به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 27 فروردین 90 [ 12:03]
    سطح
    28
    Level completed: 13%, Points required for next Level: 131
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    15

تشکرشده 15 در 7 پست

Array

مشكل نحوه ارتباط جنسي من هنوز حل نشده

با سلام به همه دوستان
    دوستان عزيز مشگل ارتباط جنسي كه با همسرم داشتم هنوز حل نشده راه كارهايي كه شماها بهم پيشنهاد كرده بودين را انجام دادم اما تاثيري نداشت راه كارهاي كاشمر عزيز را مو به مو انجام دادم بي تاثيثر بود از مقاله g.sana مهربون پرينت گرفتم دادم بخونه گفت اينا همش چرت و پرته و.. حالا موندم چيكار كنم
    اقايون تالار تو را خدا راستش را بگيد شما هم از همسراتون چنين درخواستايي ميكنيد (رابطه جنسي از مقعر) يا فقط شوهر من نوبر اورده
    خانمهاي تالار شوهراتون تا حالا چنين درخواستي كردن ؟
    ديشب باز دعوامون شد باز درخواست منم عصباني شدم گفتم تو اصلا منو دوس نداري اگه به فكر من باشي از اين كارا نميكني اگه فردا مريض شم چيكار كنم برم ابرومو جلوي دكترا بزارم واسه تو كه فرقي نميكنه نهايتش ميري يه زن ديگه ميگيري و.. و..
    واقعا موندم چيكار كنم كمكم كنيد

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 08 آذر 90 [ 09:35]
    سطح
    30
    Level completed: 40%, Points required for next Level: 91
    دستاوردها:
    تشکرها
    128

تشکرشده 130 در 56 پست

Array

RE: مشكل نحوه ارتباط جنسي من هنوز حل نشده

دوست عزیزم، تا جایی که من اطلاع دارم این مشکل مثل اعتیاد میمونه و حل کردنش زمان میبره، بهتره بهش فرصت بدی، سعی کن از روش های دیگه اونقدر لذت ببره تا کم کم این کار از سرش بیفته. ناراحت نشی ولی تقصیر خودت بوده که بار اول این اجازه رو بهش دادی،چون من شنیدم یک بار که این کار و انجام بدن دیگه ترک کردنش خیلی سخته.

3. کاربر روبرو از پست مفید همسفر65 تشکرکرده است .

همسفر65 (دوشنبه 22 فروردین 90)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 29 تیر 90 [ 11:57]
    سطح
    22
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 1
    دستاوردها:
    تشکرها
    46

تشکرشده 48 در 24 پست

Array

فکر میکنم 80 درصد اقایون همچین درخواست هایی از همسرشون دارند که طبیعی هم هست وقتی توی فیلم های سکسی میبینند خب میگن چرا ما نه؟
    بعد هم اگه تو به مشکلات و درخواستهای شوهرت اهمیت ندی ادم هایی که اهمیت بدن زیادن...
    من شنیدم ماهی 1 بار رابطه از مقعد مشکلی ایجاد نمیکنه...

5. 2 کاربر از پست مفید خاله سوسکه تشکرکرده اند .

خاله سوسکه (دوشنبه 12 دی 90)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 06 اسفند 91 [ 19:52]
    سطح
    47
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 105
    دستاوردها:
    1 year registered5000 Experience Points1000 Experience Points
    تشکرها
    3,495

تشکرشده 3,519 در 509 پست

Array

به نظرمن خوب تحقیق کنیدفکرنکنم اکه بهداشت رعایت بشه زیادمشکل سازباشه.ولی حتمایدبهداشت رورعایت کنید.

7. 3 کاربر از پست مفید داملا تشکرکرده اند .

داملا (سه شنبه 23 فروردین 90)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    28
    دستاوردها:
    تشکرها
    15

تشکرشده 15 در 7 پست

Array

همسفر عزيز راس ميگي تقصير خودم بود اما به قول خاله سوسكه منم ترسم از اين بود كه اگه به خواسته هاش پاسخ ندم با يكي ديگه باشه واسه همين

خاله سوسكه و ارياناي عزيز ممنون از راهنمايي تون اما در مقالهاي كه g.sana معرفي كرده بود نوشته بودند حتي يكبار هم ضرر داره چه برسه به ...
    چرا همه يه سر به تاپيك ميزنند و بي پاسخ ميرن

عضو فعال

آخرین بازدید
    یکشنبه 18 مرداد 94 [ 14:38]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 10.0%
    دستاوردها:
    VeteranSocial25000 Experience Points
    تشکرها
    11,614

تشکرشده 12,542 در 2,269 پست

Array

مشکل عزیز
    این رو بدون که این قضیه تنها مشکل شما نیست.
    شما اگه تمایلی به این رابطه نداری ، با قاطعیت بیان کن و این قید رو هم بگو که دوست ندارم تو ارتباط جنسیمون ناراحتت کنم اما شما هم نباید درخواستی غیر شرعی ازم داشته باشی. دوس دارم ... دوس دارم .....

شما ترسی از اون بابت نداشته باش ، او با خودش کنار خواهد اومد. روابطت رو باهاش بهتر کن اما در این مورد هم کوتاه نیا. نشون بده که به داشتن رابطه صحیح تمایل داری و گاهی تشنه این رابطه هستی ، ممکنه او درخواست بیشتر بکنه (از مقعد) اما قاطعیت همراه با دلسوزی شما باعث میشه از این کار صرفنظر کنه
    .

10. 7 کاربر از پست مفید baby تشکرکرده اند .

baby (چهارشنبه 24 فروردین 90)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    28
    دستاوردها:
    تشکرها
    15

تشکرشده 15 در 7 پست

Array

با تشكر از baby عزيز كارشناس افتخاري كه اين افتخار نصيبمان شد تا پاسخ و راهنمايي ايشان را بشنويم
    بي بي عزيز نوشته بودي
    روابطت رو باهاش بهتر کن اما در اين مورد هم كوتاه نيا ايا منظورت اينه كه گاهي اوقات پاسخ مثبت بهش بدم ؟ يعني به نظر شما هر چند وقت رابطه از این راه به سلامتي ام اسيب نميرسونه ؟
    منتظرتون هستم

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 28 اسفند 90 [ 00:11]
    سطح
    33
    Level completed: 10%, Points required for next Level: 136
    دستاوردها:
    تشکرها
    248

تشکرشده 254 در 122 پست

Array

من به شخصه تجربه نداشتم و خیلی از این عمل خوشم نمیاد.
    ولی مرد اگه بدون رضایت زن این کار رو انجام بده حرومه!
    آقای شما از نظر سکسی شاید مسئله دارند. دقیق یادم نیست ولی یادمه نوشته بود که این مردها احتمالا استمنا زیاد کردند
    شما سعی کنید رابطه رو از این طریق کم کنید.
    اقايون تالار تو را خدا راستش را بگيد شما هم از همسراتون چنين درخواستايي ميكنيد يا فقط شوهر من نوبر اورده
    خانمهاي تالار شوهراتون تا حالا چنين درخواستي كردن ؟
    ببینید خانم شما سعی کن شوهرت رو دوست داشته باشی

ديشب باز دعوامون شد باز درخواست منم عصباني شدم گفتم تو اصلا منو دوس نداري اگه به فكر من باشي از اين كارا نميكني اگه فردا مريض شم چيكار كنم برم ابرومو جلوي دكترا بزارم واسه تو كه فرقي نميكنه نهايتش ميري يه زن ديگه ميگيري و.. و..
    آخه چرا اینطوری حرف می زنید. سعی کنید نرم و لطیف برید جلو:
    شوهرم من می دونم خیلی منو دوست داری و منم تو رو دوست دارم.
    وای که ارتباطات چه می کنه.

13. 4 کاربر از پست مفید جویای نیمه گمشده تشکرکرده اند .

جویای نیمه گمشده (جمعه 28 مرداد 90)

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 09 اسفند 96 [ 15:33]
    سطح
    93
    Level completed: 34%, Points required for next Level: 666
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    4,250

تشکرشده 4,202 در 1,430 پست

Array

عزيزم شما دست همسرت رو بگير و باهم برين مطب يه دكتر زنان و بذار خود دكتر بهش توضيح بده كه چه مشكلاتي برات پيش مياد... اگه باز هم اصرار كرد ديگه....

در مورد حرف يكي از دوستان كه گفته بود ماهي يكبار اسيب نميرسونه بايد بگم در مورد همسر شما اگه حتي سالي يه بار هم اجازه بدي بهش چون خيلي تشنه ي اين كار بوده ديگه تا اخر عمر مزه اين كارو فراموش نميكنه و تازه عادتش ميدي و مشكلت دو چندان ميشه پس محكم واستا و بگو نه

سوال ...
    چند وقته ازدواج كردي ؟
    چند وقته ارتباط جنسي شما شروع شده؟ از دوران عقد هم رابطه داشتين؟
    از همون روزاي اول شروع به مطرح كردن اين موضوع كرده؟يا بعد از مثلا6...7 ماه گفت؟

الان چشم به تاپيك قبلي شما افتاد....سعي كن ديدن فيلم ها و عكس هاي نامناسب رو به حداقل برسوني و موقعي كه داره ميبينه...از اتاق يا خونه برو بيرون و بذار متوجه بشه كه از ديدن اين صحنه ها ناراحت ميشي...كم كم خودش تجديد نظر ميكنه...

ببين يه احتمالي هم هست ...

احتمالا شما هيچ تنوعي در روابطت ايجاد نميكني و همسرت از يكنواختي خسته ميشه و اين خواسته رو ازت داره ...ميتوني از سايتهاي اموزشي استفاده كني (البته به لطف دوستان فيلتراسيون فقز با فيلتر شكن ميتوني بري)و پوزيشن هاي مختلفي رو امتحان كني و خودت ابتكار عمل رو بدست بگيري قبل از اينكه ازت درخواست نا به جا داشته باشه....

يه سوال ديگه ... وضعيت هيكلت چه طوريه؟چاق لاغر يا متوسط؟

15. 4 کاربر از پست مفید parnian1 تشکرکرده اند .

parnian1 (چهارشنبه 24 فروردین 90)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 10 فروردین 93 [ 12:48]
    سطح
    81
    Level completed: 58%, Points required for next Level: 212
    دستاوردها:
    SocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    8,122

تشکرشده 8,124 در 1,482 پست

حالت من
    Vaaaaay
    Array

سلام دوست عزیز:

این مشکلیست که من خودم هم چند تا مراجع ازش داشتم و باور کن که به نظر من هم باید به همراه همسرت ( با توجه به اینکه این موضوع برای شما عذاب آوره) به پزشک یا روانشناس مراجعه کنی تا کاملا برای شما شرح ماوقع بده...
    ببین خواهر خوبم.متاسفانه به علت فیلم های جدید و شرایط حاکم متاسفانه روابط ج.ن.س.ی داره شکل های جدید و گاها مخربی به خودش می گیره و اصل قضیه که خداوند مشخص فرموده از ذهن کنار میره..
    دوست من مهمترین کار اینه که حتما همرست رو با هر تریتیبی از دیدن این فیلم ها و ...دور کنی..
    در کنار اون مدام در رابطه خود از روش های جدید و حرکات خاص و ....استفاده کن بسیار تاثیر داره ..باور کن حتی این موضوع یادش میره وقتی میبینه شما هم برای تنوع رابطه کمک و همکاری می کنی...
    مورد بعد که هست من در مریض ها و اطراف خودم با دو دسته ادم طرف بودم..یک عده که خانم خودش دوست داره و مرد هم دوست داره که بهشون می گم این کار مکروه هست وقتی زن موافقه و باید اصول بهداشت یو تعداد دفعات و.....رعایت و حداقل برسه چون این طوری که من دیدم وقتی زن هم دوست داره و ناراحت نیست هرچه از مضرات هم می گی فایده نداره و ما فقط عواقب اون رو بیان می کنیم و ازشون می خواهیم که روش صحیح به کار ببرند و حداقل باشه تا دچار عوارض نشوند...
    در رابطه با دسته دوم که مشکل اصلی ما هم هست من دو دسته بیمار داشته ..دسته ای که مرد با زور اقدام کرده و متاسفانه همین مورد رو هفته قبل داشتم که به اتاق عمل رفت ...
    و مورد دیگه ای هم که زن با اکراه می پذیره ولی چون مرد توازن صحیحی در امیال خود ندارد با ازدیاد دفعات و روش غیر صحیح ایجاد آسیب برای زن می کنه..
    من به همه اونها ذکر می کنم در مورد دوم کاملا حرامه و قهر خدا رو به جان نخرند ...ولی تمام زن ها ترس از رفتن همسرانشون به سمت زن های دیگه دارند و تن می دهند..اینجا باید مرد کاملا روشن شود و با مشاوره و گاها روانشناس براش روشن بشه که تبعات ان چقدربد هست....
    چه از نظر جسمی برای زن چه از نظر روانی....
    زنی که با میل خود اقدام نکند این کار کم از تجاوز ج.ن.س.ی ندارد....
    بنابراین شما که انقدر با این موضوع مشکل داری و همسرت هم کوتاه نمیاد..چون من برخی از مراجعینم کوتاه اومدن و حاضر نبودند زنشون اسیب روحی و جسمی ببینه...مراجعه کنیذد به روانشناس و با مشورت همدیگه و تبادل نظرات مشکل حل کنید..
    به ایشان بگویید این مسائل چرت و پرت نیست...
    از کوچکترین اثرهای ان که زخم های ناحیه مزبور هست تا زخم های درون دیواره رکتوم تا بیماری های ج.ن.س.ی و در نهایت در صورت مکرر بودن بی اختیاری مدفوع که واقعا برای بیماران عذاب اور است....
    دوست عزیز شما با بحث کردن با مردی که گرفتار این نوع خواستن ها شده است به نتیجه نمی رسید ..جز مراجعه به فرد مورد قبول برای ایشان تا برای وی توضیح دهد...
    در نهایت من مطمئنم همه مردهای ایران زنهاشون رودوست دارند و اگر ببینند زنشون دوست نداره راضی می شوند...
    امیدوارم نتیجه بگیری دوست من....

این هم صحبت های مدیر ..من هم تجربی اونو گفتم..واقعا این راهکارهای مدیر جواب میدن ..امتحان کن عزیزم:

نقل قول نوشته اصلی توسط مدیرهمدردی
    با سلام
    براي پاسخ به مشكلات زوجين نياز به بررسي دقيق ، ذكر جزئيات و بررسي همه جوانب هست،‌ كه متاسفانه به خاطر دسترسي عمومي به مطالب شما ، ما به راهنمايي كلي بسنده مي كنيم. اما اگر شما تمايل به حل دقيق مسائلتون در اين زمينه داشتيد نياز به مراجعه حضوري به يك روانشناس باليني و دريافت مشاوره متناسب مي باشيد.

در مورد مسئله اي كه بيان كرديد:
    معمولا در همه زمينه ها به دقت خانمها و آقايان بايد به نيازهاي يكديگر توجه كنند، و نظرات يكديگر را بشنوند و براي خواسته هايشان راه حلهاي ميانه اي را انتخاب كنند.
    در مورد خواسته هاي زناشويي هم به همين منوال هست. يعني بايد شما با همسرتان صحبت كنيد. نه فقط امر يا نهي كنيد. به او از عذابي كه مي كشيد و ناخشنودي و رنجتان صحبت كنيد و بگوييد كه اين مسئله باعث مي شود كه نتوانيد لذت برده يا لذت برسانيد.
    اما لازم نيست كه در برابر همه خواستهايش مقاومت كنيد. بايد راههاي ديگري كه مورد نظر هر دو تون باشد را امتحان كنيد. تنوع بخشي و خلاقيت در ارتباطات را بايد شما مانند يك مهارت بياموزيد.
    اين آموزش صرفا از طريق مشاوره هاي خصوصي امكان پذير هست. و معمولا شما با يك مشاور با تخصص روانشناس باليني و همجنس بهتر مي توانيد ارتباط برقرار كرده و كمك بگيريد.

نكته مهم ديگر اينست كه معمولا كيفيت بخشي به رابطه منجر مي شود درخواستهاي متفرقه و يا كميتي به حداقل برسد.
    براي اين منظور مراحل قبل از ارتباط بسيار مهم هست. برقرار كردن ارتباطهاي عاطفي، لمسي، عشوه گري، و گرفتن مديريت ارتباط در دستتون (با توجه به آگاهي كه نسبت به علاقمنديهاي همسرتون داريد)، منجر مي شود كه مسير رضايت بخشي را طي كنيد.
    اينكه هر گونه خواسته هاي زناشويي همسرت را نپذيرفتي به معني آنست كه او را محدود كرده ايد و اين محدوديت به شيوه ناصحيحي اعمال مي شود. بهتر هست ، شيوه هاي مناسب تر را به عنوان جايگزين پذيرا باشيد.

با توجه به راهنمايي هاي كلي بالا، اگر سئوال بيشتري داشتيد بايد يا از طريق مشاوره حضوري در محل سكونت خود اقدام كنيد يا به تالارها و سايت هاي اختصاصي در اين زمينه مراجع كنيد.
    مثلا:
    مباحث تخصصي سلامت جنسي در سايت ايران سلامت

17. 8 کاربر از پست مفید سارا بانو تشکرکرده اند .

سارا بانو (جمعه 28 مرداد 90)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)