به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 12 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 112
    عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 16 اردیبهشت 01 [ 17:22]
    سطح
    76
    Level completed: 74%, Points required for next Level: 107
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    383

تشکرشده 386 در 151 پست

Array

درخواست مهریه و طلاق

سلام
    به همه دوستان خوب همدردی
    دوستان اکثرآ من رو میشناسید و مشکلات من رو دنبال کردید و گاهی هم با راهنمایی های خوبتون کمکم کردین و تا امروز که در خدمتون هستم

پست های قبلی من

مشکل رابطه جنسی از عقد تا عروسی

مشکل من با نامزدم

این مشکلات من در پست های قبلی بوده تا اینکه بلاخره اتفاقی که نباید میافتاد افتاد و خانمم کار خودش رو کرد و با وکیل خانوادگیشون صحبت کرد و وکالت داده که مهریه اش رو از من بگیره وکیلش با من تماس گرفته و من رو تهدید کرده که بدون دادگاه و زندان و این جور کارهای قانونی بیام رضایت خانمم رو جلب کنم و مهریه اش رو بهش بدم من هم موندم خشکم زده بود فکر کردم شوخی میکنه فکر کردم که می خواد من رو بترسونه زنگ زدم به خانمم و دیدم قضیه جدیه به من گفت که ببین چجوری حالت رو بگیرم که دفعه آخرت باشه میری پیش خانوادم چوقلی میکنی ببین چجوری گریه ات رو در بیارم به غلط کردن میندازمت باید بیایی التماس کنی دوست دارم پشت میلهای زندان ببینمت آخرش هم گفت که سکه های مهریه ام رو حاضر کن که برات حسابی دارم یه آشی برات بپزم و در آخر با خنده عصبی گفت که کی میشه که پشت میله های زندان ببینمت
    و گوشی رو قطع کرد

وکیل خانوادگیشون خیلی قویه از اون دم کلفت هاست که همه جا آشنا داره برای پدر خانمم یه زمین رو زنده کرد که هیچکسی باورش نمیشد بتونه این کارو بکنه گفته که کاری میکنه که تو دادگاه پرونده بیفته زیر دست آشنا هاش انقدر قدرت داره که قاضی هم با اونهاست و رای رو به طرف اونها میده تو همه جا پارتی داره یعنی تو همون جلسه اول دادگاه من رو میکنند تو بازداشتگاه

حالا اتفاقی که نباید میافتاده افتاده

سوالات من
    1 - این خانم میتونه من رو بندازه زندان ( طبق قانون جدید مهریه ) چون فکر میکنم که مهریه دیگه زندان نداره ؟

2- من نمی خوام مهریه اش رو بدم نه قسطی نه نقدی هیچ جوری نمیخواهم که مهریه بدم
    با من چه کا میکنند ؟

3- اگر بگم که نمیدم تا کی تو زندان نگه میدارن ؟

4 - من خانمم رو نمی خوام طلاق بدم احساس میکنم یکمی دوستش دارم اونها میتونن غیابی طلاق بگیرن؟

5- یه مقداری در مورد روال مهریه گرفتن و طلاق گرفتن میشه توضیح بدید

از نظر روحی تو شرایط خوبی نیستم و هر لحظه احساس میکنم میخواد خبر بدی اتفاق بیفته و دارم داغون میشم و خانم اصلا عین خیالش هم نیست و بدون اجازه و هماهنگی با مناین چند روزتعطیلی رو رفته مسافرت دنبال خوشگذرونی و من هم نشستم دارم حرص و جوش می خورم

دوستان و کارشناسان ما رو راهنمایی کنند تا بدونیم تا چند وقت دیگه آزادیم و کی میرم آب خنک بخوریم .

2. کاربر روبرو از پست مفید mta تشکرکرده است .

mta (یکشنبه 15 خرداد 90)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 13 تیر 90 [ 14:12]
    سطح
    32
    Level completed: 54%, Points required for next Level: 69
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    1,381

تشکرشده 1,389 در 345 پست

Array

RE: درخواست مهریه و طلاق

ببینید دوست عزیز.شما دو راه دارید.یا اینکه با حرف و تکنیک های مشاوره بخواهید قضیه را تمام کنید.یا اینکه با اعمال قانون.شما بفرمایید در کدام گزینه کمک می خواهید تا ما کمکتان کنیم؟

اضافه می کنم که اگر می خواهید از راه قانونی وارد شوید شاید لازم نباشد مهریه را بپردازید ولی حتما باید طلاق بگیرید.چون زندگی که به زور استوار باشد دیگر زندگی نمی شود

ولی اگر بخواهید با حرف و تکنیک زندگیتان را درست کنید ممکن است که مجبور شوید مهریه را پرداخت نمایید.

4. کاربر روبرو از پست مفید arix تشکرکرده است .

arix (شنبه 14 خرداد 90)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 24 مرداد 93 [ 22:12]
    سطح
    36
    Level completed: 78%, Points required for next Level: 33
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteranTagger Second Class
    تشکرها
    386

تشکرشده 356 در 119 پست

Array

دوست عزیز
    من خیلی متاسف شدم وقتی داستان زندگی شما رو خوندم خانومی که از همین الان بخواد این طوری از شوهرش زهرچشم بگیره فکر نمیکنم بتونید یک عمر در کنارش ارامش رو تجربه کنید.
    من فکر میکنم بهتر باشه با یک وکیل صحبت کنید و سوالاتتون رو ازش بپرسید و نسبت به اقداماتشون که ممکنه اجرایی کنن واقف باشید تا نتونن شما رو در عمل انجام شده قرار بدن
    امروز اول ماه رجب هست و میلاد امام باقر (ع) از خدا میخوام تو این ماه پربرکت گره از کارتون باز کنه

6. 4 کاربر از پست مفید سبزه تشکرکرده اند .

سبزه (شنبه 14 خرداد 90)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    76
    دستاوردها:
    تشکرها
    383

تشکرشده 386 در 151 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط arix
    ببینید دوست عزیز.شما دو راه دارید.یا اینکه با حرف و تکنیک های مشاوره بخواهید قضیه را تمام کنید.یا اینکه با اعمال قانون.شما بفرمایید در کدام گزینه کمک می خواهید تا ما کمکتان کنیم؟

اضافه می کنم که اگر می خواهید از راه قانونی وارد شوید شاید لازم نباشد مهریه را بپردازید ولی حتما باید طلاق بگیرید.چون زندگی که به زور استوار باشد دیگر زندگی نمی شود

ولی اگر بخواهید با حرف و تکنیک زندگیتان را درست کنید ممکن است که مجبور شوید مهریه را پرداخت نمایید.

سلام دوست من
    من از اول با قصد خیر اومدم جلو هدف اولم اینه که بمونم و زندگیم رو نجات بدم اگر نشد به عنوان راه حل آخر می خوام طلاق بدم
    خودم از طیق قانون دستم به هیچ حا بند نیست مخصوصا با این وکیل قدرتمندشون
    اما دارم یه صحبت هایی میکنم که خانمم نرم بشه و بتونم زندگیم رو نجات بدم
    نمی دونم چی میشه اما از زندان بهتر
    فقط باید بگم چشم هرچی شما بگید
    ( اون وقت میگن زنها ضعیف هستن و مورد ظلم واقع میشن قانون حمایت از خانمها و این چیزا این مهریه هم شده اسلحه خانم من نفسم رو بریده )

نقل قول نوشته اصلی توسط سبزه
    دوست عزیز
    من خیلی متاسف شدم وقتی داستان زندگی شما رو خوندم خانومی که از همین الان بخواد این طوری از شوهرش زهرچشم بگیره فکر نمیکنم بتونید یک عمر در کنارش ارامش رو تجربه کنید.
    من فکر میکنم بهتر باشه با یک وکیل صحبت کنید و سوالاتتون رو ازش بپرسید و نسبت به اقداماتشون که ممکنه اجرایی کنن واقف باشید تا نتونن شما رو در عمل انجام شده قرار بدن
    امروز اول ماه رجب هست و میلاد امام باقر (ع) از خدا میخوام تو این ماه پربرکت گره از کارتون باز کنه
    خیلی ممنونم دوست من
    از همدردی شما ممنونم
    من هم همیشه از خدا خواستم که مشکلات همه دوستان همدردی حل بشه بعدش هم مشکل من حل بشه از دعای شما ممنونم
    خانمم ذاتا آدم خوبیه و مهربون اما فوق العاده لجباز و مغرور هستن
    تقصیر خودمه یه کم عصبانی شد و بهش گفتم که نمیتونم این رفتارات رو تحمل کنم کاری نکن روی تورو کم کنم اونهم لج کرده و می خواد روی من رو کم کنه
    که تا الان روی من کم شده و بد جور هم کم شده حالا حالا ها ههم زیاد نمیشه
    فقط مهریه زندان که نداره من شنیدم دیگه زندان نداره
    اما برای کسانی که بخوان بدن و من نمی خوام بدم .

من رو میبرن زندان؟

میشه با وثیقه آزاد شد ؟

8. کاربر روبرو از پست مفید mta تشکرکرده است .

mta (یکشنبه 15 خرداد 90)

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 29 شهریور 96 [ 22:02]
    سطح
    77
    Level completed: 39%, Points required for next Level: 245
    Overall activity: 1.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger Second ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    3,300

تشکرشده 3,560 در 934 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط mta

وکیل خانوادگیشون خیلی قویه از اون دم کلفت هاست که همه جا آشنا داره برای پدر خانمم یه زمین رو زنده کرد که هیچکسی باورش نمیشد بتونه این کارو بکنه گفته که کاری میکنه که تو دادگاه پرونده بیفته زیر دست آشنا هاش انقدر قدرت داره که قاضی هم با اونهاست و رای رو به طرف اونها میده تو همه جا پارتی داره یعنی تو همون جلسه اول دادگاه من رو میکنند تو بازداشتگاه

من خانمم رو نمی خوام طلاق بدم احساس میکنم یکمی دوستش دارم اونها میتونن غیابی طلاق بگیرن؟
    خانم اصلا عین خیالش هم نیست و بدون اجازه و هماهنگی با مناین چند روزتعطیلی رو رفته مسافرت دنبال خوشگذرونی و من هم نشستم دارم حرص و جوش می خورم

تقصیر خودمه یه کم عصبانی شد و بهش گفتم که نمیتونم این رفتارات رو تحمل کنم کاری نکن روی تورو کم کنم اونهم لج کرده و می خواد روی من رو کم کنه

من رو میبرن زندان؟

یه نگاهی به نوشته های خودتون بندازید: خانومم میخواد منو بفرسته زندان، چاره ای ندارم فقط باید بگم چشم، دوست دارم زندگیمو بسازم، خانومم آدم خوبیه، من دوستش دارم!
    انگار یه نموداره از منفی منفی می ره به مثبت مثبت، پر از تناقض و عجیب و غریب!

واقعا دوست خوبم از عدم اعتماد به نفس و عزت نفس دارید رنج می برید
    اینهمه به شما نصیحت شد حتی مدیر خودشون هم برات پست زدن باز هم داری حرف خودت رو می زنی
    یعنی چی دوستش دارم می خوام زندگیمو بسازم؟ کدوم زندگی؟ لطفا از خواب بیدار شو و اینو هم بدون که ثروت و وضع مالی خوب خانومت به دردت نمی خوره و به هیچ وجه زندگی خوبی رو برات رقم نمی زنه، همونطور که تا الان نزده!!!!! یک ماه نشده مهریه به اجرا گذاشته شده! شما بازم در عالم رویا به سر می بری و می گی دوستش دارم !
    دوست عزیز برید با یک وکیل مشورت کنید تا راه و چاه رو نشونتون بدن، به هر حال زنتون تمکین نمی کنن و ناشزه محسوب می شن نمی دونم در این شرایط بهش مهریه تعلق می گیره و یا خیر
    یک مقدار هم عزت نفست رو ببر بالا

10. 4 کاربر از پست مفید نیلا تشکرکرده اند .

نیلا (یکشنبه 15 خرداد 90)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 03 آبان 98 [ 02:40]
    سطح
    72
    Level completed: 83%, Points required for next Level: 68
    Overall activity: 66.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    645

تشکرشده 634 در 321 پست

Array

mta برادر خوبم
    من راجع به مسایل قانونی نمیتونم نظری بدم ولی راجع ادامه این زندگی واقعا" عمیق فکر کنید . احساس می کنم تو یه شرایط بسیار احساسی قرار گرفتید و چون اولین عشقتون هست یه جورایی می خواین هرطور شده این زندگی حفظ کنید . تلاش برای حفظ زندگی بسیار خوبه ولی قیمت داره و من شخصا" باور دارم اگر این بار هم بخواین با زبون و التماس این زندگی حفظ کنید چند سال بعد بسیار فلاکت بار تر ازین زندگی باید بیاین بیرون .یه کم بد نیست احساستون سرکوب کنید و مقابل همسرتون قاطع بیاستید و اجازه بدید انتخاب کنه یا شما یا این غرور بسیار احمقانش رو . امروز بابت نصف مهریه بیافتید نهایتا" زندان خیلی بهتر از اینکه بعد ازدواج بابت کل مهریه بیافتید زندان نصف اموالتونم مجبور شید به نام بزنید با کلی تنفر جدا شید . خیلی خیلی صریح بگم بر خلاف تصور شما همسرتون بسیار بچه هست و با رفتارهای بسیار غیر منطقی
    خلاصه امیدوارم یه کم به دور ازین همه احساس عشق ک فردا تبدیل به تنفر با هممین شدت میشه کاملا" به زندگی با ایشون و همه جوانبش فکر کنید و اینقدر در ذهن خودتون به دنبال توجیه رفتارهای اشتباه ایشون نباشید
    این عکسالعمل شما برای بعد ازدواج خوبه نه الان

12. 3 کاربر از پست مفید sahra100 تشکرکرده اند .

sahra100 (یکشنبه 15 خرداد 90)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    76
    دستاوردها:
    تشکرها
    383

تشکرشده 386 در 151 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط سابینا

من خانمم رو نمی خوام طلاق بدم احساس میکنم یکمی دوستش دارم اونها میتونن غیابی طلاق بگیرن؟
    خانم اصلا عین خیالش هم نیست و بدون اجازه و هماهنگی با مناین چند روزتعطیلی رو رفته مسافرت دنبال خوشگذرونی و من هم نشستم دارم حرص و جوش می خورم

من رو میبرن زندان؟

یه نگاهی به نوشته های خودتون بندازید: خانومم میخواد منو بفرسته زندان، چاره ای ندارم فقط باید بگم چشم، دوست دارم زندگیمو بسازم، خانومم آدم خوبیه، من دوستش دارم!
    انگار یه نموداره از منفی منفی می ره به مثبت مثبت، پر از تناقض و عجیب و غریب!

واقعا دوست خوبم از عدم اعتماد به نفس و عزت نفس دارید رنج می برید
    اینهمه به شما نصیحت شد حتی مدیر خودشون هم برات پست زدن باز هم داری حرف خودت رو می زنی
    یعنی چی دوستش دارم می خوام زندگیمو بسازم؟ کدوم زندگی؟ لطفا از خواب بیدار شو و اینو هم بدون که ثروت و وضع مالی خوب خانومت به دردت نمی خوره و به هیچ وجه زندگی خوبی رو برات رقم نمی زنه، همونطور که تا الان نزده!!!!! یک ماه نشده مهریه به اجرا گذاشته شده! شما بازم در عالم رویا به سر می بری و می گی دوستش دارم !
    دوست عزیز برید با یک وکیل مشورت کنید تا راه و چاه رو نشونتون بدن، به هر حال زنتون تمکین نمی کنن و ناشزه محسوب می شن نمی دونم در این شرایط بهش مهریه تعلق می گیره و یا خیر
    یک مقدار هم عزت نفست رو ببر بالا

به نظر شما چی کار کنم
    از صبح تا شب دارم خودم رو میخورم که چی
    اشتباهی بوده که خودم انجام دادم
    دارم فکر میکنم که اگر یه روزنه امید وجود داشته باشه از اون هم استفاده کنم که فردا افسوس نخورم که چرا فلان کار رو نکردم
    من فقط به فکر زندگیم هستم خدا شاهده که یه هزار تونمی از اونها انتظار مالی ندارم
    همه پولشون مال خودشون و خدا بیشترش کنه
    اما من چشم طمع به پول کسی ندارم که بخاطر پول بیام آیندم رو خراب کنم و یه عمر حسرت روزهای از دست رفته رو بخورم
    به خدا قسم اگر روز اول میدونستم که اونها وضع مالیشون انقدر بالاست سراغ اونها نمی رفتم که به یه همچین روزی بیفتم
    نمی خوام اونها فکر کنند بخاطر پول اومدم سراغ دخترشون
    من هم ندار نیستم در حد خودم دارم یه خونه دارم ماشین ندارم چون برای خرید خونه فرختم ولی یه کار خوب دارم در حد خودم دارم اما اونها خیلی بیشتر دارن و خدا بیشترش کنه من که بخیل نیستم
    اما من بخاطر خودش رفتم جلو فقط همین
    حالا هم نمی تونم این رفتار هاش رو تحمل کنم اما می خوام جلسات مشاوره رو برم کامل کنم و تصمیم نهایی رو اون موقع بگیرم که کدوم راه رو انتخاب کنم
    اما قبول کنید که طلاق خیلی بده و اسمش هم سنگینه
    بخدا کسی جای من نیست تا من رو درکنه
    30 سال خودت رونگه داری و با عشق و علاقه بیایی جلو آخرش بشه این
    خیلی برام سخته
    تو شرایط روحی خوبی نیستم
    اعتماد به نفسم رو از دست دادم
    نمی تونم درست تصمیم گیری کنم

14. 2 کاربر از پست مفید mta تشکرکرده اند .

mta (یکشنبه 15 خرداد 90)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 13 تیر 90 [ 14:12]
    سطح
    32
    Level completed: 54%, Points required for next Level: 69
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    1,381

تشکرشده 1,389 در 345 پست

Array

راستش یک چیزی نوشتم.بعد پشیمان شدم.گفتم نکند یک موقع یک راهنمایی اشتباه کرده باشم.از mta عزیز عذر می خواهم.نظرم را پس می گیرم

16. 2 کاربر از پست مفید arix تشکرکرده اند .

arix (یکشنبه 15 خرداد 90)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 08 تیر 98 [ 05:40]
    سطح
    88
    Level completed: 68%, Points required for next Level: 163
    Overall activity: 25.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger Second Class1000 Experience PointsVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    7,910

تشکرشده 7,657 در 1,487 پست

Array

سلام.
    فکر میکنم دوست خوبمون gh.sana ، توی زمینه های قانونی تخصص دارن.
    من خواستم بهشون پیغام بدم بیان اینجا تا از نظراتشون استفاده کنیم. اما صندوقشون پر بود.
    امیدوارم گذرشون به این طرفا بخوره.

18. 2 کاربر از پست مفید دختر مهربون تشکرکرده اند .

دختر مهربون (یکشنبه 15 خرداد 90)

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 09 اسفند 96 [ 15:33]
    سطح
    93
    Level completed: 34%, Points required for next Level: 666
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    4,250

تشکرشده 4,202 در 1,430 پست

Array

سلام
    به همه دوستان خوب همدردی
    دوستان اکثرآ من رو میشناسید و مشکلات من رو دنبال کردید و گاهی هم با راهنمایی های خوبتون کمکم کردین و تا امروز که در خدمتون هستم

پست های قبلی من

مشکل رابطه جنسی از عقد تا عروسی

مشکل من با نامزدم

این مشکلات من در پست های قبلی بوده تا اینکه بلاخره اتفاقی که نباید میافتاد افتاد و خانمم کار خودش رو کرد و با وکیل خانوادگیشون صحبت کرد و وکالت داده که مهریه اش رو از من بگیره وکیلش با من تماس گرفته و من رو تهدید کرده که بدون دادگاه و زندان و این جور کارهای قانونی بیام رضایت خانمم رو جلب کنم و مهریه اش رو بهش بدم من هم موندم خشکم زده بود فکر کردم شوخی میکنه فکر کردم که می خواد من رو بترسونه زنگ زدم به خانمم و دیدم قضیه جدیه به من گفت که ببین چجوری حالت رو بگیرم که دفعه آخرت باشه میری پیش خانوادم چوقلی میکنی ببین چجوری گریه ات رو در بیارم به غلط کردن میندازمت باید بیایی التماس کنی دوست دارم پشت میلهای زندان ببینمت آخرش هم گفت که سکه های مهریه ام رو حاضر کن که برات حسابی دارم یه آشی برات بپزم و در آخر با خنده عصبی گفت که کی میشه که پشت میله های زندان ببینمت
    و گوشی رو قطع کرد

اولا ازت خواهش ميكنم اين حرف رو ديگه هيچ جايي تكرار نكن چون برات گرون تموم ميشه و ...يعني چي قاضي با اونهاست؟راي رو به نفع اونها ميده..!!!قاضي نه اهل رشوه است نه اهل پارتي و نه هيچ چيز ديگه توهين نكن(مراقب باش اين حرف رو توي دادگاه و يا دادسرا نگي كه جرمه و ميري هواخوري!!!)

حالا اتفاقی که نباید میافتاده افتاده

سوالات من
    1 - این خانم میتونه من رو بندازه زندان ( طبق قانون جدید مهریه ) چون فکر میکنم که مهریه دیگه زندان نداره ؟

دوست عزيز مهريه چه در قانون جديد چه در قانون قديم يه دين محسوب ميشه و دين رو اگه ادا نكني بايد بري هواخوري....

2- من نمی خوام مهریه اش رو بدم نه قسطی نه نقدی هیچ جوری نمیخواهم که مهریه بدم
    با من چه کا میکنند ؟

متاسفانه شما چه بخواي طلاقش بدي چه نخواي بااااااايد مهريه اش رو بدي مهريه حق خانم هست ....

3- اگر بگم که نمیدم تا کی تو زندان نگه میدارن ؟

هر روز زندان حدودا(مطمئن نيستم بايد بپرسم)20هزار تومن حساب ميشه

4 - من خانمم رو نمی خوام طلاق بدم احساس میکنم یکمی دوستش دارم اونها میتونن غیابی طلاق بگیرن؟

بستگي به رفتار شما داره يعني اگه سورفتار داشتي و وكيلش بتونه اينو ثابت كنه ميتونه طلاقش رو بگيره...

5- یه مقداری در مورد روال مهریه گرفتن و طلاق گرفتن میشه توضیح بدید

پروسه ي زمانبري هست اما اگه وكيل قوي باشه سه سوته ميتونه حلش كنه وكيل وقتي ماهر باشه به تمام زير و بم قانون وارده و ميتونه با صد تا ماده و تبصره و ...محكوم كنه

از نظر روحی تو شرایط خوبی نیستم و هر لحظه احساس میکنم میخواد خبر بدی اتفاق بیفته و دارم داغون میشم و خانم اصلا عین خیالش هم نیست و بدون اجازه و هماهنگی با مناین چند روزتعطیلی رو رفته مسافرت دنبال خوشگذرونی و من هم نشستم دارم حرص و جوش می خورم

دوستان و کارشناسان ما رو راهنمایی کنند تا بدونیم تا چند وقت دیگه آزادیم و کی میرم آب خنک بخوریم .

من تاپيك هاي قبلي شما رو هم بايد بخونم...

20. 7 کاربر از پست مفید parnian1 تشکرکرده اند .

parnian1 (یکشنبه 15 خرداد 90)

صفحه 1 از 12 1234567891011 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)