به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 56
    مدیران انجمن

آخرین بازدید
    سه شنبه 30 خرداد 02 [ 12:14]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 25.0%
    دستاوردها:
    VeteranSocialRecommendation Second ClassTagger First Class50000 Experience Points
    تشکرها
    13,202

تشکرشده 14,121 در 2,560 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط nasimmng نمایش پست ها
    ميخام از اين فرصت تمكين يا براي رسيدن به حق و حقوقم و يا براي ساختن زندگيم استفاده كنم
    سلام
    با اینکه خیلی جلوی خودم رو می گیرم که برات پست نذارم ... اما حداقل برای اینکه حال خودت هم به سمت بهبودی پیش بره یکبار بشین سنگ هات رو با خودت وا بکن ببین کدوم یکی از اون دو تا مورد رو که نوشتی واقعا می خواهی
    متاسفانه در مسیری که الان شما قرار گرفته ای نمی توانی فعلا هردو را باهم داشته باشی ... در مورد زندگی شما و نقطه ای که در حال حاضر قرار دارید این دو تا خواسته یکی غرب میره یکی شرق میره
    با خودت یک دله شو که بعدا پشیمون نشی

نقل قول نوشته اصلی توسط nasimmng نمایش پست ها
    شايد خيلي ها منتظر اين تاپيك من بودن كه روزي بگم پشيمونم
    خیلی آدم باید پست باشه که از ناراحتی یک انسان دیگه خوشحال بشه ، چرا فکر می کنی خیلی ها منتظر بودن که شما به اینجا برسی ؟
    این همه کاربرهای تالار اومدن دارند با شما همدردی می کنند و راهکار بهتون می گویند ...یعنی همه نگران شما هستند
    شما دقت کن ببین کجای کار مشکل داره که نتیجه درست و منطقی نمی گیری

2. 4 کاربر از پست مفید بالهای صداقت تشکرکرده اند .

nasimmng (جمعه 10 آذر 96), میس بیوتی (دوشنبه 13 آذر 96), میشل (شنبه 11 آذر 96), صبا_2009 (جمعه 10 آذر 96)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 14 فروردین 99 [ 20:48]
    سطح
    64
    Level completed: 63%, Points required for next Level: 111
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteranOverdrive5000 Experience Points
    تشکرها
    454

تشکرشده 159 در 63 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط بالهای صداقت نمایش پست ها
    سلام
    با اینکه خیلی جلوی خودم رو می گیرم که برات پست نذارم ... اما حداقل برای اینکه حال خودت هم به سمت بهبودی پیش بره یکبار بشین سنگ هات رو با خودت وا بکن ببین کدوم یکی از اون دو تا مورد رو که نوشتی واقعا می خواهی
    متاسفانه در مسیری که الان شما قرار گرفته ای نمی توانی فعلا هردو را باهم داشته باشی ... در مورد زندگی شما و نقطه ای که در حال حاضر قرار دارید این دو تا خواسته یکی غرب میره یکی شرق میره
    با خودت یک دله شو که بعدا پشیمون نشی

خیلی آدم باید پست باشه که از ناراحتی یک انسان دیگه خوشحال بشه ، چرا فکر می کنی خیلی ها منتظر بودن که شما به اینجا برسی ؟
    این همه کاربرهای تالار اومدن دارند با شما همدردی می کنند و راهکار بهتون می گویند ...یعنی همه نگران شما هستند
    شما دقت کن ببین کجای کار مشکل داره که نتیجه درست و منطقی نمی گیری
    سلام بال هاي صداقت عزيز
    من منظورم اين نيست كه كسي از ناراحتي من خوشحال ميشه
    به اين خاطر با اين جمله شروع كردم كه خيلي ها گفتن عجله نكن ولي من عجله كردم و شايد كارم اشتباه بوده
    فكر نميكنم حرفم منظوري غير از اينو برسونه

درمورد نتيجه ندادن كارهام بخشيش شايد بخاطر اين باشه كه من نصفه قضيه هستم و همسرم هميشه كاره خودشو ميكنه و فقط بلد عكس العمل نشون بده

- - - Updated - - -

من الان تو مرحله ايي هستم كه اولا نمي دونم تمكين رو اجرا ميكنه يا نه
    اگه اجرا كنه من چه واكنشي نشون بدم
    اگه اجرا نكنه تا كي صبر كنم

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    سه شنبه 30 خرداد 02 [ 12:14]
    سطح
    100
    Overall activity: 25.0%
    دستاوردها:
    VeteranSocialRecommendation Second ClassTagger First Class50000 Experience Points
    تشکرها
    13,202

تشکرشده 14,121 در 2,560 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    یعنی توی پستی که برات نوشتم حتی یه نکته مشاوره ای هم نبود؟!
    فقط زود باید جواب انتقاد رو می دادی ؟!
    گیر کار شما همین هست ... توجهی به نکات اصلی نداری و به فرعها بیشترین بها رو می دهید
    برو تمام تاپیک های سبکتکین رو بخون

- - - Updated - - -

یه چیز دیگه ببین می تونی جلوی خودت رو بگیری و تا سه روز پست نذاری؟ و به جاش بری تاپیک های قبلی ات رو مرور کنی و اشتباهات قبلی ات رو حلاجی کنی ؟

5. 6 کاربر از پست مفید بالهای صداقت تشکرکرده اند .

Aram_577 (چهارشنبه 15 آذر 96), Erica (شنبه 11 آذر 96), nasimmng (شنبه 11 آذر 96), میس بیوتی (دوشنبه 13 آذر 96), میشل (شنبه 11 آذر 96), صبا_2009 (شنبه 11 آذر 96)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 29 بهمن 01 [ 12:00]
    سطح
    100
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassVeteranOverdrive25000 Experience Points
    تشکرها
    6,932

تشکرشده 6,903 در 1,648 پست

Array
    گیر کار شما همین هست ... توجهی به نکات اصلی نداری و به فرعها بیشترین بها رو می دهید
    نسیم جان. از نظر من این جمله ی بالهای صداقت دقیقا بیانگر شیوه ی زندگی تو با همسرته. و این چیزی نیست که به راحتی و حتی به سختی قابل تغییر باشه. نشدنی نیست، اما خیلی سخته.

بازگشتت به زندگی قبلی یه ریسکه. چون اگه دوباره شکست بخوری اینباردیگه همین حمایت خونوادت رو هم نداری و کار برات سخت تر می شه. پس خوب فکر کن و اگه خواستی برگردی بدون که باید تغییر کنی. چیزی بشی که قبلا نبودی.

هر اتفاق بدی، یه اتفاق خوبه...

7. 4 کاربر از پست مفید میشل تشکرکرده اند .

Erica (یکشنبه 12 آذر 96), nasimmng (شنبه 11 آذر 96), tavalode arezoo (شنبه 11 آذر 96), صبا_2009 (یکشنبه 12 آذر 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 29 مهر 02 [ 20:25]
    سطح
    67
    Level completed: 89%, Points required for next Level: 45
    Overall activity: 50.0%
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,535

تشکرشده 308 در 154 پست

Array
    سلام نسیم جان .خیلی ناراحت شدم از این همه عذابی که میکشی.نمیخوام بی رحم باشم و تو این شرایط سخت سرزنشت کنم... ولی تاپیکای قبلیتو که میخوندم همیشه از دستت عصبانی میشدم که چرا به توصیه های دوستان عمل نمیکنه و همش کار خودشو میکنه! همون بار اول هم که قهر کردی و رفتی خونه مادرت همه بچه ها کلی نصیحت کردن که برگشتی فلانجور رفتار کن و فلان و بهمان نکن...ولی تو باز کار خودتو کردی...همسرت رو تا حد جنون عصبانی کردی و حالا میگی میترسم برگردم و اونم نمیخواد من برگردم.خوب عزیز من حرمت این زندگی شکسته شده ...حتی اگه برم گردی باز میشینی گیر میدی به رفتار همسرت و خانوادش و کلی جزییات دیگه و حاضر نیستی از غرورت دست بکشی و یه ذره تغییر مثبت بکنی و از خودت نرمش نشون بدی.تو خانوادت رو نمیشناختی که به امید اونا پاشدی رفتی قهر و تقاضای طلاق دادی؟؟؟!!!مادر تو نبود که رفته بود به واسطه ازدواجتون گفته بود دامادم به نسیم خرجی نمیده؟؟!! اگه همسرت به اون بدذاتی و وحشتناکی که تو میگی بود مطمینا اجازه نمیداد تو دیگه پاتو خونه مادرت بذاری !!...ایییییینقدر هیجانی و احساسی تصمیم نگیر اینقدر خانوادم خانوادم نکن! تو زن زندگی و مادر یه بچه هست باید خیلیییی عاقلانه تر و زنانه تر رفتار کنی!
    ویرایش توسط میس بیوتی : دوشنبه 13 آذر 96 در ساعت 16:42

9. 3 کاربر از پست مفید میس بیوتی تشکرکرده اند .

nasimmng (سه شنبه 14 آذر 96), tavalode arezoo (دوشنبه 13 آذر 96), صبا_2009 (دوشنبه 13 آذر 96)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    64
    دستاوردها:
    تشکرها
    454

تشکرشده 159 در 63 پست

Array
    یعنی توی پستی که برات نوشتم حتی یه نکته مشاوره ای هم نبود؟!
    فقط زود باید جواب انتقاد رو می دادی ؟!
    برو تمام تاپیک های سبکتکین رو بخون

- - - Updated - - -

یه چیز دیگه ببین می تونی جلوی خودت رو بگیری و تا سه روز پست نذاری؟ و به جاش بری تاپیک های قبلی ات رو مرور کنی و اشتباهات قبلی ات رو حلاجی کنی ؟
    بالهاي صداقت عزيز بارها مرور كردم
    من كاملا به اشتباهاتم واقفم ولي كار از كار گذشته و آبي كه ريخته رو نمي تونم جمع كنم
    به توصيه شما هم پست نذاشتم البته حرفي هم ندارم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط میشل نمایش پست ها
    نسیم جان. از نظر من این جمله ی بالهای صداقت دقیقا بیانگر شیوه ی زندگی تو با همسرته. و این چیزی نیست که به راحتی و حتی به سختی قابل تغییر باشه. نشدنی نیست، اما خیلی سخته.

بازگشتت به زندگی قبلی یه ریسکه. چون اگه دوباره شکست بخوری اینباردیگه همین حمایت خونوادت رو هم نداری و کار برات سخت تر می شه. پس خوب فکر کن و اگه خواستی برگردی بدون که باید تغییر کنی. چیزی بشی که قبلا نبودی.
    ميشل عزيز من الان كه از اون زندگي دور شدم ميفهمم كه به مراتب شرايطم بهتر از الان بود
    اگه اونجا ماهي يكبار دلخور بودم اينجا هرروز ناراحتم
    ديگه برگشتي نيست همسرم حتي نميره تمكين رو اجرا كنه

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط میس بیوتی نمایش پست ها
    سلام نسیم جان .خیلی ناراحت شدم از این همه عذابی که میکشی.نمیخوام بی رحم باشم و تو این شرایط سخت سرزنشت کنم... ولی تاپیکای قبلیتو که میخوندم همیشه از دستت عصبانی میشدم که چرا به توصیه های دوستان عمل نمیکنه و همش کار خودشو میکنه! همون بار اول هم که قهر کردی و رفتی خونه مادرت همه بچه ها کلی نصیحت کردن که برگشتی فلانجور رفتار کن و فلان و بهمان نکن...ولی تو باز کار خودتو کردی...همسرت رو تا حد جنون عصبانی کردی و حالا میگی میترسم برگردم و اونم نمیخواد من برگردم.خوب عزیز من حرمت این زندگی شکسته شده ...حتی اگه برم گردی باز میشینی گیر میدی به رفتار همسرت و خانوادش و کلی جزییات دیگه و حاضر نیستی از غرورت دست بکشی و یه ذره تغییر مثبت بکنی و از خودت نرمش نشون بدی.تو خانوادت رو نمیشناختی که به امید اونا پاشدی رفتی قهر و تقاضای طلاق دادی؟؟؟!!!مادر تو نبود که رفته بود به واسطه ازدواجتون گفته بود دامادم به نسیم خرجی نمیده؟؟!! اگه همسرت به اون بدذاتی و وحشتناکی که تو میگی بود مطمینا اجازه نمیداد تو دیگه پاتو خونه مادرت بذاری !!...ایییییینقدر هیجانی و احساسی تصمیم نگیر اینقدر خانوادم خانوادم نکن! تو زن زندگی و مادر یه بچه هست باید خیلیییی عاقلانه تر و زنانه تر رفتار کنی!
    ممنون ميس بيوتي عزيز
    من الانم كارم همش شده حسرت كه مي تونستم فلان كنم و نكردم
    ديگه الان چطور نرمش نشون بدم كه حتي حاضر نيست تمكين رو اجرا كنه
    از ٢٩آبان كه دادگاه تمكين بود تا الان خبري ازش نيست با اينكه همسايه مون گفت ديده اثباب برده

- - - Updated - - -

من به همسرم ميگفتم بددهن و پرخاشگر ولي الان پدرم با اينكه ٦٠سالشه و بازنشست شده خيلي بدتر از اون باهام رفتار ميكنه
    من انگار خواب بودم واقعا چطور فراموش كرده بودم خانوادم چطورن
    از اول ندونستم چطور با همسرم رفتار كنم
    من كه از اين خونه رفته بودم قدر زندگيمو ندونستم و بدتر اونجا بدرفتاري كردم
    كلا من اشتباهي زندگي كردم
    الانم نمي دونم برم چه اقدامي كنم
    اگه بخام برگردم كه اونجا حتما اذيتم مي كنه
    اگه بفرستمش پزشك قانوني كه قيامت ميشه
    همينطوري هم تو بلاتكليفي خيلي اذيتم

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 09 مهر 02 [ 23:10]
    سطح
    71
    Level completed: 78%, Points required for next Level: 91
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    825

تشکرشده 868 در 166 پست

Array
    به نام خدا

سلام

زندگی شما قابلیت ترمیم شدن رو داره ، به شرطی که فقط و فقط شما مشغول ترمیم رفتاری و فکری خودت باشی.

راه دادگاه همیشه بازه ، نگران نباش! .... پس این رو بزار کنار و به ساختن خودت و زندگیت فکر کن.

درخواست تمکین ، سست ترین موضوعی هست که مرد رو با اون مشغول کردند توی این دادگاه های ما! ..... شما فکرش رو نکن چیز خاصی نیست ، اثر چندانی هم نداره ، چون اساسا اجرا گذاشتنش پشتوانه محکمی نداره!
    .

دنبال ظالم و مظلوم نباش ........ این فکر رو بریز دور که حق با کیه ...... فقط به فکر انجام رفتار درست خودت باش!
    .
    حالا بریم سر ساخت و ساز ........ اولین توصیه من به شما خواندن تاپیکهای خانم سوده و بالهای صداقت هست ، .... ببین چطوری میتونی انرژیت رو جمع کنی و وارد این میدان بشی.

پس : وکیل بازی ممنوع ، مرثیه سرایی هم ممنوع .................. غرور رو بزار زیر پا اما با حفظ جذابیت زنانه، معجزه رو خواهی دید ، شک نکن....... بسم الله

.
    در پناه حق.
    گر در طلب منزل جانی ، جانی / گر در طلب لقمه نانی ، نانی
    این نکته رمز اگر بدانی ، دانی / هر چیز که در جستن آنی ، آنی
    مولانا
    ویرایش توسط Aram_577 : چهارشنبه 15 آذر 96 در ساعت 21:12

12. 5 کاربر از پست مفید Aram_577 تشکرکرده اند .

Erica (پنجشنبه 16 آذر 96), nasimmng (چهارشنبه 15 آذر 96), paiize (پنجشنبه 16 آذر 96), میس بیوتی (شنبه 18 آذر 96), صبا_2009 (شنبه 18 آذر 96)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    64
    دستاوردها:
    تشکرها
    454

تشکرشده 159 در 63 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aram_577 نمایش پست ها
    به نام خدا

سلام

زندگی شما قابلیت ترمیم شدن رو داره ، به شرطی که فقط و فقط شما مشغول ترمیم رفتاری و فکری خودت باشی.

راه دادگاه همیشه بازه ، نگران نباش! .... پس این رو بزار کنار و به ساختن خودت و زندگیت فکر کن.

درخواست تمکین ، سست ترین موضوعی هست که مرد رو با اون مشغول کردند توی این دادگاه های ما! ..... شما فکرش رو نکن چیز خاصی نیست ، اثر چندانی هم نداره ، چون اساسا اجرا گذاشتنش پشتوانه محکمی نداره!

.
    حالا بریم سر ساخت و ساز ........ اولین توصیه من به شما خواندن تاپیکهای خانم سوده و بالهای صداقت هست ، .... ببین چطوری میتونی انرژیت رو جمع کنی و وارد این میدان بشی.

پس : وکیل بازی ممنوع ، مرثیه سرایی هم ممنوع .................. غرور رو بزار زیر پا اما با حفظ جذابیت زنانه، معجزه رو خواهی دید ، شک نکن....... بسم الله
    .
    در پناه حق.
    سلام آرام عزيز
    چقدر خوشحالم كردين كه برام نوشتين
    من با اين كارهايي كه كردم(مهريه و جهزيه) همه پل هاي پشت سرم خراب شده
    همسرم هم حدود بيست روزه خبري ازش نيست با اينكه تمكين گرفته
    من به وكيلم گفتم كاري نكنه
    همينطور موندم تو بلاتكليفي
    يه جا خوندم رابطه ها با حرف نزدن تموم ميشه، مشكل منم اين بود كه هميشه قهر بوديم ، هميشه هركي ميومد جلو ميخاست آشتي كنه اون يكي بيشتر قهر مي كرد
    الان ديگه همسرم اسم نسيم بشنوه منفجر ميشه. تمام حساب بانكي هاش بهم ريخته
    خونوادم بفهمن من دلم ميخاد برگردم ديگه حمايتم نمي كنن
    واقعا الان چه جذابيت زنانه ايي مي تونم داشته باشم؟ من از نظر روابط واقعا هوش پاييني دارم از خودم بدم مياد

پ.ن : ممنون ميشم لينك تاپيك خانم سوده رو برام بذارين. نمي دونم چطور پيدا كنم

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 09 مهر 02 [ 23:10]
    سطح
    71
    Level completed: 78%, Points required for next Level: 91
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    825

تشکرشده 868 در 166 پست

Array
    به نام خدا

سلام مجدد

قبل از هر کاری کمی لینکها رو مطالعه کنید و بعد :

خود شما بی واسطه به همسرتون پیام بدید که :" مهریه و جهیزیه برام بدون زندگی خوب در کنار همدیگه بی ارزشه. دوست دارم سر فرصت فکر کنی و اگر میبینی ذره ای امید هست که زندگیمون رو خودمون دو تا بتونیم درست کنیم ، خبرم کن تا دو تایی حضوری با هم حرف بزنیم. منتظرت هستم."

اینقدر مرثیه نخوانید که بلاتکلیف هستید ....ویا ...... ذهن خوانی هم نکنید!!!!

شما تلاش کنید ، خانواده هم خواهند فهمید که دخترشون بالغانه داره عمل میکنه و برای خودش زندگیشو میخواد بسازه ، ... مگه پدر و مادر جز خوبی بچه اشون رو میخواهند!؟!

نگران افکار و قضاوتهای دیگران نباشید حتی خانوادتون!! .... فقط و فقط درست عمل کنید و بقیه نتایج رو بسپارید به خدا.

این هم لینکها :

http://www.hamdardi.net/thread-34770.html
    http://www.hamdardi.net/thread-35378.html
    http://www.hamdardi.net/thread-35900.html
    http://www.hamdardi.net/thread-36205.html

.
    در پناه حق.
    گر در طلب منزل جانی ، جانی / گر در طلب لقمه نانی ، نانی
    این نکته رمز اگر بدانی ، دانی / هر چیز که در جستن آنی ، آنی
    مولانا
    ویرایش توسط Aram_577 : چهارشنبه 15 آذر 96 در ساعت 21:33

15. 4 کاربر از پست مفید Aram_577 تشکرکرده اند .

nasimmng (چهارشنبه 15 آذر 96), paiize (پنجشنبه 16 آذر 96), میس بیوتی (شنبه 18 آذر 96), صبا_2009 (شنبه 18 آذر 96)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    64
    دستاوردها:
    تشکرها
    454

تشکرشده 159 در 63 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aram_577 نمایش پست ها
    به نام خدا

سلام مجدد

قبل از هر کاری کمی لینکها رو مطالعه کنید و بعد :

خود شما بی واسطه به همسرتون پیام بدید که :" مهریه و جهیزیه برام بدون زندگی خوب در کنار همدیگه بی ارزشه. دوست دارم سر فرصت فکر کنی و اگر میبینی ذره ای امید هست که زندگیمون رو خودمون دو تا بتونیم درست کنیم ، خبرم کن تا دو تایی حضوری با هم حرف بزنیم. منتظرت هستم."

اینقدر مرثیه نخوانید که بلاتکلیف هستید ....ویا ...... ذهن خوانی هم نکنید!!!!

شما تلاش کنید ، خانواده هم خواهند فهمید که دخترشون بالغانه داره عمل میکنه و برای خودش زندگیشو میخواد بسازه ، ... مگه پدر و مادر جز خوبی بچه اشون رو میخواهند!؟!

نگران افکار و قضاوتهای دیگران نباشید حتی خانوادتون!! .... فقط و فقط درست عمل کنید و بقیه نتایج رو بسپارید به خدا.

این هم لینکها :

http://www.hamdardi.net/thread-34770.html
    http://www.hamdardi.net/thread-35378.html
    http://www.hamdardi.net/thread-35900.html
    http://www.hamdardi.net/thread-36205.html

.
    در پناه حق.
    ممنون حتما مطالعه ميكنم
    تو فاميل همه فهميدن و آبروريزي شده
    به هركي رسيدم گفتم مشكل جنسي داره
    شخصيت همسرم بسيار پيچيده بود. تقريبا رابطه عاشقانه ايي نداشتيم. من اوايل بشدت بهش وابسته شده بود. دعوا كه ميشد قهر ميكرد و من همش عذاب ميكشيدم و گريه مي كردم
    هميشه اولويتش مادرش و خونوادش بودن. اصلا من و نميديد
    منم كه نه سياست داشتم نه زبون خوب
    ماه ها قهر بوديم.
    از روز اول خاستگاري با من بداخلاق بود. هميشه شاكي بود نمي دونم از چي
    اصلا دليل بدرفتاري هاش رو ابتدا نمي فهميدم. فكر ميكردم به اصطلاح ميخاست گربه رو دم حجله بكشه
    سال دوم ازدواجمون با اون اتفاق دزدي و بداخلاقي هاي دوران نامزدي و عقد من ازش كينه گرفتم. پدرش مريض شد و بيشتر وقتش با پدرش صرف ميشد. از من حتما انتظار محبت بيشتر داشت ولي مني كه تا اون لحظه محبت نديده بودم نمي تونستم بهش محبت كنم. سال بعد هم پدرش فوت كرد و بيشتر رفت سمت خانواده اش و منو ول كرد
    كلا من هميشه تنها بودم
    هفته هفته خونه مادرم بودم و سراغي از من نمي گرفت
    الانم واقعا نمي فهمم دليل طلاقمون چيه
    ازم ميپرسن چرا ميخاي جدا شي
    ميگم بداخلاق بود فحش ميداد و جوش مياورد. من رو از خونه بيرون ميكرد و دنبالم نميومد
    به قول شيدا جان يه چيزي تو اين طلاق گمه
    ولي ميبينم تو جامعه و تلوزيون خيلي مردها اينطورين
    الانم من با اون طوفان شروع كردم اون همه قبل از دادگاه تمكين گفت برگرد من بي محل كردم
    كاش تمكين رو اجرا مي كرد. حتي با اينم عذابم ميده
    ديگه بيخيالم شده
    ویرایش توسط nasimmng : چهارشنبه 15 آذر 96 در ساعت 22:38

صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)