به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

Hybrid View

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 19 بهمن 89 [ 19:55]
    سطح
    27
    Level completed: 71%, Points required for next Level: 44
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    3

تشکرشده 3 در 3 پست

Array

Post ایا واقعا گرفتن مهریه 2-3 سال طول میکشه؟

سلام
    دوستان من چند وقتیه که به خاطر مشکلی که با شوهرم دارم مهریمو اجرا گذاشتم و زیاد دادگاه میرم اونجا بعضی زنا رو میبینم که میگن 2-3 ساله میایم اینجا هنوز مهریمونو نگرفتیم . اخه مگه صادر کردن یه حکم چقدر طول میکشه که ادم باید 2-3 سال تو دادگاهها بدوه.
    شوهرمم گاهی تو جلسات دادگاه منو که میبینه میگه 7-8 سال اینجا میدوونمت تا پاشنه های کفشت صاف بشه بعد تازه اون موقع ماهی یه سکه بهت میدم .
    میخواستم دوستانی که تجربه یا اطلاع دارن بگن همچین چیزی واقعیت داره یا نه ؟

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 23 دی 93 [ 13:21]
    سطح
    53
    Level completed: 28%, Points required for next Level: 144
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second Class5000 Experience Points
    تشکرها
    396

تشکرشده 407 در 170 پست

Array

RE: ایا واقعا گرفتن مهریه 2-3 سال طول میکشه؟

عزيزم سلام
    واقعا از اينکه وارد اين مرحله شديد متاسفم و اول اميدوارم زندگيتون به جدايي ختم نشه
    اما در مورد سوالتون به نظر من اول با يه وکيل مشورت کنيد که بماند بيشترشون پولکي هستن،ولي خواهر من از همسرش جدا شده و طبق اين تجربه بايد بهتون بگم بستگي داره که واقعا بخواين جدا شين يا نه؟ميدونيد خواهر من چشماشو بست و گفت ديگه نميخواد با همسرش زندگي کنه بابام براش وکيل گرفت که البته پولکي ولي خوب زبده بود،اولين کاري که کرد خواهرم با خودش مدارکي که نشون بده همسرش صاحب مال و مناليه بردن دادگاه و بلافاصله توقيف اموال گرفتن و چون همسرم طلاق هم ميخواست بگيره ميشه گفت تا به الان تقريبا سه ساله که ازش گذشته که البته هم طلاقش رو گرفت و هم مهريه اش رو تمام و کمال گرفت و هم نفقه چند ماهي که اومده بود خونه مامانم اينا،ولي خوب طولاني بود،ميگفتن که مهريه ات قسط بندي ميشد يا با همسرش توافقي جدا ميشدن يعني يه چيزي همسرش ميداد و بعد طلاق ميگرفتن زودتر از اينها تموم ميشد ولي خواهرم زير بار نرفت ميگفت همونطور که اون منو آزار داده منم ميخوام زجرش بدم،باور نميکني وقتي که توقيف اموالش رو گرفتن اونقدر شوکه بود که نميدوني البته اونهم ميخواست زرنگي کنه و بلافاصله بعد از اينکه خواهرم اومد خونه مامانم اينا رفت و حسابهاش رو خالي کرد و بلافاصله يه ابلاغيه به خواهرم زد که برگرد خونه ات والا بخاطر عدم تمکين نفقه نميگيري و حق اعتراض هم نداري که متاسفانه بايد به جرات بگم با اينکه اسم کشورمون اسلاميه ولي هنوز با زنها مثل دوران عصر جاهليت رفتار ميکنن و هنوز اکثر موقع ها حق رو به مردها ميدن و من از اين بابت براي خودم و جامعه اي که توش به اسم اسلام زندگي ميکنم متاسفم چرا که به اسم اسلام هر جور بخوان با يه تبصره و ماده قانون خدا رو عوض ميکنن و ماشاالله که مسئولان هم که اکثرا مرد و هميشه خدا بخاطر ترس از موقعيت مردانگيشون بجاي بهتر کردن وضع زنهاي جامعه کاري ميکنن که بيشتر تو سر زنها بزنن...
    ببخش عزيزم نميخواستم برم تو حاشيه ولي متاسفانه يه واقعيت تلخه که هر جور نگاه ميکني تو ظاهر نشون ميدن که ما براي زنهامون فلان کرديم بسان کرديم ولي ماشالله خوب بلدن با پنبه سر ببرن که خدا ازشون نگذره.منکه فقط واگذارشون کردم به خدا و امام زمانش که بياد و اون موقع بگه چه ظلمهايي و چه ناحقي هايي در حق ما کردن....

3. 2 کاربر از پست مفید مي مي تشکرکرده اند .

مي مي (دوشنبه 29 اسفند 90)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)