به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 16 شهریور 90 [ 19:53]
    سطح
    29
    Level completed: 32%, Points required for next Level: 102
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    158

تشکرشده 163 در 25 پست

Array

Lightbulb علاقه شوهرم به جنس مخالف

[align=justify]سلام دوستان،
    1/5 ساله ازدواج کردیم و بعد از ازدواجمون با هم یه شرکت زدیم و هر دو اونجا مشغولیم. کار شرکتمون در ارتباط با کامپیوتر و اینترنت هستش. شوهرم قبل از ازدواج اصلا" با اینترنت سر و کار نداشت ولی بعدش دیگه مجبور به استفاده شد. اولین بار خیلی اتفاقی متوجه شدم که داره عکس های ... search می کنه. منم ناراحت شدم و بهش تذکر دادم. راستشو بخواید اوایل ازدواجمون هم چند بار ازم خواست با هم فیلم .... ببینیم. منم اوایل رودربایستی داشتم باهاش. وقتی اصرار کرد قبول کردم. اون موقع تازه داشتم حس می کردم که دیگه ارتباط جنسي ضعيف شده... (قبل از عروسی 6 ماه عقد بودیم که اصلا" چنين مشكلي نداشت و کلا" خیلی پرحرارت بود.) بلافاصله با ديدن اين فيلمها تحريك قوي جنسي شده و به تلویزیون خیره شده بود. . اون شب احساس کردم خرد شدم. می دونم که منظوری نداشت ولی من دلم می خواست زار زار گریه کنم. بعد از اون هم چند بار ازم خواست فیلم ببینیم ولی من قبول نکردم و دلیل مخالفتم رو هم گفتم بهش. و گفتم در طول زمانیکه ارتباط داریم دوست دارم حواست به من باشه، نه اینکه صحنه اين فيلمها در نظرت بياد و يا آنها رو با لذت نگاه کنی. درمورد عکس دیدنش هم بارها بهش گفتم که ناراحت میشم. هربار میگه دیگه تکرار نمی کنم ولی دروغ میگه. از طرفی هم میگه کارمون خسته کننده س. تفریح که نداریم. اگه این کارم نکنم که افسرده میشم. منم میگم یعنی دید زدن اين فيلمها و عكسها تفریحه؟ با این کار بانشاط میشی؟ احساس می کنم کلا" به دختر ها و زنان زیبا توجه می کنه. نمی خوام بگم منظور خاصی داره نه. خودم اینو می دونم که هدفی نداره ولی کلا" از این کارش ناراحت میشم. مثلا" اگه عروسی یا مهمونی یا هر جایی بریم و دختر زیبایی اونجا باشه، مطمئنم که شوهرم متوجه اش شده و تو دلش زیبایی اون دختر رو تحسین کرده. اوایل که به زبون میاورد. بعدش که دید بهم برمی خوره دیگه ابراز نمی کنه. تو گوشی موبایلش خیلی کلیپ و ترانه داره ولی فقط یکیشون رو هر وقت حوصله اش سر بره یا خسته باشه می بینه، اونم یه آهنگیه که توش پشت سر هم فقط عکس دختر نشون میده.
    بازم میام می نویسم فقط خواهشا" اگه راه حلی دارید ارائه بدید. اگر هم سئوالی هست پاسخ میدم.
    ممنونم.[/align]

2. 2 کاربر از پست مفید آیسان تشکرکرده اند .

آیسان (چهارشنبه 19 آبان 89)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 18 اردیبهشت 92 [ 16:23]
    سطح
    45
    Level completed: 3%, Points required for next Level: 194
    دستاوردها:
    تشکرها
    2,162

تشکرشده 2,174 در 573 پست

Array

RE: علاقه شوهرم به جنس مخالف

سلام دوست عزیز فکر می کنم خیلی از پاسخهاتون و در اینجا پیدا کنید:
    علاقه همسرم به دیدن عکسها و فیلمهای سکس ، علت چیست ؟ (2)
    فکر می کنم بهترین کار همین باشه که ایشان را در دیدن این فیلمها همراهی نکنید. چون دیدن این فیلمها و عکسا اعتیاد اوره و بعد از مدتی به صورت عادت در میاد. ناراحت نشید که چرا همسرتون با دیدن اون فیلمها تحریک شدن چون اصلا این فیلمها به همین منظور ساخته می شن و نکات ریزی توش مد نظر قرار می گیره که هر ادمی رو تحریک می کنه.
    سعی کنید خودتون براشون پر حرارت باشید و تمام جاذبه ها جنسی و غیر جنسی و براش داشته باشید. اگه از رنگ های مو و تاتو و ارایش و .... خوششون میاد می تونید استفاده کنید و در نظر همسرتون زیباترین جلوه کنید.
    معمولا اوایل ازدواج زن و شوهر پر حرارت هستن و برای هم جذاب وتشنه هم هستن اما بعد از مدتی اگه خودشون در نحوه ارتباط جنسی و غیر جنسیشون تنوع ایجاد نکنن عادی می شه.
    شاید شما زیاد در کارتون غرق شدید و از خودتون غافل شدید مضاف بر اینکه نظر شخصی خود من اینه که زن و شوهر یک جا کار نکنن.
    موفق باشید

4. 4 کاربر از پست مفید sisili تشکرکرده اند .

sisili (چهارشنبه 19 آبان 89)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    29
    دستاوردها:
    تشکرها
    158

تشکرشده 163 در 25 پست

Array

[align=justify]سلام،
    ممنونم Sisile عزیز، ولی من شوهرمو تو تماشای این فیلمها همراهی نمی کنم. درواقع الان ماه هاست که دیگه از این فیلمها نمی بینه.
    الان یه ماهی میشه که به خونه جدیدمون رفتیم.(تا چند وقت پیش با خانواده شوهرم زندگی می کردیم.) از وقتی مستقل شدیم، شوهرم اصرار داره که ماهواره بخریم تا حداقل شبها که خونه هستیم یک کم تنوع داشته باشیم و روحیه مون با دیدن برنامه های اون شاد بشه. منم دوست دارم ولی می ترسم که بعدا" از این کارم پشیمون بشم. تو خونه پدری من و شوهرم ماهواره بوده از خیلی سال پیش. ولی حالا خودمون رو نمی دونم چی کار کنم؟!
    می دونی من سعی می کنم تا جایی که ممکنه به خودم برسم. موهامو رنگ می کنم. آرایش می کنم تا حدی و... ولی نمی تونم که هر روز یه زن جدید براش باشم و مثلا" هر هفته موهامو یه رنگ کنم (آخه ظاهرا" اینجوری دوست داره) تا یه وقت شوهرم دچار یکنواختی نشه. یک کم از آینده می ترسم. ته دلم نگرانم. شاید به نظر خیلی ها زیادی حساسم و سخت می گیرم. اینو قبول دارم ولی ...[/align]

6. 2 کاربر از پست مفید آیسان تشکرکرده اند .

آیسان (چهارشنبه 19 آبان 89)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 15 خرداد 91 [ 09:14]
    سطح
    35
    دستاوردها:
    تشکرها
    286

تشکرشده 286 در 114 پست

Array

سلام آیسان گرامی
    پیشنهاد میکنم که باتوجه به تنوع طلبی همسرتون به هر نحوی که شده ایشون رو ازتهیه ماهواره منصرف کنین .

بدلیل اینکه کانالهای سکسی ماهواره بطور 24 ساعته با منابع مالی تامین شده غرب، مشغول اشاعه فرهنگ انحراف و کسترش و ترویج فساد هستن و جامعه هدفشون هم بیشتر قشر جوان کشورهای در حال توسعهو بخصوص مسلمان هستن ،و هر لحظه که توسط یوزر ماهواره اراده بشه این کانالها می تونن برنامه هاشون رو به خورد مصرف کننده برسونن و........ ، شماباید با تهیه منابع مختلف بتونین بطور غیر مستقیم در همسرتون انگیزه مبارزه با نفس رو ایجاد کنین و به موازات این هم بتونین بستر مناسبی رو واسه جواب دهی به نیازهای متنوع جنسی شون مهیا کنین .
    لا مذهب این برنامه های سکس به قدری حساب شده تهیه شدن ، از لحاظ تحریک کردن بیننده ، که هر بیننده ای رو پای تلوزیون میخکوب و معتاد می کنن . و خیلی از مردها رو به تجربه کردن روشهای غیرمتعارف جنسی ارائه شده در این برنامه ها سوق میدن .
    من خیلی شنیدم از اطراف که حتی مردهای بالای 50 - 60 و حتی 65 سال هم به دیدن این فیلمها عادت پیدا کردن .

8. 6 کاربر از پست مفید larg.62 تشکرکرده اند .

larg.62 (چهارشنبه 19 آبان 89)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    29
    دستاوردها:
    تشکرها
    158

تشکرشده 163 در 25 پست

Array

سلام،
    با تشکر از جنابLarg.62، یه سئوالی هست که خیلی دوست دارم جوابشو پیدا کنم و اون اینه که تماشای عکس ها و فیلمهای سکسی برای مردها چه مفهومی داره؟ ببینید اگه شوهرم بخواد فیلم سکسی ببینه، تا مثلا" در حین رابطه هردومون بیشتر تحریک بشیم، برام قابل درکه. ولی ناراحتی من از اینه که این اندام زنهاست که توی فیلم ها یا عکس ها مورد توجه شوهرم قرار می گیره. یعنی اگه با هم فیلم ببینیم و یه زن خوش اندام نشون بده، شوهرم می گه چه بدن قشنگی داره. این برام شدیدا" ناراحت کننده ست. به نظر شما این احساس من طبیعیه؟ یا مسخره س؟ من ظاهرم بد نیست... نمی دونم شایدم خوب باشه... اصلا" نمی دونم. اعتماد به نفسم کم شده. تا یه دختر زیبا و خوش اندام می بینم، بهش حسودیم میشه. آرزو می کنم کاشکی قد بلندی داشتم...کاشکی...

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 18 اردیبهشت 92 [ 16:23]
    سطح
    45
    Level completed: 3%, Points required for next Level: 194
    دستاوردها:
    تشکرها
    2,162

تشکرشده 2,174 در 573 پست

Array

اصلا سعی نکیند توی این وسواسهای فکری گیر کنید. جایی می خوندم دیگران چیزی رو در مورد شما فکر می کنن که شما خودتون در مورد خودتون فکر می کنید. پس بهتره در مورد خودتون مثبت فکر کنید.
    در این موراد با همسرتون زیاد صحبت نکنید تا حرمتهای بین شما شکسته نشود و او به راحتی در مورد اندام زنان دیگر پیش شما حرف نزند.
    ماهواره هم بهتره که نداشته باشید چون به قول LARG.62 عزیز کانالهای سکسیش 24 ساعته فعاله.
    دیدن این فیلمها فوق العاده اعتیاد اوره قدم اول رو که بر دارید تا اخرش می رین تا جایی که براتون مقدوره به صورت غیر مستقیم بدی دیدن این عکس و فیلمها رو به شوهرتون گوش زد کنید از تاثیرات روانی نخربی که داره تا گناه بودنش بسته به روحیات همسرتون بهش متذکر بشید
    موفق باشید

11. 3 کاربر از پست مفید sisili تشکرکرده اند .

sisili (چهارشنبه 19 آبان 89)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 03 بهمن 92 [ 20:26]
    سطح
    51
    Level completed: 55%, Points required for next Level: 90
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    259

تشکرشده 267 در 64 پست

Array

دوست عزیز آیسان جان...شاید نظر من با بقیه دوستان متفاوت باشه و فقط نظر شخصی خودم رو میگم:
    من معتقدم اگر چیزی رو به روش محروم کردن از یه انسان بگیری ناخوداگاه هر وقت موقعیتش پیش بیاد میره دنبالش...درست مثه بچه ای که یه وسیله خطرناک رو ازش دور میکنی اما به محض اینکه چشم بزرگترا رو دور میبینه میره دنبالش...
    شیوه ی ماهواره نداشتن و محروم کردن به نظر من اصلا صحیح نیست چون این وسیله هم مثه هزاران وسیله دیگه هم چیزای مثبت داره هم منفی... مثه همین اینترنتی که من و شما داریم استفاده میکنیم... و اگه قرار باشه شوهرتون به دنبال این جور مسائل باشه نیازی به ماهواره یا نت هم نیست و ....
    من الان خیلی فکر کردم و یادم اومد که شاید در طول 4 سال زندگی مشترکمون 7-8 بار با هم از این جور فیلم ها دیدیم و نمیذاشتم خیلی هم شوهرم تو بهر اون زنا بره اما وقتی متوجه شد من نسبت به این مسائل زیادی حساس نیستم حتا سی دی یا فیلمی هم که موجود بود داد دست خودم و دیگه یادم نمیاد هیچ وقت تقاضا کرده باشه یا به دنبالش باشه........
    سعی کن حساب شده کار کنی..
    موفق باشی.

13. 2 کاربر از پست مفید dorsa65 تشکرکرده اند .

dorsa65 (دوشنبه 20 دی 89)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    29
    دستاوردها:
    تشکرها
    158

تشکرشده 163 در 25 پست

Array

[align=justify]سلام، ممنونم از همه دوستان،
    درسای عزیز منم همین فکر رو می کنم. آخه تا کی می تونم در مقابل شوهرم بایستم و با خرید ماهواره مخالفت کنم؟ تا وقتی که شوهرم بزرگ بشه؟!!! تا وقتی که شیوه صحیح استفاده از ماهواره و اینترنت و... رو یاد بگیره؟ ظاهرا" اون روز هیچ وقت نمیاد...
    توی یه سایتی راجع به تنوع طلبی شوهرم نوشتم و یه آقای وکیلی به من گفتن که باید هر روز یه زن جدید باشم واسه شوهرم و اندامم رو همیشه رو فرم و جذاب نگه دارم. مشکل اینجاست که تو یه شهر کوچیک هستیم که هیچ امکاناتی نداره که مثلا" بدنسازی، شنا یا امثال اینا برم.
    صبح تا شب سر کارم با شوهرم. تو خونه که میام خسته ام و وقت ورزش کردن ندارم. اصلا" انگیزه ندارم. قبل از ازدواج درمورد خودم بهتر فکر می کردم. می دونستم خیلی دخترهای قشنگتر از منم هستن ولی مهم نبود برام. خواستگار زیاد داشتم. اوایل ازدواجمون شوهرم چه تعریفها که ازم نمی کرد: تا حالا دختری به زیبایی تو ندیدم... انگار خدا صورتتو نقاشی کرده... عاشق اندام قشنگتم و ... بعد از یه مدت می گفت: تو قشنگی فقط حیف که قدت کوتاهه... حالا هم میگه در کل خوبی...صورتت قشنگه... پاهات خیلی قشنگه و... ولی خوب اگه بخواد از یه دختر یا زن خوشتیپ که من نمی شناسم تعریف کنه و بگه چطوریه، یکی از آشناها رو که قدبلند و درشت اندام هستش رو مثال میزنه و میگه اون شکلیه. این کارش باعث شده روی اون زن هم حساسیت داشته باشم. البته به روی خودم اصلا" نیاوردم. کلا" نمی دونم دقیقا" از چه جور زنی خوشش میاد یه بار میگه قدبلند و درشت... یه بار میگه ظریف و باریک و بلند... یه بار میگه تپل مپل... خلاصه مرغ همسایه غازه!!! حالا اگه من بخوام از یه فیزیک مرد دیگه تعریف کنم، مطمئنا" دیوونه میشه!! البته من اصلا" اونجوری نیستم. [/align]

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 15 خرداد 91 [ 09:14]
    سطح
    35
    دستاوردها:
    تشکرها
    286

تشکرشده 286 در 114 پست

Array

تکاپو و تلاش شما واسه برآورده کردن تنوع طلبی همسر محترمتون واقعا جای تحسین داره.
    ولی بنظر بنده شما مشکلی ندارین ، منظورم اینه که مشکل رو در خودتون جستجو نکنین که مثلا شاید قدتون .... یا چهرتون ... یا خوشکل نیستن یا هزاران مورد دیگر . بنظر حقیر مشکل در دیدگاه همسرتون هست نسبت به " زن " که بعد کارکرد جنسی جنس مونث در نظرشون خیلی پررنگ هستش و به سایر ابعاد و کارکردهای معنوی همسر و هم رازشون بی تفاوت هستن .
    همسرتون از لحاظ اعتقادات مذهبی پایبند هستن یا.... ؟
    میتونین از طریق تحریک اعتقادات مذهبی شون ، از حرفاشون که شما رو زجر می د ه بطور غیر مستقیم آگاهشون کنین .

16. 3 کاربر از پست مفید larg.62 تشکرکرده اند .

larg.62 (پنجشنبه 20 آبان 89)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    29
    دستاوردها:
    تشکرها
    158

تشکرشده 163 در 25 پست

Array

[align=justify][align=justify]سلام دوستان،
    LARG.62 عزیز، خوشبختانه شوهرم به یه چیزی اعتقاد کامل داره و اون اینه که هر کسی خیانت کنه، خیانت هم می بینه. همیشه میگه آدم باید در هر شرایطی نفس خودش رو نگه داره و خودش رو کنترل کنه. جالبه که بعضی وقتها از من خواهش می کنه که هرگز تنهاش نذارم و تحت هر شرایطی بهش وفادار باشم.
    شوهرم ترک زبون هستش و تا جاییکه من دیدم کلا" مردهای ترک تا حدی عاشق پیشه هستن. البته شاید فقط تو فامیل شوهرم اینجوری باشه! همه رو نمی دونم... مثلا" اگه از خانواده شوهرم کسی بفهمه که من از اینکه شوهرم دخترها رو نگاه می کنه ناراحت میشم، کلی بهم می خندن و میگن پس پسرها رو نگاه کنه!!! خوب همه مردها اینجورین!!! و...
    [/align]
    یه چیز دیگه اینه که اگه من از وفاداری مردی تعریف کنم حتی اگه اون مرد برادر شوهرم باشه. شوهرم میگه اینقدر بااطمینان حرف نزن. یعنی فکر می کنی اگه تو یه موقعیت خاصی (یه جای دور (برادر شوهرم هر چند سال یه بار سفر خارج از کشور میره) که کسی هیچ بویی نبره با یه دختر خیلی زیبا) قرار بگیره، کاری نمی کنه؟ خیانت نمی کنه؟ هر مردی باشه این کار رو می کنه.
    وقتی می گم تو چطور؟ تو هم این کار رو می کنی؟ میگه نه. تحت هیچ شرایطی. میگم خودت میگی هر کسی باشه خیانت میکنه. میگه من نه. مطمئن باش. قسم می خورم و...
    شما جای من باشین باور می کنید؟ آخه خودش با این حرفهاش!!! من مشکوک می کنه.[/align]

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)