به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20

موضوع: خیانت

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 05 فروردین 90 [ 15:50]
    سطح
    22
    Level completed: 24%, Points required for next Level: 76
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

خیانت

با سلام به همه دوستان عزیز
    حال درست حسابی ندارم.از وقتی که فهمیدم همسرم رابطه نا مشروع داره زندگی به کامم تلخ شده.داستان رو از اول میگم امیدوارم دوستان کمکم کنن

تقریبا 12 سال پیش بود.من با همسرم اشنا شدم.و با هم دوست شدیم.این جا رو خلاصه میگم
    ما رو به خاطر رابطه نا مشروع گرفتن .مارو بردن دادسرا وووو. .... اونجا همسرم از من طرفداری کرد.اگه طرفداری نکرده بود منو به جرم دزدی میبردن.من اصلا از اول فکر ازدواج با همسرم نبودم به قول خودم میخواستم مچلش کنم.ولی تو دادگاه وقتی دیدم که ازمن طرفداری میکنه عاشقش شدم .دادگاه برای دو تایمون 99 ضربه شلاق بریدن.بعد از این جریان من خانواده اون رو ول نکردم
    تا اینکه قضیه ما حل شد.یه عقد گرفتم.ولی دوران نامزدی خانواده همسرم بیرون نمیزاشتن بیرون بیریم.روز عقد برادرم بود.که باز هم گفتن نه نمیزاریم.من با همسرم قرار گزاشیم که بدون اجازه اون ها به عروسی بریم.وقتی عروسی تموم شد رفتم خانموم رو بزارم در رو باز نکردن
    منم هم مجبور شدم ببرم خونه خودمون فردا خونوادش اودن در خونه ما دادو بیداد که رفتیم پاسگاه.گفتم.اون ها هم دیدن ما عقد کردیم حق رو به ما دادن.کلا گفتم که همسرم پا گزاشت روی جشن و از این حرفا از جمله خانواده.ما زندگیمون رو از این جا شروع کردیم.بعدا هم با خانوادش اشتی کردیم.حالا من از همسرم 2 فرزند دارم که دو قلو هستن یکی دختر یکی پسر
    که در حال حاظر ده سال دارن.پدر خانموم در خونه ها کار میکنه به من گفت کارش زیاد هستش بزار دختم بیاد کمک من من هم گزاشتم سر کار رفتن از این جا شروع شد
    من خودم میبردم خودم هم میاوردمش.تا این که بنزین گرون شد گفت فقط منو ببر از اونجا با اژانس میام پولشو هم میگیرم از اونی که براش کار میکیرد.تا اینکه خط موبایلم مزاحم پیدا شد
    میگفت خانموت پیش منه ازش عکس دارم.خانموت فلا فلان.من هم اصلا توجه نمیکردم.
    تا این که پدر من فوت شد و ارث فروان بهم رسیده که خرج ده خانواده رو میتونم بدم
    همسرمو بردم خونه پدرش شب که خواستم بیارمش گفت نمیام نمیتونم با تو زندگی کنم
    گفتم برای چی چرا گفت دیگه نمیخوامت.من ناراحت گریون اودم بیرون
    هر جوری بود اوردمش ولی اون همسر سابق نبود محل نمیزاشت خونه چدرش همش تهدید بود.دوباره قهر کرد.من خودم بچه طلاق هستم نمیخواستم بچه هام هم مثل من بی پدر بزرگ بشن.انقدر التماس کردم که دوباره اومد.من بهش گفته بودم دیگه سرکار نمیخام بری.ول اون همیشه به هر بهونه ایی بود من رو راضی میکرد که ببرمش ولی این دفعه میگفت دخترم رو هم میبرم.البته بگم فهمیده بود شک کردم که ان حرف رو میزد.مدتی بعد مادر من اومد گفت همسرت کجاست گفتم بیرون.شب که همسرم اومد.بهش گفتم مادر من از کجا فهمیده تو سر کاری گفت نمیدونم.دوباره گفت من میخوام برم خونه فلانی.اینم بگم چند تا خونه بود
    منم بردم حدود ظهر بود که مادرم اومد گفت دیروز همسرت خونه فلان بود امروز هم خونه فلانی من ماتو مبهوت شدم.با عصابانیت گفتم تو از کجا میدونی گفت یه پسره بهم گفته
    گفته اونو دوست داره منم نمیخواد ولی من دست از سر عروستون کشیدم نمیخوامش
    زنگ زدم قضیه رو گفتم به همسرم خیلی ناراحت بود حتی پسره گفته که التماس بکنه بره پیش همسرم.جوری همسرم حرف میزد که نمیخواست بیاد خونه.اون روز پسرم بهم گفت که مامان گوشی داره هی با یکی حرف میزنه گفت بابا یه میوه فوش هست که با پیکان میوه میفروشه مامان با اون حرف میزنه.همسرم رو با خنده اوردم خونه گفتم پسرم میگه تو گوشی داری گفت الهی پسرم بمیره من گوشی ندارم قسم به قران ووووووووووووو...
    منم هم گفتم باشه بهت اعتماد میکنم.ولی اون مزاحمه گفتم فلان روز از خونتون به من زنگ زده.برین پرینت بگیرن ببینید.حتی گفته بود که من وقتی بچه هام رو میبرم مدرسه با اون حرف میزنه.قبل از این حرفا وقتی اشتی کردم همسرم رو بردم بیرون با یکی از فامیلاشون اونجا دیدم رفت دستشویی نگو از اونجا داشته اس ام اس بازی میکرده.وقتی شام خوردیم اومدم دیدم شیشه جلوی ماشینم شکسته.من دیگه شک کرده بودم.من گوشیم رو میزاشتم روی پر کردن از خونه می اودم بیرون.یک روز همین کار رو کردم وقتی بر گشتم دیدم داره به یکی التماس میکنه تو رو خدا اگه تو مخابرات اشنا داری برو اون شماره رو پاک کن شوهرم میخواد پرینت بگیره تو رو خدا کمک کن.که البته اونم پسر بود.نمی دونم کی بوده.گوشی رو به هر طریق گرفتم خودش اعتراف کرد که گوشی رو بهش داده ول من ازش خوشم نمی اومد
    سه چهار بار اومده سر کارم 3 یا چهار دقیقه بیشتر ندیدم.یک بار هم منو تا دم خونه رسونده
    هر ادرس سر کار رو هم من بهش دادم تا بیاد گوشی رو بگیره.به من هم گفته من نمیخوام رفاقت کنم.همسرم هم گفته من یه تار موی بچه هام رو به تو نمیدم.به خاطر همین لج کرده
    میخواد زندگی من رو بهم بزنه.به من گفت تنها اشتباهی که کردم گوشی رو گرفتم
    منو تهدید کرده بود منم مجبور بودم ببینمش تا گوشی رو بهش بدم
    حالا من موندم که راست میگه یا دروغ چی جوری زندگی کنم.خیلی زیاد شد.میشه به حرف هاش حساب باز کرد یا نه منم فقط میترسم کار دیگه ایی هم کرده باشه از خدا ارزوی مرگ میکنم.لعنت به من
    حالا کمک کنید تا از این بحران در بیام

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 27 آذر 91 [ 18:02]
    سطح
    34
    Level completed: 84%, Points required for next Level: 25
    دستاوردها:
    تشکرها
    2,056

تشکرشده 2,054 در 617 پست

Array

RE: خیانت

سلام و خوش آمدید.

نمی دونم تا چه حد با این سایت آشنا هستید. ولی این مقدمه را می ګم برای اینکه الان در شرایط بحرانی هستید و یک وقت با یکی دو تا پست تصمیم عجولانه نګیرید. اینجا دوستان غیرکارشناس و بعضا کارشناس نظر می دهند. لطفا چند روزی با دوستان در تعامل باشید و بعد اقدام کنید. فعلا فقط با دوستان همدردی ګفتګو کنید و به صحبتها فکر کنید.

اولا کار شما اشتباه است که اجازه می دهید همسرتان در خانه های مردم کار کند. مخصوصا این که نیازی هم به این کار ندارید و ثروت خوبی دارید. حتما محکم و جدی به ایشون بګید که دیګه اصلا نمی خواهید کار کنند.

شما از این ارتباطات مطمعن نیستید. شاید همسرتان خطای بسیار کوچیکی کرده باشند و بعد طرف مقابل با ترساندن ایشون، ایشون را سرګردون نګه داشتند یا دارن به سمت ادامه ماجرا می کشونن. فرض را بګذارید بر این که خطای کوچیکی هست که خودش هم توش مونده و کمکش کنید که تمام بشه.

راستی چون همین یک هفته پیش تاپیکی با همین عنوان در تالار بود، ممکن است دوستان خیلی متوجه جدید بودن تاپیک شما نشوند. عنوان تاپیکتان را عوض کنید. از پایین همین صفحه قسمت تماس با ما درخواست تغییر عنوان بدهید. مثلا
    فکر می کنم خانمم به من خیانت می کند چیکار کنم؟

فعلا.
    در ادامه باز هم براتون حرفهایی دارم. اجازه بدهید دوستان هم نظر بدهند.

3. 7 کاربر از پست مفید بهشت تشکرکرده اند .

بهشت (جمعه 20 اسفند 89)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    22
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط بهشت
    سلام و خوش آمدید.

نمی دونم تا چه حد با این سایت آشنا هستید. ولی این مقدمه را می ګم برای اینکه الان در شرایط بحرانی هستید و یک وقت با یکی دو تا پست تصمیم عجولانه نګیرید. اینجا دوستان غیرکارشناس و بعضا کارشناس نظر می دهند. لطفا چند روزی با دوستان در تعامل باشید و بعد اقدام کنید. فعلا فقط با دوستان همدردی ګفتګو کنید و به صحبتها فکر کنید.

اولا کار شما اشتباه است که اجازه می دهید همسرتان در خانه های مردم کار کند. مخصوصا این که نیازی هم به این کار ندارید و ثروت خوبی دارید. حتما محکم و جدی به ایشون بګید که دیګه اصلا نمی خواهید کار کنند.

شما از این ارتباطات مطمعن نیستید. شاید همسرتان خطای بسیار کوچیکی کرده باشند و بعد طرف مقابل با ترساندن ایشون، ایشون را سرګردون نګه داشتند یا دارن به سمت ادامه ماجرا می کشونن. فرض را بګذارید بر این که خطای کوچیکی هست که خودش هم توش مونده و کمکش کنید که تمام بشه.
    راستی چون همین یک هفته پیش تاپیکی با همین عنوان در تالار بود، ممکن است دوستان خیلی متوجه جدید بودن تاپیک شما نشوند. عنوان تاپیکتان را عوض کنید. از پایین همین صفحه قسمت تماس با ما درخواست تغییر عنوان بدهید. مثلا
    فکر می کنم خانمم به من خیانت می کند چیکار کنم؟

فعلا.
    در ادامه باز هم براتون حرفهایی دارم. اجازه بدهید دوستان هم نظر بدهند.
    دوست عزیز ممنون از جواب شما
    من عرض کردم که این ارتباط ثابت شده.بهش میگم اگه منو دوست داشتی چرا گوشی رو به تو داده چرا بعدا گوشی رو ننداختی دور دوباره ادامه دادی
    نمیدونم به خدا

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    34
    دستاوردها:
    تشکرها
    2,056

تشکرشده 2,054 در 617 پست

Array

اینکه می ګید اثبات شده که ایشون یه کاری کردند قبول. اما حدودش را که شما نمی دونید.
    شاید قدم اول را برداشتند و بعد از ترس یا ... ادامه داده اند.

بعد یک مساله هم این است که زن به راحتی مرد خیانت نمی کند. من که یک زن هستم دارم بهتون می ګم از قول خودم و خیلی از خانمهای دیګه. که زن به این راحتی ها تسلیم کسی نمی شود. احتمال اینکه جلوتر رفته باشند خیلی خیلی کم است.

6. 2 کاربر از پست مفید بهشت تشکرکرده اند .

بهشت (شنبه 21 اسفند 89)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 09 تیر 93 [ 15:40]
    سطح
    42
    Level completed: 56%, Points required for next Level: 89
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    2,177

تشکرشده 2,204 در 465 پست

Array

سلام دوست عزيز. قبل از هرچيز بهتره اول آرامشتون رو حفظ كنيد و منطقي و به دور از احساسات رفتار كنيد. ببينيد شما بايد از اصل ماجرا اطلاع داشته باشين و اينجا عنوان كنيد تا دوستان راحت تر و صحيح تر راهنماييتون كنند. چون موقعيت خطرناكيه، ممكنه هر اشتباهي خيلي گرون تموم شه. من گمان ميكنم پشت اين قضيه ماجراهاي زيادي پنهانه كه شما ازشون بي اطلاعين.
    پس بهتره قبل از هر چيز از كل قضيه مطلع شين و البته اين اطلاعات از هيچ جا به دست نمياد جز از خود همسرتون. بنابراين بايد باهاشون صحبت كنيد. ايشون تنها دو دليل براي پنهان كاري و دروغ دارند: 1.ترس و 2.خجالت. بنابراين بهتره با خانومتون آروم رفتار كنيد و به دور از جر و بحث و تهديد باهاشون حرف بزنيد و همچنين اعتمادشون رو جلب كنيد كه اگر حقيقت رو براتون توضيح بدن، قول ميدين آرامشتون رو حفظ كنيد و باهاشون كاري نداريد. اگر موفق شدين حقيقت رو متوجه شين هيچ حرفي نزنيد و هيچ اقدامي نكنيد تا اينجا راجع بهش صحبت كنيم و يه راه حل خوب واسش پيدا كنيم.

8. کاربر روبرو از پست مفید shabe barooni تشکرکرده است .

shabe barooni (شنبه 21 اسفند 89)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    22
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

سلام

من صحبت زیاد کردم محبت هم زیاد کردم.اصلا حرف پولو از ان حرف ها نیست.حدود 4 میلیون براش سرویس گرفتم.
    تا اعتماد خودم رو بهش جلب کنم.حتی بردمش بیرون توی پارک با هاش صحبت کردم.همیشه هم حرف خودش رو میزنه
    به من گفته یک رو رفتم میوه بخرم دیدم میگه شمارتو بده من زنگ بزنم من هم گفتم شماره ندارم اهل این کار ها هم نیستم.چند روز دیگه هم گرفت دوباره اومد رفتم میوه بگیرم وقتی اومدم خونه دیدم تو پاکت میوه یه گوشیه موبایل هستش.زنگ زد فقط حالو احوال پرسی کرد.همین.هی اس ام اس میداد چرا جواب نمیدی.شارژ بفرستم برات منم میگفتم نه ولی اون شارژ میفرستاد برام از اولم هم نمیخواستم با ان طرح دوستی ببندم بچه بود اون 18 سال بیشتر نداره.خانم من 30 سال سن داره تفاوت سنی خیلی زیاد هستش.تا اینکه دعوامون بیشتر شد گفتم زنگ نزن اونم گفت گوشیم رو بده ندی میام در خونتون ازت میگیرم.من هم ادرس سر کارم رو بهش دادم روز اول دم ماشن گوشی رو پرت کردم جلوش دوباره اون گفت نهگوشی رو ببر کارت دارم.دفعه بعد هم بازم گفت گوشیم رو بده دوباره اومد گفت بشین تو ماشین من هم نشستم عقب به من گفت اهل رفاقت نیستم.من دوستت دارم.اگه زندگی خوبی نداری من تو رو میخوام.من هم گفتم یه تارموی بچه هام رو به تو نمیدم.به من گفت شوهرت بیرون نمیره مگه سرکار نمیره از کجا میاره میخورین منهم گفتم اون پول زاد داره احتیاج مالی هم نداره.پسره گفت اگه تو با من نباشی زندگیت رو بهم میزنم.دوباره یک بار دیگه هم اومد گوشی بگیره باز هم نگرفت من هم دیدم دیر شده گفتم منو تا در خونه برسونه.همین این روز های اخر هم بهش گفتم پاتو از زندگیم بکش برون.بهم گفت نمیزارم زندگی کنی.
    من بهش گفتم تو عاشق من بودی تو هر کی به من حرف میزد جوابشو میدادی.دو بار قهر کرد رفت.اصلا به من توجه نمیکرد.محلم نمیزاشت.ولی مادر من فهمیده بود جلوی پسر رو گرفته بود اون پسر هم گفته بود حاج خانوم شمارتون رو بدین همه چی رو میگم شماره رو داده بود.یک روز که رفتم بچه هام رو بزارم نگو ماردم با این پسره قرار داره یا پسره زنگ میزنه یا همسرم.مادر گفت همسرت داشت حرف میزد یهو خانموت گفت چرا انقدر صدا کم میاد زدی روی ایفون کسی پیشت هستش یکی دیگه داره گوش میکنه.اصلا به درک میخوای منو بد کنی.هر کاری میخوای بکن.من دست از سرت بر نمیدارم پسره به مادر گفته بود منول کردم اون دست از سر من بر نمیداره بهش گفتم نمیخوام گفتم میرم همه چی رو میگم گفت برو بگو به درک من زندگیم رو نمیخوام هر چ میخوای بشه بزار بشه ولی من تو رو ول نمیکنم.برید این نشونی رو بدین اون روز توی پیتزا فروشی رفتی دستشویی یا نه
    من این حرف رو پرسیدم همسرم گفت اره انقدر اس ام اس میفر ستاد که من رفتم ببینم چی میگه دیدم میگه چرا جواب نمیدی گفتم بیرون هستم.دو باره پیام اومد پس چی جوری جواب میدی گفتم تو دستشوی هستم.وقتی اومدیم برون دیدم شیشه جلوی ماشین شکسته.رفتم بهش پیام دادم گفتم شیشه ماشن رو تو شکوندی گفت نه فرداش همه این چیز ها رو یه طور دیگه به مادر گفته بود
    حالا من موندم چی جوری دیگه میشه اعتماد کرد برای زندگی.اصلا حرف های همسرم رو نمیتونم قبول کنم.
    من اصلا نمیتونم قبول کنم حرف های عاشقانه ردو بدل نشده باشه من اصلا نمیتونم قبول کنم جای دیگه ایی نرفته باشه.تازه مگه من اسمش رو هم نمیدونم.من موندم با دو تا بچه که حاظرم زندگیمو جونم رو به پاهاشون بریزم
    در ضمن اقراری رو که کرده این حرف هایی رو که زده رو پر کردم.این مدرک میشه برای طلاق دادنش
    اگه طلاقش ندم باید یا خودم رو بکشم یا اونو فقط دارم دنبال ادرس پسره میگردم تا بلایی به سرش بیارم مرغ های هوا به حالش گریه کنن
    تو رو خدا کمکم کنید حال خوبی ندارم.شما ها که حرف میزنید با من از این حالو هوا در میام امید وار میشم
    شما حرف همسرم رو قبول میکنید؟
    با سپاس فراوان

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 26 اسفند 90 [ 01:46]
    سطح
    41
    Level completed: 90%, Points required for next Level: 21
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    876

تشکرشده 872 در 206 پست

Array

با سلام

شما الان تصاويري رو در ذهن خودتون به نمايش در مياري كه واقعا ترسناك هست . ميشه گفت حتي براي از بين بردن اون افكار مجبور ميشي سر خودت رو تكون بدي و افكار رو بهم بريزي .

پس انقدر تصوير سازي نكنيد و از هر گونه قضاوت عجلولانه خودداري كنيد . شما كه در محل هاي ياد شده نبوديد بوديد ؟

در صورت بودن در محل هاي ياد شده باز هم امروز دنبال راه چاره هستيد نه دنبال قضاوت ؟

اروم باش و يك هفته به خودت و خانواده ات مهلت بده . نگران نباش شما ميتوني يه هفته بعد از همه انتقام بگيري . اما در اين يك هفته قشنگ به مطالعه كردن بپرداز و آگاه شو .

به خودت ياد بده چطوري بايد تصميم بگيري و چطوري بايد فكر كني . راه فكر كردن در اين شرايط چيه ؟

هيچ شخصي نميتونه الان بياد و بره قضاياي قبلي رو پاك كنه بلكه شما ميتوني قضاياي امروز و آينده رو كنترل و انشالله پاك كنيد .

خيلي اروم باش . شما الان به 2 كيلو ارامش و 2 كيلو تمركز و 2 كيلو صبر نياز داري .

هر فكري مياد سرت بنويس و به قلم بيار تا در جريان باشيم اما اصلا پرهيز كن از اينكه به تصاويري كه امكان داره رخ داده باشن و رخ نداده باشن و به هيچ وجه براي خودت به نمايش در نيار .

فقط ياد بگير چطور تصميم بگيري و مطالعه كن ببيني كجاي كار اشتباه بوده .
    از همين حالا تايمرت رو بزن و شروع كن .

باتشكر
    برادر كوچكتان
    يامولاعلي

11. 4 کاربر از پست مفید m25teh تشکرکرده اند .

m25teh (شنبه 21 اسفند 89)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 11 تیر 90 [ 10:01]
    سطح
    27
    Level completed: 56%, Points required for next Level: 67
    دستاوردها:
    تشکرها
    90

تشکرشده 90 در 29 پست

Array

با چيزهايي كه شما تعريف كردين من فكر ميكنم اون نمي تونه مادر خوبي براي بچه هاتون باشه.با اينكه هميشه با طلاق مخالف هستم اما فكر ميكنم اگه بچه اي بي مادر بزرگ بشه خيلي بهتره تا زير دست يك مادر فاسد باشه.
    با اين وجود بايد بدونين كه همه انسانها جايز الخطا هستند.همه ما ممكنه فريب بخوريم.بهتره به خاطر بچه هاتون يه فرصت ديگه به زنتون بدين.اينكار براي شما سخته وشايد غير قابل تصور .اما به ياد داشته باشيد كه شما هم اشتباهات زيادي داشته ايد .اونجور كه شما در مورد آشنايي با همسرتون گفتيد بناي زندگي شما از اول بر پايه غلطي بنا شما.پس شما هم بايد تا حدودي تاوان انتخاب غلط خود را بدهيد.آن هم فقط به خاطر فرزندانتان كه نتيجه انتخاب ناپخته شما بوده اند .پس يك بار ديگر به او فرصت جبران بدهيد.البته بهتر است با او اتمام حجت بكنيد كه در صورت تكرار اين مساله ديگر تحت هيچ شرايطي او را نخواهيد بخشيد.
    اگر اواز روي ناداني به اين راه رفته باشد كه سرعقل آمده وسعي ميكند گذشته را جبران كند.ولي اگر اين مساله ناشي از ذات بد او باشد كه ديگر ميتوانيد با خيال راحت براي طلاق اقدام كنيد.چون همان طور كه گفتم بدون مادر بزرگ شدن فرزندانتان بهتر از اين است كه زير نظر مادري فاسد بزرگ شوند.

13. 4 کاربر از پست مفید sima3030 تشکرکرده اند .

sima3030 (شنبه 21 اسفند 89)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    34
    دستاوردها:
    تشکرها
    2,056

تشکرشده 2,054 در 617 پست

Array

سیما جان اینقد راحت کلمه ی فاسد را اون هم در این شرایطی که این آقا هستند به کار نبرید.

نمی گم باید سرپوش گذاشت و خودمون را گول بزنیم. ولی می گم حداقل در حدی که مطمئن هستیم فکر کنیم و تصمیم بگیریم.

آقای حمید، باز هم تاکید می کنم اشتباه شما از جایی شروع شده که خودتان به خاطر ثروت زیاد حتی کار نمی کنید، اما به همسرتون اجازه می دهید بروند خانه های مردم کار کنند. این کمی عجیب به نظر می رسد. شخصی اینقدر پول داره که کار نمی کنه و بعد خانمش مستخدم خونه های مردم است!!
    یک مقداری در مسایل اولیه زندگی اشتباهاتی دارید. مرد نباید صبح تا شب خونه باشه و بچه داری کنه و زن بره دنبال کاری که بهش احتیاج نداره و ... اینها را اصلاح کنید.

خانمتون اگر می خواهند که توی اجتماع باشند و فعالیت کنند و غیره کارهای خوب زیاد است. درضمن می تونن توی محیط های سالم فعالیت کنند. کلاسهای آموزشی، ورزشی و ... پس کلا مسیر را عوض کنید.

اما در مورد این مشکل. به هر حال این داستانی که خانمتون می گن بعضی جاهاش ممکنه ابهاماتی باشه یا با حرفهای بعدی همسرتون جور نباشه. این یعنی همسرتون به قول دوستمون می ترسه که راستش را بگه و شرم داره از کاری که کرده. علت دروغهاشون همینه. معنیش این نیست که اونها خیلی جلو رفته اند و شما خبر ندارید. قضیه در حد همین ارتباطات تلفنی بوده.

برای رفع این مشکل بهتره که با همسرتون برید مشاوره حضوری. سعی کنید که دقیق مساله را برای خودتان حل کنید و نگذارید دایما توی زندگی آزارتون بده.

در مورد اون آقای میوه فروش هم کلا فراموش کنید و بگذارید کنار. حالا می خواهید آدرس یا پلاک ماشین را برای روز مبادا داشته باشید به خودتان مربوط است. ولی به نظر من اقدامی نکنید به صلاحتان است. هر گونه برخوردی با اون آقا ضرر اولش متوجه شماست. شما که نمی خواهید بچه هایتان آزاری ببینند. نمی خواهید آبرویتان برود. نمی خواهید ؟؟ اگر شخصی برخورد کنید احتمالا ایشون هم به تلافیش آبرویتان را می برند یا به بچه ها آزار می رسانند. اگر قانونی اقدام کنید ارتباط با زن متاهل و ... ضررش متوجه خودتان و زندگیتان است. اون مرد را واگذار کنید به خدا.

این که گفتید از همسرتون مدرک دارید و ضبط کرده اید و ... را یکی از همکاران من همین مشکل را در مورد خانمشون داشتند و بعد از 5 سال هنوز اون فایل را داشت و خودش را باهاش آزار می داد. خانمش داشت زندگیش را می کرد و گویا سر به راه هم شده بود و اون فقط یه اشتباه جزیی بود. اما این آقا هنوز با اون فایل درگیر بود. به نظرم برای خودتان از این مدل درگیرهای ذهنی آزاردهنده نگه ندارید.

15. 7 کاربر از پست مفید بهشت تشکرکرده اند .

بهشت (یکشنبه 22 اسفند 89)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 22 مرداد 90 [ 12:11]
    سطح
    35
    Level completed: 87%, Points required for next Level: 20
    دستاوردها:
    تشکرها
    184

تشکرشده 186 در 103 پست

Array

سلام به برادر خوبم
    به نظر من خانواده شما فقط شما و همسرتون نيستين ، يك كم به فكر اون بچه هاي بي گناه هم كه نتيجه يه ازدواج اشتباه هستن هم توجه كنين بخاطر اونا هم كه شده صبور باشن عجله نكنين و راهنمائي هاي دوستاي عزيز رو دنبال كنين تا يه راهكار خوب و مناسب براي حل مشكل انتخاب كنين ، اين مشكل از دو حالت خارج نيست :
    1 - قضيه روشن ميشه و متوجه ميشين كه همسرتون حقيقت رو گفته و ميگه كه هيچ ، شما با تجديدنظر در مورد رفتارها و قوانين حاكم بر خانه و زندگيتون در كنار هم به خوبي و خوشي زندگي ميكنين . انشاءاله
    2 - اگه متاسفانه عكس مورد 1 ثابت شد كه جلوي ضرر رو از هرجائيكه بگيرين منفعته ، هم براي خود شما و هم بچه هاي ماهتون و به گفته ي دوست عزيزم سيما هرچندسخته ولي بزرگ شدن بچه ها بدون مادر بهتر از بودن در كنار مادريست كه از نظر اخلاقي صلاحيت بودن در كنار همسروفرزندانش رو نداره . اين جمله ي آخرم كلي بود منظورم همسر شما نيست ، نظر كلي من در مورد اين قضيه در صورت بودن مورد 2 همينه براي هركس .
    پس صبور باشين به خدا توكل كنين و فقط از خداي بزرگ و مهربون بخواين كه در اين مسير و در جهت روشن شدن موضوع كمكتون كنه و صبروشكيبائي براي غلبه برمشكلات بهتون بده .انشاءاله

17. 4 کاربر از پست مفید ailara77 تشکرکرده اند .

ailara77 (شنبه 21 اسفند 89)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)