به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 29 دی 89 [ 10:33]
    سطح
    23
    Level completed: 91%, Points required for next Level: 9
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

4 سال از دوست پسرم بزرگترم

سلام من دختر 32 ساله هستم و تا حالاهم ازدواج نكردم به مدت3 ساله با آقايي دوست هستم كه 28 ساله هستند. زمانيكه با ايشون آشنا شدم متاهل بودند و من ايشون از من مخفي كردند تا اينكه همسر ايشون بامن تماس گرفتند و اطلاع دادند بعد از اين جريان من با ايشون قطع رابطه كردم ولي مرتب به من زنگ مي زدند البته بگم كه من هم ايشون رو دوست داشتم ولي مجبور بودم وانمود كنم كه اينجوري نيست بعداز يه مدت ازش بي خبر شدم حدود يك سال. تا پارسال كه خبر داد خانومش ازش جدا شده . دوباره رابطمون شكل گرفت ولي خيلي عاشقانه و محكمتر از اونجايي كه از سن ازدواجم داره مي گذره و اين موضوع شده كابوس شب و روز من بهش پيشنهاد دادم كه ازدواج كنيم ولي اون قبول نمي كنه مي گه هم از نظر روحي هم از نظر مالي شرايط بدي دارم من هم بهش حق مي دم نمي خوام مجبورش كنم . گفتم قطع رابطه كنيم به صلاحمونه ولي اصرار به ادامه رابطه داره من هم خيلي تنهام و خيلي وابسته اش هستم ولي مي دونم اگه ادامه بدم آينده اي باهاش ندارم وقتي هم اون تو زندگيم هست نمي تونم به كس ديگه جدي فكر كنم و شديدا بهش تعهد دارم دو تائيمون درمونده شديم كه چيكار كنيم از نظر مالي 2 نفري با هم مي تونيم شروع كنيم ولي اون قبول نمي كنه سن من روز به روز ميره بالا عاشق بچه ام و اون از يه تجربه تلخ 4 ساله تازه بيرون اومده شايد اگه منم جاش بودم مي ترسيدم دوباره شروع كنم. اين رو هم اضافه كنم كه علت طلاق ايشون هم دوستي هاي مختلفي بود كه خانومش متوجه ميشد و باعث شد كه خانومش ديگه بهش اعتماد نكنه ولي الان كه با هم صحبت مي كنيم مي گه خانومم از نظر جنسي منو ارضا نمي كرد و نظراتش با من كاملا متفاوت بود. ايشون پسر كاملا احساساتيه خيلي هم منطقيه تو اين مدت 1 سال كه متاركه كرده و ما از نظر جنسي هم كاملا مثل زن و شوهريم خيلي راضيه و متعهد بوده . سكس براي جفتمون فوق العاده مهمه و تو اين قضيه بي نهايت از هم راضي هستيم . ا ين موضوع براي من خيلي مهمه هم مي خوام به آينده ام جدي فكر كنم كه اون راضي نمي شه و مي خوام باهاش كات كنم كه اتمام اين موضوع برام زجر آوره خلاصه كلام اينكه الان من به فكر زندگي رسمي ام ولي اون نيست راضي به قطع ارتباط هم نيست لطفا من رو راهنمايي كنيد . با تشكر

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 04 بهمن 91 [ 14:15]
    سطح
    44
    Level completed: 49%, Points required for next Level: 103
    دستاوردها:
    تشکرها
    1,967

تشکرشده 1,971 در 570 پست

Array

RE: 4 سال از دوست پسرم بزرگترم

نقل قول نوشته اصلی توسط fara_farin1978@yahoo.com
    سلام
    سلام
    عزیزم ذکر ایمیل توی تالار خلاف مقرراته از مدیران عزیز خواهش کن نام کاربریتو عوض کنند.

من دختر 32 ساله هستم و تا حالاهم ازدواج نكردم به مدت3 ساله با آقايي دوست هستم كه 28 ساله هستند. زمانيكه با ايشون آشنا شدم متاهل بودند و من ايشون از من مخفي كردند تا اينكه همسر ايشون بامن تماس گرفتند و اطلاع دادند بعد از اين جريان من با ايشون قطع رابطه كردم ولي مرتب به من زنگ مي زدند البته بگم كه من هم ايشون رو دوست داشتم ولي مجبور بودم وانمود كنم كه اينجوري نيست بعداز يه مدت ازش بي خبر شدم حدود يك سال. تا پارسال كه خبر داد خانومش ازش جدا شده .

خودت مطمئنی یا فقط به حرف اون اکتفا کردی؟

دوباره رابطمون شكل گرفت
    ولي خيلي عاشقانه و محكمتر از اونجايي كه از سن ازدواجم داره مي گذره و اين موضوع شده كابوس شب و روز من بهش پيشنهاد دادم كه ازدواج كنيم ولي اون قبول نمي كنه مي گه هم از نظر روحي هم از نظر مالي شرايط بدي دارم من هم بهش حق مي دم نمي خوام مجبورش كنم . گفتم قطع رابطه كنيم به صلاحمونه ولي اصرار به ادامه رابطه داره

به چه هدفی ؟اون اگه میخواد شرایطش بهتر بشه بعد از طلاق ، باید نه به ازدواج فکر کنه(تا مدتی حدود یه سال) نه به دوستی با کس دیگه چون هردوش به ضررشه و توی دوستی به ضرر شما هم هست! عزیز دلم راه حل بالا رفتن سن و ترس از تنها موندن این نیست به خدا ، فکر نکن من 18 سالمه و درکت نمیکنم که اینو بهت میگم چون من یه سالم از شما بزرگترم!
    !

من هم خيلي تنهام و خيلي وابسته اش هستم ولي مي دونم اگه ادامه بدم آينده اي باهاش ندارم وقتي هم اون تو زندگيم هست نمي تونم به كس ديگه جدي فكر كنم و شديدا بهش تعهد دارم دو تائيمون درمونده شديم كه چيكار كنيم

[b]چو دانی و پرسی سوالت خطاست عزیزم ، وقتی میدونی آینده ای باهاش نداری چرا خودتو اونو به دردسر میندازی ؟ دو روابط دوستی هیچ تعهدی وجود نداره اشتباه نکن گلم
    مطمئن باش اون به تو تعهدی نداره که اگه داشت اول به همسر شرعی و قانونیش باید میداشت که نداشته! پس تو هم بیخود خودتو معطلش نکن که بیشتر از این وقتت تلف نشه.
    گفتی چیکار کنیم ؟ خب معلومه عاقلانه ترین راه اینه که رابطه تونو تموم کنید تا بتونی به کس دیگه فکر کنی اونم بتونه یه آرامش نسبی به دست بیاره بعد ازدواج کنه.[/b]

از نظر مالي 2 نفري با هم مي تونيم شروع كنيم ولي اون قبول نمي كنه سن من روز به روز ميره بالا عاشق بچه ام و اون از يه تجربه تلخ 4 ساله تازه بيرون اومده شايد اگه منم جاش بودم مي ترسيدم دوباره شروع كنم.
    اين رو هم اضافه كنم كه علت طلاق ايشون هم دوستي هاي مختلفي بود كه خانومش متوجه ميشد و باعث شد كه خانومش ديگه بهش اعتماد نكنه

با علم به علت طلاقشون بازم اصرار به ادامه داری ؟ نکن عزیز دلم نکن اینکارو.
    ولي الان كه با هم صحبت مي كنيم مي گه خانومم از نظر جنسي منو ارضا نمي كرد

از کجا مطمئنی راست میگه ؟ به فرض که راست هم بگه ، راه حل مشکل این بوده که با تو وارد رابطه ای بی سرانجام بشه و به همسرش خیانت کنه ؟
    باید میرفتن پیش مشاور و دکتر که مشکلشون حل بشه نه اینطوری !

و نظراتش با من كاملا متفاوت بود. ايشون پسر کاملا احساساتيه خيلي هم منطقيه
    تو اين مدت 1 سال كه متاركه كرده و ما از نظر جنسي هم كاملا مثل زن و شوهريم خيلي راضيه و متعهد بوده . سكس براي جفتمون فوق العاده مهمه و تو اين قضيه بي نهايت از هم راضي هستيم

[b]ای وای ی ی، یعنی شما رابطه جنسی هم دارید ؟؟!! چرا خواهر من ؟ مگه زن و شوهرید ؟
    یعنی چی که بینهایت راضی هستیم ؟
    عزیز من ، با کسی که زیر بار ازدواج نمیره و اینو مستقیم هم بهت گفته و میدونی چه اوضاع روحی داری چرا رابطه معصیت دار برقرار میکنی ؟؟
    نمیدونی معصیته ؟ [/b]

. ا ين موضوع براي من خيلي مهمه هم مي خوام به آينده ام جدي فكر كنم كه اون راضي نمي شه و مي خوام باهاش كات كنم كه اتمام اين موضوع برام زجر آوره خلاصه كلام اينكه الان من به فكر زندگي رسمي ام ولي اون نيست راضي به قطع ارتباط هم نيست

[b]خب معلومه ، وقتی شما بدون تعهد رسمی نیازهاشو برآورده میکنید دیگه چه نیازی به ازدواج رسمی داره ؟ چرا باید بره زیر بار مسئولیت زن و زندگی ؟[/b]
    لطفا من رو راهنمايي كنيد

خواهر عزیز بهترین راهنمایی به شما اینه که همین الان رابطه ات رو باهاش قطع کنی و دیگه تحت هیچ شرایطی ادامه ندی خصوصا رابطه جنسی
    مگه اینکه رسما ازت خواستگاری کنه ! در اونصورت قبول کن و باهاش ازدواج کن

. با تشكر

3. 14 کاربر از پست مفید فرانک1389 تشکرکرده اند .

فرانک1389 (سه شنبه 28 دی 89)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 01 اسفند 95 [ 19:50]
    سطح
    66
    Level completed: 90%, Points required for next Level: 41
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points
    تشکرها
    4,528

تشکرشده 4,871 در 817 پست

Array

سلام
    با عرض پوزش کل رابطه ات اشتباهه. هم اینکه اسم کاربریت ID یاهوته هم اینکه انقدر این آقا رو پررو کردی. یعنی چی که نمی تونم؟ دقیقا و کاملا منظورش اینه که با تو نمی تونم!!! دخترجان در اسرع وقت بی خیالش شو. سخته ولی بهتر از اینکه در 34 سالگی دوباره به همین نتیجه برسی. نگران سنت نباش. دخترهای هم سن و سال تو زیاد می شناسم که هنوز ازدواج نکردن. ازدواج نکردن از یک ازدواج اشتباه خیلی بهتره. هرچند که این آقا با این شرایط هیچوقت باهات ازدواج نمی کنه. سنگ مفت گنجیشک مفت، ازدواجو می خواد چیکار! اون چیزهایی هم که دربارش شنیدی در مورد رابطه با خانمهای دیگه، جدی بگیر.

5. 3 کاربر از پست مفید سرافراز تشکرکرده اند .

سرافراز (سه شنبه 28 دی 89)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 14 اسفند 90 [ 23:46]
    سطح
    62
    Level completed: 5%, Points required for next Level: 287
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    4,165

تشکرشده 4,222 در 1,018 پست

Array

سلام فرافرین عزیز

به همدردی خوش آمدین

به نظر من تو رابطه ای که هیچ تعهدی داخلش نیست ، وارد شدن ،بیشترین ضررش برای شماست ،
    از شواهد کاملا پیداست که ایشون اصلا نیازی نمی بینند که با شما ازدواج کنند ،وقتی میتوانند بدون تعهد هم عاطفه شما را داشته باشند ،هم رابطه جنسی (مثل زن و شوهرها)با شما داشته باشند ،دیگر چه نیازی دارند که این مساله را رسمی بکنند؟

ایشون زمانی که رسما همسر داشتن هم به ایشون متعهد نبودن ،چطور انتظار داری الان یا در آینده به شما متعهد باشند؟
    ضمنا ایشون 4سال هم از شما کوچیکتر هستن ، اینم یه عامل مشکل ساز

شما به نظر من درگیر احساسات شده اید و دارین این رابطه رو برای خودتون توجیه میکنین

بیشترین ضرر رو از این رابطه شما خواهید دید
    ازدواج خوب است اما نه با هر کسی و نه به هر بهایی

ببخشید پستهامون همزمان شد

7. 3 کاربر از پست مفید gole maryam تشکرکرده اند .

gole maryam (سه شنبه 28 دی 89)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 27 آذر 91 [ 18:02]
    سطح
    34
    Level completed: 84%, Points required for next Level: 25
    دستاوردها:
    تشکرها
    2,056

تشکرشده 2,054 در 617 پست

Array

اشتباه محض!!!!

9. 2 کاربر از پست مفید بهشت تشکرکرده اند .

بهشت (شنبه 31 تیر 91)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 09 مرداد 91 [ 09:03]
    سطح
    22
    Level completed: 67%, Points required for next Level: 33
    دستاوردها:
    تشکرها
    16

تشکرشده 16 در 10 پست

Array

عزیزم من هم با نظر بقیه دوستان موافقم....

وقتی شما از همه نظر ( مخصوصا جنسی) نیاز های این مرد رو برطرف میکنید... دیگه چه نیازی داره که بخواد به رابطتون حالت رسمی بده؟

به نظرم بد نیست که برای امتحان هم شده تحت فشار قرارش بدید و رایطه جنسیتون رو هم قطع کنید.... ببینید آیا حاضره برای داشتنتون اقدامی بکنه.....:cool:

11. کاربر روبرو از پست مفید بهار خانوم تشکرکرده است .

بهار خانوم (دوشنبه 17 مرداد 90)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 24 خرداد 00 [ 00:30]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    Veteran50000 Experience PointsSocialTagger First Class
    تشکرها
    9,001

تشکرشده 10,163 در 2,191 پست

Array

با سلام؛
    طبق قوانین تالار همدردی

معرفی آی دی یاهو ممنوع ، تبلیغ شماره تلفن ، ایمیل و ... از طریق نام کاربری یا پستها در انجمنها ممنوع

این تاپیک بسته میشود و حساب کاربری شما مسدود.
    لطفا" جهت تغییر نام از طریق ارتباط با ما پیگیر شوید

13. 2 کاربر از پست مفید keyvan تشکرکرده اند .

keyvan (سه شنبه 28 دی 89)

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,670

تشکرشده 36,012 در 7,405 پست

Array

fara_farin گرامی

ایشون به همسرش وفادار نمانده ، یعنی با وجود داشتن همسر وارد رابطه های متعدد شده ، شما هم یکی از متعدد دخترانی که باهاشون رابطه داشته ، ارزشتن نزد ایشون جز این اندازه نیست ، و مطمئن باشید شما را برای ازدواج نخواسته و نمیخواهد و هدفی جز استفاده نداره و شما هم که با کمال میل خواسته اش را برآورده کرده و ابراز رضایت از اینکه مورد سوء استفاده هستید هم می کنید .

به هیچ وجه با شما ازدواج نخواهد کرد چون از نظر ایشون شما لایق زندگی با وی نیستید ( اغلب قریب به اتفاق پسران ، دختری را که راحت در اختیارشان قرار گیرد و ..... را برای همسری نمی پسندند ) این را هم بدانید در آن واحد که به شما ابراز عشق می کند ، با دیگری هم همینطور است .

خود را از این ورطه بیرون بکشید که عاقبتی جزیک شکست آسیب زننده نخواهید داشت .

.

15. 14 کاربر از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده اند .

فرشته مهربان (شنبه 31 تیر 91)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 20 دی 91 [ 15:50]
    سطح
    67
    Level completed: 33%, Points required for next Level: 268
    دستاوردها:
    1 year registered10000 Experience Points
    تشکرها
    2,396

تشکرشده 2,459 در 516 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط fara_farin1978@yahoo.com
    اين رو هم اضافه كنم كه علت طلاق ايشون هم دوستي هاي مختلفي بود كه خانومش متوجه ميشد و باعث شد كه خانومش ديگه بهش اعتماد نكنه ولي الان كه با هم صحبت مي كنيم مي گه خانومم از نظر جنسي منو ارضا نمي كرد و نظراتش با من كاملا متفاوت بود.
    اگه همسرش از لحاظ جنسی راضی اش نمی کرد، خب یه دوستی می داشت، چرا دوستی های مختلف. (هر چند همون هم درست نیست) حتما هیچ کدوم از اونها هم ارضاش نمی کردن. نه خانوم این ها بهانه است. ایشون کمی بیشتر از حقش می خواد.
    اگه فقط با شما دوست بود، حالا میشد باور کرد که از لحاظ جنسی راضی نبود. اما ایشون با چند تا همزمان بوده تا هر وقت که اراده کنه، یکی تو دست و بالش باشه. حقیقت ماجرا این است آبجی.

17. کاربر روبرو از پست مفید tesoke تشکرکرده است .

tesoke (شنبه 31 تیر 91)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 12 آبان 92 [ 20:45]
    سطح
    36
    Level completed: 83%, Points required for next Level: 26
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    346

تشکرشده 346 در 157 پست

Array

سلام

خانم محترم شما رو چه حسابی به ایشون اعتماد کردی ................ خانم ایشون همسر قانونیش بوده اون طوری بی پروا با هر کسی رابطه دوستی وغیره ...... داشته..

چه جوری می تونی بهش اعتماد کنی اگه حتی حاضر باشه بیاد خواستگاریت وبا هم ازدواج کنید اون موردی که با شما وبقیه داشته در مورد زندگی شما تکرار نشه ........
    راهی روشی وکسی رو که انتخابش کردی عاقبت خوبی داره و خطرناکه.....

19. کاربر روبرو از پست مفید ثمین1360 تشکرکرده است .

ثمین1360 (شنبه 31 تیر 91)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)