به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 10 از 18 نخستنخست 123456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 176
    مدیران انجمن

آخرین بازدید
    سه شنبه 30 خرداد 02 [ 12:14]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 25.0%
    دستاوردها:
    VeteranSocialRecommendation Second ClassTagger First Class50000 Experience Points
    تشکرها
    13,202

تشکرشده 14,121 در 2,560 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    چه تاپیک باحالی ، میشه منم بازی ؟؟

هرچند بعید می دونم کسی از من تصویر ذهنی داشته باشه ...نیست که مثلا خیلی فعالم

ببخشید ادمین محترم تاپیک ، پست نامربوط زدم ، بذار روی حساب بازیگوشی کودک درونم

2. 6 کاربر از پست مفید بالهای صداقت تشکرکرده اند .

ammin (سه شنبه 07 شهریور 96), m.reza91 (دوشنبه 06 شهریور 96), mohamad.reza164 (دوشنبه 06 شهریور 96), paiize (چهارشنبه 08 شهریور 96), باغبان (چهارشنبه 08 شهریور 96), عشق آفرین (چهارشنبه 08 شهریور 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 24 آذر 98 [ 23:02]
    سطح
    97
    Level completed: 1%, Points required for next Level: 994
    Overall activity: 57.0%
    دستاوردها:
    OverdriveRecommendation Second ClassTagger First ClassVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    2,761

تشکرشده 2,595 در 691 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط بالهای صداقت نمایش پست ها
    چه تاپیک باحالی ، میشه منم بازی ؟؟

هرچند بعید می دونم کسی از من تصویر ذهنی داشته باشه ...نیست که مثلا خیلی فعالم

ببخشید ادمین محترم تاپیک ، پست نامربوط زدم ، بذار روی حساب بازیگوشی کودک درونم
    سلام، باعث افتخاره اگر شما هم شرکت کنید ولی نوبتتون میشه بعد از خانم میشل!

ولی من یه تصویر از شما دارم!

بدقولی!

راهنمایی ( نام نویسی و عدم شرکت در صندلی داغ سری اخر)

-----
    اخیش، راحتشدم، دیگه به هیچ شخصی بدهکار نیستم

- - - Updated - - -

کاربران محترم و کودکان درون گرامی

نوبت خانم اردی بهشته، رعایت کنید، لدفن

4. 7 کاربر از پست مفید mohamad.reza164 تشکرکرده اند .

m.reza91 (دوشنبه 06 شهریور 96), miss seven (چهارشنبه 08 شهریور 96), paiize (چهارشنبه 08 شهریور 96), گیسو کمند (چهارشنبه 08 شهریور 96), بالهای صداقت (دوشنبه 13 شهریور 96), باغبان (چهارشنبه 08 شهریور 96), عشق آفرین (چهارشنبه 08 شهریور 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    97
    دستاوردها:
    OverdriveRecommendation Second ClassTagger First ClassVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    2,761

تشکرشده 2,595 در 691 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    سللام، ممنون از همه دوستانی که در برنامه تصویرذهنی خانم اردی بهشت شرکت کردند.
    خانم فرشته اردی بهشت، امروز نوبت شما است تا به نظرات دوستان پاسخ بدین.

-------------

من میخواستم دیشب بیام تصویر ذهنی هامو بگم ولی نشد، الانم اومدم بنویسم کامپیوترم نتش وصل نمیشه،

اگر اجازه بدین تا اخر امروز، نظرم رو بگم،

6. 9 کاربر از پست مفید mohamad.reza164 تشکرکرده اند .

m.reza91 (چهارشنبه 08 شهریور 96), miss seven (چهارشنبه 08 شهریور 96), paiize (چهارشنبه 08 شهریور 96), فرشته اردیبهشت (چهارشنبه 08 شهریور 96), گیسو کمند (چهارشنبه 08 شهریور 96), بالهای صداقت (دوشنبه 13 شهریور 96), باغبان (چهارشنبه 08 شهریور 96), عشق آفرین (چهارشنبه 08 شهریور 96), صبا_2009 (چهارشنبه 08 شهریور 96)

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 19 مهر 02 [ 20:03]
    سطح
    100
    Overall activity: 37.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdriveVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,236

تشکرشده 6,881 در 1,486 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام به همگی دوستان عزیزم

نقل قول نوشته اصلی توسط ammin نمایش پست ها

سلام
    سلام
    فرشته اردیبهشت

فکر میکنم با دو کشش متناقض یا متناقض نما دست و پنجه نرم میکنه از یک طرف میخاد به روز و شیک و باکلاس باشه از طرف دیگه دنبال معارف عمیق وعرفانی هست بنابراین وقتی کنکاش میکنه گاهی به جای رسیدن به آبهای زیر سطحی و معانی عمیق به آبهای که توی لایه های کمتر عمیق هستند میرسه .
    به روز و شیک بودن هیچ تناقضی با معارف عمیق و عرفانی نداره ...
    بدون رودربایستی هر چیز غیر منطقی رو ببینه به زبان می آورد با نگاهی آمیخته با تعجب
    فکر کنم دارم کمترش میکنم ولی اینطوری هستم.

بیشتر درونگراست
    آره ولی بیرونم فعالم

دلسوز و قابل اعتماد
    شدیدا

وقتی یه قولی به خودش میده یا کاری میخاد انجام بده گاهی سرسری انجامش میده
    بستگی به انگیزه و دلی بودن کارم داره به خودم سخت نمیگیرم هیچ وقت

دستپختش خوب نیست فکر کنم

خطای خیلی بزرگ!!! آشپزی از زیر مجموعه معشوق های منه ...به شرطی که یه فرد شکمو طرفم باشه نه کسی مثل شوهرم هرچند داره کم کم مثل خودم میشه

از قالب و خاطراتی که باهاش تربیت شده و بزرگ شده زیاد دور نمیشه و همون حال و هوا رو سعی میکنه نگه داره بنابراین سعی میکنه در عین تازگی سنت گرا هم باشه
    نمیدونم منظور از قالب چیه ولی من خودم خودم رو بار اوردم . اره سنت ها رو دوست دارم اگر درست و بجا باشن.مثلا جاهای سنتی رو برای گشتن و رستوران ترجیح میدم به جاهای مدرن و شیک
    براتون آرزوی موفقیت میکنم

من هم براتون ارزوی سلامتی دارم ممنونم .

8. 7 کاربر از پست مفید فرشته اردیبهشت تشکرکرده اند .

ammin (پنجشنبه 09 شهریور 96), m.reza91 (چهارشنبه 08 شهریور 96), miss seven (چهارشنبه 08 شهریور 96), mohamad.reza164 (چهارشنبه 08 شهریور 96), بالهای صداقت (دوشنبه 13 شهریور 96), باغبان (چهارشنبه 08 شهریور 96), عشق آفرین (پنجشنبه 09 شهریور 96)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    تشکرها
    6,236

حالت من
    Mehrabon
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط صبا_2009 نمایش پست ها
    سلام
    سلام عزیزم

و اما فرشته.

فرشته یه دختر خود ساخته و باهوشه.
    خودم رو دارم می سازم ولی هنوز خیلی کار دارم .

بعد معنویش رو سعی می کنه قوی نگه داره.
    حتما. یجورایی زندگی ام با این موضوع در هم تنیده شده

خوش برخورد هست.
    بستگی به حالم داره ولی اره کلا خوش برخوردم بعضی وقتا فکر میکنم زیادی خوش برخورد میشم

نمی دونم تو برخورد اول خیلی شیک و مامانی و دور از دسترس به چشم میاد یا خاکی؟
    بستگی به مخاطبم داره من هردو نظر رو شنیدم که گفتن فکر نمیکردم انقدر راحت و صمیمی باشی فکر میکردیم مغروری بهرحال با این که من خوش برخوردم ولی ادم ها خیلی با من راحت نیستن بغیر از دوستان قدیمی و خانواده .

یه استانداردی تو ذهنش داره که نباید ازش بزنه بیرون.
    همینطوره

خانم معلمه: متاسفانه یا خوشبختانه این صفت بارز اکثر معلم هاست که فکر می کنند باید به همه چیز و همه کس تذکر بدن که درست رفتار کنند. درست بشینن. اینجوری غذا خوردن درسته و ... فرشته جوون هم از این قاعده مستثنی نیستند و خب اصولا این جماعت اهل تکرار هم هستند. یعنی اگه کج نشستی میگن صاف شو و اگه نشدی و خودت رو زدی به اون راه تکرار می کنند
    والا ربطی به معلمی نداره قبلش همینطوری بودم اتفاقا اگر از بچه هام بپرسی این نظر رو ندارم خیلی انعطاف دارم ولی خب تو زندگی خصوصی ام شاید اینطور باشم.
    بخاطر سختی هایی که کشیده و تجربیاتش گاهی نگاهش به بقیه از بالاست.
    خیلی سخته اینو قبول کنم ولی شاید اینطور باشه نه این که خودم رو بالا بدونم نه ولی کسایی که اصول مهم رو رعایت نمیکنند برام تحملشون سخته

زیادی به زیبایی اهمیت میده و تاکید روی زیبایی خودش حس مثبتی رو به طرف مقابل منتقل نمیکنه. هر چند شاید خودش زیبایی رو فاکتوری برتریت ندونه ولی خب به هر حال القاء ش می کنه.
    این جمله ات خیلی مفید و جنجالی بود برام . ولی کاش بیشتر توضیح میدادی تا رفعش کنم ... شاید برای همینه وقتی همسرم زیبایی میبینه تو دلش تحسین میکنه

مدیر خوبیه.
    بستگی داره چه کاری باشه ...

آشپزیش و سفره آراییش خوبه.
    اره ولی اگر منظورت سفره ارایی پیشرفته و انواع ژله و چیزای عجیب غریبه نه ...با سادگی سفره رو خوشگل میکنم میخوام سفره اصیل باشه .
    خطشم به نظر میاد خیلی خوب باشه.
    خوبه

مهربونه.
    هستم

صبور هست و نیست.
    دقیقا
    دوست با معرفتیه.
    خیلی

کلا اهل راه حل یافتنه ولی صورت مساله هاش هنوز واسش واضح نیستند.
    برای همینه خیلی نیاز به مشاوره دارم و بارو بندیلمو ازین تالار جمع نمی کنم که برم .
    احساسات و منطقش متناسبند. یعنی یه منطقی با احساسه.
    دقیقا

هیجان داره و رو سایلنت نیست. حس سرزندگی داره.
    همیشه تو بدترین لحظاتی که گذروندم یعنی پارسال افسرده نشدم و شوق زندگی از سرم نپرید.خداروشکر همش به خاطر وجود خدای عزیزمه

معلم خیلی خوبیه. شاگرداش دوستش دارن.
    بله ...البته دوست داشتن من رو میفهمند

ترکیب درونگرایی و برون گراییش متعادله.
    همینطوره. ولی راستش تو درونم برقراری صلح راحت تر و زیباتره ولی هنوز با محیط بیرون خیلی نتونستم راحت باشم مخصوصا با ادم ها و رفتارهاشون .جز همون مسایلی هست که خیلی برام روشن نیست .

همینا دیگه.

براش یه عالمه آرزوی خوشبختی و شادی دارم
    ممنونم صبای عزیزم من هم برات بهترین ارزوها رو دارم .

10. 7 کاربر از پست مفید فرشته اردیبهشت تشکرکرده اند .

ammin (پنجشنبه 09 شهریور 96), m.reza91 (چهارشنبه 08 شهریور 96), miss seven (چهارشنبه 08 شهریور 96), mohamad.reza164 (چهارشنبه 08 شهریور 96), بالهای صداقت (دوشنبه 13 شهریور 96), باغبان (چهارشنبه 08 شهریور 96), صبا_2009 (چهارشنبه 08 شهریور 96)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    تشکرها
    6,236

حالت من
    Mehrabon
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط میشل نمایش پست ها
    سلام دوستان

از فرشته ی اردیبهشت چه تصویر یا تصوری دارم؟

من دو جور دیدگاه به بچه های تالار دارم. البته شما هم احتمالا همین دو نوع دیدگاه رو دارید، ولی حالا من دارم خودمو می گم. یکی یه تصویر ذهنی از خودِ واقعیه اون کاربر، که برای من حس شناختنِ اون فرد رو ایجاد می کنه. من در مورد بعضی از اعضای قدیمی، و تعداد خیلی کمی از اعضای فعلی این چنین تصویری دارم.

یکی یه ادراک یا ذهنیت از شخصیت تالاری کاربرها. در واقع نحوه ی فعالیتشون. یا شناخت من از چگونگی حضورشون در همدردی.

این دو دیدگاه برای من کاملا تفکیک شده هستند. به سه دلیل. یکی اینکه ذهنم به راحتی تصویر نمی سازه. و حتی وقتی شخصیت تالاری یک کاربر رو کاملا بشناسم، ممکنه ذهنم اصلا و اصلا هیچ تجسمی در مورد اون فرد نداشته باشه. البته فراتر اینه، من ممکنه چند سال بصورت نتی و تلفنی با کسی در ارتباط باشم، اما به هیچ ذهنیت خاصی ازش نرسم. دوم اینکه خیلی بدور از عقل می دونم که یک سری رفتارها یا صحبت ها، رو به کل شخصیت یک فرد تعمیم بدم. در دنیای واقعی همینطورم، چه رسه به کسانیکه فقط در حد نوشتار باهاشون برخورد دارم. یعنی ممکنه چندین پست از یکی از شما بخونم که یک حالت خاص رو تداعی کنه، اما نتونم بگم این کاربر چنین ویژگی ای رو داره، یا چنین آدمیه. سوم اینکه چند نفر از بچه های همدردی رو که بیرون از اینجا باهاشون برخورد داشتم، دیدم که معمولا با چیزی که در همدردی دیده می شن، متفاوتن. و مهم تر از اون اینکه، اونها من رو متفاوت از ذهنیتی که در همدردی از من دارن، دیدن. مثلا من چندبار تلفنی با آبی صحبت کردم. اولین بار خیلی خیلی تعجب کرده بود، می گفت باورم نمی شه این صدای میشل باشه، فکر می کردم خیلی منطقی و خشک باشی.

حالا فرشته جان، شما جزء تعداد بسیار زیادی هستی که من تصویر ذهنی ای از شخصیت واقعیت ندارم. و نمی خوام به ذهنم فشار بیارم که الان یه تصویری ازت بسازم. چون اولا در مورد محمدرضا 91 اینکارو انجام دادم، بالاخره سه تا مورد به ذهنم رسید، و معلوم شد که هر سه موردش اشتباه بود. دوم اینکه، فایده ای در اینکار نمی بینم.

چیزیکه من در معرضش بودم حضورت در همدردیه. و بنابراین چیزیکه ممکنه نظرم درموردش یه مقدار سندیت داشته باشه، همینه.
    1:: فکر می کنم توی ساعت کاری، نمیای همدردی.
    سلام . دوجنبه داره .اولا که من تو محیط کار یک لحظه بدون کار ندارم دوما باشه هم اصلا کاردرستی نیست .
    و نکته ی دیگه اینکه، به نظرم رسیده زمانی که باید با همسرت باشی رو هم کاملا به خودش اختصاص میدی. و نمیای اینجا.
    اره ما وقتای فردی و شخصی داریم اون موقع ها میام مثلا الان هردومون داریم با لبتاپ کار میکنیم من اینجا و اون دنبال مقاله و...

حالا فضای مجازی فقط همدردی نیست. ولی خب من همین رو می تونم ببینم.
    اینستاگرام ندارم و تو شبکه های اجتماعی فعال نیستم . مهمش همینه .

2
    :: من اغلب بچه های همدردی رو با هم یکی می بینم. منظورم اینه که مثلا x و y و z و چندین نفر دیگه برای من یک نفر هستند. تعداد کسانیکه برای من یونیک باشن، کم هستند.

اما در مورد تو برعکس.
    برعکس یعنی چی متوجه نشدم
    اگه همه ی پست هایی که ازت خوندم رو به دو دسته تقسیم کنم: (1) پست هایی که در مورد خودت بودند. (2) پست هایی که در مورد خودت نبودند، حالا یا خطاب به فرد خاصی بوده یا کلی بوده،

اونوقت می تونم پست های دسته ی یک رو حداقل به دو گروه کاملا مجزای الف و ب تقسیم کنم. طوریکه بگم پست های گروه الف رو یک نفر گذاشته، پست های گروه ب رو یک نفر دیگه. و اگه ازم بپرسن فکر می کنی این دو نفر با هم دوست باشن؟ می گم، بعید می دونم. حداقل مطمئنم که دوست های صمیمی نیستند، حالا شاید در قالب هم دانشگاهی یا همکار، با هم یه رابطه ی دوستی ساده داشته باشن، اما دوستیشون عمیق نیست، و با هم صمیمی نیستند.
    شاید تصویر ذهنی یک فرد ریاضی و منطقی از یک فرد ادبیاتی و هنرمندی همینطور باشه. میدونی که تو اضلاع شخصیتی این دوتا دقیقا روبروی هم هستن .یکی شخصیت کاملا قاعده مند ویکی شخصیت باز .
    و اینکه درون من خیلی زوایا داره که خودم گاهی گیج میشم و به جرات میتونم بگم سخت ترین کاری که دارم همینه خودم رو بشناسم ... حالا تو انتظار داری من رو بشناسی؟ همسرم هم منو نمیشناسه با یه قسمتی از درونم باهاش زندگی میکنم و بقیه اش پنهانه دیروز گفت من هربار یه جایی از روحت رو کشف میکنم و عمیق میشه ....فقط یک نفر هست که از من سر درمیاره و میتونم ازون زوایا باهاش حرف بزنم .

برعکس من تورومیشناسم ....

3
    :: درسته که ذهن من به راحتی تصویر نمی سازه. اما این در مورد تو زیاد هم عادی نیست. من برای این تاپیک هیچ شناختی از محمدرضا 164 نداشتم. رفتم تاپیک هاش رو خوندم. چون چند تا تاپیک در مورد خودش داشت، دیگه الان ازش تصویر دارم.

در مورد تو، سرِ تاپیک آخرت، با دقت "همه" ی تاپیک هایی که در مورد خودت نوشته بودی رو "دو بار" کامل خوندم. خط هاشو کنار هم گذاشتم و بهشون فکر کردم. اون چیزی هم که دیدی توی تاپیکت نوشتم، شاید 40 درصد کل حرف هایی بود که داشتم، و اگه تاپیکت رو نمی بستی، من خیلی داشتم که بنویسم (در واقع وقتی تمومش کردی که تازه از نظر من باید شروعش می کردی).
    من اونچیزی که لازم بود ازون تاپیک گرفتم اون اشتباهی که فکر میکردم حل کردم ولی نشده بود و چون اون مساله کاملا واضح رو نوشته بودم تو تاپیکم مایل نبودم خیلی رو ویترین بمونه و اشنایی کسی بخونه .
    ولی،

من الان هیچ تصویری ازت ندارم. از شخصیت واقعیت منظورمه.
    عزیزم چرا ما فکر میکنیم اینجا واقعی نیستیم اینجا فقط کامل نیستیم وگرنه تک تک کلماتی که مینویسیم خودمون هستیم .و منظور از تصویر ذهنی هم شکل و قیافه طرف مقابل نیست همین برخوردها پست ها لایک ها و...

این معنی داره. می تونم یکی دو تا مثال از معانیِ ممکنش بزنم. ولی با شناختی که ازت دارم، برای تو همین حد کافیه (این هم می تونه مورد 4 باشه). خودت یه وقتی بهش فکر می کنی، البته اگه اینکارت تعمدی نبوده باشه، و هدفی ازش نداشته باشی.
    کدوم کارم تعمدی نباشه؟ من هیچوقت نخواستم تظاهر کنم ... لزومی نداره اینجا کسی منو نمیشناسه ...

حیف که عجله دارم وگرنه خیلی بحث برانگیز بود شاید بعدا نوشتم ممنونم عزیزم

12. 6 کاربر از پست مفید فرشته اردیبهشت تشکرکرده اند .

ammin (پنجشنبه 09 شهریور 96), m.reza91 (چهارشنبه 08 شهریور 96), miss seven (پنجشنبه 09 شهریور 96), mohamad.reza164 (چهارشنبه 08 شهریور 96), باغبان (چهارشنبه 08 شهریور 96), عشق آفرین (پنجشنبه 09 شهریور 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    97
    دستاوردها:
    تشکرها
    2,761

تشکرشده 2,595 در 691 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    سلام

شرمنده که دیر رسیدم:

1- به نظر دوست داره مهربون باشند، و تلاش میکنند که باشند.

2- به نظرم بیشتر درون گرا هستن تا برونگرا

3- لازمه تلاش کنند تا، از یکسری مسائل بیهوده که باعث ازرده خاطر شدنشون میشه، فاصله بگیرند.

4- احساساتی هستن

5- از دیگران انتظار درک ایشان رو دارند تا اینکه تلاش کنند نقطه ضعفشون رو اصلاح کنند.

6- عاشق عشق و عشق بازی

7- مسئولیت پذیر

8- شوخ طبع

9- اهل کتاب

خانم اردی بهشت ان شاالله در تمام مقاطع زندگی موفق و پیروز و خوشحال و با امید در کنار خانواده تان باشید.

پ . ن: سعی کردم اول این متن رو بنویسم و بعد پاسخ های شما رو بخونم، اگر اشتباهی داشتم، که دارم، به بزرگواریتان ببخشید

14. 6 کاربر از پست مفید mohamad.reza164 تشکرکرده اند .

ammin (پنجشنبه 09 شهریور 96), m.reza91 (چهارشنبه 08 شهریور 96), miss seven (پنجشنبه 09 شهریور 96), بالهای صداقت (دوشنبه 13 شهریور 96), باغبان (چهارشنبه 08 شهریور 96), عشق آفرین (پنجشنبه 09 شهریور 96)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    تشکرها
    6,236

حالت من
    Mehrabon
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.reza91 نمایش پست ها
    سلام
    به ویژه به فرشته اردیبهشت، دوست خوب
    علیک سلام

عزت نفس بالایی داره ولی بعد ازدواجش کمی افت کرده.
    بستگی داره تعریفت از عزت نفس چی باشه ولی چیزی که فکر میکنم عزت نفس بالایی دارم و پایین نیومده عزت نفس من با چیز هایی ارتباط داره که تموم شدنی نیست و خداروشکر که خودم رو تا حالا نباختم .... ولی پارسال طی مشکلات و بحرانی که داشتم یه کم تلو تلو خوردم وخوشبختانه فقط به خاطر اعتقادی که به یسری مسایل ثابت داشتم من رو ثابت نگه داشت
    البته اعتماد به نفسم کم شد ولی امسال خدارو شکر با تدابیری که اتخاذ کردم استخر سالن وپیاده روی و مسافرت اعتماد به نفسم داره بیشتر از قبل هم میشه .

به خانواده ی همسرش بیش از حد نزدیک شده لازمه کمی تعدیل کنه. البته منظورم دور شدن نیست؛ بلکه توقع نداشتن در مقابل محبتایی که میکنه.
    بله بعد از ازدواج خیلی بهشون نزدیک شدم حتی بعضیاشون وابسته شده بودن ولی این رو هم تعدیل کردم والان کاملا سرجاشه .حالا خودم معتدلم و انتطار محبتی هم ندارم .
    این ها بخاطر این بود که نزدیکانم یهو پشتم را خالی کردند و تا بتونم جایگاهم رو بازیابی کنم یه سری اشتباهات انجام دادم.
    ولی اعتراف میکنم که دلم براشون تنگ میشه و طبق روالی هم رو میبینیم و زنگ میزنیم .

مهربان، با وفا، بزرگ
    مهربان و با وفا هستم ولی طی مشکلاتم یکم کوچیک شدم یعنی چی؟ یعنی رفتاری رو از کسایی دیدم که خیلی دردم اومد دلم درد گرفت و اگر خودم رو گول نزنم هنوز هم یه گوشه قلبم درد داره مطمانم این رو کامل بگذرونم باعث بزرگ تر شدنم میشه .
    رانندگیش خوبه همینطور آشپزیش
    بله چه عجب رویکردتون عوض شده !
    برونگرا
    هردو...همونطور که قبلا توضیح دادم سیرهای خاصی در درونم دارم وارتباط با بیرون هم به طور متعادل دارم ...
    تو بحثای مربوط به فمینیسم قدری اعتماد به نفسش پایینه چون در موضع تدافعی قرار میگیره؛ بد نیست روش کار کنه.
    اصلا دراین مورد اعتماد به نفسم پایین نیست ...فقط تعصبی به جنسیت و مسایل طبیعی که دست خودمون نیست ندارم و ازین لحاظ بیشتر به مسایل دینی اعتقاد دارم و جایگاهی که زن و مرد دارن ...پس فمینسیم برای من بی معنی است و یک مکتب نادرستی هست چرا باید اعتماد به نفس داشته باشم در مورد چیزی که باهاش مخالفم؟
    خیلی عاقله، به طرز قابل تحسین
    امیدوارم باشم

مسئولیت پذیر، قوی و خودساخته
    دوتای اولی هستم ضعیف شده بودم ولی الان دارم قوی میشم خودساختگی هم یه رونده یه هدف زندگی که خلقت رو برام بامعنا میکنه و لذت بخشه.

به ظاهر و سر و وضعش اهمیت میده که این نشونه عزت نفسشه اما به خاطر اتفاثی که اخیرا برای بینیش افتاد باید مراقب باشه دچار وسواس فکری نشه
    و ازین طریق اعتماد به نفسش کم نشه.
    به اراستگی اهمیت میدم ولی اهل ارایش نیستم کلا دراین مورد طبیعت گرا هستم .زیبایی طبیعی ارایش نامحسوس ...بوی خوش لباس های تمیز خیلی مهم هستند
    درسته اخیرا که مشکل داشتم هرچیزی که میخریدم بعدش پشیمون میشدم هنوز هم کمی این مشکل رو درمورد لباس دارم .
    بعضی وقتا دنبال تایید دیگرانه که این خوب نیست.
    کم شده بعد ازینکه اعتماد به نفس بالا میره نیازی ندرام.

اخیرا کمی حساس شده
    همون بحران که براتون نوشتم الان خوبم

نمیشه آدم در مورد فرشته اردیبهشت بنویسه و یاد مولانا نیافته:

من درد تو را ز دست آسان ندهم
    دل بر نكنم ز دوست تا جان ندهم
    بسیار زیبا مولانا مکتبی است ...اون شعری که از مولانا قبلا نوشته بودی رو قبرش حک کردم

و نهایتا، آدم خیلی خوبیه
    اره ادم خوبیم

آرزوی موفقیت و شادی دارم.

من هم برات ارزوی موفقیت و سلامتی دارم .

نقل قول نوشته اصلی توسط بی نهایت نمایش پست ها
    سلام

فرشته جان خوبی؟
    سلام ممنون عزیزم عالی

تصویر ذهنی اینجانب نسبت به ایشان

- ساده و بی ریا
    امیدوارم
    2- در دوستی بی غل و غش
    حتما

3
    - با گذشت اما گزینه ای انتخاب می کنند در همه امور به یکسان ازش استفاده نمی برند.
    افرین...همیشه از خود گذشته نیستم :)

4
    - مسوولیت پذیری بالا جوری که سر ریز می کنه و باید کنترلش کنند.
    خیلی پروسه سنگینی بود ولی دارم تعدیلش میکنم خیلی موفق شدم دوران مجردی ام این رو اقتضا میکردوهمسرم به دادم رسید.

5- خانوادهای اصیل و با فرهنگ اجتماعی بالا.
    فرهنگشون خوبه ولی مشکلاتی دارند موقع مشکلاتم من رو تنها گذاشتند کسانی که من به هیچ وجه این کار رو باهاشون نمیکردم .فهمیدم خیلی چیزهایی که فکر میکردم اصیلن اصیل نبودند.البته از بدیشون نبود قدرت ادراکشون تا اونجا بود .هرچند این داستان به نفع من شد و من تجربیات تازه ای بدست اوردم .
    6- مثل همه خانم ها با اجساسات عاطفی قوی که برای مسیر دهیش و استفاده بهینه دارن روش کار می کنند.
    تجربه ای که دارم داشتن برنامه های شخصی کار و ورزش خوب میتونه این احساسات رو تعدیل کنه .الان دیگه به همسرم نمیچسپمیعنی همیشه نمیچسبم

7 - کمی رک
    بله متاسفانه ...به نظرتون این رو هم باید از بین ببرم؟ من توتالارهم رک هستم؟

8- از لحاظ مذهبی میانه . در چادری بودنشون شک دارم اگر هم مانتویی باشند متین و با وقار هستند.
    مذهبی میانه نه مذهبی زیاد ...خیلی دوست دارم مذهبی تر هم شم ولی برام جالب بود یک سال گذشته خیلی فرق کردم وکاملتر شده و رو کامل شدن دیدگاه سیاسی هم تاثیر گذاشته ...
    البته یه سری اعتقادات داریم و یسری کارهای عملی ....من تازگی ها نمازم رو میرم جماعت .مسجد رفتن لذتی داره که تو هیچ خونه خاله ای پیدا نمیشه تو هیچ دورهمی ای نیست یکی از سرگرمی های من و همسرم اینه که نماز مغرب و عشارو تو جاهای مختلف شهر امتحان میکنیم...
    البته شاید درنگاه اول شما متوجه نشید که مذهبی ام ولی به مرور میفهمید ...رو اعمال دینی حساسم ولی خب کوتاهی هام رو سعی میکنم از بین ببرم .
    مذهب یه مجموعه کامل هست که با ایدیولوژی خاصی همه اجزاش به طور دقیقی باهم ارتباط دارن و اگر بتونیم کامل بهش عمل کنیم لذتش رو میفهمیم.یه برنامه کامل!

چادر دارم ...البته تلاش کردم که همیشه سر کنم ولی بارها امتحان کردم ولی گذاشتم کنار .و با مانتو به سر میبرم .

9- اهل ادب و عرفان ، مطالعاتی داشته اند اما راه سخت رو انتخاب کرده اند میان برها از چشمشون پنهان مانده.
    بی نهایت جان من از مطالعه به این راه نرفتم ربطی به مطالعه نداشته از بچگی بهش علاقه داشتم .بهش فکر هم نکردم ...یه نوع اشراق هست تو مشکلات هم یجور روشنگری میکنه برات که شاید رسیدن با دودوتا چهارتا و منطق سخت تر باشه و هیچ وقت نتونی به ا ونجا برسی.
    خوب نمیتونم دراین مورد توضیح بدم.

خوشبخت و شاد باشی دوست خوبم.
    ممنونم عزیزم سلامت باشی

16. 6 کاربر از پست مفید فرشته اردیبهشت تشکرکرده اند .

ammin (پنجشنبه 09 شهریور 96), m.reza91 (شنبه 11 شهریور 96), miss seven (پنجشنبه 09 شهریور 96), بالهای صداقت (دوشنبه 13 شهریور 96), باغبان (پنجشنبه 09 شهریور 96), عشق آفرین (پنجشنبه 09 شهریور 96)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    تشکرها
    6,236

حالت من
    Mehrabon
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط paiize نمایش پست ها
    سلام به دوستان به ویژه دوست عزیزوهمدل همیشگی خودم فرشته جون
    سلام پاییزه جان

خب من تصویرذهنیم ازفرشته کلا زیاده چون زیادبهش فکرمیکنم!!
    تصویرم نسبت به قبل کمی تغییرکرده
    فرشته کمی زودرنج شده اماپخته ترازقبل تصمیم میگیره
    توضیح دادم زودرنجی ام مال اون دوره بحرانم بود

همچنان شادوپرانرژی
    همینطوره
    تنوع رودوست داره توی همه چیز
    تو همه چیز که نه بعضی چیزا باید یه دونه باشن :)
    آشپزیش عالیه
    خوبه
    جدیدا طعنه وکنایه هاش بیشترازقبل شده البته توی شوخی هاش به طرف مقابل میرسونه
    به کسی کنایه ای زدم ؟ قبلا اینطور بودم تقریبا یکساله این ویزگی رو در خودم سراغ ندارم

پرکاروپرتلاش
    نه
    آداب ومعاشرتش خیلی خوب بودالان عالیترشده
    خوبه
    خوب میدونه کجابایدچکارکنه وچه حرفی بزنه ازاین ویژگیش خوشم میاد
    اتفاقا همیشه نمیدونم بعضی وقتا واقعا نمیدونم چی بگم یا چیکار کنم
    توی حل مسائل ومشکلات قدرت تفهیم خوبی داره
    سعی میکنم
    کمالگراییش هنوزادامه داره وخیلی سعی میکنا که کمترش کنه
    دیگه تعدیل میکنم راحت میگیرم نمیتونم از بین ببرمش که
    جدیدا مطالعه اش کم شده چرا آخه؟؟،
    تو ده ماه اخیر میانگین مطالعه ام خیلی رفته بالا ولی زمستون پارسال رکورد زدم ... کتاب نیروی حال اکهارت تله واقعا برام جذابه الان میخونمش
    شیک پوش ورنگهای سبزوزرددوست داره
    ساده میپوشم میگن شیکه ولی خیلی وقن نمیذارم.
    انتخاب شال وروسری ازبقیه چیزها واسش مهمتره مثل خودم یاشایدمثل همه خانمها
    نمیدونم واقعا ...انتخاب شال راحتتره
    خانه داریش بااینکه کم تجربه ست اماخیلی خوبه
    اره دوست دارم خیلی ...برای اولین بار انواع مربا درست کردم خیلی خوب شده
    دوست خوبیه واسه همسرش
    هستیم
    قلب بزرگی داره
    اندازه مچمه
    مهربونه
    هستم
    گاهی دوست داره به یکی وابسته باشه امانمیدونم چرا
    به یکی نه...طی اقدامی که خدا کرد وابستگی هام رنگ باخت ولی به همسرم دلبسته و وابسته ام.
    به حرف هرکسی اعتمادنداره امااحترام همه رونگه میداره
    به حرف یه عده خاص اعتماد دارم

فعلا همین هاروبگو
    باشه

فرشته جوون واست بهترین وقشنگترین آرزوهارودارم.
    ممنون عزیزم از این همه تصویر

نقل قول نوشته اصلی توسط عشق آفرین نمایش پست ها
    سلام. دوست داشتم در تصویر ذهنی جناب Ye_Doost شرکت کنم، متاسفانه سعادت نداشتم در تاریخ مقرر خودمو برسونم و عذرخواهی میکنم.

اما تصویر ذهنی بنده از بانو فرشته ی اردیبهشت:

1
    . من اولین تصویری که از ایشون دارم کمالگرایی و ایده آل نگریشون هست. همان خوب هایی که از زندگی لذت نمی برند. فرشته دختر دلسوز، مهربان و با احساسی هست، دغدغه تعالی داره، برای زندگیش هدف و معنا داره و البته دوست داره کارهای بزرگی انجام بده. کارهای بزرگی که گاهی از لذت های کوچک غافلش میکنه.
    بله ولی لذت هم میبرم من از چایی خوردم و اب دادن به گل ها و هزاران چیز عادی دیگه لذت میبرم.

2
    . کمالگرایی و ایده ال نگری او باعث شده نسبت به برخی موارد حساس و گاها نسبت به پاره ای کنش ها زودرنج باشه. شاید رفتار مردم رو درک نکنه یا احساس کنه از جانب اطرافیان به خوبی درک نمیشه. به نظر میاد حساسیت او کنترل گری او رو هم در پی داشته. البته فکر میکنم مدت اخیر بسیار به تجاربش افزوده شده و از اون ایده آل نگری قبل ازدواج فاصله بسیاری گرفته.
    بلله گذروندم ولی الان به دنبال درک شدن از طرف اون افراد نیستم اون موقع برامهم بودند و من بیش از اندازه حساب باز کرده بودم وخودم هم در توجه بهشون افراط داشتم .

3
    . به ادبیات عرفانی علاقه منده، همچنین موسیقی سنتی ایرانی. مایله با عشق و عرفان به خدا برسه که باز هم رد پای کمال گرایی و ایده آل گرایی در اون محسوس هست که گاهی او رو به تناقض در پاره ای از مسائل سوق میده. البته تناقضی که خودش به خوبی باهاش کنار میاد و پذیرفته، اما برای دیگران علامت سوال زیادی باقی میگذاره.
    درسته ولی منظورت از تناقض رو متوجه نشدم.
    4
    . فرشته روابط اجتماعیش خوب هست ، به راحتی احساساتش رو ابراز میکنه، میتونه به راحتی مانند یک نقاش ماهر احساسش رو به تصویر بکشه، رک هست و تعارف نداره. احساساتی هست، شیطون و طنازه.
    ادم گاهی تو جوهایی قرار داره که خیلی راحت نمیتونه احساساتش رو بروز بده ولی اگر مانعی نباشه خوب بلدم . بقیه اش درسته
    5
    . شخصیت معمولش خودکفا، خودساخته است و مستقله، اما شخصیت عاطفیش شاید کمی وابسته است یا به عبارتی به مهر، محبت و توجه زیادی احتیاج داره. شاید از پس هر مشکل و معضلی در زندگیش بر بیاد، اما بی مهری رو بر نمیتابه و انتظارات مادیش هر چند کم، اما انتظارات عاطفیش زیاده.
    این مورد برام نقطه عطفی شد من خیلی عاطفی و حساس بودم روشون تاازشون دل بکنم و بیام رو خط درست کرک و پرم ریخت .بی مهری رو دیدم وقبول کردم الان فقط همسرم تو این دایره عاطفی قرار داره والبته کمی دیگران .ولی دیگران زیر نظر و انالیز نیستن . ودرحد رابطه اجتماعی است.

6
    . باید ها و نباید های زیادی رو برای خودش وضع کرده و به اون ها شدیدا پایبنده، به حریم شخصی دیگراه نفوذ نمیکنه و حدود دیگران رو رعایت میکنه، در مقابل انتظار داره حریم خصوصیش و خطوط قرمزش حفظ شه و اگر کسی رعایت نکنه حذفش میکنه.
    درسته ولی نمیشه کسی رو به راحتی حذف کردمگر دلیلش محکم باشه
    7
    . نمیتونه بیکار یا بی دغدغه باشه، اگر دغدغه ای هم نداشته باشه، یه دغدغه برای خودش میتراشه، چون بی دغدغه بودن به او حس بیهودگی و ناکارآمدی میده و از بیهودگی هم احساس گناه میکنه.
    کاملا درست

8. مسئولیت پذیر هست. اگر وظیفه ای به او محول بشه، به نحو احسن انجام میده.
    سعی میکنم نپذیرم ولی اگر پذیرفتم سعی میکنم خوب انجام بدم .

فرشته اردیبهشت، بابت تلاش ها و زحماتت سپاسگزارم و اگر تصاویر ذهنی بنده با واقعیت امر متناقض بود صمیمانه عذرخواهی میکنم. مانا باشی عزیزم.
    ممنون عشق افرین جان که وقت گذاشتی و لطف داشتی.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad.reza164 نمایش پست ها
    سلام
    سلام

شرمنده که دیر رسیدم:

1- به نظر دوست داره مهربون باشند، و تلاش میکنند که باشند.
    دوست ندارم هستم .تلاش میکنم مهربانی ام رو هدایت کنم به جایی که میارزه نه اینکه تلف بشه
    2- به نظرم بیشتر درون گرا هستن تا برونگرا
    شاید

3- لازمه تلاش کنند تا، از یکسری مسائل بیهوده که باعث ازرده خاطر شدنشون میشه، فاصله بگیرند.
    سخت در تلاشم

4- احساساتی هستن
    احساساتم قوی است ولی براساسش تصمیم نمیگیرم ولی احساسی که به کاری یا چیزی دارم مهمه برام .نمیتونم نادیده اش بگیرم

5- از دیگران انتظار درک ایشان رو دارند تا اینکه تلاش کنند نقطه ضعفشون رو اصلاح کنند.
    دراینمورد توضیح دادم این جز اشتباهاتم بود که رنگ باخت
    6- عاشق عشق و عشق بازی
    دقیقا ...خیلی قشنگه عشق ..عاشق حیوونا و گلا هستم ...توی جمع ها معمولا با بچه ها و پیرها حرف میزنم تا همسن هام ...نمیدونم اینجوری راحتترم.

7- مسئولیت پذیر
    هستم
    8- شوخ طبع
    کاملا

9- اهل کتاب
    بله

خانم اردی بهشت ان شاالله در تمام مقاطع زندگی موفق و پیروز و خوشحال و با امید در کنار خانواده تان باشید.
    چرا اردی بهشت؟ اونم جدا ازهم .فرشته هستم :)...ممنونم امیدوارم شما هم شاد و خوشبخت باشید

پ . ن: سعی کردم اول این متن رو بنویسم و بعد پاسخ های شما رو بخونم، اگر اشتباهی داشتم، که دارم، به بزرگواریتان ببخشید
    ممنونم وقت گذاشتین

ازهمگی دوستان بازهم تشکر می کنم .خط به خطش برام جای تامل داشت و ازشون استفاده میکنم.

18. 7 کاربر از پست مفید فرشته اردیبهشت تشکرکرده اند .

ammin (پنجشنبه 09 شهریور 96), m.reza91 (شنبه 11 شهریور 96), miss seven (پنجشنبه 09 شهریور 96), mohamad.reza164 (پنجشنبه 09 شهریور 96), باغبان (پنجشنبه 09 شهریور 96), عشق آفرین (پنجشنبه 09 شهریور 96), صبا_2009 (پنجشنبه 09 شهریور 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    97
    دستاوردها:
    تشکرها
    2,761

تشکرشده 2,595 در 691 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    سلام، ممنون از همه دوستانی که در برنامه خانم فرشته اردیبهشت شرکت کردند.

امیدوارم این برنامه تصویر ذهنی برایشان مفید بوده باشد.

----------

یک روز استراحت در پیش داریم و سپس ، از فردا، برنامه خانم عشق آفرین اغاز میشه.

-------------

پیشنهاد میکنم پست ماقبل اخر این تاپیک رو بخونید و امروز رو مثل ما از دست ندید:
    http://www.hamdardi.net/thread4705-2.html#post434491

پ .ن: خانم فرشته اردیبهشت قبلا در تاپیک صندلی داغ ازتون بابت جدا نوشتن اردیبهشت به علت عادت شخصی ، اجازه گرفته بودم و با مساعدت جنابعالی همراه بود. که رسما به این خاطر که عمدی درش نبوده، پوزش میطلبم.

20. 6 کاربر از پست مفید mohamad.reza164 تشکرکرده اند .

m.reza91 (شنبه 11 شهریور 96), فرشته اردیبهشت (شنبه 11 شهریور 96), بالهای صداقت (دوشنبه 13 شهریور 96), باغبان (پنجشنبه 09 شهریور 96), شمیم الزهرا (پنجشنبه 09 شهریور 96), عشق آفرین (پنجشنبه 09 شهریور 96)

صفحه 10 از 18 نخستنخست 123456789101112131415161718 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)