به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 18 , از مجموع 18
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 13 آذر 97 [ 17:21]
    سطح
    40
    Level completed: 30%, Points required for next Level: 141
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran1000 Experience Points
    تشکرها
    6

تشکرشده 8 در 8 پست

Array
    ممنون از نظرات دوستان روناک جون امیدوارم مشکل شما هم حل بشه
    به خدا خودمم موندم من الان سرکار میرم تا فهمیده یه ذره پس انداز دارم گفت یه کمکی کن من ماشینم و عوض کنم گفتم به من ربطی نداره این قضیه گفت مگه زندگی مشترک نیست میخوام با کمک هم بسازیم (در صورتی که ما هنوز تو مرحله خواستگاری رفتیم ) یا مادرش بدون اینکه نظر پسرش و بدونه و بهش بگه زنگ زده خونه ما و نظر منفیشون و اعلام کرد و من وقتی به اون پسر گفتم چرا مادرش زنگ زده بدون حرف زدن با اون و در کمال ناباوری اون پسر گفت من یه جوراییی خوشحال شدم از زنگ مادرم چون خانواده تو فکر کردن چه خبره (ما تمام دومادامون از نظر تحصیلی و مالی تو سطح خوبی هستن دکتر و فوق لیسانسن خود منم از نظر ظاهری و تحصیلات و شعور همه میگن سرم به این اقا اما یه سری وابستگی ها و ترس از تنهایی من و پابند کرده )حتی یه بار دیگه اومد با مادرم حرف بزنه اما نزد گفتم چرا حرف نزدی گفت روم نشد گفتم مگه چی میخواستی بگی گفت میخواستم بگم من پذیرفتم دختر شما دوشیزه نیست شما هم بپذیرین شرط من وقتی این حرف و زد دنیا رو سرم خراب شد و ترکش کردم که دوباره اومد دنبالم و حرفش و پس گرفت(درصورتی که قضیه دختر نبودن من و از اون اول خودش پذیرفت و مشکلی نداشت ) ولی خواست به عنوان یه صلاح ازش استفاده کنه در رابطه با اینکه مادرم گفت من عروسی نمیخوام فقط به خاطر دوست داشتن من بود بنده خدا خواسته یه کمکی به رابطه بکنه و راه رو برای اون پسر بازتر که فکر نکنه دنبال این چیزان اما اون پسر خیلی بی چشم و رو میگه خانواده تو مگه برام چکار کردن مهریه هم که تمام و کمال دارن میگیرن که هرکی ندونه فکر میکنه قراره مهریه رو به مادرم بده یا 1000 تا سکه است یاقراره کسی بره اجرا بزاره این 114 تا رو که این حرفارو میزنه به خدا موندم چکار کنم چجوری به عنوان یه مرد به این ادم تکیه کنم مثل پسر بچه ها میمونه تا یه مرد 32 ساله حالا بماند خصوصیات بد دیگش. همش میگه تو شانس اوردی که من دارم میام میگیرمت همش تو توهماته فکر میکنه بهترین پسره روی زمین در صورتی که همه دورو وریام بدون استثناء میگن تو از هر لحاظی به این ادم سرتری حتی تحصیلاتمونم من مهندسی سخت افزار دارم ایشون دیپلم .واقعا صحبتاتون کمک کننده است .کمکم کنید

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 06 فروردین 00 [ 21:41]
    سطح
    57
    Level completed: 15%, Points required for next Level: 170
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    683

تشکرشده 290 در 93 پست

Array
    سلام
    با خوندن تایپیک اتون خیلی دلم گرفت.به عنوان یه دختر که دغدغه ازدواج اش رو داره و مدتهاست درگیره..‌درک میکنم شرایط اتون رو...نمیدونم چه بلایی داره سر ما دخترا میاد که این قد خودمون رو دست کم میگیریم و معیارای خودمون رو خیلی تعدیل میکنیم...عزیز دلم من خودم هم مشکل دارم و خیلی نظرم کارشناسی و تخصصی نیست فقط میدونم هر چه قدر خودت رو دست کم بگیری این دوره زمونه پسرا خیلی سواستفاده میکنند..من در جریان تایپک های قبلی اتون نیستم ولی به نظرم کار اشتباهی کردین که رازتون رو گفتین..هر خطایی بوده بین شما و خدا بوده و در صورت توبه خدا میبخشه ..به نظر میرسه این اقا بعدها باز اون مساله رو توی سرت بکوبه..‌و نکته دیگه از نظر تحصیلات شما تناسب ندارین و این نشون میده خیلی چیزها رو صرفنظر کردی..در کل به نظرم این مورد مناسبی برات نیست...ببین من اشنایی و معرفی های جور واجور داشتم...پسرهایی که به قول خودت نسبت
    به ویژگی های خودت وشرایط خودت در سطح پایینتری هستن خیلی پر مدعا و از خود راضی ترن ..کاش ما دخترا ارزش خودمون رو بدونیم و نخواهیم به قیمت ازدواج کردن صرف پا روی خواسته ها و معیارا و علاقه مندی هامون بزاریم...امیدوارم بهترین تصمیم رو بگیری..انشالله عاقبت به خیر و خوشبخت بشی

3. کاربر روبرو از پست مفید المای تشکرکرده است .

نجمه چ (سه شنبه 28 شهریور 96)

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    امروز [ 02:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.2%
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    7,765

تشکرشده 6,795 در 2,395 پست

Array

سلام خانم hater of

مهریه تو ازدواج به نظرم یه چیز حاشیه هست که متاسفانه دو طرف خانواده ها خوب رعایت نمی کنند ( هم خانواده پسر و هم دختر )

و اینکه تلاش می کنند برا ی هم قیمت بذارنند و چونه بزنند !

به نظرم یه بند کوچک یه دختر خانم قابل قیمت گذاری نیست که بخوایم میزان مهریه را بگیم ،،از طرفی آقا پسر هم به همان اندازه ارزشمند هست ،،

دختر و پسر قبل ازدواج مثل یه کبوتر یه بال می مونند !!

وقتی ازدواج می کنند یه بال دیگه به خودشون اضافه می کنند ،،،،تا با هم پرواز کنند و تبدیل به انسان متعالی تر بشنند !!

ولی متاسفانه نگاه ازدواج ها پایین هست در خانواده ها ،،،،و برای بقای ازدواج و پایداری برای هم قیمت گذاری میکنند .

مهریه یه هدیه واجب از طرف پسر به دختر هست ،،، آدم هدیه را با عشق میده نه با کینه !!

این هدیه نباید با منت و کینه باشه !!!

این هدیه باید در توان پسر باشه ! ( عرف جامعه را من نفهمیبدم چیه - هر چند ایرادی بهش نیست - عرف باید توان پسر باشه و اون هم با عشق باشه )

با اون آقا پسر صحبت کنید ،،،،معامله نکنید ! ،،،،اون پسر هم باید این کار را کنه !

ببنید نگاه اون به ازدواج چیه ،،،،نگاه مثال کبوتری که براتون زدم را داره !!،،،،شما این نگاه را دارید ؟!!!

پایداری ازدواج به مهریه کم و یا زیاد و....نیست .

ویرایش توسط باغبان : سه شنبه 28 شهریور 96 در ساعت 18:14

5. کاربر روبرو از پست مفید باغبان تشکرکرده است .

المای (سه شنبه 28 شهریور 96)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 13 آذر 97 [ 17:21]
    سطح
    40
    Level completed: 30%, Points required for next Level: 141
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran1000 Experience Points
    تشکرها
    6

تشکرشده 8 در 8 پست

Array
    مرسی -من خودمم مهریه واقعا برام اهمیتی نداشت ومیدونم ضامن خوشبختی نیست اما رفتارای این اقا من و به فکر برد اینکه اینقدر چونه میزنه و ترس داره اینکه مادرش اون رفتارو کرد اینکه تنها راه راضی کردن خانوادش و این میدونه به خدا اگر یه حمایتی ازش میدیدم مثل یک مرد به خدا برام تعداد سکه مهم نبود اما واقعا با تمام گذشتی که من و خانوادم کردیم ایشون به حداقل هم راضی نمیشه اینه که من و اذیت میکنه . به نظرم این تعداد کم بازم برای من دختر یه پشتوانه است در مقابل مردی که اینجوری رفتار میکنه .ایشون به جای اینکه بره از خصوصیات من و خانوادم بگه و راضیشون کنه نه تنها هیچ قدمی برنداشته و باهاشون حرف نزده فقط دائم داره حرف میزنه من و راضی کنه و به خواهرم و مادرم زنگ میزنه که اونارو راضی کنه اخه این درسته یه مرد واقعی این کارو میکنه یه مرد واقعی وقتی میبینه نمیتونه من و خانوادم و راضی کنه میاد دست میزاه رو نقطه ضعف من که من پذیرفتم دختر نبودن تورو حالا میخواد یه جورایی حق السکوت بگیره در صورتی که میتونست از اون اول نپذیره من اصراری و التماسی نکردم خودش پذیرفت پس عنوان کردنش چه معنی داره ؟ دو سال و نیم من و خانوادم و میشناسه یک بار ازش درخواستی نداشتم اون وقت همین که مادرش با یک جلسه خواستگاری گفت اینا دنبال مادیاتن (اونم فقط به خاطر یه سوال ساده خواهرم ) بدون نگاه کردن به شناختی که از من داره میگه مادرم راست میگه اخه این درسته ؟بهش میگم اگر مادرت راست میگه پس اصلا واسه چی با منی اشتباه میکنی خودشم میدونه اینجوری نیست فقط میخواد دست پیش بگیره و بتونه به نفع خودش داستان و تموم کنه .حالا هم میگه من یک ماه زمان میخوام خانوادم و راضی کنه اما من هیچ اقدامی از سمتش نمیبینم فقط میخواد تلاش کنه من و راضی کنه واقعا در مقابل همچین ادمی باید چکار کرد ؟

7. کاربر روبرو از پست مفید hate of تشکرکرده است .

باغبان (چهارشنبه 29 شهریور 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 28 مهر 97 [ 03:27]
    سطح
    40
    Level completed: 27%, Points required for next Level: 147
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger First ClassVeteran
    تشکرها
    0

تشکرشده 58 در 44 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ye_Doost نمایش پست ها
    سلام
    موارد مانند شما زیاد هستند. آخر و عاقبت همتون هم مانند هم هستش. در بهترین حالت شوهر و مادر شوهر هر وقت ازتون ناراحت بشند تهدیدتون می کنند که مهرتون رو میدند و طلاق، یا میگند ناراحتی برگرد خونه بابات طلاقت رو هم بگیر. در بدترین حالت هم آقا طلاقت رو میده میره دنبال یه نفر دیگه، خرجی براش که نداره.
    14 سکه پول یه پراید دست دومه.

احتمالا شما خودتون هم این ها رو میدونید ولی دلتون نمیخواد واقعیت ها رو قبول کنید چون احساس وابستگی و نیاز دارید. ادامه بدید پشیمون میشید موقعی که دیگه فایده ای نداره.

"خانم Pooh "
    منظورتون از اون سوال چیه؟ خودتون رو میخواهید بکشید یه یه نفر دیگه رو؟ در کل این مسائل تاحدودی بستگی به نوع دارو و شرایط قربانی داره.
    درضمن راه های رومانتیک تری هم برای انتقام گرفتن از رقیب یا خواستگار وجود داره

Elmira sh
    یه موقع بحث کمک کردن در هزینه های خانواده است که اشکالی نداره خانم هم قسمتی از حقوقش رو کمک کنه. ولی یه موقع توقع زیادی و مال خود دانستن است. "مال خودم مال منه مال تو هم مال من" باشه غیرقابل قبول میشه.
    نوع برخورد هم مهمه. حتی اگر بحث کمک کردن هم باشه باید محترمانه و با اعتماد باشه. پرینت گرفتن و چک کردن حساب های طرف مقابل بدون اجازه خودش هم ناراحتی و هم بدگمانی به دنبال داره. چه بسا بشه نتیجه گرفت طرف زیادی متوقع و حق به جانب هستش.
    قبل از هرکاری شما نوع رابطه مالی بین خودتون و همسرتون رو بررسی کنید ببینید از کدوم نوع هستش.

"روناک محمدی"
    "همیشه فرار کرده و خودشو کشیده کنار حتی حاضر نشد با خانواده همسرم حرف بزنه محکم بجاش مامانم باشون حرف زد و روبروشون وایساد...نمیدونم واقعا دیگه خسته شدم این چیزارو میبینم کاش خدا معجزه کمه و نجاتم بده"
    این رفتارها از خصوصیات معتادین هستش. در پست شما یا دیگری بود که بهه صراحت گفتم معتادین تا چه حد سقوط اخلاقی می کنند.
    سایر دوستان هم صحبت های لازم و بیش از لازم رو کرده اند. اینقدر عجز و لابه نکنید. مشکلی رو حل نمیکنه. معجزه ای هم در کار نیست. کسی هم بجز خودتون نمی تونه نجات تون بده. یا بچسبید به عشقتون و و عواقبش رو هم تحمل کنید یا این دندون لق رو با همه دردهاش بکشید و خودتون رو خلاص کنید.
    تریاک حتی در زمان خودش در برابر هروئین چیزی نبوده و الان هروئین هم درمقابل شیشه بازیچه است. اون سنتی ها رو تاوقتی معتاد داشته باشه تهیه کنه خیلی خطری نداره. وقتی بی پول بشه تبدیل به یه موجود طفیلی و خطرناک برای اطرافیانش میشه. ولی شیشه و مواد توهم زا خیلی فرق می کنند. حتی کسی هم که پول داشته باشه خطرناک هستش. برای اینکه دچار توهم میشه و به خودش یا اطرفیانش صدمات جانی وارد میکنه.
    مادر شما هر چی کشیده شما خیلی بیشتر باید بکشید.
    از ما گفتن از شما اصرار و انتظار برای توصیه به ادامه. خود دانید.

"fatemeh banoo"
    رفتارهای همسر شما و بخصوص ادامه دوستی با اون آقا به زندگی شما لطمه وارد میکنه. معمولا این نوع آدم ها روابط رو به جاهائی غیر از تفریح و بی توجهی به خانواده منحرف می کنند، ازقبیل اعتیاد، مشروب خواری، خوشگذرانی. شما بهتره ابتدا خودتون و اگر نشد خانواده های دو طرف یا هرکسی که شوهر شما ازش حرف شنوی داره با ایشون صحبت کنند و ازشون بخواهند رابطه شون با اون آقا رو به کلی قطع کنند. اگر بازهم جواب نده باید بهشون فشار بیاورید.

از خانم hate of هم عذر میخوام پست شون رو شلوغ کردم. شرمنده
    سلام آقای یه دوست جان
    من ناله نکردم و با صحیت هام قصد ناراحت کردن کسی رو نداشتم این سایت برای همدردی و همفکری هست من عاقبت با احساس جلو رفتنم این شده و خواستم تجربم رو در اختیارش بزارم کسی هم نمونه کسی که این خانم میخواد باش ازدواج کنه تو فامیل داریم و واسشون مثال زدم واقعا چون خودم زیاد عذاب کشیدم دلم نمیخواد هیچ دختر دیگه ای حالا بخاطر خیاست و اخلاقای اینجوری یا اعتیاد یا هر مشکل دیگه ای که مطمئنن به طلاق کشیده میشه دچار اشتباه بشه و سعی میکنم تا جاییکه بتونم تجربیاتم رو بگم فقط همین ....من قید اون اقاکه همسرم باشه رو هم زدم و دست ازش کشیدم الانم تو کارهای دادگاهم هستم و ایشالله زودتر ازش خلاص بشم....که کاش ردز اول اینجور محکم وایمیستادم و تمومش میکردم درست مثله همین خانم که حالا اون مشکلش به یه شکل دیگست ولی میدونم تو زندگی اذیت میشه به هر حال جلوی ضرر رو از هر جا بگیری منفعته....

9. کاربر روبرو از پست مفید روناک محمدی تشکرکرده است .

Ye_Doost (چهارشنبه 29 شهریور 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 28 مهر 97 [ 03:27]
    سطح
    40
    Level completed: 27%, Points required for next Level: 147
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger First ClassVeteran
    تشکرها
    0

تشکرشده 58 در 44 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط hate of نمایش پست ها
    ممنون از نظرات دوستان روناک جون امیدوارم مشکل شما هم حل بشه
    به خدا خودمم موندم من الان سرکار میرم تا فهمیده یه ذره پس انداز دارم گفت یه کمکی کن من ماشینم و عوض کنم گفتم به من ربطی نداره این قضیه گفت مگه زندگی مشترک نیست میخوام با کمک هم بسازیم (در صورتی که ما هنوز تو مرحله خواستگاری رفتیم ) یا مادرش بدون اینکه نظر پسرش و بدونه و بهش بگه زنگ زده خونه ما و نظر منفیشون و اعلام کرد و من وقتی به اون پسر گفتم چرا مادرش زنگ زده بدون حرف زدن با اون و در کمال ناباوری اون پسر گفت من یه جوراییی خوشحال شدم از زنگ مادرم چون خانواده تو فکر کردن چه خبره (ما تمام دومادامون از نظر تحصیلی و مالی تو سطح خوبی هستن دکتر و فوق لیسانسن خود منم از نظر ظاهری و تحصیلات و شعور همه میگن سرم به این اقا اما یه سری وابستگی ها و ترس از تنهایی من و پابند کرده )حتی یه بار دیگه اومد با مادرم حرف بزنه اما نزد گفتم چرا حرف نزدی گفت روم نشد گفتم مگه چی میخواستی بگی گفت میخواستم بگم من پذیرفتم دختر شما دوشیزه نیست شما هم بپذیرین شرط من وقتی این حرف و زد دنیا رو سرم خراب شد و ترکش کردم که دوباره اومد دنبالم و حرفش و پس گرفت(درصورتی که قضیه دختر نبودن من و از اون اول خودش پذیرفت و مشکلی نداشت ) ولی خواست به عنوان یه صلاح ازش استفاده کنه در رابطه با اینکه مادرم گفت من عروسی نمیخوام فقط به خاطر دوست داشتن من بود بنده خدا خواسته یه کمکی به رابطه بکنه و راه رو برای اون پسر بازتر که فکر نکنه دنبال این چیزان اما اون پسر خیلی بی چشم و رو میگه خانواده تو مگه برام چکار کردن مهریه هم که تمام و کمال دارن میگیرن که هرکی ندونه فکر میکنه قراره مهریه رو به مادرم بده یا 1000 تا سکه است یاقراره کسی بره اجرا بزاره این 114 تا رو که این حرفارو میزنه به خدا موندم چکار کنم چجوری به عنوان یه مرد به این ادم تکیه کنم مثل پسر بچه ها میمونه تا یه مرد 32 ساله حالا بماند خصوصیات بد دیگش. همش میگه تو شانس اوردی که من دارم میام میگیرمت همش تو توهماته فکر میکنه بهترین پسره روی زمین در صورتی که همه دورو وریام بدون استثناء میگن تو از هر لحاظی به این ادم سرتری حتی تحصیلاتمونم من مهندسی سخت افزار دارم ایشون دیپلم .واقعا صحبتاتون کمک کننده است .کمکم کنید
    سلام مجدد ممنونم
    عزیزم این رابطه هر چی جلوتر بره شما بیشتر آسیب میبینی،الان رو نگاه نکن دوران اشنایی با زیر یه سقف رفتن خیلیییی فرق داره ...من و خیلی های دیگه این چیزارو نداشتیم و عاقبتمون این شد شما که اول راهی این اقا اینجوره دیگه وای بحاله بعدش...نمیدونم شما بتونی با همچین کسی کنار بیای یا نه حتی بتونی کنارهم بیای تو زندگی اذیت میشی چرا وقتی راهی که تهش مشخصه رو بخاطر یه وابستگی پیش میری ؟الان شاید فقط بهای احیاست رو پرداخت کنی ولی بعد باید بهای خیلی جیزای دیگه رو هم بدی ...بنظرم حالا اینکه شما دختر نیستی رو واسه خودتون یه ضعف بزرگ نکنید خیلی ها هستن با زن مطلقه ازدواج میکنن پس هر روز باید بروش بیارن یا اینجورش کنن؟؟؟یکم عاقلانه تر فکر کنیدخواهشا...زن ها احساساتی هستن و من درکتون میکنم اما با عقل جلو برو و انتخاب کن و با احساست زندگی کن و لذت ببر...شما سنتونم زیاد نیست تعجب میکنم چرا عجله دارید ...بهترین راه اینه که ارتباطتون رو بااین اقا قطع کنید و به هیچ عنوان باهاش برنگردید و ازدواج نکنید چون بدبختیت رو اپضا میکنی من نمونه های این زندگی هارو زیاد دیدم....همین اشنامون که گفتم اون شوهرش به شدت شما نبود هرچی روز خواستگاری گفتن گفت چشم و این زندگیشون شد...دیدتون رو باز کنید شما تحصیلکرده هستی و تو اجتماعی....
    در جواب اقای یه دوست هم بگم که اون اقایی که گفتم شوهرش خسیسه و....اصلا حتی قلیون و سیگار هم نمیکشه چه برسه به مواد سالمه سالمه و از این بابت همگی مطمئنن اما ذاتش اینه ....

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    امروز [ 02:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.2%
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    7,765

تشکرشده 6,795 در 2,395 پست

Array

سلام خانم hater of

ممنون از پاسختون.

واقعیتش قبول دارم رفتار این آقا حرفه ای نیست !

از طرفی من بهتون پیشنهاد نمی دم این شخص را به کل فراموش کنید

ولی :

- شما یه حس وابستگی ای به ایشون دارید - به نظرم این اولین اشتباه شماست ،، ایشون را به عنوان یه گزینه در نظر بگیرید

- خودتون را زیاد مشتاق نشون ندید

- سعی کنید یه جلسه مشاوره دو نفره پیش یه مشاور برید

- از طرفی سعی کنید خانواده هاتون هم مشاوره برند

یه فایل از دکتر فرهنگ براتون میزارم ،،هم خودتون گوش بدید و هم بزارید این آقا گوش بده :

دکتر فرهنگ| مهریه از نگاه اسلام | مبارز کلیپ

ببنید واقعا تناسب با هم دارید ،،،

احساسی هم تصمیم نگیرید ،،

موفق باشید .

ویرایش توسط باغبان : چهارشنبه 29 شهریور 96 در ساعت 15:35

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 21 آبان 97 [ 18:56]
    سطح
    66
    Level completed: 79%, Points required for next Level: 85
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    646

تشکرشده 951 در 409 پست

Array
    نظر خودم رو در مورد ازدواج های با مهریه کم قبلا گفتم. اگر میخواهید یه جستجو در گوگل بکنید و ببینید عاقبت دختر خانم های با مهریه کم آنهم نه 14 تا بلکه همان 100 تا و نظایر آن به کجاها ختم شده. شما یه مقدار هم با خودتون فکر کنید باید اینقدر متوجه بشید اینجور افراد مشکلاتی دارند که حاضر نیستند کمترین عرف جامعه رو قبول کنند؟ در هر حال متوجه باشید بخواهید زیاد معطل کنید تا به خودتون بیائید از 30 و 35 هم گذشته اید و مجرد مانده اید.

اگر ...
    1. همدیگر رو میخواهید و فکر می کنید
    2. مناسب هم هستید
    زودتر با هم به تفاهم "عاقلانه" برسید و ازدواج کنید.

اگر هم نمی خواهیدشون یا شک و شبهه دارید ایشون رو هم یک خواستگار مثل بقیه بدونید. یا جوابش کنید بره پی کارش یا خواستگارهای دیکر رو هم اگر دارید بپذیرید. وقتی ایشون بدونه دیگه برای شما خاص نیست و شما خواستگار دارید یا خودش رو جمع و جور و می کنه و منطقی رفتار می کنه یا اگر نمی تونه یا نمیخواد، شما تکلیف تون روشن میشه و می تونید با فرد مناسبی ازدواج کنید.

ادامه این رابطه برای چند سال ولو به ازدواج نرسه برای اون آقا مشکلی ایجاد نمی کنه. در واقع چیزی هزینه نمی کنه. ولی شما فرصت های ازدواج تون رو به سرعت دارید ازدست میدید.

(نظر "شخصیم" هم اینه که این شخص مناسب ازدواج نیست.)

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)