به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 17 مرداد 91 [ 19:31]
    سطح
    39
    Level completed: 14%, Points required for next Level: 130
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    10

تشکرشده 16 در 13 پست

Array

دختري ادعا مي كنه عاشق منه و به من وابسته شده ولي من نه چكار كنم؟

سلام.
    حدود 2 سال پيش كه تازه از خدمت سربازي اومده بودم دنبال كار مي گشتم كه بالاخره تونستم تو يك شركت خصوصي كار پيدا كنم. تو اين شركت تنها يك دختر بود كه منشي بود. بعد از مدتي بهش علاقه پيدا كردم ولي چون خجالتي بودم نتونستم تا روز آخري كه تو شركت بودن (حدود يك ماه) بهش بگم و روز آخر دل و زدم به دريا و رفتم بهش گفتم. ولي اون قبول نكرد. باوجود مخالفتش من چندين بار بهش زنگ زدم ولي ديدم كه قبول نمي كنه بيخيالش شدم. تا اينكه يك كار جديد پيدا كردم و كلا موضوع رو فراموش كردم . بعد از گذشت يك ماه اون به من زنگ زد و گفت كه مي خواد در مورد حرفايي كه زدم باهاش حرف بزنم. (البته اينو بگم كه درست روز تولدم زنگ زد) قرار گذاشتيم و رفتيم امام زاده و كلي با هم حرف زديم اما من متوجه شدم كه چشم چپش يكم انحراف داره و وقتي كنارش راه مي رفتم از من خيلي كوتاه تر بود (البته اينارو وقتي تو شركت بودم متوجه نشدم)و به من گفت كه باباش ورشكست شده . اون روز نتونستم بهش بگم كه من بيخيال شدم چون كلي واسم هديه خريده بود و حتي منو با اسم كوچيك صدا مي زد. منم چون تا اون موقع باكسي رابطه نداشتم در موردش دو دل بودم . بعد از اينكه يك دو هفته اي گذشت بهش گفتم كه ما نمي تونيم با هم ازدواج كنيم ولي اون با گذاشتن قرارهاي جديد و كلي حرف زدن دوباره منو قانع مي كرد . تا اينكه يك روز تصميم گرفتم كه بهش توهين كنم . اين مسئله باعث شد كه از دستم دلگير بشه و ديگه به من زنگ نزد. ولي اون رفتارهاي ظريف دخترانه اي كه با من كرده بود منو بدجوري وابسته خودش كرده بود. كه باعث شد 2 ، 3 باري بهش زنگ بزنم و ولي اون تلفنمو رد مي كرد. اين ماجرا گذشت ولي اين دفعه من نتونستم فراموشش كنم تا اينكه بعد از گذشت 8 ماه و درست روز تولدم دوباره زنگ زد و خواهان برقراري يك ارتباط شد. من چون هنوز نتونسته بودم فراموشش كنم ولي چون واقعا دوسش داشتم و مي دونستم كه چيزي جز وابستگي و بدتر شدن موضوع پيش نمي ياد بهش گفتم كه به صلاح نيست ولي اون قبول نمي كرد. اون گفت فقط دوستي و قول مي دم حرفي از ازدواج نزنم .منم ديدم كه اخلاقش كلي عوض شده و منطقي تر شده قبول كردم. الان حدود 6 ماه از رابطه ما مي گذره و اون روز به روز داره به من و من به اون وابسته مي شيم. شما بگيد چطور اين رابطه رو كه راهي واسه ازدواج نداره رو تموم كنم؟

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    39
    دستاوردها:
    تشکرها
    10

تشکرشده 16 در 13 پست

Array

RE: دختري ادعا مي كنه عاشق منه و به من وابسته شده ولي من نه چكار كنم؟

سلام
    از تمامی دوستانی که راهنمایی کردن ممنونم که صادقانه نظرتون رو گفتید . من هیچوقت تو زندگیم نمی تونم این عشق و فراموش کنم . هیچوقت . و خیلی هم دوسش دارم. ولی نمی تونم باهاش ازدواج کنم. این چندتا دلیل داره . البته اون دختر خوبیه . از نظر ظاهر دختر معمولییه .
    این رابطه چه درست و یا چه غلط تو تموم زندگیم اثر گذاشت . من یک راه واسه جدایی پیدا کردم اونم این بود که بهش دروغ گفتم که کسه دیگیو دوست دارم . ولی باور نکرد. تا اینکه من چندتا اس ام اس به ظاهر اشتباهی واسش فرستادم و کارای دیگه و باور کرد. الانم دیگه جواب زنگ و اس ام اس امو نمی ده . خیلی نگرانم..... چکار کنم . . چطوری فراموشش کنم.

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    39
    دستاوردها:
    تشکرها
    10

تشکرشده 16 در 13 پست

Array

خدایا تو خودت می دونی که تو دل من چی می گذره و خودت می دونی که من چقدر بخاطر تو از خیلی کارا گذشتم .
    خدایا من تا بحال دل هیچ بندتو نشکستم و نمی خواستم که بشکنم. اگر کاری کردم اگر گناهی کردم از روی هوا و هوس و شیطان بوده
    ولی خدا تو خوب می دونی که من چقدر دوست دارم درحالی که به قدر نشناسی و ناشاکر بودن خودم معترفم.
    خدایا تو از حق خودت می گذری ولی از حق بندت نمی گذری. خدایا من در حق تو هم نامردی کردم . در حق بندت هم نامردی کردم
    با من چکار می کنی؟ چه عذابی واسه من می فرستی؟
    خدایا این بنده گناه کار هیچ کاری از دستش ساخته نیست و تنها جمله ای که می تونه بهت بگه. اینه که ای خدا منو ببخش.
    همیشه تو تمام مراحل زندگیم هوامو داشتی همیشه وجودت رو تو زندگیم احساس کردم . خدایا شکرت. به بزرگیت قسمت می دم که منو ببخش. حتی تو شراره آتش و تو اوج فقر تنها چیزی که می تونم بگم. و تنها نشانه ای که می تونم نشون بدم از دل شکستم قطره اشکیه که تو آتیشت از گونه هایی که خشکیده می شه تو اوج دلم ظاهر می شه ست. خدایا تو دانا و آگاهی منه گناهکار رو ببخش

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 22 اسفند 02 [ 15:41]
    سطح
    94
    Level completed: 6%, Points required for next Level: 948
    دستاوردها:
    VeteranRecommendation Second Class10000 Experience PointsSocialTagger Second Class
    تشکرها
    2,041

تشکرشده 2,229 در 569 پست

Array

سلام hojjatian

غمها و رنجها بخش عمده ای از زندگی ما هستند و اغلب تعیین کننده ی مسیر زندگی ... اما رنجهایی سازنده ، پیش برنده و موفقیت سازند که معنا دار باشند... که مولد باشند ... که بتوان برای آنها هویت و جایگاه تعریف کرد ...
    رنجها و شادیهای ما ثمره و میوه ی انتخابهای ماست... پس هر چه انتخاب ها آگاهانه تر و روشن تر ، رنجها و شادیها معنا دار تر و سازنده تر ..
    عجیبه که با وجود 21 پست من هنوز نفهمیدم علت اصلی وابستگی تو به این خانم محترم چیست و عجیب تر اینکه هنوز هم نمی دونم چه دلیل محکمی وجود داره که مانع فکر کردن شما به این ازدواجه ...
    و چون واقعا نمی دونم دلیل این دلبستگی و پس زدگی چیه ، تنها می تونم توصیه کنم که
    1. معیارهای خودت رو برای ازدواج دقیق تر و شفاف تر مورد بررسی قرار بده تا بتونی نه فقط در مورد ازدواج با این خانم که در هر موردی که در ارتباط با ازدواج برات پیش میاد عاقلانه تر و بهتر تصمیم بگیری .
    2.شیوه ی بررسی و حل مساله رو یادبگیر و تمرین کن.
    3. سعی کن خودت رو بیش از این بشناسی .
    4. لطفا به لینک های زیر سر بزن :

- لینک مقالات گلچین : مشاوره ازدواج
    - انتخاب صحیح، شیوه حل مسئله و تعارضهای ما
    - خطاهای شناختی و مشکلات ما

موفق باشی .

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    39
    دستاوردها:
    تشکرها
    10

تشکرشده 16 در 13 پست

Array

سلام
    از همه دوستان ممنونم.شما درست می گید من باید تصمیمو بگیرم و هر طور شده از این عذاب وجدان راحت بشم چون احساس می کنم که زندگیمو دارم می بازم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)