با سلام
نمیدونم چطور بگم اصلا روم نمیشه
همین اول کار معذرت میخوام از مطرح کردن این مسائل اما تنها راهی که به ذهنم رسید همین بود چون من از خانواده و دوستای نزدیکم دور هستم با شوهرم تو شهر دیگه زندگی میکنیم.با سایت شما هم تازه آشنا شدم حس کردم شاید بتونه باعث کمکم شه. اگه حرفام بر خلاف قوانین بود مطلبمو پاک کنید.
من 3ساله ازدواج کردم
شوهرم مرد خوبیه اهل کار و زندگیه و تا حدود زیادی ازش راضی هستم و همیشه سعی کردم همه چی همونطوری که اون میخواد باشه چون دوسش دارم. تو مسائل جنسی هم خیلی گرمه (تقریبا هرشب درخواست رابطه میکنه !) و منم سعی کردم همیشه حدالامکان در این زمینه مشکلی نداشته باشه
عرضم به خدمت شما که چند وقت پیش شوهرم از من رابطه از معقد رو خواست اما من قبول نکردم و یه کم ناراحت شد اما دیگه حرفشو نزد.چند روز بعدش برای اینکه حرصمو در بیاره دیدم داره از این فیلما نگاه میکنه. (اینو هم بگم که شوهرم خیلی وقت پیش یه مدتی از این فیلمای پورن نگاه میکرد ک من متوجه شدم و خیلی سرزنشش کردم ک این چه کاریه و از این کارش دست برداشت. )
حسابی ناراحت شدم و دعوامون شد. تا اینکه شبش اومد منو ببره برای سکس من قبول نکردم اونم منو با زور برد و به زور با من از معقد رابطه برقرار کرد که شب بسیار بدی برای من بود و تاچند روز باهاش قهر بودم تا اینکه با هزار عذرخواهی و گرفتن چندتا کادو بخشیدمش و همه چی به حالت عادی برگشت. اما اون همچنان روی برقراری رابطه معقدی پافشاری میکرد و منم مجبور شدم چند دفعه دیگه تقریبا با اجبار به خواسته ش تن بدم چون اصلا دلم نمیخواد کمبودی در این زمینه داشته باشه بره سراغ کس دیگه
اما این نوع رابطه برای من بسیار اذیت کننده و دردآوره
میخواستم بدونم این نوع رابطه واسه من ضرر داره و دیگه نباید انجامش بدم اگه اینطوره چیکار کنم شوهرم بیخیال شه چون داره عادت میکنه
یا اینکه با راههایی میشه بی ضررش کرد و اینکه کمتر اذیت شم
ازخانم های عزیز که شاید همچین مسائلی رو داشتن تو زندگی شون یا اطلاعاتی در این زمینه دارن میخوام کمکم کنن چون شدیدا فکرم مشغول این قضیه هست