به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 25 از 70 نخستنخست ... 5151617181920212223242526272829303132333435455565 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 691
    عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 23 آذر 00 [ 07:11]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second ClassSocial25000 Experience Points
    تشکرها
    5,746

تشکرشده 6,060 در 1,481 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام به همه دوستان

خب من ترجیح میدم بیشتر خواننده این تاپیک باشم تا نویسنده ش.

فکور عزیز من رو مخاطب قرار دادن و من بی نهایت خوشحال شدم از این همه لطف و حسن ظنی که به من دارید. (اینم تو پرانتز بگم ما یه پسر کوچولوی شیطون تو فامیل داریم که یکی -دو روز اختلاف سنی با پسر کوچیکه شما داره؛ من هر وقت می بینمش یادم می افته به پارمیدا !!! و حال و هوای اون روزای تالار)

این متنم مرتبط دیدم و دوست داشتم که شماها هم بخونید:

بیشتر آدم ها همه عمر تلاش می کنند به دیگران ثابت کنند که انسان های بدجنسی نیستند و برعکس بسیار رئوف و خوش طینت و خیرخواه اند. آنها معمولاً درگیر نقش بازی کردن در یک تئاتر فرضیِ درجه هشتِ دبستانی می شوند و دیالوگ ها را فراموش می کنند و از شدت مصنوعی بودن، بیننده را یاد انگورهای پلاستیکی آویزان از گوشه دیوار یک چلوکبابیِ بین جاده ای می اندازند. اگر از بیشتر آنها بپرسی بزرگترین ایرادت چیست؟ بدون فوت وقت آهی کوتاه می کشند و جواب می دهند: «متاسفانه زیادی مهربونم و بدی هارو زود می بخشم.» آنها همان هایی هستند که معتقدند جهان لیاقت شان را ندارد و هر روز دنبال موقعیتی می گردند تا یک جایی از جمله ی "گذشت زمان لیاقت من و بی لیاقتی تو رو نشون داد" استفاده کنند. آنها دوست دارند وقت و بی وقت از رافت و مهربانی خویش مثال بیاورند و در مقابل از بدی و کثافات جهان گله کنند.
    واقعیت این است که هیچکس به آن بی نقصی و یا به آن وحشتناکی که فکر می کند نیست. همه ما در درونمان یک جعبه مداد رنگی 24 رنگ داریم که در شرایط و موقعیت های مختلف از یکی از آنها استفاده می کنیم. در روزهای سرخوشی سبزیم یا سرخ، در روزهای افسردگی زردیم یا خاکستری، در روزهای عاشقی سفیدیم یا صورتی و در زمان خشم و نفرت سیاهیم و سیاه.
    همه ما بدجنسی هایی داریم. همه ما روزهایی حس کرده ایم که حالمان از کل ساکنین زمین به هم می خورد. همه ما اشتباهات کثیفی کرده ایم. همه مان یک روزی آنقدر گرفتار خشم شده ایم که به چیزی جز انتقام فکر نکرده باشیم. همه مان دست کم یکبار احساس گناهکار بودن کرده ایم.
    اما چه اهمیتی دارد؟ مهم این است که هنوز چندین مداد رنگی دیگر در درونمان هست. مهم این است که هر روز می شود مدادی جدید را در دست گرفت و خود را رنگ کرد. غم انگیزترین آدم های دنیا آنهایی هستند که به تک رنگ بودن خود می بالند.#آنالی_اکبری

2. 5 کاربر از پست مفید صبا_2009 تشکرکرده اند .

فکور (پنجشنبه 13 مهر 96), فرشته اردیبهشت (جمعه 14 مهر 96), گیسو کمند (شنبه 15 مهر 96), نیلوفر:-) (پنجشنبه 13 مهر 96), الهه زیبایی ها (جمعه 14 مهر 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 10 آذر 98 [ 04:38]
    سطح
    66
    Level completed: 28%, Points required for next Level: 288
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    392

تشکرشده 451 در 164 پست

حالت من
    Khejalati
    Array
    قبلا تا دلم میگرفت تو گوشیم دنبال شماره ای می گشتم که باهاش درد دل کنم و کسی رو پیدا نمیکردم جز مادرم
    بعضی موقع ها که بهش زنگ میزدم عادت کرده بود و میگفت بازم ...
    این روزها تا دل تنگ میشم یکی هست که انگار علم غیب داره و میفهمه دل تنگم و میاد سراغم
    یکی که شب و روزش شده غصه های تو دلم و دلتنگی های من
    شاید چون مثل خودم متولد پاییز هست واقعا درکم میکنه
    دیشب ساعت حدود دو نیم بود
    تو تنهایی خودم خوابم نمی یومد و فقط فکر فکر فکر میکردم و دلتنگی شدیدی داشتم
    گاهی به حرف دلم گوش میکردم و میرفتم تو خاطرات گذشته غرق میشدم و گاهی به حرف عقلم گوش میکردم و گاهی خودم و سرزنش میکردم گاهی هم سرنوشت
    تو همین حوالی ها صفحه لپ تابم روشن شد
    ترسیدم
    این موقع شب کی با من کار داره
    اصلا حواسم بهش نبود
    بازم خودش بود باران دختر داییم
    تو این چند روزه هر موقع حالم بد بوده یه هو پیداش شده
    از چشم هام و صورتم فهمید که حال خوبی ندارم
    تا خود صبح حرف زدیم و نذاشت به اون تنهایی خودم برگردم با اینکه خستگی رو تو چهره اش می دیدم ولی قبول نمی کرد
    صبح که بیدار شدم انقدر پیام داده بود که چرا جواب نمیدی و حالت بهتر شده و...
    چرا انقدر به فکرم هستش
    چرا اینقدر بهم اهمیت میده در صورتی که تو این چند سال حتی یه بار هم نشده خبری ازش بگیرم ولی اون همیشه حالم و از مادرم پیگیر بوده
    تو این مدتی که با مادرم اینجا بود دوست داشت پیشم باشه و حرف بزنیم
    یعنی این همه مدتی که درگیر رابطه خودم بودم تو فکر من بوده با اینکه میدونسته
    اینقدر چهره اش پاک و معصوم هست انقدر خوش قلب و دل پاک که نمیشه بهش شک کرد
    یعنی واسش مهم نیست این همه مدت درگیر یکی دیگه بودم !!!
    خدا تقدیر و سرنوشتم این بوده ؟
    ......دگر حوصله ای نیست

4. کاربر روبرو از پست مفید Glut.tiny تشکرکرده است .

زندگی خوب (جمعه 14 مهر 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 17 دی 98 [ 01:15]
    سطح
    50
    Level completed: 33%, Points required for next Level: 134
    Overall activity: 64.0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    369

تشکرشده 353 در 152 پست

Array
    آقای jm67 عزیز، شما حالتون خوب نیست چون تفکرتون درست نیست. تفکر اینکه کسی آدم رو نجات بده چندان جالب نیست. کسی عاشق آدم بشه... کسی که نمیشناسیش بهت دل

ببنده... به کسی که نمیشناسی دل ببندی... وااای چه رمانتیک.

واکنشتون در برابر کسی که صرفا حالتون رو پرسیده چندان جالب نیست دوست عزیز. این همه احساس خرج کردن!!!!!! انرژی روانی رو تحلیل دادن!!! علت چیه آخه؟ گیریم طرف عاشقتون

شده ok شما چه تونه؟ نمیخواید لحظه ای بایستید و فکر کنید به علل رفتارتون؟اونقدر حالتون بده که لازم دارید یکی فقط بهتون نگاه کنه؟ !!! فقط حالتون رو بپرسه؟

نمیدونم چرا تمام تلاشتون رو در جهت بدبخت کردن خودتون، افسرده کردن خودتون و یا هر چیز بر خلاف عقل و سلامت هست انجام میدید. لطفا فکر نکنید به کسی دل بستید.دل نبستید

حالتون خوب نیست.

هر روز یک تفکر رمانتیک میزنه سرتون. یا گذشته یا ذهن خوانی.

قصه ی سوزناک عاشقانه دیروزتون و تفکرات عاشقانه امروزتون نشون از یک چهارچوب فکری غلطه. این که شما اینقدر ناتوان هستید که یکی باید از راه برسه که خوشبخت و خوشحال

باشید...نباشه غمگین و ناراحت و فلج و عصبانی....

از این حالتون بیایید بیرون. تفکرتون نادرسته. خودتون رو توانمند ببینید. مرد هم اینقدر آویزووون!!!!

به عنوان یک دوست، که هیچ نفعی از شما و خوب یا بد بودن حالتون نمیبره باید این واقعیت رو بگم که شما در گذشته هم عاشق نشده بودید.

الان هم دارید عاشق نمیشید!!! دوباره تفکر غلطتون که یکی حالمو بپرسه من میتونم زندگی کنم و اگه یکی حالمو نپرسه مرده ای بیش نیستم رو ادامه میدید.

میشه لطف کنید و یک سر برید پیش یک متخصص خوب و بررسی کنید علل خطاهای شناختی خودتون رو و این وابسته بودنتون رو با افزایش عزت نفس حل کنید؟

لطفا پیدا کنید چه تونه. مطمئن باشید عاشق نشدید. فکر میکنم مشکل تون اینه که تحمل رها شدگی رو ندارید. یاد نگرفتید زندگی مثل یک بادکنکه. فکر میکنم بسیار وابسته اید و یاد

نگرفتید رها بشید و مستقل باشید. فکر میکنم توقع دارید دیگران دوستتون داشته باشند و اینکه فکر میکنید دوست داشتنی نیستید.

فکر میکنم یاد نگرفتید مسئولیت زندگی هر آدمی صرفا برعهده ی خودشه. مسئولیت دوست داشتنی بودن هم برعهده ی خود آدمه. یاد بگیرید زندگی کردن رو.

ممنون.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 10 آذر 98 [ 04:38]
    سطح
    66
    Level completed: 28%, Points required for next Level: 288
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    392

تشکرشده 451 در 164 پست

حالت من
    Khejalati
    Array
    سلام
    شما از این نوشته من این همه نتیجه غلط گرفتید ؟؟؟
    این نوشته در مورد حال من تو اون لحظه بود
    لطفا قضاوت اشتباه نکنید
    این همه تاپیک در مورد مشکلات افرادی هست که نیازمند کمک هستن تا زندگی شون و درست کنن
    مشکلات اون افراد و نمی بینید و اومدید اینجا که در مورد این نوشته من این همه خودتون و درگیر کنید و بنویسید و حال من و خراب تر بکنید
    ممنون از اینکه خواستید کمکی کرده باشید
    اگه نمی تونید کسی رو درک نکنید حداقل نمکی روی زخم هاش نپاشید
    ادامه ندید لطفا
    ......دگر حوصله ای نیست

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    پنجشنبه 16 فروردین 03 [ 23:50]
    سطح
    100
    Overall activity: 99.3%
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    7,784

تشکرشده 6,821 در 2,406 پست

Array

سلام آقا سرشار

خوبی برادر؟

تو سایت دیده شدی ،،،ولی نیومدی از احوالت بگی ؟

نکنه رفتی؟

یا شاید در حال سفری ؟

میگن غازها همیشه در حال سفرند و گروهی مسیرهای طولانی را طی می کنند ،،،

هر موقع هر غازی خسته میشه ،،غاز دیگه به کمکش می یاد ،،،

غازها میدونند همبستگی و اتحاد رمر موفقیت در سفر ِ،،،

حالا به نظرت رمز موفقیت ما در سفر زندگیمون چیه ؟

به نظرم باید یه ایدولوژی برای خودمون داشته باشیم که در سخت ترین شرایط هم روحمون شاد باشه !

نظر شما ؟

.............

اون بنده خدا که دو دل بود منتظرت هست تو وبلاگش ،،،منم می یام اونجا چند تا نکته زیر خاکی بهت میگم :)

ok

ان شالله دلمون را با رنگ خدا نقاشی کنیم ،،،، چون اون موقع همیشه شادیم

نظرت چیه آقا سرشار ؟

موفق باشی دوست من
    ارادتمند
    باغبان

8. 3 کاربر از پست مفید باغبان تشکرکرده اند .

mohamad.reza164 (جمعه 14 مهر 96), فرشته اردیبهشت (جمعه 14 مهر 96), گیسو کمند (شنبه 15 مهر 96)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 29 بهمن 02 [ 14:38]
    سطح
    100
    دستاوردها:
    SocialOverdriveVeteranTagger First Class25000 Experience Points
    تشکرها
    5,992

تشکرشده 8,207 در 1,574 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام دوستان
    عزاداری هاتون قبول

فکور جان پر رنگ شدن من و شما وبرخی از دوستان به خاطر فعالیت های مفید و همراستا با قوانین وهست که همدردی چنین امتیازاتی قایل می شود

همین جا از مدیر ان همدردی تشکر می کنم.

فکور جان اتفاقا یکی از دوستانی که دخترم را حضوری دیده و از حضور من در همدردی هم با اطلاع هست فکر کرده بود این تصویر دخترم هست. اتفاقا دخترم و این کوچولوی ناز خیلی شبیه هستند اما به خاطر مسایل امنیتی نمی شد عکس دخترم را بگذارم.

فکر کنم هر دو فرزند شما پسر باشند. از خدا می خواهم اگر دوباره خواستید بچه دار بشوید یک دختر به شما هدیه دهد.

اینقدر این فرشته به دهن من و باباش مزه داده که اگر مطمئن باشیم بچه های بعدی هم دختر هستند تا جایی که سنمون اجازه بده مصمم هستیم بچه دار بشیم.

بچه توی خونه شادی می یاره. همین طور باعث می شه گناه کم بشه. حتی روی مهر و محبت و علاقه بین پدر و مادر هم تاثیر داره . از لحاظ تربیتی هم بچه ها با همدیگر خیلی از مواردی که در آینده در اجتماع با آن روبه رو می شوند را در خانه تجربه می کنند وخیلی از مهارت ها را یاد می گیرند . البته اگر پدر مادر آموزش ها و مهارت های لازم را دیده و داشته باشند و درست به کار بگیرند.

قبلا چون شاغل بودم و یک سری مشکلات و بی مهارتی ها داشتم نه بزرگ تر شدن اون بچه هام رو متوجه شدم و نه لذت بردم ، اما الان از هر لحظه با اونها بودن لذت می برم. حتی از املا گفتن به پسرم با اینکه شاید یک املا 5 خطی یک ساعت وقتم را می گیره اما از اینکه در حین املا می تونم از تجربیاتم برای هر چه بیشتر وبهتر یادگیری پسرم استفاده کنم لذت می برم.

بهانه ای شد پر حرفی کنم .

برای مجرد ها تاهل خوب و مناسب و برای متاهل هایی که هنوز نعت فرزند را نچشیده اند فرزند خوب و سالم وصالح آرزو می کنم.

10. 6 کاربر از پست مفید بی نهایت تشکرکرده اند .

mohamad.reza164 (جمعه 14 مهر 96), فکور (جمعه 14 مهر 96), فرشته اردیبهشت (جمعه 14 مهر 96), گیسو کمند (شنبه 15 مهر 96), نیلوفر:-) (شنبه 15 مهر 96), صبا_2009 (جمعه 14 مهر 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 17 دی 98 [ 01:15]
    سطح
    50
    Level completed: 33%, Points required for next Level: 134
    Overall activity: 64.0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    369

تشکرشده 353 در 152 پست

Array
    سلام
    شما از این نوشته من این همه نتیجه غلط گرفتید ؟؟؟
    این نوشته در مورد حال من تو اون لحظه بود
    لطفا قضاوت اشتباه نکنید
    این همه تاپیک در مورد مشکلات افرادی هست که نیازمند کمک هستن تا زندگی شون و درست کنن
    مشکلات اون افراد و نمی بینید و اومدید اینجا که در مورد این نوشته من این همه خودتون و درگیر کنید و بنویسید و حال من و خراب تر بکنید
    ممنون از اینکه خواستید کمکی کرده باشید
    اگه نمی تونید کسی رو درک نکنید حداقل نمکی روی زخم هاش نپاشید
    ادامه ندید لطفا
    سلام. نخیر من از این پستتون چنین نتیجه ای نگرفتم. چندین پست ازتون خوندم که در مجموع نظرمو گفتم. میتونید خودتون مراجعه کنید و پست های قبلی تون رو بخونید.

اگه اینجا تالار همدردی هست و شما و من عضو این تالاریم دلیل نداره که فکر کنیم حرف زدن در مورد ناراحتی کسی دخالته. چون آدم ها برای کاراشون منطقی دارن. مثلا کسی که میاد تالار

همدردی باید یکی از اهدافش این باشه که دیگران به چالش بکشوننش تا مشکلاتش رو بفهمه و زندگی خودش رو بهبود ببخشه.اشتباهاتش رو متوجه بشه و دیگه تکرارش نکنه. تلاش کنه

خودش رو به دیگران بفهمونه تا ایده های درست رو بگیره و با دیدگاه دیگران آشنا بشه و از این طریق به اهدافش یعنی افزایش شادابی و زندگی بهتر برسه.

من فکر کردم از اینکه اینجا نظر می ذارید دوست دارید کسی احساسات شما رو بخونه و خودش رو در شرایط شما بذاره و با خودش و زندگی اطرافیانش مقایسه ای بکنه و بگه چه تفاوتی رو

داره می بینه. اگه هدفتون این نیست من نمیفهمم هدفتون رو، بله شما درست میفرمایید من نفهمیدم.

گاهی بهتره در مورد تفکراتمون و احساساتمون و چهارچوب ذهنیمون شک کنیم.این که واحد اندازه گیری مون از پدیده های دنیا چیه. عشق چیه، ناراحتی، افسرده حالی، خوشحالی،

عصبانیت و .. آیا دیگران هم مثل من بی انگیزه یا پر از نشاطن؟ این که من خوشحالم آیا خوبه؟ این که من ناراحتم آیا طبیعیه؟

کلا فکر کنیم که آیا دیگرانی که در اطرافمون زندگی میکنن هم نگاهشون به زندگی، ازدواج، طلاق، شکست و سختی همین طوره؟ اگه که همه همین طورن نیازی به تغییر نیست وگرنه باید

کمی خودمون رو به چالش بکشیم.

پستمو که میخوندم احساس کردم گویا لحنم دوباره تند شده. بهتر بودم میگفتم آقای jm67 من احساس میکنم حالتون خوب نیست. تفکر بولد شده در پست قبلی تون اگه در اکثر اوقات

زندگی همراه شماست و در پست های قبلی تون دیده میشه نشون دهنده ی یک خطای ذهنی و شناختی هست که اگه من جای شما بودم پیگیری می کردم و اون رو با احساس

ارزشمندی ، عزت نفس، آزادی و اختیار عمل و در دست گیری عنان زندگی تغییر می دادم چون آزادی و آزاده زیستن حق هر آدمیه.

اگه برداشت دیگه ای کردید حتما زندگی تون جور دیگه ای هست وگرنه من که به زور نمیگم همونی هستید که من میگم. فقط نظر دادم. به نظر خودم درسته که نظر دادم. اگه درست نیست

خب چه اهمیتی داره چرا حالتون بد بشه؟ یه نفر به شما به جای jm67 بگه ABC67 این که ناراحتی نداره. داره؟ توهین که نکردم و به زور شما رو مجبور به پذیرش نظرم نکردم.

به هر حال من برای شما به عنوان یک هم تالاری بسیار ارزش قائلم و طبق خواسته ی شما دیگه در موردتون نظر نمیدم.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 24 آذر 98 [ 23:02]
    سطح
    97
    Level completed: 1%, Points required for next Level: 994
    Overall activity: 57.0%
    دستاوردها:
    OverdriveRecommendation Second ClassTagger First ClassVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    2,761

تشکرشده 2,595 در 691 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    سلام

عزاداری های همه قبول،

نخ هاتون وصل ( به قول باغبان)

دل هاتون گرم حضور حضرت دوست

و لب هاتون شاد

---------------------------------------

یه روزی یه جا خوندم که خدا سه چیز را در سه چیز پنهان کرده:

شماره سوم اش این بود که خدا دوستان خودش را در میان همه مردم پنهان کرده. پس هیچ وقت هیج بنده ای را حقیر نشمارید شاید اون بنده خدا، ولی خدا باشد.

خلاصه اش اینکه یه نفر خدماتی تو محل کارمون داریم، قدش خیلی کوتاهه، از 100 متری هم معلومه چقدر آدمه ساده ای هست. چه برسه به اینکه باهاش هم کلام بشی.
    این بنده خدا سواد زیادی نداره، ولی مسئول وام قرض الحسنه تعداد زیادی از همکاران هست. فقط و فقط به خاطر امانت داری اش. فکرش رو بکنید مدیری که با شاه فالوده نمی خوره و این بنده خدا زیر پاشو میره جارو میکنه، میاد از این بنده خدا وام میگیره

این بنده خدا وضع مالی خوبی نداره ولی دل بزرگی داره. تو یه گردهمایی به مناسبتی ( مثلا دهه فجر) به قید قرعه به حضار جایزه میدند، اسم این بنده خدا از صندوق قرعه کشی بیرون میاد و مجری میگه آقای بنده خدا برنده یه تلوزیون 42 اینچ میشه. همه دست و هورا میکشند و اینکه این بنده خدا چقدر ممکنه با فروش این جایزه جلو بیافته. ولی هر چقدر حضار منتظر میشوند، بنده خدا نمیره جایزه اش رو بگیره، خلاصه پیغام میفرسته که جایزه من رو بدین به فلان تازه دوماد و نو عروس که قراره با هم ازدواج کنند ( خوب فقط اون بنده خدا و چند نفر از همکاران نزدیک میدونستن اون زوج مشکل مالی دارند) ، جونم براتون بگه سالن ترکید و این مهربونی بنده خدا باعث شد به مدیر اصلیه فشار بیاد و مجبور شه اونم دست تو جیب بشه و به اون زوج هم یه سکه بده.

حالا من که هر وقت اون بنده خدا رو میدیدم و باهاش سلام و احوال پرسی میکردم و کلی ازش انرژی میگرفتم، ناراحتم

اون بنده خدا داره بازنشست میشه و من دیگه نمی بینمش

عوضش کلی براش خوشحالم که دیگه لازم نیست با اون جسم کوچولوش کلی بار رو جابجا کنه و هزار تا کار دیگه.

کاش از این بنده های خدا اینقدر زیاد بودند که با رفتنشون آدم دلتنگی نکنه.

---------------------------------------------------

پ ن : سرشار کجایی؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

13. 5 کاربر از پست مفید mohamad.reza164 تشکرکرده اند .

فکور (جمعه 14 مهر 96), گیسو کمند (شنبه 15 مهر 96), نیلوفر:-) (شنبه 15 مهر 96), شیدا. (چهارشنبه 03 آبان 96), صبا_2009 (جمعه 14 مهر 96)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 10 دی 02 [ 10:23]
    سطح
    94
    Level completed: 75%, Points required for next Level: 259
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocialVeteranOverdrive10000 Experience Points
    تشکرها
    3,682

تشکرشده 4,954 در 1,249 پست

Array
    دوباره سلام
    آهان پس یه جور امتیاز بوده این پر رنگ شدن.
    من هم به نوبه خودم از دست اندرکاران این امتیاز دهیتشکر می کنم

بی نهایت عزیز خدا دخترت و البته پسرهاتو برات حفظ کنه
    خدا همه بچه ها رو حفظ کنه

ولی برای من که بچه داری همراه با شاغل بودن خیلی استرس زا هستش
    مثلا روزی که فرداش یک عالمه کار دارم و یک کلاس مهم، و یکهو پرستار بچه میاد میگه من از فردا نمی تونم بیام ببخشید (توی شهری که من هستم آدمها تعصبات خاصی دارن به نحوی که تعداد کمی از خانمها حاضرن سمت پرستار بچه رو داشته باشن هر چقدرم که بهشون پول بدی ممکنه قبول نکنن)
    و اینکه من باید باز هم به دنبال یک فرد مناسب باشم
    و مجبورم از مادرم بخوام با وجود کیلومتر ها فاصله (که تقریبا معادل 15 ساعت راه هست و هواپیمای مستقیم هم نداره و بین ساعتهای بلیط هواپیما ها انقدر فاصله هست که زمینی بیای راحت تری)، هر چه زودتر بیاد تا من اعتبار کاریم زیادی خدشه دار نشه
    الان بچه دومم چهار ساله هست و تازه دارم یه نفس راحت می کشم که دیگه از دست پرستارهای بچه راحت میشم و از دست استرس های عجیب و غریبش

حالا این رو اصلا در نظر نمی گیرم که وقتی بچه ام یک سالش بود رییس دانشکده ازم خواست قبول کنم معاون آموزشی بشم و من که واقعا به خودم نمی دیدم این سمت رو با وجود بچه کوچک توی شهر غریب بتونم به نحو احسنت انجام بدم ردش کردم که بابت این موضوع چقدر سرزنش شدم و چقدر همه بهم گفتن باید یه کاریش میکردی
    اینجور سمتها اینجا به شدت وابسته به سیاسی بازی هست و اینکه رییس به من این پیشنهاد رو داد خیلی اتفاق عجیبی بود چون من اصلا آدم سیاسی نیستم و کاملا بی تفاوت به مسایل این مدلی سرم به کار خودم گرمه. تقریبا یک استثنا تکرار نشدنی بود این پیشنهاد برای من.(کسانی که در این زمینه اطلاعات دارن میدونن که این سمتها چقدر امتیاز و پول برای فرد به همراه داره و علت اینکه همه براش سر و دست می شکنن در واقع همین موارد هست)

البته قبول دارم که یک بچه خوب ارزش گذشتن از این سمتها رو داره و من هم همیشه خدا رو بابت داشتن دو تا بچه خوب شاکر هستم
    هرچند همیشه خیلی از دختربچه ها خوشم میومد و خیلی آرزوی داشتن دختر خودم رو داشتم ولی دیگه فایلش رو در ذهنم بستم

حالا فکر کنم باید به دنبال دو تا عروس خوب باشم که جای دختر نداشته من رو پر کنن

اگر دخترت هم شبیه عکس آواتارت باشه که خیلی نازه. ان شاالله بچه های گلت زیر سایه پدر و مادر سعادتمند بشن

صبا جان حق با شماست انسانها مثبت خالص یا منفی مطلق نیستند به عبارتی همه خاکستری هستن نه سیاه سیاه و نه سفید سفید
    ولی باید قبول کرد که بعضی ها خاکستریشون به سمت سیاه تمایل داره و بعضی ها به سمت سفید

فرشته اردیبهشت عزیز خوبی؟آرامش به زندگیت برگشت؟

برای همه اعضا آرزوی آرامش و خوشبختی رو دارم
    پرواز کن آنگونه که می خواهی
    وگرنه پروازت می دهند آنگونه که می خواهند
    ویرایش توسط فکور : جمعه 14 مهر 96 در ساعت 23:15

15. 3 کاربر از پست مفید فکور تشکرکرده اند .

گیسو کمند (شنبه 15 مهر 96), شیدا. (شنبه 22 مهر 96), صبا_2009 (جمعه 14 مهر 96)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 10 دی 02 [ 10:23]
    سطح
    94
    Level completed: 75%, Points required for next Level: 259
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocialVeteranOverdrive10000 Experience Points
    تشکرها
    3,682

تشکرشده 4,954 در 1,249 پست

Array
    با عرض سلام خدمت اعضای تالار

خوب تاپیک احوالپرسی هست بنابراین حالتون چطوره؟ خوبید؟

از احوالپرسی که بگذریم راستش من اون موقع که عضو شدم این امضایی که الان دارم رو انتخاب کردم ولی اصلا یادم نیست چه جور میشد عوضش کرد و حقیقت اینه که زیادم حوصلم نمیاد بگردم دنبال راهش، این بود که گفتم بیام اینجا هم حالتون رو بپرسم و هم یه راه راحت پیدا کنم این گل و بلبل رو از امضای موجود حذف کنم
    سلیقه آدم به مرور زمان تغییر می کنه دیگه
    پرواز کن آنگونه که می خواهی
    وگرنه پروازت می دهند آنگونه که می خواهند

17. 3 کاربر از پست مفید فکور تشکرکرده اند .

نیلوفر:-) (شنبه 22 مهر 96), باغبان (شنبه 22 مهر 96), شیدا. (شنبه 22 مهر 96)

صفحه 25 از 70 نخستنخست ... 5151617181920212223242526272829303132333435455565 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)