به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 27 از 38 نخستنخست ... 7171819202122232425262728293031323334353637 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 374
    عضو کوشا

آخرین بازدید
    دیروز [ 23:41]
    سطح
    88
    Level completed: 40%, Points required for next Level: 303
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran10000 Experience PointsOverdrive
    تشکرها
    1,199

تشکرشده 1,407 در 461 پست

Array
    سلام ممنونم. فکر می‌کنم ریشه مشکل تصمیم گیری من، عدم اعتمادبنفس کافیه که باعث میشه در مقابله با تبعات هر تصمیم احساس ناتوانی کنم و بنابراین اصلا تصمیم نمی گیرم. احتمالا باید این رو در خودم حل کنم.
    البته که یه قسمت مهم تصمیم گیری داشتن اطلاعات و آگاهی کافیه..
    ولی من خودم فکر میکنم اطلاعات رو هیچوقت نمیشه کامل بدست آورد. بهمین دلیل با همین اطلاعات نسبی باید تصمیم گرفت. کاش خانم فرشته مهربان بازم سری به سایت بزنند و اون موضع توحیدی انتخاب کردن و تصمیم گیری رو توضیح بدن.
    ویرایش توسط zolal : دوشنبه 26 تیر 02 در ساعت 15:46

2. 2 کاربر از پست مفید zolal تشکرکرده اند .

gholam1234 (سه شنبه 27 تیر 02), باغبان (دوشنبه 26 تیر 02)

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 19 اردیبهشت 03 [ 14:28]
    سطح
    94
    Level completed: 10%, Points required for next Level: 908
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassOverdriveVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,685

تشکرشده 2,214 در 904 پست

Array
    باغبان جان سلام. میگم اگه بخایم بریم روانشناس، چه روشی رو پیشنهاد میکنی که برامون کمتر در بیاد؟!
    آخه هزینه ها خیلی بالاست. اگه بخاد چند جلسه هم ادامه پیدا کنه اقلکا 3 الی 4 میلیون باید برای یه روانشناس پرداخت کنی.

بیمه هم که روانشناس رو اصلا دکتر در نظر نمیگیره قربونش برم.

4. کاربر روبرو از پست مفید gholam1234 تشکرکرده است .

باغبان (سه شنبه 27 تیر 02)

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    چهارشنبه 19 اردیبهشت 03 [ 16:32]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.3%
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    7,808

تشکرشده 6,772 در 2,368 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط gholam1234 نمایش پست ها
    باغبان جان سلام. میگم اگه بخایم بریم روانشناس، چه روشی رو پیشنهاد میکنی که برامون کمتر در بیاد؟!
    آخه هزینه ها خیلی بالاست. اگه بخاد چند جلسه هم ادامه پیدا کنه اقلکا 3 الی 4 میلیون باید برای یه روانشناس پرداخت کنی.

بیمه هم که روانشناس رو اصلا دکتر در نظر نمیگیره قربونش برم.

سلام مهندس
    ما برای بهتر شدن زندگیمون باید در مسیر صحیح تمام تلاشمون را بکنیم .
    یه خورده به خودت سختی بده و هر جور شده هزینه اش را تهیه کن .
    از جاهای دیگه بزن این را درستش کن .
    تو کتاب اثر مرکب نویسنده میگه بعضی موقع ها ما یه سرمایه گذاری کمی می کنیم ولی در دراز مدت نتیجه خوبی داره .
    شاید یه مشکلی باشه سال ها داریم باهاش می جنگیم درحالی می تونستیم با کمک مشاور و تلاش خودمون اون را حل کنیم.

آقا غلام مطلب بعدی اینکه سعی کن حرف های مشاور را خوب انجام بدی و شاگرد زرنگی باشی و خوب تمرین هایی که بهت داده میشه را انجام بدی و ان شالله با تلاشت تعداد جلسات را بیاری پایین :)
    اینجوری هزینه هات هم کم تر میشه :)

شده مثلا فردی چند سال داره میره و جدا از اینکه امکان داره دوره درمان برای هر فرد فرق کنه ، ولی امکان داره خود فرد هم تلاش لازم را نداشته باشه و تمرینهای مشاور را خوب انجام نده .
    لوبیا سحر آمیزی وجود نداره غلام :) باید تلاش کنیم و.... و این سختی ها را رشد بدونیم .
    صد البته شما فرد پرتلاش و زحمت کشی هستی

ان شالله مسئله حل میشه .

ویرایش توسط باغبان : سه شنبه 27 تیر 02 در ساعت 15:31

6. کاربر روبرو از پست مفید باغبان تشکرکرده است .

gholam1234 (سه شنبه 27 تیر 02)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سطح
    94
    دستاوردها:
    تشکرها
    1,685

تشکرشده 2,214 در 904 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط باغبان نمایش پست ها
    سلام مهندس
    ما برای بهتر شدن زندگیمون باید در مسیر صحیح تمام تلاشمون را بکنیم .
    یه خورده به خودت سختی بده و هر جور شده هزینه اش را تهیه کن .
    از جاهای دیگه بزن این را درستش کن .
    تو کتاب اثر مرکب نویسنده میگه بعضی موقع ها ما یه سرمایه گذاری کمی می کنیم ولی در دراز مدت نتیجه خوبی داره .
    شاید یه مشکلی باشه سال ها داریم باهاش می جنگیم درحالی می تونستیم با کمک مشاور و تلاش خودمون اون را حل کنیم.

آقا غلام مطلب بعدی اینکه سعی کن حرف های مشاور را خوب انجام بدی و شاگرد زرنگی باشی و خوب تمرین هایی که بهت داده میشه را انجام بدی و ان شالله با تلاشت تعداد جلسات را بیاری پایین :)
    اینجوری هزینه هات هم کم تر میشه :)

شده مثلا فردی چند سال داره میره و جدا از اینکه امکان داره دوره درمان برای هر فرد فرق کنه ، ولی امکان داره خود فرد هم تلاش لازم را نداشته باشه و تمرینهای مشاور را خوب انجام نده .
    لوبیا سحر آمیزی وجود نداره غلام :) باید تلاش کنیم و.... و این سختی ها را رشد بدونیم .
    ان شالله مسئله حل میشه .
    ممنونم باغبان جان. برای خودم نیست، برای یه عزیزی هست. ایشالا که همه مشکلات با تلاش حل بشه

8. کاربر روبرو از پست مفید gholam1234 تشکرکرده است .

باغبان (سه شنبه 27 تیر 02)

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    تشکرها
    7,808

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط gholam1234 نمایش پست ها
    ممنونم باغبان جان. برای خودم نیست، برای یه عزیزی هست. ایشالا که همه مشکلات با تلاش حل بشه

همین موارد بالا را بگو :)

* ار طرفی ، انسان توانایی زیادی داره و می تونه خیلی از مسائل حل کنه .

* می تونه خیلی از مسائل را بهبود بده .

*بعضی موقع ها در برخی مشکلات ، حل کردن مشکل لزوما رسیدن به نتیجه دلخواه نیست ،،،یه رشد و یه آگاهی ست .
    مثلا فردی می خواد آتش نشان بشه براش تلاش هم می کنه ولی در تست های پزشکی قبول نمیشه .
    این فرد می فهممه که درسته تلاش کرده ولی نشده به دلایل مختلف و خارح از کنترل او - باید قسمت های دیگری از وجودش را پیدا کنه و بدونه که می تونه در مسیرهای دیگر موفق بشه .

* این سه مورد باشه :
    ایمان به هدف ،، هجرت به هدف ،،، کوشش و حفظ هدف ( استقامت ) ،،،،آمَنُوا وَ هاجَرُوا وَ جاهَدُوا .

موفق باشی .

ویرایش توسط باغبان : سه شنبه 27 تیر 02 در ساعت 16:39 دلیل: تایپی

10. کاربر روبرو از پست مفید باغبان تشکرکرده است .

gholam1234 (سه شنبه 27 تیر 02)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سطح
    94
    دستاوردها:
    تشکرها
    1,685

تشکرشده 2,214 در 904 پست

Array
    باغبان سلام. خوبی ایشالا؟ mvaz برادر چطوری؟ اوضاع به کام هست؟
    بعضی وقتا دل+تنگ شدید میشم. حس میکنم دلم خیلی کوچیک شده . یه حس خیلی عجیبی هست.
    خیلی دوست دارم چشمامو بذارم روی هم و باز کنم ببینم دیگه اون حس نیست.
    باغبان بابا! دعا کن برامون. توی بحث اقتصادی یه کاری کردم و ریسکی کردم، نمیدونم تهش میشه. بعضی وقتا بخاطر این مسئله هم استرس شدیدی میگیرم. ولی خب چاره چیه، باید صبر کرد و توکل کرد.

گفتی که یه کاری و پروژه مهمی رو برداشتی که توش منفعت اقتصادی نداره و بیشتر دلیه! خب اولش که خوندم "پروژه مهم"، تو ذهنم اومد که دم باغبان گرم، یه پروژه اقتصادی توپی برداشته. بعدش گفتی دارم از جیب میدم! همونجا یاتاقان زدم . ولی دمت گرم انصافی، خیلی دل بزرگی داری که کار دلی برداشتی برای دل خودت!. (چه دل تو دلی شد!) یکم هضمش برام سخته.

mvaz برادر، شما هم از پروژه های اقتصادی ت بگو. ببینم چیکار کردی. یادش بخیر یه زمانی mvaz فک میکرد گناهان من از درجه a هست. نمیدونست که بابا من تا تهش رفتم! درجه z رو هم امتحان کردم. خدا ایشالا از سر تقصیرات ما بگذره. ولی انصافا مثبت تر از MVAZ من ندیدم بخدا!

یه یادی بکنیم از اسکارفیس عزیز. اگه اومدی اینجا، یه آپدیتی از خودت بده لطفا.

12. 2 کاربر از پست مفید gholam1234 تشکرکرده اند .

Mvaz (دوشنبه 09 مرداد 02), باغبان (یکشنبه 08 مرداد 02)

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    تشکرها
    7,808

Array

سلام آقا غلام عزیز
    ممنون ازت - به لطف خدا و دعای خوب شما خوبم - ان شالله شما هم خوب باشی .
    اون حس غریبی که شاید توش دلهره باشه ، برای همه ماها هست - به نظرم غلام ، باید بریم خِرد اون را پیدا کنیم .
    یادمه یه مطلبی را خانم 7 تو یکی از تاپیک هاشون در این مورد گفته بودن از نقل آیت الله بهجت (ره ) .
    یه جورایی فکر کنم مدار انسانها به هم وصله - اگه یه جایی در یه نقطه ای فردی ناراحت باشه اون به تمام انسانها در تمام نقاط زمین به نوعی پیام میده .
    آدم باید از درون شاد باشه...
    یه شادی که تو دل هست و اون نیاز مند چیزی نیست - اون یه جور دوستی با خداست اون شادی ،،،
    ولی خب یه مسائلی هست ، یعنی یه موقع روی اون شادیه یه پرتوی نوری هست ....نمی تونم متنی توضیح بدم غلام :)
    مثلا ببین وقتی می بینی خانواده ات - دوستانت و یا بیماران و ... هستن که دغدغه دارن و شاید در زندگی ناراحت باشن - آدم نمی تونه کامل ِ کامل شاد و شنگول باشه .
    برای همین من به شادی معنوی تفسیر می کنم . یعنی این غم ، پرتویی هست روی اون شادی دلی که برات گفتم چند خط بالا .
    یه حس باحالی میشه ولی توش خیلی چیزها هست . ( شادی - غم - دلتنگی - گریه - خنده و ...)
    چیزی که در روایات آمده ؛ اون شادی ای که به دل آدم واقعا میشینه بعد ظهور و خروج امام زمانه ، موقعی که دنیای جدید آغاز میشه .
    زمان حضرت نوح دنیا نابود شد و یه عصر جدید آغار شد ... 10 ها هزار سال گذشته و رسیده به الان - میگن اخریش و عصر آخر بعد پیروزی امام زمانه .
    دنیایی که توش همش نعمته .

در مورد دعا یه چیزی بگم غلام - من 10 سال پیش رفتم پیش یه بنده خدایی گفتم برام یه دعا کن - طرف گفت من دعا می کنم ولی طاقتش را نداری :)
    بهترین دعا اینکه برات هر چی خیره اتفاق بیافته باغبون :)
    یادمه چند روز بعد بدبخت شدم :) البته یه خیال خودم .
    شاید یه اتفاق بد خیر باشه !
    شاید یه اتفاق خوب خیر باشه !
    هر کدوم از این دو مورد می تونه آدم را بزرگ کنه - چیزهایی زیادی یادمون بده - نقظه ضعف هایی که حاضر نیستیم توسعه بدیم را یادمون بده .
    غلام گوش میدی حرف من ُ یا داری عرق نعنا می خوری با گلاب ؟
    بهترین دعا اینکه تلاش خودمون را بکنیم و از مسیر درست بریم و بگیم هر چی خیره .
    اون خیره چی هست را دیگه از علم ما خارجه .

بعضی جاها نباید تسلیم بشیم !
    بعضی جاها باید تسلیم بشیم !
    این تعادل یه هنره .
    یادمه قدیما به ما هندونه میدادن و می گفتن تو می تونی کوه ها را جابه جا کنی و هر مشکلی را حل کنی :)
    ولی من الان خودم رسیدم این حرف اشتباه ست و یا کامل نیست .
    بعضی موقع ها یه مشکل را می تونیم حل کنیم .
    بعضی موقع ها فقط می تونیم بهبودش بدیم .( این هم یه نوع حل کردنه )
    بعضی موقع ها نتیجه اون ، یه رشد و یه آگاهی ست و نه اون چیزی که دوست داشتیم ( این هم یه حل کردنه که باید یاد بگیریم مثلا در برخی از مسائل شغلی - ازدواج - زندگی زناشویی و... )
    ما در ذهنیت های طرحواره ای یه مطلبی داریم به نام ذهنیت طرحواره تسلیم .
    یه ذهنیت را باید یاد بگیریم چه جوری روشن کنیم و چه جوری خاموش کنیم .
    یعنی یاد بگیریم تا کجا ادامه دهیم تا فتحش کنیم و یا در موقعی یاد بگیریم توقف کنیم و تسلیم بشیم .
    هر دو آن پیروزی ست !
    طرف نمی دونه قلبش مشکل داره - می ره تست میده و تست های پزشکی یه رشته خاص قبول نمیشه ... اصرار هم داره و میگه یا این رشته یا هیچی . اینجا ذهنیت تسلیم به دادش میرسه .
    در تاپیک تله های زندگی در قسمت ذهنیت ها فکر کنم شماره 18 یا 19 باشه در این مورد توضیح داده شده .

کار دلی برداشتن خوبه ولی زندگی خرج هم داره غلام
    من ساده منشم ( همون چریک خودمون ) با نون بربری یه بطری آب یه هفته زندگی می کنم
    از این کارها نکنی یه موقع غلام :))
    الان اگه خانم معلم های تالار بودن کلی دعوامون می کردن .( منظورم همین خانم گیسوکمند و خانم الهه زیبایی ها و...)
    دور از شوخی ، واقعیتش من شده خیلی موقع ها و الان هم هست ، شدیدا به تزریق پولی احتیاج داشتم ولی خب وام نگرفتم یا بعضی موقع ها خیلی کارها را نکردم ....
    خب اگه ممیزی زیاد داشته باشی ، تو خونه خریدن - تو ماشین خریدن و...مشکل پیدا می کنی اینجوری و یا شاید دیرتر به اینها برسی :)
    مگر اینکه سعی کنی مهارت هایت را بهتر کنی تا بتونی خدمت بهتری کنی و درآمد بیشتری داشته باشی ،،،یعنی حوزه درآمدت را وسیع تر کنی .
    پول درآوردن هم علم خودش را داره :)
    رزق خدا برای همه هست و اگه انسان روزی بیشتر می خواد باید بیشتر زحمت بکشه . ( رزق با روزی فرق می کنه )
    اگه فردی دغدغه اش را داشته باشه می تونه از راه درست هم خوب موفق بشه .
    من زیاد این مسئله دغدغه ام نیست در هر حالی که در خانواده ثروتمندی نبودم و نیستم .
    بعدش خدمتت بگم ،،، بعضی موقع ها یه پروژه یه زمانیش صرف آموزش میشه و باید خودت را توسعه بدی ،،، اونجا مجبوری از جیب بخوری :)
    البته می تونی سرمایه دار هم جذب کنی و ....
    ممنون ازت غلام - امیدوارم شما هم در شغلت موفق باشی .

Mvaz یکی از آروم ترین و خوش قلب ترین آدم هایی هست که دیدم .
    کارش درسته .
    کار شما هم درسته غلام
    a تا z مهم نیست - مهم امروزه و درس از دیروز .
    برای همه ماها هم هست .
    ایشالله موفق باشی غلام
    شما هم همین طور Mvaz

غلام و MVaz بپرید بالا - دربست می برم فقط - زندگی خرج داره :)
    ویرایش توسط باغبان : دوشنبه 09 مرداد 02 در ساعت 02:01 دلیل: تایپی

14. 2 کاربر از پست مفید باغبان تشکرکرده اند .

gholam1234 (دوشنبه 09 مرداد 02), Mvaz (دوشنبه 09 مرداد 02)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دیروز [ 21:45]
    سطح
    93
    Level completed: 89%, Points required for next Level: 115
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    تشکرها
    3,562

تشکرشده 1,776 در 732 پست

Array
    سلام آقا غلام

یه فیلمی بود به اسم شوق پرواز (روایت زندگی شهید سرافراز، عباس بابایی) تو اون فیلم شاگر شهید بابایی در مواجه با تکانه های شدید هواپیما خیلی ریلکس برخورد می کنه که موجب تعجب مسافر کنار دستش میشه. ( آخه همه مسافرا بالا و پایین می پریدن از ترسشون) جواب جالبی می ده!!!
    جوابش باعث میشه هممون تو زندگی در مقابل همه چالش ها با آرامش برخورد کنیم. یه جور آرامش درونی!!

باغبان سوره الحدید رو خیلی معرفی می کنه، یه آیه داره خیلی جالبه، آرامش عجیبی میده تو همه برهه های زندگی :
    این تقدیر حق را بدانید) تا هرگز بر آنچه از دست شما رود دلتنگ نشوید و به آنچه به شما می‌دهد مغرور و دلشاد نگردید، و خدا دوستدار هیچ متکبر خودستایی نیست. آیه 23 سوره الحدید
    آقا غلام یه زمانی من خیلی درگیر این پروژه ها بودم، برام آورده های خیلی خوبی داشت، از نظر مالی تو خیلی هاش شکست خوردم، یادمه تو آخریش بعد از کلی سرمایه گذاری وقتی فهمیدم مسیر رو اشتباه اومدم، قید ادامه رو زدم و یه هفته عزاداری اون همه پول رو کردم و تمام. البته مواردی هم بود که آورده مالی خوبی داشت. ولی نکته مالی که آخرش دستگیرم شد این بود که هر کاری رو بر اساس تخصص، مهارت، علاقه خودم شروع کنم، یا هدف اینکه بهبودی رو بتونم ایجاد کنم، منفعت مالی اش رو هم تو الویت های پایین در نظر بگیرم، تمرکزم رو کار باشه، اگر خدا بخواد روزی اش می رسه.

یه نکته مهمی هم که دستگیرم شد این بود که کمالگرایی باعث می شه حس کنی می تونی یه سنگ 100 کلیویی رو از زمین بر داری، ولی وقتی می زنی تو دل کار می بینی به خودت دروغ گفتی، اولا تخصص تو برداشتن سنگ از زمین نیست، بلکه حداکثر می تونی 20 کیلو سنگ از زمین برداری. برای همین باید خود رو خوب بشناسی که به خودت دروغ نگی .

آقا غلام الان دلم می خواد تو پروژه باغبان شریک بشم اگر بتونی پارتی بازی کنی من رو هم شریک کنه، جایزه داری!

باغبان جدی گفتی؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟؟! من رو هم سوار می کنی؟ دمت گرم، دربست نمی خوام اگر تو راه مسافر هم بزنی بازم میام. تو راه هم اگر خواستی گندم بار بزنی یا آرد ها رو خالی کنی، کمکت می کنم. سوار شم؟
    اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

16. 2 کاربر از پست مفید Mvaz تشکرکرده اند .

gholam1234 (دوشنبه 09 مرداد 02), باغبان (دوشنبه 09 مرداد 02)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سطح
    94
    دستاوردها:
    تشکرها
    1,685

تشکرشده 2,214 در 904 پست

Array
    من پیش خودمم پارتی ندارم! چه برسه به باغبان کبیر.
    ولی حقیقتامنم خیلی دوست دارم بیام شوفری باغبان رو کنم. آی چه حالی میده، چای و قندخون توی مسیر با من

18. 2 کاربر از پست مفید gholam1234 تشکرکرده اند .

Mvaz (دوشنبه 09 مرداد 02), باغبان (دوشنبه 09 مرداد 02)

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    تشکرها
    7,808

Array

Mvaz همیشه به من لطف داشتی - تشکر .
    اون کیسه هایی که تو آواتارم و اون عکس درشکه هست کیسه های سکه های طلاست آرد کجا بود برادر :))
    همون آرده :) .......... دور از شوخی اون کیسه ها شاید اعمال خودمونه - یادمه یه بنده خدایی میگفت اعمال خودمون را نباید با خودمون حمل کنیم ،،،
    اگه اعمال بد بود که نباید ناامید بشیم و باید سعی کنیم جبرانش کنیم ( با اعمال صالح و... ) - یعنی یه جورایی تلاشمون را بکنیم تا جای امکان و خدا هم همیشه دست میگیره .
    تابَ وَ آمَنَ وَ عَمِلَ صالِحاً فَأُلئِکَ یُبَدِّلُ اللهُ سَیِّئاتِهِم حَسَناتٍ؛
    خدا هم دست میگیره چه دست گرفتنی ... که حضرت حر شد شهید کربلا در حالی قبلش در سپاه دشمن بود و راه امام را بست و تغییر داد .
    اگه کیسه اعمال خوب بود که ما کار خوبی نکردیم همش لطف اون بوده ...
    هوالوهاب ... همه چیز خوب برای اونه و ما آدم ها اگه کار خوبی هم به خیال خودمون میکنیم و یا چیزی می بخشیم داریم از کیسه خلیفه می بخشیم ...
    اون داده و گفته بده به اون..ما چیزی نداریم و کاره ای نیستیم .
    راستی نکته ای که درباره کمال گرایی و تجربه ات گفتی خیلی خوب بود .
    بعدش برادر ، شما سواره هستید و ما پیاده :) - شما باید ما را سوار کنید و این ما هستیم بار شما را جابه جا کنیم این حرف ها چیه .

اُفتاد ! :)

به قول محمد 93 که یادش گرامی لفظ فدایی را زیاد می گفت - پس غلام فدایی داری .
    شما اوستایی و ما شوفر این حرفا چیه .
    افتاد غلام !

کلا اهل سفر ُ جوجه هستی واقعا لذت می برم ازت غلام :)
    این قابلیت خیلی کمک می کنه - اگه آدم بتونه از طبیعت استفاده ببره .
    من یکی از دوستان اینجوریه - - ماهی یه بار میره ایران گردی - ساده هم میره و کم هزینه ( اتوبوس - قطار ) . بعضی موقع ها تو چادر می خوابه در خیابان ، بیابان و جنگل و ...دنبال هتل چند ستاره نیست .
    برای همین چون ساده میگیره لذت میبره .

..............................

احوال آدم ها تو زندگی شاید فقط خوشی نباشه - بعضی موقع ها احوال ما آدم ها تغییر می کنه و شاید بعضی موقع ها غمناک یا پر استرس و ...
    تجربه میگه تو زندگی باید این ها باشه ...همش قشنگه و توش پُر از درس .
    به قولی این تغییره که قشنگی ایجاد می کنه - اگه لحظات غمناک ( چیزی که باب میلمون نیست ) نباشه ، خوشی را نمی فهمیم و برامون معنا نداره .
    با این حال درسته که همش باید باشه :) ولی خوبش ان شالله بیشتر بچرخه برای همه

امیدوارم شاهد خبرهای خوب از تمام دوستان باشیم در این تاپیک .

ویرایش توسط باغبان : سه شنبه 10 مرداد 02 در ساعت 18:05 دلیل: زمان محدود

20. 3 کاربر از پست مفید باغبان تشکرکرده اند .

gholam1234 (سه شنبه 10 مرداد 02), Mvaz (سه شنبه 10 مرداد 02), مدیرهمدردی (جمعه 13 مرداد 02)

صفحه 27 از 38 نخستنخست ... 7171819202122232425262728293031323334353637 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)