به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 4 از 17 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 162
    عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 07 آبان 01 [ 21:11]
    سطح
    95
    Level completed: 6%, Points required for next Level: 949
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    3,979

تشکرشده 3,495 در 804 پست

حالت من
    Khoshhal
    Array
    سلام

اونجایی که گفتین زیر پاتون خالی شده رو خوب درک کردم حدود یک ماه و نیم پیش تجربش کردم و حس کردم . راستش هر جوری فکر کردم میبینم نمیتونم چیزی بگم که نشون بده احساستونو فهمیدم چون واقعا جای شما نیستم و

نمیفهمم، آدم بزرگیم نیستم که بگم نباید بترسین؛ اما یه چیزی رو میدونم و اون اینکه هر بخشی از مسیر زندگی ما یه چالشه که نهایتا به یه تجربه ختم میشه. هیچ تجربه ای بدون سختی بدون زحمت کشیدن بدون رنج کشیدن

بدست نمیاد. شما باید مسیرو طی کنید تلاشتونو بکنید و درمانتونو پی بگیرید. از نزدیک دیدم که نیروی جوانی تو درمان این قبیل بیماری ها موثره؛ پس رو اینم حساب کنید. وقتی چالش بزرگ میشه که آدمها بزرگ میشن. تا الان

سختیای زیادی تو زندگیتون کشیدین شاید اونا لازم بودن تا آماده بشین برای یه همچین تجربه ای ؛ شاید تجربه ای که از گذروندن این مسیر جدید بدست میارید لازمه تا در آینده مسیر مهمتری رو بتونید طی کنید. حیف نیست

بشینید و کاری نکنید و فقط منتظر بمونید که مثلا چی بشه؟ چند روز پیش صبح یکم بارون اومد در حد خیس شدن زمینا؛ شیشه ی ماشینو کشیدم پایین علی رغم اینکه سرد بود؛ گفتم این بوی خوب حیفه، شاید فردایی دیگه

نباشه که بخوام این حس طراوتو داشته باشم.مرگ چیزی نیست که پیش بینی بشه کِی اتفاق میافته فقط میدونیم قطعیه؛ و تا وقتی که اتفاق نیافتاده وظیفه داریم تلاش کنیم زندگی کنیم و تجربه کنیم تا رشد کنیم تا خوب تر بشیم

تا بد نشیم. خدا بد بنده هاشو نمیخواد ؛ شنیدین میگن "خدا بلا نده"؛ خدا که بلا نمیده هر چی هست همش خیره؛ اینا لازمه اگه نبود که اصلا نمیومدیم به این دنیا.

در خصوص اینکه چیکار کنید هم دوستان پیشنهادات خوبی دادن؛ شما روحیه ی جنگنده ای دارید ؛ با اینکه خیلی نمیشناسمتون از همون پست اول معلوم بود. پس این روحیه رو بکار بگیرید برای این مسیر جدید بزرگ و سخت.

ان شاءالله به خوبی ازش عبور میکنید.
    من دیوانه چو زلف تو رها می‌کردم / هیچ لایق‌ترم از حلقه زنجیر نبود

2. 8 کاربر از پست مفید m.reza91 تشکرکرده اند .

deljoo_deltang (چهارشنبه 08 آذر 96), Happy.girl.69 (یکشنبه 05 آذر 96), maryam123 (دوشنبه 06 آذر 96), mohamad.reza164 (یکشنبه 05 آذر 96), nasimmng (یکشنبه 05 آذر 96), paiize (دوشنبه 06 آذر 96), Pooh (چهارشنبه 08 آذر 96), زندگی خوب (شنبه 11 آذر 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 14 فروردین 99 [ 20:48]
    سطح
    64
    Level completed: 63%, Points required for next Level: 111
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteranOverdrive5000 Experience Points
    تشکرها
    454

تشکرشده 159 در 63 پست

Array
    سلام مريم عزيز
    واقعا شوك شدم. چند روزه اين تاپيك رو ميبينم ولي الان متوجه شدم كه ماله شماست
    عزيزم همونطور كه تابحال سختي ها رو گذروندي اينبار هم پيروز ميشي چون تو خدا رو داري
    از صميم قلب برات آرزو ميكنم اين روزها بگذره و سلامتيت رو بدست بياري
    تو قوي ترين مريم نازنين هستي

4. 6 کاربر از پست مفید nasimmng تشکرکرده اند .

deljoo_deltang (چهارشنبه 08 آذر 96), m.reza91 (پنجشنبه 09 آذر 96), maryam123 (دوشنبه 06 آذر 96), paiize (دوشنبه 06 آذر 96), Pooh (چهارشنبه 08 آذر 96), زندگی خوب (شنبه 11 آذر 96)

عضو فعال آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 03 فروردین 03 [ 04:10]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsRecommendation Second ClassVeteranOverdriveTagger Second Class
    تشکرها
    8,332

تشکرشده 10,022 در 2,339 پست

حالت من
    Ashegh
    Array
    سلام مجدد به دوستان
    امروز بدترم از دیروز و اشتهام خیلی کم شده.به شدت سرما خوردم و در عرض چند ساعت عفونت شدیدی بدنم رو گرفته.سیستم ایمنیم خیلی ضعیف شده الان دو ماهی میشه من سرما خوردم.یعنی از اواخر تابستون تقریبا.....ممنونم که هستین و وقتی میبینم تاپیکم در عرض 24 ساعت کمتر به چند صفحه میرسه، نشونه مرام و معرفت شما همدردیاست.از همتون ممنونم.تک تک....

مونای عزیزم :
    ممنونم ازت و بابت همدلی قشنگت....دعات برام ارزشمنده.

بی نهای عزیز دوست قدیمیم:
    نمیتونم و پر شدم یهو از ترس و ناامیدی...هنوزم میتونم برای بچه ها با امید و حس شادابی بنویسم اما به خودم هم نمیتونم دروغ بگم.امروز خیلی سخت رفتم سرکار و چند نفر بهم گفتن رنگ و روت پریده...میدونی بی نهایت جان بچه های اینجا انقدر دل شکسته هستن که هر دعایی بکنن براورده میشه.واسه منم دعا کنین.ممنونم از حضور سبزت

اقای امیر مسعود :
    ممنون که از بین این همه نا امیدی یه کلمه خوب و ارامش بخش رو کشیدین بیرون از حرفام....خودم اصلا بهش توجه نکرده بودم.بابت ختم قشنگی که برام برداشتین بی نهایت سپاسگزارم و امیدوارم خیر این نیت پاک برگرده اول به خودتون.

قلب تپنده زندگی عزیز:
    حتما میرم.خیلی وقته پیش امام رضا نرفتم.ممنونم دوست گلم

پرنیان عزیزم:
    ممنونم ازت و حتما تماس میگیرم.

انه ماری عزیز :
    خیلی خوشحالم شدم که پست هام به دلت نشسته و شاید بتونه گره کوچیکی از کارات رو باز کنه.ببخش که ناراحت شدی.تو به من محبت داری.من زندگی سختی رو پشت سر گذاشتم...بسیار سخت...حتی فراتر از تصور.باور کن تمام تاپیک ها رو با جون و دل حس میکنم چون من مجموعه ای مشکلات رو داشتم و پشت سر گذاشتم و تقریبا با هیچ مشکلی بیگانه نیستم.امیدورام تو هم خیلی زود به حالت عادی برگردی.

المای گلم:
    ممنونم.امیدوارم.دعای تو برام میتونه معجزه باشه.ممنونم عزیزم.

نادیای عزیزم:
    بزرگواری و زنانگی تو همیشه تو ذهن من هست.کاملا میشناسمت و در جریان جزییات زندگیت هستم.همیشه هم به قدرتت غبطه میخوردم.حتی یکبار خواب دیدم به نازنین بچه ات رسیدی.خدا انشالله خوابم رو تعبیر کنه به حق این شبا...ممنونم عزیزم که از وجودت میبخشی...اگر درمان جواب نده باید برم برای اهدای مغز استخون.

شیده جان :
    خیلی ممنونم ازت.منت سر من گذاشتی با این کارت و خوشحالم کردی .حتما پیگیر میشم.

پاییزه عزیزم:
    امیدوارم همسرت کاملا خوب بشه...تو لطف داری...بخدا من اگر مشکلات جلوی راهم نبود الان میتونستم جز هیئت علمی بهترین دانشگاههای انگلستان باشم.اما چه میشه کرد که یک اشتباه یک عمر ادم رو عقب میندازه...ممنونم دوست گلم.

فکور عاقل و صبور دوست عزیزم:
    ممنونم که نوشتی برام.درسته.من دقیقا دارم خودخوری میکنم.به خصوص اینکه دکترم گفت استرس عمرت رو کم میکنه و همین هم باعث شده این بیماری انقدر زود بدنت رو بگیره..این شبها همش به همسر سابقم فکر میکنم.چه شبایی که التماسش میکردم انقدر عذابم نده من دیگه توان نداره بدنم...نمیکشم ولی اون کار خودشو میکرد....ببخش که ناراحتت کردم.

زن ایرانی عزیز:
    شما هم مثل بقیه به من لطف داری...شما رو هم ناراحت کردم..ممنونم عزیزم.حضورت خیلی خوشحالم کرد.

میشل گلم:
    ممنونم.با دقت خوندم حرفاتو و نماز رو هم رعایت میکنم حتما.در مورد اینکه پست نذارم درسته.حق با توئه و کلا تمرکز و انرژیم تموم شده..اما باور نگران همه تون هستم...به خصوص نسیم و انه ماری.این دو نفر رو هر لحظه یادم میاد دعا میکنم.ولی حق با توئه کاملا.حتما
    ا
    اقای جوادیان عزیز
    ممنونم از دعای قشنگ شما .جالب بود این واژه مهمون ناخونده.واقعا امیدوارم بره زودتر

انیسا جان:
    ممنونم دوست خوبم.یک دنیا از حضورت ممنونم.

صبا جان عزیزم:
    من عاشق فیلمم و هر شب یه فیلم میبینم.حتما این فیلمی که گفتی رو میبینم.ممنونم

m.p.i عزیزم
    ممنونم ازت.خوشحالم که به جمع ما اومدی.خوش اومدی و پیشمون بمون

اقا رضا
    ممنونم از نوشته قشنگتون...دقیقا درست میگین.انشالله با دعای شما دوستان سربلند بشم.

نسیم عزیزم

خودم هم فکر میکنم همش خوابه...خدایاااااااااااااا کاش خواب باشه واقعا....ممنون دوست خوبم.به امید اینکه همه مون ارامش رو تجربه کنیم.

- - - Updated - - -

تمرکزم رو از دست دادم.امروز موقع برگشتن از محل کارم زعفرانیه (مسیری که همیشه میرم ) یهو نفهمیدم چطوری سر از پونک دراوردم.اصلا یادم نمیاد کجا و کی مسیرم رو عوض کردم..دکترم رانندگی رو برام قدغن کرده متاسفانه و این واقعا اذیتم میکنه.چون حضورم در متروی الوده و شلوغ و ....برام غیر قابل تحمله...
    گاهی برای رشد کردن باید سختی کشید،گاهی برای فهمیدن باید شکست خورد،گاهی برای بدست آوردن باید از دست داد،چون برخی درسها در زندگی فقط از طریق رنج و محنت آموخته میشوند.

6. 11 کاربر از پست مفید maryam123 تشکرکرده اند .

*مونا* (دوشنبه 06 آذر 96), deljoo_deltang (چهارشنبه 08 آذر 96), m.reza91 (پنجشنبه 09 آذر 96), mohamad.reza164 (دوشنبه 06 آذر 96), nasimmng (دوشنبه 06 آذر 96), paiize (دوشنبه 06 آذر 96), Pooh (چهارشنبه 08 آذر 96), نادیا-7777 (سه شنبه 07 آذر 96), میشل (دوشنبه 06 آذر 96), جوادیان (دوشنبه 06 آذر 96), زندگی خوب (شنبه 11 آذر 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 22 اردیبهشت 02 [ 17:34]
    سطح
    94
    Level completed: 16%, Points required for next Level: 848
    دستاوردها:
    VeteranTagger First Class10000 Experience PointsOverdriveSocial
    تشکرها
    2,329

تشکرشده 1,634 در 590 پست

Array
    سلام مریم جان

پستت رو خوندم ، ومثل بقیه ناراحت و نگرانت شدم اما ...

شاید تاسف خوردن های انسان های کوچیکی مثل من از سر نادونی و ناآگاهی باشه ، چون نمیدونیم و نمیدونیم که نمی دونیم .

میگن "خداوند در قلب های شکسته جا دارد "، و تو که اکنون خداوند در قلب تو جا داره نمیدونم چند وقته که دلت شکسته اما میدونم یه چیزهایی بین خدا و تک تک بندگانش هست که درک

من و امثال من نمیرسه.

فقط امیدوارم که این چالشی که باهاش مواجهی حسابی رشدت بده و تو رو بسازه و بعد خوبه خوب شی و بیای و از تجربه های خوبت بگی . از نزدیک تر شدن به خدا و شکست دادن این

بیماری که روز به روز افراد بیشتری می تونن شکستش بدن و اخبارشون رو میبینی.امیدوارم تو هم یکی از این افراد باشی . امیدوارم قوی و عاشق بمونی.

ببخشید اگر حرف خاصی برای گفتن نداشتم...

8. 12 کاربر از پست مفید Eram تشکرکرده اند .

*مونا* (دوشنبه 06 آذر 96), deljoo_deltang (چهارشنبه 08 آذر 96), m.reza91 (پنجشنبه 09 آذر 96), maryam123 (دوشنبه 06 آذر 96), mohamad.reza164 (دوشنبه 06 آذر 96), nasimmng (دوشنبه 06 آذر 96), nazaninIT (یکشنبه 12 آذر 96), paiize (دوشنبه 06 آذر 96), Pooh (چهارشنبه 08 آذر 96), tavalode arezoo (دوشنبه 06 آذر 96), جوادیان (دوشنبه 06 آذر 96), زندگی خوب (شنبه 11 آذر 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 14 فروردین 99 [ 20:48]
    سطح
    64
    Level completed: 63%, Points required for next Level: 111
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteranOverdrive5000 Experience Points
    تشکرها
    454

تشکرشده 159 در 63 پست

Array
    مريم جون شما اميد من و خيلي ها هستي تو اين تالار
    خواهش ميكنم قوي باش شما الگوي من هستين اصلا نااميد نشين
    من كاملا دلم روشنه كه به اين مهمون ناخونده پيروز ميشي

10. 5 کاربر از پست مفید nasimmng تشکرکرده اند .

deljoo_deltang (چهارشنبه 08 آذر 96), m.reza91 (پنجشنبه 09 آذر 96), maryam123 (دوشنبه 06 آذر 96), Pooh (چهارشنبه 08 آذر 96), زندگی خوب (شنبه 11 آذر 96)

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Overall activity: 99.3%
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,653

تشکرشده 35,974 در 7,400 پست

Array
    سلام مریم عزیز

متاثر شدم و برایت بهبودی کامل را از درگاه خدا از صمیم قلبم درخواست دارم

مریم جان تمام تلاشت را بکن که یا پیش آیت الله تبریزیان یا دکتر خیر اندیش یا دکتربسکی بروی .... اگر دکتر بسکی را بتوانی گیر بیاری و نزدش بری بهبودیت تضمینه چون تا حالا چندین نفر را که پزشکان قطع امید کرده اند را درمان کرده و یک بار برنامه تلویزیونی داشت در این باره از جمله خانمی که می گفت دکترها منو جواب کردند ولی ایشون درمانم کرد و دکترها باورشان نمی شد ....

تا می توانی مواد غذایی دارای ویتامین ب 17 بجو و بخور ... چون اساس سرطان از کمبود شدید ویتامین ب17 یا عدم جذب آن است .... خوردن برنج را تعطیل کن چون قاتل انواع ویتامین های ب است ....

کمبود ویتامینهای گروه ب زمینه استرسی شدن و خود خوریها و آلام روحی را فراهم می کند و این استرسها بخصوص دستگاه گوارش را متاثر می سازد و در سوخت و ساز و جذب ویتامین ها اختلال ایجاد می کند و در نتیجه عوارضی اینچنین دارد ....

هر راهی را می توانی برو تا دکتر بسکی را بیابی ... من هم پیگیر می شوم و هر ردی یافتم خبرت می کنم .... دکتر خیر اندیش و آیت الله تبریزیان را به نظرم راحت تر می توانی بیابی

پایگاه رسمی اطلاع‌رسانی آیت الله شیخ عباس تبریزیان

آدرس مطب آیت الله تبریزیان و نحوه ویزیت :: دارالثقلین

شماره تلفن وآدرس مطب دکتر روازاده و دکتر خیر اندیش- پرسش وپاسخ - قرآن درمانی - طب اسلامی - طب سنتی

سوال شما و جواب دکتر خیر اندیش - بخش فارسی - تی وی شیعه / ویدئو فیلم کلیپ video film clip /

درمان سرطان با آب انگور

https://www.aparat.com/v/bvGNZ/%D8%A...A7%D8%B1%DB%8C

https://www.ninisite.com/discussion/...A7%D9%84%D8%A8

12. 12 کاربر از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده اند .

deljoo_deltang (چهارشنبه 08 آذر 96), Eram (دوشنبه 06 آذر 96), m.reza91 (پنجشنبه 09 آذر 96), maryam123 (دوشنبه 06 آذر 96), mohamad.reza164 (دوشنبه 06 آذر 96), nasimmng (دوشنبه 06 آذر 96), nazaninIT (یکشنبه 12 آذر 96), paiize (دوشنبه 06 آذر 96), Pooh (چهارشنبه 08 آذر 96), گیسو کمند (یکشنبه 12 آذر 96), جوادیان (چهارشنبه 08 آذر 96), زندگی خوب (شنبه 11 آذر 96)

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    دستاوردها:
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,653

Array
    مریم عزیز و همه دوستان تا می توانید مواد غذایی که دارای آنتی اکسیدان هستند بخورید بخصوص دوستانی که در شهرهای بزرگ آلوده هستند ...

کلاً در بخش سلامت جسم خورد و خوراک و شناخت کافی نسبت به اثرات و کیفیت و ترکیبات موجود در مواد غذایی و چگونگی استفاده از آنها و هم چنین مصلح های مواد خوراکی و مواد غذایی که با هم خوردنشان مضر است را بشناسید و تغدیه ای آگاهانه داشته باشید تا سیستم ایمنی قوی ای داشته باشید .... هرچه سیستم ایمنی قوی تر باشد تهدید کننده که همه جا و همیشه هستند ناکام از آسیب زدن می شوند و بر عکس آن نیز صادق است .... رادیکالهای آزاد مهمترین تضعیف کنند سیستم ایمنی هستند که باید دقت داشته باشیم تا مواد غذایی دارای آنتی اکسیدن را همیشه در برنامه غذایی داشته باشیم تا محفوذ از آسیب رادیکالهای آزاد باشیم

در بخش بهداشت روانی هم مهمترین آسیب زننده احساس محوری است که آرامش را مختل می کند و قوت روحیه را تضعیف می نماید ..... و درشرایطی مثل مریم عزیز .... تحمل شرایطی که بهتر از تغییرش داد و یا توان ما بری تحمل کشش ندارد و قوت کافی نداریم ....

امید دارم مریم با پشتکار پیگیر درمانها طبیعی از طریق متخصصین آن و قوت و روحی و امید خواهد بود و ما هم با دعا و راهنمایی ها در این زمینه همراهش خواهیم بود تا بهبودی کامل

ان شاء الله

14. 9 کاربر از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده اند .

deljoo_deltang (چهارشنبه 08 آذر 96), Eram (دوشنبه 06 آذر 96), Erica (دوشنبه 06 آذر 96), m.reza91 (پنجشنبه 09 آذر 96), nasimmng (دوشنبه 06 آذر 96), nazaninIT (یکشنبه 12 آذر 96), paiize (دوشنبه 06 آذر 96), Pooh (چهارشنبه 08 آذر 96), گیسو کمند (یکشنبه 12 آذر 96)

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    دستاوردها:
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,653

Array

16. 6 کاربر از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده اند .

deljoo_deltang (چهارشنبه 08 آذر 96), m.reza91 (پنجشنبه 09 آذر 96), maryam123 (دوشنبه 06 آذر 96), nazaninIT (یکشنبه 12 آذر 96), Pooh (چهارشنبه 08 آذر 96), گیسو کمند (یکشنبه 12 آذر 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 10 آذر 98 [ 04:38]
    سطح
    66
    Level completed: 28%, Points required for next Level: 288
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    392

تشکرشده 451 در 164 پست

حالت من
    Khejalati
    Array
    سلام دوباره مریم خانم
    امروز رفته بودیم عیادت دایی باران که سرطان ریه داشت و کمی دیر متوجه شده بود
    اهل لاهیجان هستن و متاسفانه اکثر دکترهای اون شهر جوابش کرده بودن
    یه متخصص خوب پیدا کرده بودن و اورده بودن بیمارستان بهمن تهران عمل کرده بودن و خداروشکر امروز که رفته بودیم عیادتش حالش خیلی بود و راحت صحبت میکرد و خیلی سرحال بود
    باران میگفت قبلا به زور میتونسته صحبت کنه و حالش خیلی بد بوده
    شما هم سعی کنید ازمایشون و به چند تا متخصص خوب نشون بدید
    شاید اون ها تونستن کمک بهتری کنن
    بعضی از این دکترهای خوب در سال یکی دو ماه بیشتر ایران نیستن و فقط برای عمل های از قبل رزرو شده میان
    بین عمل هاشونم وقت کنن بیمارهای دیگه رو هم میبینن
    یکم تحقیق کنید و پیداشون کنید و به امید خدا برای شما هم حتما میتونن کاری بکنن
    اصلا امیدتون و از دست ندید و به خدا توکل کنید
    ......دگر حوصله ای نیست

18. 5 کاربر از پست مفید Glut.tiny تشکرکرده اند .

deljoo_deltang (چهارشنبه 08 آذر 96), m.reza91 (پنجشنبه 09 آذر 96), maryam123 (دوشنبه 06 آذر 96), nazaninIT (یکشنبه 12 آذر 96), Pooh (چهارشنبه 08 آذر 96)

عضو فعال آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 03 فروردین 03 [ 04:10]
    سطح
    100
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsRecommendation Second ClassVeteranOverdriveTagger Second Class
    تشکرها
    8,332

تشکرشده 10,022 در 2,339 پست

حالت من
    Ashegh
    Array
    سلام و عرض ادب مجدد خدمت دوستان.ممنونم که با محبت های بی دریغتون سوسو امید رو درونم زنده نگه میدارید.از روز جمعه تا امروز میتونم راحت بگم تقریبا هیچی نخوردم و به زور سرم سر پام.از بچه گی عادت بسیار بدی داشتم که وقتی یه تنش یا استرس بهم وارد میشد، اولین عضوی از بدنم که از کار میفتاد معده ام بود.الانم همینطور شدم و معده ام هیچی حتی آب رو هم قبول نمیکنه....کلاس های فردا صبحم رو کنسل کردم چون هر قدمی که بر میدارم سرگیجه شدید میاد سراغم...از طرفی نمیخوام روال عادی زندگیم خراب بشه و بهم بریزه....اما چه میشه کرد....از لحاظ روحی و جسمی داغونه داعونم.خیلی کسل...خیلی

فرشته مهربان عزیز:
    ممنون.خوشحالم کردی که سر زدی بهم.لینک های خوبی بودن.ممنون از راهنمایی های خوبت.حتما به کار میگیرم.

اقا ارمین عزیز :
    خوشحالم که حال بیمارتون بهتر شده.ممنونم.

نسیم جان:
    من کسی نیستم...امید همه مون به خدا باید باشه.هرچند من این روزا باهاش قهرم و نمیتونم درست باهاش ارتباط برقرار کنم.

ارم جان:
    بزرگواری شما.ممنونم از لطفت.حتما حکمتی در کارهای خداست....بدون شک.راجع به رشد گفتی...بعضی وقتا فکر میکنم زیادی دارم رشد میکنم !! یه درخت هم که زیادی گنده بشه بیشتر توجه دیگران رو جلب میکنه تا بیان سراغش و قطعش کنن ...کاش من خیلی رشد نکنم....
    گاهی برای رشد کردن باید سختی کشید،گاهی برای فهمیدن باید شکست خورد،گاهی برای بدست آوردن باید از دست داد،چون برخی درسها در زندگی فقط از طریق رنج و محنت آموخته میشوند.

20. 6 کاربر از پست مفید maryam123 تشکرکرده اند .

m.reza91 (پنجشنبه 09 آذر 96), mohamad.reza164 (دوشنبه 06 آذر 96), nasimmng (دوشنبه 06 آذر 96), nazaninIT (یکشنبه 12 آذر 96), tavalode arezoo (دوشنبه 06 آذر 96), زندگی خوب (شنبه 11 آذر 96)

صفحه 4 از 17 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)