به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 56
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 17 آذر 91 [ 14:52]
    سطح
    29
    Level completed: 30%, Points required for next Level: 105
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    92

تشکرشده 96 در 21 پست

Array

خداجونم دلم واست تنگ شده چیکارکنم؟

سلام دوستای عزیز و مهربونم در تالار همدردی
    هرزگاهی به تالار همدردی عزیزم سر میزن و مشغول خوندن مطالب زیبای دوستانم میشم امشب هم داشتم همین کارو میکردم که یهو جرقه ای تو ذهنم خورد .نمیدونم یه احساس غریبی بهم دست داد یه احساس گریه و خفقان یه احساس دوری از عزیزی که همه چیزمو از اون داشتم و دارم
    تمام وجود و زندگیم خدای مهربونم دلم برات تنگ شدهچقدر ما بی انصافیم چقدر از شوهر و خانواده شوهرو پسر و دخترمون و هرکی تو فامیل هست شاکی هستیم و میایم اینجا از اونا حرف میزن چرا یه بار نشده با خودمون بگیم در مورد یه عزیز حرف بزنیم نمیدونم ولی خودمو میدونم که خدایا خیلی دختر بدی شدم چرا دیگه مثل قبلا احساست نمیکنم چرا گناه تمام وجودمو گرفته و کارای اشتباه انجام میدم ولی تو باز لطفتو شامل حالم میکنی خدا جون دلم خیلی واست تنگ شده میخوام بهت نزدیک شم دوباره اره مثل اون قدیما که یه قدم میومدم به سمتت اما تو ده قدم میومدی به سمتم میخوام بشم مثل قبل چرا این همه گرفتاری و مشغله منو از تو دور کرد .نمیدونی وقتی بهت فکر مینم تمام وجودم اروم میشه خیلی ماهی خیلی مهربونی خیلی دوست دارم فقط پیشم باش تنهام نذار بذار به همه بگم من یه عشق حقیقی دارم یه عشق بی مثال .خداجونم منو بی خیال کن به دنیا به زندگی اینقدر دنیا واسم ارز شنداشته باشه کمکم کن دوست دارم عشق ازلی وقتی یاد مرگ میوفتم از خودم بدم میاد چه فرصت هایی رو از دست دادم دوستای گلم بیان یه گذری کنیم به کارهایی که داریم انجامش میدیم و عین خیالمون نیست باید تاوانشو بدم .من زیاد مذهبی نیستم اما بعضی چیزا واسم خیلی مقدسه بیان اینجا و بگین چیکار کنیم تا دوباره به سمت اون عشق بی پایان و بی منت بریم؟[/poem]

2. 20 کاربر از پست مفید nazi.juje تشکرکرده اند .

nazi.juje (سه شنبه 21 دی 89)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 12 آذر 96 [ 15:16]
    سطح
    65
    Level completed: 14%, Points required for next Level: 258
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    2,069

تشکرشده 2,080 در 437 پست

Array

RE: خداجونم دلم واست تنگ شده چیکارکنم؟

من وقتي دلم خيلي براي خدا تنگ ميشه براش نامه مينويسم! تا حالا كلي براي خدا نامه نوشتم. اسمشون رو هم ميذارم "نامه ي بي جواب" حيف كه عادت ندارم زياد نگهشون دارم چون ميترسم به دست كسي بيفته ولي بعضي وقتها وقتي بعد از مدتها ميخونمشون خندم ميگيره از اون حسي كه اون موقع نامه رو نوشتم.
    مثلا چند روز پيش (پنج شنبه شب) دلم بي نهايت گرفته بود و واسه خدا نامه نوشتم سه صفحه بود يه مقداريش كه ميشه نوشت رو اينجا مي نويسم (البته شايد يه جاهاييش هم يه كم كفرآميز صحبت كرده باشم ولي از دوستاي عزيزم ميخوام پستمو پاك نكنند قصد بي حرمتي نداشتم!)(خداروشكر هيچكي منو نميشناسه وگرنه نمي نوشتم:D)

نامه ي بي جواب

سلام خداي مهربونم. تو رو نميشناسم ولي تو منو ميشناسي. نمي دونم شايد تو اون "الله" اي كه از اول بچگي بهمون گفته بودند نيستي چون تازگيها فهميدم اون خدايي كه بهمون معرفي كردند خيلي خشنه خيلي ظالمه، دوست داره همه رو به يه بهونه اي بفرسته جهنم، خيلي رياكاره، خيلي فراموشكاره و اصلا منو به ياد نمياره. هميشه اونو صدا كردم هميشه ازش كمك خواستم ولي دريغ...

فكر كنم مثل زليخا دارم راهو عوضي ميرم چون 50 سال با بتش حرف زد و ازش كمك خواست اما هيچ كمكي نديد ولي يكبار از تو كمك خواست و تو كمكش كردي به يوسفش برسه!!

خداجونم!دلم ميخواد ازم راضي باشي. مگه من به جز تو كيو دارم؟
    چيكاركنم كه ازم راضي بشي؟ هرچي تو بگي! ولي فقط بگو!!
    اين غريبه هاي دروغگو كه ديگه بهشون اعتماد ندارم حرفاي تو رو نميزنند. اونا خيلي بدجنسند، خيلي جنايتكارند، خيلي رياكارن، خيلي مردم فريبند.
    خداجونم! من ازشون ميترسم! چرا ولم كردي؟ مگه من بنده ات نيستم؟
    ميخوام آرومم كني فقط يكبار! منو ول كردي پيش گرگها و سگها هرچي جيغ ميزنم ترس از وجودم نميره بيرون! ولي انگار اونانند كه ازم ميترسند و فرار ميكنند! يعني من اينقدر...

نكنه تو اينقدر بنده ي خوب داري ديگه منو دوست نداري؟؟!! مگه همه ي بابا و مامانا نميگن بچه ي بازيگوش بيشتر تو دل صاحبش خودشو جا ميكنه؟
    نكنه ازم متنفري؟ آخه چه طوري باهات ارتباط برقرار كنم؟...پس امام من كو؟.... چرا نمياد؟ بگو بياد لااقل به خوابم...

كاش منو بوجود نمياوردي! شما اشتباه بزرگي كردي كه منو خلق كردي! من از اول هم بچه ي معيوبي بودم! با بقيه فرق داشتم!
    تو "كارخانه ي آدم سازي" اين نظاماي تربيتي مزخرف (كه همه ي محصولاتش بايد يه جور و يه شكل باشه) من متفاوت بودم! دست خودم نبود كه بود؟
    خودت اشتباه كردي خودتم تاوانشو پس بده!
    ...
    اگه جهنم تو از سر دلسوزي و محبت به من باشه قبوله ولي من بهشتي كه بهم دادي تا غرق لذت شم و تو رو فراموش كنم و تو هم منو ول كني به حال خودم نميخوام!

منو با همه ي خوبيها و بديها و عيبها و زشتيهام بپذير!

به عنوان بنده ات!...
    منو بپذير! همين جوري كه هستم...

يعني ميشه؟؟؟!!!!

4. 10 کاربر از پست مفید yasa تشکرکرده اند .

yasa (دوشنبه 02 آبان 90)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 04 اسفند 90 [ 12:21]
    سطح
    36
    Level completed: 60%, Points required for next Level: 60
    دستاوردها:
    تشکرها
    761

تشکرشده 743 در 207 پست

Array

سلام دوستای خوبم... منم سعی میکنم گلچینی از فصل طومار حیرت (از زبان حلاج) از کتاب شعله طور دکتر زرین کوب واستون بنویسم. امیدوارم خوشتون بیاد.

... گه گاه با خود اندیشیده ام کاشکی مثل مار که از پوست خود بیرون میاید، من نیز از خودی خود بیرون آیم... اما این از پوست بر آمدن سهل است، از خود برون آمدن سهل نیست. مار به محض آنکه پوست کهنه اش را می اندازد پوست تازه ای که در مورد من یک خودی تازه است ، او را در درون حلقه ی خویش به حبس میاندازد و بدینسان از این پوست که چیزی جز فریب و مکر و آزار نیست بیرون نمی آید. من هم گه گاه با مجاهده سختی که با نفس خویش دارم احساس میکنم از خودی رهایی یافته ام ، اما بلا فاصله خودی ای تازه مرا در بر میگیرد... خودی های خویش که همواره به دنبال من بوده اند و یک لحظه هم مرا به من باز نگذاشنه اند.... یاد سالهای کودکی خوش باد ! از آن سالها تا به خود آمدم خودی در من پیچید... از همان وقت که من از مادر زادم و با فریاد کودکانه گریستم با من همراه بود! از روزگار پیشتر که او نقش خود را در من رقم زد... شاید قبل از تولد هم در پیچ و خم راه های دنیای فقدان احساس چیزی از مرده ریگ نیاکان مجوسم به من هدیه شده بود!!...
    برای آنها که دوست ندارند حیاتشان در تنگنای عرصه ی خور و خواب و خشم و شهوت بماند، رهایی از بند و قید خودی یک خیزگاه جهش به معراج آفاق ماورا, انسانی است. تا تکیه بر خودی هست امکان این جهش نیست و لا جرم انسان هرگز به لذت هایی که از ترک لذت حاصل میشود دسترس ندارد...
    جان جهان! اینک با تو وعده ی دیدار دارم... به من کمک کن تا از محدوده ی این دنیا که دوست ندارد ابلیس ها و فرعون هایش را از دست بدهد رخت بیرون برم. بگذار به تو برگردم، به تو که مرا از من گرفته ای و از زبان من سخن میگویی!

دوستای گلم ! خداوند همیشه در عشقش ثابت قدمه! این ما هستیم که با وابستگی ها یا همون خودی هامون گاهی ازش دور میشیم و یا با رهایی از اسارتشون بهش نزدیک. این یه نصیحت نیست، چون اینا نو فطرت ماست. این فقط یه یادآوری بود، چون ما ذاتا میدونیم ولی فراموش میکنیم!
    پیروز باشین!

6. 5 کاربر از پست مفید hamishetanha تشکرکرده اند .

hamishetanha (سه شنبه 14 دی 89)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 26 آبان 94 [ 22:44]
    سطح
    44
    Level completed: 61%, Points required for next Level: 79
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    803

تشکرشده 795 در 162 پست

Array

همون تاپیکی که بهش نیاز داشتم....
    خیلی وقته دلم برا خدا تنگ شده.....همون موقع ها که درگیر یه امتحان به قول خودم وحشتناک سخت بودم و الانم درگیرشم......
    تو دنیای واقعی مون خیلی ازش دور شدم حتی تو دنیای مجازی هم تاپیک نعمت شمار شاکرین رو که پایه ثابتش بودم رو فراموش کردم.....
    - خدایا الان درس دارم،چند صفحه ش مونده...بخونم و بعد بیام نماز بخونم...وسط همون چند صفحه صدای اذان رو می شنیدم......خدایا شرمنده م جبران می کنم. ...نماز شبم رو سر وقت می خونم..بذار این چند صفحه رو تموم کنم.........
    - خدایا مگه قرار نبود این اتفاق بیفته..مگه ازت نخواسته بودم؟حالا که این اتفاق نیفتاد نماز و شکر و امثالهم تعطیل.......!!!!
    - خدایا چرا موقع درس خوندن تمر کز ندارم؟چرا کمکم نمی کنی؟ اصلا هیچ وقت کمکم نمی کنی...!!!
    اونوقت موقع نداشته ها یادم می افتاد باید شکر کرد!!
    حالا بعد این همه دوری و دلتنگی اومدم بگم بابای مهربون من... خدای من....... رفیق من...تو ببخش...منم قول می دم جبران کنم......
    خیلیییییییییی دلم برات تنگ شده..انقدر بغض دارم که نگو..
    خوبی ش می دونین چیه؟ وقتی شونه های کسی نیست که سرت رو بذاری روش و اشک بریزی و سبک شی...شونه های خدا هست....... خدا همیشه هست...
    بابای مهربون من به خاطر تک تک نعمت هایی که بهم دادی.......خیلی هاشو ممکنه فراموش کنم...شکررررررررررر
    بهترینم ممنونتم...........

8. 4 کاربر از پست مفید raha تشکرکرده اند .

raha (جمعه 24 دی 89)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    29
    دستاوردها:
    تشکرها
    92

تشکرشده 96 در 21 پست

Array

ممنون از دوستای گلم به خاطره دلنوشته های قشنگشون اره دوست عزیز بعضی وقتا که سختی یه نموره بهمون رو میاره یاد خدا میفتیم لعنت برمن

خیلی بدم خیلی بد بعضی وقتا با خودم رمیگم روت میشه بری حرم امام رضا و چیزی به خوای یعنی به توی رو سیاه نگاهم میکنن چه برسه به اجابت دعا ولی

میدونم هرچی باشه دوستم داری

عشق بی پایان من مگه نه؟

10. 2 کاربر از پست مفید nazi.juje تشکرکرده اند .

nazi.juje (جمعه 17 دی 89)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 04 بهمن 91 [ 14:15]
    سطح
    44
    Level completed: 49%, Points required for next Level: 103
    دستاوردها:
    تشکرها
    1,967

تشکرشده 1,971 در 570 پست

Array

ممنون دوست عزیز از تاپیکت

منم دلم تنگ شده برای خدای مهربونم
    اونکه هه میشه و همه وقت کنارمه اما من فقط وقتی مشکل دارم و کمک میخوام میرم سمتش و خدا خدا میکنم
    خدا میدونه دردم چیه؟درمانم چیه ؟ وقت درمانم کیه ؟چجوری درمانم کنه بهتره ؟آه و ناله هامو میبینه و منو ناز و نوازش هم میکنه اما من...اصلا حواسم به این محبتهای خدای مهربونم نیس و بازم میگم خدایا چی شد پس ؟!

مدتیه به خاطر مشکلات و گرفتاریهای جور واجوری که داشتم خودم میدون خدا رو کمتر یاد میکنم.البته نمازهام مثل همیشه اول وقته و نماز شب هم مد تیه هر شب میخونم خدا روشکر اما کلا نسبت به قبل خیلی کوتاهی میکنم اینو خودم خوب میفهمم

خدای عزیزم
    خودت که میدونی جز تو به کسی اعتماد ندارم
    میدونی محرم اسرارم تنها تویی
    تنها تویی که وقتی اسرارمو بهت میگم بعدش نگران فاش شدنشون نیستم
    میدونم تنها تویی که با وجود این همه بیتوجهی باز بهم توجه میکنی
    میدونم تو جز خیر و خوبی برام چیزی نمیخوای
    میدونم دلت میخواد صدات کنم
    عزیزم
    من بدم، تو خوب
    من زشتم تو زیبا
    من عجولم تو صبور
    من ، من ، من گنه کارم ، تو بخشنده
    خداجونم
    دوست دارم خیـــــــــــلی
    اصلا میدونی چیه خدا جونم ؟
    چون میدونم تو رو واسه همیشه دارم اینه که خیالم راحته ...

عزیزم
    بعضی وقتا از رنجهایو سختیهایی که برامون پیش میاد ناراحت و عصبی میشم
    اما میدونم تو ، خدای مهربونم قبلش ظرفیتش رو بهم دادی و منو آماده کردی برای این روزها
    خداجونم میدونم این سختیها وسیله ای برای نزدیکتر شدن به تو باید باشه کمکم کن غافل نشم و شکایت نکنم
    کمکم کن از اینکه میبینم خونوادم بهم نیاز دارن مغرور نشم--خودمو براشون نگیرم--منت نذارم سرشون--
    کمکم کن مهربون باشم
    کمکم کن تنها بنده تو باشم که تنها تویی شایسته بندگی و سجده و عبادت

خدای خوبم دوست دارم

12. 5 کاربر از پست مفید فرانک1389 تشکرکرده اند .

فرانک1389 (چهارشنبه 15 دی 89)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    29
    دستاوردها:
    تشکرها
    92

تشکرشده 96 در 21 پست

Array

مرحبا فرانک 1389

خداجون دوووووووووووووووووست دارم

14. 3 کاربر از پست مفید nazi.juje تشکرکرده اند .

nazi.juje (شنبه 18 دی 89)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 27 شهریور 90 [ 00:44]
    سطح
    26
    Level completed: 47%, Points required for next Level: 53
    دستاوردها:
    تشکرها
    116

تشکرشده 107 در 44 پست

Array

سلام به همه این دوستانی که قلب هایی از طلا دارن
    میدونید این خاصیت همه ما ادماست که وقتی مشکلی داریم میریم پیشش ولی خدایی واقعا برازندشه که من ناسپاسو تحویلم میگیره میدونید چند وقت پیش نامزدم یک برگه به من داد تا بخونم موضوش این بود نامه ای از خدای برای انسان
    قسمت هاییشو مینویسم تا شما هم بخونید تا شاید مثل من از خوندش لذت ببرید

نامه ای از خدا:
    سلام بنده عزیم چند وقته زیاد منو نمی بینی دلم برات واقعا تنگ شده فقط میخواستم بگم خیلی دوست دارم دیروز که از خواب بلندشدی منتظرت بودم شاید بهم صبح بخیر بگی ولی انگار حواست جایه دیگه ای بود از خواب که پاشدی رفتی مسواک زدی برای صبحانه خوردن داشتی اماده میشدی که که گفتم شاید تو دلت برام دردو دل کنی ولی بازم چیزی نشنیدم رفتی صبحونت خوردی گفتم الان دیگه صدات میشنوم که ازم تشکر میکنی ولی بازم چیزی نشنیدم حاضر شدی رفتی سر کار با مدیرت به شدت دعوا کردی بی دلیل تحقیرت کرد، من دلم واقعا به حالت سوخت خواست صدام کنی تا بهت بگم چقدر دوست دارم و به حالت نگرانم ولی بازم صدایی ازت نشنیدم تا بهت بگم عاشقتم
    داشتی میرفتی خونه یک راننده ناشی کم مونده بود بهت بزنه، سریع نجاتت دادم تا صدمه نبینی تا بازم بهت بگم حواسم بهت هست و همیشه مراقبتم
    گفتم الان دیگه صداتو میشنوم تاباهام درد و دل کنی ولی انقدر تو افکار خودت غرق بودی که اصلا حواست به من نبود
    رفتی خونه تلوزیونو روشن کردی نشستی جلوش ساعت ها بدون اینکه به چیزی فکر کنی به تلویزیون نگاه کردی پیش خودم گفتم الان دیگه ذهنش ازاده حتما باهام حرف میزنه ولی بازم سکوت کردی به خودم گفتم خسته ای نیاز به استراحت داری حتما بعدا باهام حرف میزنی
    بعد از تماشای تلویزیون خسته رفتی به رختخوابت بازم منتظر دردو دلت شدم تا بهت بگم عاشقتم ولی در سکوت بخواب رفتی فرشته هارو مامور کردم تا بالای سرت به ایستن تا خواب راحتی داشته باشی تا شاید فردا باهام صحبت کنی فقط بدون همیشه عاشقانه دوست دارم و به فکرتم حتی اگه بهم فکر نکنی

حالا سوای این نامه احساسی حتما برای همه ما پیش اومده که تو دلمون چیزی رو خواسته باشیم و بدون اینکه از خدا درخواستش کرده باشیم کنیم خدا بهمون داده باشه و مثل من حقیر این جمله ناسپاسانه رو گفته باشید ایکاش از خدا چیز دیگه خواسته بودم

16. 5 کاربر از پست مفید کوروش اول تشکرکرده اند .

کوروش اول (پنجشنبه 23 تیر 90)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 04 بهمن 91 [ 14:15]
    سطح
    44
    Level completed: 49%, Points required for next Level: 103
    دستاوردها:
    تشکرها
    1,967

تشکرشده 1,971 در 570 پست

Array

سلام
    خدای خوبم بازم سلام
    بازم منم، اومدم در خونه ات رو با پررویی تمام بزنم و بگم : صاحب خانه ی عزیز چیزی برای این
    گدای هر روز داری ؟
    میدونم داری خداجونم، چیزی که به درد من بخوره فقط پیش تو پیدا میشه

خداجون منو ببخش که چند روزه مثل بچه ها بهانه گیر شدم و دوست دارم گریه کنم

یادت که هست چی ازت خواستم؟
    خدای خوبم میدونم اگه چیزی که خواستم بهم ندادی یا بهترشو میدی یا باید صبر کنم
    یا دوست داری بیشتر صدات کنم و تو خوشحال بشی یا اینکه از بدیمه که بهم توجه نمیکنی
    در هر حال هنوز دعامو مستجاب نکردی عزیزم
    شاید به خاطر اینه که لایق چیزی که خواستم نیستم، در اون حد نیستم، به سرم زیاده و ...
    شایدم اون چیزی که خواستم لایق من نیست و تو حیفت میاد بهم بدیش

خدایا من از کجا بدونم دلیل مستجاب نشدن دعام کدام از ایناست ؟
    خدای خوب و مهربونم منتظرم
    زودتر بهم بگو بدونم
    که اگه به خاطر اینه که تو دوست داری من بیشتر صدات کنم و تو از شنیدن صدام لذت میبری ، خب منم همینو میخوام و از خیر خواسته ام میگذرم چون رضا و خوشنودی تو از هرچیزی بهتره
    اما اگه به خاطر اینه که خیلی خیلی بدم و دوستم نداری که وای به حال من، بدا به حال من
    باید خودمو اصلاح کنم
    خدجونم هرچی هست زودتر بهم بگو منتـــــــــــــــظرم

18. 3 کاربر از پست مفید فرانک1389 تشکرکرده اند .

فرانک1389 (شنبه 18 دی 89)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    29
    دستاوردها:
    تشکرها
    92

تشکرشده 96 در 21 پست

Array

بچه ها تو رو خدا واسم دعا کنین امتحانم رو خراب کردم

ای خدای مهربون کمکم کن هیچ بزرگی جز تو نیست

20. کاربر روبرو از پست مفید nazi.juje تشکرکرده است .

nazi.juje (سه شنبه 21 دی 89)

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)