به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 22
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 27 بهمن 93 [ 22:00]
    سطح
    46
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 114
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    6

تشکرشده 6 در 5 پست

Array

* بعد از 2 سال می خوام دوباره برم سراغش، اما نمی دونم...

سلام به همگی. رابطه ی من با یه خانمی تقریبا 2 سال پیش قطع شد.(یه رابطه ی 5 ساله) من بعد از اون موقع 2 3 بار پارسال اس ام اس دادم اما جواب نداد. اما اصلا زنگ نزدم چون نمی خواستم آرامششو و چیزی که می خواد رو بهم بزنم... رابطه از طرف اون قطع شد. البته اشتباه بیشتر از من بود نه اون. نه اشتباه خیلی بزرگ...اما خوب، سر یه سری لج و لجبازی هم چی بهم خورد، اونم بدجور... بگذریم... بعد از این مدت دیدم که واقعا نمی تونم از فکرش بیرون بیام... الان می خوام موقع امتحانش برم دانشگاه ببینمش و باهاش چند دقیقه ای حرف بزنم. خودم برم جلو و ازش اینو بخوام؟ یا اینکه از دوستی بخوام که بره و ازش بخواد... نمی خوام یهو منو دانشگاه ببینه هول کنه یا اینکه منقلب بشه و جلو دوستاش ضایع بشه. من حتما باید باهاش حرف بزنم... موبایلش قطعه. خونه نمی خوام زنگ بزنم که جلو پدر و مادرش... راه دیگه ای هم برا تماس باهاش ندارم. فقط دانشگاهش... ممکنه الان با کسی دوست باشه، ممکنه نباشه... به نظرتون از دوستم بخوام که بره بهش بگه که من بعد از امتحان یه جا منتظرم که باهاش حرف بزنم، این فکر بدیه یا نه، یا فکر می کنین خودم باید برم و ازش بخوام که چند دقیقه ای باهم صحبت کنیم و این مسئله ای هست که باید خودم حل کنم؟ ممنون...

یا اصلاً این کار ها رو بی خیال بشم و یه راست برم پیش پدرش و قضیه خواستگاری رو مطرح کنم، چون درسم تموم شده، چند ساله که کار دارم، سربازی ندارم، و 25 26 سالم هست. نمی دونم عکس العمل پدرش چیه؟ با پدرش حرف بزنم؟ با مادرش؟ با داییش؟ با خودش... الان بعد از 2 سال، و قطع ارتباط، کدوم کار من درست تره؟ اول صحبت با خودش؟ یه راست صحبت با خانواده ش؟ چی؟ ممنون از همه...

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    46
    دستاوردها:
    تشکرها
    6

تشکرشده 6 در 5 پست

Array

RE: بعد از 2 سال می خوام دوباره برم، اما نمی دونم...

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_mhmh
    سلام دوست عزیز می تونم بپرسم ارتباطتان به چه دلیلی قطع شده است؟ چون یک رابطه ی 5 ساله به این سادگی ها معمولا قطع نمی شود
    سلام. والا راستشو بخواین من خودمم نفهمیدم. سر یه لجبازی بچگانه. یه هفته به تماسهاش جواب ندادم... گفتم، اشتباه از من بوده... بعدش همه چی قر و قاطی شد. بعد هم گفت دیگه نمی تونه و از این حرفای که همه می زنن... منم هر چی تلاش کردم که بهم نخوره، اون تصمیمشو گرفته بود انگار. 4 سال از من کوچیکتره. از اون به بعد هم تماسی از جانب اون نبوده! من 2 3 بار اس ام اس دادم کلاً، که جواب نداد... هنوز نمی تونم قبول کنم یه رابطه ی 5 ساله اینجوری تموم بشه! تلفنی! نه رو در رو! نمی دونم والا. الان هم 2 سال گذشته و من واقعا اذیتش نکردم تو این 2 سال. می خواستم به فضا و زمان و آزادی که می خواست برسه... هنوز نتونستم از سرم بیرونش کنم، دوسش دارم. مادرش می گفت این یه عشق بچگانه بوده و... برم دنبال زندگیم! اما برای من نبوده چون بعد از اون 5 سال و این 2 سال، هنوزم نظرم همونه...

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    46
    دستاوردها:
    تشکرها
    6

تشکرشده 6 در 5 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط پاييز باراني
    سلام
    دوست عزيز به نظر من قبل از هر کاري اول سعي کن با خودش صحبت کني .
    شايد تو اين 2 سال با کسه ديگي رتباط برقرار کرده يا نامزد کرده
    و مطمئن شو که اين خانومم هنوز به تو علاقه مند باشه. ؟؟؟؟
    وقتي مطمئن شدي اونم دوستت داره بعد در مورد ازدواج صحبت کن ببين معياراتون براي ازدواج بهم ميخوره يا نه .آخه بين دوستي و ازدواج خيلي تفاوت وجود داره .صحبت يک عمر زندگي .
    به نظرتون از دوستم بخوام که بره بهش بگه که من بعد از امتحان یه جا منتظرم که باهاش حرف بزنم، این فکر بدیه یا نه، یا فکر می کنین خودم باید برم و ازش بخوام که چند دقیقه ای باهم صحبت کنیم و این مسئله ای هست که باید خودم حل کنم؟؟؟ نمی خوام یهو منو دانشگاه ببینه هول کنه یا اینکه منقلب بشه و جلو دوستاش ضایع بشه. من حتما باید باهاش حرف بزنم... موبایلش قطعه...

ممنون از همه...

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    46
    دستاوردها:
    تشکرها
    6

تشکرشده 6 در 5 پست

Array

RE: | خیلی تنها

نقل قول نوشته اصلی توسط خیلی تنها
    سلام دوست عزیزم

به نظرتون از دوستم بخوام که بره بهش بگه که من بعد از امتحان یه جا منتظرم که باهاش حرف بزنم، این فکر بدیه یا نه، یا فکر می کنین خودم باید برم و ازش بخوام که چند دقیقه ای باهم صحبت کنیم و این مسئله ای هست که باید خودم حل کنم؟؟؟ نمی خوام یهو منو دانشگاه ببینه هول کنه یا اینکه منقلب بشه و جلو دوستاش ضایع بشه. من حتما باید باهاش حرف بزنم... موبایلش قطعه...
    راستش من فقط میتونم نظر شخصی خودم رو بدم و مسلماً شرایط برای هر فرد متفاوته ؛ ضمن اینکه شما اطلاعات زیادی از شرایط ندادین؟
    برای چی میخواین دوباره با ایشون صحبت کنین؟ معذرت خواهی؟ حل کردن مشکل قدیمی؟ اینکه از احساس ایشون بعد از این مدت با خبر بشین؟ و . . .

فکر میکنم سوال اصلی شما نحوه ی جلو رفتن شما باشه ؛ نظر شخصی ام در عمومی ترین فاز و بدون درنظر گرفتن تفاوت های قطعی فردی-شرایطی اینه که اقدام از طریق دوستتون اصلاً خوب نیست
    راستی موقع امتحان ها دوران حساسیه (خودتون که بهتر میدونین) ؛ پس چرا تا الآن (موقع امتحان ها) تصمیم به اقدام نگرفتین؟

این نظر شخصی من بود ؛ امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم ؛ باز هم دوستان نظرات بهتری خواهند داد ؛ امیدوارم هر تصمیمی می گیرین موفق باشین
    هم می خوام بدونم بعد از این مدت نظرش چیه؟ هم صحبت دوباره و می خوام اگه کسی نیست تو زندگیش یه فرصت دیگه... اگه بخواد، اگه نه هم که هیچی... والا فکر کردم موقع امتحانا چون همیشه خیلی شلوغه، موقع بهتریه که جلب توجه هم کمتر میشه تا یه روز معمولی که تابلو تره... خودمم نمی دونم چرا الان یه دفعه به فکر افتادم... ممنون از راهنماییتون...

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 13 بهمن 90 [ 01:46]
    سطح
    33
    Level completed: 30%, Points required for next Level: 105
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    357

تشکرشده 353 در 156 پست

Array

سلام دوست عزیز
    تاکید می کنم که این نظر منه و کارشناسی هم نیست اما به نظر من ایشان اگر می خواستند ارتباط بگیرند جواب اس ام اس می دادند یا موبایلشو قطع نمی کرد یا به هر حال به یک طریقی ارتباط می گرفت چون 2 سال گذشته به نظر من به احتمال زیاد تمایلی نشان نخواهد داد.اما اگر واقعا می خواهید اینکار را انجام بدید به نظرم با خودش صحبت کنید و واسطه ای نفرستید.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 13 بهمن 91 [ 23:57]
    سطح
    53
    Level completed: 17%, Points required for next Level: 167
    دستاوردها:
    تشکرها
    564

تشکرشده 574 در 212 پست

Array

سلام!
    دوست عزيز از اينكه بعد از اين مدت به فكر افتادين معلومه كه هيچ وقت فراموش نكردين ولي همانطور كه خودتون گفتيد رابطه قطع شد.پس اولين راه اينه كه بايد وصلش كنيدحالا اين اتفاق يا ميتونه با يه صحبت با خودش باشه(اگه اعتماد به نفس كافي و تحمل هر عكس العملي رو داريد!)يا ميتونيد در ضمن خواستگاري از پدش يا اطرافيان(دخترا به حرف پدر و دائيشون بيشتر گوش ميدن:تجربه شخصي!)در حال خواستگاري بخواين كه قبلش يا تو مجلس(البته اگه راهتون داد)يه صحبتي داشته باشيد واول درباره دليل رابلطه اي كه خراب شد توضيح بديد.چون در صورتيكه اونم مثل شما بي طرف و برنامه باقي مونده باشه اولين چيزي كه بايد بينتون حل بشه همينه .چون خودش ممكنه زمينه ساز اختلافها يا عدم تفاهمهاي بيشتري درآينده باشه(شما كه اينجا چيزي نگفتيد!)تا ما بدونيم .ممكنه هنوز از دست شما دلخوري داشته باشه و اين رو تصميم گيري اش تاثير بگذاره.
    موفق باشيد!

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    46
    دستاوردها:
    تشکرها
    6

تشکرشده 6 در 5 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط lvlahtab
    سلام
    شما چرا یه هفته جواب تلفن ندادین؟حرفتون شده بود یا همینجوری اینکارو کردین؟
    اگه همینجوری باهاش رابطه تونو قطع کرده بودین که خیلی بدتره.من جای اون دختر خانم بودم حالا حالا ها هم اگه میومدین سراغم بهتون محل نمیذاشتم.
    ببین اگه دوستتو بفرستی مطمئنا بهش میگه نمیخواد باهات حرف بزنه
    به پچدرشم بگی شاید همینطور باشه.
    منظورم اینه که با واسطه باهاش حرف نزن.جلو دیگران و موقع امتحانات هم سراغش نرو
    بزار امتحان اخرشو بده همون روز ببینش.ولی منتظر خوشامد گویی از طرف اون نباش.باید مدتی نازشو بکشی.
    اونم تازه اگه میلی به ادامه رابطه و ازدواج با شما داشته باشه
    موفق باشید
    سلام. ممنون از همه بابت جوابها. لطف می کنید... ما یه سری بحث جزئی داشتم که سر لج و لجبازی به اونجا کشید که من جواب ندادم... البته اونم تا حدی مقصر بود اما مقصر اصلی در این رابطه من بودم. نمی دونم. موافقم که موقع امتحانا نرم. شایدم اصلاً نرم. نمی دونم والا. اینجوری که شما میگین امیدی نیست!

مثه اینکه تنهایی بعضی وقتا گزینه ی بهتریه!

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 27 دی 92 [ 02:28]
    سطح
    48
    Level completed: 36%, Points required for next Level: 128
    دستاوردها:
    تشکرها
    1,129

تشکرشده 1,123 در 399 پست

Array

سلام
    ما(من!) نگفتیم امیدی نیست.من گفتم انتظار نداشته باشین با آغوش باز ازتون استقبال کنه.
    شاید زحمت داشته باشه از دلش دربیارین.
    در هر حال تصمیم نهایی به عهده خودتونه برین یا نه

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    46
    دستاوردها:
    تشکرها
    6

تشکرشده 6 در 5 پست

Array

ممنون. به یه بنده خدایی گفتم بره آمار بگیره ببینه با کسی هست یا نه!! از 2 منبع غیر موثق خبر رسیده که با کسیه! (گفتن فاب هست!!!) حالا راست و غلطش الله اعلم. بعد از این حرفای شما و این خبر مبهم و فکر کردنا، تصمیم گرفتم یه ایمیل بزنم، بگم می خواستم بیام ولی نیومدم چون نمی خواستم آرامششو بهم بریزم موقع امتحانا و اینکه یه چیزایی شنیدم... و دلیل دیگه ای نداره نیومدنم... اگه 1 هزارم در صد هم علاقه ای یا کششی باشه حداقل یه جواب کوتاه میده. اگه هم نه، به نظرم رفتنم با این اوصاف کار اشتباهیه... نمی دونم دیگه!

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    46
    دستاوردها:
    تشکرها
    6

تشکرشده 6 در 5 پست

Array

یعنی شما میگین با اینکه 2 سال هیچ تماسی نبوده از طرف اون و با هم هیچ رابطه ای بعد اون مدت نداشتیم و بعد از آمارگیری من!!! که درصد درستُ غلط بودنشو نمی دونم، اما احتمالشو میدم که... بازم برم پیشش؟ بهش به نظرتون چی بگم؟! اصلاً برم خلاصه یا نرم با این اوصاف؟! اگه میرم موقع امتحانا برم؟! سر صندلیش یعنی برم خفتش کنم؟ ضایع نیست؟! موندم...

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)