به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 28
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 16 آبان 91 [ 22:18]
    سطح
    24
    Level completed: 51%, Points required for next Level: 49
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    48

تشکرشده 50 در 13 پست

Array

همسرم و پیامک های مشکوکش

یکسال و نیم استکه ازدواج کرده ایم قبل از آن یکسال نامزد بودیم. من 26 سالمه و شوهرم 31 ساله. از نظر تحصیلی و درآمد و موقعیت شغلی و زیبایی و وضعیت خانوادگی ... از شوهرم بالاترم. همسرم و خانواده اش با دروغ وارد زندگی من شدند. برای مثال چون دیدند تمام اعضای خانواده ام تحصیل کرده اند ایشان تحصیلات دو خواهرشان را بیشتر از واقعیت به ما اعلام کردند یا میزان پس اندازشان برای شروع زندگی را بیشتر اعلام کردند که بعد از عقد متوجه دروغ ها شدم. همسرم قبل از من با دختری نامزد بوده و دلیل برهم خوردن نامزدی شان را فاصله دور محل زندگی نامزدش اعلام کرد(دختره شهرستان بوده و همسرم تهران و دختره خواهان زندگی در شهرستان بوده و همسرم در تهران پس نامزدی شان به هم خورده) ولی بعد از عقد متوجه شدم نامزدش بدلیل تلفن های مشکوک دختران به همسرم نامزدیش را به هم زده. من هم چندین بار اس ام اس های مشکوک از خانوم هایی به همسرم دیده بودم که هربار دلایلی می آورد مثلا دوست دختر دوران مجردی استکه اگر به او می گفتم ازدواج کرده ام دست بردار نبود و می خواسته آنقدر جواب ندهد تا خودش دست بردارد یا گوشی را به دوستم دادم و دوستم از گوشی من به این خانوم اس داده. هر از گاهی دور از چشم من سیم کارت دیگری میخرد و آن را پنهان میکند و هربار که اعتراض میکنم اظهار پشیمانی می کند و قسم میخورد ولی باز تکرار میشود. چندین بار خواستم ترکش کنم که او التماس میکردو تهدید میکرد خودش را میکشد حتی یکبار چاقو را روی شاهرگش گذاشت تا من بگویم بخشیدمش دست بردار نبود. تا اینکه یک ماه پیش با سیم کارت ناشناسی به او پیامک دادم و همسرم با بیشرمی خود را راغب به ادامه آشنایی نشان می داد و با خودم بعنوان زنی غریبه ارتباط داشت تا اینکه خسته شدم و ماجرا را به او گفتم و حسابی عصبانی شده بودم و کلی ناسزا نثارش کردم و به منزل پدرم رفتم. حدود یک ماه است که نه خود و نه خانواده اش هیچ سراغی از من نگرفته اند. انگار از خدا میخواسته که من بروم. نمی دانم چرا اینچنین شوهری نصیب من شده من در دوره مجردی اصلا دوست پسر نداشتم و فقط از خدا می خواستم شوهری چشم پاک نصیبم کند که قسمتم این نبود! در ضمن خانومی در اقوام ایشان است که متاهل و دارای دو فرزند 20 ساله که با شوهرش اختلاف داره که او به همسرم پیامک میداد وقتی به همسرم اعتراض کردم که دلیلی نداره به این خانوم اس ام اس رد و بدل کنیدو ... همسرم هم پذیرفت و گفت من آنقدر جواب نمی دهم تا خود بفهمد دیگر خودش بفهمد دیگر پیامک ندهد. بعد از این ماجرا همسرم سیم کارتش رافروخت ولی با کمال تعجب دیدم به شماره جدیدش هم پیامک داده و وقتی پرسیدم این خانوم چطور شماره جدیدت را داره و چرا دوباره شماره ات را به او دادی گفت یکبار با او کار داشتم و زنگ زدم (این خانوم عروس خاله شوهرم هست و از این تیپ خانوم هایی که با صدای بلند ریسه میره و دوست داره همه آقایون رو به خود جذب کنه)
    گاهی بطور جدی به طلاق فکر میکنم و گاهی دلم برایش تنگ میشود! لطفا راهنمائیم کنید احتیاج به همفکری و راهنمایی شما دارم.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 27 آذر 91 [ 18:02]
    سطح
    34
    Level completed: 84%, Points required for next Level: 25
    دستاوردها:
    تشکرها
    2,056

تشکرشده 2,054 در 617 پست

Array

RE: همسرم و پیامک های مشکوکش

من معمولا در مورد خیانت می گم نبخشید. تمام. بیخود عمرت و زندگیت را پای همچین آدمی تلف نکن.

فقط برای اینکه راحت تر بتونی طلاق بگیری، اگر مدارک کافی از ارتباطاتش نداری، یه مدت برگرد و مدارک لازم را جمع کن که دادگاه کمتر اذیتت کنند و راحت تر جدا بشی. از پرینت اس ام اس ها تا ... وکیل بگیری بهتر می تونه بهت بگه چی کار کنی که راحت جدا شی.

در ضمن خیلی خیلی اشتباه کردی که قبل از ازدواج در مورد نامزدی قبلیشون درست تحقیق نکردی. واقعا به همین سادگی در امر به این مهمی تصمیم گرفتید؟؟؟

3. 4 کاربر از پست مفید بهشت تشکرکرده اند .

بهشت (پنجشنبه 30 دی 89)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 08 تیر 98 [ 05:40]
    سطح
    88
    Level completed: 68%, Points required for next Level: 163
    Overall activity: 25.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger Second Class1000 Experience PointsVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    7,910

تشکرشده 7,657 در 1,487 پست

Array

من دلم نمیاد به این صراحت راجع به طلاق حرف بزنم. خیلی خشانت بار گفتی بهشت جان
    اینو میگم برای بقیه که حتما توجه کنن. اگه خواستگارتون نامزد یا همسر داشته و جدا شدن، حتما حتما حتما آدرس اون خانم رو بگیرید و از طرف بخواین دلیل جداییشون رو توضیح بده. به حرفای خواستگارتون در مورد علت جدایی اصلا اکتفا نکنید.
    نل جان، عزیزم پیش مشاور هم رفتید؟ اگه رفتید یه مختصر توضیح بدید.

5. 4 کاربر از پست مفید دختر مهربون تشکرکرده اند .

دختر مهربون (پنجشنبه 30 دی 89)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 27 آذر 91 [ 18:02]
    سطح
    34
    Level completed: 84%, Points required for next Level: 25
    دستاوردها:
    تشکرها
    2,056

تشکرشده 2,054 در 617 پست

Array

دلیل جدایی قبلیشون همین بوده.
    هنوز هم ادامه می دهند.
    خانم فهمیده و شاکی شده، ایشون اظهار ندامت کردند و ... ولی باز هم ادامه دادند.
    این آدم خطا نکرده یا اشتباه نکرده یا حتی خیانت. این آدم بیماره. این بیماری به سختی قابل درمانه.

7. کاربر روبرو از پست مفید بهشت تشکرکرده است .

بهشت (پنجشنبه 30 دی 89)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    24
    دستاوردها:
    تشکرها
    48

تشکرشده 50 در 13 پست

Array

بله پیش مشاور رفتم. ایشان گفتن به همین راحتی نمی توان به کسی تهمت زد شاید وقتی خود را راغب به ادامه آشنایی نشان داد به دلیل این بوده که کنجکاو بوده ببینه کی هستی و فقط از روی کنجکاوی نه برای خیانت. گفتن اصلا تو نباید گوشی او را چک میکردی و درآخر گفتن هیچ کاری انجام نده و ببین خودش چه حرکتی میکنه بعد باهم بیایید پیش من. ولی همسرم بیش از یکماهه که اصلا ازش خبری نیست و انگار منتظره من برم بگم غلط کردم که بهت پیامک دادم و تو رو تو اشتباه انداختم. راستی یه سیم کارت برای من ولی به اسم خودش خریده بود.حالا که قهر کردم رفته اونو سوزونده تا نتونم ازش استفاده کنم!!!

9. کاربر روبرو از پست مفید NEL4 تشکرکرده است .

NEL4 (پنجشنبه 30 دی 89)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 18 اردیبهشت 92 [ 16:23]
    سطح
    45
    Level completed: 3%, Points required for next Level: 194
    دستاوردها:
    تشکرها
    2,162

تشکرشده 2,174 در 573 پست

Array

سلام
    تحقیق نکردن اولین اشتباهت بودن و قهر کردن و امدنت به منزل پدری اشتباه دومت..
    شما خودت برای او زمینه را فراهم کردی که بره دنبال چنین کاری. نباید قهر می کردی و حالا که باهاش ازدواج کردی باید می ایستادی و از زندگیت دفاع می کردی.
    حالا هم بهتره بزرگترها وارد عمل بشن. پدرت با پدر همسرت صحبت کنه و بپرسه یعنی چه یک ماهه اینا از هم دارن جدا زندگی می کنن.
    لزومی نداره پدرها وارد بحث اس ام اس و .... بشه همین که باعث بشن شما با هم رودر رو بشین کافیه. اون موقع شما می تونید خیلی خوب با هم صحبت کنید.
    ببینید دوست عزیز این روند اس ام اس بازی و چت و ... حالت اعتیاد داره و فرد و معتاد می کنه اگه شما جذابیت لازم و برای همسرت داشتی او بیشتر سعی در ترکش می کرد. اما شما هم فقط گیر دادی و همش چرا و چرا و...
    الان که در منزل پدری بدون هیاهوی زندگی هستی به اشتباهات خودتم فکر کن.
    اینم بگم: شما چه با همسرت بری زیر یک سقف دوباره و چه از ایشان طلاق بگیری و همسر مردی دیگه بشی شما همینی هستی که الان هستی با همه اشتباهاتی که تا حالا داشتی و تازه مشکل بد بینی هم بهشون اضافه شده.
    پس سعی کن در این مدت به اشتباهات خودتم فکر کنی.
    موضوع پدرها رو هم فراموش نکن.
    نتیجش و به ما هم بگو.
    منتظرتیم
    موفق باشید

11. 8 کاربر از پست مفید sisili تشکرکرده اند .

sisili (پنجشنبه 30 دی 89)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    24
    دستاوردها:
    تشکرها
    48

تشکرشده 50 در 13 پست

Array

سیسیلی عزیز از پیشنهادت مچکرم
    در مورد جذابیت باید بگم همسرم جذابه و از نظر خانوم ها زیبا ولی من هم از نظر زیبایی کمبودی ندارم و از سایر لحاظ هم اونقدر از خودشو و خانوادش بالاترم که من رو باافتخار بعنوان عروسشون به همه نشان میدادند و در خانه و موقعی که با همسرم بیرون میرفتم خیلی به خودم میرسیدم چون احساس کرده بودم اگر این طور نباشم امکان خیانت داره.
    درمورد صحبت رودررو چند بار این اتفاق افتاده بود و باهم صحبت کردیم او به من گفت غلط کردم و ... خوردم و دیگه تکرار نمیشه ولی احساس میکنم هروقت موقعیتش پیش بیاد خیانت میکنه!
    درمورد صحت حرفم یه خاطره مینوسم. تابستان امسال رفتیم حج. قبل از رفتن همسرم میگفت یکی از همکاراش از مکه به شهر جده رفته و اونجا کلی دیسکو داشته و خلاصه در جده رفته پی الواتی. وقتی به مکه رسیدیم به بهانه خرید گفت میرم جده!(البته خریدهامونو کرده بودیم و هیچ چیز نیاز نداشتیم) هرکاری کردم که نرو اگه بری به این کعبه قسم راهمو ازت جدا میکنم و .. گوش نکرد. وقتی گفتم اشکالی نداره من هم میام گفت نه جده جای خانوم نیست!! و با چند نفر آقا که همسفرمون بودن رفت جده. در مکه که انسان در اوج معنویته و فقط و فقط به خدا فکر میکنه نمیدونم چی فکر کرد و تنها رفت.

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    24
    دستاوردها:
    تشکرها
    48

تشکرشده 50 در 13 پست

Array

راستی موضوعات دیگری هم هست که باعث ناراحتی من از همسرم شده. قبل از عقد به او و خانواده اش گفتیم درآمد من مال خودمه و نباید هیچ چشم داشتی از اون داشته باشه و او پذیرفت ولی بعد از عروسی هیچوقت خرجی خانه به من نداه و من تمام هزینه های خودم رو پرداخت میکنم و همیشه اعتراض داره که تو علاوه بر خرج خودت باید ماهانه مبلغی خرجی خانه کنار بگزاری. حقوق ایشون صرف مخارج خانه و مخارج خانه ماردش و تیپش میشود و انتظار داره من هم در کرایه خانه و .. مشارکت کنم تا راحتتر بتواند خرج منزل مادر و پدرش و لباس هایش کند! من درآمدم را پس انداز میکردم تا خانه ای بخرم و در آنجا زندگی کنیم و کرایه نپردازیم این را به شوهرم هم گفتم ولی او میگوید چرا من خرج کنم و تو پس انداز کنی و خانه برای خودت بخری؟
    وقتی در مکه بودیم من هم مقداری پول با خودم بردم و آن را بدست شوهرم سپردم تا با پول خودم برای اقوامم خرید کندو منتی نگزارد یکبار من یه صندل 3 هزار تومانی برداشتم تا برای خودم بخرم و او اخم کرد که مرا با ولخرجیهات بدبخت میکنی و من را پشیمان کرد ولی برای مادرو پدرش مراسم ولیمه آنچنانی گرفت و یا مثلا مبل میخرد و غیره ولی برای خودمان من باید بخرم.
    قابل ذکر استکه موقع خواستگاری به ما گفتن که پدرش در بازار تهران مغازه فرش فروشی داره در دوره عقد گفتن که مغازه رو باکسی شریکه و فقط فرش های دست دوم میفروشه و حالا انگار که اصلا خبری از مغازه نیست بلکه فقط در یه مغازه فرش کارگره و وضعیت مالی شان بده و پسرشان باید کمکشان باشد!

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 12 آذر 96 [ 15:16]
    سطح
    65
    Level completed: 14%, Points required for next Level: 258
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    2,069

تشکرشده 2,080 در 437 پست

Array

دوست عزيزم
    من هم با نظر مشاور موافقم كه نبايد گوشي همسرتون رو چك مي كرديد و اين تجسس كردن ها به خدا فقط روح و ذهن خودتون رو خراب ميكنه و تاثيري هم رو كار همسرتون نداره!
    اما در مورد قضيه ي مالي زياد پولتون رو دور از دسترس ايشون نگه نداريد هرچند كه از لحاظ شرعي خانم ميتونه پول خودشو براي خودش نگه داره و اصلا خرج نكنه اما به نظر من اين رفتارها دو حالت رو ايجاد ميكنه:
    1-زندگي رو از حالت عاشقانه و اعتماد به حالت قانوني و معامله اي پيش ميبره و باعث ميشه همسرتون احساس كنه شما هيچ احتياجي به همسر نداشتيد با اين وضعيت مالي مستقل و...
    2- ممكنه همسرتون بزنه به سرش خداي نكرده و اصلا ديگه نذاره بريد سركار!

من ميگم اشكال نداره اگر اين يكبار بدون اينكه زياد خودتون رو بشكنيد از همسرتون عذرخواهي كنيد و برگرديد (به هر حال شما هم اشتباه كرديد كه قهر كرديد! هر چند همسرتون هم اشتباه كرد كه كنجكاوي كرد) يا اگر هم ميخواهيد بدون عذرخواهي برگرديد ولي به هر حال منتظر عذرخواهي ايشون نباشيد كه حتي اگر هم اين كارو بكنه و با عذرخواهي شما رو برگردونه اين زندگي ديگه زندگي نميشه و همسرتون مطمئنا با دل چركين شما رو به خونه برميگردونه! اين رو از من كه تا حالا چندين بار از نزديك اين چيزا رو ديدم داشته باشيد كه هرگز حاضر نشيد با التماس همسرتون به خونه برگرديد چنين زندگي به جهنم تبديل ميشه! پس تا دير نشده به خونه ي خودتون برگرديد.
    پاشو عزيزم پاشو! همين حالا هم دير شده!

15. کاربر روبرو از پست مفید yasa تشکرکرده است .

yasa (پنجشنبه 30 دی 89)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    24
    دستاوردها:
    تشکرها
    48

تشکرشده 50 در 13 پست

Array

دوستان لطفا من رو از نظرات و راهنماییهایتون دریغ نکنید احتیاج به راهنمایی بیشتری دارم و میدونم اشتباههاتی کردم الان کمک می خوام به نظرتون مهریمو اجرا بزارم؟ آخه وقتی این همه از شوهرم بدی دیدم و هنوز سراغمو نگرفته چیکار کنم؟ مدیر همدردی، فرشته مهربان، بالهای صداقت، تسوکه، فرانک و دیگر دوستان کجایید؟ کمک

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)