به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 25 از 39 نخستنخست ... 5151617181920212223242526272829303132333435 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 381
    مدیران انجمن

آخرین بازدید
    یکشنبه 06 خرداد 03 [ 22:43]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 94.0%
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    7,825

تشکرشده 6,801 در 2,376 پست

Array

سلامی
    به زیبایی گلها، به رنگارنگی غنچه ها و شکوفه ها
    سلامی به درخشندگی خورشید، به نورانیت مهتاب ، به بلندای آسمان بی کران
    سلامی به گرمی تابستان و سلام و سلام و سلام به روی ماه همه شما دوستان و یاران و هم تالاری های گرامی .

یه خدا قوت بگم به آقای مدیر همدردی ، خانم فرشته مهربان ، خانم سحر بهاری که با تمام مشغله هایی که دارن همچنان فعال در خدمت تالار همدردی و یاری به دوستان هستن.
    ان شالله سعادتمند و عاقبت بخیر باشید و در سختی ها و خوشی ها ، باغچه دلتون پر از آرامش.
    یه تشکر هم می کنم از تمام دوستانی که این بنده را یاد کردن در تاپیک ها .
    تشکر می کنم از خانم زلال – خانم الهه زیبایی ها ( باز فکر کنم رفتن گفتن باغبان دو سه روز ویرایش می کنه :) ) - آقای ام و زد - آقا غلام ...
    ممنونم – ما خودمون همیشه شاگرد هستیم و از دوستان همیشه یاد می گیریم .
    تشکر به خاطر همه چیز و حضورتون .شرمنده که دیر پاسخگو هستم .ان شاالله باغچه زندگیتون پر باشه از آرامش – عشق – سعادت – خدا - موفقیت – و در کل تمام چیزهای خوب .
    از طرفی یادی کنیم از تمام اعضاء همدردی ، چه کاربران محترم و چه مدیران گرامی که الان نیستن و یه روزی قلمشون برای همدلی و همدردی می نوشت ،،،
    ان شالله شاهد حضور اون بزرگواران باشیم و هر جا هستن متعالی باشن . یادشون گرامی .

.....................................

خانم زلال گرامی ، خداوند ان شالله پدر گرامیتون را بیامرزه ، به درجات ایشون افزون کنه و بر شما و خانواده گرامی صبر جمیل عنایت فرماید.
    واقعیتش سخته – حس دلتنگی برای سفر کرده هامون و عزیزانمون هست - شاید بشه یه کاری کرد که این حس دلتنگی یه حس متعالی بشه .
    میگن همه طمع مرگ را می چشن – نگفتن مرگ اونها را می چشه – در واقع ما هستیم که مرگ را می نوشیم و از نوشیدن اون مست می شیم ( دیدار با خدا ) .
    ما تنهاییم تو این عالم ،،،کی با ماست ؟
    پدر - مادر- زن و شورهر - بچه ، برادر و خواهر و ...
    4 روز با ما هستن و این 4 روز که با ما هستن تازه در وجود خودشون هستن.
    درسته به ما کمک می کنن – در کنار ما هستن - همدردی و همدلی می کنن ولی ما تنهاییم ،،،
    تو این شرایط یکی که ما را خیلی می خواد و عاشقمونه میاد میگه : "" وَ هُوَ مَعَکُم این ما کُنتُم "" او با شماست .
    میاد میگه درسته سخته - اصلا قرار نبوده آسون باشه – ولی من باهاتونم .
    خانم زلال اگه بدونیم همه مسافریم ، اگه بدونیم دوست ، یار ، همسفر واقعیمون فقط خداست زندگی برامون خیلی آسون تر میشه .سختی ها قابل هضم تر میشه .
    درسته دلهره – ناراحتی – دلتنگی هست – ولی اونها رنگی نداره در مقابل حضرت دوست .

می گن وقتی انسان ( با اعمال مختلف ) وارد دنیای جدید میشه ( برزخ و قیامت ) به خودش میگه کاش بهتر بودم ،،،
    یه حسرتی هست که همیشه برای همه هست حتی اگه انسان خیلی خوبی هم باشیم .
    برای عزیزانمون هم همین طور - اگه بهترین فرزند هم باشیم برا ی پدر و مادرمون باز این جمله را می گیم .
    زنده نگه داشتن یاد اونها – تلاش برای زندگی بهتر ،سالم تر ، معنوی تر ،،، رسیدن به خودمون و دیگر عزیزانمون ،،، اونها را خوشحال و دل ما قوی تر می کنه .
    یکی از راه های قوی کردن دل ، کمک به دیگران ( اعمال صالح ) + افزودن علم هست .
    اون دوتا مثل دو تا بال برای انسان می مونه .

آقای مدیر چند صفحه قبل مطلب خیلی خوبی گذاشتن ؛ اینکه ما نمی تونیم تمام متغیرها و اتفاق های زندگیمون را کنترل کنیم ،،،
    در مسیر صحیح توکل می کنیم – حرکت می کنیم ،، مواردی که در حل توانمون هست را انجام می دیم و موارد و اتفاق هایی که از دستمون خارجه را راضی و تسلیم می شیم .
    مولانا یه جا میگه :
    هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر / آرام تر از آهو بی باک تر از شیرم
    هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر / رنج از پی رنج آید زنجیر پی زنجیر

به قول یه بزرگی ، ما این جسم نیستیم - اصل ما چیز دیگری هست - همه در این دنیا سوار بر مرکب دنیا هستیم ( با بدن ها و قیافه های مختلف )
    شاید مرکب ما مریض باشه ،شاید مریض بشه ، بلند قد باشه – کوتاه باشه – درست راه نره - سالم و عضلانی باشه - سفید باشه – سیاه باشه – سرخ باشه و... مهم نیست .
    مهم اینکه این مرکب در مسیر و در جهت مسیر باشه .
    خانم زلال گرامی ، مطمئن هستم این امتحان الهی و مسیر الهی را با موفقیت به پیش می برید
    برای منم دعا فرمایید تا قوی و در مسیر باشم .

کلبه ی برفی

.....................................

زیاد حرف نزنم - از خودم هم بخوام بگم الحمد الله خوبم با وجود تمام سختی ها و مشغله ها و خوشی ها :)
    یه پروژه ای هست که برام خیلی مهمه دارم سعی می کنم انجامش بدم – چیز مادی ای توش نداره داریم از جیب می خوریم :) - هدف معنویش برام مهمتره -دعا کنید برام ،،،
    راستی محرم هم نزدیکه – یاد یه شعر از شهریار افتادم که می گفت :
    شمر گوید گوش کردم تا چه خواهد از خدا
    جای نفرین هم به لب دیدم ، دعا دارد حسین

ویرایش توسط باغبان : چهارشنبه 21 تیر 02 در ساعت 16:32 دلیل: کلبه برفی

2. 6 کاربر از پست مفید باغبان تشکرکرده اند .

gholam1234 (چهارشنبه 21 تیر 02), Mvaz (چهارشنبه 21 تیر 02), فرشته مهربان (جمعه 23 تیر 02), مدیرهمدردی (پنجشنبه 22 تیر 02), zolal (جمعه 23 تیر 02), سحر بهاری (یکشنبه 25 تیر 02)

عضو همراه

آخرین بازدید
    دیروز [ 12:55]
    سطح
    94
    Level completed: 20%, Points required for next Level: 804
    Overall activity: 99.2%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassOverdriveVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,687

تشکرشده 2,222 در 906 پست

Array
    سلام باغبان. خیلی خوش اومدئ، دلتنگت بودم انصافی... ایشاالا که موفق باشی.
    داشتم فکر میکردم که زندگی یه جور بالانسی باید باشه، مثه یه تجهیز دوار که باید همیشه بالانس کار کنه، وگرنه از هم میپاشه. توی زندگی هم همزمان باید حواست به مرگ باشه، هم به زندگی. هم به پول و بدبختی و هم به اون دنیا. هم به مستمند، هم به خودت!، هم ...........
    کلی احساسهای بد این اواخر اومد سمتم. یه جوری که بسختی از خواب پا میشدم. ولی خب خداروشکر اوضاع بهتر شده. فکرایی مثه اینکه همه زندگی همینه! توی یه نفسی و در یه لحظه ای میری زیر خاک! تنها به یه مولکول اکسیژن زندگیت بنده! از یه طرف دیگه حواست باید به زندگی و تورم و خورد و خوراک هم باشه! وگرنه نمیتونی همین چند صباح رو هم سر کنی. فکر خرید خانه (که مدت زیادی هست قصدش رو دارم ولی هنوز نشده) و کلی برنامه ریزی اقتصادی که عملا اکثرا اجرایی نشده و قیاس ناخودآگاهی که با سایر اطرافیانم دارم، وقتی اونا از لحاظ مالی کلی پیشرفت داشتن و من ...
    خلاصه اینکه یه ذهن سراسر پارادوکیسکالی داشتم این اواخر. حفظ این تعادل هنوز که هنوزه برام سواله. چجوری میشه آدم این تعادل رو برقرار کنه. وقتی میبینی اطرافیانت برای لحظه لحظه زندگیشون فقط و فقط پول رو میشناسن و لاغیر، خب آدم ناخودآگاه بسمت پول میره و از یه طرف دیگه میبینه آخرش یه تل خاکی بیش نخواهی بود!!!

4. 4 کاربر از پست مفید gholam1234 تشکرکرده اند .

Mvaz (چهارشنبه 21 تیر 02), فرشته مهربان (جمعه 23 تیر 02), مدیرهمدردی (پنجشنبه 22 تیر 02), باغبان (پنجشنبه 22 تیر 02)

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    تشکرها
    7,825

Array

سلام از ماست برادر - ممنون ازت .
    به نظرم زندگی - یاد مرگ - درآمد- معاشرت با مردم - دنیا و...همه در یه طیف مشخصی به هم مربوطن و یه عامل می تونه باعث پیشرفت در عامل دیگر شود .
    ما می تونیم به یاد مرگ باشیم و این یاد مرگ باعث میشه آرزوها دور و دراز را بذاریم کنار - همین یاد مرگ باعث میشه با مردم بهتر معاشرت کنیم و همین می تونه باعث بشه در کار و شغل موفق تر باشیم و بیشتر به مردم خدمت کنیم ،،، همین یاد مرگ باعث میشه کمتر اشتباه کنیم و یا از اشتباهات درس بگیریم و...
    تو همه این موارد هم طبیعی هست بعضی اوقات خوشحال باشیم - بعضی موقع ها کسل باشیم - بعضی موقع اتفاقاتی خارج از کنترل ما بیافته - بعضی موقع ها اتفاقات خوشایند بیافته ،،،
    می بینی اگه به همه اینها توجه کنیم همه می تونن در تعادل و بالانسی قرار گیرن همون جور که گفتی .
    اگه بالانس باشه راحت تره .

استاندارهای محیط بیرونی ما همیشه در حال تغییره - هر فردی با توجه به نظام فکری و تربیتی و رشدی خودش یه فلسفه ای برای راه خودش می چینه .
    به نظرم اول باید اون فلسفه را پیدا کنیم - اگه اون روش و نوع زندگی خودمون را پیدا کنیم دیگه استانداردهای بیرونی که همیشه در حال تغییره کم تر به ما تاثیر می ذاره - چشمُ هم چشمی ها کم میشه ،،،
    اون موقع دیگه سعی می کنیم برای خودمون زندگی کنیم - چون مسیر هر فردی با فرد دیگه متفاوته .

از طرفی رزق خدا برای همه هست و اگه انسان بیشتر می خواد ، در چارچوب صحیح باید بیشتر زحمت بکشه - خیلی ها هستن سالم کار می کنن و موفق و ثروتمند هم هستن و چیز بدی نیست .
    باید ببینیم این زحمت ها ارزش اون را داره !
    به دیگران هم نگاه نکن - بعضی ها زندگی را مثل مسابقه در نظر می گیرن - تلاشت را بکن در چارچوب درست - نتیجه را بسپار به خدا .
    اون موقع دیگه مهم نیست خونه تونستی بخری یا نه- تونستی ماشین مد نظرت را بخری یا نه ....
    من خودم نوع روش زندگیم جوری هست به رزق معمولی راضی ام .

مسئله بعدی قناعت هست .
    قناعت باعث آرامش انسانه .

زندگی دنیا مثل یه پُل می مونه - از پل باید عبور کنیم برسیم به آخرت ،،، غصه این پل زود گذر و فانی منطقی نیست .
    هر چی ثروت بدست می آوریم ، می کاریم ، می سازیم باید بذاریم برای ورثه :)

فقط اعمالی را میشه برد اونور که مجوز داشته باشه --- پول - لباس - ماشین و .... مجوز اونور را نداره
    موفق باشی اخوی :)
    ویرایش توسط باغبان : پنجشنبه 22 تیر 02 در ساعت 02:39

6. 4 کاربر از پست مفید باغبان تشکرکرده اند .

gholam1234 (پنجشنبه 22 تیر 02), Mvaz (پنجشنبه 22 تیر 02), فرشته مهربان (جمعه 23 تیر 02), مدیرهمدردی (پنجشنبه 22 تیر 02)

عضو همراه

آخرین بازدید
    دیروز [ 12:55]
    سطح
    94
    Level completed: 20%, Points required for next Level: 804
    Overall activity: 99.2%
    دستاوردها:
    تشکرها
    1,687

تشکرشده 2,222 در 906 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط باغبان نمایش پست ها

سلام از ماست برادر - ممنون ازت .
    به نظرم زندگی - یاد مرگ - درآمد- معاشرت با مردم - دنیا و...همه در یه طیف مشخصی به هم مربوطن و یه عامل می تونه باعث پیشرفت در عامل دیگر شود .
    ما می تونیم به یاد مرگ باشیم و این یاد مرگ باعث میشه آرزوها دور و دراز را بذاریم کنار - همین یاد مرگ باعث میشه با مردم بهتر معاشرت کنیم و همین می تونه باعث بشه در کار و شغل موفق تر باشیم و بیشتر به مردم خدمت کنیم ،،، همین یاد مرگ باعث میشه کمتر اشتباه کنیم و یا از اشتباهات درس بگیریم و...
    تو همه این موارد هم طبیعی هست بعضی اوقات خوشحال باشیم - بعضی موقع ها کسل باشیم - بعضی موقع اتفاقاتی خارج از کنترل ما بیافته - بعضی موقع ها اتفاقات خوشایند بیافته ،،،
    می بینی اگه به همه اینها توجه کنیم همه می تونن در تعادل و بالانسی قرار گیرن همون جور که گفتی .
    اگه بالانس باشه راحت تره .

استاندارهای محیط بیرونی ما همیشه در حال تغییره - هر فردی با توجه به نظام فکری و تربیتی و رشدی خودش یه فلسفه ای برای راه خودش می چینه .
    به نظرم اول باید اون فلسفه را پیدا کنیم - اگه اون روش و نوع زندگی خودمون را پیدا کنیم دیگه استانداردهای بیرونی که همیشه در حال تغییره کم تر به ما تاثیر می ذاره - چشمُ هم چشمی ها کم میشه ،،،
    اون موقع دیگه سعی می کنیم برای خودمون زندگی کنیم - چون مسیر هر فردی با فرد دیگه متفاوته .

از طرفی رزق خدا برای همه هست و اگه انسان بیشتر می خواد ، در چارچوب صحیح باید بیشتر زحمت بکشه - خیلی ها هستن سالم کار می کنن و موفق و ثروتمند هم هستن و چیز بدی نیست .
    باید ببینیم این زحمت ها ارزش اون را داره !
    به دیگران هم نگاه نکن - بعضی ها زندگی را مثل مسابقه در نظر می گیرن - تلاشت را بکن در چارچوب درست - نتیجه را بسپار به خدا .
    اون موقع دیگه مهم نیست خونه تونستی بخری یا نه- تونستی ماشین مد نظرت را بخری یا نه ....
    من خودم نوع روش زندگیم جوری هست به رزق معمولی راضی ام .

مسئله بعدی قناعت هست .
    قناعت باعث آرامش انسانه .

زندگی دنیا مثل یه پُل می مونه - از پل باید عبور کنیم برسیم به آخرت ،،، غصه این پل زود گذر و فانی منطقی نیست .
    هر چی ثروت بدست می آوریم ، می کاریم ، می سازیم باید بذاریم برای ورثه :)

فقط اعمالی را میشه برد اونور که مجوز داشته باشه --- پول - لباس - ماشین و .... مجوز اونور را نداره
    موفق باشی اخوی :)
    کلی حرف دارم باهات باغبان، ولی خب حوصله دوستان سر میره حیف. ایشالا که موفق باشی...
    زندگی خیلی عجیبه، حتی به نبودنت، آی باغبان!، باید عادت کرد. یعنی چی؟ یعنی اینکه اینایی که اطراف ما هستن، یا همشون میرن از اطرافمون یا اینکه خودمون میریم!

8. 2 کاربر از پست مفید gholam1234 تشکرکرده اند .

Mvaz (پنجشنبه 22 تیر 02), باغبان (پنجشنبه 22 تیر 02)

((( مشاور خانواده ))) آغازکننده

آخرین بازدید
    دیروز [ 14:02]
    سطح
    100
    Overall activity: 99.4%
    دستاوردها:
    VeteranCreated Blog entryTagger First ClassSocial50000 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    7
    تشکرها
    23,615

تشکرشده 37,115 در 7,018 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    با سلام
    آقای باغبان از دیدن مجدد شما در تالار همدردی بسیار خوشحال شدم.
    باز هم مثل همیشه سخنانتان بسیار عمیق و کارگشاست.
    در واقع همدردی را کاربران فهیمش همدردی کردند. و پر از سخنان نغز، راهکارهای کاربردی و همراهی و همدلی های ناب و بدون چشمداشت
    انشاءالله که همگی موفق و موید باشید.

چند ماهی هست که کانال همدردی در ایتا را راه اندازی کردیم .
    شبکه های اجتماعی به سرعت جای خود را باز کردند و گسترده شده و رشد کردند. و ما ناچاریم در این بستر هم خدمات دهیم.
    اگرچه این دسته بندی، پیگیری و گام به گام و تعاملی بودن در کانال ها و صفحات شبکه های اجتماعی به این قدرت نیست که در سایت و تالارهای اینترنتی هست. اما خلاصه گویی و ارتباط دو طرفه سریع بین مشاوره و مراجع مزایایی هست که نمی توان ندید گرفت.

10. 3 کاربر از پست مفید مدیرهمدردی تشکرکرده اند .

Mvaz (پنجشنبه 22 تیر 02), فرشته مهربان (جمعه 23 تیر 02), باغبان (پنجشنبه 22 تیر 02)

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    تشکرها
    7,825

Array

ممنون آقا غلام
    - کلا این دنیا فانی هست و چیزی نمی مونه و این خیلی خوبه - چون ما تو هر کالبدی تا یه حدی رشد می کنیم و برای رشد بیشتر باید به کالبد جدیدی بریم .
    مثل بچه ، که تو رحم مادر تا یه حدی می تونه رشد کنه و باید برای رشد بیشتر وارد دنیا بشه - به همین ترتیب انسان از دنیا وارد برزخ و از برزخ وارد قیامت میشه .
    انسان همیشه در حال رشد هست و متوقف نمیشه .
    انسان یه موجود متعالی ست و باید قدر خودمون را بدونیم .
    از میان میلیاردها کروموزوم ها ، ما به دنیا آمدیم ،،،
    با سختی و زحمت و جنگ با دیگر کروموزوم ها یکی بوجود آمد به نام ما :)
    خودمون هم تلاش کردیم ! ولی یادمون نیست :)
    در این دنیا هم همینه ! چطوری تلاش کردیم قبل از بدنیا آمدن ،،، باید همین طور هم تلاش کنیم خوب و سالم زندگی کنیم تا برسیم به هدف و مبدا و مقصد اصلیمون .
    حکمت و علم خدا وجود داره و او مالک همه چیز هست . در این راستا تلاش و انتخاب انسان هم مهمه .
    حالا زیاد نمیشه این مسئله را باز کرد :) چون اهل دلی برات گفتم . روش فکر کن غلام .

هنر خیلی به انسان کمک می کنه از جمله نقاشی و خطاطی - - دکتر الهی قمشه ای می گفت وقتی ناراحتید خطاطی کنید - همین بهتون ذوق و خلاقیت میده که شاید خودتون بهش پی نبرید .
    شادی سه چیز هست میگن :
    زیبایی ( منظور نیست که از نظر دیگران خوشگل و شبیه یه فرد خاصی باشیم - منظور اینکه خودمون را قبول کنیم - تمیز و آراسته باشیم - خطاطی کنیم - نگاه زیبا - فکر زیبا و ...
    علم - عاشق یادگیری باشیم .
    نیکویی - که خیلی مهمه .
    بعضی هستن که دیدم که برنامه دارن میرن خانه های سالمندان به اون عزیزان سر می زنن - باهاشون حرف می زنن و ... چقدر به روحیه شون تاثیر داره واقعا .

کلا انسان در دنیا غریبه ،،،
    به قول مولانا انسان از دیگر جای، ناکجا آباد به راه افتاد و در پی هبوطی غم بار بدین غریبستان تبعید شد ،،،در حالی که عشق و روح را به یادگار حضرت دوست در وجودش به ودیعت نهاده بود.
    یه تاپیک هم هست به نام غربت انسان ( با نگاه مولانا ) که درباره اش صحبت شده .

موفق باشی برادر .

ویرایش توسط باغبان : پنجشنبه 22 تیر 02 در ساعت 18:29 دلیل: تایپی

12. 4 کاربر از پست مفید باغبان تشکرکرده اند .

gholam1234 (پنجشنبه 22 تیر 02), Mvaz (پنجشنبه 22 تیر 02), فرشته مهربان (جمعه 23 تیر 02), مدیرهمدردی (یکشنبه 25 تیر 02)

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    تشکرها
    7,825

Array
    سلام آقای مدیر همدردی عزیز
    تشکر ازتون .
    من هم از وجود مبارک شما و تمام دوستان بسیار خوشحال هستم .
    ان شالله توفیق داشته باشیم از بزرگوار شما و دیگر دوستان استفاده کنم و یاد بگیرم .
    کانال ایتا را امروز دیدم - چقدر مطالب خوب و بهینه .
    عکس نوشته ها که واقعا فوق العاده ست . من خودم اگه مطالب روانشناسی را به صورت تصویری یا عکس نوشته باشه بهتر باهاش ارتباط می گیرم .
    از طرفی سرعت بیشتر در ارتباط با مشاور و ادمین که واقعا کار را راحت تر می کنه .
    تشکر به خاطر زحمات .
    اجرتون با خدا .
    ویرایش توسط باغبان : پنجشنبه 22 تیر 02 در ساعت 16:12

14. 3 کاربر از پست مفید باغبان تشکرکرده اند .

Mvaz (پنجشنبه 22 تیر 02), فرشته مهربان (جمعه 23 تیر 02), مدیرهمدردی (یکشنبه 25 تیر 02)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دیروز [ 22:47]
    سطح
    93
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 9
    Overall activity: 67.0%
    دستاوردها:
    تشکرها
    3,580

تشکرشده 1,781 در 734 پست

Array
    سلام باغبان عزیز
    آقا دلمون برات تنگ شده بود، ممنون که از خودت خبر دادی، نم نم داشتم پیش خودم میگفتم حتما باغبان ..........!

خلاصه با کلام ات دل ما رو زیر رو کردی!

---------

سلام جناب مدیر

تبریک من رو هم برای کانال همدردی درایتا بپذیرید، من که خیلی خوشحال شدم، مطالب خوبی هم بارگذاری می کنید، ممنون

16. 2 کاربر از پست مفید Mvaz تشکرکرده اند .

مدیرهمدردی (یکشنبه 25 تیر 02), باغبان (پنجشنبه 22 تیر 02)

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    تشکرها
    7,825

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mvaz نمایش پست ها
    سلام باغبان عزیز
    آقا دلمون برات تنگ شده بود، ممنون که از خودت خبر دادی، نم نم داشتم پیش خودم میگفتم حتما باغبان ..........!

خلاصه با کلام ات دل ما رو زیر رو کردی!

---------

سلام Mvaz عزیز
    ما هم همین طور
    ممنون ازت
    امیدوارم خوب باشی اخوی و زندگی به کامت شیرین .
    اگه شیرین نبود هم خودت استادی می دونی - یه قاشق عسل می زنی و شیرینش می کنی :)
    ان شاالله خوش خبر باشی
    از خودت بگو - اوضاع روبراه هست ؟

راستی اینجا که گفتی :

نقل قول نوشته اصلی توسط Mvaz نمایش پست ها
    نم نم داشتم پیش خودم میگفتم حتما باغبان ..........!
    خیالت راحت - من تا حلوای تو و غلام را نخورم اونور برو نیستم :)
    شوخی می کنم :)
    ایشالله عمر طولانی - پُر برکت و پُر سعادت داشته باشیم همه .

ویرایش توسط باغبان : پنجشنبه 22 تیر 02 در ساعت 20:07

18. کاربر روبرو از پست مفید باغبان تشکرکرده است .

Mvaz (پنجشنبه 22 تیر 02)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دیروز [ 22:47]
    سطح
    93
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 9
    Overall activity: 67.0%
    دستاوردها:
    تشکرها
    3,580

تشکرشده 1,781 در 734 پست

Array
    ..............! =شهادت ( ان شاالله هممون شهید باشیم و شهید بشیم)
    ------------

حاجی خبر خاصی نیست،
    شکر خدا،
    یه نسخه خدا بهمون داده، خیلی باحاله، شنیدی میگن آب روی آتیش می مونه! این نسخه هم همونحوریه،
    آدرسش رو میدم یه نگاه کن،
    پلاک ۳ ، واحد ۲۶
    البته همسایه هاش هم خوبند، ولی این یکی خیلی خوبه،
    -----------------
    حاجی تو چه خبرا ؟
    ان شاالله تو پروژه ات موفق باشی،
    البته تو پروژه های بزرگان موفقیت معناش در مسیر بودن و موندنه، نتیجه اش دست یکی دیگه است شما هم که از بزرگانی ،
    ----------
    حاجی بعضی وقتها آسمون که صافه، از همون روش قدیمی، بیسیم میزنم بهت، ولی جواب نمیاد، بیسیمم خراب شده، بیسیم میسیم اضافی نداری؟
    ----------
    بیدک الخیر، انک علی کل شیء قدیر
    ویرایش توسط Mvaz : پنجشنبه 22 تیر 02 در ساعت 22:26

20. 2 کاربر از پست مفید Mvaz تشکرکرده اند .

gholam1234 (پنجشنبه 22 تیر 02), باغبان (پنجشنبه 22 تیر 02)

صفحه 25 از 39 نخستنخست ... 5151617181920212223242526272829303132333435 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)