به انجمن خوش آمدید

تالار همدردی نسبت به محتویات تبلیغات مسئولیتی ندارد.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15
    عضو پیشرو

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    73
    Level completed: 4%, Points required for next Level: 387
    Overall activity: 39.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteranSocial10000 Experience Points
    تشکرها
    11,862

تشکرشده 9,096 در 2,388 پست

حالت من
    Moteajeb

تمایل جنسی دختر

آیا دخترهایی که رابطه نداشتن از نظر جنسی تمایل دارن؟یا باید حتمن تجربه کنن تا تمایل پیدا کنن؟من اینجوری فکر می کنم.

سوال اصلیم،اگر دختر در روزهای اول عقد با حرکتاش سعی در ایجاد رابطه داشته باشه باید رو حساب رابطه

قبلی گذاشت؟گرم بودنش؟یا اینکه تصمیمشو گرفته،نامزدشو به چشم شوهرش می بینه؟

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه ۰۴ اسفند ۹۰ [ ۱۱:۵۱]
    سطح
    36
    Level completed: 60%, Points required for next Level: 60
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    761

تشکرشده 739 در 207 پست

RE: تمایل جنسی دختر

سلام دوست خوبم.
    شهوت دختر ها بيشتر از اين كه به ميل جنسي شون برگرده، به ميل عاطفي شون بر ميگرده. دختر ها براي پرهيز از روابط جنسي بيشتر نياز دارند قلبشون و فكرشون رو كنترل كنند تا نگاهشون و... اكثر دخترهايي كه به روابط جنسي قبل از ازدواج تن ميدن در فقدان شديد محبت به سر ميبرن و دنبال راهي هستند كه اين كمبود رو برطرف كنند، در برطرف كردن كمبود محبت دختر خانوما به سه گروه تقسيم ميشن:

1. افرادي كه سعي ميكنن اين نياز رو به روش هاي منطقي مثل ارتباط با خدا، لذت بردن از درس و درگير شدن با كار و... كنترل كنند.

2. افرادي كه به روياپردازي و تصوير سازي ذهني روي ميارن كه گاهي به خود ارضايي مي انجامه

3. افرادي كه قبح كار براشون بي اهميت شده و با رابطه حقيقي جنسي سعي در برطرف كردن فقدان محبتشون ميكنند.

نكته: دخترهاي احساساتي بيشتر در معرض خطرند. چون منطقشون به مورد (1) خيلي قد نميده...

من گفتني هارو گفتم. در مورد اون دختر خودتون ميتونين قضاوت كنيد. (البته بهتره قضاوت نكنيد)

پيروز باشين.

3. 9 کاربر از پست مفید hamishetanha تشکرکرده اند .

hamishetanha (چهارشنبه ۲۰ بهمن ۸۹)

عضو فعال

آخرین بازدید
    پنجشنبه ۲۵ مهر ۹۲ [ ۰۹:۴۸]
    سطح
    69
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 194
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points
    تشکرها
    4,891

تشکرشده 4,903 در 1,071 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط فرهنگ 27
    آیا دخترهایی که رابطه نداشتن از نظر جنسی تمایل دارن؟یا باید حتمن تجربه کنن تا تمایل پیدا کنن؟
    بنظر من "میل جنسی" در دختران صرفا بعد از تجربه اون بوجود نمی آید.
    در واقع این میل هم یک نیاز است که خداوند بمنظور بقای نسل در وجود بشر اعم از مرد یا زن قرار داده است منتهی میزان آن از مرد به زن و از فرد به فرد متفاوت است.
    چه بسا افرادی بعد از اولین تجربه جنسی از آن منزجر یا حریص تر می شوند.
    در واقع می خواهم بگویم که این تصور شما که "احساس نیاز جنسی حتما بواسطه تجربه آن بدست می آید"، اصلا درست نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط فرهنگ 27
    سوال اصلیم،اگر دختر در روزهای اول نامزدی با حرکتاش سعی در ایجاد رابطه داشته باشه باید رو حساب رابطه قبلی گذاشت؟گرم بودنش؟یا اینکه تصمیمشو گرفته،نامزدشو به چشم شوهرش می بینه؟
    فکر می کنم راجع به این سوال خیلی نشه محکم و قاطع جواب داد، چون این حالات می تونه از یک فرد به فرد دیگه با دلایل کاملا مختلفی انجام بشه.

در ضمن منطور شما از نامزدی، بعد از عقد هست یا قبل از آن؟ نامزدی با اطلاع خانواده یا صرفا بین خود دختر و پسر؟

در کل بنظرم قبل از ایجاد هر رابطه ای بهتر است بواسطه تحقیقات از گذشته فرد مورد نظر و نوع رفتار و اخلاق و سابقه اش در محل و در محیط کار آگاه شوید.

5. 15 کاربر از پست مفید هستی تشکرکرده اند .

هستی (پنجشنبه ۲۱ بهمن ۸۹)

عضو همراه

آخرین بازدید
    دوشنبه ۲۷ آذر ۹۱ [ ۱۷:۳۲]
    سطح
    34
    Level completed: 84%, Points required for next Level: 25
    دستاوردها:
    تشکرها
    2,056

تشکرشده 2,040 در 617 پست

اګر منظورتون تمایل به برقراری رابطه ی کامل جنسی است، معمولا دخترها چنین تمایلی را ندارند. شاید بخاطر فرهنګ یا تربیت متفاوتی که دخترها در این زمینه دارند. اکثر خانمهایی که من در این مورد باهاشون صحبت کردم دوست نداشتند. چون می ترسیدند. چون از بچګی بهشون ګفته بودند که زشته. بده. چون اینطور بهشون تلقین شده بود که خانم در این رابطه فقط خدماتی ارایه می ده ( ببخشید که با این جملات می نویسم ) که لذتی ازش نمی بره و فقط انجام وظیفه است. چون مادرشون از این مساله ګله داشت و به اونها هم منتقل شده بود و خیلی چون های شبیه این ...
    اما بعد از رابطه معمولا راضی بودند و تمایل داشتند. ( مورد ناراضی هم کم سراغ ندارم )
    در مجموع میشه ګفت بخاطر مسایل فرهنګی تربیتی دختران قبل از تجربه ی شخصی در این زمنیه کمتر تمایل دارند و بعد از تجربه هم برمی ګرده به میزان رضایت از تجربه.

اما اګر منظورتون تماس فیزیکی و نوازش و در آغوش کشیدن و ... است، به نظرم ربطی به تجربه ی قبلی نداره. این تمایل را حتما دارند.

نظر کلی است. در مورد افراد خاص ممکن است متفاوت باشد.

7. 4 کاربر از پست مفید بهشت تشکرکرده اند .

بهشت (چهارشنبه ۲۰ بهمن ۸۹)

عضو همراه

آخرین بازدید
    پنجشنبه ۱۱ آبان ۹۱ [ ۰۰:۳۵]
    سطح
    40
    Level completed: 3%, Points required for next Level: 195
    دستاوردها:
    تشکرها
    2,069

تشکرشده 2,059 در 436 پست

آقاي فرهنگ با نظرات آسمان آبي صددرصد موافقم و با نظرات بهشت صددرصد مخالف.
    حداقل در بين من و تمام اطرافيان و دوستانم كه اين جوريه.
    اين كه دخترها احساس ميكنند رابطه ي جنسي زشته و اله و بله و ... مال قديم بود الان نظرات تغيير كرده.
    ميل جنسي يك ميل ذاتي و طبيعيه و در زنها هم مثل مردها هم پيش از ازدواج و هم پس از اون وجود داره البته فرد به فرد متفاوته و ديدگاه شما در مورد اينكه فكر ميكني فقط دختري كه قبلا رابطه داشته تمايل به برقراري رابطه ي جنسي داره كاملا غلطه
    در مورد نامزدي هم منظورتون از نامزدي محرميته يا دوستي يا نامزدي بدون محرميت زير نظر خانواده و با اطلاع اونا؟

9. 8 کاربر از پست مفید yasa تشکرکرده اند .

yasa (پنجشنبه ۰۴ اسفند ۹۰)

عضو همراه

آخرین بازدید
    دوشنبه ۲۷ آذر ۹۱ [ ۱۷:۳۲]
    سطح
    34
    Level completed: 84%, Points required for next Level: 25
    دستاوردها:
    تشکرها
    2,056

تشکرشده 2,040 در 617 پست

یاسا دو سه روزه بنای ناسازگاری گذاشتی ول کن هم نیستی!!

عزیز من، اگر شما منظورت دخترهای ... کوچه و خیابان است که در 17 سالگی دوست پسر هفتمشان را عوض می کنند و می روند سراغ هشتمی بله!
    اما یک دختر معمولی ( نگفتم خاص و محجبه و مذهبی ) معمولا از اولین ارتباط ترس داره و سعی می کنه اون را حتی به تاخیر بندازه و دلهره داره. حتی اون دختر مورد نظر بالا ( 17 ساله ) هم اولین ارتباطش با اضطراب و ترس بوده.
    اما توی همین تالار چند تا خانم را دیدی که این ارتباط را دوست ندارند؟ لازمه اسم ببرم؟ فکر می کنی ریشه اش در چیه؟ چرا لذت نمی برند؟ چرا براشون سخته؟
    من هنوز هم می گم که خانمها تا تجربه نکرده باشند تمایل چندانی به تجربه اش ندارند. بعد از تجربه هم اگر ارتباط درست برقرار شده باشه و لذت برده باشند، بله مایلند. به قول معروف اگه زیر دندونشون مزه کرده باشه بله.
    بسیاری از خانمها بعد از تجربه ی جنسی باز هم بیشتر تمایل به تماس فیزیکی و جسمی دارند تا جنسی. این حرف من نیست. یه سرچ توی اینترنت بکن.

و اما فرهنگ عزیز،
    تمایل به برقراری رابطه ی فیزیکی به معنی انجامش نیست. گفتم همه تمایل دارند و دوست دارند. اما این که کسی این کار را انجام بده، بستگی به خودش داره. شاید فردا این نامزدی به هم خورد. آیا براش قابل هضمه که با کسی ارتباط داشته و می تونه با خودش کنار بیاد؟ آیا با اعتقادات و ... هماهنگی داره؟
    اگر نامزد شما به راحتی به رابطه ی فیزیکی پاسخ مثبت می دهد شاید به قول خودتان به شما و ازدواجتان اطمینان دارد ( که اشتباه است ! ) و شاید هم برایش مهم نیست که مثلا با پسری رابطه ی فیزیکی داشته باشد و بعد به هم بخورد. این مساله کاملا فردی است.

ولی شما آقایون خیلی برام جالبین. به هر حال اگر چنین چیزی باشه، شما هم یک طرف قضیه هستید و دارید پاسخ می دید و پاسخ می گیرید. به هر حال کسی که به زور خودش را نمی ندازه تو بغل کسی! اما با این حال دارید فکر می کنید که ادامه بدید یا نه. شاید اون بنده خدا الان تو خیالش کاملا به ازدواج امیدواره ولی شما هنوز دارید سبک سنگینش میکنید!!!!!!
    تو رو خدا این پارگراف آخری را دوستانه بخونید. چند روز پیش یک اخطار داشتم، هنوزم باهاش کنار نیومدم.

11. 5 کاربر از پست مفید بهشت تشکرکرده اند .

بهشت (پنجشنبه ۲۱ بهمن ۸۹)

عضو فعال

آخرین بازدید
    پنجشنبه ۲۵ مهر ۹۲ [ ۰۹:۴۸]
    سطح
    69
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 194
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points
    تشکرها
    4,891

تشکرشده 4,903 در 1,071 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط بهشت
    اگر شما منظورت دخترهای ... کوچه و خیابان است که در 17 سالگی دوست پسر هفتمشان را عوض می کنند و می روند سراغ هشتمی بله!
    اما یک دختر معمولی ( نگفتم خاص و محجبه و مذهبی ) معمولا از اولین ارتباط ترس داره و سعی می کنه اون را حتی به تاخیر بندازه و دلهره داره. حتی اون دختر مورد نظر بالا ( 17 ساله ) هم اولین ارتباطش با اضطراب و ترس بوده.
    اما توی همین تالار چند تا خانم را دیدی که این ارتباط را دوست ندارند؟ لازمه اسم ببرم؟ فکر می کنی ریشه اش در چیه؟ چرا لذت نمی برند؟ چرا براشون سخته؟
    من هنوز هم می گم که خانمها تا تجربه نکرده باشند تمایل چندانی به تجربه اش ندارند. بعد از تجربه هم اگر ارتباط درست برقرار شده باشه و لذت برده باشند، بله مایلند. به قول معروف اگه زیر دندونشون مزه کرده باشه بله.
    بسیاری از خانمها بعد از تجربه ی جنسی باز هم بیشتر تمایل به تماس فیزیکی و جسمی دارند تا جنسی. این حرف من نیست. یه سرچ توی اینترنت بکن.
    خانم بهشت عزیز با تمام احترامی که برای خودتان و نظراتتان قائلم، می خواستم اجازه دهید که یک انتقاد اساسی از شما بکنم.
    مطمئن هستم که ظرفیت پذیرش آنرا دارید.

عزیزم شما قطعا یک محقق در این زمینه نیستید که اگر می بودید باید در شرایط صحیح و انتخاب نمونه های مختلف که بیانگر کل جامعه واقعی (حتی صرفا کشور خودمان)، نمونه گیری می کردید و بیان نتایج را بصورت دقیق و ذکر منابع و مواخذ آزمایش و پس از انجام آن اینجا می آوردید.
    مطمئنا برداشت شما از تمایلات خانمها محدود به خودتان و اطرافینتان می باشد و همینکه نظرتان را بیان کنید، فکر می کنم کفایت بنماید و نیازی نیست برای همه جامعه دختران حکم منزل بکنید و چه بسا بازکننده تاپیک دچار انحراف شود و برداشت غلط نماید.
    اجازه دهید خود فرد سوال کننده از مجموعه پاسخها جمع بندی کند.
    عزیزم شما در آینده یک مادر خواهید شد و شاید دختری داشته باشید که امیالش شبیه شما نباشد. قطعا او دختر بدی نیست. و نیاز جنسی داشتن و حتی کنجکاو بودن برای تجربه این مساله، چیز بدی نیست. آنچه نادرست است، عدم مهار و کنترل این میل است.
    سعی کن لااقل برای درک بالاتر دخترت(انشاءا.. در آینده صاحبش خواهی شد) و شاید متفاوت از شما باشد، پذیرای نظرات، امیال و غرایزی غیر از خود و اطرافیانت باشی. عزیزم فرض کن دخترت این میل در وجودش قرار دارد و شما با استدلال فوق می گویی که ندارد، آنوقت چه حسابی روی شما باز خواهد کرد. امیدوارم متوجه منطورم شده باشی.

موفق باشی و اگر لحن صحبتم کمی تند بود معذرت می خواهم

13. 12 کاربر از پست مفید هستی تشکرکرده اند .

هستی (پنجشنبه ۲۱ بهمن ۸۹)

عضو همراه

آخرین بازدید
    پنجشنبه ۱۱ آبان ۹۱ [ ۰۰:۳۵]
    سطح
    40
    Level completed: 3%, Points required for next Level: 195
    دستاوردها:
    تشکرها
    2,069

تشکرشده 2,059 در 436 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط بهشت
    عزیز من، اگر شما منظورت دخترهای ... کوچه و خیابان است که در 17 سالگی دوست پسر هفتمشان را عوض می کنند و می روند سراغ هشتمی بله!
    خيلي ممنونم كه "من" و "دوستان" و" اطرافيانم" رو به دختران خياباني تشبيه كردي!!!!!

اگر ميبيني كه در اينترنت و ... معمولا زنها از برقراري رابطه ي جنسي بيزارن يا ... و دنبال راه حل ميگردن به معناي اين نيست كه زنها كلا اينجورين بلكه مسلما زنهايي كه با اين قضيه مشكل دارن مياند و درخواست كمك ميكنن اوني كه از رابطه ي جنسي بدش نمياد كه نميگه "آي مردم من از رابطه ج با شوهرم خوشم ميادكمكم كنيد."

درضمن بنده اصلا بناي ناسازگاري با كسي ندارم و نداشتم اگر حرفي زدم از روي شوخي بوده و اگر موجب ناراحتي خاطر مباركتون شده عرض معذرت.

15. 4 کاربر از پست مفید yasa تشکرکرده اند .

yasa (پنجشنبه ۲۱ بهمن ۸۹)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه ۲۰ مرداد ۹۰ [ ۲۱:۴۹]
    سطح
    26
    Level completed: 86%, Points required for next Level: 14
    دستاوردها:
    تشکرها
    315

تشکرشده 315 در 112 پست

فرهنگ عزیز سوال خیلی جالبی پرسیدی ...
    در واقع از جواب های دوستان جواب کاملی درامد ...
    به نظر خودم همه چیش برمیگرده به احساسات ...البته نمیدونم جوابم درسته یا نه ...ولی تا جایی که تجربه کردم اینطوری بوده ...
    مثلا الان خودم ...و دوست دختری که دارمو مثال میزنم ( شاید چون دوست دختر دارم همتون حرفمو رد کنید ) 
    من الان با این دختر به مدت ۷ ماهه که دوستم ..خب تا جایی که میدونم رابطه هم داشتن از دوستان قدیمشون و خلاصه کل زندگیشو میدونم ...میدونم که بسیار هم احساسی هست ...ولی جالبه که تو این ۷ ماه هنوز نشندیم بهم بگه دلش برام تنگ شده ... یا احساسی داره ...با اینکه بنده شدیدا بهش محبت میکنم ولی هنوز اون سیگنالی نداده ... چه برسه به حرفای جنسی ...!!
    ایشون تو زندگیش خیلی مشکلات عجیب غریب داشته و داره وافکارش به شدت مشغوله ...وقتی بهش محبت میکنم و تو صورتش نگاه میکنم میبینم که میخواد یه جوری تشکر کنه ولی یه چیزی نمیزاره ...انگار اسیر جای دیگه ایی ...
    همیشه پیش خودم میگم واقعا این دخترا همشون اینطورین ....!! با اینکه میگم ایشون که قبلا رابطه های مختلفی داشته تا جایی که به ... انجامیده ولی حتی دریغ از یک کلمه محبت امیز به بنده ...در حالی که هم خودش هم مادرش میگه من یکی از بهترین دوستان زندگیشم و کسی مثل من براش تو زندگی نبوده ...و من اینو اینطوری برداشت میکنم که هنوز اماده نیست ...حتی برای یک کلمه ٬! حتی برای یک لبخند ...!‌
    و میدونی چیه دوستم به این نکته اگاهه که من اونو به چشم یک کالا نمیبینم ...اونو به چشم یک نیاز نمیبینم .....و این خیلی مهمه !!!
    و فرهنگ جان در جواب سوالت ...
    در دوست بنده کاملا مشخصه که در رابطه فیزیکی چیزی که دنبالش بوده پیدا نکرده ...نه اینکه زده شده و یا بدش بیاد بلکه پیدا نکرده ...!!
    مسلما اگه طرفش اون چیزی رو که از نظر روحی باید بگیره را بهش بده ...وقتی کاسه احساساتی که دنبالش بوده پر بشه از طرفش ...دیگه رابطه فیزیکی براش بی معنیه و درنهایت خوشحالی خودشو وقفش میکنه ...
    فکر کنم جواب کل سوالات رو در این پاراگراف اخرم پیدا کنی ...
    حال اگر در جوابم نقصی وجود داره خوشحال میشم دوستان راهنماییم کنن...
    لاقربطا

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    73
    Level completed: 4%, Points required for next Level: 387
    Overall activity: 39.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteranSocial10000 Experience Points
    تشکرها
    11,862

تشکرشده 9,096 در 2,388 پست

حالت من
    Moteajeb

یاسا و اسکای اگردعوام نمی کنید با نظر بهشت بیشتر موافقم.دلیلم اینه که وقتی سوار تاکسی می شید یه پسر کنارتون

باشه جمع و جور می شینید.اگرم پسر بهتون بخوره بهش تذکر می دید.این به خاطر اینه که دختر دوست نداره با غیر

از اونی که دوستش داره رابطه داشته باشه.حالا یه دختری همون دو روز اول نامزدی پسرو هم از قبل نه دیده نه می شناسه

توی تاکسی خودشو بندازه بغل پسر نباید بهش شک کرد که قبلن این کارو اونقدر انجام داده که دیگه براش فرق نمی کنه

طرفش کیه؟

البته میل به سکس در همه وجود داره.ولی فرقی که بین پسر و دختر هست،دختر بار اول تا زمانی

که رابطه عاطفی ایجاد نشده باشه میل به انجامش نداره ولی دفعات بعد چون لذتشو چشیده،

دیگه منتظر رابطه عاطفی نمی شه.

نامزدی ینی دوره شناخت.بعد از عقد که زن و شوهر می شه.

خودمم عجب تاپیکی باز کردم.دعوا نشه خوبه.

بهشت و یاسا روی همو ببوسید.

18. 4 کاربر از پست مفید فرهنگ 27 تشکرکرده اند .

فرهنگ 27 (پنجشنبه ۰۴ اسفند ۹۰)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)