به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 34
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 25 شهریور 91 [ 13:00]
    سطح
    31
    Level completed: 20%, Points required for next Level: 120
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    114

تشکرشده 118 در 39 پست

Array

سو استفاده همسرم از اعتماد من

سلام از همه ممنون میشم منو که اتفاقا تازه وارد هم هستم راهنمایی کنن.من 4ساله ازدواج کردم و یه نینی 10 ماهه دارم ازدواج ما تقریبا سنتی بود اما زندگیمون کاملا عاشقانه .طی این 3 سال با وجود سختی های رایج زندگی خوشبختانه با شو هرم مشکلی نداشتم و از همه مهم تر با وجود شغلش که شدیدااااا باخانم ها بالاخص دخترای جوون سرو کار داره بهش اعتماد100% داشتم.و اینو بارها جلوی خودش یا خانواده و دوستاش بیان کرده بودم واز بابت نجابتش به خودم می بالیدم.البته اونم با رفتارای صحیح اعتمادمو بیشتر کرده بودمثلا منو به محیط کارش میبرد وهمیشه هم باتلفن دردسترس بود و تموم وقت فراغتشوبا کمال میل با من میگذروند تا مدتی قبل مصادف با زایمان من محبتش شروع به کمرنگی کرد ماموریت رفتنهاش زیاد شد یا نبود یا بیحوصله و تو خودش بود بعد4 سال واسه اولین بار سرمن دادمیکشیدمن گفتم شاید تغییر فیزیکی من باعثشه ، وزنمو که تغییر زیادی نکرده بود به قبل برگردوندم رسیدگی به خودمو محبت به اونو بیشترو بیشتر کردم اما بی نتیجه بود کم کم موبایلش رفت رو سایلنت تلفناش مشکوک شدباهاش صحبت کردم بارها وبارها ولی هر بار قانع می شدمو باز روز ازنو منم چون چیز جدی ای ندیده بودم نمیتونستم باور کنم ریگی به کفششه تا چند ماه بعد از اس ام اس های عاشقونه رو موبایلش فهمیدم قضیه بیخ پیدا کرده.آتیش گرفتم اس ام اسایی که چند ماه بود از من دریغ می کرد نصیب کس دیگه ای میشد منی که بعد زایمان این همه محتاج محبتش بودم !منی که تو این4 سال هیچ چیزیو ازش دریغ نکردم!منی که از همه ی اهداف و ارزوام گذشتم و دارم بچه داری می کنم منی که این همه بهش اعتماد داشتم!باورم نمی شد اول آروم ازش توضیح خواستم وقتی حاشا کردبا دادو فریاد اعتراف گرفتم که کاش نمی گرفتم کاش دروغشو باور می کردم و این همه خودمو عذاب نمی دادم فهمیدم یه ارتباط ساده بوده و چند تا اس ام اس و 2 بار هم گردش رفتن با هم!!!کاری که اخیرا از من دریغ می کرد بعد اون دعوا 3 روز کارم گریه بود و آرزوی مرگ.هزار بار عذر خواهی کرد با این که بی حد دوسش دارم نمی بخشیدمش ولی گریه ش دلمو نرم کرد و آشتی کردم.اما بی اعتمادی رهام نمی کنه مدام گوشیشو چک میکنم نمی زارم تنها ماموریت بره به تلفناش گوش میدم و...اونم البته کاملا سعی داره جبران کنه اما من مطمانم مردی که مزه این روابط زیردندونش بره آدم بشو نیست.الانم بی اعتمادی خودمو بیشتر زجر میده
    نگید شاید بچه نمی خواسته چون خواست اون بود
    نگید ریشه یابی کن مسئله رو چون من کوتاهی نکردم ازشم که پرسیدم اول گفت از سر بی کاری !!!!بعد گفت شیطون رفت تو جلدم!!که واسه آدم با تحصیلات و موقعیت اون جواب بی خودیه
    نگید فراموش کن که به خدا نمیتونم
    نگید شغلشو عوض کن چون اون قبل از من عاشق کارشه
    چی کار کنم من مشکل از کجاس

2. 2 کاربر از پست مفید bahar89 تشکرکرده اند .

bahar89 (پنجشنبه 19 اسفند 89)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 11 اسفند 89 [ 16:17]
    سطح
    29
    Level completed: 50%, Points required for next Level: 76
    دستاوردها:
    تشکرها
    246

تشکرشده 243 در 88 پست

Array

RE: سو استفاده همسرم از اعتماد من

سلام

اشتباه پیش میاد . حتی اشتباه های بزرگ . ولی باید از ادامه این اشتباهات پیشگیری کرد . شما تنها کسی هستید که میتونید بهش کمک کنید . کلا اون ماجرا رو فراموش کنید و یا حداقل به روش نیارید و بزارید این بحث به کل از زندگیتون حذف بشه . یکم آزادش بزارید تا شاید خودش به اشتباهش پی ببره و دیگه از اینجور هوس ها نکنه .
    ولی متاسفانه یه مساله دیگه هم وجود داره که مجبوریم قبولش کنیم . اونم وجود افرادی ( خانم و آقا ) که بخاطر مسائلی مثل پول و هوس بازی و . . . اینجور رفتارها رو انجام میدن .
    منظورم همسر شما نیست و منظورم طرف مقابل هست که شاید بخاطر پول یا . . . همسر شما رو تحریک و . . . کرده تا به اهدافش برسه .
    بعضی افراد هم فاسد هستن و براشون مهم نیست زندگی شما بهم بخوره و فقط دنبال رفع نیازهای خودشون بودن و هستن .
    حالت های زیادی وجود داره و با بررسی این حالت ها میبینیم که شاید همسر شما بی تقصیر یا کم تقصیر بوده ولی در هر صورت اشتباه کرده و بهتون گفته که اشتباه کرده و پشیمون شده .
    بهشون فرصت بدید و ازشون حمایت کنید .

4. 10 کاربر از پست مفید imans تشکرکرده اند .

imans (دوشنبه 16 اسفند 89)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 12 آذر 96 [ 15:16]
    سطح
    65
    Level completed: 14%, Points required for next Level: 258
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    2,069

تشکرشده 2,080 در 437 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar89
    نگید شاید بچه نمی خواسته چون خواست اون بود
    نگید ریشه یابی کن مسئله رو چون من کوتاهی نکردم ازشم که پرسیدم اول گفت از سر بی کاری !!!!بعد گفت شیطون رفت تو جلدم!!که واسه آدم با تحصیلات و موقعیت اون جواب بی خودیه
    نگید فراموش کن که به خدا نمیتونم
    نگید شغلشو عوض کن چون اون قبل از من عاشق کارشه
    وا!!!! خوب پس چي بگيم؟
    چرا عزيزم بايد فراموش كني و ببخشي ولي اگر هم در حال حاضر نمي توني بهتره به يك مشاور مراجعه كني تا طي چند جلسه آروم آروم كمكت كنه تا بتوني فراموش كني و ببخشيش معلومه كه يكدفعه و با اين دل چركين نميشه! اما به مرور زمان و با كمك يك مشاور خوب حضوري ميتوني. مطمئن باش
    [size=medium][align=center]بازيچه دست يار بودن عشق است
    در پنجه غم شکار بودن عشق است
    در محکمه اي که يار باشد قاضي
    محکوم طناب دار بودن عشق است[/align]
    [/size]

6. 8 کاربر از پست مفید yasa تشکرکرده اند .

yasa (دوشنبه 23 اسفند 89)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 25 اردیبهشت 92 [ 09:40]
    سطح
    56
    Level completed: 28%, Points required for next Level: 144
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger Second Class5000 Experience Points1000 Experience Points
    تشکرها
    1,662

تشکرشده 1,673 در 522 پست

Array

به نظر من که راه دیگه ای جز بخشیدن نداری.
    اما باید دقت کنی اگه خیلی راحت ازش بگذری شاید به عمق کار بدی که کرده پی نبره اما اگه خیلی سخت بگیری شاید ازت زده بشه،پرده های حرمتتون بره کنار وبگه اصلا خوب کردم ،تازه به خودشم با این رفتارای شما حق بده.
    با این که دوست خوبمون گفته باید آزادش بزاری اصلا موافق نیستم. فکر کنم یواشکی باید کنترلشو داشته باشی.
    ناراحت نباش ایشاا... همه چی درست میشه عزیزم.راستی تو تالار موارد مشابه هست مثل خیانت .حتما بخون

حتما موارد مشابهو بخون.بزرگترای تالار پیشنهادای خوبی دادن.اونا خیلی بهتر میدونن.
    [align=center]خدايا آن گونه زنده ام بدار كه نشكند دلي از زنده بودنم
    و آن گونه بميران كه كسي به وجد نيايد از نبودنم...
    [/align]

8. 7 کاربر از پست مفید آفتاب همدرد تشکرکرده اند .

آفتاب همدرد (یکشنبه 06 شهریور 90)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    31
    دستاوردها:
    تشکرها
    114

تشکرشده 118 در 39 پست

Array

من دارم بابت این موضوع زجر می کشم از الان واسه 3 روز دیگه که میخواد بره ماموریت عزا گرفتم میگم باز یکی پیدا میشه که به هوای شغلش آویزونش بشه .اگه خودم کار نداشتم که باهاش میرفتم،قبلا اصلا حساس نبودم و راحت باهم درمورد این مسائل حرف میزدیم دیشب تو خیابون ساعت 11:30 یه دخترو دیدیم که با وضع آنچنانی یه منتظر ماشین بود و آخرم با یه آقایی رفت ،شوهرم گفت ببین جامعه چه جور شده!من سریع جبهه گرفتم شاید داداشش بوده نامزدش بوده داییش بوده به ما چه!!!اونم یه لبخندی زدو هیچی نگفت با خودم میگم نکنه بره سمت این خانوما به خدا ظالمانه س ما زنا مدام باید مواظب شوهرامون باشیم لباسمون آرایشمون نازو ادامون سرزبونمون وضع و شکل خونمون غذاپختنمون محبت و حرفامون جذابیت جنسیمون و..... که مبادا شیطون بره تو جلدشون برن سمت کس دیگه!!!اون وقت اونا یه زن میگیرن بعد یه مدت بچه دار میشن بعدم میچسبن به کار نیاز های ما هم به جهنم اگه هم نعوذ باالله دست از پا خطا کنیم بی عفتی و غیر قابل گذشته اما اونا اگه کاری کنن شیطون گولشون زده و ما باید ببخشیمو بزنیم به کوچه علی چپ؟؟؟!!!!

10. 6 کاربر از پست مفید bahar89 تشکرکرده اند .

bahar89 (جمعه 10 دی 89)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 18 اردیبهشت 92 [ 16:23]
    سطح
    45
    Level completed: 3%, Points required for next Level: 194
    دستاوردها:
    تشکرها
    2,162

تشکرشده 2,174 در 573 پست

Array

سلام
    این مشکلی که شما گفتید و همه ما خانما داریم و باید خیلی مراقب زندگیمون باشیم.
    من خیلی تعجب می کنم از بعضی خانما که زندگی و سرسری می گیرن و مدام به شوهراشون گیر می دن و اصلا فکر نمی کنن هر لحظه ممکنه شوهرشون بره به سمت زنی دیگه.
    مشکل شما قابل حله اگه خودتم به خودت کمک کنی.
    روزای اول بی اعتمادی ادم و اذیت می کنه و شما فکر می کنی که هر لحظه ممکنه شوهرت با کسی باشه که این مشکل و زمان حل می کنه.
    فکر می کنی چرا شوهرامون ممکنه جذب زن دیگه ای بشن؟
    بهتره نظرات شوهرامون و بدونیم و اونا رو در خودمون تقویت کنیم. مثلا بعضی از اقایون از غیر قابل دسترس بودن خانما لذت می برن برای اینا نباید همیشه حاضر و اماده بود ( ناز زیاد )
    بعضی از اقایون اتفاقا دلشون می خواد همیشه خانمشون این امادگی و داشته باشه و همیشه در دسترس باشه.
    یه کم از شوهرت فاصله بگیر شوهرت تا یه مدت بهت جواب پس می ده و اجازه می ده گوشیش و چک کنی و باهاش بیرون بری و تلفناش و گوش بدی بعدش ممکنه بگه خوب کردم بازم می کنم.
    پس 1- حد خودت و بدون و زیادی اویزونش نشو.
    2- زیاد در مورد این موضوع باهاش حرف نزن تا پرده های بینتون بیشتر از این پاره نشه
    3- سعی کن به ظاهر ازش یه کم فاصله بگیری. به این معنی که همش دنبالش نباش تو محبت و عشق بازی ان لاین نباش وظایفت و به عنوان زن انجام بده اما تو محبت هر ازگاهی محبت کن تا به دلش بچسبه شما مدام که بگی دوستت دارم دوستت دارم واسش عادی می شه.
    4- دورادور مراقبش باشه نمی گم چکش کن یا پلیس بازی در بیار هر زنی بلده چجوری مراقب شوهرش باشه بدون اینکه شوهرش بفهمه.
    5- وقتی میاد خونه نچسب بهش بذار تشته وجود شما بشه.
    [size=large]البته حد رو بدون نه فاصله زیاد بگیر نه زیاد اویزونش بشو.

بهترین کار اینه که ایمان خودت و شوهرت و قوی کنی تا از گزند شیطان و زنان شیطان صفت دور باشه.
    زمان در فراموش کردنت کمکت می کنه اما خودتم کمک کن به خودت.
    این و اویزه گوشت کن هر زن یا مردی ممکنه خطا کنه هیچ کدوم ما پیامبر خدا نیستیم پس ببخش تا بخشیده بشی.
    زمان هم کمکت می کنه توکل به خدا کن.
    همیشه شوهرت که از خونه می ره بیرون ایت الکرسی بخون براش و به خدا بسپارش که به خوب کسی سپردی. و ایمان داشته باشه که خدا از گزند همه خطاها و خطرها دورش خواهد کرد.
    موفق باشید[/size]

12. 14 کاربر از پست مفید sisili تشکرکرده اند .

sisili (سه شنبه 14 دی 89)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 آبان 90 [ 15:02]
    سطح
    23
    Level completed: 60%, Points required for next Level: 40
    دستاوردها:
    تشکرها
    97

تشکرشده 99 در 24 پست

Array

حرفاي SISILI جون رو کاملاً تاييد ميکنم خيلي زيبا و کامل گفته مخصوصاً اون قسمت زيادي در دسترس نبودن و آيت الکرسي خوندن...

14. 3 کاربر از پست مفید ريحانه1359 تشکرکرده اند .

ريحانه1359 (جمعه 10 دی 89)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    31
    دستاوردها:
    تشکرها
    114

تشکرشده 118 در 39 پست

Array

بابت راهنمایی های عالی همه فوقالعاده ممنون و مچکرم sisili جان حرفا ی تو هم کامل و جالبه خیلی ممنون که اینقدر کامل و با حوصله برام وقت گذاشتید سعی میکنم از الان توصیه ها ت رو به کار ببندم و به خدا توکل کنم قبول دارم که حساس شدم اگه بتونید راهنماییم کنید که چه جوری میشه ایمان رو تو همسرم و خودم تقویت کنم عالی میشه چون خودمم اخیرا چنین خلائی رو در خودم و بیشترش در اون متوجه شدم ولی راه کارشو نمیدونم

ضمنا من نمی تونم یه رویه خاص رو درباره شوهرم به کار بگیرم آخه اون مدام انتظاراتش تغییر میکنه نمیشه فهمید چی می خواد یه روز از فلان تیپ خوشش میاد فرداش نه یه روز یه جور آرایش فرداش نه یه روز دوری رو میخواد یه روز دردسترس بودن!!!!حتی گاهی میگه بیا چایی بخوریم اما همینکه چایی آماده میشه میگه کاش قهوه بود!این حالت حتی تو روابط زناشویی هم هست .

16. 3 کاربر از پست مفید bahar89 تشکرکرده اند .

bahar89 (جمعه 10 دی 89)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 18 اردیبهشت 92 [ 16:23]
    سطح
    45
    Level completed: 3%, Points required for next Level: 194
    دستاوردها:
    تشکرها
    2,162

تشکرشده 2,174 در 573 پست

Array

سلام
    همسر شما فردی تنوع طلب هست. اما این تنوع رو شما باید ایجاد کنید. مثلا امروز یه تیپ داشته باشید فردا یه تیپ دیگه پس فردا یه تیپ دیگه. اجازه بدید در این مورد حرف حرف شما باشه البته مثلا 3 تا حرف شما یه دونه او.
    مثلا شما میدونی این سه مدل رو می پسنده پس این سه تا رو به تنوع و تناوب انجام بده اما مورد چهارمی که دوباره نظر می ده و دوست داره رو بذار الویت اخر یا یه دونه مونده به اخر. اون جوری وقتی کاری که خواسته با کمی تاخیر انجام می شه خیلی به دلش می شینه.
    در مورد ایمان قران که بهترین کتابه که شما میتونی معنیش و بخوونی و هر جا که به نظرت جالب بود و به همسرتم بگی.
    کتاب گناهان کبیره جاج اقا دستغیب بخون و هر جا جالب بود شبا واسه همسرت تعریف کن.
    نهج البلاغه رو هم همین طور.
    این طوری هم نور ایمان اروم اروم تو دل خودت زنده می شه و هم این و به شوهرت انتقال می دی. سعی کن [size=medium]انتخاب ایه ها و حدیثهایی که میخوای به شوهرت بگی همش در مورد مشکلی که براتون پیش اومده نباشه. در هر مورد جالبی باهاش حرف بزن
    .
    در واقع هدفت فقط اینه که ایمانتون و زیاد کنی نه اینکه روی این مورد خاص یعنی مشکلتون مانور بدی.
    خودتم با خوندن اونا اروم می شی و توکلت زیاد تر می شه و راحتر با موضوع کنار میای.
    زندگی بالا و پایین خیلی داره الان تو سربالایی هستی اگه راه و درست طی کنی سرپایینی شیرینی خواهی داشت.
    موفق باشی[/size]

18. 7 کاربر از پست مفید sisili تشکرکرده اند .

sisili (یکشنبه 06 شهریور 90)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 27 آذر 91 [ 18:02]
    سطح
    34
    Level completed: 84%, Points required for next Level: 25
    دستاوردها:
    تشکرها
    2,056

تشکرشده 2,054 در 617 پست

Array

سیسیلی جان چقدر زندگی سخته!!
    جدی می گم. حالا باید یه معادله پیچیده هم حل کنیم که چند شنبه کدوم لباس را بپوشیم!!!!!!!!
    خدااااااا از دست این مردا .............

20. 3 کاربر از پست مفید بهشت تشکرکرده اند .

بهشت (دوشنبه 23 اسفند 89)

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)