به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 28

Hybrid View

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 04 اسفند 90 [ 12:21]
    سطح
    36
    Level completed: 60%, Points required for next Level: 60
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    761

تشکرشده 743 در 207 پست

Array

خدايا خسته شدم، چي شد كه لطفت رو ازم برداشتي!

سلام دوستان خوبم... ميدونم حرفام تكراريه، اما گفتنش حداقل آرومم ميكنه... چند مدته خيلي پريشونم. نميدونم چم شده. راستش عادت دارم هرچيو بخوام به دست بيارم، اما يه مشكل دارم كه هيچ وقت موفق نشدم شكستش بدم. يه گناه. من هميشه از زندگيم راضي بودم ولي گاهي وقتا كه تو اين مشكل شكست ميخورم، از خودم متنفر ميشم. نميخوام بگم گناهم چيه، چون ممكنه تصويرم توي ذهن دوستان خراب شه. نا سلامتي منم ميخوام به دوستان تو تاپيك هاشون كمك كنم اونوقت خيلي بد ميشه...
    در مورد مشكلم كلي مفاله خوندم، كلي از كسايي كه گناهمو ميدونستن كمك گرفتم، همه ي راه هايي كه تو ترك بقيه گناهام به كار ميگرفتم و موفق ميشدم هم به كار گرفتم ولي.... "خانه از پايبست ويران است" .
    حتي با اين كه موفق شدم 9 ماه هم اين گناه رو ترك كنم اما بازم.... دست خودم نيست... وقتي به خودم ميام و متوجه اشتباهم ميشم كه ديره.
    ديگه باورم شده قابل حل نيست. حتي انگيزه اي واسه خوب بودن هم ندارم. در حقيقت واسه هيچي ندارم. من دختر درسخوني بودم اما حالا نگرانم مشروط نشم، سالي يه بار هم لاي كتابامو باز نميكنم. توي عبادت كلي سست شدم. ديگه به ستاره ها نگاه نميكنم. ديگه قلم نميگيرم دستم واسه خدا نامه بنويسم. حتي تو شغلم شكست خوردم، مني كه تو سه شماره شدم دبير بخش اجتمايي مجله، حالا واسه اين شماره يه مطلب هم ننوشتم. حتي تو موسيقي! از وقتي دچار اين درد بي انگيزگي شدم، مدام استادم ميگه چت شده؟ سازت صدا مرغ ميده!!!!!
    خسته شدم بس همه گفتن چت شده، تو كه اينجوري نميزدي، تو كه اينجوري نمي نوشتي، اصلا تو كه اينجوري نبودي!
    آخه اين رسمشه! من كه موفق بودم! چي شد كه خدا لطفش رو ازم دريغ كرد؟ ميگن خدا افراد متكبر و خودپسند رو زمين ميزنه، اما باور كنيد من هيچوقت تكبر نورزيدم. نه اينكه من فروتنم! بلكه اصلا از بچگي تو ذاتم نبوده. اينايي رو كه گفتم هم واسه اين بود كه كمكم كنيد، چون دارم نابود ميشم.
    چند روز پيش هم (بعد از تاپيك قبليم)، از دستش خيلي دلگير شدم. آخه گفتم خدايا كمكم كن! بهم پول رسوند! يه جورايي بهم برخورد. آخه مگه من پول خواستم؟! احساس كردم مسخرم كرد. يعني من انقدر مادي شدم؟؟؟؟... شايدم شدم....
    نميدونم. دوست دارم هرچه سريع تر از اين وضعيت خلاص شم... شما بگيد مشكلم چيه؟ بگيد چرا با وجود اينكه هزار بار تصميم گرفتم اين وضعيت رو عوض كنم، ولي خدا "نه" تو كارم مياره؟!چون طرفم خداست، مطمئنم مشكل از منه! خواهش ميكنم رك و بي رودرباستي بهم بگيد كجاي كارم ميلنگه؟
    چه جوري گناهمو ترك كنم؟! براي هميشه؟ بگيد بايد چيكار كنم تا دوباره بشم هموني كه بودم؟ شايدم بهتر؟ديگه خسته شدم!

آه، اي خدا چگونه ترا گويم
    كز جسم خويش خسته و بيزارم
    هر شب بر آستان جلال تو
    گويي اميد جسم دگر دارم...

2. 2 کاربر از پست مفید hamishetanha تشکرکرده اند .

hamishetanha (پنجشنبه 18 آذر 89)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 08 مهر 91 [ 10:05]
    سطح
    30
    Level completed: 54%, Points required for next Level: 70
    دستاوردها:
    تشکرها
    146

تشکرشده 148 در 58 پست

Array

RE: خدايا خسته شدم، چي شد كه لطفت رو ازم برداشتي!

همیشه ....
    من حدس میزنم گناهت چیه
    خودمم بهش گرفتار شدم و حالا بعد از 3 سال که از ترکش میگذره میفهمم که هر چی ضربه به روح و جسمم خورده فقط مال اون بوده.
    راستش من تجربه بسیار تلخی دارم که گفتنش یه کتاب میشه و عبرتی برای دیگران.
    البته شایدم من اشتباه کنم و اونی که من میگم نباشه.
    ولی به خاطر آبرومون شاید خصوصی مطرح بشه بهتر باشه.

4. 2 کاربر از پست مفید ارتاوا تشکرکرده اند .

ارتاوا (پنجشنبه 18 آذر 89)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 01 اسفند 89 [ 21:45]
    سطح
    24
    Level completed: 58%, Points required for next Level: 42
    دستاوردها:
    تشکرها
    83

تشکرشده 84 در 41 پست

Array

سلام

به نصيحت برادرت خوب گوش كن اميدوارم نتيجه بگيري

من از ووضعيت شما كامل اطلاعي ندارم اما اينطور كه متوجه شدم شما ظاهرا به گناهي عادت داريد كه ميخوايد

اونو برا هميشه كنار بگذاريد

انسان پادشاه بر نفس خودشه تا زماني كه به گناهي عادت نكرده باشه ولي وقتي مرتكب گناهي شد اين

نفس انسانه كه پادشاه ميشه و ما ناچار به اطاعت از اونيم

اينو گفتم كه بدونيد تغيير كردن و عوض شدن چه اراده و تواني ميخواد

من نميدونم شما روزانه چقدر وقت صرف رابطتون با خدا ميكنيد ولي اگه رابطه شمابا خدا بيشتر بشه و به اين روش

عمل كنيد حتما و حتما و حتما نتيجه ميگيريد

ابتدا كتاب صحيفه سجاديه ترجمه محمد مهدي رضايي رو تهيه كنيد و دعاي سي و يكم اونو قبل از نمازتون بخونيد

اين دعا نيايش امام سجاد درباره توبه است كه به بهترين شيوه راه و رسم دعا كردن و توبه كردن رو بهمون ياد ميده

محاله شما اين دعا رو بخونيد و خدا به شما توجه نكنه

شما اصلا با متن عربي اون كار نداشته باشيد و فقط ترجمه اونو بخونيد

اگه خواستي و منم وقت كردم متن فارسيشو تو نوشته هاي بعدي تايپ ميكنم

اينو فراموش نكن بد ترين گناه نااميدي از رحمت خداست

و باز هم اينو فراموش نكن كه راز موافقت با خدا مخالفت با نفس است پس اينكه در عبادتت كاهلي علتش همينه

و باز هم فراموش نكن كه(خدا سرنوشت هيچ قومي رو تغيير نميده مگر انكه ان قوم سرنوشت خودشونو تغيير بدن)

و توبه كننده از گناه همچون كسي است كه گناهي رو مرتكب نشده

و در مورد لطف خداوند همين بس كه (همان موقعي كه ما از گناه خودمون ناراحت و پشيمون ميشيم خدا گناهمون

رو ميبخشه)

منتها ما دوست داريم مالك نفس خودمون باشيم تا به كمال برسيم و توبه و تكرار نكردن گناه صرفا براي همينه

با آرزوي سعادت و موفقيت

6. 5 کاربر از پست مفید جلال تشکرکرده اند .

جلال (پنجشنبه 30 دی 89)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سطح
    30
    دستاوردها:
    تشکرها
    146

تشکرشده 148 در 58 پست

Array

با اجازه آق جلال

دعای سی و يكم: در ذكر توبه و درخواست توفيق آن از پروردگار
    1 - بار خدايا ای كسی كه توصيف وصف كنندگان، تو را وصف نمی كند.
    2 - و ای كسی كه اميد اميدواران از او فراتر نمی رود.
    3 - و ای كسی كه پاداش نيكوكاران نزد او تباه نمی شود.
    4 - و ای آنكه ترس عبادت كنندگان به او منتهی شود.
    5 - و ای آنكه نهايت بيم پرهيزكاران او است.
    6 - اين جايگاه كسی است كه بازيچه دست گناهان قرار گرفته و مهارهای خطاها او را كشيده اند و شيطان بر او چيره گشته از اين جهت در اجرای امر تو كوتاهی ورزيده و از سر نادانی و غرور به آنچه از آن نهی كردی جامه عمل پوشيده است.
    7 - مانند كسی كه به قدرت تو بر خود ناآگاه است و يا فضل و احسانت را در باره خويش انكار می كند تا چون ديده هدايتش گشوده شود و ابرهای كوری از برابرش بر طرف گردد، ستمهايی كه بر خود نموده بشمرد و در اموری كه با خدای خود مخالفت كرده بينديشد آنگاه بزرگی گناهش را ببيند و به عظمت مخالفتش پی ببرد.
    8 - پس در حالی كه دل به اميد تو بسته و از حضرتت شرمسار است به سوی تو رو آورده و از روی اطمينان به تو با شوق و رغبت متوجه تو شده و از روی يقين با طمع خود آهنگ تو نموده و از روی اخلاص با توشه ترس قصد تو كرده در حالی كه جز تو به احدی طمع نداشته و از هيچ چيز غير تو نمی ترسد.
    9 - پس در حضورت با حال زاری ايستاده و ديده اش را از روی فروتنی به زمين دوخته و در برابر عزت تو با خواری سر به زير افكنده و از سر فروتنی رازی را كه تو بهتر از او بدان آگاهی برايت آشكار ساخته و از سر خشوع گناهان خود را كه حضرتت به شمار آنها آگاه تری بر شمرده و از مهلكه ای بزرگ كه بر علمت گذشته و از كار زشتی كه به فرمان تو او را رسوا كرده، به تو پناه آورده گناهانی كه لذتهايش سپری شده ولی پيامدهای زيانبخشش بجای مانده است.
    10 - الهی اگر اين بنده را عقوبت كنی عدل و داد تو را انكار نمی كند و اگر از وی بگذری و بر او رحمت آوری عفوت را عظيم نشمرد زيرا كه تو خدای كريمی هستی كه عفو گناه بزرگ در نظرت بزرگ نيست.
    11 - بار خدايا اينك منم كه در پيشگاهت مطيع و سر به فرمان آمده ام در اينكه خود بما گفتی كه تو را بخوانيم، اكنون وفای به وعده ای را كه در مورد اجابت خواسته ام داده ای از تو می خواهم. زيرا كه فرموده ای «مرا بخوانيد تا خواسته شما را اجابت كنم»
    12 - بار خدايا پس بر محمد و آلش درود فرست و با آمرزش خود به من رو آور چنانكه من با اعتراف بر گناه به تو رو آوردم و مرا از لغزشگاههای گناهان برگير چنانكه در برابر تو پستی گزيدم و مرا در پرده خود بپوشان چنانكه در انتقام از من درنگ فرمودی.
    13 - بار الها نيتم را در طاعتت استوار كن و بينشم را در بندگيت پا برجا فرما و مرا به اعمالی موفق كن كه به سبب آن چرك گناهان را از من بشويی و هنگام خروج از دنيا مرا بر آيين خود و پيامبرت محمّد صلّی اللّه عليه و آله بميران.
    14 - بار الها در اين موقعيتی كه دارم از گناهان بزرگ و كوچكم و از گناهان پوشيده و آشكارم و از لغزشهای گذشته و تازه ام به سويت باز می گردم مانند توبه كسی كه خيال گناه در درونش نگذرد و انديشه بازگشت به گناه را به خاطرش راه ندهد.
    15 - و تو خود ای پروردگار من در كتاب محكمت فرموده ای كه توبه را از بندگانت می پذيری و از زشتی گناهان در می گذری و توبه كنندگان را دوست داری پس بر اساس وعده خود توبه ام را بپذير و همانطور كه ضمانت نموده ای از گناهانم بگذر و چنانكه شرط فرموده ای محبتت را بر من لازم فرما.
    16 - و من هم تعهد می كنم كه به آنچه پسند تو نيست بر نگردم و ضمانت می نمايم كه به كاری كه مورد نكوهش توست باز نگردم و پيمان می بندم كه از تمام گناهان دوری كنم.
    17 - بار خدايا تو به آنچه من انجام داده ام آگاه تری پس بر من ببخش و بيامرز آنچه را از من خبر داری و مرا با قدرت خود به سوی آنچه دوست داری متوجه ساز.
    18 - خداوندا گرفتاريهايی بر دوشم سنگينی می كند كه آنها را به ياد دارم و گرفتاريهايی نيز هست كه فراموش كرده ام و همه آنها در برابر ديده توست كه به خواب نمی رود و نزد علم توست كه در آن فراموشی راه ندارد پس در مقابل آن گرفتاريها به صاحبانش عوض بده و گرانی آن را از من دور كن و سنگينی آن را از دوش من بردار و مرا از نزديك شدن و انجام مانند آن باز دار.
    19 - الهی جز با حفظ تو قدرت وفای به توبه خود ندارم و جز به قوت تو توان خودداری از گناهان ندارم پس مرا با نيروی كافی تقويت كن و خود عهده دار نيروی باز دارنده از گناهم باش.
    20 - الهی هر بنده ای كه به سويت باز گردد و حضرتت به علم غيبی كه داری می دانی كه او توبه شكن و باز گردنده به گناه و خطای خويش است پس من به تو پناه می برم از آنكه چنين باشم اينك اين توبه مرا چنان توبه ای قرار ده كه پس از آن نيازمند توبه ای ديگر نباشم توبه ای كه سبب نابودی گناهان گذشته و ايمنی از گناه در بقيه ايام عمر باشد.
    21 - خداوندا از نادانی خود از پيشگاهت عذر می خواهم و در باره كردار بدم از تو بخشش می طلبم پس از روی احسان مرا در پناه رحمت خويش در آور و از راه تفضل لباس عافيت بر من بپوشان.
    22 - الهی و از هر چه مخالف خواست تو بوده يا از گردونه محبت تو بيرون می برد از خاطراتی كه در قلبم گذشته و نگاههای چشمم و گفتارهای زبانم چنان توبه ای می كنم كه هر يك از اندامم به سهم خود از كيفرت سالم ماند و از انتقام و قهری كه بيدادگران از آن می هراسند ايمن گردد.
    23 - الهی بر تنهاييم در پيشگاهت و تپيدن قلبم از ترست و لرزه اندامم از هيبتت رحم كن زيرا گناهانم - ای پروردگار من - مرا در جای رسوايی و خواری در پيشگاهت نشانده پس اگر سكوت كنم كسی از جانب من سخن نمی گويد و اگر شفيع و ميانجی بطلبم سزاوار شفاعت نيستم.
    24 - بار خدايا بر محمد و آلش درود فرست و بزرگواريت را در باره خطاهايم شفيع من فرما و گناهانم را با گذشت خود بر من ببخش و جزايم را از عقوبت خود قرار مده و دامان احسانت را بر من بگستر و مرا در پرده عفوت بپوشان و با من بسان نيرومندی رفتار كن كه بنده ای ذليل با زاری به درگاهش رفته و او بر وی ترحم نموده يا بسان رفتار ثروتمندی رفتار كن كه فقيری سر راهش نشسته و او از وی دستگيری نموده.
    25 - بار الها مرا از (كيفر) تو پناه دهنده ای نيست پس بايد عزّت توانائيت پناهم دهد و برای من شفيعی به سوی تو نيست پس بايد فضل و احسان تو شفيعم شود و گناهانم مرا ترسانيده است، پس بايد (گذشتت) مرا ايمن سازد.
    26 - پس آنچه بر زبان آوردم از روی نادانی به كردار زشتم و در اثر فراموشی كارهای بد گذشته ام نيست بلكه برای آن است كه آسمان تو و هر كه در آن است و زمين تو و هر كه بر روی آن است پشيمانی را كه برای تو آشكار كردم و توبه ای را كه به سبب آن به تو پناه بردم بشنوند.
    27 - تا شايد برخی از آنان در سايه رحمتت بر جايگاه بدم رحم كند يا بر پريشان حاليم بر من رقت آورد آنگاه دعايی به حال می كند كه از دعای خود من نزد تو به اجابت نزديكتر باشد يا شفاعتی نمايد كه از شفاعت خودم نزد تو استوارتر باشد و رهاييم از خشم تو و دستيابيم به خشنوديت در آن باشد.
    28 - الهی اگر پشيمانی در پيشگاه حضرتت توبه است پس من از همه پشيمان ترم و اگر ترك گناه توبه محسوب می شود پس نخستين توبه كننده منم و اگر استغفار سبب ريختن گناهان است پس من در برابرت از استغفار كنندگانم.
    29 - بار الها همان گونه كه به توبه و بازگشت فرمان دادی و پذيرش آن را ضمانت فرمودی و بر دعا ترغيب نمودی و نسبت به آن وعده اجابت دادی پس بر محمد و آلش درود فرست و توبه ام را بپذير و از رحمتت با نوميدی باز مگردان زيرا كه حضرتت بر گناهكاران بخشنده ای و بر خطا پيشگان كه از صميم دل به تو باز می گردند مهربانی.
    30 - بار الها بر محمد و آلش درود فرست همچنان كه بوسيله او ما را هدايت فرمودی و بر محمد و آلش درود فرست همچنان كه به سبب او ما را رهايی كرامت كردی و بر محمد و آلش درود فرست، درودی كه در قيامت و در روز نياز به تو از ما شفاعت كند زيرا تو بر هر چيز توانايی و آن بر تو سهل و آسان است.

8. 8 کاربر از پست مفید ارتاوا تشکرکرده اند .

ارتاوا (سه شنبه 23 آذر 89)

عضو همراه

آخرین بازدید
    پنجشنبه 25 مهر 92 [ 09:18]
    سطح
    69
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 194
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points
    تشکرها
    4,891

تشکرشده 4,928 در 1,071 پست

Array

سلام دوست عزیز

یه پیشنهاد برات دارم. بیا و از یه زاویه دیگه به قضیه نگاه کن؛

من دختر درسخوني بودم اما حالا نگرانم مشروط نشم، سالي يه بار هم لاي كتابامو باز نميكنم. توي عبادت كلي سست شدم. ديگه به ستاره ها نگاه نميكنم. ديگه قلم نميگيرم دستم واسه خدا نامه بنويسم. حتي تو شغلم شكست خوردم، مني كه تو سه شماره شدم دبير بخش اجتمايي مجله، حالا واسه اين شماره يه مطلب هم ننوشتم. حتي تو موسيقي! از وقتي دچار اين درد بي انگيزگي شدم،
    تا حالا قصدت این بود که اول گناهت رو ترک کنی تا بتونی کارهای فوق رو انجام بدی. فکر می کنی که علت همه بی انگیزگی ات نسبت به انجام اموری که قبلها توش موفق بودی، انجام این گناهته...
    حالا بیا این دفعه بی خیال این گناهت شو و فکر کن که اصلا گناه نیست. اما یه برنامه بچین که تمام کارهای فوق رو انجام بدی.
    - لای کتابات رو طبق برنامه باز کنی و مطالعه کنی.
    -یه وقتی برای عبادت کردن بذار.
    - شبها قبل خواب به ستاره ها نگاه کن.
    - حتما دو روزی یه دفعه یه نامه برای خدا بنویس.
    .
    .
    .

خلاصه که عین زمانیکه مدرسه می رفتیم از شنبه تا پنجشنبه رو برای خودت برنامه ریزی کن و طبق برنامه کارهاتو رو انجام بده چه از کارهات لذت ببری و چه نبری. اصلا برای گناهت هم برنامه ریزی کن و یه زمانی هم تو برنامه ریزی ات برای اون اختصاص بده، اما خارج اون وقت، اصلا سراغش نرو.
    شما یه پروسه شش ماهه طبق برنامه ات پیش برو، بعد اگه خواستی بعد شش ماه یا یکسال کلا اون گناه رو از برنامه ات حذف کن. اونوقت می بینی که راحت تر می تونی. اما الان برای اونم وقت بذار ولی طبق برنامه و نه بیشتر.

10. 5 کاربر از پست مفید هستی تشکرکرده اند .

هستی (پنجشنبه 30 دی 89)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    36
    دستاوردها:
    تشکرها
    761

تشکرشده 743 در 207 پست

Array

سلام دوستاي خوبم. ممنونم كه دعاي سي و يكم رو واسم نوشتين... حتما هر روز ميخونمش. عزيزان اگر من دليل پريشونيمو اين گناه ميدونم به خاطر اينه كه موفقيت هامو زماني به دست آوردم كه تصميم بر ترك عادتهاي زشتم گرفتم. تو خيلي هاش موفق شدم و تو اون مدت روحيه ي خيلي خوبي داشتم، اما وقتي نوبت به ترك اين عادت رسيد بس شكست خوردم خودمو باختم. باور كنيد من فرد نا اميدي نيستم، اما 2 سال مدام، هفتگي و روزانه واسش زمان گذاشتم و ميبينم هيچ نتيجه اي نگرفتم. اين شكست هاي پي در پي موجب شده باورم بشه خدا نميخواد. چون من خواستم... اما نشد. شايد لقمه اي كه گرفتم بزرگتر از دهنمه، اما ريشه ي كلي از اشتباهامه! اگه قطع بشه خيلي چيزا خود به خود درست ميشه... آخه من با ريشه يابي سعي در تغيير شخصيتم ميكنم. اگه بخوام يكي يكي درستشون كنم، عمرم تموم ميشه و من به انسانيت نميرسم... اما اين يكي كلي وقتمو گرفته. ميترسم ازش! ميترسم برگردونتم همون جايي كه بودم. ميترسم تمام رشته هام پنبه شه. آخه همين الانشم كلي افت كردم. آخه به خدا چي بگم؟ بگم شهامت اين يكي رو نداشتم؟ بگم بازنده برگشتم؟!! نميخواستم از خودم نا اميدش كنم

12. کاربر روبرو از پست مفید hamishetanha تشکرکرده است .

hamishetanha (پنجشنبه 18 آذر 89)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سطح
    30
    دستاوردها:
    تشکرها
    146

تشکرشده 148 در 58 پست

Array

اینکه فکر کنی خدا نمیخواد . کلک و وسوسه شیطانه که تو کلا بیخیال شی.
    تو کار خودت رو بکن

14. کاربر روبرو از پست مفید ارتاوا تشکرکرده است .

ارتاوا (پنجشنبه 18 آذر 89)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    36
    دستاوردها:
    تشکرها
    761

تشکرشده 743 در 207 پست

Array

سلام. حرفاتون رو كاملا قبول دارم. ميخوام يه بار ديگه به خودم فرصت بدم... خدا رو چه ديدي! شايد اينبار تقديرم چيز ديگه اي بود. شايد... شايد...
    من دوباره يه برنامه تنظيم كردم... اميدارم بتونم به بند هاش عمل كنم. اين آخرين ستاره ي بختمه كه سو سو ميزنه. اميدوام اين يكي خاموش نشه...
    راستي اين دعاي سي و يكم چقدر زيبا بود! وقتي دقيقتر خوندمش فهميدم فقط يه دعا نيست! يه درس خيلي عميق و زيبا بود. چقدر مهرباني خداوند توي اين دعا دلنشين توصيف شده... يه مهرباني كه هميشه ناديدش گرفتم!
    دوستان از كمك همتون ممنونم. برام دعا كنيد. مسير خيلي سختي در پيش دارم. با راهنمايي هايي هم كه تو تاپيك قبليم گرفتم فكر كنم بتونم به نتيجه برسم. ميدونم آنچنان كه سزاوار خداست و آنچنان كه در توانم هست خدا رو نشناختم. اميدوارم اين ساهلي و جاهلي و كاهلي رو ترك كنم ، بلكه بيشتر بندگي كنم و به دنبالش بيشتر به شناخت برسم.
    راه كار هاي همه ي شما عزيزان رو به كار ميبندم تا از شر اين نفسي كه من رو به پستي كشونده خلاص شم. ولي دوستان! با تجربه اي كه دارم ميدونم ممكنه بارها طي مسير سست شم. خواهش ميكنم هر مطلب مفيد و هر محركي رو بهم انگيزه ميده واسم بنويسين يا بهم معرفي كنيد تا با خوندنشون بتونم چهل روز اول رو كه سخته بگذرونم، مسلما بعدش كارم راحت تر خواهد بود. ممنونم از همتون.
    پيروز باشين.

16. 3 کاربر از پست مفید hamishetanha تشکرکرده اند .

hamishetanha (شنبه 20 آذر 89)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 12 اردیبهشت 90 [ 19:26]
    سطح
    25
    Level completed: 30%, Points required for next Level: 70
    دستاوردها:
    تشکرها
    117

تشکرشده 116 در 48 پست

Array

[align=center]سلام همیشه تنها
    اولین باره که من تاپیک شما رو میخونم
    در حدی نیستم که بتونم کمکتون کنم ، ولی با اراده ای که من در شما می بینم
    مطمئن هستم که حتما موفق خواهید شد
    شما اراده خوبی داری وهمین بالاخره باعث پیروزی شما میشه
    بهتون تبریک میگم [/align]

18. کاربر روبرو از پست مفید **leili** تشکرکرده است .

**leili** (پنجشنبه 18 آذر 89)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 21 دی 91 [ 11:29]
    سطح
    41
    Level completed: 55%, Points required for next Level: 91
    دستاوردها:
    تشکرها
    299

تشکرشده 302 در 134 پست

Array

خودمم بهش گرفتار شدم و حالا بعد از 3 سال که از ترکش میگذره میفهمم که هر چی ضربه به روح و جسمم خورده فقط مال اون بوده.
    راستش من تجربه بسیار تلخی دارم که گفتنش یه کتاب میشه و عبرتی برای دیگران.
    البته شایدم من اشتباه کنم و اونی که من میگم نباشه.
    مگه نمیگین عبرت واسه بقیه
    شاید گفته هاتون خیلیارو نجات بده

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)