی مطرح نموده و پاسخ دریافت دارند .

موفق باشید

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    43
    دستاوردها:
    تشکرها
    850

تشکرشده 839 در 390 پست

Array

فرشته جان مرسی که برام نوشتی
    ولی باور کن اصلا حالی برای بحث در مورد روال کار سایت ندارم
    من یه جور دیگه مشکلاتمو حل میکنم و دیگه چیزی نمینویسم
    ممنون بابت این مدت

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 17 اسفند 93 [ 14:25]
    سطح
    63
    Level completed: 60%, Points required for next Level: 122
    Overall activity: 33.0%
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    2,038

تشکرشده 2,035 در 738 پست

Array

سلام شميم جان:

به نظرم اگه مشكلي تو زندگي ات داري يادداشت كن. منتها طبق قوانين سايت پيش برو تا تاپيكت را نبندند.

11. کاربر روبرو از پست مفید ليلا موفق تشکرکرده است .

ليلا موفق (شنبه 12 شهریور 90)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    43
    دستاوردها:
    تشکرها
    850

تشکرشده 839 در 390 پست

Array

اقلیما جان پاکش کردم
    لیلا جان، من ضعیف شدم، دارم سعی میکنم هر استرس کوچیکی رو که میتونم از زندگیم پاک کنم ، فعلا چیزایی که ازدستم بر میاد مثل روال این سایت یا مسائلی از این دستو دارم حذف میکنم
    نه قهر کردم ، نه از مدیرها دلگیر شدم، و نه میتونم دوستان خوبمو فراموش کنم
    بازم سر میزنم
    ولی چون احتیاج دارم تو ریز مسائل کمک بگیرم تا بتونم اشتباهاتمو پیدا کنم، ترجیح میدم خارج از سایت اینکارو کنم
    ولی بازم میام اینجا
    دوستتون دارم
    دعا کنین دوباره اونقدر قوی بشم که بسته شدن یه تاپیک اینطوری روحیمو به هم نریزه

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 17 اسفند 93 [ 14:25]
    سطح
    63
    Level completed: 60%, Points required for next Level: 122
    Overall activity: 33.0%
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    2,038

تشکرشده 2,035 در 738 پست

Array

شميم نوشته:
    لیلا جان، من ضعیف شدم، دارم سعی میکنم هر استرس کوچیکی رو که میتونم از زندگیم پاک کنم ، فعلا چیزایی که ازدستم بر میاد مثل روال این سایت یا مسائلی از این دستو دارم حذف میکنم

شميم جان فقط سعي كن رفتار منفعلانه را در پيش نگيري.

14. کاربر روبرو از پست مفید ليلا موفق تشکرکرده است .

ليلا موفق (شنبه 12 شهریور 90)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    43
    دستاوردها:
    تشکرها
    850

تشکرشده 839 در 390 پست

Array

مرسی لیلا جان
    راستش دیشب سعی کردم باهاش صحبت کنم، البته از شب قبلش تا دیشب حدود ساعت 7 یک کلمه هم با هم حرف نزدیم، من برای صبحانه و ناهار ، سفره پهن کردم ، برای هر دومون، ولی ایشون میرفت تو آشپزخونه یواشکی خودش میخورد و نمیومد، من میرفتم پای تی وی میرفت پای کامپیوتر و برعکس

اما ساعت 7شب، یه لیوان شربت براش درست کردم و رفتم پیشش، یه کم باهاش حرفهای معمولی زدم که برخوردش بد نبود، بعد بهش گفتم میخوام حرف بزنیم، بهش گفتم اگه تا حالا چند بار یه چیزو گفتی و من فراموش کردم (که این محاله،) البته محالو بهش نگفتما، گفتم برای آخرین بار بهم اعتماد کن و بگو

بهش گفتم من هر چیز کوچیک و بزرگی که ناراحتم میکنه به شوخی و جدی بهت میگم، حتی اگه بعضیهاشو بازم تکرار میکنی بازم بهت میگم، پیش خودم فکر میکنم بعد از ده بار، صدبار یا هزاربار بالاخره حواست جمع میشه و رعایت میکنی ولی تو یکبار که من یادم نمیاد میگی یه چیزو گفتی و همیشه میگی دیگه تکرار نمیکنی

منم مثل تو آدمم، علم غیب ندارم، تا چیزی رو ندونم نمیتونم راجع بهش تلاش کنم،

بهش گفتم اگه یکی از دوستات یه رفتار اشتباهی داشته باشه تو میزاری همونطوری بمونه؟ یا کمکش میکنی اخلاقشو عوض کنه؟ مگه خودت نگفتی ما دوستیم؟ پس چرا بهم نمیگی چی ناراحتت میکنه

بلند شد که من حوصله حرف زدن ندارم بعدا صحبت میکنیم، گفتم کی؟ من از دیشب تا حالا بخاطر تو سکوت کردم و تو هم الآن صبوری به خرج بده و بشین صحبت کنیم، دیدم زیر بار نمیره منم ادامه ندادم

و مشکل همیشگی من باز رخ داد

من یه موردی دارم اینکه سریع اشکم در میاد، چه حق با من باشه چه نباشه وقتی صحبت میکنم از شدن دلشکستگی و حساسیت عاطفی اشکم در میاد، حتی تو محل کارم اگه یه مسئله ای خیلی حاد بشه سریع بغضم میگیره

نمیدونم چکار کنم

آخر همه اینها رفتم بهش گفتم نگاهم کن، یه نگاه یک ثانیه ای کرد، بهش گفتم نه قشنگ نگاه کن، یه کم نگام کرد، بعد بهش گفتم کسی که از کم بودنت تو لحظه هاش اینطوری عذاب میکشه کسی نیست که بخاد لجبازی کنه یا عذابت بده، و متأسفانه اشکم در اومد، دلم نمیخواست، خیلی سعی میکنم جلوشو بگیرم ولی ناخودااگاهه

این ماجرا بود

آخرشم حرفی نزدیم

ولی پذیرش منو داشت

دیشب فکر میکردم اگه نمیرفتم جلو چی؟ یعنی ممکن بود پیش قدم بشه؟ یعنی اونطوری بهتر بود؟

صبح دوباره یه کم تو قیافه بود ، یه کم سر به سرش گذاشتم باز بهتر شد

اما نمیدونم تا کجا باید ادامه بدم

مثلا دیشب بعد از صحبتمون فقط برای ستایش صداش کردم و دیگه نرفتم سراغش تا آخر شب

اونم در حد یک ربع کنارش بودم و بعد گرفتم خوابیدم

یعنی حس میکردم باید محدوده رو رعایت کنم، نه زیاد برم جلو نه زیاد عقب بکشم

نمیدونم حدش کجاست

16. کاربر روبرو از پست مفید shamim_bahari2 تشکرکرده است .

shamim_bahari2 (شنبه 12 شهریور 90)

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)