به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 33
    عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 10 آذر 98 [ 04:38]
    سطح
    66
    Level completed: 28%, Points required for next Level: 288
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    392

تشکرشده 451 در 164 پست

حالت من
    Khejalati
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pooh نمایش پست ها
    اینکه خیلی بد باهاش حرف زدم و به معرف گفتم، بستن راه های برگشت نبوده؟
    خوب قطعا نه
    چون هنوز یه رابطی بین شما هست
    ببینید خودم و مثال میزنم
    چند سال به دختری علاقه مند شدم ولی ایشون شخص دیگه ای رو دوست داشتن
    که من اون موقع نمیدونستم
    بعد از قطع رابطه ما یه جورایی راهی واسه برگشت من باز نذاشته بود
    نه رابطی داشتیم نه شماره ای نه ...
    با این وجود چند سال صبر کردم تا شاید یه راهی باز شد
    ولی الان متوجه شدم که چند سال پیش اون خانوم بعد از قطع رابطه ما با کسی که دوسش داشت ازدواج کرده بود
    اگه پسری به خانومی علاقه مند باشه خیلی سخته که شخص دیگه رو به جای اون بیاره تو زندگیش
    ......دگر حوصله ای نیست

عضو همراه آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 25 اردیبهشت 01 [ 00:01]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    3,897

تشکرشده 3,095 در 1,314 پست

Array
    منظورم از بستن راه برگشت اینه که مثلا از این رفتار و طرز برخوردم ناراحت شده باشه و فکر کنه آبروریزی راه انداختم و به درد زندگی نمیخورم و قابل اعتماد نیستم و .....
    ضمن اینکه طی یک هفته که از اون داستان گذشته تماسی باهام نگرفته.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 02 فروردین 03 [ 23:18]
    سطح
    88
    Level completed: 3%, Points required for next Level: 486
    Overall activity: 67.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran10000 Experience PointsOverdrive
    تشکرها
    1,198

تشکرشده 1,405 در 461 پست

Array
    سلام
    به نظر شما در دو یا سه جلسه و نه حتی ده جلسه اول درسته این رفتارا؟
    جالبه این فرد بعد از اعتراض شما باز به رفتارش ادامه داده. حتی اگه فرض کنیم که مثلا اعتقاد دینی ندارند و یا فرضا شما هم به لحاظ دینی برات مهم نباشه، خب فکر نمی کنی خود کنترلی نشانه بلوغ باشه.
    بار اولو مثلا اشتباه کرده باشه بعدش چی.

فکر میکنم اون معرف خوبه که بدونه که کسی که معرفی کرده حریم رو نگه نمیداره و شناخت بیشتری نسبت بهش داشته باشه برای احیانا نفرات بعد.

هنوز نه به داره، نه به باره و این رفتارا. شاید من اگه بودم با همون بار اول بیخیالش میشدم.
    برا خودت داستان نباف، ببین حاضری مثلا اگه این آدم از خواهرت یا دوست عزیزت خواستگاری کنه معرفش باشی؟ معقوله؟
    هنوز هیچی نشده و حتی با دیدن این رفتارا وارد فاز احساسات شدی، به فرض که رابطه تداوم داشت چطوری میخواستی عاقلانه بررسی اش کنی.
    به نظرم کار درستی کردی. خدا رو شکر کن.

به نور نگاه کن ! سایه ها پشت سرت خواهند بود.
    ویرایش توسط zolal : دوشنبه 20 شهریور 96 در ساعت 18:50

4. 5 کاربر از پست مفید zolal تشکرکرده اند .

Pooh (دوشنبه 20 شهریور 96), Quality (سه شنبه 21 شهریور 96), میس بیوتی (سه شنبه 21 شهریور 96), Ye_Doost (پنجشنبه 23 شهریور 96), صبا_2009 (دوشنبه 20 شهریور 96)

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array

شبش هم تا صبح بهش تهمت زدم و گفتم تو دنبال سواستفاده هستی و ....

فرداش هم از بس اعصابم خرد بود زن زدم به معرف و گفتم این آقا هذفش ازدواج نیست و کسی رو بهش معرفی نکنید.
    سلام

اون آقا هر کاری کرده، به کنار. به هر حال با خواسته ها و معیارهای شما مطابق نبوده. اما ....

رفتارتون قطعا درست نبوده. شب تا صبح به ایشون پیام دادن و تهمت زدن رفتار عصبی و هیجانی و اشتباهی هست.
    باید تمرین کنی که ناراحتی و عصبانیت و مخالفتت را اینطوری نشون ندی.

صحبتتون با معرف هم شاید درست نبوده. بهتر بود پدرتون که در جریان خواستگاری هم بودند، نظر منفی شما را اعلام می کردند.

اگه من با چیزی مخالفم راهش فریاد زدن و عصبانی شدن و همه را خبر کردن نیست.
    با آرامش هم می شه مخالفت کرد.
    اگر می خواهید برای صلح جهانی کاری انجام دهید به خانه خود بروید و به خانواده تان عشق بورزید .
    مادر ترزا

6. 3 کاربر از پست مفید شیدا. تشکرکرده اند .

Eram (پنجشنبه 23 شهریور 96), Pooh (دوشنبه 20 شهریور 96), zolal (دوشنبه 20 شهریور 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 21 شهریور 96 [ 14:30]
    سطح
    1
    Level completed: 56%, Points required for next Level: 22
    Overall activity: 12.0%
    تشکرها
    0
    تشکرشده 2 در 1 پست
    Array
    من فکرمیکنم این آقا هدفشون ازدواج نبوده و قطع رابطه از سمت شما قطعا کار درستی بوده

8. 2 کاربر از پست مفید Kimiya.banoo تشکرکرده اند .

Pooh (سه شنبه 21 شهریور 96), Quality (سه شنبه 21 شهریور 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 02 فروردین 03 [ 23:18]
    سطح
    88
    Level completed: 3%, Points required for next Level: 486
    Overall activity: 67.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran10000 Experience PointsOverdrive
    تشکرها
    1,198

تشکرشده 1,405 در 461 پست

Array
    پوی عزیز دیروز به خاطر محدودیت پست دیگه نتونستم برات بنویسم اما خواستم این رو هم اضافه کنم که به نظرم شما دختر دل پاک و بی ریایی هستی، مراقب خودت باش و روی اعتماد به نفس و عزت نفست بیشتر کار کن.
    با نظر شیدا جان هم موافقم. به نظر من بهتر بود پدر یا مادرتون موضوع عدم حفظ حریم رو با معرف مطرح می کردند. اما حالا هرچه بوده ، تجربه شده عزیزم و خدا رو شکر کن.
    گاهی میخوایم هی به یکی بگیم چرا تا بتونیم توی حرفاش چیزی برای توجیه رفتارش پیدا کنیم و بتونیم مثلا نگهش داریم. به نظرم نیازی به شب تا صبح بحث و جدل نبود. البته من نمی گم شما هدفت این بوده اما شاید ناخودآگاه بوده باشه.
    از خدا میخوام که ان شاالله با فرد مناسب و شایسته ای ازدواج کنی و خوشبخت باشی.

به نور نگاه کن ! سایه ها پشت سرت خواهند بود.
    ویرایش توسط zolal : سه شنبه 21 شهریور 96 در ساعت 20:59

10. 3 کاربر از پست مفید zolal تشکرکرده اند .

Pooh (سه شنبه 21 شهریور 96), Quality (پنجشنبه 23 شهریور 96), میس بیوتی (چهارشنبه 22 شهریور 96)

عضو همراه آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    تشکرها
    3,897

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط شیدا. نمایش پست ها
    سلام

اون آقا هر کاری کرده، به کنار. به هر حال با خواسته ها و معیارهای شما مطابق نبوده. اما ....

رفتارتون قطعا درست نبوده. شب تا صبح به ایشون پیام دادن و تهمت زدن رفتار عصبی و هیجانی و اشتباهی هست.
    باید تمرین کنی که ناراحتی و عصبانیت و مخالفتت را اینطوری نشون ندی.

صحبتتون با معرف هم شاید درست نبوده. بهتر بود پدرتون که در جریان خواستگاری هم بودند، نظر منفی شما را اعلام می کردند.

اگه من با چیزی مخالفم راهش فریاد زدن و عصبانی شدن و همه را خبر کردن نیست.
    با آرامش هم می شه مخالفت کرد.
    منکر این نیستم که رفتارم درست بوده. البنه من یکبار با آرامش مخالفت خودم رو اعلام کرده بودم و گفتم که رفتیم شام هم خوردیم و ... ولی دم در خونه که اون کارو کرد واقعا نتونستم دیگه خودمو کنترل کنم.
    البته خودم هم میدونم که رفتارم تهاجمی بوده

به هر حل فکر میکنم دیگه بحث روی این قضیه لازم نیست. ایشون که تماسی نگرفتن و گویا داستان براشون تمام شده است.

ممنون از همراهی و راهنمایی های شما دوستان عزیز.

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 18 شهریور 02 [ 00:23]
    سطح
    63
    Level completed: 55%, Points required for next Level: 137
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second Class5000 Experience Points
    تشکرها
    597

تشکرشده 274 در 108 پست

Array
    سلام. ممنون از پاسخ دوستان.

این احتمتال رو میدم که شاید واقعا از روی علاقه بوده. آخه چه دلیلی داره برای این چیزا نره دنبال دوستی های خیابونی؟ چرا باید بیاد برای موردی که معرفی شده و مادرش زنگ زده و ...چنین رفتار و ریسکی رو بکنه؟
    از طرف دیگه نمیدونم واقعا چون مورد ایده آلی از نظر فرهنگ خانوادگی و تحصیلی و سایر شرایط بود، واقعا با این برخوردم نفع کردم یا ضرر؟
    ضمن اینکه بهش بی احساس هم نبودم.

از روی علاقه کاری انجامش توجیه داره؟ فردا در زندگی هم که شوهر شما بشه از روی علاقه زن دیگری رو ببوسه چه اشکالی داره علاقه بوده دیگه. !
    واقعا برای شما متاسفم. اینکه کسی شمارو لمس کنه و شما به صرف علاقه عیب ندونید. الان من متوجه شدم این شما بودید که شاید باعث شدید و طوری به ایشون میدون دادید که این کارو بکنند. کاش یکم مطالعتون رو در مورد حریم محرم و نامحرم و علت منع این کارها از نظر دین تحقیق کنید و بفهمید که وقتی گفته شده کوچکترین دست زدن به نامحرم نه تنها جایز نیست بلکه حرامه. حکمت خیلی دقیقی در این مورد نهفته شده که تو همین تالار یه دوری بزنید تجربیات زیادی رو پیدا خواهید کرد.

صرف اینکه مادرشون زنگ زدن و اینکه خیابون نرفته و خواستگاری میخواسته بیاد بهیچ عنوان دلیل نمیشه. متاسفانه شما هم حریم هارو علتش رو خوب نمیدونید و درگیر احساسات شدید. گویا همون بوسه و لمس کار خودشو کرده و شما اونقدری قوی نیستید که به احساساتتون غلبه کنید و تشخیص درست بدید. ( اون 30 درصد )

مهمونتون میکنم به تجربه ای که کسی تعریف میکرد: ( بطور خلاصه )
    خانمی براش خواستگار میاد ( بصورت مستقیم و شخصی و بدون حضور در منزل ) و معرفی میکنند و اسم و مشخصات خواستگار رو عنوان میکنند و خوانواده خواستگار هم تلفنی تحت عنوان خواهر و مادر آقا داماد تماس میگیرند. دختر هم خانوادش تحقیق میکنند از محل کار و غیره. و ایشون تایید میشه.

بعد از مدتی آشنایی دو نفری انجام میشه صرف اینکه خانواده ها در جریانند و طی یک روال خیلی ساده وارد فازهای مختلفی میشند و صیغه میکنند. و قرار عقد رو میزارن. در مدت صیغه خانم بکارتشون رو از دست میدن و بعد از مدتی متوجه رفتار غیر عادی آقا میشند.

مدتی میگذره و میبینند اون آقا و خانوادشون پیداشون نیست. وقتی پیگیر میشن میبینن که اون آقا متاهل بوده و تمام اسم و مشخصات برادر مجرد خودش رو به ایشون و خانوادشون داده بوده و در تحقیق هم کسی متوجه این موضوع نشده. جالب اینجاست که خواهر این آقا هم همدستشون بوده و اون شخصی که بعنوان مادر تماس گرفته بوده گویا شخص غریبه ای بوده و مادرشون نبوده. لذا هر چند دختر خانوادش در جریان بودن منتهی با زیرکی اون آقای متاهل تونسته بوده این کارو بکنه . به هر حال کار به شکایت میرسه و هیچ حقی از این دختر به نتیجه نمیرسه و زندگی ایشون بطور کل از روال عادی خارج میشه و....

الان آدما بازیگرای ماهری شدن. هالیوود هم کم میاره !! حتی یه دختر یا پسر 18 ساله تمام تکنیک های بازیگری رو فول هستند. کاش کمی آدمیت و انسانیت و شرف و دین خودشون رو هم یاد میگرفتند. افسوس ...

قدر تصمیم درستتون رو بدونید و من شخصا اینکه به معرف موضوع رو مطرح کردید هم بسیار تحسین میکنم که باعث مشکلات برای دیگران نشن. البته بهتر بود چه اون آقا و چه معرف رو پدرتون برخورد میکردند و جواب میدادند.

13. 2 کاربر از پست مفید Quality تشکرکرده اند .

Pooh (سه شنبه 26 دی 96), Ye_Doost (پنجشنبه 23 شهریور 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 21 آبان 97 [ 18:56]
    سطح
    66
    Level completed: 79%, Points required for next Level: 85
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    646

تشکرشده 951 در 409 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Quality نمایش پست ها
    از روی علاقه کاری انجامش توجیه داره؟ فردا در زندگی هم که شوهر شما بشه از روی علاقه زن دیگری رو ببوسه چه اشکالی داره علاقه بوده دیگه. !
    واقعا برای شما متاسفم. اینکه کسی شمارو لمس کنه و شما به صرف علاقه عیب ندونید. الان من متوجه شدم این شما بودید که شاید باعث شدید و طوری به ایشون میدون دادید که این کارو بکنند. کاش یکم مطالعتون رو در مورد حریم محرم و نامحرم و علت منع این کارها از نظر دین تحقیق کنید و بفهمید که وقتی گفته شده کوچکترین دست زدن به نامحرم نه تنها جایز نیست بلکه حرامه. حکمت خیلی دقیقی در این مورد نهفته شده که تو همین تالار یه دوری بزنید تجربیات زیادی رو پیدا خواهید کرد.

صرف اینکه مادرشون زنگ زدن و اینکه خیابون نرفته و خواستگاری میخواسته بیاد بهیچ عنوان دلیل نمیشه. متاسفانه شما هم حریم هارو علتش رو خوب نمیدونید و درگیر احساسات شدید. گویا همون بوسه و لمس کار خودشو کرده و شما اونقدری قوی نیستید که به احساساتتون غلبه کنید و تشخیص درست بدید. ( اون 30 درصد )

مهمونتون میکنم به تجربه ای که کسی تعریف میکرد: ( بطور خلاصه )
    خانمی براش خواستگار میاد ( بصورت مستقیم و شخصی و بدون حضور در منزل ) و معرفی میکنند و اسم و مشخصات خواستگار رو عنوان میکنند و خوانواده خواستگار هم تلفنی تحت عنوان خواهر و مادر آقا داماد تماس میگیرند. دختر هم خانوادش تحقیق میکنند از محل کار و غیره. و ایشون تایید میشه.

بعد از مدتی آشنایی دو نفری انجام میشه صرف اینکه خانواده ها در جریانند و طی یک روال خیلی ساده وارد فازهای مختلفی میشند و صیغه میکنند. و قرار عقد رو میزارن. در مدت صیغه خانم بکارتشون رو از دست میدن و بعد از مدتی متوجه رفتار غیر عادی آقا میشند.

مدتی میگذره و میبینند اون آقا و خانوادشون پیداشون نیست. وقتی پیگیر میشن میبینن که اون آقا متاهل بوده و تمام اسم و مشخصات برادر مجرد خودش رو به ایشون و خانوادشون داده بوده و در تحقیق هم کسی متوجه این موضوع نشده. جالب اینجاست که خواهر این آقا هم همدستشون بوده و اون شخصی که بعنوان مادر تماس گرفته بوده گویا شخص غریبه ای بوده و مادرشون نبوده. لذا هر چند دختر خانوادش در جریان بودن منتهی با زیرکی اون آقای متاهل تونسته بوده این کارو بکنه . به هر حال کار به شکایت میرسه و هیچ حقی از این دختر به نتیجه نمیرسه و زندگی ایشون بطور کل از روال عادی خارج میشه و....

الان آدما بازیگرای ماهری شدن. هالیوود هم کم میاره !! حتی یه دختر یا پسر 18 ساله تمام تکنیک های بازیگری رو فول هستند. کاش کمی آدمیت و انسانیت و شرف و دین خودشون رو هم یاد میگرفتند. افسوس ...

قدر تصمیم درستتون رو بدونید و من شخصا اینکه به معرف موضوع رو مطرح کردید هم بسیار تحسین میکنم که باعث مشکلات برای دیگران نشن. البته بهتر بود چه اون آقا و چه معرف رو پدرتون برخورد میکردند و جواب میدادند.

سلام
    از این دست نمونه ها زیاد هستند. حتی مواردی هم که واقعا با خانواده خودشون به خواستگاری میان. همه جور قرار هم برای ازدواج رسمی می گذارند. بعد که با تحریک احساسات و گاهی با اغفال و حتی زور سوء استفاده از قربانی می کنند به بهانه های مختلف ازدواج رو لغو می کنند. معمولا هم دختر از ترس آبرو جرات نمی کنه حرفی به خانواده اش بزنه مانند موردی که بعد از سوء استفاده و لغو ازدواج تا چند سال دختر رو مجبور به اعمال خلاف می کرد (باجگیری جنسی) و این موضوع حتی تا بعد از ازدواج اون خانم ادامه داشت و باقی قضایا.
    وقت هائی هم هست که دختر و خانواده بی احتیاطی می کنند و با اتکا به خواندن صیغه عقد فکر می کنند قضیه حل شده است. درحالیکه خواندن صیغه ازدواج دائم و حتی محرمیت موقت (اگر در شرایط آن احتیاط زیاد نشده باشه و حالت همسری بگیره) فقط راه سوء استفاده رو بازتر می کنه. چه شرعا و قانونا حق زناشوئی داده شده.

کسی که واقعا قصد ازدواج داشته باشه حتی اگر واقعا آدم محترمی هم نباشه و قصدش ظاهرسازی باشه سعی می کنه با رفتار نجیبانه و مودبانه علاقه و احترام دختر و خانواده اش رو بدست بیاره. کسی که از همین ابتدا اوباشگری و ... نشون میده
    اولا معلوم نیست قصد ازدواج داشته باشه و
    دوم اصولا شخصیت سالمی نداره که بخواهید باهاش ازدواج کنید
    سوم باید منتظر و مطمئن باشید که خصوصیات منفی شدید دیگری هم داره که شما از آن ها بی اطلاعید.

آخه بابا حتی در بی بندوبارترین کشورها و مردم هم اصولی برای برقراری رابطه جسمی دارند و حداقل چند جلسه آشنائی رو طی می کنند تا وقتی طرف شون رو راضی کنند ...

شما هم مشکلاتی دارید ازجمله اینکه همون ابتدا که اولین علایم و تماس رو دیدید قبول کردید رابطه تان ادامه داشته باشه. به چی فکر می کردید؟ براتون مهم نبود؟ فکر می کردید گذرا است؟ از روی علاقه است؟ همسر گیر نمیاد؟ آخه چی فکر کردید؟

برگشتن ایشون و عذرخواهی و حتی رفتارهای مودبانه از طرف ایشون احتمالش زیاده. ولی انسان عاقل نشانه های خطر رو نادیده نمی گیره چه برسه به اینکه اون رو تاحدی لمس کرده باشه.

15. 2 کاربر از پست مفید Ye_Doost تشکرکرده اند .

Pooh (سه شنبه 26 دی 96), Quality (جمعه 24 شهریور 96)

عضو همراه آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    تشکرها
    3,897

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Quality نمایش پست ها

.
    سلام. بسیار متشکرم که از روی چهار پنج تا پست من، شخصیت و ایمان و فرهنگ و دیدگاه و اعمال من رو شناسایی کردید. احسنت به شما.
    به هر حال گفتم که. قضیه تمام شدست. این رو من در پست اخرم گفتم. گویا دقت نکردید. اما باز هم تکرار میکنم که قضیه تمام شدست . شما خیلی نگران نباشید و خون خودتونو کثیف نکنید. موفق باشید.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Ye_Doost نمایش پست ها
    سلام
    از این دست نمونه ها زیاد هستند. حتی مواردی هم که واقعا با خانواده خودشون به خواستگاری میان. همه جور قرار هم برای ازدواج رسمی می گذارند. بعد که با تحریک احساسات و گاهی با اغفال و حتی زور سوء استفاده از قربانی می کنند به بهانه های مختلف ازدواج رو لغو می کنند. معمولا هم دختر از ترس آبرو جرات نمی کنه حرفی به خانواده اش بزنه مانند موردی که بعد از سوء استفاده و لغو ازدواج تا چند سال دختر رو مجبور به اعمال خلاف می کرد (باجگیری جنسی) و این موضوع حتی تا بعد از ازدواج اون خانم ادامه داشت و باقی قضایا.
    وقت هائی هم هست که دختر و خانواده بی احتیاطی می کنند و با اتکا به خواندن صیغه عقد فکر می کنند قضیه حل شده است. درحالیکه خواندن صیغه ازدواج دائم و حتی محرمیت موقت (اگر در شرایط آن احتیاط زیاد نشده باشه و حالت همسری بگیره) فقط راه سوء استفاده رو بازتر می کنه. چه شرعا و قانونا حق زناشوئی داده شده.

کسی که واقعا قصد ازدواج داشته باشه حتی اگر واقعا آدم محترمی هم نباشه و قصدش ظاهرسازی باشه سعی می کنه با رفتار نجیبانه و مودبانه علاقه و احترام دختر و خانواده اش رو بدست بیاره. کسی که از همین ابتدا اوباشگری و ... نشون میده
    اولا معلوم نیست قصد ازدواج داشته باشه و
    دوم اصولا شخصیت سالمی نداره که بخواهید باهاش ازدواج کنید
    سوم باید منتظر و مطمئن باشید که خصوصیات منفی شدید دیگری هم داره که شما از آن ها بی اطلاعید.

آخه بابا حتی در بی بندوبارترین کشورها و مردم هم اصولی برای برقراری رابطه جسمی دارند و حداقل چند جلسه آشنائی رو طی می کنند تا وقتی طرف شون رو راضی کنند ...

شما هم مشکلاتی دارید ازجمله اینکه همون ابتدا که اولین علایم و تماس رو دیدید قبول کردید رابطه تان ادامه داشته باشه. به چی فکر می کردید؟ براتون مهم نبود؟ فکر می کردید گذرا است؟ از روی علاقه است؟ همسر گیر نمیاد؟ آخه چی فکر کردید؟

برگشتن ایشون و عذرخواهی و حتی رفتارهای مودبانه از طرف ایشون احتمالش زیاده. ولی انسان عاقل نشانه های خطر رو نادیده نمی گیره چه برسه به اینکه اون رو تاحدی لمس کرده باشه.
    سلام. از پاسخ شما هم ممنون. عرض کرده بودم که قضیه تمام شدست و بحث دیگه ای هم روش ندارم. موفق باشید.

- - - Updated - - -

لطفا مدیران محترم تاپیک رو قفل کنند.
    متشکرم.

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)