سلام و عرض ادب خدمت مدیران و دوستان عزیز و مهربان سایت
من پسری هستم 22 ساله الان حدود 6 ماه است با دختری 17 ساله دوست هستم و روش دوستی از طریق سایت گوهردشت بوده و هدف دوستی من این بوده که اگر از دختر اطمینان کامل پیدا کردم و فهمیدم کاملا پاک و بانجابت است و اگر همسویی در فکر و سلیقه هامون یکسان است باهاش ازدواج کنم و الان این دختر خانم دقیقا همه مشخصاتی که گفتم را داره و به طور کل دختر خیلی خوبی است
وضع کاری و زندگی من : من الان فوق دیپلم کامپیوتر هستم و هنوز کار خوب گیرم نیومده و چند وقتی است بیکارم ولی الان به این دختر خانم علاقه شدیدی به اخلاقش و رفتارش و تمام مشخصات ظاهری و درونیش دارم و فکر نمیکنم با کسی جز این خانم زندگی خوبی داشته باشم
و خیلی خیلی زیاد دوستش دارم از این رابطه خانواده من باخبرند ولی خانواده دختر خانم نه چون اگر بفهمند دوست بودیم به این دختر خانم و من بدبین میشند(راستی من و اون حتی دست هم دیگر هم نگرفتیم چون خواستیم رابطه پاک باشه)

اولش هر وقت من موضوع را با خانوادم در میان میزاشتم فقط میگفتند تو فعلا کار خوب پیدا کن ولی چند شب پیش خودشون موضوع را باز کردند و این طور که از حرفاشون فهمیدم چون دختره با من دوست شده و کلا چون اولش دوستی بوده کاملا مخالفند و به دختره بدبینند البته بهش تهمت نزدنند و گفتند با تحقیقشون هم مشخص نمیشه و حرف منم هر چی میگم قبول نمیکنند من تمام این حرف ها را به دختر خانم گفتم و ازم خواست تمومش کنیم و از هم جدا بشیم ولی من مخالفت کردم و گفتم خودم خانوادم را راضی میکنم ولی دختر خانم گفت من نمیتونم در خانواده ای باشم که بهم بدبینند و تهمت بخوان بهم بزنند و اگرهم باهام مهربون باشند من بازم حس میکنم دارند بد بهم نگاه میکنند و همش اصرار داره تمومش کنیم حالا من موندم چیکار کنم
از شما مشاور سایت و دوستان محترم کمال راهنمایی را دارم