به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 10 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 162
    عضو فعال آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 03 فروردین 03 [ 04:10]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsRecommendation Second ClassVeteranOverdriveTagger Second Class
    تشکرها
    8,332

تشکرشده 10,022 در 2,339 پست

حالت من
    Ashegh
    Array
    سلام به تک تک همدردی های عزیز که در این شرایط سخت و بغرنج کنارم هستین....تا اخر هفته تصمیم قطعی رو میگیریم و منتظر یکسری جواب ازمایش هستیم...حال روحیم خوبه ولی جسمیم نه.همسرم یکم بهتر شده ولی هنوزم خشنه..هنوزم زیر چشماش گوده و رنگش پریده...دیشب بعده مدتها بهم ابراز علاقه کرد..شاید یخاطر اینه که اونم میدونه من دارم از خره شیطون پیاده میشم!

نازنین عزیز
    ممنونم دوست خوبم.بله.همسر من بهترین موجوده روی زمینه...درسته از دار دنیا دستش خالیه اما دنیا دنیا مرام و معرفت داره.با وجودیکه مجرد بود و با وجود مشکلات زیاد با خانوادش منو انتخاب کرد.

سلام بی نهایت جان..ممنون که بهم دوباره سر زدی
    نه...باور کن من هیچ لذتی دریافت نمیکنم از این نوع وارونه محبت همسرم.اصلا و ابدا.حتی دیروز که بهم نزدیک شد ازش فاصله گرفتم.چون فکر میکردم ممکنه دوباره بهم اسیب برسونه و من به دلیل بیماریم ،پوستم حساس شده و با کوچکترین تلنگری مویرگهام پاره میشه و بدنم کبود میشه (اسم بیماری که همزمان با سرطان خون تو بدنم اتفاق میفته ترومبوسیتوپنی هست ).من تشنه دریافت محبت هایی که همسرم قبلا بهم میکرد هستم.محبت همراه با خشونت به شدت ازارم میده...ممنونم ازت که به این نکات ریز توجه کردی و او تا تایپک رو سیو کردم و در اسرع وقت میخونم.ممنونم ازت

فرشته مهربان عزیز
    ممنونم
    گاهی برای رشد کردن باید سختی کشید،گاهی برای فهمیدن باید شکست خورد،گاهی برای بدست آوردن باید از دست داد،چون برخی درسها در زندگی فقط از طریق رنج و محنت آموخته میشوند.

ویرایش توسط maryam123 : یکشنبه 12 آذر 96 در ساعت 22:23

2. 12 کاربر از پست مفید maryam123 تشکرکرده اند .

Eram (دوشنبه 13 آذر 96), Erica (یکشنبه 12 آذر 96), m.reza91 (سه شنبه 14 آذر 96), mohamad.reza164 (دوشنبه 13 آذر 96), nazaninIT (شنبه 18 آذر 96), paiize (یکشنبه 12 آذر 96), فکور (سه شنبه 14 آذر 96), فرشته اردیبهشت (یکشنبه 12 آذر 96), نیلوفر:-) (دوشنبه 13 آذر 96), بی نهایت (یکشنبه 12 آذر 96), زن ایرانی (یکشنبه 12 آذر 96), صبا_2009 (یکشنبه 12 آذر 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 06 شهریور 00 [ 17:16]
    سطح
    64
    Level completed: 21%, Points required for next Level: 237
    دستاوردها:
    VeteranTagger First Class5000 Experience Points
    تشکرها
    172

تشکرشده 281 در 129 پست

Array
    سلام مریم عزیز

مدتی بود به اینجا سر نزده بودم. با خوندن تاپیکت متاثر شدم. شما خانم با قدرتی هستید. با پختگی و تجربه ای که دارید از پس این یکی هم برمیایید. منتظر خبر های خوب هستم. براتون دعا میکنم. یدونم که واقع بینانه ترین و عاقلانه ترین تصمیم رو میگیرید. ارزوی سلامتی دارم برای شما و همسر خوبتون.

4. 5 کاربر از پست مفید maadar تشکرکرده اند .

m.reza91 (سه شنبه 14 آذر 96), maryam123 (دوشنبه 13 آذر 96), فکور (سه شنبه 14 آذر 96), فرشته اردیبهشت (سه شنبه 14 آذر 96), نیلوفر:-) (چهارشنبه 15 آذر 96)

عضو فعال آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsRecommendation Second ClassVeteranOverdriveTagger Second Class
    تشکرها
    8,332

حالت من
    Ashegh
    Array
    سلام دوستان عزیز و مورد اعتماد و یکرنگم....امیدوارم همینطور که دل من رو شاد میکنین ، خدا هم دلتون رو شاد کنه...حالم خیلی بهتره اما نوسانات دارم.یعنی یه لحظه خوب و عالی میشم و یکمی دیگه ناراحت میشم و میرم تو خودم.تا اخر هفته و امدن جواب ازمایش ها منتظرم.با فسقلی هم حرف زیاد میزنم .امروز بهش گفتم:
    میدونم که دوست داشتی بیای تو این دنیا و مثه بقیه بچه ها شیطونی کنی، دل منو ببری، بری مدرسه، بیست بگیری و خوشحال بشی،بزرگ شی و ....اما مصلحت و قسمت تو انگار چیز دیگه ای بوده...انگار خدا نمیخواد تو این دنیا رو ببینی و نیامده باید بری...صلاح و مصلحتش رو نمیدونم اما اومدی و مادرت رو وابسته کردی و حالا داری میری...برو خدا به همراهت کوچولوی بی گناهه من...

madaar عزیزم
    ممنون که بهم سر زدی...با توکل به خدا بهترین تصمیم رو بگیرم..
    گاهی برای رشد کردن باید سختی کشید،گاهی برای فهمیدن باید شکست خورد،گاهی برای بدست آوردن باید از دست داد،چون برخی درسها در زندگی فقط از طریق رنج و محنت آموخته میشوند.

6. 12 کاربر از پست مفید maryam123 تشکرکرده اند .

juddi (چهارشنبه 15 آذر 96), m.reza91 (سه شنبه 14 آذر 96), miss seven (دوشنبه 13 آذر 96), mohamad.reza164 (جمعه 17 آذر 96), nazaninIT (شنبه 18 آذر 96), paiize (سه شنبه 14 آذر 96), فکور (سه شنبه 14 آذر 96), فرشته اردیبهشت (سه شنبه 14 آذر 96), نادیا-7777 (سه شنبه 14 آذر 96), بی نهایت (دوشنبه 13 آذر 96), بارن (سه شنبه 14 آذر 96), صبا_2009 (سه شنبه 14 آذر 96)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 10 دی 02 [ 10:23]
    سطح
    94
    Level completed: 75%, Points required for next Level: 259
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocialVeteranOverdrive10000 Experience Points
    تشکرها
    3,682

تشکرشده 4,954 در 1,249 پست

Array
    سلام مریم جان
    من البته شما رو درک می کنم که وقتی به اینکه یک بچه در وجودت هست و قراره که بره چه احساسی پیدا می کنی
    ولی به نظرم تا میتونی وارد اون فاز احساسی نشو
    به خودت تلقین کن اون چیزی که الان در وجود من هست فعلا فقط چند تا سلول هست که فعلا نه احساسی داره و نه روحی و نه هویتی

امیدوارم همه چیز خوب پیش بره و مناسبترین تصمیم رو اتخاذ کنی

ما هم برات دعا می کنیم
    پرواز کن آنگونه که می خواهی
    وگرنه پروازت می دهند آنگونه که می خواهند

8. 8 کاربر از پست مفید فکور تشکرکرده اند .

maryam123 (چهارشنبه 15 آذر 96), nazaninIT (شنبه 18 آذر 96), paiize (سه شنبه 14 آذر 96), فرشته اردیبهشت (چهارشنبه 15 آذر 96), نیلوفر:-) (چهارشنبه 15 آذر 96), بارن (سه شنبه 14 آذر 96), زن ایرانی (سه شنبه 14 آذر 96), صبا_2009 (سه شنبه 14 آذر 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 23 دی 98 [ 13:15]
    سطح
    73
    Level completed: 25%, Points required for next Level: 303
    Overall activity: 12.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    894

تشکرشده 1,236 در 375 پست

Array
    سلام
    می گن یه بنده خدایی که خیلی مشکل داشته دیگه خسته می شه میره سر به سجده میذاره می گه خدا بگو دقیقا چی می خوای شاید بتونم بهت کمک کنم!!!
    مزاح بود ، اگر چه باشناختی که از شما دارم و پست هایی رو که میذاشتین رو مطالعه می کردم می دونم که اهل رعایت نکات مهم توی زندگی هستین ولی فکر کنم در مورد همسرتون خوبه که سعی کنین خودتون رو جای ایشون بذارین ،فکر کنین شما الآن سالم هستین و ایشون سر دوراهی مرگ و زندگی هستن و حالا شرایط شون یه جورایی مثل شما باشه ،خودتون چه رفتارهایی خواهید داشت و آیا این رفتار ها از سر عدم علاقه است یا محبت.

10. 6 کاربر از پست مفید hamed-kr تشکرکرده اند .

maryam123 (چهارشنبه 15 آذر 96), nazaninIT (شنبه 18 آذر 96), paiize (جمعه 17 آذر 96), tavalode arezoo (چهارشنبه 15 آذر 96), فرشته اردیبهشت (چهارشنبه 15 آذر 96), نیلوفر:-) (چهارشنبه 15 آذر 96)

عضو فعال آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    تشکرها
    8,332

حالت من
    Ashegh
    Array
    سلام به همه دوستان عزیزم

ممنون فکور عزیزم و اقا حامد که برام نوشتین.سپاس ازتون

با توکل به خدا فردا برای سقط میریم ...حس خاصی ندارم.یعنی رمقی ندارم.

نمیدونم چقدر طول میکشه...اصلا چی میشه...کی دوباره برمیگردم...فقط اینو میدونم حوصله ندارم اصلا.

ممنونم از همه تون

12. 8 کاربر از پست مفید maryam123 تشکرکرده اند .

Aram_577 (چهارشنبه 15 آذر 96), juddi (چهارشنبه 15 آذر 96), nasimmng (جمعه 17 آذر 96), nazaninIT (شنبه 18 آذر 96), paiize (جمعه 17 آذر 96), فرشته اردیبهشت (چهارشنبه 15 آذر 96), زن ایرانی (چهارشنبه 15 آذر 96), صبا_2009 (پنجشنبه 16 آذر 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 09 مهر 02 [ 23:10]
    سطح
    71
    Level completed: 78%, Points required for next Level: 91
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    825

تشکرشده 868 در 166 پست

Array
    به نام خدا

سلام

مریم خانم ما همه دعاگوی سلامتی شما هستیم.

لحظاتی هست که انسان با تمام وجودش درک میکنه که همه عاجزند از کمک کردن ، و همون موقع هست که جلوه قدرت خدا رو با تمام وجودش درک میکنه.

حقیقت اینه که اگر اراده خدا بر حفظ چیزی باشه ، احدی در این ماندن ، نمیتونه خللی ایجاد کنه. ....... سلامتی شما واجبترین کاری هست که خدا از شما میخواد.

خوشا به حالتون که خدا رو از ما که غرق غفلت خوشی ها هستیم ، بهتر حس میکنید. ....... همه اتفاقات بهانه هست برای معاشقه با خالقمون ...... این مسائل شما هم چیزی جز این نیست .... پس نهایت استفاده رو بکنید ...... وقتی که آدم از قید وابستگی ها رها میشه ، لذت عمیق آزادگی و رهایی رو درک میکنه....... حالا نتیجه مادیش هرچی باشه فرقی نداره.

و ....... گاهی برای رشد کردن باید سختی کشید،گاهی برای فهمیدن باید شکست خورد،گاهی برای بدست آوردن باید از دست داد،چون برخی درسها در زندگی فقط از طریق رنج و محنت آموخته میشوند.

.
    در پناه حق.
    گر در طلب منزل جانی ، جانی / گر در طلب لقمه نانی ، نانی
    این نکته رمز اگر بدانی ، دانی / هر چیز که در جستن آنی ، آنی
    مولانا
    ویرایش توسط Aram_577 : چهارشنبه 15 آذر 96 در ساعت 19:31

14. 7 کاربر از پست مفید Aram_577 تشکرکرده اند .

maryam123 (چهارشنبه 15 آذر 96), mohamad.reza164 (جمعه 17 آذر 96), nazaninIT (شنبه 18 آذر 96), paiize (جمعه 17 آذر 96), فرشته اردیبهشت (چهارشنبه 15 آذر 96), محیا ناز (چهارشنبه 15 آذر 96), بی نهایت (شنبه 18 آذر 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 09 دی 96 [ 00:10]
    سطح
    4
    Level completed: 84%, Points required for next Level: 8
    Overall activity: 2.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class100 Experience Points31 days registered
    تشکرها
    12

تشکرشده 5 در 3 پست

Array
    مریم جونم شاید باورت نشه وقتی این پست رو میخواستم باز کنم قبلش گفتم خدایا نکنه مریم باشه اخه یبار توی تاپیک من گفته بودی حالت خوب نیست خداخدا کردم ولی وقتی باز کردم شوکه شدم باورت نمیشه چقدر واست گریه کردم دیشب، اینقد حالم بد شد که دیگه مشکلات خودم یادم رفت، به خدا گفتم که اخه چراااا
    من همیشه تو رو یه دوست خوب و پرانرژی میدونستم یه ادمی که با وجود رها شدن از زندگی قبلیش واسه من و بقیه وقت گذاشته و دلداری داده ولی با خوندن پست حالم بد شد خیلیییییی فقط گفتم اخه چرا ؟؟؟مریم واسه من و بقیه منبع انرژی هست
    دیشب به خدا گفتم من بنده خوبی واست نیستم ولی بخاطر میلاد پیامبر ازت شفای مریم و حل مشکل بقیه رو میخوام
    الانم نمیتونم اشک هامو کنترل کنم واست
    ولی از شنیدن اینکه یه همسر خوب الان داری که دوستت داره که هوات رو داره که پشتت هست واقعاااا خوشحالم باورت نمیشه چقد زیاد
    اخه من درک میکنم وجود یه ادم روانی و بدجنس توی زندگی قبلیت چی بوده دقیقا مثل زندگی خودم
    فقط ازت میخوام بخاطر همه ادمهایی که دوست دارن همه اونهایی که ازت انرژی گرفتن مبارزه کنی همین
    تو الگوی منی عزیزم
    بوووس یه دنیا دوست دارم
    منم تقریبا همسن شما هستم و خیلی از شرایط قبلیت مشابه مشکلات منه

- - - Updated - - -

مریم جونم شاید باورت نشه وقتی این پست رو میخواستم باز کنم قبلش گفتم خدایا نکنه مریم باشه اخه یبار توی تاپیک من گفته بودی حالت خوب نیست خداخدا کردم ولی وقتی باز کردم شوکه شدم باورت نمیشه چقدر واست گریه کردم دیشب، اینقد حالم بد شد که دیگه مشکلات خودم یادم رفت، به خدا گفتم که اخه چراااا
    من همیشه تو رو یه دوست خوب و پرانرژی میدونستم یه ادمی که با وجود رها شدن از زندگی قبلیش واسه من و بقیه وقت گذاشته و دلداری داده ولی با خوندن پست حالم بد شد خیلیییییی فقط گفتم اخه چرا ؟؟؟مریم واسه من و بقیه منبع انرژی هست
    دیشب به خدا گفتم من بنده خوبی واست نیستم ولی بخاطر میلاد پیامبر ازت شفای مریم و حل مشکل بقیه رو میخوام
    ولی از شنیدن اینکه یه همسر خوب الان داری که دوستت داره که هوات رو داره که پشتت هست واقعاااا خوشحالم باورت نمیشه چقد زیاد
    اخه من درک میکنم وجود یه ادم روانی و بدجنس توی زندگی قبلیت چی بوده دقیقا مثل زندگی خودم
    فقط ازت میخوام بخاطر همه ادمهایی که دوست دارن همه اونهایی که ازت انرژی گرفتن مبارزه کنی همین
    تو الگوی منی عزیزم
    بوووس یه دنیا دوست دارم

- - - Updated - - -

تو الگوی منی عزیزم
    بوووس یه دنیا دوست دارم

16. 3 کاربر از پست مفید juddi تشکرکرده اند .

maryam123 (چهارشنبه 15 آذر 96), زن ایرانی (پنجشنبه 16 آذر 96), صبا_2009 (پنجشنبه 16 آذر 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 14 فروردین 99 [ 20:48]
    سطح
    64
    Level completed: 63%, Points required for next Level: 111
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteranOverdrive5000 Experience Points
    تشکرها
    454

تشکرشده 159 در 63 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط maryam123 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیزم

ممنون فکور عزیزم و اقا حامد که برام نوشتین.سپاس ازتون

با توکل به خدا فردا برای سقط میریم ...حس خاصی ندارم.یعنی رمقی ندارم.

نمیدونم چقدر طول میکشه...اصلا چی میشه...کی دوباره برمیگردم...فقط اینو میدونم حوصله ندارم اصلا.

ممنونم از همه تون
    سلام مريم عزيز
    اميدوارم هرچه زودتر خبر خوش سلامتيتون رو بشنويم
    ايشالا خوب و سلامت باشين
    بي نهايت دوستون دارم و دلتنگتون

18. کاربر روبرو از پست مفید nasimmng تشکرکرده است .

Erica (شنبه 18 آذر 96)

عضو فعال آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    تشکرها
    8,332

حالت من
    Ashegh
    Array
    سلام دوستان عزیزم و مهربونم

من برگشتم بعد از دو روز بستری بودن در بیمارستان..بچه سقط شد و من از هفته اینده درمان رو باید شروع کنم.حال روحیم بد نیست...اما حال جسمیم بده...همسرم مثل پروانه دورم میچرخه .دیشب ساعت 12 شب رفت برام شیرینی خرید چون فقط تی وی داشت تبلیغ کیک میکرد و گفتم چه خوشمزه به نظر میان...نفهمیدم چطوری رفت و برگشت.....مرخصی گرفته و مدام کنارمه.خوشحالم از اینکه خوشحاله...بهش میگم من که دیگه باردار نیستم که هوس چیزی کنم!!
    امیدوارم زندگیم زودتر برگرده به حالت عادی
    از اینکه امدم و میبینم بچه ها تاپیک هاشون هنوز بالاست و غصه دارن منم ناراحت میشم.
    نسیم عزیزم حتما برات مینویسم
    جودی نازنینم ببخشید باعث ناراحتیت شدم
    ارام عزیزم..پستت رو شب قبل بیمارستان خوندم و خیلی اروم شدم.
    از تک تکتون تشکر میکنم.
    اگر میشد دست تک تک شما ها رو میبوسیدم که با وجود اینکه منو نمیشناسین اما با دستای پر مهرتون برام نوشتین.بدون توقع و چشمداشتی و این یعنی بهترین نوع همدوستی و این نشونه اینه که خدا دوستم داره که دوستانی مثل شما سر راهم گذاشته بدون تعارف...
    راسته که میگن حرف خدا از دهن بنده هاش در میاد و شما اینجا به نظرم واسطه هایی بودین از طرف خدا برای من

20. 8 کاربر از پست مفید maryam123 تشکرکرده اند .

Happy.girl.69 (شنبه 18 آذر 96), nazaninIT (شنبه 18 آذر 96), فکور (شنبه 18 آذر 96), میشل (یکشنبه 19 آذر 96), محیا ناز (شنبه 18 آذر 96), بی نهایت (شنبه 18 آذر 96), بارن (دوشنبه 20 آذر 96), صبا_2009 (شنبه 18 آذر 96)

صفحه 10 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)