سلام به همه من تازه وارد اين تالار شدم.
كم آوردم از همه كس و همه چيز حداقلش شما جواب منو بديد .
بگيد بايد چيكار كنم ؟ من از پارسال عاشق يه پسر شدم با پيامك بهش گفتم كه چقدر بهش علاقه دارم. امام اون هيچ جوابي نداد و فقط گفت نه و گفت ديگه بهش پيامك ندم تا رسيد به امسال ازش براي كمك به درسم كمك خواستم برام ميل فرستاد و شماره جديدش رو برام گذاشت كه در صورت تمايل باهاش تماس بگيرم . منم تماس گرفتم .خيلي باهام خوب صحبت كرد بعد اينكه صحبتمون تموم شد پيامك داد كه اگه كارم داشتي هم به اين خط ميتوني زنگ بزني هم خط پارسالم منم كه اصلا باورم نميشد اين همون عشق پارساله منه كه اين قده مهربون شده هيچي موضوع گذشت و خيلي باهم سنگين برخورد ميكرديم تا كار درسم تموم شد آخرين روزي كه داشتم از پيشش مي اومدم گفت در صورت تمايل هروقت كه بخوام ميتونم بهش پيامك بدم بعد خداحافظي كرديم ومنم اومدم خونه .وقتي رسيدم خونه درجا پيامك داد كه تو درمورد من چي فكر ميكني منم گفتم هيچي مگه برات مهمه گفت ميخوام بدونم منم گفتم پارسال يكبار گفتم نسبت بهت چه احساسي دارم . گفت آخه نميشه الان سن ازدواج من نيست و تو درمورد من هيچي نميدوني بعد گفت من هيچ احساسي بهت ندارم منم ديوانه شدم گفت باهم دوست باشيم يه مدت خيلي كم دوست بوديم تا اينكه يك روز اس داد و گفت ديگه بهم اس نده منم از اون روز تا به امروز كارم فقط شده گريه كردن كه چرا دوباره تنهام گذاشت و رفت دارم ديوانه ميشم هروزهم سردرد شديد دارم حالم از خودم بهم ميخوره كه چه مشكلي داشتم كه اون هيچ علاقه اي بهم نداره حالا از شما ميخوام كه كمكم كنيد كه چيكار كنم ؟ اينو ميدونم كه فراموشش نميتونم بكنم.