به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 26 خرداد 89 [ 22:19]
    سطح
    27
    Level completed: 91%, Points required for next Level: 14
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    3
    تشکرشده 3 در 1 پست
    Array

شوهرم بهم خیانت کرده

با سلام . هفت سال پیش با عشق و علاقه ای فراوان با همسرم که تنها 9 ماه تفاوت سنی با هم داشتیم ازدواج کردم.هر دو کم سن وسال بودیم، من 22سالم بود و اون 23 ساله بود. اوایل رابطمون خوب بود و حتی در فامیل زبان زد بودیم، ولی بعد از عروسی بچه بازیهای اون شروع شد و سر هر مساله با من قهر می کرد. بعد از سه سال من کم کم متوجه شدم رابطه جنسی ما فاصله اش خیلی طولانی تر شده وعلاقه همسرم به دیدن فیلمهای سکسی زیادتر شده. با توجه به اینکه خودش واسم گفته بود که قبل از ازدواج خیلی زیاد خود ارضایی داشته. با تلاش فراوان متوجه شدم که الآن هم خود ارضایی دارد.برای این موضوع رفتم پیش مشاور ولی بهد از مدت یک سال هم نتوانستم این موضوع را از سرش بندازم. کم کم به رفتارش مشکوک شدم و با تلاش فراوان متوجه شدم که اون سه ساله با زنی ارتباط داشته و حتی مدت یک سال هم اون را صیغه کرده بوده و رابطه جنسی هم با اون داشته. حالا که همه چیز دیگه افشا شده از من تقاضای بخشش داره وبه ذست وپای من افتاده که اون را ببخشم. ولی من این مدت خیلی از جانب اون بی مهری وکم توجهی دیدم. خیلی با من بد رفتاری کرده.ولی من همه چیزها رو تحمل کردم با این فکر که اون ته دلش من رو دوست داره0 اصلاً ازش توقع همچین کاری رو نداشتم من به اون خیلی محبت می کردم،خیلی قلبم شکسته . من بهش خیلی اعتماد داشتم. ولی حالا هر چی عشق و اعتماد تو دلم بود از بین رفته.
    خیلی دلشکسته شدم. دیگه وقتی بقلم می کنه اون احساس قبل واون آرامشی که قبلاً بهم دست می داد ، دست نمی ده.خیلی دلم می خواد برگردیم به اون سالهای قبل که اندازه تمام دنیا دوستش داشتم. نمی دانم چیکار کنم0 فکر می کنم حتی اگه به زندگی باهاش هم ادامه بدم این موضوع مثل یه خوار تو قلبم باقی می مونه.و نمی تونم اونجور که قبلاٌ عاشقش بودم عاشقش باشم0چی کار کنم.

2. 3 کاربر از پست مفید mahtabkhanom تشکرکرده اند .

mahtabkhanom (یکشنبه 03 مهر 90)

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    پنجشنبه 23 آذر 91 [ 09:19]
    سطح
    94
    Level completed: 29%, Points required for next Level: 710
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    16,488

تشکرشده 16,567 در 3,447 پست

Array

RE: شوهرم بهم خیانت کرده

سلام مهتاب خانم گل

به همسرت کمک کن و با او نزد دکتر روانشناس بالینی بروید . این مورد را باید با کمک در جلسات حضوری ریشه یابی کنید .

4. 3 کاربر از پست مفید ani تشکرکرده اند .

ani (یکشنبه 06 آذر 90)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 27 دی 92 [ 02:28]
    سطح
    48
    Level completed: 36%, Points required for next Level: 128
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    1,129

تشکرشده 1,123 در 399 پست

Array

سلام مهتاب جان
    خیلی ناراحت کننده س.مخصوصا واسه یه خانم.چون عاطفیه.میدونم شوهرت هیچوقت اون شوهر قبلی در قلب تو نخواهد شد
    من وقتی فهمیدم همسرم تو اینترنت سراغ عکس های ... میره
    اصلا دوست نداشتم با اون چشمایی که به اون...ها نگاه کرده بود بهم نگاه کنه
    نگاهش دیگه اون نگاه عاشقانه و مهربون قبلی نبود.بدم میومد نزدیکم بشه.
    همون چشمایی که تا قبل از اون دیوانه وار دوستشون داشتم الان حاضر نبودم یه لحظه بطرف من باشن چه برسه به...
    اما حالا که خیالم نسبتا از این بابت راحته فقط گاهی این مسئله یادم میفته
    و مثل قبل هم اذیتم نمیکنه
    خب خانمی
    اولین حرفی که اطرافیان اینجور جاها میزنن و من باهاش مخالفم اینه که زنش ارضاش نکرده
    انگشت اتهام رو بطرف خود شما برمیگردونن
    اما قصد من از پیش کشیدن این موضوع این نیست
    فقط میپرسم تا بهتر بشه راهنماییتون کرد
    عزیزم قبل از اینکه همسرتون به شما سرد بشه توسط شما کمبودی براش میموند؟
    البته در کنارش اینم بگم که ایشون گویی قبل از ازدواج استعدادشو داشته!!!و فکر نکنم شما نقش کاتالیزور رو داشته باشین!!!
    ببینید شما فرزندی دارین؟
    الان شوهرتون که میگین به دست و پاتون افتاده چقدر احتمال داره اشتباهشو تکرار نکنه؟
    در کنار اینا فکر میکنین همسرتون حاضر میشه به مشاوره حضوری بره؟
    این میتونه خیلی موثر باشه.هر چی باشه شما هیچوقت نمیتونین از درون مشکل ایشونو بررسی کنین
    موفق باشین

6. 4 کاربر از پست مفید lvlahtab تشکرکرده اند .

lvlahtab (یکشنبه 03 مهر 90)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 19 خرداد 89 [ 19:45]
    سطح
    28
    Level completed: 98%, Points required for next Level: 4
    دستاوردها:
    تشکرها
    3

تشکرشده 3 در 2 پست

Array

من هم امروز فهمیدم که شوهرم بهم خیانت کرده

عضو همراه

آخرین بازدید
    پنجشنبه 23 دی 00 [ 03:31]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    VeteranSocial25000 Experience Points
    تشکرها
    6,023

تشکرشده 6,300 در 1,292 پست

Array

دختر ایرونی عزیز تا جایی که من به یاد دارم شما با بد دهنی و فحاشی همسرتون مشکل داشتید .
    حالا اگر مشکل تازه ای مثل خیانت پیش اومده که تمایل دارید در رابطه با اون صحبت کنید می تونید یک تاپیک جدید باز کنید و ما اونجا حرف های شما رو بشنویم .

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 16 مهر 89 [ 22:16]
    سطح
    36
    Level completed: 80%, Points required for next Level: 30
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    5

تشکرشده 5 در 3 پست

Array

من نمی دونم این خیانت مسخره آقایون چرا زیاد شده؟!
    می دونید دلیل اصلی اون چی هست؟ شاید باور نکنید اما در بسیاری موارد این ریشه در ارتباط با دیگر آقایون و دوستان ناباب هست!!!
    حالا می گید چطور!
    ببینید در بیشتر موارد این آقایون روزهای اول جرات این کار هارو ندارن چون نگران رابطه با همسرشون هستند!
    اما کم کم وقتی مردهای دیگر موضوع ارتباط با دختر های دیگر رو مطرح کنند و به اصطلاح طرف رو شیر کنند دیگه ترس طرف هم میریزه!
    توصیه اکید می کنم به خانوم ها که مواظب شوهرتون باشید که با دوستان ناباب اینجوری به هیچ وجه نگردن!

10. 3 کاربر از پست مفید sos تشکرکرده اند .

sos (جمعه 08 مهر 90)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 17 اسفند 89 [ 12:53]
    سطح
    42
    Level completed: 67%, Points required for next Level: 67
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    69

تشکرشده 73 در 47 پست

Array

منم به مشکل شما برخوردم الانم بعد از چند ماه هنوز نتوانسته ام ببخشم. هنوز فکرهای ناجور به سراغم می آید. در رابطه با اینکه مردان این کارها را می کنند باید بگویم که متأسفانه وضعیت بد حجاب است که جامعه را به این تباهی می کشاند. من عامل بیشترش رو بی بند و باری و بدحجابی می دانم. مردان خودشان سست هستند ، اینها هم به این آتیش دامن می زنند.

12. 2 کاربر از پست مفید harfedel تشکرکرده اند .

harfedel (شنبه 08 بهمن 90)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 20 بهمن 90 [ 14:28]
    سطح
    17
    Level completed: 40%, Points required for next Level: 60
    دستاوردها:
    تشکرها
    32

تشکرشده 32 در 12 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtabkhanom
    با سلام . هفت سال پیش با عشق و علاقه ای فراوان با همسرم که تنها 9 ماه تفاوت سنی با هم داشتیم ازدواج کردم.هر دو کم سن وسال بودیم، من 22سالم بود و اون 23 ساله بود. اوایل رابطمون خوب بود و حتی در فامیل زبان زد بودیم، ولی بعد از عروسی بچه بازیهای اون شروع شد و سر هر مساله با من قهر می کرد. بعد از سه سال من کم کم متوجه شدم رابطه جنسی ما فاصله اش خیلی طولانی تر شده وعلاقه همسرم به دیدن فیلمهای سکسی زیادتر شده. با توجه به اینکه خودش واسم گفته بود که قبل از ازدواج خیلی زیاد خود ارضایی داشته. با تلاش فراوان متوجه شدم که الآن هم خود ارضایی دارد.برای این موضوع رفتم پیش مشاور ولی بهد از مدت یک سال هم نتوانستم این موضوع را از سرش بندازم. کم کم به رفتارش مشکوک شدم و با تلاش فراوان متوجه شدم که اون سه ساله با زنی ارتباط داشته و حتی مدت یک سال هم اون را صیغه کرده بوده و رابطه جنسی هم با اون داشته. حالا که همه چیز دیگه افشا شده از من تقاضای بخشش داره وبه ذست وپای من افتاده که اون را ببخشم. ولی من این مدت خیلی از جانب اون بی مهری وکم توجهی دیدم. خیلی با من بد رفتاری کرده.ولی من همه چیزها رو تحمل کردم با این فکر که اون ته دلش من رو دوست داره0 اصلاً ازش توقع همچین کاری رو نداشتم من به اون خیلی محبت می کردم،خیلی قلبم شکسته . من بهش خیلی اعتماد داشتم. ولی حالا هر چی عشق و اعتماد تو دلم بود از بین رفته.
    خیلی دلشکسته شدم. دیگه وقتی بقلم می کنه اون احساس قبل واون آرامشی که قبلاً بهم دست می داد ، دست نمی ده.خیلی دلم می خواد برگردیم به اون سالهای قبل که اندازه تمام دنیا دوستش داشتم. نمی دانم چیکار کنم0 فکر می کنم حتی اگه به زندگی باهاش هم ادامه بدم این موضوع مثل یه خوار تو قلبم باقی می مونه.و نمی تونم اونجور که قبلاٌ عاشقش بودم عاشقش باشم0چی کار کنم.
    سلام mahtabkhanom و دوستان
    دوست عزیز من احساس میکنم که خانم های عزیزی که تو موضوع شما نظر دادند بیشتر به فکر بروز احساسات خودشون بودن تا باز کردن راهی برای آرامش بیشتر شما
    واقعیت جامعه امروزی ما اصلا خوب و خوشایند نیست اما استمنا در پسران جوان بسیار فراگیر هست همینطور دیدن فیلم های صحنه دار و.... البته ادامه داشتن اینچیزا بعد از ازدواج می تونه نشانگر چند تا چیز باشه
    اولین چیز کمبود هیجانی هستش که می تونه تاثیر مستقیم داشته باشه با اینکه شغل همسرتون بدون هیجانه و اون اول از طریق مجازی و بعد هم از طریق رابطه سعی داشته هیجان رو تجربه کنه.
    دومیت مورد اعتیاد فکری به تجربه سکس کاذب هستش که اگه دو مجردی افراط کرده باشند احتمالش هست.
    سومین مورد عدم توجه کافی شما به فاصله های احساسی هست که بینتون اتفاق افتاده و چون در طی زمان اتفاق افتاده اون رو تو رابطه ای که شاید نا خواسته هم قرار گرفته بوده بیشتر به پیش برده و به خیانت کشونده آخه سه سال خیلیه و چطور شما تو این همه مدت بی تفاوت بودین.
    هر کدوم از موارد بالا باشه راه حل داره و اصلا نگران نباشید.
    پیشنهاد فعلیم این هست که سعی کنین ببخشینش و براش همسری کنید

14. کاربر روبرو از پست مفید masoudoo تشکرکرده است .

masoudoo (شنبه 08 بهمن 90)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)