به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 49
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 19 بهمن 89 [ 15:48]
    سطح
    31
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 72
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    44

تشکرشده 44 در 21 پست

Array

فایده خوب بودن در این اوضاع بد جامعه چیه؟

از بچگی یادمون دادن اینکارو بگن-اینکارو نکن-این کار خوبیه-این کاربدیه-ما هم عین بچه آدم به حرفشون گوش کردیم-با چشم وگوش بسته بزرگ شدیم وکارای اشتباه نکردیم.
    رفتیم دانشگاه بهمون فهموندن با پسرجماعت دوست نمیشی گفتیم باشه-از این ور و اون ور –دوست آشنا همش دیدیم و شنیدیم که فلانی کار بدی کرد با فلانی دوست شد-ماهم گفتیم باشه وکاربد نکردیم.

اما اینهمه ادم خوبی بودیم نتیجش چی شد؟

حرف اصلی من اینه:

من به عنوان یه دختر که رابطه دوستی با جنس مخالفو تجربه نکردم-چرا باید اینکارو در اینده هم نکنم وقتی احتمال 90% همسر اینده من این رابطه رو داشته؟؟؟ و واسم چه تضمینی وجود داره که گیر همچین ادمی نیفتم؟
    پس نتیجه جز اینه که منم باید همرنگ جماعت بشم ؟

البته منظورم رابطه های دوستی بی هدف و با قصد خوشگذرونی نیست-منظورم تجربه کردن رابطه ایه که ممکنه قصد ازدواجی توش باشه

2. کاربر روبرو از پست مفید design تشکرکرده است .

design (پنجشنبه 04 شهریور 89)

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    سه شنبه 30 خرداد 02 [ 12:14]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 25.0%
    دستاوردها:
    VeteranSocialRecommendation Second ClassTagger First Class50000 Experience Points
    تشکرها
    13,202

تشکرشده 14,121 در 2,560 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array

RE: فایده خوب بودن در این اوضاع بد جامعه چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط M_d
    سلام خدمت خواهران و برادران پاك زي و گل خودم،

دوستون دارم به خداديد من رو نسبت به زندگي عوض كرديد عزيزان دلم خدا رو شاكرم كه با شماها آشنا شدم.:D
    بريم سر اصل مطلب،تمامي اين مطالب رو خودم نوشتم پس ديگه اديت نميكنمش و از وبلاگم مستقيم كپي پيست ميكنم،
    يا حق به اميد تو

" فساد،پنهان در پرده­ي حجاب "

به نام خداوند پاك كه پاكي را سرلوحه­ي زندگي آدمي قرار داده است

مقدمه:
    امروزه كشور عزيز ما با خطري جدي روبروست،
    خطري كه غيرت رو روبه نابودي ميبرد،پاك بودن رو به تمسخر ميگير و بي ترديد يك ملت رو به سمت فنا سوق ميدهد،
    و آن خطر چيزي نيست جز فساد و آن هم از نوع پنهان در پرده­ي حجاب!
    بارها خواسته­ام اين مطلب را بنويسم،ولي هر بار يا منصرف شدم و يا بعد از نوشتن آن را پاك كردم،
    ولي بعد از شنيدن مطالب ديگران در اين رابطه كاسه صبرم لبريز شد و اقدام به نوشتن كردم.
    لازم به ذكر است كه بگويم سر صحبت بنده با آن دسته از جنث مونث است كه تاثير گذار در فساد هستند،
    خدايي نكرده سوء تفاهم نشود و دختران و زنان پاكدامن برداشت بد نكنند و بدانند آنها شامل حال اين مقاله نميشوند.
    بيش از اين وقتتون رو نميگيرم و ميرم سراغ اصل مطلب.

اصل مطلب:

تا كنون به اين موضوع فكر كرده­ايد كه چه مقدار در كشور ما خيانت زن به شوهر انجام ميگيرد؟
    آيا هيچوقت به ذهنتان خطور كرده است كه دختران مجرد قبل از ازدواج بارها رابطه­ي ج.ن.س.ي را تجربه ميكنند؟
    ميدانستيد همين دخترها در آينده ازدواج ميكنند؟به نظر شما چطور ميتوانند گذشته­ي كثيف خود را فراموش كنند،
    به نظر شما حجابي كه در ايران وجود دارد واقعي است؟
    آيا حجاب فقط بايد براي مو و دست و بدن باشد؟
    نميخواهم تصور كنيد اينجا كلاس زبان عربي است ولي ريشه­ي كلمه­ي حجاب،حجب است،به معني حيا،
    پاكدامني نتيجه­ي حجب و حياست،اما بر چند درصد از دختران ايراني،مخصوصا .......،ميتوان با جرات برچسب پاكدامني زد؟
    آيا همه پاكدامن هستند؟

مسلما خير حتما ميپرسيد چرا؟چشم،به طور كامل برايتان شرح ميدهم.
    همه روزه در خيابانها و مكانهاي عمومي دختران و زنان زيادي را ميبينيم،
    همينطور پسراني زيبا روي و غرب زده كه با استفاده از ابزاري به اسم مد و فشن 50% فساد رو به عهده ميگيرند.
    خانمي متاهل در خيابان متوجه ميشود كه پسري او را تعقيب ميكند،اهميت نميدهد تا پسر منصرف شود،
    اما نه،انگار قصه سر دراز دارد،خانم به صورت پسر نگاه ميكند،درون او زيبايي را پيدا ميكند و درون خودش آتش شهوت و هواي نفس را!
    پسر نزديكتر ميشود و سر صحبت را باز ميكند،به خانم ابراز علاقه ميكند و زن خود فروخته از فرط هواي نفس بي اختيار و بدون در نظر گرفتن همسر خود شماره­ي پسر را ميگيرد،
    به خانه بر ميگردد،اما ظاهرا در رفتار او تغييراتي بوجود آمده است،
    به اتاقش ميرود و روي تخت دراز ميكشد،همسر بيچاره­ي او بي خبر از همه جا گمان ميكند زنش خسته است و نياز به استراحت دارد،
    اما در فكر زن چيز ديگريست،شور و شوقي همراه با عذاب وجدان،
    شبهايي را با فكر آن جوانك ميگذراند،يك روز بالاخره تصميم ميگريرد با او تماس بگيرد،خلاصه بعد از چند بار تماس و ملاقات به گناه و خيانت تن ميدهد و عملا خودش را تباه ميكند،
    مشابه اين جريانات در جامعه­ي ما زياد اتفاق ميافتند،

اما مقصر اصلي دختراني هستند كه قبل از ازدواج خود را پاكدامن معرفي ميكنند در صورتي كه بارها تن به رابطه­ي جنسي دادند،
    مقصر آنانند كه تا وقتي صحبت دوستي با پسري است حاضرند همه كار بكنند و از حيا و عفت صحبتي به ميان نيست اما هنگام ازدواج خود را همرديف حضرت مريم ميدانند (بلا تشبيه)
    كافي است فقط يكبار داستانهايي رو كه در اينترنت هست بخوانيد تا خودتون متوجه اين قضيه بشويد،
    حتي خود دختران،بدون ذره­اي شرم و حيا،ميآيند و جريان رابطه­ي جنسي با دوست پسرشان را مينويسند،
    يا اصلا بنشينيد پاي صحبت بعضي افرادي كه تجاربي در اين ضمينه دارند،
    بعنوان مثال يه دخترخاله و پسرخاله بودند با اختلاف سني 4 سال (دختر بزرگتر از پسر)
    اين 2 تا با هم رابطه­ي جنسي دارند و تا فرصتي گير ميارن به اهداف شوم و پليد نفساني خودشون ميرسن،
    حال تصور كنيد اين دختر ميخواهد تشكيل زندگي دهد،
    ميخواهد بر شوهرش بوسه بزند با لبي كه قبلا با فرد ديگر بصورت غير شرعي در تماس بوده است،
    ميخواهد شوهرش را در آغوش بگيرد،با دستان و بدني كه قبلا بدن يا بدنهايي رو لمس كرده است،
    ميخواهد به كودكش شير بدهد با سينه­هايي كه قبلا نامحرماني به آنها دست زده­اند،
    البته همه ميدانيم كه خداوند توابين را دوست دارد،ولي اگر اين افراد توبه كنند كه بنده شك دارم،
    اين دخترها همانهايي هستند كه بعد از ازدواج نيز به شوهرخود خيانت ميكنند،
    اينها همانهايي هستند كه اسم دختر ايراني را در اذهان مخدوش ميكنند،

به راستي از كجا ميتوان گذشته­ي دختر را فهميد،دختري كه فساد خود را زير چادر پنهان ميكند،
    اين يعني خر در پوست شير،اين يعني گول زدن،اين يعني سوء استفاده از حجاب،
    دوستي داشتم كه ميگفت يكي از دوستان دخترش كه همواره حجاب داشت و ادعاي دين و ديانت ميكرد شبها با او تماس ميگرفت و تقاضا ميكرد كه او را ارضا كند،
    به نظر شما اين چيزي جز فساد در پرده­ي حجاب است؟
    چرا دختر و پسرهايي كه با هم دوست هستند انقدر راحت از طرف اقوامشان حمايت ميشوند؟
    ميشناسم بسيار پسرهايي رو كه در جشن تولد دوست دخترشان حضور داشتند و از طرف خاله عمه و يا مادر دختر تحسين ميشدند به خوبي و آقايي.
    دخترهاي زيادي هستند كه قبل از ازدواج رابطه­ي جنسي رو تجربه ميكنند.واي بر ما،واي بر ما،حتي تصور اينكه بخواهيم همچين دختري را بعنوان همسر انتخاب كنيم نيز ما را آزار ميدهد.
    چرا يك دختر به خودش اين اجازه را ميدهد كه بتواند به خواسته­هاي شيطاني يك پسر تن بدهد؟
    ايراد كار از كجا سرچشمه ميگيرد؟فرهنگسازي غلط در جامعه­ي ما؟يا شايد از ابتدا اين معضل در ايران و ايراني وجود داشته است؟
    از كجا ميتوان همسري پاكدامن انتخاب كرد؟به راستي چطور ميتوان به صداقت دختر در گذشته­ي او پي برد؟
    آيا علم آنقدر پيشرفت كرده است كه اگر دختري ارتباط جنسي از راه غير طبيعي داشت بتوان به آن پي برد؟
    بر فرض كه امكان پذير باشد،از كجا ميتوان به صحبتهايي كه بين او و ديگر پسران رد و بدل شده است پي برد؟
    بنابراين بايد از ريشه اين معضل را ريشه كن كنيم،آيا ميشود؟
    هر از گاهي از نوشتن اين مقاله پشيمان ميشوم،ميگويم آخر چه سود؟چند نفر از نوشته­هاي بنده درس ميگيرند؟
    اما به نظر من بايد از يك جا فرهنگسازي صحيح آغاز بشه،
    شنيديد ميگن از هر دستي بدي از همون دست پس ميگيري؟يا ضرب المثل ديگري كه ميگه هر چي بكاري همون رو برد�%

4. 3 کاربر از پست مفید بالهای صداقت تشکرکرده اند .

بالهای صداقت (شنبه 30 مرداد 89)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 13 خرداد 02 [ 09:29]
    سطح
    65
    Level completed: 81%, Points required for next Level: 57
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    69

تشکرشده 71 در 22 پست

Array

با سلام
    واقعا این سوال design برای خیلی ها و گاهی اوقات خودم نیز پیش اومده، که چرا من باید تحمل کنم؟ دوستی که هیچ، چرا غریزه ی ج ن س ی خودم رو ارضا نکنم؟ چرا دیگران فکر کنن من عرضه ندارم؟ چرا فکر کنن من توانایی بی بند و باری رو ندارم؟ چرا اینقدر با خودم کلنجار برم تا بلکه این افکار و احساسات رو کنترل کنم؟

من برای خودم و دیگر دوستان (اگه قابل بدونن) جواب های اساس و قابل قبولی دارم:
    - عقاید، باور ها، ایمان
    - من یک مسلمانم و به دینم و به راهم عشق میورزم. مکتبم برای من حد و قصور و قوانینی را مشخص کرده و من چون این مکتب را برگزیده ام و به تمام آن عشق میورزم پس اینرا قبول کرده که این روابط من مضر است، هم در این دنیا و این جامعه و هم در آخرت.
    من به رب و الهم عشق میورزم و او نیز به من عشق میورزد، آیا درست است که من او را ناراحت کنم در حالی که او خالق من است و طبیب من است و از نهان من آگاه است و روزی مرا هر روز میدهد؟
    تلک حدود الله فلا تقربوها
    تلک حدود الله فلا تعدودها
    پس من حرمت حریم او را نمیشکنم.

- هیچ لذت استقامت، پایداری و قربانی دادن و قربانی شدن در راه ارزش ها و اهداف را چشیده اید؟ و یا شنیده اید؟ هیچ میدانید که این همان رمز ماندگاری انسان های بزرگ در تاریخ است؟ هیچ میدانید این دلیل موفقیت های بزرگ است؟
    هیچ دانسته اید که این بزرگترین عزت نفس است؟
    همین امروز که به پیشنهادی (هر جند با کنایه) جواب رد دادم، چقدر به خودم بالیدم.
    من به خودم می بالم و من ارزشمندم چون بر اهدافی که با آگاهی و اختیار و عشق انتخاب کرده ام پایداری میکنم.

- من با دوست شدن با یک دختر در واقع دامن پاکم را آلوده کردم و دیگر نمی توانم در فردایم پدر پاکی برای بچه هایم باشم، دیگر نمی توانم خواهان مادر پاکی برای بچه هایم باشم، دیگر نمی توانم الگوی پاکی برای جامعه و بچه هایم باشم. در واقع من دیگر صفر نیستم، کارکرده ام! این چه مزیتی دارد؟؟؟؟؟ این از بزرگترین ارزش هاست، این پاکی است. این مزین شدن یک انسان به جواهرات نایاب است.
    هر چه آسمان تاریکتر باشد، ستارگان درخشانتر خوهند بود.

- با بودن با دختر دیگر من لذت داشتن اولین عشق و تنها عشقم را دارم و او فرمانروای قلبی است که تاکنون کسی به آن پای ننهاده است. همسرم ملکه قلبم است و او همیشه به من افتخار خواهد کرد و ما لذتی را تجربه خواهیم کرد که کسی آنرا نمیداند.
    design:
    [color=#FF4500]من به عنوان یه دختر که رابطه دوستی با جنس مخالفو تجربه نکردم-چرا باید اینکارو در اینده هم نکنم وقتی احتمال 90% همسر اینده من این رابطه رو داشته؟؟؟ و واسم چه تضمینی وجود داره که گیر همچین ادمی نیفتم؟[/
    color]
    [size=x-large]من پاک بودن را بخاطر پاکی میخواهم نه فقط بخاطر اینکه می خواهم با پاکان باشم

تازه این فقط یک سری مزایاست و جدا از آن همه معایبی است که قبلا مطرح شده و من نیز بعدا خواهم نوشت.
    خیلی دوست دارم بیشتر بنویسم اما ان شا الله وقتی دیگه.
    [/size]

شیفتگان پرواز را میل خزیدن نیست.

6. 9 کاربر از پست مفید Soheil.Aval تشکرکرده اند .

Soheil.Aval (پنجشنبه 04 شهریور 89)

عضو همراه

آخرین بازدید
    جمعه 30 مرداد 94 [ 18:18]
    سطح
    81
    Level completed: 69%, Points required for next Level: 156
    Overall activity: 4.0%
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    1,211

تشکرشده 1,247 در 437 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط design

از بچگی یادمون دادن اینکارو بگن-اینکارو نکن-این کار خوبیه-این کاربدیه-ما هم عین بچه آدم به حرفشون گوش کردیم-با چشم وگوش بسته بزرگ شدیم وکارای اشتباه نکردیم.
    رفتیم دانشگاه بهمون فهموندن با پسرجماعت دوست نمیشی گفتیم باشه-از این ور و اون ور –دوست آشنا همش دیدیم و شنیدیم که فلانی کار بدی کرد با فلانی دوست شد-ماهم گفتیم باشه وکاربد نکردیم.

اما اینهمه ادم خوبی بودیم نتیجش چی شد؟

حرف اصلی من اینه:

من به عنوان یه دختر که رابطه دوستی با جنس مخالفو تجربه نکردم-چرا باید اینکارو در اینده هم نکنم وقتی احتمال 90% همسر اینده من این رابطه رو داشته؟؟؟ و واسم چه تضمینی وجود داره که گیر همچین ادمی نیفتم؟
    پس نتیجه جز اینه که منم باید همرنگ جماعت بشم ؟

البته منظورم رابطه های دوستی بی هدف و با قصد خوشگذرونی نیست-منظورم تجربه کردن رابطه ایه که ممکنه قصد ازدواجی توش باشه
    نظر شخصی من اینه که دوستی با جنس مخالف مشکلات زیادی را هم در زندگی حال و هم در زندگی آینده فرد ایجاد میکنه .
    اما فکر میکنم شما به سنی رسیده اید که خوب و بد رو از هم تشخیص بدید . با توجه به تجربیات خودتون و راهنمایی هایی که تا الان به شما شده و مشاهده تجربیات دیگران میتونید نحوه زندگی خودتون رو انتخاب کنید .
    اجباری وجود نداره ، اگر فکر میکنید نگرفتن دوست پسر و ... هیچ فایده ای نداره میتونید برای خودتون یکیشو دست و پا کنید و بقول خودتون همرنگ جماعت بشید .
    موفق باشید .

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 19 بهمن 89 [ 15:48]
    سطح
    31
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 72
    دستاوردها:
    تشکرها
    44

تشکرشده 44 در 21 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط بالهای صداقت'
    .....
    نقل قول شما به شدت بی ربط بود ضمن اینکه من برداشت توهین امیزی از گذاشتنش کردم
    1.من دارم از اوضاع بد شرایط طرف مقابلم(پسرا) مینالم، والا که به خودم شک ندارم دارم ،اوردن مطلبی که از فساد در دخترا میاره،چه ربطی به من داره آخه؟؟؟
    2.من که خودم دارم میگم منظورم ارتباط دوستی به قصد ازدواجیه،والا که حتی از فکر دوستیهای بی هدف به قصد خوشگذرونی هم متنفرم.
    3.میشه یه نتیجه گیری از گذاشتن نقل قولتون بگین وربطش بدین به موضوعی که مطرح کردم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط 'Soheil.Aval
    - عقاید، باور ها، ایمان
    - من یک مسلمانم و به دینم و به راهم عشق میورزم. ...

- من با دوست شدن با یک دختر در واقع دامن پاکم را آلوده کردم و دیگر نمی توانم در فردایم پدر پاکی برای بچه هایم باشم، دیگر نمی توانم خواهان مادر پاکی برای بچه هایم باشم، دیگر نمی توانم الگوی پاکی برای جامعه و بچه هایم باشم. در واقع من دیگر صفر نیستم، کارکرده ام! این چه مزیتی دارد؟؟؟؟؟ این از بزرگترین ارزش هاست، این پاکی است. این مزین شدن یک انسان به جواهرات نایاب است.
    منم دلایل خودمو دارم واسه اینکه به رابطه اشتباه تن ندم (دلایل مذهبی واعتقادی روقبول دارم ولی در این فرصت اونا رو میخوام کناربذارم واز بعد روانی موضوعو بررسی کنم).
    درگیری ذهنی من در رودر رو قرار گرفتن با مخاطبم هست-واسه همینه که به تناقض رسیدم.والا با خودم،اعمالم،رفتارم مشکل ندارم که!!!

- یعنی وقتی همه بد میشوند،آیا خوبی بازم ارزش داره ؟
    - کی قدر پاک بودن منو میدونه،وقتی همه دارن بد میشن؟
    - اصلا خوب بمونیم واسه کی؟
    - طرف مقابلم اونقدر ارزش داره که به خاطرش پاک بمونم؟

و اما وقتی من پاک بمونم-از مخاطبمم انتظار دارم پاک باشه-ولی وقتی نیست-پس منم نباشم بهتره، نه؟

9. 3 کاربر از پست مفید design تشکرکرده اند .

design (شنبه 30 مرداد 89)

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,661

تشکرشده 36,001 در 7,404 پست

Array

design عزیز

بی هیچ توضیحی اول لینک زیر را بخون ، بعد با هم صحبت خواهیم کرد

گفتگوی صمیمانه مدیر همدردی با دخترانش

11. کاربر روبرو از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده است .

فرشته مهربان (شنبه 30 مرداد 89)

عضو فعال

آخرین بازدید
    یکشنبه 11 بهمن 94 [ 04:40]
    سطح
    98
    Level completed: 63%, Points required for next Level: 379
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    VeteranSocial25000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    15,041

تشکرشده 10,678 در 2,786 پست

حالت من
    Moteajeb
    Array

دسیگن عزیز چرا لنز دوربینو رو به خوبان نمی کنی؟

13. 2 کاربر از پست مفید فرهنگ 27 تشکرکرده اند .

فرهنگ 27 (شنبه 30 مرداد 89)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 10 آبان 00 [ 00:10]
    سطح
    80
    Level completed: 94%, Points required for next Level: 30
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience PointsSocial
    تشکرها
    2,510

تشکرشده 2,960 در 521 پست

حالت من
    Khonsard
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط design
    نقل قول نوشته اصلی توسط بالهای صداقت'
    .....
    نقل قول شما به شدت بی ربط بود ضمن اینکه من برداشت توهین امیزی از گذاشتنش کردم
    1.من دارم از اوضاع بد شرایط طرف مقابلم(پسرا) مینالم، والا که به خودم شک ندارم دارم ،اوردن مطلبی که از فساد در دخترا میاره،چه ربطی به من داره آخه؟؟؟
    2.من که خودم دارم میگم منظورم ارتباط دوستی به قصد ازدواجیه،والا که حتی از فکر دوستیهای بی هدف به قصد خوشگذرونی هم متنفرم.
    3.میشه یه نتیجه گیری از گذاشتن نقل قولتون بگین وربطش بدین به موضوعی که مطرح کردم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط 'Soheil.Aval
    - عقاید، باور ها، ایمان
    - من یک مسلمانم و به دینم و به راهم عشق میورزم. ...

منم دلایل خودمو دارم واسه اینکه به رابطه اشتباه تن ندم (دلایل مذهبی واعتقادی روقبول دارم ولی در این فرصت اونا رو میخوام کناربذارم واز بعد روانی موضوعو بررسی کنم).
    درگیری ذهنی من در رودر رو قرار گرفتن با مخاطبم هست-واسه همینه که به تناقض رسیدم.والا با خودم،اعمالم،رفتارم مشکل ندارم که!!!

- یعنی وقتی همه بد میشوند،آیا خوبی بازم ارزش داره ؟
    - کی قدر پاک بودن منو میدونه،وقتی همه دارن بد میشن؟
    - اصلا خوب بمونیم واسه کی؟
    - طرف مقابلم اونقدر ارزش داره که به خاطرش پاک بمونم؟

و اما وقتی من پاک بمونم-از مخاطبمم انتظار دارم پاک باشه-ولی وقتی نیست-پس منم نباشم بهتره، نه؟

سلام دیزاین،

خوبی‌ و پاکی همیشه تاریخ ارزشمند بوده و هست،

چرا که بحث اخلاق مطلق هست و نه نسبی‌...

شاهدش هم اینکه، دوستان خودم، چه آنها که تجربه روابط باز داشته اند، چه آنها که نداشته اند، آنجا که پای ازدواج و زندگی‌ مشترک به میان میاید، همه به دنبال دختری هستند که پاک باشد و این روابط را تجربه نکرده باشد،

اینکه این حق آنها هست یا نه، خودخواهی‌ هست یا نه، اینجا بحث نمیکنم، اما همین امر نشان میدهد، حتما چیزی در وجود چنین دخترانی که تن به تجربه چنین روابطی نمیدهند وجود دارد که بسیار ارزشمند است. آنقدر که همه پسران از هر قشری، آنجا که پای یک عمر زندگی‌ به میان میاید به دنبال چنین دختری هستند...

شما نباید به خاطر فرد دیگری پاک بمانی، پاکی را باید بخواهی به خاطر وجود خودت و ارزشی که برای آن قائلی...

و این را باور کن، که تو تنها کسی‌ نیستی‌ که چنین رویه‌ای را پیش گرفته ای، هستند دختران و پسرانی که چون تو فکر میکنند...اگرچه کمند ولی‌ هستند...

برای اینکه فرد مورد نظر تو هم در آینده به قول سهیل جز همان ستارگان درخشان در این شب تاریک باشد،

کافیست اول به خداوند توکل کنی‌ که عادل است و دوم چشمانت را خوب باز کنی‌...

با وضعیت امروز جامعه ما، وجود چنین تعارض‌هایی‌ برای افرادی چون شما، هر از چند گاهی‌ طبیعی هست، اما خوبی‌ آنها این است که گذرا هستند و وقتی‌ تو را به چالش میکشند، باورهایت را مستحکم تر میسازند،

موفق باشی‌،

کامران

15. 8 کاربر از پست مفید kamran2007 تشکرکرده اند .

kamran2007 (شنبه 30 مرداد 89)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 22 آبان 89 [ 17:13]
    سطح
    27
    Level completed: 18%, Points required for next Level: 123
    دستاوردها:
    تشکرها
    41

تشکرشده 37 در 22 پست

Array

سلام

فایده خوب بودن تو این شرایط بد ؟ ؟ ؟
    اگه فایده ای نمیبینید شما هم صاحب اختیار هستید و میتونید طرف دیگه زندگی رو تجربه کنید .
    ولی به نظرم همین که بازیچه دست این و اون نیستی و هر روز تامین کننده نیازهای هرزه یکی نیستی یه نتیجه خوب در مقابل خوب بودنت هست .
    در مورد اینکه فردا با یکی ازدواج میکنی که بد بوده و خوبی تو این وسط به هدر میره هم میتونم بگم تحقیق کن و بعد ازدواج کن . تاریخ نشون نداده کسی درست و حسابی تحقیق کنه و سرش کلاه بره .
    در کل تبریک میگم که خوب هستید .

17. 2 کاربر از پست مفید imanco تشکرکرده اند .

imanco (شنبه 30 مرداد 89)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 14 اسفند 90 [ 23:46]
    سطح
    62
    Level completed: 5%, Points required for next Level: 287
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    4,165

تشکرشده 4,222 در 1,018 پست

Array

حتی اگر هیچ ادم پاکی روی زمین نباشه باز من به این اعتقاد دارم که باید پاک باشم و بمانم

چون در وهله اول به خاطر عشق به خدا ،چون معبودم منو پاک دوست داره ،این تن و روح امانتی هست از جانب خدا ،پس من وظیفه دارم تا انجایی که در توانم هست از اون محافظت کنم تا پاک و سالم بمونه

دوم به خاطر اینکه برای خودم و شخصیتم ارزش قایلم ،دوست ندارم ارزشهای وجودیم رو به خاطر کسی که لایق نیست از دست بدم ،دوست ندارم احساساتم رو ،وقتم رو صرف کسی بکنم که ارزش و لیاقت من رو نداره

19. 8 کاربر از پست مفید gole maryam تشکرکرده اند .

gole maryam (جمعه 14 آبان 89)

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)