به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 29 مرداد 90 [ 17:31]
    سطح
    20
    Level completed: 38%, Points required for next Level: 62
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    3

تشکرشده 3 در 3 پست

Array

می خواهم جدا شم اما می ترسم

رابطه همسرم با خونوادم وحشتناکه وقتی نامزد بودیم رابطه من رو با فامیل قطع کرد بعد خواهرم و حالا هم که یه دختر 3 ساله داریم با مامان وبابام در صورتی که تو این 5 سال زندگی مشترک فقط مامان و بابای من از ما حمایت کردن و خونوادش که تو قع داره من کلفت اونها باشم یه بار هم از حال و روز ما نپرسیدن ما تو خونه مامان و بابام زندگی می کنیم و خیلی هوای ما رو دارن در صورتی که اگه شوهرم بفهمه با مامانم بیرون رفتم داد و هواری راه می اندازه که 7 محله خبر دار میشت و من از ترس ابرو ریزی چیزی نمی گم و اگه اعتراض کنم دست بزن هم پیدا کرده دوست نداره من بی اجازش حتی اب بخورم
    من واقعا دوستش دارم و داشتم و به خاطر اون خیلی شرایط خوب زندگی رو از دست دادم و اون با من این کار رو میکنه منی که به خاطرش بدترین شرایط رو تحمل کردم دیگه نمی تونم این وضع رو تحمل کنم و از طلاق و پیامدهاش می ترسم تازه اگه طلاق بگیرم دخترم چی می شه؟؟؟؟؟؟؟

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 29 آذر 91 [ 22:48]
    سطح
    24
    Level completed: 31%, Points required for next Level: 69
    دستاوردها:
    تشکرها
    25

تشکرشده 25 در 17 پست

Array

RE: می خواهم جدا شم اما می ترسم

اگه طلاق بگيري هم جنبه مثبت داره هم منفي جنبه مثبتش اينه كه آينده دخترت مثله من نميشه.منفيشم اينه كه مدام بهت سر كوفت ميزنه كه چرا طلاق گرفتي.
    ..................
    این ارسال طبق بند 22 قوانین تالار همدردی توسط keyvan ویرایش شد

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    20
    دستاوردها:
    تشکرها
    3

تشکرشده 3 در 3 پست

Array

می دونی ترس من از حرف مردم مامان و بابام آدمایی هستن که همه تو شهرمون می شناسن به عبارتی یه خانواده ی تو چشمیم می ترسم تو یه شهر کوچیک پدر و مادرم عذاب بکشن خدا رو شکر اونقدر درامد دارم که هزینه های زندگد رو بتونم بدم و از دخترم مراقبت کنم تنها مشکلم حضانت دخترمه و یه چیز دیگه که خیلی عذابم میده اینکه هنوزم دوستش دارم و شاید هم اینکه باعث بعضی اختلاف ها من و تصمیمات اشتباهم بوده اینکه گفتم اگه اینجا بمونیم یه پولی واسه اینده و خرید خونه پس انداز می کنیم ده مورد دیگه اینکه پدر من آدمی بوده که همیشه مراقب بچه هاش بوده و تو تمام کارهاشون نظر می داده و در مورد شوهر من هم اینکار رو کرد و شوهرم حالا فکر میکنه پدرم تو زندگی ما داره دخالت میکنه چون پدرشوهرم اصلا کاری به بچه هاش نداره و همش به فکر خودشه بیشتر از همه می دونی چی ناراحتم می کنه که پول باباش از پارو بالا میزنه ولی به فکر بچه اش نیست

[
    بعدشم مثله همون عضو همراهي كه تو پستم پيغام زده بود مياد مينويسه فكرشو بكن اگه بميره چي ميشه؟
    [/quote]

برات نوشته بودم باهاش حرف بزن ولی من که کارم حرف زدنه هر ترم 100 تا مهندس تحویل این جامعه میدم مثلا استاد نمونه این مملکتم سر هر کلاس از مفید بودن حرف می زنم از همفکر بودن و خیلی چیزهای دیگه نتونستم با حرف به شوهرم بفهمونم منم به یه چیزهایی نیاز دارم و فکر کن اگه طلاق بگیرم بازهم ای موقعیت رو خواهم داشت بازم شاگردام همین دید رو بهم خواهند داشت از فرهنگ کهنه ی نفرت انگیزی مثل این متنفرم

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 25 بهمن 90 [ 23:52]
    سطح
    23
    Level completed: 17%, Points required for next Level: 83
    دستاوردها:
    تشکرها
    25

تشکرشده 25 در 15 پست

Array

سلام عزیزم من نمیخوام مستقیما بهت بگم که چی کار کنی اما در درجه اوا بشین به ویژگیهایی اخلاقی که شوهرت داره چه خوب چه بد فکر کن و بعد با ویژگیهایی که دلت میخواسته اما شوهرت نداره ببین با داشتن کدومشون میتونی بسازی و از نداشتن کدوم ویژگی اش رنج می بری بعد سبک سنگین کن و تصمیم نهایی ات بگیر امیدوارم درست ترین تصمیم بگیری

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 19 شهریور 90 [ 15:31]
    سطح
    22
    Level completed: 6%, Points required for next Level: 94
    دستاوردها:
    تشکرها
    54

تشکرشده 58 در 9 پست

Array

سلام عزیز
    اگه نظر من باشه آینده بچه خیلی مهمتر از این حرفاست .درسته که شما اذیت میشی ولی به این فکر کن که بعد جدایی چه پیامدهایی واسه آینده دختر نازت در پی داره .نمیدونم تاپیک منو خوندی یا نه ولی منم اگه بخاطر پسرم نبود هیچوقت با خودم اینهمه درگیری ذهنی نداشتم .من خواستم که پسرم به این دنیا بیاد پس باید به پای همه چی وایسم .به نظر من سعی کن کاری نکنی که همسرت هم اذیت بشه و کار به دعوا بکشه و بعدشم بیشتر از خودت به آینده دخترتم فکر کن .به این فکر کن که دخترت بعد شما کجا و زیر منت کی و یا اینکه چطور میخواد تربیت بشه .خدا کنه که مشکل همه حل بشه

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    20
    دستاوردها:
    تشکرها
    3

تشکرشده 3 در 3 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط ghalam63
    سلام عزیزم من نمیخوام مستقیما بهت بگم که چی کار کنی اما در درجه اوا بشین به ویژگیهایی اخلاقی که شوهرت داره چه خوب چه بد فکر کن و بعد با ویژگیهایی که دلت میخواسته اما شوهرت نداره ببین با داشتن کدومشون میتونی بسازی و از نداشتن کدوم ویژگی اش رنج می بری بعد سبک سنگین کن و تصمیم نهایی ات بگیر امیدوارم درست ترین تصمیم بگیری
    از راهنماییت ممنونم خوب همسرم ویژگی های خوب زیادی داره ولی بعضی وقتا کارهایی که می کنه غیر قابل تحمله

نقل قول نوشته اصلی توسط دوراهی
    سلام عزیز
    اگه نظر من باشه آینده بچه خیلی مهمتر از این حرفاست .درسته که شما اذیت میشی ولی به این فکر کن که بعد جدایی چه پیامدهایی واسه آینده دختر نازت در پی داره .نمیدونم تاپیک منو خوندی یا نه ولی منم اگه بخاطر پسرم نبود هیچوقت با خودم اینهمه درگیری ذهنی نداشتم .من خواستم که پسرم به این دنیا بیاد پس باید به پای همه چی وایسم .به نظر من سعی کن کاری نکنی که همسرت هم اذیت بشه و کار به دعوا بکشه و بعدشم بیشتر از خودت به آینده دخترتم فکر کن .به این فکر کن که دخترت بعد شما کجا و زیر منت کی و یا اینکه چطور میخواد تربیت بشه .خدا کنه که مشکل همه حل بشه
    حق با شماست مادر ها همیشه باید بخاطر بچه ها از خودشون بگذرن ولی اونوقت آینده ما نابود شده دارم تمرین می کنم دیگه بی خیال یه چیزهایی باشم تا ببینم بعد چی میشه ازت ممنون که یاد آوری کردی که دخترم هست و اگه من نباشم براش ممکنه تو این جامعه ی وحشتناک چه اتفاقی می افته

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 19 شهریور 90 [ 15:31]
    سطح
    22
    Level completed: 6%, Points required for next Level: 94
    دستاوردها:
    تشکرها
    54

تشکرشده 58 در 9 پست

Array

قربونت برم وقتی خودت میگی که آینده ما مادرا بخاطر بچه هامون نابود میشه با گفتن این حرفت به خودت داری تلقین میکنی ولی اگه به این فکر کنی که دختر نازت کنار شما چقدر میتونه خوشبخت باشه و آینده اش چقدر به زمانی که اگه نباشی تامینه اونوقت میبینی که آینده ات نه تنها نابود نمیشه بلکه با دیدن شادی دخترت به خودت به عنوان یه مارد افتخار میکنی که بخاطر آینده ی اون از خودت گذشتی .شما راست میگی مادر یعنی همین .یعنی اینکه از خودت بگذری و بشی مال فرزندت اونم بخاطر آینده دخترت .فقط به این فکر کن که اگه نباشی چه پیامدهای خطرناکی آینده ی دختر خوشگلت رو تهدید میکنه .مطمئن باش اگه با عشق دخترت زندگی کنی به همه چی میرسی .بخاطر اون باش و بمون .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)