سلام
مشکلی که من دارم رو نمی تونم برای کسی مطرح کنم مجبورم که اینجا مطرح کنم و پیشاپیش از همه دوستان معذرت می خواهم و سعی میکنم که حرمت تالار رو رعایت کنم .
من و خانمم حدود 1 ماه هست که عقد کردیم نامزدی هم گرفتیم و تا 6 ماه دیگه مراسم عروسی رو میگیرم ولی به صورت رسمی عقد کردیم و زن و شوهر هستیم
من از خانمم رابطه جنسی می خواهم البته نه به صورت کامل چون از عواقب کار مطلع هستم که اگر در این حین اتفاقی بیفته آبروی هر دو خانواده میره ومشکلات خاص خودش رو داره پس من رعایت میکنم اما در حد جزئی و فکر نکنم مشکلی ایجاد کنه ( مثل بغل کردن بوسیدن و یا در آغوش کشیدن ) به نظر من مهر و محبت رو بیشتر میکنه و برای بهبود رابطه هم خوبه
اما خانمم به شدت مخالفت میکنه و میگه تا زمانی که نریم سر خونه زندگیمون خبری نیست اوایل من خیلی اصرار میکردم اما دیدم که نتیجه بر عکس داره و خوب نیست که من بر خلاف میل و نظر همسرم کاری کنم که دوست نداره یا مجبور به انجامش بشه در اصل رابطه جنسی در روابط زن و شوهر بر اساس عشق و علاقه هر دو طرف باید باشه به همین خاطر من عقب نشینی کردم و از همسرم دیگه همچین درخواستی نکردم اما برام خیلی سخته و تحملش برام طاقت فرساست و نمی تونم تحمل کنم و وقتی که همدیگه رو میبینیم تحملش برام سخت تره

در ضمن من قبل از عقد دست خانمم رو هم نمیگرفتم و آدم با عتقادی هستم خانمم هم همینطور مثل من هستن از خیانت کردن هم متنفرم نمی تونم فکش رو کنم

از دوستان و مشاوران محترم کمک می خواهم که چه کاری باید انجام بدم ؟