به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 10 مرداد 90 [ 23:07]
    سطح
    20
    Level completed: 67%, Points required for next Level: 33
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    3

تشکرشده 3 در 3 پست

Array

خواهش میکنم کمک کنید!

والا قضیه خیلی پیچیدست!
    طرفم خیلی مغرور و اعتماد به نفس بالا و واقعا زیبابود(مثه لیلا اوتادی شایدم بهتر )
    من 25ساله مهندسی برق خوندم واز سربازی اومدم ویه سری شرایط خوبم دارم که علمی هستند- وخدا رو شکر از لحاظ مالی مشکلی نیست(مثل مسکن-مغازه)و تک پسرم وظاهرمم اگه خدا بخواد میگن بد نیس خوبه . واون 22ساله مهندسی زیست ترم آخر. من در کل 5 بار بیرون باهاش حرف زدم (البته خانواده ها در جریانی بودند)و بار دوم عکسمو تو ماشین دید و ازم گرفت. وبعد از بار 4 رفتیم خواسنگاری. بار دوم که زنگ زدم برا شناخت بیشتر باهاش حرف بزنم گقت که بابام میگه وابستگی ایجاد میشه ولی خوب این یه دقه اشکال نداره میام.من گفنم اصراری نیستا ولی گفت نه میام. برا جلسه سوم اصلا نه نگفت واومد.بار چهارم که جلسه خواستگاری یود.بار اول شناخت اولیه بود که گفت من خواستگار زیاد دارم باید فکر کنم بعد بهتون خبر می دم.که من زنگ زدم گفنم چی شد گفت درامد شما چقدره و مامانم میگه فعلا جاهازت جور نیست چون خواهرات تازه شوهر کردن(برادر نداشت) که منم نوضیج دادم در مورد کارم. وگفتم راسنش من اولین بارمه و دوس ندارم از دستت بدم. نو جلسه هایی که قبل خواستگاری با هم داشتیم من از سوابقم علمی-اختراعم- 8سال کارموسیقی-تدریس کامپیوتر گفتم واون از خواسنگاراش که مثلن یکی مگان داشته یکی فلان بوده و حتی از چشماش گفت که کشیدس وگفت من یکیو میخوام که از من سرتر باشه وکوهنودی میرمو و.... من گفنم از من چفدر راضی هستی گفت 70% بقیش با خانوادم.و گفت که فرصت واسه شما زیاده و...خلاصه قبل از جلسه دوم خواسنگاری که گفته بودند بمونه برا بعد عید با هم هماهنگ میکنیم من زنگ زدم بهش که بازم بیشتر آشنا شیم که یه دفه گفت بابام میکه وابستگی ایجاد میشه و قراره بریم تهران! که گفتم چرا زودتر نگفتی؟گفت تصمیم خانوادس معلوم نیست شاید به احتمال زیاد نشه(ازدواج) که من گفتم از من خوشت نمیاد گفت نه این طور نیست انقدر شرایطت خوبه که به هر دخنری بگی نه نمیگه.گفنم پس چی؟ گفت میترسم! گفتم واسه چی؟گفت اخه یه مورد بوده که رفتن حلقه بیارن که به هم خورد دیگه نپرس چرا.ولی مامانم ازشما خوشش اومده و میگه 1 ماه صبر کنید که ببینیم میریم تهران یا نه و اگرم جوابمون منفی شد میخوام شما ناراحت نشین.من قسمش دادم که یکی دیگه داری؟ قسم خوردگفت نه شما بهترین خواستگاری و از این جور حرفا.منم فکر کردم دیدم تو حرفاش دو گانگی هست شاید یه خواستگار پولداره پولدار میخواد. منم گفنم اگه امکانش هست عکسمو بیار بده خواهرم.اونم اورد.(یعنی قبل مهلت 1 ماهه)
    به خواهرم گفت که بابام میگه تاپسر عموت هست چرا غریبه و احتمال رفتنمون به تهران زیاده و به ازدواج فکر نمیکنم.
    حالا هم به خودم میگم ای کاش عکس رو نمیگرفتی شاید جواب دیگه ای میداد.الانم همش فکرش تو سرمه -- آیا اصلن به من فکر میکنه؟؟؟؟؟؟ ؟نمیدونم راه برگشنی هست؟؟؟؟؟؟323:

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 28 شهریور 90 [ 17:41]
    سطح
    25
    Level completed: 9%, Points required for next Level: 91
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    184

تشکرشده 184 در 70 پست

Array

RE: خواهش میکنم کمک کنید!

سلام
    والا من خيلي هم پيچيدگي توش نديدم
    شايد هم واسه من اينجور باشه

شما يه كسي رو ميخواي و اون اينجور كه شما گفتين احتمالا يا دودله يا اينكه خواستگار ديگه اي داره كه وضعيت اون مشخص نيست
    از طرفي هم اگه ممكنه اون شخص مثلا به خاطر نزديكي خانوادگي توي اولويت باشه

25 سال كه صبر كردي دي:
    يه ماه هم روش
    صبر كن عزيز من

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)