به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 15 دی 91 [ 20:48]
    سطح
    22
    Level completed: 23%, Points required for next Level: 77
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    2

تشکرشده 4 در 2 پست

Array

جدایی زن متاهل برای رسیدن به معشوق خیانت یا عشق؟

سلام زن من پس از 12 سال زندگی تحت تاثیر حرفهای عاشقانه مرد دیگری با او ارتباط پنهانی برقرار کرد و سرسخت عاشقش شد و اصرار به طلاق به دلایل واهی کرد من با اینکه میدانستم ولی به رویش نمیاوردم فکر میکردم مثل فیلم بی وفا خودش را از منجلاب بیرون میکشد ولی جدا شدیم واو با ان مرد چشم ناپاک ازدواج کرد اگر کسی تجربه ای داره کمک کنه این جور عشق ها با وجود قدرت بسیار ( به طوری که زنم ابرو و بچه اش را هم قربانی کرد ) تا کی دوام دارد ؟
    پسرم الان 11 سالشه موقع طلاق 8 سالش بود مادرش موقع طلاق بهم گفته بود مبادا بعد از طلاق هی پیغام بدی که بچه بیتابی میکنه که من هیچ کمکی نمیتونم بکنم! بچه ی من هنوز عاشق مادرشه هنوز گاهی خواب میبینه رفته پیش مادرش بعد از خواب که بیدار میشه غصه میخوره نمیدونه مادرش ازدواج کرده هنوز سیزده بدر تو رودخونه سنگ میندازه و ارزو میکنه پدر و مادرش اشتی کنن تو این 3 سال فقط 3 بار مادرشو دیده بار اول در حالی که بچه بشدت گریه میکرداین مادر سنگدل اونو با ازانس فرستاد و تا 8 ماه بعد هم اونو ندید
    زن من( ببخشید زن سابق من) پس از ازدواج با همکارش از محل کارش استعفا داد اون مرده هم یکه ماه زودتر استعفا داده بود به هیچ کدوم از همکاراشون نگفتن دارن ازدواج میکنن پس از ازدواج دیگه جواب تلفن صمیمیترین دوستانش را هم نداد و دیگه کسی اونا رو در شهر ندید 14 ماه پس از ازدواج به خونه و شهرش برگشت و از پسرش خواست که او را ببیند پسرم شهریور گذشته قبل از بازگشایی مدارس 5 روز پیشش بود شوهرش نبود راستش شک دارم هنوز با هم باشند مادر پسرم سر کار نمیرفت 3 ماه بعد خبردار شدم که خودش تنها تقاضای کار کرده اونم در جایی که با خانه اش یک ونیم ساعت رانندگی فاصله دارد هیچ تلویزیونی در خانه اضافه نشده بود (یعنی اون مرده قبلا یک تلویزیون هم نداشت؟) برای همین شک دارم که هنوز با هم باشند
    زنم نماز میخوند حج تمتع رفته بود حجاب میکرد حتی برادرم موهاشو ندیده بود با این وجود اون اواخر میدونم که بعضی شبا که میگفت کشیک است در محل کشیک نبود( پزشک بود) عصرهای زیادی به جایی که میگفت میخواد بره نرفته بود من با اینکه خیلی عذاب میکشیدم ولی به روش نمیاوردم با خودم فکر میکردم شاید مثل هنرپیشه فیلم بی وفا خودش به این روابط خاتمه دهد مادری که عاشق بچه اش بود به من چند بار در حالی که مشغول نوازش بچه اش بود گفته بود اگر من یک روز اینو نبینم چکار کنم؟ حتی کهنه های زمان شیرخوارگی بچه رو دور ننداخته بود و نگه داشته بود
    میگویید خبر بدبختی او من را ارام نخواهد کرد من الان حس میکنم که او روی گلوی پسرم ایستاده تا با عشقش زندگی کند ( البته اگر با هم باشند) حس میکنم یک گرگ گلوی بچه ام را با دندان فشار میدهد و من نمیتونم کاری کنم چون ان گرگ مادرش است و او مادرش را دوست دارد اگر روزی بتوانم به او بفهمانم که مادرش با او چه کار کرده تازه اغاز ضربه سخت روحی و افسردگیش است
    من منتظر نیستم بدبختی زنم را ببینم تا دلم خنک شود بلکه فقط میخوام این دندان گرگ از گلوی پسرم باز شود

--------------------------------------------------------------------------------

2. 3 کاربر از پست مفید nima246p تشکرکرده اند .

ava48 (پنجشنبه 19 اردیبهشت 92), nima246p (شنبه 21 آبان 90), کامران (چهارشنبه 18 اردیبهشت 92)

عضو فعال

آخرین بازدید
    یکشنبه 11 بهمن 94 [ 04:40]
    سطح
    98
    Level completed: 63%, Points required for next Level: 379
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    VeteranSocial25000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    15,041

تشکرشده 10,678 در 2,786 پست

حالت من
    Moteajeb
    Array

RE: جدایی زن متاهل برای رسیدن به معشوق خیانت یا عشق؟

خیلی متاسف شدم زندگیتون به خاطر یه مرد خونه خراب کن پاشیده شده.ولی متوجه نشدم از ما چه کمکی می خواید؟

4. 3 کاربر از پست مفید فرهنگ 27 تشکرکرده اند .

فرهنگ 27 (شنبه 21 آبان 90), کامران (چهارشنبه 18 اردیبهشت 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 30 مرداد 92 [ 13:58]
    سطح
    28
    Level completed: 46%, Points required for next Level: 81
    دستاوردها:
    VeteranSocialTagger Second Class5000 Experience Points
    تشکرها
    7,577

تشکرشده 8,600 در 1,498 پست

Array

سلام آقا نیما
    ما اینجا بر مسند قضاوت ننشسته ایم و صلاحیت قضاوت را نداریم. اما میشود با شکافتن این موضوع برخی مسائل مبهم را روشن کرد که اگر نمیتواند کمکی برای رفع این مشکل باشد حداقل بار روانی آنرا برای شما سبکتر کند و چراغی را برای راه آینده شما روشن کند.
    به هر حال برای این اتفاق خیلی متاسفم. و درک میکنم که چقدر تحمل این قضیه براتون سخت بوده. به نحوی که هنوز بعد از سه سال تا این حد با اندوه ازش صحبت میکنید. اما به هر حال لازمه که از این مرحله بهتر گذر کنید و بار سنگین منفی آنرا به گذشته بسپارید و تنها چیزی که ازش باقی میماند یک درسی و تجربه ای برای ادامه زندگی باشد و نه بیشتر. برای همین اساس بنده اینطور شروع میکنم:

چند سال بود که ازدواج کرده بودید؟
    قبل از این اتفاق شما با خانمتان هیچ مشکلی نداشتید؟
    ایشان شکایتی یا اعتراضی از زندگی با شما نداشتند؟
    این مسئله بدون هیچ پیش درآمدی ایجاد شد؟

6. 7 کاربر از پست مفید بی دل تشکرکرده اند .

بی دل (چهارشنبه 04 خرداد 90)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 04 مرداد 93 [ 18:17]
    سطح
    36
    Level completed: 34%, Points required for next Level: 99
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    465

تشکرشده 473 در 146 پست

Array

دوست گرامی

پستهای شما را که در سایت دیگری بود خواندم.
    - شما واقعا به پسرتان عشق می ورزید و دوستش دارید، درست مثل هر پدر مسئولیت شناس و مهربان دیگری.
    - چیزی که به نظر من می رسه اینه که شما هنوز از جدایی التیام پیدا نکردید و شاید فکر می کنید که می تونستید جلوی این مورد رو بگیرید، خاطراتی که از لحظات با هم بودنتون تعریف می کنید مهر تاییده، من روانشناس نیستم و نمی دونم این قضیه چقدر ممکنه طول بکشه.
    در هر حال من زن و شوهرهای زیادی رو دیدم که بعد از طلاق دوباره شاد زندگی کردند و زندگی عادی داشته باشند و حتی دوباره ازدواج بسیار موفقتر از ازدواج اول داشتند.

در مورد فرزندتون، به نظر من نباید چیزی رو ازش پنهان کنید و تا جاییکه حقایق هست براش توضیح بدید. (گرچه فکر می کنم خودش تا امروز متوجه شده که شما و همسر سابقتون از هم جدا شدید و حتما فهمیده که دیگه با هم زندگی نخواهید کرد) بهتره که در مورد همسر سابقتون قضاوتی برای فرزندتون نگید، مثلا نگید که "دیگه نمی خواد ببیندت" یا "مادر خوبی نیست" یا "فکر کنم دوستت نداره و فراموشت کرده"
    گفتن این حرفها ضربه بدی به فرزندتون می زنه، بهتره به مرور زمان خودش به نتیجه گیری برسه.

راستی اطلاعاتی که اینجا نوشتید خیلی خلاصه و کوتاهه! بهتره بیشتر توضیح بدید.
    موفق باشید.

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    22
    دستاوردها:
    تشکرها
    2

تشکرشده 4 در 2 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط فرهنگ 27
    خیلی متاسف شدم زندگیتون به خاطر یه مرد خونه خراب کن پاشیده شده.ولی متوجه نشدم از ما چه کمکی می خواید؟

در گشت وگذار اینترنتی این متن را که نمیدانم از کیست خوانده بودم که عینا تایپ میکنم:

خیانت عشقی
    این نوع رابطه ی پنهانی در ابتدا از یک صحبت کوتاه اغاز میشود و بتدریج به یک رابطه ی عمیق و شدید تبدیل میشود. در پایان نیز چیزی جز ندامت و از هم پاشیدن زندگی فرد ثمری ندارد . انگیزه اصلی ان افزایش اعتماد به نفس فرد میباشد اما بطور کاذب
    رابطه عشقی کورکورانه
    در این نوع رابطه پنهانی فرد به نوعی به عشق اعتیاد دارد . وی به احساسی که در هنگام عاشق شدن به وی دست میدهد که همان ترشح امفتامین در بدنش میباشد اعتیاد دارد که معمولا فرد را غیر منطفی و شیفته میگرداند . یک شهوت کورکورانه نسبت به یک فرد میباشد که در ان عشق به صورت وسواسی و غیر واقعی اتشین و بی پروا نمود پیدا میکند . فرد در این نوع رابطه عشقی خود را به مخاطره انداخته و به اب و اتش میزند که به وصال معشوق خود برسد . هنگامی که معشوق در کنار فرد عاشق نباشد احساس عذاب میکند و هنگامی که معشوق حضور دارد احساس وجد میکند. در این نوع رابطه فرد از همسر و یا شریک پیشین خود معمولا جدا میشود

متن فوق را از جایی خوانده بودم و فکر میکنم ماجرای همسر سابق من همچین چیزی باشد
    حال سوال من این است که چنین حادثه ای در زندگی یک زن که پیش بیاید و اخرش از شوهرش جدا شود ایا این نوع عشقها میتواند پایه گذار یک عشق پایدار باشد یا نه؟
    به عقل من جور در نمیاید اخه یه مرد چشم ناپاک چقدر ارزش میتواند داشته باشد که زنی بخواهد دل فرزندش را بشکند
    زمانی که همسر سابقم به لغزش افتاده بود را یادمه . بشدت اشفته بود . اصل ماجرا را نمیگفت فقط یک شب که باهاش صحبت کرده بودم در حالی که گریه میکرد و پریشان بود میگفت برام حرفای عاشقانه بزن . من واقعا به این حرفا احتیاج دارم....
    خودشم میدونست که اتفاق غیرعادی و ناگواری در زندگیش پیش اومده که زندگیش را تهدید میکند و میخواست از ان خلاص شود

حالا من قضاوت راجع به زندگیم و کار او نمیخوام ( که اصلا قضاوت امکان ندارد )
    این اتفاق ( عاشق شدن ) ناخواسته در زندگیش پیش اومد میدونم که زن نجیبی بود معتقد به اصول عاشق بچه اش من را هم دوست داشت (هر چند مثل همه ی زن و شوهر ها گاهی قهر میکردیم ( و روی در یخچال نویسی داشتیم !!! )

این اتفاق بخدا ممکنه در هر زندگی پیش بیاد برای هر زنی پیش بیاد برای مردا خانه خراب کن نیست ولی برای زنا چون نمیتونن عشقشونو تقسیم کنن بسیار خطرناک است
    پس خیلی مهمه
    ارزش مطرح کردن و بحث رو داره
    سوال من اینه : به نظر شما این اتفاق در زندگی یک زن اگر بیفته چه سرنوشتی ممکنه براش پیش بیاد؟ ایا این نوع عشقها ( درگیریهای احساسی ) حبابی است یا اینکه میتواند مستحکم باشد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط lonely sky
    دوست گرامی

پستهای شما را که در سایت دیگری بود خواندم.
    - .

وقتی فهمیدم در سایت دیگری پستهای مرا خوانده اید خجالت کشیدم
    به شما که بیشتر راجع به من میدانید عرض میکنم:
    همین امروز بعد از ناهار خوابیده بودم خواب دیدم که مادرم ( که سالها قبل فوت کرده ) برایم زن برای ازدواج مجدد پیدا کرده ! وقتی فهمیدم نزدیکه دوباره ازدواج کنم اونم با کسی غیر از همسر سابقم در خواب زار زار گریه کردم ( تا حالا در حال خواب دیدن گریه کردید؟ خیلی پرسوز است ) از خواب که بیدار شدم به حال خودم افسوس خوردم که چقدر خر هستم ( بلا نسبت )

9. کاربر روبرو از پست مفید nima246p تشکرکرده است .

nima246p (پنجشنبه 05 خرداد 90)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 09 مهر 91 [ 20:35]
    سطح
    25
    Level completed: 89%, Points required for next Level: 11
    دستاوردها:
    تشکرها
    550

تشکرشده 554 در 162 پست

Array

دوست عزیز انسانهای زبادی هستن که برای رسیدن به لذت روی خیلی چیزها خط می کشن...من ته ذهن شما بیشتر از خشم یا انتقام حسی رو می بینم که یک تمایل هست به ببخشش...ذهن شما درگیره چون ترک شدی و ما آدمها وقتی ترک می شیم غرور و عواطفمون آسیب می بینه و بیشتر از درد جدا موندن از اون آدم در شوک این هستیم که چرا ترک شدیم و آیا این به واسطه ی خطای ما بوده یا فقط خطای طرفمون...دوست عزیز همسری رو که شما توصیف کردید یک لذت طلب بوده و حجاب و نماز خوندن ایشون ارزشی برای ایشون طلقی نمی شه چون اگر به ما سفارش شده نماز بخونیم برای اینه لاقل در روز 3 بار یادمون بیفته که کجای کاریم...که به کجا داریم می ریم...اون نمازی که ایشون می خونده از روی عادت و اجبار و ... بوده و اعتقادی پشتش نبوده...که اگر بود ایشون این راه رو برای زندگیش انتخاب نمی کرد...ایشون پشیمون خواهد شد...این رو مسلم بدونید...نه به خاطر وجدان بیدار شدش که نه وقتی وجدان مادری با صدای گریه های بچش بیدار نشه با چه چیز دیگه ای می تونه بیدار بشه؟؟؟ بلکه به خاطر اینکه با همون وقاحتی که زندگیش رو ترک کرد ترک خواهد شد...از همون راهی که پشت کرد و رفت بر خواهد گشت...و مواظب باشید اون روز که از همه جا در مونده شد و برگشت دیگه قبولش نکنید چون چیزی رو که یک بار بخشیدی باز هم تکرار خواهد شد....و کسی که یکبار شما رو ترک کرد باز هم به واسطه ی کوچکترین فرصتی ترکتون می کنه...بهتره نزد مشاوری برید تسکین پیدا کنید و انشاالله در ازدواج دعدی ملاک رو ایمان و اعتقاد قلبی بدونید تا ایمان ظاهری...

شما دنبال جواب یک سوال هستید که من اون رو کاملا می دونم...دنبال اینکه آیا اون عشق دوامی داره با نه...آیا دوباره بر می گرده یا نه....به برگشت اون فکر نکنید...که اگر هم بر گرده آیا اونقدر دوستش دارید که هر روز اون روزهای تلخ براتون یادآوری نشه؟؟؟ گاهی ما دوست داریم طرفمون برگرده نه برای اینکه می خوایم قبولش کنیم بلکه می خوایم بهش نه بگیم! و اون دردی رو که موقع طرد شدن کشیدیم تسکین بدیم...اما من حدش می زنم شما واقعا دوست داری که اون برگرده چون خشم و نفرت و حس انتقامی در کار نیست بلکه هنوز هم در حرفهاتون از ایشون حمایت می کنید...به خودتون زمان بدبد...عشق های نو یاد عشق های کهنه رو از یاد می برن و اون خانوم رو حنما فراموش خواهید کرد...اگه شما در این 12 سال خیانت نکرده بودید و این طور بهتون خیانت شد بهتره فراموش کنید اون خانوم رو...اگه می بینید شما هم قبلا چنین کاری کردید شاید اگر ایشون بر گشت واقعا بشه درستش کرد چون از یک جنسید...اما اگر نه به زمان بسپرید همه چیز رو...

11. 4 کاربر از پست مفید هم پرواز تشکرکرده اند .

mehdihn (سه شنبه 04 اسفند 94), tamanaye man (چهارشنبه 18 اردیبهشت 92), هم پرواز (جمعه 02 دی 90), اثر راشومون (شنبه 19 اسفند 91)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 14 اسفند 90 [ 23:46]
    سطح
    62
    Level completed: 5%, Points required for next Level: 287
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    4,165

تشکرشده 4,222 در 1,018 پست

Array

سلام دوست عزیز

تاریخ آخرین ارسال این تاپیک مربوط به تقریبا7 ماه پیش می باشد ، لطفا قبل از زدن پست به تاریخ آخرین ارسال توجه فرمایید

13. 5 کاربر از پست مفید gole maryam تشکرکرده اند .

gole maryam (جمعه 20 آبان 90)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    22
    دستاوردها:
    تشکرها
    2

تشکرشده 4 در 2 پست

Array

[b][color=#0000CD]با سلام و تشكر ويژه از دوست گرامي هم پرواز
    درد دل هايم را در سايت ديگري مطرح كرده بودم و توسط دوست ديگري كتابي به عنوان women infidility بهم معرفي شد كه پاسخ بسياري از سولاتم را در ان يافتم.
    من در حال ترجمه ي اين كتاب هستم و تكه تكه ترجمه هايم را در اين سايت ميگذارم
    از دوستان بخصوص هم پرواز تقاضا دارم اين كتاب را بخوانند و مجددا نظرشان را برايم بگويند
    توضييح اينكه شروع ترجمه ي اين كتاب از صفحه ششم به بعد در سايت زير است
    با تشكر
    http://www.forum.niksalehi.com/showthread.php?t=78418

سلام مجدد
    اگر نتوانستيد به لينك برويد شروع كتاب را اينجا كپي پيست كردم

لینک دانلود کتابی که احسان عزیز به من معرفی کرد در ارسال شماره 47 قرار دارد

با توجه به انگلیسی بودن متن برای ان دسته از عزیزانی که تسلطشان به زبان انگلیسی از من کمتر است تکه هایی از ان را بتدریج قرار میدهم ولی مطالعه ی کامل ان را توصیه میکنم

نام کتاب خیانت در زنان میباشد نوشته ی میشل لانگلی

.................................................. ............................................
    مقدمه

ایا خیانت زنان به بهترین شکلی مخفی نگاه داشته میشود؟

با توجه به اینکه 70 الی 75 درصد طلاقها بوسیله ی زنان شروع میشود ایا این راز باعث میشود تا انها به سمت جدایی و نهایتا طلاق پیش روند؟ که این کار در بسیاری اوقات تحت پوشش در جستجوی خود بودن (پیدا کردن خود ) صورت میگیرد؟

ایا مردانی که در واقع بوسیله ی زنانشان طلاق داده شده اند از رابطه ی عاشقانه ی خارج از ازدواج همسرشان اطلاع داشته اند؟

این کتاب همچنین به ترس عمومی جامعه از سکسوالیتی زنان و همچنین این افسانه که زنان بطور طبیعی تک همسری هستند میپردازد

این کتاب در مورد زنانی که بصورتی رازگونه سعی میکنند بین شوهر و معشوقشان یکی را انتخاب کنند روشنگری میکندو همینطور در مورد مردانی که بشدت تلاش میکنند علت خوشحال نبودن همسرشان را کشف کنند

.................................................. .......................................

ماشینم را برای سرویس برده بودم . در حالیکه در محوطه منتظر بودم خانم جوانی که از کارکنان انجا بود را

دیدم که ساختمان را برای کشیدن سیگار ترک کرد . بنظر اشفته میامد و من علت ان را پرسیدم . ما در تمام وقت ناهار با هم صحبت کردیم . او میگفت پنج سال است که ازدواج کرده و پس از به دنیا امدن اولین فرزندشان دیگر تمایلش را به سکس از دست داده است و همسرش میخواهد او را طلاق بدهد . از او پرسیدم ایا این عدم تمایلش به سکس فقط منحصر به شوهرت میشود؟ . او از سوال من تعجب کرد ولی بعد شروع به توصیف احساسش کرد . او توضییح داد او به مردان زیادی گرایش دارد . سکس با هر مردی بجز شوهرش برایش لذت بخش بنظر میرسد
    پس از این مصاحبه من شروع به تحقیق کردم . در جستجوی این بودم که ایا تجربه ی این زن و تجربه ی خودم نرمال میباشند؟
    انچه این زن در مرکز خدمات اتوموبیل توصیف میکرد با انچه برای خودم پیش امده بود دقیقا مانند هم بودند با این تفاوت که من بچه نداشتم.
    ابتدا شروع به یافتن پاسخ در کتابها کردم . بعد چند تلاش محلی برای پرسش از دوستان زن و در فامیل کردم . دیوار سنگی که در انها در مقابل سوالاتم داشتند علاقه ی مرا به یافتن جواب سوالاتم بیش از پیش کرد

برخلاف انتظار هنگامی که با زنان بطور خصوصی صحبت میکردم و به انها اطمینان میدادم که نامشان فاش نخواهد شد به حرف اوردنشان در مورد تمایلات جنسیشان سخت نبود

.................................................. .................................................. ...........

در ادامه نویسنده توضییح میدهد که کتابش را در غالب مصاحبه با کوین نوشته است و تاکید میکند که انچه در مصاحبه با کوین گفته شده حقیقت دارد فقط گاهی برخی کلمات عوض شده تا برای چاپ مناسب تر باشد

--------------------------------------------------------------------------------

کوین : سلام احتیاج دارم باهات صحبت کنم

میشل : حتما چی شده؟

تریسی بهم گفته نمیدونه میخواد بیش از این ازدواج کرده باشه . اون صحبت از جدا شدن میکنه

اوه نه کوین . متاسفم . او نگفت چرا؟

نه اون به من هیچی نگفت فقط میگه خوشحال نیست و هر میگم چرا میگه نمیدونه

من نمیدونم چکار کنم تو میدونی که من خیلی تریسی رو دوست دارم ما همیشه یک زندگی واقعا خوب داشتیم . نمیدونم چی به سرش اومده . بخدا هیچوقت فکر نمیکردم روزی به این علت بهت زنگ بزنم . بهم بگو چی شده ؟ من چه کوتاهی کردم؟ چرا اون اینطور میکنه؟

من اطمینان ندارم که قادر باشم چیزی را که تو واقعا میخوای بشنوی بگم

من ازت نمیخوام اون چه که میخوام بشنوم رو بگی ازت میخوام حقیقتو بهم بگی . اگه میدونی چی به سر زنم اومده بهم بگو

من اطمینان ندارم بدونم چی به تریسی میگذره ولی ایده هایی دارم که چی میتونه باشه اما همونطور که گفتم هیچ راهی برای اثبات اون ندارم

پس به من بگو فکر میکنی جریان چی میتونه باشه؟

کوین . تریس سی و دو سالشه . ازدواج در این سن برای زن ها میتونه یه جورایی سخت باشه

یعنی چی؟

چون اونا دارن وارد مرحله ی اوج جنسی میشن ( یا قبلا شدن )

نه اینطور نیست . تو نمیدونی .این موضوع هیچ ربطی به اونچه سر تریسی اومده نداره . اون اصلا به سکس علاقه مند نیست . پس این نمیتونه باشه

کوین . اون زمانی که تو در اوج جنسی بودی رو یادته؟

اره یادمه

یادت میاد که دوست داشتی با یک زن سکس داشته باشی یا با تعداد زیادی زن؟

حالا چی فکر میکنی . تمام پسرا دوست دارن با زنان زیادی باشن

حالا فکر میکنی اگر قرار بود در اون زمان فقط با یک زن باشی چی میشد؟

سخت بود

حالا بذار برای توضییح این موضوع از ازدواج اولت برای مقایسه استفاده کنم . وقتی تو با جیل ازدواج میکردی . تو گولش میزدی اینطور نیست؟

بیخیال بابا چرا پای اون موضوع رو وسط میکشی؟ . من اون زمان جوان بودم و احمق . من نمیدونستم این موضوع مهمه

ایا تو فقط جوان و احمق بودی یا جوان و احمق و شهوتی؟

خوب اره . نمیتونم منکرش بشم . من همه وقت شهوتی بودم و دلم میخواست با هر زنی که میبینم بخوابم

احتمالا بجز یک زن

و اون کی بود؟

جیل . یادت نمیاد؟ تو علاقه مند بودی با هر زنی باشی بجز جیل

اره یادمه

تو چطور اینو اداره کردی . وقتی این موضوع پیش اومد تو چیکار کردی؟

خوب در واقع من اونو اداره نکردم . من فقط شروع به فریب دادن جیل کردم . همین .اما گفتم که . من اون زمان احمق بودم

کوین . همسرت الان در زمان اوج جنسی اش است و احتمالا داره همون احساساتی رو تجربه میکنه که تو ا.ن موقع در ااوج جنسیت تجربه میکردی.
    چیزی در حول و حوش اواخر بیست و اوایل سی سالگی شیمی بدن زن شروع به تغییر میکند و هورمون جنسی تستوسترون در بدنش قوی تر میشود. به همین علت است که در این زمان زنان بیشتر حالت غیر وابسته و تهاجمی و همینطور با گذشت سن حتی پر مو تر میشوند . بنابراین برای انان طبیعی است که یک تمایل دراماتیک در تمایلشان به مردان را تجربه کنند

تا وقتی که انها شریک جنسیشونو عوض کنند ( همونطور که شما پسرا ازش به عنوان یجربه ی یه چیز غریبه یاد میکنین ) انها تمایلشان را به داشتن رابطه جنسی با شریک فعلی از دست میدهند
    انه کم کم با شریک فعلیشون احساس برادر خواهری پیدا میکنن

حالا فکر میکنم میفهمم جی داری میگی

متاسفانه عدم تمایل همسرت به رابطه ی جنسی سبب افزایش علاقه ی تو به رابطه با او شده

تو حق داری . این چیزی است که من را به خودش مشغول کرده و داره منو دیوونه میکنه

طبیعی است که مردم به داشتن چیزی گرایش پیدا میکنند که نمیتوانند ان را داشته باشند
    .
    اين كتاب بيشتر در قالب گفتگوي دو نفر است كه در سايت اصلي يكي را با رنگ سياه و طرف مقابل را با رنگ ابي نوشته ام تا اشتباه نشود
    اما اينجوري كه كپي پيست كردم همه به يك رنگ است و نميشه فهميد كي چي گفته
    پس بهتره به همون لينك بريد و صفحه ي ششم به بعد را بخوانيد بعد نظراتتون را اينجا بنويسيد
    پشيمون نميشيد قول ميدم
    به نظراتتون هم خيلي محتاجم
    با تشكر

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 22 دی 92 [ 09:56]
    سطح
    34
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 79
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    445

تشکرشده 379 در 146 پست

Array

سلام اقای نیما
    من مطالبتون رو در سایتی که معرفی کردید خواندم و بسیار کتاب زیبایی را ترجمه کرده اید من خودم بچه دارم و واقعا متاسف شدم که مادر پسرتون اون رو رها کرده
    نمی خوام ناراحتتون کنم ولی اون قسمتهایی که راجع به دلتنگی های پسرتون نوشتید رو حقیقتا نمی تونستم بخونم باور کنید یا خیلی سریع رد می شدم و یا بی اختیار گزیه می کردم. مثل همین الان دیگه نمی تونم بنویسم فعلا...

16. کاربر روبرو از پست مفید mamosh تشکرکرده است .

mamosh (یکشنبه 04 دی 90)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    22
    دستاوردها:
    تشکرها
    2

تشکرشده 4 در 2 پست

Array

mamosh عزيز با سلام
    از اينكه حوصله كرديد و خوانديد سپاسگزارم
    سوالي داشتم
    شما مرد هستيد يا زن؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)