به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

Threaded View

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 23 آبان 91 [ 13:48]
    سطح
    24
    Level completed: 17%, Points required for next Level: 83
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    15

تشکرشده 15 در 9 پست

Array

میخوام شوهرم رو به خودم علاقه مند کنم

سلام به همه ی دوستان عزیز و گرامی
    من ارکیده هستم که تقریبا هفته پیش زمانی که با خواهر همسرم و به دنبال اون با خودش مشکل پیدا کرده بودم برای اولین بار با این سایت آشنا شدم.سعی کردم از نظرات دوستان استفاده کنم و تقریبا مشکلم حل شد.در حال حاضر با شوهرم و خانوادش مشکلی ندارم اما شوهرم احساس میکنم نسبت به من بی تفاوته!!!
    دلیل اولش:اگه دوستان در جریان مشکل قبل من بوده باشن میدونن که من قصد نداشتم پاپیش بزارم و با شوهرم آشتی کنم چون احساس میکردم تا الان هم زیاد کوتاه اومدم که شوهرم داره اینطور رفتار میکنه در اصل من با خواهرش دعوام شده بود و با این که فهمید خواهرش به من بی احترامی کرده باز هم تا یک هفته بامن قهر کرد و زمانی که من دیدم داره خیلی طولانی میشه بهش زنگ زدم و اشتی کردیم.حتی دلیل قهرش رو ازش پرسیدم ولی فقط گفت چون اعصابم خورد بوده و فکرم مشغول زنگ نزدم.اما میون حرفاش فهمیدم مادرش ازش خواسته که به من زنگ بزنه واشتی کنیم و اون گفته بوده که تا خودش زنگ نزنه زنگ نمیزنم که همینطور هم شد.
    من تو این مدت احساس کردم شوهرم نسبت به من بی اعتماده یا بهتر بگم من رو قبول نداره.بی توجه ومن دارم عذاب میکشم.دلیلش هم اینه که شوهرم مغازه داره اغلب شبا دیر میاد.خانواده اش(خواهرشو زنداداش هاش ...)کلا زیاد میرن بهش سرمیزنن.اما اون هیچ تمایلی نشون نمیده که منم رم اوایل عقدمون من ناراحت میشدم چون میدیدم محل نمیده نمیرفتم و زمانی هم که کسی کیگفت مثلا داریم از اونجا رد میشیم بیا بریم سر بزنیم من امتناع میکردم و تا الان هم نرفتم و به خواسته اش احترام گزاشتم.همون اوایل وقتی دلیلش رو میپرسیدم میگفت به خاطر محیطشه که ادم نا جور داره دوست ندارم بیای اما میدونم این نیست و گرنه به خواهرش یا بقیه هم اجازه نمیداد.احساس میکنم خجالت میکشه من رو دوستاش ببینن البته خودش انکار میکنه.البته این رو هم بگم که من هم تحصیلاتم بیشتره ام ظاهرم خوبه چادری بودم اما خودش هم ازم میخواد که باشم و مصره که چادری بمونم حتی یکی از شرطاش بود.شوهرم زمان زیادی رو با من نمیگزرونه و بی تفاوته البته نه از لحاظ جنسی.مثلا دیر به دیر زنگ میزنه حتی دیشب که به خاطر چهارشنبه سوری 8 اومد خونه و من خونه خواهرم بودمو زنگ زدم حالش رو بپرسم گفت اومدم خونه حتی هیچ اشتیاقی نداشت که بیاد دنبال من و با هم باشیم.گفتم بیا اینجا گفت نه خطرناکه نمیام.عمرا بیام.
    خونمون دیر به دیر میاد و با کلی اصرار من و انکار اون میاد بعد یه ماه یک ساعت میشینه و میرهودیشب همه ی خانوادشون با هم بودن اما اون حتی نگفت بیام دنبالت که خودش تنها نباشه ما هنوز تو دوران عقدیم و این مسیل برام عجیبه.میخواستم ناراحتیم رو راجع به دیشب با هش عنوان کنم اما قبلش خواستم با شما مشورت کنم من اوایل خیلی اعتماد به نفس پایینی داشتم اما دارم سعی میکنم خودم رو اصلاح کنم.من از اون سرترم و در شان خودم نمیدونم که اون اینطوری رفتار میکنه نمیخوام کار به دعوا بکشه میخوام با ملایمت و راهنمایی شما یکم رفتارش رو تعدیل کنم.البته راجع به مغازه رفتنش هم بگم من برای خرید زیاد اونطرفا میرم حتی بهش هم میگم اما اون هیچ وقت نمیگه چرا نیومدی بهم سر بزنی به خاطر همینه که حرفش رو باور نمیکنم.خیلی طولانی شد اما وقتی مشکلات بقی دوستان رو میخونم احساس مینم من باید رفتار در رو از الن شرع کنم تا به عاقبت بقیه گرفتار نشم که من همش کوتاه بیام و زندگیمون برای شوهرم بی اهمیت باشه.بازم از همهی دوستان ی که حوصله کردن و خوندن تشکر میکنم و ممنون میشم راهنماییم کنید که در مقابل این رفتار هاش چه برخوردی بکنم.

2. 4 کاربر از پست مفید orkide68 تشکرکرده اند .

orkide68 (دوشنبه 15 فروردین 90)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)