به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 23
    عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 14 فروردین 91 [ 08:41]
    سطح
    45
    Level completed: 83%, Points required for next Level: 34
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    1,281

تشکرشده 1,260 در 376 پست

Array

آقایون لطفا بگید چرا؟؟

سلام
    چیز هایی تو جامعه ی ما هست که هرچی در موردش فکر میکنی به نتیجه ای نمی رسی
    توی همین تالار خیلی از آقایون رو دیدم که به دنبال یه دختر پاک میگردن که قبلا با کسی نبوده باشه و دست نخورده باشه و هزارتا چیز دیگه
    ولی واقعا واقعیت جامعه ما خیلی فرق میکنه
    من دیدم هزاران دختری که با هزار تا ترفند و ناز و عشوه به یکی نزدیک میشن و بسیار دیدم کسایی که تو هزاردوست پسر داشتند و هزارتا کار کردند و در نهایت ازدواج های موفقی داشتند و برعکس کسایی که همیشه سعی کردند سالم باشند گیر یه گرگی افتادند و زندگیشون نابود شده
    اکثر کسایی که چند تا دوست پسر داشتن می دونن که باید با طرف مقابلشون چطوری برخورد کنن و چطوری طرف رو رام خودشون کنن ولی دخترهایی که تجربه ای نداشتن نمی دونن برخورد با جنس مخالف چطوریه و همین باعث میشه طرف فکر میکنه این دختر مشکل داره
    دیدن تو حرفا همیشه بزرگترا میگن دیدی دختر فلانی چه پسری رو تور کرد دیگه هیچکی نمیگه که دختر فلانی چه کارهایی کرد تا بتونه اون پسر رو تور کنه
    سوئ تفاهم نشه من نمی گم همه ی کسایی که سالم موندن ازدواج های بدی دارند
    ولی غالبا مدل ازدواج های این دور زمونه خیلی فرق کرده اکثرآقایونی که دم از پاکی و مهربونی یه دختر میزنن به محضی که یه دختر خوشگلی که هزار جور به خودش رسیده رو میبینن همه ی معیارهاشونو فراموش می کنن
    از زبان خیلی از همکارای خودم می شنوم که میگن ما دنبال یه رابطه ی هدف دار که دست و پا مونو ببنده نیستیم اینا پسرهایی هستند که ظاهر خیلی سالم و پذیرفته ای دارند و هیچ کونه مورد اخلاقی هم ندارند و رفتارن هم خیلی موجه اند ولی دیدگاهشون اینه
    وقتی میگم خوب ازدواج کنین میگن برای چی ازدواج کنیم مگه عقلمون کمه ؟؟؟؟
    خوب این دیدگاه باعث میشه اونا به سمت ازدواج نرن و اون دختری هم که سالم مونده فکر میکنه خودش مشکل داره و ممکنه زمینه ای بشه که بخواد خودشو همرنگ جماعت کنه
    آقایون لطفا اینجا نظر بدید و لطفا نگید که نه اینجوری نیست اگه الان یه دختر پاک وخوب مهربون باشه ما باهاش ازدواج میکنیم چون این دیگاه دیگه خیلی وقت بین پسرهای ما وجود نداره
    چرا؟؟؟

2. 7 کاربر از پست مفید mamfred تشکرکرده اند .

mamfred (دوشنبه 16 خرداد 90)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 13 بهمن 91 [ 23:57]
    سطح
    53
    Level completed: 17%, Points required for next Level: 167
    دستاوردها:
    تشکرها
    564

تشکرشده 574 در 212 پست

Array

RE: آقایون لطفا بگید چرا؟؟

سلام !
    مامفرد عزيز باهات موافقم.تازه اگرم از يه دختر بي دست و پائي مثلخوششون بياد چون تعريف درستي از رفتارش پيدا نمي كنن(به هر دليلي!)بازم از همون دختراي اونجوري نظر ميخوان كه اونم باز به نوعي به تور افتادنشون كمك ميكنه و هزار تا عواقب بعدي هم داره!
    جانا سخن از زبان ما ميگوئياونروزي كه بايد جلوي خانمي كه مثلا دوستش دارن حرف بزنن از هر رفتاريش هزار جور ايراد ميگيرن و بعد پيش هم دختراي اونجوري راحت درد دل ميكنن. هم يه موضوعي براي صحبت پيدا ميكنن و هم راحت با جنس ... ار تباطشون رو برقرار ميكنن و هر دو طرف تو معامله اشون سود كردن .آخرشم اون دختر خوبه ميشه مشكل دار و نميشه باهاش حرف زد و بايد ازش گذشت و ...دنباله ماجرا كه تو روابط دختر و پسر پره!
    تازه ميمونن خانواده هاي خودمون كه با يه ازدواج سنتي خيلي راحت گوي سبقت رو بردن
    و ماشديم بي عرضه بي دست و پا(تازه اگرم بر فرض محال اين آقا كه از رابطه دوستي و اينا نا اميد و به راهكاراي عاقلانه مثل خواستگاري متوسل بشه از پدر و مادر اين خانمي كه بلد نيست اينجور روابط رو برقرار كنه هزار تا بدتر از رفتارهاي غير عاشقانهخانومو نبينه و باعث نشه به طور كلي از اين جور آدها و ازدواجا منصرف نشه و به همون دوستي خياباني بيضرر(براي خودشونو ميگم )رو نياره!)
    مبحث جاي بحثي بود
    موفق باشيد!

4. 2 کاربر از پست مفید niloofar 25 تشکرکرده اند .

niloofar 25 (شنبه 08 خرداد 89)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 04 اسفند 94 [ 11:19]
    سطح
    93
    Level completed: 45%, Points required for next Level: 551
    Overall activity: 6.0%
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    4,205

تشکرشده 4,459 در 1,179 پست

Array

درود

mamfred گل چیزی که در مورد آقایان وجود دارد و من می خواهم رک بگویم این است که مهم نیست زنان چه لباسی بر تن دارند...یا با چه منطقی برخورد می کنند در هر صورت زنان مورد توجه آقایان هستند بخصوص زنان زیبا.

این را از من نشنیده بگیر ولی بخوان
    "" مردان به لحاظ ژنتیکی با زن ها تفاوت های عمده ای دارند. از خصوصیات فیزیکی یک مرد آن است که ناخودآگاه و بدون آنکه خود متوجه باشد کششی نسبت به جنس مخالف دارد. بنابراین حتی اگر مردی را پیدا کنید که عاشق زن و زندگی خودش هست وقتی همان مرد یک زن خوش اندام و زیبا سر راهش باشد به او "نگاه" می کند بدون اینکه بخواهد به سوی آن زن زیبا جذب شود و یا خواهان رابطه با او باشد"

البته فرق مردانی که نگاه ناخودآگاه دارند و مردانی که قصد خیانت دارند زیاد است که در مبحث این موضوع نیست. اگر زنی آگاه باشد و تمام نیازهای مردش را برآورده کند هیچ گاه مردش دست به خیانت نخواهد زد.

بنابراین به زنان عزیز توصیه می کنم این ویژگی فیزیکی مرد خود را بپذیرند همان طور که مردان عادات زنان را پذیرفته اند.

ولی شما الان همین دختر مورد نظر را بی یابید من خودم باهاشون ازدواج می کنم

نکته دیگری که جا دارد اشاره ای به آن داشته باشم این است که یک مرد از زمان کودکی و در هر مرحله از رشد خود تجربیات و دستورات متفاوت تری نسبت به دختران دریافت می کند.

در اولین برخورد اگر مردی از ظاهر زنی خوشش بیاید رابطه را ادامه می دهد.

در صورتی که در اولین برخورد توجه زن به سطح فکری مرد و سخنان اوست.(البته زنان هم به ظاهر اهمیت می دهند ولی درحدکمتر از مرد)

بدرود

6. 9 کاربر از پست مفید حسین پور تشکرکرده اند .

حسین پور (دوشنبه 20 دی 89)

عضو همراه

آخرین بازدید
    جمعه 30 مرداد 94 [ 18:18]
    سطح
    81
    Level completed: 69%, Points required for next Level: 156
    Overall activity: 4.0%
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    1,211

تشکرشده 1,247 در 437 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط حسین پور
    درود

mamfred گل چیزی که در مورد آقایان وجود دارد و من می خواهم رک بگویم این است که مهم نیست زنان چه لباسی بر تن دارند...یا با چه منطقی برخورد می کنند در هر صورت زنان مورد توجه آقایان هستند بخصوص زنان زیبا.

این را از من نشنیده بگیر ولی بخوان
    "" مردان به لحاظ ژنتیکی با زن ها تفاوت های عمده ای دارند. از خصوصیات فیزیکی یک مرد آن است که ناخودآگاه و بدون آنکه خود متوجه باشد کششی نسبت به جنس مخالف دارد. بنابراین حتی اگر مردی را پیدا کنید که عاشق زن و زندگی خودش هست وقتی همان مرد یک زن خوش اندام و زیبا سر راهش باشد به او "نگاه" می کند بدون اینکه بخواهد به سوی آن زن زیبا جذب شود و یا خواهان رابطه با او باشد"

البته فرق مردانی که نگاه ناخودآگاه دارند و مردانی که قصد خیانت دارند زیاد است که در مبحث این موضوع نیست. اگر زنی آگاه باشد و تمام نیازهای مردش را برآورده کند هیچ گاه مردش دست به خیانت نخواهد زد.

بنابراین به زنان عزیز توصیه می کنم این ویژگی فیزیکی مرد خود را بپذیرند همان طور که مردان عادات زنان را پذیرفته اند.

ولی شما الان همین دختر مورد نظر را بی یابید من خودم باهاشون ازدواج می کنم

نکته دیگری که جا دارد اشاره ای به آن داشته باشم این است که یک مرد از زمان کودکی و در هر مرحله از رشد خود تجربیات و دستورات متفاوت تری نسبت به دختران دریافت می کند.

در اولین برخورد اگر مردی از ظاهر زنی خوشش بیاید رابطه را ادامه می دهد.

در صورتی که در اولین برخورد توجه زن به سطح فکری مرد و سخنان اوست.(البته زنان هم به ظاهر اهمیت می دهند ولی درحدکمتر از مرد)
    بدرود
    سلام آقای حسین پور
    به تالار همدردی خوش آمدید . اکثر پستهای شما رو خوندم و امیدوارم شاهد حضور همیشگی شما در این تالار باشم .
    پست بالا هم مثل دیگر پستهای شما جالب و خواندنی بود . اما با جمله آخر موافق نیستم .
    با درستی و غلطی و خوبی و بدی و دلایل این مساله کاری ندارم . اما واقعیت این است که امروزه در جامعه ما بسیاری از زنان اهمیت ویژه ای برای ظاهر قائلند و ظاهر مهمترین معیار برای آنهاست .

8. 3 کاربر از پست مفید digitalman تشکرکرده اند .

digitalman (شنبه 08 خرداد 89)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سطح
    93
    دستاوردها:
    تشکرها
    4,205

Array

درود فراوان digitalmanجان..

از نیک خواهی تو بسیارسپاسگزارم. خوشحالم که اعضای تالار بدین گونه با محبت هستند.

آخر می دانی من خیلی وقت هست با این نسل جدید دختران رابطه ندارم..

من با تکیه بر کلیات گفتم.و احتمال خطای آن بسیار است ولی می خوام خوشبین باشم حداقل فعلا

بدرود

10. کاربر روبرو از پست مفید حسین پور تشکرکرده است .

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    45
    دستاوردها:
    تشکرها
    1,281

تشکرشده 1,260 در 376 پست

Array

ممنون از جناب حسین پور و دیجیتال من عزیز
    اول از همه باید بگم که حرفهای حسین پور عزیز رو کاملا قبول دارم و میدونم که در مورد آقایون این کشش و غریزه وجود داره و هم چنین به قول آقای دیجتال من این کشش و ظاهر بینی در مورد خانم ها هم کم نیست ولی واقعا در حد آقایون نیست
    آیا تا بحال دید یک خانم در حد همین شوخی هایی که آقایون با دیدن یه خانم زیبا در خیابان میکنند نسبت به یک مرد و پسر زیبا انجام دهند؟؟؟؟ خیلی کم پیش می آید ارگم پیش بیاد آقایون اخماشون تا مچ پاشون میآد پایین
    حالا از این که بگذریم من سوال کلیم در مورد دیدگاه جدیدیه که بین آقایون و بخصوص پسرهای مجردمون ایجاد شده چرا ابتدا شعار میدن که دختر پاک باشه ال باشه بل باشه گذشتش این باشه و ... ولی به محض این که یه دختر عجیب و غریب میبینن کل معیارهاشونو از دست میدن
    البته سوء تفاهم نشه من زیبایی نرمال و آرایش نرمال و اینکه یه دختر و یه خانوم باید به خودش برسه رو رد نمی کنم چون در همین حد زیبایی برای خانوم ها هم مهمه من دارم از تیپ های عجیب و غریبی صحبت می کنم که تو خیابون پر شدن
    اکثر خانوم های ما الان هم به خودشون میرسن همارایش میکنن و هم خیلی روی مد هستند و دیگه مثل زن های قدیمی تمام وقتشونو تو آشپزخونه تلف نمی کنن ولی با تمام این حرفها بازم خیلی از آقاقیون از ظاهر کسی که کنارشه راضی نیست ( یه چیزی تو مایه های مرغ همسایه غاز ه)
    چرا یه پسری که یه فرشته به تمام معنی کنار خودش داره که با همه ی شرایطش کنار اومده و خیلی هم دوستش داره و همه کارم براش میکنه باید بخاطر اینکه یه سری از همین خانوما خدمات مجانی میدن قید ازدواج و مسئولیت پذیری رو بزنه
    یادمه یه بار یه دوستی بهم گفت اولین هدف آقایون از ازدواج نیاز جنسی است( آقایون لطفا منو نکشید)
    من اون موقع اصلا این حرف و قبول نکردم و کلی هم با اون فرد بحث کردم ولی الان کم کم دارم به این نتیجه میرسم
    چرا باید جو جامعه جوری باشه که همچین دیدی برای خانوما بوجود بیاد؟؟؟؟

12. 5 کاربر از پست مفید mamfred تشکرکرده اند .

mamfred (شنبه 08 خرداد 89)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سطح
    93
    دستاوردها:
    تشکرها
    4,205

Array

با درود

مامفرد عزیز بحثی خوبی را آغاز کردید.

ببینید امروزه دیگر شکل ازدواج ها و هدف از آن تغییر یافته....یعنی ازدواج به معنای واقعی کلمه کارکرد سابق خود را ندارد.

یعنی چی؟

یعنی اینکه به انسان ها...به رابطه ها....به تعهدها تنها به عنوان ""وسیله"" ای نگریسته می شود که برآورده کننده نیازهای ماست نه اینکه صرفا هدف خاصی را دنبال کنند.

و آن قصدی که تنها با تکیه بر نیازها و هیجان ها به پیش رود مخرب و آسیب زا است. زیرا نیاز در اولین گام همان چیزی را می طلبد که در جامعه رایج است حالا چه غلط باشد چه درست..

نیاز برخواسته از یک منبع هیجانی است و چون افراد توانایی مقابله اصولی با این نیاز برآمده را ندارند در نتیجه همواره پرخطرترین راه ها هرچند زیبا هم باشند انتخاب می شوند.

من امروز نیاز دارم ازدواج کنم.... خب چه خوب آفرین چه کار پسندیده ای. ولی آیا ظرفیت ازدواج را هم در خود ایجاد کرده ای؟؟؟

ظرفیت یعنی چه؟

یعنی پذیرش اینکه من قراردادی را امضاء خواهم کرد که باید عواقب...سختی ها...خوشی ها.. و مسئولیت آن را برعهده گیرم.و یک شبه فیلش یاد هندوستان نکنه
    ........................................

نقش جامعه چیست؟؟

ببینید ظاهر خوب و زیبایی بسیار عالی است... ولی چه کسی زیبایی را تعریف می کند؟

متاسفانه جامعه زیبایی را تنها در الگوی مانند ظاهر شیک...تعریف می کند. اغلب ما تعریف درستی از زیبایی نداریم و به چیزی جذب می شویم که در ظاهر جذب کننده و دلربا است ولی...
    ....................

اخه پس چرا خانم ها لااقل رعایت شرایط را نمی کنند؟؟

عدم اعتماد به نفس>> ببینید اگر والدین ما عزت نفس جوانان را تقویت نکنند و نوعی آنان را محدود سازند این عزت نفس و محرومیت دوران کودکی در آینده به شیوه های کاملا مختلف از جمله>> ظاهرسازی و آرایش بیش از حد تنها برای "نمایش دادن" و پذیرش خود در میان افراد جامعه.......تن به روابط نامشروع دادن تنها بخاطر محدودیت های کودکی.... و عقده های بسیار دیگر خود را نشان خواهد داد.
    ...............................................

بنابراین موضوع تنها مربوط تغییر دیدگاه آقایان نسبت به دختران و ازدواج نیست بلکه عدم آگاهی سازی به موقع و عدم آموزش کافی مهارت های زندگی است.
    ...........................

و نکته دیگری که یادم رفته بود... تاثیر فوق العاده زیبایی و ظاهر زیبا بر تصمیم های افراد هست..

ببینید این را حتی در مورد قاضی ها که باید عادل باشند امتحان کردند...یک صحنه تصادف بازسازی کردند و از آن عکس گرفتن تا نشان قاضی دهند و دو زن را که شرایط و معیارهایشان درست شبیه به همدیگر بود داخل ماشین ها قرار دادند با این تفاوت که ظاهر آنان متفاوت بود.. در کمال تعجب قاضی ها به آن زنی که ظاهر زیباتری داشت حق بیشتر و به زن دیگر حق بسیار کمی دادند.

بنابراین تاثیر زیبایی ذاتی است.ولی نباید تنها بدان معیار توجه شود.

بدورد

14. 4 کاربر از پست مفید حسین پور تشکرکرده اند .

حسین پور (یکشنبه 02 آبان 89)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    45
    دستاوردها:
    تشکرها
    1,281

تشکرشده 1,260 در 376 پست

Array

یعنی اینکه به انسان ها...به رابطه ها....به تعهدها تنها به عنوان ""وسیله"" ای نگریسته می شود که برآورده کننده نیازهای ماست نه اینکه صرفا هدف خاصی را دنبال کنند.

و آن قصدی که تنها با تکیه بر نیازها و هیجان ها به پیش رود مخرب و آسیب زا است
    خوب اگر اینطور باشه وقتی وسیله ای پیدا کنیم که نیاز مارو بیشتر برآورده میکنه وسیله ی قبلی رو کنار میگذاریم اگر نگرش اینطور باشه که هدف خاصی دنبال نشه
    فاجعه پیش میآد اگه کسی از جامعه بپرسه هدف از ازدواج چیه میگه برطرف کردن نیاز هام
    خوب اگه نیاز برطرف شد به پوچی میرسه و فاتحه ی ازدواج خونده میشه
    پس رسیدیم به حرف من که میگم خیلی از جوونا دنبال یه رابطه ی بی هدفن البته پسرها
    شما در میان دخترها کم میبینید کسی رو که دنبال نتیجه و هدف از یک رابطه نباشه

ظرفیت یعنی چه؟

یعنی پذیرش اینکه من قراردادی را امضاء خواهم کرد که باید عواقب...سختی ها...خوشی ها.. و مسئولیت آن را برعهده گیرم.و یک شبه فیلش یاد هندوستان نکنه
    ........................................
    درسته
    منم دارم در مورد آقایونی حرف میزنم که ظرفیت اداره یک زندگی و پذیرفتن مسئولیت رو دارن ولی دارن هرز میرن
    بزارید راحت بگم هستند دخترانی که بخاطر عشق و دوستداشتنشون راه رو برای آقایون هموار میکنند و ازدواج ها رو راحت تر
    خواهشا نرید تو بحث ها ی مادی و نگید همه ی خانوما مادین و همه دنبال پولن چون اونی که واقعا طرفش رو دوست داره خیلی هم باهاش راه میآد کم نیستن دخترای اینطوری ولی همیشه میبینیم که اون دختری که خرج میکنه و بریزو بپاش داره و به عبارتی پدر طرف مقابل رو درمیآره ارزشش بیشتر ولی دختری که یکم مراعات میکنه و میخواد که به طرفش کمک کنه خیلی راهت اطرافیان بهش میگن خودت رو مفت دست کسی نده تا برات خرج نکنن نمی فهمن زن گرفتن یعنی چی
    یا اگه یکم از لحاظ روحی خودش منعف نشون مبده میگن بزار همیشه منت بکشه بزار نازتو بکشه و ال و بل و..
    بعد این دختر میبینه در واقعیت اون دختری که همش ناز کرده و قهر کرده و خرج کرده و پدر آقا رو در آورده خیلی حرفش تو زندگی بیشتر برو داره و این که سر همه چیز کوتاه اومده تا عاشقانه زندگی کنه سرش کلاه رفته

بنابراین موضوع تنها مربوط تغییر دیدگاه آقایان نسبت به دختران و ازدواج نیست بلکه عدم آگاهی سازی به موقع و عدم آموزش کافی مهارت های زندگی است.
    ...........................

بدورد
    اما خیلی از آقایون بی هدف شدن و همین بی هدفی باعث شده که دختران ما هم برای پیدا کردن یک رابطه ی هدفمند و یا به عبارتی پایبند کردن یک پسر به رابطه ای که درش هستند و رضایت طرف برای ازدواج رفتارهای غیر طبیعی داشته باشند
    متاسفانه خیلی بده که این ترس همیشه در دل دختران هست که تنها بمانند و چرا باید در جامعه ی ما حالت رقابت برای دختران پیش بیاد و یا حتی حاضر باشند بر خلاف اون چیزی که هستند همرنگ جماعت شوند تا پذیرفته شوند
    من باز تاکید میکنم من زیبایی و ظاهر آراسته رو تا حد نرمال برای یک خانوم لازم میدونم بحث من سر تابلوهای نقاشیه داخل خیابان هاست

16. 6 کاربر از پست مفید mamfred تشکرکرده اند .

mamfred (شنبه 08 خرداد 89)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سطح
    93
    دستاوردها:
    تشکرها
    4,205

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط mamfred
    [quote

متاسفانه خیلی بده که این ترس همیشه در دل دختران هست که تنها بمانند و چرا باید در جامعه ی ما حالت رقابت برای دختران پیش بیاد و یا حتی حاضر باشند بر خلاف اون چیزی که هستند همرنگ جماعت شوند تا پذیرفته شوند
    من باز تاکید میکنم من زیبایی و ظاهر آراسته رو تا حد نرمال برای یک خانوم لازم میدونم بحث من سر تابلوهای نقاشیه داخل خیابان هاست
    درود

mamfred'عزیز به نکته بسیار مهمی اشاره کردی>> ترس تنها ماندن...یا ترس از دست دادن<<

ولی آیا دختران مقصرن یا پسران؟

به نظر من هیچ کدام.... بلکه الگوها از پایه آسیب زا هستند.

یادمان هم باشد کسی که بدون رعایت حد لازم ...ابراز محبت کند نباید انتظار داشته باشیم طرف مقابل سوء استفاده نکند...

همیشه ما خودمان زمینه سوء استفاده را فراهم می کنیم که گفتم آن هم برمی گردد به محدودیت ها و..........

اگر دختری در ابتدای رابطه ""بدون ""وضع قوانینی برای پسر که در آن احترام دختر رعایت شده باشد وارد فاز آشنایی شود باید عواقب این عدم آگاهی را نیز بپذیرد.

برای اینکه دختران آسیب کمتری در روابط ببینند من توصیه می کنم حتما قبل از آشنایی قوانینی برای رابطه وضع کنند ..ببینید در این موقع است که فرق بین کسی که هدفش تنها دوستی و تفریح با شماست و کسی که هدفش برقراری یک رابطه هدف دار و سازنده است مشخص می شود.

پسری که قصد تفریح دارد حوصله آن را ندارد که به معیارهای شما پایبند بوده و آنان را رعایت کند

در مورد ظاهر هم من چون رویکرد...رویکرد راهنمایی و بحث است بنابراین کمیت ها معنای زیادی ندارند. من هم معتقدم ظاهر زیبا برای هر زنی لازم است ولی صرفا فردی بخواهد با ظاهرسازی خود را بالا کشد و مقبول واقع شود جای تردید دارد!

بدرود

18. 4 کاربر از پست مفید حسین پور تشکرکرده اند .

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 10 آبان 00 [ 00:10]
    سطح
    80
    Level completed: 94%, Points required for next Level: 30
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience PointsSocial
    تشکرها
    2,510

تشکرشده 2,960 در 521 پست

حالت من
    Khonsard
    Array

سلام،

من به طور خلاصه، فقط به دو سوال شما در صحبت‌هاتون پاسخ میدم،

اکثرآقایونی که دم از پاکی و مهربونی یه دختر میزنن به محضی که یه دختر خوشگلی که هزار جور به خودش رسیده رو میبینن همه ی معیارهاشونو فراموش می کنن310
    به نظر من، پاکی‌، مهربانی، و داشتن ظاهر آراسته، هیچ تناقضی با هم ندارند، یعنی‌ جمع پذیرند...

چرا یه پسری که یه فرشته به تمام معنی کنار خودش داره که با همه ی شرایطش کنار اومده و خیلی هم دوستش داره و همه کارم براش میکنه باید بخاطر اینکه یه سری از همین خانوما خدمات مجانی میدن قید ازدواج و مسئولیت پذیری رو بزنه
    پاسخ این سوالتون در خودش نهفته هست،

چون برای ازدواج و مسئولیت پذیری کلی‌ باید هزینه کرد، چه مادی و چه معنوی...

ازدواج تعهد میاره و برای این تعهد باید هزینه کرد، در حالی‌ که تمام عایدی‌های ازدواج رو، که ارضای نیز عاطفی و جنسی‌ هست، بدونه چنین هزینه‌هایی‌ میشه داشت، پس اگر پسری صرفاً منطقی‌ فکر کنه، می‌بینه دلیلی‌ برای ازدواج وجود نداره، چرا که میشه این ارضای عاطفی و جنسی‌ رو رایگان دریافت کرد ....

کامران

20. 4 کاربر از پست مفید kamran2007 تشکرکرده اند .

kamran2007 (یکشنبه 02 آبان 89)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)