به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 22
    عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 25 اردیبهشت 01 [ 00:01]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    3,893

تشکرشده 3,095 در 1,314 پست

Array
    سلام.
    من یه شرکت عمرانی میشناسم تهران. البته نمیدونم نیرو میخوان یا نه. ولی اگر خواستید براشون رزومه بفرستید.
    Mbs_haghighat@yahoo.com

2. کاربر روبرو از پست مفید Pooh تشکرکرده است .

ali5 (سه شنبه 05 تیر 97)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 22 مرداد 97 [ 08:54]
    سطح
    49
    Level completed: 58%, Points required for next Level: 84
    Overall activity: 4.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassOverdrive3 months registered5000 Experience Points
    تشکرها
    427

تشکرشده 431 در 145 پست

Array
    شما با این ضریب هوشی باید خیلی کم کاری کرده باشی که ارشدتو دانشگاه آزاد خوندی. دانشگاه آزاد که اصلا درس خوندن نمیخواد قبول شدنش. آی کیوی بالای 130 نابغه محسوب میشه. من که آی کیوم 128 هست و از شما خیلی کمتره ارشدم رو شریف گرفتم. برادرم که المپیادیه هفت تا از من بالاتره. این عددی که شما نوشتین غولیه برای خودش و تعداد بسیار نادری از افراد همچین هوشی دارن استیون هاوکینگ ضریب هوشیش 160 بود! این وضعیت شما نشون میده پشتکارتون در زندگی کافی نبوده یا وقت نذاشتی علی رغم این میزان وحشتناک بالای نبوغی که میگی داری. اشتباه دیگه تون هم وابستگی زیاد به پدر و دایی و حرف مادر و پدربزرگ و کلا انتظار از دیگران هست که باعث شده نتونید پیشرفت کنید. شما میتونستید دوستان دیگه ای جمع کنید و با اون ها کار راه بندازی با کسی که حاضر بشه فقط سرمایه بده شما هم کار کنی. بهرجهت اینا دیگه مال گذشته ست.

اگه پنج سال پیش بود شاید بهتون پیشنهاد میدادم که الانم با کسی شریکی برای خودتون کار کنید. ولی با اوضاع اقتصادی الان که همه مون داریم غرق میشیم و معلوم هم نیست کی بخواد درست بشه اصلا بشه یا نشه، به نظرم جای سرمایه گذاری چه مالی چه تخصصی روی پروژه های رو اعصاب و نیمه کاره در ایران برای دکتری اپلای بگیر و برو. چون مقطع دکتری خارج از ایران در اصل کار عملی و پروژه ای در دانشگاه انجام میدی براشون ارزش داری و فاندهای بسیار خوبی میدن میتونه کاملا از نظر زندگی تامینت کنه و نیاز به حمایت از طرف خانواده نداشته باشی. در کنارش بیرون هم ساعات محدودی میتونی کار کنی و با این وضعیت دلار خیلی راحت میتونی حتی دوره دانشجویی پول برای خانواده ت هم بفرستی و خرج درمان و مراقبت برای پدرت رو هم بدی.

یکی از دوستان من عمران میخوند دانشگاه سیدنی استرالیا پذیرش گرفت با فاند سی هزار دلاری که رقم خوبیه سختی ای که ابتدا کشید کاملا می ارزید کیفیت زندگیش از ماها که موندیم خیلی الان بهتره آرامششم بیشتره. البته هم معدل کارشناسی بالایی داشت هم ارشدشو امیرکبیر گرفته بود ولی شما هم شانس داری چون کار پژوهشی انجام دادی و یکبار مورد پسند قرار گرفته بازم پس امکانش هست. برند دانشگاه هم مهمه مثلا اگه آزاد علوم تحقیقات خونده باشی خودش یه امتیازه چون دانشگاه شناخته شده تریه نسبت به آزادهای شهرستان ها. دانشگاه های خیلی تاپ مثل استنفورد و کلتک که تا شصت هفتاد هزار دلار هم فاند میدن. شما معیارت رو بذار رو این که فقط کجا بهت فول فاند میدن.

به نظر من یه پلن شش ماهه یا یکساله بذار و مدارک زبان و جی آر ای و پژوهشی و مقاله و ثبت اختراعی هرچیزی که داری جمع کن با چندتا از اساتیدی که در حوزه تخصصیت هستن قبل از اقدام برای پذیرش صحبت کن ترجیحا قبل از ارسال فرم باهاشون ویدیو کال داشته باش معمولا توی قبول شدن تاثیر داره. همون طرحی که کانادا استقبال کرده جاهای دیگه هم شانس داری که استقبال بشه.

چاپ کتاب در ایران و کارهای فرهنگی رو هم کلا از ذهنت بیرون کن. فقط اساتید دانشگاه ها میتونن کنار کارشون کتاب چاپ کنن و الزاما متضرر نشن.
    کار کردن اینجا هم بخصوص برای خودت، اعصاب پولادین و ریسک پذیری بالا میخواد صرف نظر از سرمایه و وضعیت اقتصادی فعلی و اعتصابات که وضعیت واقعا ترسناکی درست کرده. با توجه به ضریب هوشی ای هم که میگی داری واقعا حیفه که بخوای زندگی کارمندی با حقوق ماهی دو تومن داشته باشی! مگر اینکه تستی که ازت گرفتن استاندارد جهانی نبوده باشه وگرنه واقعا حیف هست با این ضریب هوشی زندگی کسل کننده کارمندی. توانایی های فکری هم وقتی ازشون کار نکشی به تدریج از بین میرن باید از نعمتی که داری استفاده کنی.

برای تامین پول اولیه برای رفتن هم اگه هیچ اسپانسری نداری زمین و خونه نداری نهایتا یه آگهی هایی هست مثلا تو همشهری زیاد میزنن اسم عامیانه شو نمیگم ولی میزنن مثلا تامین سرمایه و این ها. پول میگیری یکی دوساله رفتی اونور پس میدی.

4. 7 کاربر از پست مفید Amir A تشکرکرده اند .

ali5 (سه شنبه 05 تیر 97), Ye_Doost (چهارشنبه 06 تیر 97), آویژه (پنجشنبه 07 تیر 97), آنیتا123 (سه شنبه 05 تیر 97), بهاره جون (سه شنبه 05 تیر 97), شیدا. (جمعه 08 تیر 97), صبا_2009 (سه شنبه 05 تیر 97)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 19 مهر 01 [ 02:09]
    سطح
    61
    Level completed: 21%, Points required for next Level: 239
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    255

تشکرشده 416 در 195 پست

Array
    با صحبت های آقا امیر کاملا موافقم. متاسفانه در ایران بدون پول و پارتی خیلی سخت میشه کار کرد. اگر خیلی تاپ باشی و فعال باشی، امکانش هست که یه جا کار پیدا کنی ولی باید به درامد کم راضی باشی و کم کم اوضاعت رو رو به راه کنی...

همسر من هم دوران مجردی شرایط شما رو داشت و پدرش سرطان داشت. خودش هم دانشجو بود و درامدی نداشت. به خاطر مراقبت از پدرش و نداشتن پشتوانه مالی پذیرش از یه دانشگاه تاپ خارجی با فاند رو بیخیال شد. چون خیلی مهارت هاش بالا بود، الان تو ایران هم بدون پشتوانه به همه چیز رسیده ولی خیلی خیلی با سختی... همیشه هم پشیمونه که چرا اون زمان نهایت تلاشش رو نکرده که شرایطش رو برای رفتن فراهم کنه...

پیشنهاد من اینه که اولویتتون رو به رفتن بزارین و هرجوری شده از کلاس خصوصی گرفتن تا نوشتن پایان نامه هم رشته ای هاتون یا انجام پروژه های کوچیک پول در بیارین و خرج رفتنتنون کنین.

6. 5 کاربر از پست مفید بهاره جون تشکرکرده اند .

ali5 (سه شنبه 05 تیر 97), Amir A (سه شنبه 05 تیر 97), Ye_Doost (چهارشنبه 06 تیر 97), شیدا. (جمعه 08 تیر 97), صبا_2009 (سه شنبه 05 تیر 97)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 24 آذر 98 [ 23:02]
    سطح
    97
    Level completed: 1%, Points required for next Level: 994
    Overall activity: 57.0%
    دستاوردها:
    OverdriveRecommendation Second ClassTagger First ClassVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    2,761

تشکرشده 2,595 در 691 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    سلام

یه جا می خوندم افراد با هوش بالا خلاقیت اشون کم میشه.

به نظرم شما هم همینطور هستی. خلاقیت و پشتکار پاینی داری.

ولی عوضش پر از نکات خوب و ارزشمند هستی.

برای شروع 40 تا اصل triz رو که برای بازکردن چهارچوب های ذهن و تمرین خلاقیت هست رو بخون. و تو زندگی ات تمرین کن. ( مثلا چه طور میشه کولر بادش به صورت منحنی بوزد)

--------------

تو مرحله بعدی شما دقیقا رو چی تخصص و توانمندی داری؟

گلدوزی؟ رانندگی؟ آشپزی؟ ساختمان سازی؟ پژوهش؟ اختراع؟ کارگری؟ آموزش؟

سرمایه همیشه به عنوان پول و منابع مادی خونده میشه ولی به نظر من سرمایه تخصص و تجربه مهمتره.

به همین جهت هست که استارت آپ ها در چند سال گذشته اینقدر پیشرفت کردند. آنها تخصص داشتند ولی پول نداشتند، پول رو با تخصص از پولدار بی تخصص که نمیدونسته با پولش چی کنه جذب کردند.

---------------

تخصص ات معلوم شد، میتونی فریلنسر باشی، سایت های ایرانی مثل پ و ن ی ش ی ا و خارجی مثل ............ هستن که می تونی فعلا کار بگیری، روزی داشته باشی و تجربه کنی.

--------------

تو پارک های علم و فناوری رفت و آمد کن، با افکار جدید آشنا شو، با شرکت ها دانش بنیان به صورت پروژه ای همکاری کن، ایده بگیر . می فهمیمی دنیای بیرون از خودت خیلی بزرگتره/

-----------------

یه سایت درست کن و پیج ایستا و مخصوصا لینکدین، کار هات رو بگذار، نام خودت رو به برند تبدیل کن، شرکت ها میان دنبالت.

-------------------

...........

8. 4 کاربر از پست مفید mohamad.reza164 تشکرکرده اند .

ali5 (سه شنبه 05 تیر 97), Ye_Doost (چهارشنبه 06 تیر 97), شیدا. (جمعه 08 تیر 97), صبا_2009 (سه شنبه 05 تیر 97)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 08 تیر 97 [ 06:19]
    سطح
    1
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 28
    Overall activity: 19.0%
    تشکرها
    15
    تشکرشده 3 در 1 پست
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط pooh نمایش پست ها
    سلام.
    من یه شرکت عمرانی میشناسم تهران. البته نمیدونم نیرو میخوان یا نه. ولی اگر خواستید براشون رزومه بفرستید.
    mbs_haghighat@yahoo.com
    خیلی ممنون برای من فرصت بزرگیه.
    دارم تلاش می کنم رزومه م رو بروز تر کنم و از این فرصت پیش اومده نهایت استفاده رو ببرم.
    می خوام این بار حتما بتونم کار رو بگیرم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad.reza164 نمایش پست ها
    سلام

یه جا می خوندم افراد با هوش بالا خلاقیت اشون کم میشه.

به نظرم شما هم همینطور هستی. خلاقیت و پشتکار پاینی داری.

ولی عوضش پر از نکات خوب و ارزشمند هستی.

برای شروع 40 تا اصل triz رو که برای بازکردن چهارچوب های ذهن و تمرین خلاقیت هست رو بخون. و تو زندگی ات تمرین کن. ( مثلا چه طور میشه کولر بادش به صورت منحنی بوزد)

--------------

تو مرحله بعدی شما دقیقا رو چی تخصص و توانمندی داری؟

گلدوزی؟ رانندگی؟ آشپزی؟ ساختمان سازی؟ پژوهش؟ اختراع؟ کارگری؟ آموزش؟

سرمایه همیشه به عنوان پول و منابع مادی خونده میشه ولی به نظر من سرمایه تخصص و تجربه مهمتره.

به همین جهت هست که استارت آپ ها در چند سال گذشته اینقدر پیشرفت کردند. آنها تخصص داشتند ولی پول نداشتند، پول رو با تخصص از پولدار بی تخصص که نمیدونسته با پولش چی کنه جذب کردند.

---------------

تخصص ات معلوم شد، میتونی فریلنسر باشی، سایت های ایرانی مثل پ و ن ی ش ی ا و خارجی مثل ............ هستن که می تونی فعلا کار بگیری، روزی داشته باشی و تجربه کنی.

--------------

تو پارک های علم و فناوری رفت و آمد کن، با افکار جدید آشنا شو، با شرکت ها دانش بنیان به صورت پروژه ای همکاری کن، ایده بگیر . می فهمیمی دنیای بیرون از خودت خیلی بزرگتره/

-----------------

یه سایت درست کن و پیج ایستا و مخصوصا لینکدین، کار هات رو بگذار، نام خودت رو به برند تبدیل کن، شرکت ها میان دنبالت.

-------------------

...........

بله پیشنهادات مفید هستن خیلی زیاد.
    به فکر شرکت دانش بنیان بودم و هستم، مخصوصا اگر برای طرحی که گفته بودم بتونم چنین کاری انجام بدم.
    اساتید دانشگاه یا جواب رد می دهند یا پول درخواست می کنند. باید یه گروه از دانشجو ها تشکیل بدم. همین انتخاب و تشکیل گروه واقعا سخته. می دونید که مردم ما مفت خورن و دنبال فرصت های مفت. من کار واقعی لازم دارم. حالا که شما گفتی دوباره به فکر رفتم. امیدوارم گام عملی هم بتونم بردارم. البته در یک سایتی که همه بچه های عمران هستن حدود 6 ماهه دعوت نامه زدم ولی دریغ از یک تماس.
    متشکرم
    [font=&quot]
    نقل قول نوشته اصلی توسط [/font
    بهاره جون;446760]با صحبت های آقا امیر کاملا موافقم. متاسفانه در ایران بدون پول و پارتی خیلی سخت میشه کار کرد. اگر خیلی تاپ باشی و فعال باشی، امکانش هست که یه جا کار پیدا کنی ولی باید به درامد کم راضی باشی و کم کم اوضاعت رو رو به راه کنی...

همسر من هم دوران مجردی شرایط شما رو داشت و پدرش سرطان داشت. خودش هم دانشجو بود و درامدی نداشت. به خاطر مراقبت از پدرش و نداشتن پشتوانه مالی پذیرش از یه دانشگاه تاپ خارجی با فاند رو بیخیال شد. چون خیلی مهارت هاش بالا بود، الان تو ایران هم بدون پشتوانه به همه چیز رسیده ولی خیلی خیلی با سختی... همیشه هم پشیمونه که چرا اون زمان نهایت تلاشش رو نکرده که شرایطش رو برای رفتن فراهم کنه...

پیشنهاد من اینه که اولویتتون رو به رفتن بزارین و هرجوری شده از کلاس خصوصی گرفتن تا نوشتن پایان نامه هم رشته ای هاتون یا انجام پروژه های کوچیک پول در بیارین و خرج رفتنتنون کنین.

ببینید همه صحبت ها و تجربیات شما مفیده ولی واقعا نمیشه خانواده رو تنها گذاشت اونم در این شرایط. مطمئنا اگر کارتن خواب باشم و در جایی غیر ایران خیلی بهتره ولی نمی تونم خانواده رو الان رها کنم. اونم واقعا بدون هیچ پولی.
    رو تذکرات و پیشنهاد های شما فکر می کنم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir a نمایش پست ها
    شما با این ضریب هوشی باید خیلی کم کاری کرده باشی که ارشدتو دانشگاه آزاد خوندی. دانشگاه آزاد که اصلا درس خوندن نمیخواد قبول شدنش. آی کیوی بالای 130 نابغه محسوب میشه. من که آی کیوم 128 هست و از شما خیلی کمتره ارشدم رو شریف گرفتم. برادرم که المپیادیه هفت تا از من بالاتره. این عددی که شما نوشتین غولیه برای خودش و تعداد بسیار نادری از افراد همچین هوشی دارن استیون هاوکینگ ضریب هوشیش 160 بود! این وضعیت شما نشون میده پشتکارتون در زندگی کافی نبوده یا وقت نذاشتی علی رغم این میزان وحشتناک بالای نبوغی که میگی داری. اشتباه دیگه تون هم وابستگی زیاد به پدر و دایی و حرف مادر و پدربزرگ و کلا انتظار از دیگران هست که باعث شده نتونید پیشرفت کنید. شما میتونستید دوستان دیگه ای جمع کنید و با اون ها کار راه بندازی با کسی که حاضر بشه فقط سرمایه بده شما هم کار کنی. بهرجهت اینا دیگه مال گذشته ست.

اگه پنج سال پیش بود شاید بهتون پیشنهاد میدادم که الانم با کسی شریکی برای خودتون کار کنید. ولی با اوضاع اقتصادی الان که همه مون داریم غرق میشیم و معلوم هم نیست کی بخواد درست بشه اصلا بشه یا نشه، به نظرم جای سرمایه گذاری چه مالی چه تخصصی روی پروژه های رو اعصاب و نیمه کاره در ایران برای دکتری اپلای بگیر و برو. چون مقطع دکتری خارج از ایران در اصل کار عملی و پروژه ای در دانشگاه انجام میدی براشون ارزش داری و فاندهای بسیار خوبی میدن میتونه کاملا از نظر زندگی تامینت کنه و نیاز به حمایت از طرف خانواده نداشته باشی. در کنارش بیرون هم ساعات محدودی میتونی کار کنی و با این وضعیت دلار خیلی راحت میتونی حتی دوره دانشجویی پول برای خانواده ت هم بفرستی و خرج درمان و مراقبت برای پدرت رو هم بدی.

یکی از دوستان من عمران میخوند دانشگاه سیدنی استرالیا پذیرش گرفت با فاند سی هزار دلاری که رقم خوبیه سختی ای که ابتدا کشید کاملا می ارزید کیفیت زندگیش از ماها که موندیم خیلی الان بهتره آرامششم بیشتره. البته هم معدل کارشناسی بالایی داشت هم ارشدشو امیرکبیر گرفته بود ولی شما هم شانس داری چون کار پژوهشی انجام دادی و یکبار مورد پسند قرار گرفته بازم پس امکانش هست. برند دانشگاه هم مهمه مثلا اگه آزاد علوم تحقیقات خونده باشی خودش یه امتیازه چون دانشگاه شناخته شده تریه نسبت به آزادهای شهرستان ها. دانشگاه های خیلی تاپ مثل استنفورد و کلتک که تا شصت هفتاد هزار دلار هم فاند میدن. شما معیارت رو بذار رو این که فقط کجا بهت فول فاند میدن.

به نظر من یه پلن شش ماهه یا یکساله بذار و مدارک زبان و جی آر ای و پژوهشی و مقاله و ثبت اختراعی هرچیزی که داری جمع کن با چندتا از اساتیدی که در حوزه تخصصیت هستن قبل از اقدام برای پذیرش صحبت کن ترجیحا قبل از ارسال فرم باهاشون ویدیو کال داشته باش معمولا توی قبول شدن تاثیر داره. همون طرحی که کانادا استقبال کرده جاهای دیگه هم شانس داری که استقبال بشه.

چاپ کتاب در ایران و کارهای فرهنگی رو هم کلا از ذهنت بیرون کن. فقط اساتید دانشگاه ها میتونن کنار کارشون کتاب چاپ کنن و الزاما متضرر نشن.
    کار کردن اینجا هم بخصوص برای خودت، اعصاب پولادین و ریسک پذیری بالا میخواد صرف نظر از سرمایه و وضعیت اقتصادی فعلی و اعتصابات که وضعیت واقعا ترسناکی درست کرده. با توجه به ضریب هوشی ای هم که میگی داری واقعا حیفه که بخوای زندگی کارمندی با حقوق ماهی دو تومن داشته باشی! مگر اینکه تستی که ازت گرفتن استاندارد جهانی نبوده باشه وگرنه واقعا حیف هست با این ضریب هوشی زندگی کسل کننده کارمندی. توانایی های فکری هم وقتی ازشون کار نکشی به تدریج از بین میرن باید از نعمتی که داری استفاده کنی.

برای تامین پول اولیه برای رفتن هم اگه هیچ اسپانسری نداری زمین و خونه نداری نهایتا یه آگهی هایی هست مثلا تو همشهری زیاد میزنن اسم عامیانه شو نمیگم ولی میزنن مثلا تامین سرمایه و این ها. پول میگیری یکی دوساله رفتی اونور پس میدی.

سلام آقای امیر
    در بسیاری از موارد حق با شماست ولی شرایط ایجاب کرده که زندگی من اینطور پیش بره.
    پیشنهادات تون و تجربیات تون رو در نظر می گیرم و حتما اقدام می کنم.
    در مورد iq هم اصلا کلا بیخیال. فقط یه عدده و هیچی رو تا حالا تغییر نداده برای من. فقط زجر و عذاب داشته. من اصلا ارشد نمی خواستم بخونم و در واقع اصلا آماده کنکور نبودم و همینجوری شرکت کردم به امید حمایتی که بهم قول داده بودن که در نهایت هم نکردن.
    خارج رفتن رو واقعا الان نمی تونم. خانواده خیلی بهم نیاز داره.
    در مورد کارمندی هم حق با شماست. در نهایت و بهترین حالت تازه پس از کسب تجربه ماهی 2 تومن اونم در این شرایط وحشتناک زندگی.
    همین الان قبل اینکه بیام و پاسخ بدم مجبور شدم برم داروخانه (حال پدرم بهم خورد) 3 ورق قرص معمولی فشار خون و حال تهوع و سرگیجه ایرانی شد 25 تومن. خدا خودش رحم کنه.
    ممنون از نظرتون. برام بسیار مهمه.

10. 3 کاربر از پست مفید ali5 تشکرکرده اند .

Pooh (چهارشنبه 06 تیر 97), Ye_Doost (چهارشنبه 06 تیر 97), صبا_2009 (سه شنبه 05 تیر 97)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 21 آبان 97 [ 18:56]
    سطح
    66
    Level completed: 79%, Points required for next Level: 85
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    646

تشکرشده 951 در 409 پست

Array
    سلام

استاد عزیز ما می گفت فوق لیسانس نخون یا برای دکترا بخون. دلیل موجهی هم داشت. ایشون می گفت بین یک نفر لیسانس و فوق ازنظر کار فرق خاصی نیست جزاینکه فوق لیسانس ها در ازاء همان کاری که لیسانس ها می کنند توقعات بیشتری دارند. به همین دلیل شرکت ها به جذب لیسانس تمایل بیشتری دارند.

* اولین پیشنهاد من اینه که برای فرستادن رزومه ببینید اگر دقیقا فوق لیسانس نمی خواهند شما فقط همان مدرک لیسانس تون رو ذکر کنید.
    * الان که بیکار هستید بروید دنبال تدریس خصوصی. یه رزومه از سوابق تحصیلی و نمرات تان داشته باشید و بگردید دنبال شاگرد خصوصی در دانشگاه های آزاد. بعضی از این دانشجوها پول های عجیب و غریبی حاضر هستند بدهند برای تدرس خصوصی دروس دانشگاهی. می تونید اعلامیه چاپ کنید و در دانشگاه های آزاد تهران جنوب، مرکز و شمال نصب کنید. کارت ویزیت شخصی هم همینطور.
    * یادگرفتن نرم افزارهای تخصصی رشته خودتان و آموزش آن ها به دانشجویان رو هم می تونید انجام بدید.
    * نرم افزار Unreal engine رو یاد بگیرید. به نظر میرسه آینده خوبی در کار طراحی آنلاین برای رشته های معماری و عمران داشته باشه. مایل بودید لینک گروه تخصصی ش رو که عضو هستم براتون بفرستم.
    این نرم افزار رو یاد بگیرید کارهای دیگر هم می تونید انجام بدید.

*درنهایت می تونید ترکیبی از راه های مختلف رو کوتاه و میان مدت برنامه ریزی و دنبال کنید. بستگی به علائق و اهداف تان داره.

موفق باشید

12. 3 کاربر از پست مفید Ye_Doost تشکرکرده اند .

ali5 (پنجشنبه 07 تیر 97), Pooh (پنجشنبه 07 تیر 97), آویژه (پنجشنبه 07 تیر 97)

Banned
    آخرین بازدید
    دوشنبه 04 دی 02 [ 13:45]
    سطح
    86
    Level completed: 4%, Points required for next Level: 484
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteranOverdrive10000 Experience Points
    تشکرها
    269

تشکرشده 1,106 در 598 پست

Array
    سلام
    شما الان بهترین کاری که برای شما مناسب مقاله نویسی
    میدونید برای هر مقاله که شبه تز باشد چقدر هزینه میکنند تا اونو از شما بخرند
    هر چه کارایش بالاتر باشه قیمتش بالاتر
    فکر میکنم به زودی پلیسی باشه که مقاله شما رو در هیچ جای دنیا ندزدند و به اسم شما ثبت بشود و هر فردی بخواهد از نظر شما استفاده کند باید امتیازشو از شما بخرند

14. کاربر روبرو از پست مفید خادم رضا تشکرکرده است .

ali5 (جمعه 08 تیر 97)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 07 شهریور 99 [ 23:27]
    سطح
    86
    Level completed: 56%, Points required for next Level: 222
    دستاوردها:
    VeteranSocial10000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    3,951

تشکرشده 4,314 در 675 پست

Array
    میدونید برای هر مقاله که شبه تز باشد چقدر هزینه میکنند تا اونو از شما بخرند
    امید، منظور شما همین مقاله‌هایی است که مثلا توی در و دیوار خیابان انقلاب تبلیغ می‌کنند؟
    هر چیز که در جُستن آنی، آنی

مولانا

16. کاربر روبرو از پست مفید آویژه تشکرکرده است .

ali5 (جمعه 08 تیر 97)

Banned
    آخرین بازدید
    دوشنبه 04 دی 02 [ 13:45]
    سطح
    86
    Level completed: 4%, Points required for next Level: 484
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteranOverdrive10000 Experience Points
    تشکرها
    269

تشکرشده 1,106 در 598 پست

Array
    نه عزیزم منظورم مقالات isi مخصوصا حالا که مدرک فوق لیسانس دارند و انقدر فعالن
    و من بهشون تبریک میگم و امیدوارم دکتراشونم بگیرند که انشاءالله تز بدهند
    پلیس ها هم یه زحمتی باید به خودشون بدهند تا یک طرح سرقت نشود

18. کاربر روبرو از پست مفید خادم رضا تشکرکرده است .

ali5 (جمعه 08 تیر 97)

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    سلام

منظورم سایتهای فریلنسرهای خارجی بود. به انگلیسی سرچ کنید پیدا کنید. علتش هم این بود که اگه شما برای یه فریلنسر ایرانی کار کنید ساعتی سی تومن به شما بده، برای گذران زندگیتون کافی نیست
    ( شما هر روز هفته و ده دوازده ساعت کار که ندارید، شاید یه هفته فقط دو ساعت کار یا یک ماه فقط یه پروژه گیرتون بیاد)

اگر به دلار یا یورو پول بگیرید، درآمد بهتری هست.
    و در سطح بین المللی هم با بازار بزرگتر و امکانات بیشتری روبرو هستید، تا در بازار داخلی.

مورد دیگه این که شما چرا اینقد دنبال مقصرید. تقصیر داییم بود، تقصیر پدربزرگم بود ...
    البته برای منم عجیبه که چرا شما با این هوش و استعدادی که تعریف کردید، رفتید دانشگاه آزاد.

زندگی فقط با درس خوندن و نمره های عالی نمی گذره. هوش و درایت و قدرت تصمیم گیری و ... هم مهمه.

به هر حال باید از یه جایی شروع کنی.
    دیگه دنبال کسی نباش که مخارجت را بده (پدر بزرگ) یا واست کار پیدا کنه (دایی). دستت را بذار روی زانوت و بلند شو.

20. کاربر روبرو از پست مفید شیدا. تشکرکرده است .

Pooh (جمعه 08 تیر 97)

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)