به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1
    عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 05 اسفند 90 [ 19:03]
    سطح
    39
    Level completed: 13%, Points required for next Level: 131
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    783

تشکرشده 794 در 331 پست

Array

ده جمله كه مردها هیچ وقت حاضر به شنیدن آن نیستند...

ده جمله كه مردها هیچ وقت حاضر به شنیدن آن نیستند

1-" من هنوز با تمام دوست پسرهای سابقم دوست هستم"

عالیست، شما می توانید حتی آنها را جمعه ها به شام دعوت كنید ولی حتی اگر شما به خودتان اطمینان صددرصد داشته باشید، مردها یك جنس مذكر دیگر را همواره رقیب خود می دانند حتی اگر شما هیچ احساسی نسبت به جنس مذكر مذكور نداشته باشید. اما عبارت "تمام دوست پسرهای سابقم"برای آنها این مفهوم را تداعی می كند كه او هم یكی حلقه های زنجیر " گذشته ها را فراموش كن"خواهد شد.

2 – " تو دیگر برای من گل نمی آوری، دیگر به من زنگ نزن"

این بدین دلیل است كه دیگر نیازی به گل آوردن نمی بیند، مردها همه تلاش خود را در به كار بردن عواطف عاشقانه در دو یا سه هفته اول به كار می برند، تا این كه شما را از آن خود كنند احترام"، "احساسات"یا هر چیز دیگری كه به این كارها می گویید، مطمئن باشید كه دوره ای هستند، هر كاری هم كه بكنید عمر كوتاهی خواهند داشت. مردها عقیده دارند"ما اول مجبوریم مثل رومئو (مجنون خودمان!) با زن ها برخورد كنیم ، بعد وقتی از علاقه و وابستگی آنها به خود اطمینان حاصل كردیم دیگر سلاح خود را زمین می گذاریم. چون زنها از این به بعد ما را به خاطر خودمان دوست دارند نه به خاطر چیزهای كه برایشان می آوریم"

3 – " وقت داری با هم حرف بزنیم؟"

این جمله نشان می دهد كه از مرد اشتباهی سر زده است. مردها فكر می كنند: باز چه شده؟ محو تماشای دختر دیگری بوده ام؟ یا روز تولد او را فراموش كرده ام؟ وای سالگرد آشنایی مان چه تاریخی بود؟؟؟ این جمله برای مردها تداعی كننده مشكلات است آنها می دانند كه دعوایی در پیش است و به سرعت آنها را به جبهه گیری وا می دارد. شاید گاهی آنقدر شما را سر بدوانند كه مطمئن شوند مدتی است خطایشان رافراموش كرده اید، حتی اگر مطمئن باشند كه خطایی ازآنها سر نزده (یا اگر هم سر زده شما نمی توانستید به هیچ صورتی از آن مطلع شوید). این كلمات آنها را به یاد مشاجرات طولانی می اندازد

4 – " من برنده شدم، یكبار دیگه بازی كنیم؟"

این برنده شدن شما نیست كه مرد شما رامی آزارد،مردها اصولاً از بازنده بودن متنفر هستند، همواره خود را در رقابت می پندارند. ورزش های مورد علاقه آنها را به یادآورید. فوتبال، كشتی، اتومبیل رانی، ...در همه این ها نوعی رقابت به چشم می خورد. رقابت و برنده شدن از ابتدا دروجودمردها قرار داشته است، بنابراین اگر در یك بازی برنده شدید انتظار نداشته باشید مردتان در شادی شما شریك باشد!!

5 – " من همه رازهای خود را به بهترین دوستم می گویم"

و زن ها همه رازهای خود را به بهترین دوست شان می گویند، به همكار خود هم می گویند، همكار آنها هم به برادرش می گوید و همه دنیا از اینكه مرد آنها در هنگام دیدن فیلم رمانتیك بعض كرده با خبر می شوند! مردها هم به اندازه زن ها رازدار هستند. اما مردها دوست ندارند كه همه عكس العمل های آنها از طرف دوستان و خانواده شما مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد. مخصوصاً مشاجراتتان با هم. پس همه چیز را به دوستانتان بگویید بجز آنچه در رابطه تان با مردها می گذرد.

6 – " ای شكم گنده! شكمت خیلی بامزه است"

هیچوقت این جمله را نگوئید، مردها هیچ وقت دوست ندارند زن ها فكر كنند كه آنها در مورد ظاهر خود بی اعتنا هستند، مردها هم به اندازه زن ها در مورد وضع فیزیكی خود توجه و علاقه به خرج می دهند.

7 – "فكر می كنی آینده ما چطور می شه؟"

خوب، فردا سینما، پس فردا تئاتر، و آخر هفته رستوران چطوره؟ آه منظور شما این نیست هان؟ اما چرا مردها اصلاً دوست ندارند درباره آینده رابطه شان فكر كنند. شاید فكر كردن به این كه روزی دیگر با دوست دختر خود صحبت نكنند آنها را می آزارد. آیا ترس از بهم خوردن رابطه آنها را به این سو می كشاند یا مردها اصولاً اینطور بی خیال آفریده شده اند؟

8 – " هایدن كریستین عجب مردیست!

در حالیكه مردها در طول زندگیشان همواره باید در رقابت باشند، رقابت با مردی مثل هایدن كه بازیگر نقش رمئو است با شكست توام خواهد بود. با اینكه مردها فكر می كنند گفتن جمله" Britheny Spears خیلی دوست داشتی است" می تواند زن ها را بیازارد. كافیست مردی فكر كند قلب زنی با او نیست و مثلاُ از مردهایی مثل هایدن خوشش می آید، آن وقت است كه بسیار آزرده خواهد شد.

9 – " به نظرت اون دختر خوشگله؟

مردها آموخته اند كه به سوالاتی كه در مورد دیگر زن ها می كنید پاسخ واضحی به شما ندهند یعنی فكر می كنند هر جوابی بدهند بازنده خواهند شد. اگر بگویید: " آره خیلی بامزه است"، به شما خواهند گفت: "ازت متنفرم"؛ اگر بگویید: "بد نیست ولی تو خیلی خوشگل تری"، خواهند گفت:"داری دروغ می گی" !!!

10 – "شاید ما برای هم ساخته نشده ایم"

واقعاً فكر می كنید هیچ آدمی (مرد یا زن) حاضر به شنیدن این جمله هست؟ هر قدر هم كه شما در ادای این جمله ادب را رعایت كنید منظورتان این است كه برای من شانس بهتری هم هست، كافیست بگویید از این رابطه خسته شده اید، نیازی به مقدمه چینی نیست. ناراحت نباشید، مردها به زودی فراموش خواهند كرد!!

2. 3 کاربر از پست مفید matin_female_1988 تشکرکرده اند .

matin_female_1988 (یکشنبه 22 مرداد 91)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)