به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 19 اسفند 89 [ 17:26]
    سطح
    22
    Level completed: 18%, Points required for next Level: 82
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    12

تشکرشده 12 در 3 پست

Array

راهنمایی در مورد یک انتخاب

سلام به همه دوستان عزیز

مدتی هست با یه خانم توی اداره همکار شدم.ایشون اهل نماز و روزه هست، حجابش رو رعایت میکنه (البته فقط توی اداره دیدمش) ولی مانتوهای کوتاه هم میپوشه،معمولی آرایش میکنه، با همه گرم میگیره و میگه و میخنده، احساساتی هست، صداقت و خوش قلبی اش بهم ثابت شده. قد بلنده و از نظر چهره متوسط هست.

برای دوستش توی اداره گفته بود که یه خواستگار داشته که کارشون به هم میخوره و خیلی ضربه بدی میخوره برای اون پسر خیلی گریه کرده ولی پسره گفته تفاهم نداریم و رفته.
    و الان احساس تنهایی میکنه، خیلی گریه میکنه و ...
    که البته من هم متوجه شده بودم مدتیه دیگه اون دختر شاد سابق نیست.

از طریق همین دوستش فهمیدم مدتیه توی اینترنت با پسرها صحبت میکنه اما در مقابل پیشنهاد دوستی یا قرار ملاقات و ... میگه اهل دوستی نیستم و قبول نمیکنه حتی اگر بهش بگن برای آشنایی ازدواج میگه حتما باید از طریق خانواده ها اقدام بشه و فقط برای اینکه همدیگر رو دبده باشن یه ملاقات چند دقیقه ای جلوی اداره رو قبول میکنه.راستش برداشت من اینه که دنبال خواستگار میگرده!
    یه بار هم یه پسر هم توی اینترنت درد و دل می کرده. توی اداره هم یه مدتی با پسری صمیمی شده بود.

خودم با اینکه خیلی مذهبی نبودم اما هم به دلایل شرعی و هم عقلی تا حالا با هیچ دختری رابطه دوستی/تلفنی/اس ام اس/چت حتی برای تفریح نداشتم چون میدونم روی زندگی آینده تاثیر میگذاره. البته موارد کاری بوده اما بدون هیچ قصدی برای این کارها. برای همین برام سخته همسرم همچین روابطی قبلا داشته باشه چون میدونم روی زندگی آیندش تاثیر میگذاره.

از لحاظ تحصیلات، وضعیت مالی خانواده و شغلی مسلما ازش بالاترم. از لحاظ مذهبی و ظاهر فکر کنم شبیه باشیم 2 سالی هم ازش بزرگترم (28 سالمه) و معیارهای من رو تقریبا داره.

می خواستم با خودش یه صحبت اولیه انجام بدم اگر مشکلی نداشت بعد به خانواده بگم تا رسما اقدام بشه و مراحل شناخت رو شروع کنیم اما با توجه به وضعیت روحیه ایشون و همچنین شرایظ محیط کار میخوام تا اونجایی که میشه مطمئن بشم که ایشون مناسب من هست و بعد اقدام رسمی کنم چون توی سایت شما خوندم که هر چقدر هم در مرحله شناخت کنترل کنن که فضای احساسی پیش نیاد بازم جدا شدن از هم به دو طرف ضربه میزنه و ایشون تحمل ضربه رو نداره و خودم هم همینطور. لذا از دوستان میخوام در پاسخ به سوالاتم کمک کنن و اگر نقطه نظر و توصیه ای هست دریغ نفرمایند:

1- با توجه به رفتارش که خیلی با همه گرم میگیره و میگه و میخنده (البته واقعا بدون قصد) که به نظر برون گرا میاد و من که تا حدی درون گرا هستم مشکلی برامون ایجاد نمیکنه؟ البته همیشه دوست داشتم همسری شاد و سرزنده داشته باشم اما الان با اینکه فقط همکار هستیم وقتی که با غریبه ای بگو و بخند داره یه مقدار ناراحت میشم.

2- با توجه به ارتباطش با جنس مخالف خصوصا در اینترنت به نظر شما میتونه تعهد کامل رو به من داشته باشه؟ خانم های عضو سایت اگر لطف کنن و در این مورد نظرشون رو بگن ممنون میشم چون این مورد خیلی برام مهمه.

3- دارم سعی میکنم همه جوانب رو بررسی کنم و بعد تصمیم بگیرم اما حس می کنم دو عامل احساسات خودم (چون ایشون به دلم نشسته و مثلا روزهای تعطیل سعی میکنم به یه بهانه کاری یه تلفن بهش بزنم) و دلسوزی برای ایشون (شاید هم طبق گفته یکی از دوستان توی یه تاپیک دیگه زاییده احساسات خودم هست ولی چون هنوز اونقدر دلبستگی بهش پیدا نکردم بعید میدونم) داره روی تصمیم گیریم تاثیر میگذاره. آیا اصلا نباید این دو مورد رو در نظر بگیرم؟

ممنون از همه دوستان
    ضمنا از مسئولین سایت هم کمال تشکر رو دارم

2. 3 کاربر از پست مفید Nima.s تشکرکرده اند .

Nima.s (یکشنبه 15 اسفند 89)

عضو فعال

آخرین بازدید
    یکشنبه 11 بهمن 94 [ 04:40]
    سطح
    98
    Level completed: 63%, Points required for next Level: 379
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    VeteranSocial25000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    15,041

تشکرشده 10,678 در 2,786 پست

حالت من
    Moteajeb
    Array

RE: راهنمایی در مورد یک انتخاب

2.نگران این موضوع نباش.چت تا زمانی که مجازی باشه هیچ اشکالی نداره.این دختر خانمم که اهل قرار مدار نیست.

1.می تونه مردای سواستفاده چی رو جذب کنه.برون گرا بودنش و درونگرا بودنت جای بحث داره.

3.اول ببین چی می خوای بعد ببین با این دختر خانم می تونی بهشون برسی.فعلن نه به احساساتت میدون بده نه

دلسوزی کن.

روی 1 بیشتر وقت بذار حلش کن.

درضمن خوش اومدی.

4. 3 کاربر از پست مفید فرهنگ 27 تشکرکرده اند .

فرهنگ 27 (یکشنبه 15 اسفند 89)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    22
    دستاوردها:
    تشکرها
    12

تشکرشده 12 در 3 پست

Array

در ابتدا از آقای فرهنگ بابت پاسخ و خوش آمد گویی شون تشکر میکنم

درباره مورد 1 یه مقدار درباره برون گرایی و درون گرایی بیشتر بررسی کردم. گفته بودم که خودم تا حدی درون گرا هستم شاید بهتر باشه بگم حد وسطم یه کم به سمت دورن گرا، مثلا اعتماد به نفسم خوبه، خجالتی نیستم اما پررو هم نیستم و صحبت کردن توی جمع برام خیلی راحت نیست ولی لازم بوده صحبت کردم و ... اما در مورد ایشون بیشتر تشخیصم در مورد برون گرایی از روی رفتارش با بقیه بوده که ظاهرا دلیل کافی ای نیست.

درباره مورد 2 گفتم که ارتباط با جنس مخالف محدود به اینترنت نیست و خودم یه مورد صمیمیت رو توی اداره با یکی از همکارای پسر دیگه دیدم. این دقیقا همون چیزی بود که درباره اشکال مورد 1 اشاره کردین یعنی: "جذب مردای سواستفاده چی" که اون پسر این خصوصیت رو داشت. البته به نظرم این صمیمیت مرز داشت اما در کل مرزش بیشتر از انتظار من بود و این یه کمی منو میترسونه!
    راستش علت ارتباطات اینترنتی برام خیلی مهمه، نمیشه گفت چون مجازیه مهم نیست. چون ممکنه بعد از ازدواج هم ادامه پیدا کنه و این برای من قابل قبول نیست. به نظر شما با توجه به شرایطش توی اینترنت دنبال خواستگار میگرده؟

برای مورد 3 هم دارم روی معیار هام بیشتر کار میکنم ولی تا این جا که ایشون هماهنگی خوبی با معیار ها داشته.

در ضمن از هم دوستانی هم که تاپیک رو خوندن و نظر ندادن هم تشکر میکنم
    منتظر نظرات و راهنمایی هاتون هستم

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 13 تیر 90 [ 14:12]
    سطح
    32
    Level completed: 54%, Points required for next Level: 69
    دستاوردها:
    تشکرها
    1,381

تشکرشده 1,389 در 345 پست

Array

سلام نیمای عزیز

به تالار خوش آمدید

قبل از هر چیز از اینکه به اینجا آمدید و سعی کرده اید قبل از اقدام ، مشورت کنید به شما تبریک عرض می کنم.ولی فراموش نکنید تصمیم گیرنده ی نهایی خود شما هستید نه ما.ما اینجا با توجه به اطلاعات محدودی که شما برایمان تایپ می کنید نظر می دهیم پس ممکنه خیلی چیز ها نادیده گرفته شود

فرموده بودید :

از طریق همین دوستش فهمیدم مدتیه توی اینترنت با پسرها صحبت میکنه اما در مقابل پیشنهاد دوستی یا قرار ملاقات و ... میگه اهل دوستی نیستم و قبول نمیکنه حتی اگر بهش بگن برای آشنایی ازدواج میگه حتما باید از طریق خانواده ها اقدام بشه و فقط برای اینکه همدیگر رو دبده باشن یه ملاقات چند دقیقه ای جلوی اداره رو قبول میکنه.راستش برداشت من اینه که دنبال خواستگار میگرده!
    از این نوشته می توان برداشت کرد که شما در حد امکان تمام تحقیقات اولیه را قبل از پیشنهاد به خانم انجام داده اید.خب حالا نکته اینجاست که شما قراره با خانم ازدواج کنید نه ما.پس بحث اینجا سر احکام شرعی و ... نیست.بلکه بحث سر این است که خانم مورد سلیقه شما قرار می گیرند یا خیر.

فرموده بودید
    از لحاظ تحصیلات، وضعیت مالی خانواده و شغلی مسلما ازش بالاترم.
    و فرموده بودید

و دلسوزی برای ایشون (شاید هم طبق گفته یکی از دوستان توی یه تاپیک دیگه زاییده احساسات خودم هست ولی چون هنوز اونقدر دلبستگی بهش پیدا نکردم بعید میدونم)
    خب به نظر می آید شما دارید از بالا به این خانم نگاه می کنید.ببینید توجه کنید که داریم در مورد یک انسان با پیچیدگی های خاص خود که از قضا قرار است همسر شما شود صحبت می کنیم.پس اگر از بالا به شخصی که قرار است با وی ازدواج کنید نگاه کنید در حقیقت وی را کوچک شمرده و از آنجایی که وی انتخاب شماست ، خود را نیز کوچک می کنید.یک همسر خوب هیچ گاه به همسرش از بالا نگاه نمی کند .بلکه باید خود را کنار وی قرار دهید و خود را هم تراز با وی ببیند.اگر به این موضوع توجه نکنید احتمال اینکه در آینده به مشکل بخورید هست.چرا که خانم شما خیلی زود این امر را خواهند فهمید و این موضوع ضربه ی بزرگی به وی وارد می کند.

همچنین توجه کنید یکی از بزرگترین اشتباهاتی که یک شخص می تواند مرتکب شود این است که از روی دلسوزی با کسی ازدواج کند.چون :

1 - به خود آسیب وارد می کند و زندگی اش را با شخص مناسبی قسمت نمی کند
    2 - به طرف خود آسیب وارد می کند چرا که وی دیر یا زود متوجه می شود و عزت نفسش از بین می رود.

یکی از مهمترین نکاتی که در زندگی مشترک باید به آن توجه شود حفظ عزت نفس طرفین است

فرموده بودید

- با توجه به رفتارش که خیلی با همه گرم میگیره و میگه و میخنده (البته واقعا بدون قصد) که به نظر برون گرا میاد و من که تا حدی درون گرا هستم مشکلی برامون ایجاد نمیکنه؟ البته همیشه دوست داشتم همسری شاد و سرزنده داشته باشم اما الان با اینکه فقط همکار هستیم وقتی که با غریبه ای بگو و بخند داره یه مقدار ناراحت میشم.
    احتمالا در آینده از این سمت به مشکل بر می خورید.این دیگر به خودتان بستگی دارد که چنین چیزی را بپذیرید یا خیر.البته می توانید با صحبت با وی و خواهش از ایشان از او بخواهید که ملاحظه ی شما را بکنند ولی کاملا نمی توانید این قضیه را مطابق میل خود نمایید.پس اگر می خواهید با وی ازدواج کنید باید ببینید که انعطاف پذیری کافی را در این موضوع دارید یا خیر.توجه کنید که در ازدواج نباید سعی کنید کسی را تغییر بدهید ، بلکه باید خود را تغییر بدهید ، مگر نه نتیجه ی معکوس می گیرید و به جای اینکه یک زندگی مشترک ساخته شود مدام طرفین جبهه می گیرند

- با توجه به ارتباطش با جنس مخالف خصوصا در اینترنت به نظر شما میتونه تعهد کامل رو به من داشته باشه؟ خانم های عضو سایت اگر لطف کنن و در این مورد نظرشون رو بگن ممنون میشم چون این مورد خیلی برام مهمه.
    من خانم نیستم.ولی نظر شخصی من این است که از روی این امر نمی توان روی تعهد خانم قضاوتی انجام داد.ولی با توجه به اینکه فرمودید با کسی قرار نمی گذارند و یا اگر بگذارند خیلی کوتاه و کنترل شده است ، می توان گفت ایشان که در حال حاضر تعهدی به کسی ندارند این گونه مراقبت می کنند پس در آینده هم احتمالا خانمی متعهد به زندگی مشترک خویش خواهند بود

همچنین در نظر داشته باشید اینکه خانم ، آقایان سو استفاده گر را جذب می کنند نکته ی منفی برای خانم حساب نمی شود.به هر حال همه جا پر است از افراد سو استفاده گر و خانم نمی توانند به خاطر این موضوع روابط اجتماعی خویش را قطع نمایند.ولی همانطور که در ابتدا نیز گفتم ما قرار نیست اینجا بحث فلسفی و دینی بکنیم ، بلکه آنچه مهم است این است که خانم مطابق سلیقه ی شما هست یا خیر.پس خودتان قضاوت نمایید.

کلام آخر : مسلما این خانم حسن های بسیاری دارند که شما را جذب خود کرده اند که در اینجا ذکر نکرده اید و در اینجا برای رعایت اختصار فقط به نکات بحث بر انگیز خانم پرداخته اید.پس این واضح است که جو پاسخ های ما یک جنبه ی منفی بگیرد.در نظر داشته باشید که گفته های ما در اینجا نکات مثبت و قوت این خانم را کمرنگ نکند و تصمیم گیریتان را با توجه به تمامی جوانب انجام دهید

با احترام

7. 6 کاربر از پست مفید arix تشکرکرده اند .

arix (دوشنبه 16 اسفند 89)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 27 آذر 91 [ 18:02]
    سطح
    34
    Level completed: 84%, Points required for next Level: 25
    دستاوردها:
    تشکرها
    2,056

تشکرشده 2,054 در 617 پست

Array

سلام

در مورد روابط اینترنتی، نه به خاطر خود ارتباط که به خاطر عاملی که سبب این گونه ارتباطات می شه به نظرم باید بیشتر فکر کنید.
    خود عمل با توجه به اینکه ایشون اهل قرار گذاشتن و پیش رفتن در اینگونه ارتباطات نیستند شاید چندان ناپسند نباشه.

اما اینکه خانمی برای پر کردن تنهاییش، یا پیدا کردن فرد مناسبش برای ازدواج یا سرگرمی یا ... به این گونه ارتباطات رو می آره یعنی باید یک جای کار یک ایراد کوچولو داشته باشه. به نظر من هر آدمی به اینگونه دوستیها و روابط رو نمی آره و کسی که جذب این روابط می شه یه کم باید دقیق تر به شخصیتش توجه کرد.

نیاز به دوست و همدم و همراه و ... برای خانمی با ویژگیهای ایشون ( برون گرا و راحت و خوش برخورد و ... ) چرا باید از طریق اینترنت تامین بشه؟ شاید اعتماد به نفسشون ظاهریه و در درون کمبودی حس می کنند که ...

9. 3 کاربر از پست مفید بهشت تشکرکرده اند .

بهشت (دوشنبه 16 اسفند 89)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 26 آبان 90 [ 00:04]
    سطح
    21
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 28
    دستاوردها:
    تشکرها
    18

تشکرشده 18 در 8 پست

Array

سلام
    ولی تا جایی که به شرع مربوطه چت باجنس مخالف (نا محرم) خیلی هم اشکال داره
    همین طور شوخی و خنده
    این هر دو مورد بر قلب آدم اثر می کنه و اون رو کدر می کنه

11. کاربر روبرو از پست مفید بنده ی خدا تشکرکرده است .

بنده ی خدا (سه شنبه 17 اسفند 89)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 12 آذر 96 [ 15:16]
    سطح
    65
    Level completed: 14%, Points required for next Level: 258
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    2,069

تشکرشده 2,080 در 437 پست

Array

ولی تا جایی که به شرع مربوطه چت باجنس مخالف (نا محرم) خیلی هم اشکال داره
    همین طور شوخی و خنده
    سلام دوست عزيزم
    چون نميخوام اين تاپيك به انجمن آزاد منتقل بشه بحثي در اين مورد نميكنم اما دقت داشته باشيد كليه ي روابط انساني (مجازي يا غير مجازي) يك شمشيردولبه هست كه ميتواند در شرايطي حرام باشه يا نباشه.
    در ضمن آقانيماي عزيز خودشون اول گفتن كه زياد متشرع نيستند و فقط از حيث تعهد و يا عدم تعهد همسر با ارتباط اينترنتي مشكل دارن كه دوستان عزيزم و بويژه خانم بهشت به زيبايي به اين مسئله پاسخ دادند.
    باتشكر

13. 4 کاربر از پست مفید yasa تشکرکرده اند .

yasa (چهارشنبه 18 اسفند 89)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    22
    دستاوردها:
    تشکرها
    12

تشکرشده 12 در 3 پست

Array

سلام

ممنون از arix و بنده خدا و خانمها بهشت و یاسا، از اینکه وقت گذاشتید و من رو راهنمایی کردید

در مورد نگاه از بالا تا الان خودم اصلا متوجه این قضیه نشده بودم و از arix عزیز سپاسگذارم که این مورد رو به من تذکر دادین. سعی میکنم اصلاحش کنم. خودم همیشه از این نوع نگاه بدم میومد اما مثل اینکه الان بهش دچار شدم!

در مورد برونگرا بودن و گرم گرفتن با بقیه، راستش خودم هم نمیدونم میتونم این موضوع رو قبول کنم یا نه!!! گاهی با خودم میگم اگر در بقیه موارد مشکلی نباشه طی صحبت با ایشون میتونیم در این مورد به نقطه تعادلی برسیم.
    در این مورد ممنون میشم دوستان بیشتر راهنمایی کنن.

در مورد بحث ارتباطات اینترنتی ایشان: اول اینکه من نگفتم که متشرع نیستم و اینجا هم نخواستم بررسی کنم که کار ایشون چقدر با شرع مطابقت داره! (کما اینکه در جای خودش بررسی هم کردم و همونطور که یاسا اشاره کرده اینطور نیست که کلا چت با نامحرم حرام باشه، شرایط داره و ...) اما هدف من همونطور که توی پست سوم گفتم و خانم بهشت به زیبایی تحلیلش کردن، یافتن علت این ارتباطات هست که برام مهمه.

در ضمن متوجه شدم چند نفری که ایشون توی اینترنت باهاشون صحبت میکرده کسایی بودن که توی اداره چند بار باهاشون برخورد داشته و از خود ایشون ایمیلشون رو گرفته بودن. نمیدونم نسبت به حالت قبل بهتر شد یا نه؟؟؟؟؟
    خانم بهشت راستش شخصیت ایشون رو تا جایی میتونستم با رفتارهاشون و اطلاعاتی که از دوستش توی اداره گرفتم بررسی کردم. راستش با چیزی که تازه فهمیدم علت شاید یه همون برونگرایی ایشون، کمی شیطنت و فشارهای روحی برگرده. نظر شما چیه؟

یه سوال از خانم یاسا دارم که میدونم تقاضای جوابش انتظار زیادی هست ولی با عذر خواهی فراوان مطرحش می کنم و امیدوارم من رو ببخشید:
    من تاپیکی رو که جدید زدید خوندم. اگر توی شرایطی که الان شما دارین یکی که چند بار مثلا توی محل کار باهاش برخورد داشتین ازتون آدرس ایمیلتون رو بخواد بهش میدین؟ و بعد اگر بخواد در مورد آشنایی کلی با شما باهاش توی اینترنت صحبت کنید چی؟ راستش فکر کنم شرایط روحی طرف مقابل من تا حدی شبیه شما باشه و من چون نمیتونم خودم رو جای ایشون بزارم از شما کمک گرفتم . باز هم عذر خواهی میکنم.

منتظر نظرات و راهنمایی هاتون هستم

15. کاربر روبرو از پست مفید Nima.s تشکرکرده است .

Nima.s (سه شنبه 17 اسفند 89)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 12 آذر 96 [ 15:16]
    سطح
    65
    Level completed: 14%, Points required for next Level: 258
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    2,069

تشکرشده 2,080 در 437 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Nima.s
    یه سوال از خانم یاسا دارم که میدونم تقاضای جوابش انتظار زیادی هست ولی با عذر خواهی فراوان مطرحش می کنم و امیدوارم من رو ببخشید:
    من تاپیکی رو که جدید زدید خوندم. اگر توی شرایطی که الان شما دارین یکی که چند بار مثلا توی محل کار باهاش برخورد داشتین ازتون آدرس ایمیلتون رو بخواد بهش میدین؟ و بعد اگر بخواد در مورد آشنایی کلی با شما باهاش توی اینترنت صحبت کنید چی؟ راستش فکر کنم شرایط روحی طرف مقابل من تا حدی شبیه شما باشه و من چون نمیتونم خودم رو جای ایشون بزارم از شما کمک گرفتم . باز هم عذر خواهی میکنم.
    دوست عزيزم اين چه حرفيه؟ دشمنتون شرمنده.
    ولي فكر نكنم من خيلي هم حالم شبيه اين خانم مورد نظر باشه. چون ايشون رو حتي شما كه همكارشون هستيد ناراحت و ... ديدين اما من ابدا ناراحتيمو به روي خودم نميارم. پس فكر ميكنم اون خانم حالش خيلي بدتر از منه
    اما در مورد ايميل دادن يا ندادن يقينا ايميلمو بهش ميدادم. ايميل كه چيز مهمي نيست. ايميل منو كل دانشكده داشتن جالبه بدونين در بعضي موارد كه آقايون با ما خانمها كار داشتن و ميخواستن در مورد مسئله اي هماهنگ كنند يا هر چيز ديگه ... هم كلاسياي من هيچ وقت شمارشونو نميدادن و هميشه من اينكارو ميكردم ... و در پايان چهارسال دانشگاه تمام اون دخترايي كه از دادن شماره هم به آقايون اجتناب ميكردن با حداقل يك پسر ارتباط اس ام اسي خارج از عرف و شرع داشتند (حرفاي خيلي صميمي و ...) در حاليكه حتي يكبار هم يك نفر يك پيام خارج از چهارچوب به من نداد.

پس دادن يا ندادن شماره يا ايميل مهم نيست. طرز برخورد اون خانم ميتونه جوري باشه كه همه بفهمند با اين خانم نميشه اين جوري صحبت كرد و ...
    و اما در مورد ارتباط اينترنتي براي آشنايي و ... خوب بايد به طرف نگاه كرد آيا به قول معروف آدم حسابي هست نيتش چيه از اين ارتباط و ... و اينكه در اين ارتباط چه حرفايي ردوبدل ميشه و ...
    البته نياز نيست دراين مورد از ديگران و بويژه دوست اون خانم پرس و جو كنيد چون اين كار عواقب خوبي به همراه نداره (مثلا ممكنه از طريق همون دوست به گوش دخترخانم برسه و ايشون خيال پردازي كنه كه شما حتما عاشق ايشونيد و ...) و درضمن تجسس در زندگي ديگران محسوب ميشه
    براي همين به نظر من اين ارتباط اينترنتي اگر با همكاراي ايشون باشه كه بهتر از غريبه هست چون لابد اونا رو ميشناسه و ميدونه چه جور آدمايي هستند. سخت نگير دوست عزيز! خانمها به همسرو زندگيشون پايبندتر از اين حرفان كه به خاطر دوتا دونه ايميل اونم قبل از ازدواج به تعهد ايشون شك كني ... مخصوصا شما كه به عقيده ي خودت از ايشون سرتري ميتوني مطمئن باشي كه با تمام وجود بهتون متعهد خواهد بود.
    اگر هم يه كمي بيشتر صبر كنيد تا اين خانم از اون شكست روحي قبلي بيرون بياد و ... خيلي بهتره. چون ممكنه تحت تاثير همين شكست و نياز به ارتباط براي ترميم روحيه به شما هم جواب مثبت بده و بعدا از تصميمش پشيمون بشه.

موفق باشيد

17. 6 کاربر از پست مفید yasa تشکرکرده اند .

yasa (چهارشنبه 18 اسفند 89)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 28 شهریور 90 [ 17:41]
    سطح
    25
    Level completed: 9%, Points required for next Level: 91
    دستاوردها:
    تشکرها
    184

تشکرشده 184 در 70 پست

Array

سلام

اما در مورد ايميل دادن يا ندادن يقينا ايميلمو بهش ميدادم. ايميل كه چيز مهمي نيست.
    ايميل در جاي خودش مهمه. از لحاظ امنيتي ميگم
    مسائلي هست كه نميشه گفت
    البته نيما جان شما اين حرفاي من رو جدي نگير
    درضمن تجسس در زندگي ديگران محسوب ميشه
    "و لا تجسسوا" رو براي موارد ديگه گفتن
    ازدواج نياز به تجسس داره

دوست عزيز در مورد اينكه ايشون گرم ميگيرن و جاذب افرادي هستن مي تونيد باهاشون صحبت كنيد
    مثلا بخوايد مانتوي بلند تر بپوشن

يا حق

19. کاربر روبرو از پست مفید احمد علي تشکرکرده است .

احمد علي (پنجشنبه 19 اسفند 89)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)