به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2
    مدیران انجمن آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 30 خرداد 02 [ 12:14]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 25.0%
    دستاوردها:
    VeteranSocialRecommendation Second ClassTagger First Class50000 Experience Points
    تشکرها
    13,202

تشکرشده 14,121 در 2,560 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array

قبول اشتباهات و لبخند ...

اگر چنين خواهيد كرد ضرر نخواهيد كرد.
    بين خودمان بماند، به من بگوييد، اگر بدانيد و مطئمن باشيد كه زنتان حدوداً 70 درصد مقصر است و اشتباه مي كند، با اين حال از او معذرت خواهي كنيد و بگوييد متأسفيد، چه اشكالي دارد؟

و چناچه او 99 درصد اشتباه مي كند( و اغلب هم همين طور است!) بگوييد متأسفيد، اوخيلي زود متوجه اشتباهش خواهد شد. در زندگي زناشويي آنچه كمتر اهميت دارد اين است كه حق با چه كسي است و چه كسي اشتباه مي كند، به خاطر اينكه هر دو طرف صدمه مي بينند.

اگر او هم از شما بياموزد و كار شما را تلافي كند و گهگاهي هم او از شما بخاطر رفتارش عذرخواهي كند، آيا فكر نمي كنيد اين رفتار متقابل همچون موسيقي، گوش هاي شما را نوازش خواهد داد؟

اشبتاهات، بهترين معلمان هستند، بنابراين از هر حادثه اي كه زنتان ناراحت و ناخشنود مي سازد، درس بگيريد و بياموزيد.

بفهميد كه دليل اصلي ناراحتي او درآن زمان چه بوده است. به احتمال بسيار زياد، علت ناراحتي او بخاطربعضي از مسائل احمقانه و كم اهميت است.

به عنوان مثال مي تواند، تنها ناشي از حس حسادت يا بي حوصلگي و خستگي باشد.

زماني كه اوضاع سخت و دشوار مي شود .... به سختي ها و ناملايمات لبخند بزنيد!

لبخند بزنید ، همسران با احساس
    ...

يك لبخند، چهرة شما را زيباتر و جذابتر مي سازد و اين كار هم خرجي ندارد. بخنديد و دنيا هم به شما خواهد خنديد، ولي اگر نخنديد، اين تنها شما هستيد كه مي گرييد.

ما لبخند نمي زنيم به خاطر اينكه خوشحال هستيم، ما خوشحال هستيم به خاطر اينكه لبخند مي زنيم. هميشه اين گفته را به خاطر داشته باشيد.

من اندوهگين و غمگين بودم به خاطر اينكه كفش نداشتم، تا اينكه مردي در خيابان را ديدم كه پا نداشت. نسبت به آنچه كه داريم و دارا هستيم و به داشته هاي خود فكر كنيد، از خداوند براي تمام داده ها و نعمت هايي كه به ما ارزاني داشته تشكر و قدرداني كنيد و لبخند بزنيد. خدا شكر بگوييد! يك كم بلند تر، لطفاً!

لبخند زدن يك امر واگير دار ومسري است. در ابتدا همسرتان در مورد انگيزه و علت لبخند زدن شما ترديدخواهد كرد نگران نباشيد، اجازه دهيد كه لبخند از مغز و قلبتان تراوش كند.

او مطمئناً نخواهد توانست بعضي از مشكلات احمقانه و كاري شما را حل كند، پس چرا با يك چهرة ترشرو به خانه بياييد و به خاطر داشته باشيد كه اگر در حالي كه فكرتان مشغول كار و گرفتاري تان است وارد خانه شويد و بد اخلاق و بد عنق باشيد، يك عمر باعث خواهد شد كه اوضاع از آنچه كه هست بدتر شود.

در اين مواقع سوت زدن مي تواند مؤثر و مفيد باشد! به دوستان خوبي كه داريد فكر كنيد. من دوستاني دارم كه فكر كردن باعث مي شود كه احساس شادي و خوشبختي و جوان تر بودن، كنم.

پس بروي صفحة ذهنتان حك كنيد كه: يك لبخند، روشي ارزان و مناسب براي بهبود و ارتقاي چهره و قيافه تان است.

قدر زحمت همسرتان را بدانيد و از او قدر داني كنيد، بعد ببينيد كه اين كار شما چه تأثيري خواهد داشت!

2. 3 کاربر از پست مفید بالهای صداقت تشکرکرده اند .

بالهای صداقت (چهارشنبه 12 آبان 89)

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,661

تشکرشده 36,001 در 7,404 پست

Array

RE: قبول اشتباهات و لبخند ...

بالهای صداقت عزیز

خدا قوت به شما به خاطر مقالات و مطالب مفیدی که ارائه می کنید .

ضمن تشکر ، یاد آور می شوم که منبع را فراموش کرده اید قید کنید ، لطفاً زحمت کشیده منبع را در پست بعدی ذکر فرمایید تا در ذیل مقاله وارد کنیم

با تشکر

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)