به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 25 شهریور 90 [ 16:47]
    سطح
    19
    Level completed: 47%, Points required for next Level: 53
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    2
    تشکرشده 2 در 1 پست
    Array

هنوز عروسی نکردیم ولی شوهرم خیانت کرد

slm man 21 salame v ba vojode khastegaraye ziadam mikhastam ye tasmime aghelane bgiram chon hamash shenide bodam marda zane dovomeshono nemikhan az dast bdan,2sal pish ye mard 29 sale k ye bar zanesho talagh dade chon dosesh nadashte omad khastegari hamash mikhast k bhsh khianat nakonam manam dg harchi man bgam hamone kholase ba hezarta mokhalefat az tarafe khonevadam belakhare aghd kardim avalesh hame tajob kardan ba vojode inke nemidonestan in ye ba joda shode vali bazam migoftan to az saresh zidi vali bara man mohem nabod chon kheili najibo mehrabon bod dar barabare manke zod az kore dar miraftamo... hata mashinesho gozasht vase man akhe khodesh teh zendegi mikone b khatere karesh manam shahrestanam,ta inke ye 6 mahi mishe akhlaghesh avaz shode hameye on raftaraye ghablie mano anjam mide v man tahamol nadaram 2mahe k akhlaghamo avaz kardam vali hamash mige bayad 2sali k zajram dadi zajret bedam,hamash tahdidam mikard k vasat arosi nemigiram manam tavaghoamo kam kardam az kheili chiza gozashtam vase ye arosie sade chon manam mese hame arezu daram,arosimon shahrivar bod 1mahe pish khahar shoharam fot shod az on roz abe khosh az galom paein narafte albate man kheili ba khaharesh in avakher khob bodam kholase in dafe k omade bod shahrestam to kife polesh ye simkarte ir didam k hameye shomarehash 2khtaran donya ro saram kharab shode alan 1haftast karam geryast ehsas mikonam pir shodam vaghean in haghe mane?hala mige mikham mashino bebaram tehran hamash to zehnam afkare manfie toro khoda komakam konid age khianati ham bashe in haghe mane k khianat konam mitonestam b andazeye mohaye saram in karo bokonam azadisham dashtam vali hichvaght nakhastam..chi kar konam komakaaaaaaaaaaaaaam konid

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 16 اردیبهشت 01 [ 17:22]
    سطح
    76
    Level completed: 74%, Points required for next Level: 107
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    383

تشکرشده 386 در 151 پست

Array

RE: هنوز عروسی نکردیم ولی شوهرم خیانت کرد

لطفا فارسی تایپ کنید

3. 2 کاربر از پست مفید mta تشکرکرده اند .

mta (شنبه 29 مرداد 90)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 14 آذر 90 [ 01:50]
    سطح
    30
    Level completed: 73%, Points required for next Level: 41
    دستاوردها:
    تشکرها
    346

تشکرشده 358 در 196 پست

Array

عزیزم فارسی تایپ کن کور شدم تا خوندم
    اولا شما هم تو این رابطه خیلی اشتباه کردی رفتارهای بدی با ایشون داشتی که الان میخواد تلافی کنه
    شما درمورد ازدواج قبلیشون تحقیق کردی؟ دلیل خوبی نیست که چون 1بار طلاق داده دیگه این کار رو نکنه
    کسی که 1بار ازدواج کرده گناهی نداره که بتونه رفتارهای بد شما رو تحمل کنه
    ایشون به شما خیانت کرده دلیلش رو چی میدونی؟
    از زمانی که رفتارتون رو تغییر دادید تغییری نکرده؟ هنوز دوستون داره؟

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 01 اسفند 95 [ 19:50]
    سطح
    66
    Level completed: 90%, Points required for next Level: 41
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points
    تشکرها
    4,528

تشکرشده 4,871 در 817 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh21
    slm man 21 salame v ba vojode khastegaraye ziadam mikhastam ye tasmime aghelane bgiram chon hamash shenide bodam marda zane dovomeshono nemikhan az dast bdan,2sal pish ye mard 29 sale k ye bar zanesho talagh dade chon dosesh nadashte omad khastegari hamash mikhast k bhsh khianat nakonam manam dg harchi man bgam hamone kholase ba hezarta mokhalefat az tarafe khonevadam belakhare aghd kardim avalesh hame tajob kardan ba vojode inke nemidonestan in ye ba joda shode vali bazam migoftan to az saresh zidi vali bara man mohem nabod chon kheili najibo mehrabon bod dar barabare manke zod az kore dar miraftamo... hata mashinesho gozasht vase man akhe khodesh teh zendegi mikone b khatere karesh manam shahrestanam,ta inke ye 6 mahi mishe akhlaghesh avaz shode hameye on raftaraye ghablie mano anjam mide v man tahamol nadaram 2mahe k akhlaghamo avaz kardam vali hamash mige bayad 2sali k zajram dadi zajret bedam,hamash tahdidam mikard k vasat arosi nemigiram manam tavaghoamo kam kardam az kheili chiza gozashtam vase ye arosie sade chon manam mese hame arezu daram,arosimon shahrivar bod 1mahe pish khahar shoharam fot shod az on roz abe khosh az galom paein narafte albate man kheili ba khaharesh in avakher khob bodam kholase in dafe k omade bod shahrestam to kife polesh ye simkarte ir didam k hameye shomarehash 2khtaran donya ro saram kharab shode alan 1haftast karam geryast ehsas mikonam pir shodam vaghean in haghe mane?hala mige mikham mashino bebaram tehran hamash to zehnam afkare manfie toro khoda komakam konid age khianati ham bashe in haghe mane k khianat konam mitonestam b andazeye mohaye saram in karo bokonam azadisham dashtam vali hichvaght nakhastam..chi kar konam komakaaaaaaaaaaaaaam konid
    سلام من ۲۱ سالمه و با وجود خواستگارای زیادم می‌خواستم یه تصمیم عاقلانه بگیرم چون همش شنیده بودم مردا زن دومشنو نمیخوان از دست بدن،۲سال پیش یه مرد ۲۹ ساله که یه بار زنشو طلاق داده چون دوسش نداشته اومد خواستگاری همش می‌خواست که بهش خیانت نکنم منم دگر هرچی‌ من بگم همونه خلاصه با هزارتا مخالفت از طرف خانوادم بالاخره عقد کردیم اولش همه تعجب کردن با وجود اینکه نمیدونستن این یه بار جدا شده ولی‌ بازم میگفتن تو از سرش زیادی ولی‌ برا من مهم نبود چون خیلی‌ نجیبو مهربون بود در برابر منکه زود از کره در میرفتمو... حتا ماشینشو گذشت واسه من آخه خودش تهران زندگی‌ می‌کنه به خاطره کارش منم شهرستانم،تا اینکه یه ۶ ماهی‌ می‌شه اخلاقش عوض شده همهٔ اون رفتارای قبلی منو انجام میده و من تحمل ندارم ۲ماه که اخلاقمو عوض کردم ولی‌ همش میگه باید ۲سالی‌ که زجرم دادی زجرت بدم،همش تهدیدم میکرد ک واست عروسی‌ نمی‌گیرم منم توقعمو کم کردم از خیلی‌ چیزا گذشتم واسه یه عروسی ساده چون منم مس همه آرزو دارم،عروسیمون شهریور بود ۱ماه پیش خواهر شوهرم فوت شد از اون روز آب خوش از گلوم پایین نرفت البته من خیلی‌ با خواهرش این اواخر خوب بودم خلاصه این دفعه که اومده بود شهرستان تو کیف پولش یه سیمکارت دیدم ک همهٔ شمارهاش دخترن دنیا رو سرم خراب شده الان ۱هفتست کارم گریست احساس می‌کنم پیر شدم واقعا این حق منه؟حالا میگه می‌خوام ماشینو ببرم تهران همش تو ذهنم افکار منفی تورو خدا کمکم کنید اگه خیانتی هم باشه این حق منه كه خیانت کنم می‌تونستم به اندازهٔ موهای سرم این کارو بکنم ازادیشم داشتم ولی‌ هیچوقت نخواستم..چی‌ کار کنم کمکم کنید

6. 5 کاربر از پست مفید سرافراز تشکرکرده اند .

سرافراز (چهارشنبه 23 شهریور 90)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 19 شهریور 90 [ 15:31]
    سطح
    22
    Level completed: 6%, Points required for next Level: 94
    دستاوردها:
    تشکرها
    54

تشکرشده 58 در 9 پست

Array

آزاده جان میدونم که سخته ولی هیچوقت نخواه که با یه تصمیم اشتباه برای خودت یه عمر عذاب وجدان درست کنی .اشتباه نکن و سر لجبازی پا تو جاده ای نزار که بعدش واسه برگشتنت هزار بار بدتر از الانت عذاب بکشی و پیرتر بشی . تو جاده ی خیانت پا نزار از روی لجبازی که اول از همه خودت رو از بین میبری .تاپیک منو بخونی میفهمی که نخواسته پا تو جاده ای گذاشتم حالا واسه برگشتم به هزار در میزنم و دلم راضی نمیشه .باش و تحمل کن و سعی کن با محبتت درستش کنی ولی اصلا به هیچ عنوان به اینکه کارشو با خیانت جواب بدی فکر نکن .من دنبال محبت بودم و حالا که پیداش کردم نه طاقت نبودنش رو دارم و نه تحمل عذاب وجدان بودن با اون .پس برای به راه اوردنش فکر بهتری کن و کار رو بدتر نکن .شاید اصلا سوء تفاهم شده و سعی کن باهاش صحبت کنی .

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    19
    دستاوردها:
    تشکرها
    2
    تشکرشده 2 در 1 پست
    Array

ببخشید همدم عزیز آره خیلی عوض شدم ولی میگه 2سال بایدمثل من زجر بکشی زن قبلیشو دوست نداشته و به اجبار ازدواج کرده و بدون عروسی 6ماه رفتن خونشون ..امروز میرسه نمیدونم موضوع سیم کارتو بگم از وقتی گفته میخوام ماشینو ببرم همش فکرای ناجور میاد سراغم نمیزاره باهاش برم تهران اصرار که کردم میگه برو پیش خواهرت .اگه میخوای باید واسه همیشه بیای بدون عروسی. از بچگی آرزوی عروسیمو داشتم یه بار الکی گفتم باشه نگیر میگه تا عید وقت داری جهیزیتو آماده کن چی کار کنم؟؟؟چی کار کنم که اینقد پررو نباشه؟؟؟؟

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 14 آذر 90 [ 01:50]
    سطح
    30
    Level completed: 73%, Points required for next Level: 41
    دستاوردها:
    تشکرها
    346

تشکرشده 358 در 196 پست

Array

عزیزم چی کار کردی که الان به قول خودت پررو شده؟
    از اول هم اینجوری بود؟
    بهش نگو سیمکارت رو دیدی اینجوری اوضاع بد تر میشه
    خصوصیات قبلیشو بگو چرا اینجوری شده؟ چی کارش کردی؟ قبل از ازدواج حتما با مشاور صحبت کن

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    19
    دستاوردها:
    تشکرها
    2
    تشکرشده 2 در 1 پست
    Array

اولش هر کاری میکرد که من راضی و خوشحال باشم با ادب و صبور و آروم میدونم خودم همه چیرو خراب کردم ولی دیگه عوض شدم حالا اون شده مثل قدیمای من خیلی زود از کوره در میره و داد میزنه و همش تهدید میکنه به کتک و اینکه عروسی نمیگیره

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 03 آبان 90 [ 16:51]
    سطح
    21
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 47
    دستاوردها:
    تشکرها
    105

تشکرشده 108 در 49 پست

Array

دوست عزیز چون مدت کمی است که او را می شناسی پس مسئله سیم کارت رو نگو چون برات دردسر میشه و مردها خوب بلدند حاشا کنند و دروغ ببافند. سعی کن بیشتر تحت کنترلت باشه تا بفهمی واقعا چکار داره میکنه. شاید هم به صلاحت باشه که عروسیت عقب بیفته. ببین تو نسبت به اون سن کمی داری و بچگی هم کردی در حالیکه اون با توجه به سنش و تجربه قبلیش باید خیلی از تو با تجربه تر باشه. پس تلافی کردن توسط اون اصلا کار درستی نیست. در مورد رفتارش باهاش عاقلانه صحبت کن. سعی کن رفتار دختر با شخصیت و پخته را داشته باشی. اما هیچ رفتاری از تو خیانت او را توجیه نمی کند( البته اگر خیانتی در کار باشد). به هر حال اگر سیمکارت را بگویی زرنگ می شود و نمی گذارد دیگر مچش را بگیری به روی خودت نیار ولی مواظب باش. راستی بگو ایا با هم رابطه ای دارید با توجه به اینکه هنوز عقدید؟ چون این خیلی مهمه. منتظر جوابت هستم

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    19
    دستاوردها:
    تشکرها
    2
    تشکرشده 2 در 1 پست
    Array

آره رابطه داریم دیروز ماجرای سیم کارت گفتم اونم خیلی انکار کرد که سیم کارت مال هم خونه ایم ولی من باور نکردم واونم شروع کرد به فحش دادن وگفت از فردا سیم میگیرم و بهت خیانت میکنم چون شعور نداری دیروز تولدم بود و همه اینا مال همون دیروز بود فردا هم میاد شهرستان راستی ما خیلی حرف طلاق و می.نیم همش میگه چرا با منی که فکر میکنی بهت خیانت میکنم زندگی میکنی؟چرا طلاق نمیگیری.چی کار کنم؟برم دتدخزاست بدم که بترسه؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)