به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 23

موضوع: كمبود من

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 03 دی 96 [ 22:59]
    سطح
    27
    Level completed: 40%, Points required for next Level: 91
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    3 months registered1000 Experience Points
    تشکرها
    61

تشکرشده 175 در 69 پست

Array
    خانم بى نهايت شما چرا انقدر زودرنج هستين؟ اگه كسى نظرش مخالف نظر شما باشه كه قصدش دل شكستن نيست. منم تو خيلي تاپيك ها نظر مخالف كه ميذارم بعضيا ميان جبهه ميگيرن. مگه همه آدمها بايد دنيا رو از يك زاويه مشخص ببينن؟؟

و اما اينكه من از پست خانم بى نهايت تشكر كردم چون يه جنبه خاصى توش بود. خانم پو اينجا تاپيك زياد داشته و هميشه يه نكته اى توى تاپيك هاشون براى من جلب توجه ميكرده اون هم اينكه چقدر كاربرها توى تاپيك هاشون فعاليت دارن و سعى در كمك. ولى در مقابل، استارتر تعداد زيادى از پست ها رو ناديده ميگيره و جواب نميده و يا با بعضى برخورد تندى داره. من با پست خانم بي نهايت موافقم چون حرفش اينه كه چرا اول از همه سعى نميكنى اين آدمها رو دوست داشته باشى؟

2. 4 کاربر از پست مفید Shayeste تشکرکرده اند .

khaleghezey (یکشنبه 21 آبان 96), Pooh (شنبه 20 آبان 96), مدیرهمدردی (یکشنبه 21 آبان 96), بی نهایت (شنبه 20 آبان 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 21 آبان 97 [ 18:56]
    سطح
    66
    Level completed: 79%, Points required for next Level: 85
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    646

تشکرشده 951 در 409 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط بی نهایت نمایش پست ها
    آقای یک دوست گرامی ، تیکه تون را خوب انداختید و من هم گرفتم.

زمانی که من پستم( استفاده از کلمه ثواب) را گذاشتم ایشون مشخص نکرده بودند که منظورشون همدم و شاید همسر باشه .

اما قربت را در اینجا به کار نبردم در تاپیک خانم میشل از این کلمه استفاده کرده بودم متاسفانه متوجه نشدم کنایه شما به آن یه پستم از چه جهت بود وربطش به این تاپیک چه بوده؟!!!

اعتراف می کنم من هم مثل سایر کاربران در جاهایی نمی تونم احساساتم رو کنترل کنم واین می شود که از پست شما دلگیر شدم و ترجیح دادم بر خلاف قوانین اینجا دلخوری ام را عنوان کنم.

اما از آقای دوران گشته و سرد و گرم چشیده روزگاری، مثل شما جنین کنایه هایی بعیده.

نمی دونم مدتی است چه فضایی در تالار به وجود آمده که هر کس به طریقی دل ما می شکند

اگر واقعا حضورم موجب آزار دوستانه بفرمایند رفع زحمت می کنم.

سلام

این سایت سایت طرح مسائل دینی نیست. فکر نکنم کاربران اینجا هم برای طرح مشکلات دینی و احکام اینجا بیان. پس میشه منظور گوینده رو حدس زد.

ثواب و قربت رو هم بصورت مثل و طنز بکار بردم.

بهتره بدونید کلا اهل نیش و کنایه و دل شکسن نیستم. حرفی داشته باشم صریح میگم. مشکل اینه که زبان شیرین فارسی رو به طرق مختلف میشه تعبیر و تفسیر کرد وگرنه گناه از دل ما نیست.

شاد باشید

4. 2 کاربر از پست مفید Ye_Doost تشکرکرده اند .

khaleghezey (یکشنبه 21 آبان 96), اثر راشومون (شنبه 20 آبان 96)

عضو همراه آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 25 اردیبهشت 01 [ 00:01]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    3,897

تشکرشده 3,095 در 1,314 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط بی نهایت نمایش پست ها
    یکی از بستگان که جوانی 25 ساله بود و سالیانه سال است که به رحمت خدا رفته روزهای آخر بیماری اش جمله ای گفت که هنوز که هنوزه برام تازست.
    اینکه کلی ثواب روی زمین ریخته کافیه تا خم شوی و آنها را برداری.

در مورد خواسته شما هم کلی آدم دورو برتون هست که نیازمند محبتتون هستند کافی است که اونها را ببینید.
    سلام . ببخشید در این چند روز من دسترسی به لپ تاب نداشتم و با گوشی وصل بودم و نمیتونستم گزینه تشکر و پاسخ با نقل قول رو پیدا کنم. خانم بی نهایت ممنونم از نظرتون. من در کل آدم مهربانی هستم. و عملا هم به دیگران محبت میکنم. گرچه اخیرا کم شده. و تمام سعیم رو یکنم که به دیگران اگر کمکی از دستم بر یاد کمک کنم. شاید سعادت نداشته ام که مثلا دست یک از پا افتاده رو بگیرم یا مثلا به یک کودک یتیم کمکی کنم. گرچه گدر حد توانم که خیلی کم بوده کمک مالی کرده ام به خیریه ها. ولی این پاسخگوی خلا درونی من نیست.
    براتون یک مثال میزنم. مثلا بعد از قضیه پسرخالم و جواب منفی اجباریم، و بار و غم اون شکست عاطفی سنگین، من از پدربزرگ ناتوانم و از خواهر زاده ی سه ساله ام مراقبت میکردم. یادمه که حتی مثلا برای پر کردن این خلا درونم به گل و گیاه میرسیدم به ماهی ها میرسیدم برای کنجشک ها نون خورد میکردم میریختم برای گربه ها توی حیاط خونه غذا میریختم و توی خیابون و ... هم اگر کمکی ازم بر میاومد انجام میدادم مثلا اینکه توی اتوبوس بلند م و جام رو بدم به یه آدم مسن . و میل زیادی هم به دعا کردن برای همه داشتم. زمان زیادی از روز رو در حد دو سه ساعت فقط در حال نوشتن بودم و برای تک تک افراد خانواده و فامیل و دوست و آشنا و هر کسی میشناختم دعا میکردم.
    ولی اینها خلا درون من رو پر نکردند. احساس تنهایی درون من هست.

اما در جواب آقای یک دوست....
    سلام. نظر شما درسته. من نیازمند محبت به همدم و حتی محبت کردن به فرزند هستم.
    اما در مورد راهکارهاتون. خب من تمام نکاتی رو که گفتید رعایت میکنم. به جز شاید ورزش منظم و شرکت در جلساتی که خانمها هستن.
    ا

6. کاربر روبرو از پست مفید Pooh تشکرکرده است .

بی نهایت (شنبه 20 آبان 96)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 29 بهمن 02 [ 14:38]
    سطح
    100
    دستاوردها:
    SocialOverdriveVeteranTagger First Class25000 Experience Points
    تشکرها
    5,992

تشکرشده 8,207 در 1,574 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shayeste نمایش پست ها
    خانم بى نهايت شما چرا انقدر زودرنج هستين؟ اگه كسى نظرش مخالف نظر شما باشه كه قصدش دل شكستن نيست. منم تو خيلي تاپيك ها نظر مخالف كه ميذارم بعضيا ميان جبهه ميگيرن. مگه همه آدمها بايد دنيا رو از يك زاويه مشخص ببينن؟؟
    شایسته عزیز ، نظر مخالف از نظر من هم هیچ اشکالی نداره .

اما باید مراقب باشیم زمانی که کسی را نقد می کنیم و یا نظر مخالف می دهیم اولا نظر اون فرد را تحریف نکنیم اون فرد را تخریب نکنیم و یا به تمسخر نگیریم و با کنایه حرفمان را نزنیم.(توی پرانتز اینکه البته باید اونقدر از درون قوی باشیم که در مقابل چنین نقد هایی غیر قابل نفوذ باشیم اما خوب چه کنم که اونقدر قوی نیستم و گاهی هم در مقابل چنین نقدهایی ناراحت می شم)

در خیلی از این تاپیک هایی که شرکت می کنم و پست می گذارم خیلی پیش اومده که نظر سایرین با من مخالف باشه اما من هیچ وقت ناراحت نشدم . جاهایی که مطمئن هستم که نظرم همسو با رویه مدیران همدردی هست و نظر مخالفان ممکن هست که موجب گمراهی باز کننده تاپیک و یا حتی سایر خوانندگان بشه و آفت مشاورهای داشته باشه در اونجا مثلث پایین پست را هم به همین منظور گذاشتند که در صورت گزارش باز هم خود مدیران تصمیم می گیرند و پیش اومده که حتی مدیران هم گزارش بنده را بی مورد دانسته اند . نه تنها ناراحت نشده ام بلکه دیگر خیالم از آن بابت راحت شده .

بارها شده حتی خود من پستی گذاشتم که مورد داشته و توسط مدیران حذف و یا ویرایش شده .هیچ کدوم ما کامل نیستیم .

هر کاری در این تالار کرده ام فقط و فقط از باب وظیفه ای است که در حد توانم در مقابل یک همنوع که مثل خودم درگیر مشکلات زندگی است ، بوده است. و همه اعضای تالار برایم مهم و قابل احترام هستند.

پوه عزیز ازت واقعا عذر می خوام که توی تاپیکت این مطلب را گذاشتم.
    ویرایش توسط بی نهایت : شنبه 20 آبان 96 در ساعت 19:21

عضو همراه

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    تشکرها
    5,992

حالت من
    Mehrabon
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ye_Doost نمایش پست ها

این سایت سایت طرح مسائل دینی نیست. فکر نکنم کاربران اینجا هم برای طرح مشکلات دینی و احکام اینجا بیان.
    هر چه پستم را نگاه کردم مطلبی راجع به باز کردن و شرح احکام و مسایل دینی در آن ندیدم . ایشان گفته بودن نیاز دارند کسی را محبت کنند و من آن مثال را از جانب آن مرحوم (که چه خوش خیال پیش خودم گفتم شاید این نقل قول موجب خیراتی هم برای ایشان شود )برای بیشتر مشخص شدن اصل حرفم که دقت کردن و دیدن آدم های دورو برمون که نیازمند محبتمون هستند به کار بردم.

یه دوست گرامی جدای از این تاپیک شاید بشه گفت 99 درصد مشکلات و مسایلی که ما انسان ها ، محدود می کنم ما ایرانی ها باز هم محدود می کنم ما مسلمانان ایرانی در زندگی هامون داریم به خاطر همین رعایت نکردن اصل دین وهمون احکامی است که جنابعالی به آن اشاره فرمودید.

چنانچه در این تالار با اینکه یک تالار روانشناسیه اما اگر اجمالی نگاهی انداخته باشید متوجه شده اید که پر است از انجمن ها ، و مقالاتی که حول مسایل دینی است.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Ye_Doost نمایش پست ها

ثواب و قربت رو هم بصورت مثل و طنز بکار بردم.

بهتره بدونید کلا اهل نیش و کنایه و دل شکسن نیستم. حرفی داشته باشم صریح میگم.
    در کل متوجه نشدم نقدتون را صریح گفتید یا با مثل و طنز . بنده حتی مناسبت طنز مطلب تون در مقابل نقد مطلبم را متوجه نشدم.

احتمالا ایراد از بنده می باشد. که دیر مطلب را می گیرم.

با شما موافقم زبان شیرین فارسی را همه جوره می شه تعبیر و تفسیر کرد اگر ظرف آن را زیبا انتخاب کنیم زیبا تفسیر می شود و اگر ظرف آن را نازیبا انتخاب کنیم نازیبا تعبیر می شود و این به هنر ما بر می گردد.
    ویرایش توسط بی نهایت : شنبه 20 آبان 96 در ساعت 19:59

9. 3 کاربر از پست مفید بی نهایت تشکرکرده اند .

Erica (دوشنبه 22 آبان 96), paiize (سه شنبه 23 آبان 96), Quality (جمعه 06 بهمن 96)

عضو فعال

آخرین بازدید
    سه شنبه 28 فروردین 03 [ 01:56]
    سطح
    100
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsRecommendation Second ClassVeteranOverdriveTagger Second Class
    تشکرها
    8,332

تشکرشده 10,022 در 2,339 پست

حالت من
    Ashegh
    Array
    پوی عزیز سلام مجدد

حالا کمی مطلبت باز تر و قابل فهم تر شد....اگر منظورت همسر هست یادت باشه ازدواج امری هست که اگر زمین و زمان هم دست بهم بدن برای رخ دادنش، تا خدا نخواد نمیشه.برای هرکسی در این مورد موعدی در نظر گرفته شده.یکی تو 18 سالگی ازدواج میکنه و یکی در 40 سالگی .
    از طرفی من به این نتیجه رسیدم دنبال چیزی رو که خیلی میگیری (در این مواردی که خدا مستقیم باید برات بخواد) انگار باعث دور شدن اون موضوع از خودت میشی.به نظرم کاملا این امر رو واگذار کن به خدا.اصلا پافشاری نکن چون ممکنه از چاله بیفتی خدایی نکرده تو چاه.
    ذکرهایی هست که مداومت بر گفتشنون داشته باش.مثل ذکر یا ودود و ذکرهایی دیگه که سرج کنی پیدا میکنی.و اصل قضیه رو بسپر به خدا و با ارامش بشین و تماشا کن که چطور برات مهره ها رو جا به جا میکنه و کاری میکنه که از اعتمادی که بهش کردی ذره ای پشیمون نشی.
    گاهی برای رشد کردن باید سختی کشید،گاهی برای فهمیدن باید شکست خورد،گاهی برای بدست آوردن باید از دست داد،چون برخی درسها در زندگی فقط از طریق رنج و محنت آموخته میشوند.

11. کاربر روبرو از پست مفید maryam123 تشکرکرده است .

Pooh (سه شنبه 23 آبان 96)

عضو همراه آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    تشکرها
    3,897

Array
    سلام.
    خيلي ممنونم از همه دوستان عزيز.
    مريم جان از بيشنهاد شما هم ممنونم. سعي ميكنم بسبارمبه خدا.

خانم بي نهايت عزيز, سلام.
    نميخوام توي بحث شما با جناب يك دوست دخالتي كنم.فقط خواستم بكم اتفافا من نظر و بيشنهاد شما رو خيلي هم دوست داشتم و جمله اي كه از اون مرحوم ذكر كرده بوديد در ذهنم يك جمله ماندكار خواهد شد. و ازتون خيلي ممنونم.

ضمنا به خاطر غلط هاي املايي عذر ميخوام. صفحه كليدم عربيه و جهار حرف فارسي رو ندارم. ببخشيد.

13. 2 کاربر از پست مفید Pooh تشکرکرده اند .

paiize (سه شنبه 23 آبان 96), بی نهایت (دوشنبه 22 آبان 96)

عضو همراه آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    تشکرها
    3,897

Array
    سلام.
    ممنون از تمامي دوستان.
    مريم جان, من سبردم به خدا. كرجه انكار تقدير و خواست خدا اون جيزي كه من خواستم نيست. ولي خب جاره جز همين سبردن به خدا نيست كويا.

در بحث خانم بي نهايت و اقاي يك دوست نميخوام دخالتي كنم. فقط خواستم به خانم بي نهايت بكم اتفاقا نظر ايشون رو خيلي دوست داشتم و نقل قولي كه از اون مرحوم كقته بودن, برام خيلي قشنك بود و از اون جملاتي ميشه كه هميشه توي ذهنم خواهد موند و بابتش از شما خيلي ممنونم. و بكم كه حتي ذره اي از نظر شما ناراحت نشدم و برعكس خيلي دوستش داشتم. ممنونم .

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 09 دی 96 [ 00:10]
    سطح
    4
    Level completed: 84%, Points required for next Level: 8
    Overall activity: 2.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class100 Experience Points31 days registered
    تشکرها
    12

تشکرشده 5 در 3 پست

Array
    بنظر من اصلا واست مهم نباشه
    فقط سعی کن خودت شاد باشی و خوشبخت که ناخوداگاه به هدفت میرسی
    وگرنه هرچی بهش فکر کنی بدتر ازت دور میشه
    منکه میخوام برگردم موقع ازدواجم و بخاطر این نیاز الکی خودمو بدبخت نمیکردم

16. کاربر روبرو از پست مفید juddi تشکرکرده است .

Pooh (سه شنبه 23 آبان 96)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    تشکرها
    5,992

حالت من
    Mehrabon
    Array
    پوه عزیز نمی دونم تاپیک زیر با روحیات شما جور در می یاد یا نه ولی تاپیک خوبیه مطالعه آن ضرری نداره.

http://www.hamdardi.net/thread-40427.html

18. 2 کاربر از پست مفید بی نهایت تشکرکرده اند .

Eram (دوشنبه 22 آبان 96), Pooh (سه شنبه 23 آبان 96)

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)