به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 41
    عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 05 آبان 00 [ 02:20]
    سطح
    83
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 6
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    3,156

تشکرشده 742 در 286 پست

Array
    پست من به احتمال زیاد حذف میشه اما واقعا نمیتونم ننویسم...
    خانوم عزیز
    شما که انقدر چسبیدید به ظاهر احکام و فکر میکنید رابطه تون حلاله!!!!! پس مشکلی هم نداره!!!!!! اصلا چرا جدا شدید؟؟؟ همون زمان هم میتونستید هر رابطه ای که میخاید با هر مردی داشته باشید بعدش هم توبه!!!!!! کنید
    توبه هم توی اسلام!!!!! پذیرفته شده هم توی قانون مجازات ما... (کاربران عزیز قبل از حمله کردن به من مواد 114 تا 119 قانون مجازات اسلامی مصوب 1392 رو مطالعه کنید)
    شرط اصلی توبه پشیمونیه... نگران نباشید حتما پشیمون میشید چون این کارها کلا عاقبت نداره و آدمها رو به پشیمانی میرسونه!!!!!!
    هر کاری میخاید بکنید یه آب توبه هم بریزید سر خودتون و تمام...
    عزیزم شما که خودتون رو مقید و نجیب و چادری میدونید بهتون توصیه میکنم از همین امروز وقت بزارید و معنی فارسی قرآن رو یکدور بخونید... خداوند بارها توی قرآن با کلماتی مثل یتفکرون تتفکرون لایعقلون انسانها رو دعوت به تفکر!!!! کرده و عالمانی که تفکر نمیکنند رو به به چهارپایانی تشبیه کرده که کتابی رو به دوش میکشند... من بارها توی زندگیم خودم رو نمونه ی بارز این مثل قرآن دیدم باور کن...

2. 5 کاربر از پست مفید نیکیا تشکرکرده اند .

Quality (چهارشنبه 08 شهریور 96), میس بیوتی (چهارشنبه 01 شهریور 96), zhilaebrahimi (چهارشنبه 01 شهریور 96), بارن (دوشنبه 06 شهریور 96), شیدا. (چهارشنبه 01 شهریور 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 09 تیر 98 [ 10:02]
    سطح
    49
    Level completed: 51%, Points required for next Level: 98
    Overall activity: 15.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    161

تشکرشده 223 در 103 پست

Array
    دوست عزیز درسته شما اونطور که باید زنانگی رو تجربه نکردید و مورد توجه همسرتون نبودید . هیچ زن متاهلی نمیتونه این سطح از تحقیرها رو تحمل کنه و روی روح و روانش تاثیر نگذاره. متاسفانه فاتحه ی زندگی همسر و فرزند اون اقا خونده شده چون یه مرد هوس باز همسر و پدرشونه و متاسفانه چه زیادن خانمهایی که تن به این نوع رابطه ها میدن. چه بهتر که شما مثل اون خانمها نباشید چون جنستون فرق داره .
    بنظرم شما باید از این نوع رابطه دوری کنید . چون در نهایت سرخورده میشید. این رابطه اسمش عشق نیست. هم آغوشی های ماهانه و دزدکی اسمش عشق نیست
    شما برای اون آقای هوس باز، یک هوس زودگذر هستید.
    تصور کنید تا کی قراره ادامه داشته باشه این رابطه؟ قطعا این رابطه انتهایی داره. حالا به انتهای رابطه فکر کنید
    خودتون رو در چه وضعیتی تصور میکنید؟ درست مثل عشقی که تاریخ مصرف داره . تاریخ مصرفتون سر میرسه و سرخوردگی بعد از اتمام این رابطه به مراتب بدتر از وضعیت حالای شماست
    قطع کردن این رابطه الان خیلی راحتتر از انقضای رابطه ست. چون شما هر هم اغوشی رو عشق تفسیر میکنید و جدا شدن از اون اقا سختتر میشه براتون ولی اون آقا تعبیرش متفاوت از شماست. و دیر یا زود رابطه با شما رو تموم میکنه . شما میمونید و یه غصه ی خیلی بزرگتر .

روانتون آسیب دیده. بدترش نکنید.
    ویرایش توسط ammin : چهارشنبه 01 شهریور 96 در ساعت 21:21 دلیل: حذف قسمتهای مغایر با قوانین تالار

4. 2 کاربر از پست مفید nahid-111 تشکرکرده اند .

Quality (جمعه 03 شهریور 96), بارن (دوشنبه 06 شهریور 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 20 دی 99 [ 11:00]
    سطح
    53
    Level completed: 91%, Points required for next Level: 18
    دستاوردها:
    تشکرها
    119

تشکرشده 162 در 68 پست

Array
    اگه میشه یه سری به تاپیک ماری 22 بزنید شاید متوجه بشید در چه مسیر اشتباهی قدم گذاشتید همسر و فرزنداون آقا اصلا نباید تاوان تنهایی و کمبود محبتهای شمارو بدن شما مجبور نیستید بین همسر سابقتون و این آقا یک نفر رو انتخاب کنید یک ماه زمان خیلی کمی هست اما در حال حاضر ارتباطتون رو با اون آقا سریع کات کنید به هیچ عنوان تنهایی و نیاز شما به محبت دیدن توجیه این ارتباط نیست اگه اینطور باشه دخترهای مجردی هم که نیاز به محبت دارن باید این نیاز رو به هر طریقی رفع کنند حتی اگه باعث ویرانی زندگی دیگران بشه
    امیدوارم اگه واقعا اون طور که گفتید آدم معتقدی هستید به خاطر رضای خدا هم که شده هر چه سریعتر پاتون رو از زندگی اون خانم بیرون بکشید شاید اگه هنوز امیدی برای نجات اون زندگی باشه باعث بشه خداوند نظری بهتون بندازه و اینده خوبی سر راهتون قرار بده

6. 2 کاربر از پست مفید آرام 10 تشکرکرده اند .

Quality (جمعه 03 شهریور 96), نیکیا (شنبه 04 شهریور 96)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 24 اردیبهشت 97 [ 17:11]
    سطح
    40
    Level completed: 31%, Points required for next Level: 139
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    0

تشکرشده 8 در 7 پست

Array
    [quote=آرام 10;434116]اگه میشه یه سری به تاپیک ماری 22 بزنید شاید متوجه بشید در چه مسیر اشتباهی قدم گذاشتید همسر و فرزنداون آقا اصلا نباید تاوان تنهایی و کمبود محبتهای شمارو بدن شما مجبور نیستید بین همسر سابقتون و این آقا یک نفر رو انتخاب کنید یک ماه زمان خیلی کمی هست اما در حال حاضر ارتباطتون رو با اون آقا سریع کات کنید به هیچ عنوان تنهایی و نیاز شما به محبت دیدن توجیه این ارتباط نیست اگه اینطور باشه دخترهای مجردی هم که نیاز به محبت دارن باید این نیاز رو به هر طریقی رفع کنند حتی اگه باعث ویرانی زندگی دیگران بشه
    امیدوارم اگه واقعا اون طور که گفتید آدم معتقدی هستید به خاطر رضای خدا هم که شده هر چه سریعتر پاتون رو از زندگی اون خانم بیرون بکشید شاید اگه هنوز امیدی برای نجات اون زندگی باشه باعث بشه خداوند نظری بهتون بندازه و اینده خوبی سر راهتون قرار

خدمت همگی عزیزانی که لطف فرمودن و اینجا وقت گذاشتن و برام نوشتن سلام عرض میکنم و فقط یک چیز میگم
    من آدم معتقدی هستم و واقعا از کرده ی خودم پشیمونم نمیگم کارم درسته خودم شب و روز آرامش ندارم
    اما خودتون و یک لحطه جای من بگذارید
    و زود قضاوت نکنید .من تو شرایط روحی خیلی بدی این اتفاق برام افتاد و واقعا نه به خاطر نیاز جنسی یا هم آغوشی که بعضی دوستان هی تکرار میکنن بلکه واقعا عاشق خود این اقا شدم
    حتی به مدت 40روز باهم قطع ارتباط کردیم که در نهایت هردو کم آوردیم و دوباره ارتباطمون شکل گرفت
    این ارتباط مثل دوتا دوست صمیمی بودیم نه عاشقانه
    چون من تا اون زمان متاهل بودم حتی از عبارتهای صمیمی هم استفاده نمیکردیم
    ولی وقتی که جدا شدم
    رابطهی دوستانه شکل عاشقانه به خودش گرفت
    نمیدونم شاید توضیحاتتم واضح نیست
    تو اون مدت دلبستگی شدیدی بینمون ایجاد شده بود اما در پشت این رابطه ی دوستانه دوتامون هم بدون اینکه به هم بگیم عاششق هم شده بودیم تا اینکه که وقتی من جدا شدم و هردو به هم اقرار کردیم
    ما هیچکدوم از روی هوس وارد این رابطه نشدیم و قرار نبود خیانتی در کار باشه
    من از همه این اتفاقات به خدا پناه میبرم و قراره دو هفته دیگه برم کربلا
    دخیل می افتم که امام حسین دستم و بگیره
    نزاره قدم اشتباهی بردارم
    فقط خواهش میکنم زود قضاوت نکنید
    من تو خواب هم نمیدیدم که یه روز با مرد متاهلی وارد ارتباط عاطفی بشم
    چون خواهر بزرگ خودم شوهرش چندین بار زن صیغه کرده
    و دیدم که خواهرم چقدر عذاب کشیده
    در پرانتز اینم بگم که از نطذ شخص خودم اگه مرد با شخصیت باشه و توانایی اداره دوتا زند و داشته باشه از نطر من صیغه موقت اشکالی نداره و خیانت نیست اما خیلی ها واقعا بلد نیستن و خونواده ی خودشون و فدای هوس بازی با زن دوم میکنن
    بلاخره اینم دیدگاه شخصی من هست
    ویرایش توسط mojtamelibsa : شنبه 04 شهریور 96 در ساعت 09:39

Banned
    آخرین بازدید
    سه شنبه 24 مهر 97 [ 20:09]
    سطح
    15
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 1
    Overall activity: 42.0%
    دستاوردها:
    1 year registered500 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 3 در 3 پست

Array
    سلام.خب شما که تصمیمت را گرفتی برای چی نظر می خواین؟ همون کاری رو بکن که دوست داری با این آقا ازدواج کن فقط بعدش نیا نگو که دیگه به من محل نمیده یا زن اولش نمیذاره ما زندگی کنیم کاش همون مطلقه میبودم و زندگیم جهنم شد
    و پشیمونم زندگی همجنسم و خراب کردم و...شما با ازدواج مجدد مرد مشکلی نداری ولی همه خانم ها چنین نیستند به خودت رحم نمیکنی به همجنس خودت رحم کن
    پیشنهاد میکنم داستان شراره زنی از جنس هوو رو سرچ کن بخون

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 10 دی 02 [ 10:23]
    سطح
    94
    Level completed: 75%, Points required for next Level: 259
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocialVeteranOverdrive10000 Experience Points
    تشکرها
    3,682

تشکرشده 4,954 در 1,249 پست

Array
    سلام بر شما
    کاربر محترم من مثل دیگران نمیگم به همجنست رحم کن و فکر زن اون آقا نیستم چراکه تقریبا مطمئنم این آقا بار اولش نیست از این شیطنتها می کنه بار آخرش هم نخواهد بود حالا شما نبودی یه خانم دیگه

شما دچار بحران عاطفی شدید همسرتون قدر شما رو نمیدونست خلا پیدا کردید و وارد یه رابطه اینچنینی شدید اون آقا همسرش رو خودش انتخاب کرده و داره زندگیشو می کنه ایشون برای سرگرمی وارد این بازی شده و باز هم ممکن هست دنبال سرگرمی های بعدی باشه
    شما احساس خودت رو با احساس اون برابر فرض نکن
    مردهای بیمار (منظورم درصدی از مردهاست نه همه مردها) برای داشتن تنوع از واژه های عاشقانه زیادی بلدن استفاده کنن که طرف مقابلشون هم باور کنه عاشق هستن، زیاد جملاتی که به شما میگه رو باور نکن اینکه ایشون در فضای مجازی به زن متاهل هم رحم نکرده و رابطه ای به قول شما دوستانه رو شروع کرده خودش خیلی جای بحث داره ایشون اگر دنبال دوست بود حداقل باید به زن متاهل رحم میکرد

حالا آینده شما رو میخوام برات به تصویر بکشم
    شما عقد موقت میکنی با اون مرد به امید عشق و اون مرد هم میاد به زندگی شما برای دادن رنگ تنوع به زندگیش
    تنوع مدت کوتاهی برقرار میشه و شما هم روز به روز عاشقتر میشی
    تنوع برای ایشون تمام میشه و یه زن با احساس شدیدا عاشقانه رو وبال خودش می بینه
    بالاخره یا استراتژی در نظر میگیره که بره دنبال زندگیش و این زن رو با اشتباهاتش تنها بذاره یا اینکه یه زندگی کجدار مریض رو با این زن عاشق ادامه میده
    زن روز به روز وابسته تر میشه و دیگه حس تملک میاد سراغش
    دیگه تحمل نمی کنه که اون مرد چند روز در ماه پیش اون باشه، دیگه همه وجود و لحظات اون مرد رو برای خودش میخواد و به همین علت مرد بیشتر از دست اون زن شاکی میشه و اون رو وبال تر می بینه به هرحال قرار گذاشتن و مرد هم نمیخواد بیشتر از قرار به اون زن برسه

در ضمن اینکه بعد اتمام تنوع مرد قصه در همون فضای مجازی به دنبال یه تنوع و تفریح دیگه میگرده و نسبت به اون زن عاشق بی حوصله تر میشه و روابط جدیدی رو هم ممکن هست آغاز کنه چه زن قصه ما بخواد و چه نخواد

ولی به هرحال زن قصه ما شاغل هست و خودش هزینه های زندگیش رو میده پس یه تنوع کوچک مجانی برای اون مرد محسوب میشه که میتونه حفظش کنه

یه سوال دارم از شما
    یه بار اون آقا رو امتحان کن
    بهش بگو میخوام بعد از این دیگه نرم سرکار و شاغل نباشم و چقدر دلم میخواد زندگیم رو تو حمایت کنی
    من میخوام ببینم این مرد به اصطلاح عاشقی که شما ازش حرف می زنید برای دیدن شما به مدت چند روز در ماه حاضر هست یه خونه و وسایل بگیره و هزینه های زندگی شما رو متقبل بشه
    اگر عاشق هست اگر واقعا میخواد چند همسر باشه باید این کارو بکنه

و اینکه بچه شما این وسط چی میشه
    به نظرت هیچ کس حضور این مرد رو در زندگی شما نمی فهمه و به گوش پدرش نمی رسونه

لطفا کمی صبر کن
    در اوج احساس تنهایی و خلا تصمیم نگیر
    درسته که یه بار اشتباهی ازدواج کردی ولی هنوزم لیاقت داشتن یه زندگی سالم که همه چیز توش وجود داشته باشه لیاقت یه مرد تمام وقت و نجیب رو داری

یه شعر قشنگ هم برات می نویسم با خودت تکرار کن

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها ماند دل به هر بی سر و پایی ندهیم

حتما برو پیش مشاور و این مرحله خطرناک رو با کمک مشاور حل کن

دعا بخون تا دلت آروم بشه و به خدا گره بخوره
    پرواز کن آنگونه که می خواهی
    وگرنه پروازت می دهند آنگونه که می خواهند
    ویرایش توسط فکور : شنبه 04 شهریور 96 در ساعت 12:03

10. 5 کاربر از پست مفید فکور تشکرکرده اند .

Quality (پنجشنبه 09 شهریور 96), فرنوشم (شنبه 04 شهریور 96), نیکیا (شنبه 04 شهریور 96), میس بیوتی (یکشنبه 05 شهریور 96), Ye_Doost (چهارشنبه 29 شهریور 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 05 دی 99 [ 03:11]
    سطح
    54
    Level completed: 79%, Points required for next Level: 43
    دستاوردها:
    تشکرها
    57

تشکرشده 80 در 31 پست

Array
    سلام دوست عزیز

اگه شوهر سابق خود شما با وجود عدم ارتباطی که به هردلیل با شما نداشته میرفت و زنی رو صیغه میکرد به بهانه اینکه عاشق هم شدن شما مشکلی نداشتی و با این قضیه کنار میومدی؟
    حرف شما از نظر شرع درسته ولی شرع و عرف در کنار هم میتونن جامعه ساز باشن نه بتنهایی

لطفا با تمام سختی هایی که کشیدی به آینده دخترت هم فکر کنکه اگر روزی بفهمه مادرش دچار چنین عملی شده چه حسی بهش دست میده
    من نمونه موضوع شما رو عینا در یکی از دوستان دیدم که بچه ها بعد از فهمیدن کار مادرشون با اینکه پدرشون تو زندگی مقصر بود ولی همگی به سمت پدر رفتن و الان مادره مونده و تنهایی و بی کسی

لطفاااااااااااااا خیلی بیشتر از خودت به دخترت فکر کن اون الان خیلی به شما نیاز داره خیلی آسیب دیده تر از شماست ولی شما تمام فکر و ذهنت شده کمبود محبت خودت پس اون بچه بینوا چه میشه این وسط . اگه همین محبت رو به بچه ات بدی روح و روان خودت هم بیشتر آروم میشه

وقتت رو با دخترت پر کن به اون مرد هوس باز هم فکر نکن که هیچ عشقی در کار اینجور آدمها نیست
    ان شاء الله بی بی رقیه کمکت کنه و آرامش واقعی رو به زندگی شما و دخترتون برگردونه

بزار یه کم آرومتر بشی بعد بشین به پیشنهاد مجدد همسرت فکر کن شاید با کمی خودسازی و شرط و شروط بتونی کمبودهای زندگی قبلی برای همسرت بازگو کنی و دوباره کانون خانواده ات رو گرمتر بسازید .

یه چیز دیگه حرفهایی که رو گفتی همسر بهم گفته در مورد قد و وزن این مسائل باور کن اکثر آقایون تو عصبانیت میگن همسر خود من که با عشق و عاشقی شروع کردیم هم گاهی حرفهایی میزنه که هیچ زنی تحمل شنیدنش رو نداره ولی میدونم از ته قلبش نیست تو دعوا که حلوا نمیدن بالاخره تو این ده سال روزهای خوشم داشتی به اونا فکر کن حتما چیزی بوده که الان همسرت دوباره برگشته سمت شما سعی کن رو خوبیهای همدیگه بیشتر زوم کنید ایشالا همه چیز درست بشه

مادر شدن اتفاق عجیبی است لطف عجیبی است زندگی یه موجود در اختیار تو قرار میگیره خواهش میکنم به دخترت بیشتر فکر کن

پدر و مادراز دید بچه ها همیشه قهرمان هستن الان اون بچه یکی از قهرمانای زندگیشو از دست داده و اصلا دلایل شما هم براش قابل هضم نیست بیشتر کنارش باشید
    ببخش اگه طولانی شد ولی من واقعا وقتی جایی پای طفل معصومی درمیون باشه خیلی دلم میگیره

برای شما و دختر گلتون دعا میکنم هر چی خیرو مصلحتتون هست سرراهتون قرار بگیره
    ویرایش توسط مهرسا مامان : شنبه 04 شهریور 96 در ساعت 12:21

12. کاربر روبرو از پست مفید مهرسا مامان تشکرکرده است .

نیکیا (شنبه 04 شهریور 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 04 اسفند 96 [ 02:01]
    سطح
    3
    Level completed: 88%, Points required for next Level: 6
    دستاوردها:
    100 Experience Points31 days registered
    تشکرها
    0

تشکرشده 7 در 3 پست

Array
    سلام عزیزم،واقعا ب صیغه شدن راضی هستی؟ میدونی سرمایه‌ گذاری روی داشته دیگران چقد گناه ی لحظه خودتو جای همسر این اقا بزارقرار نیست ضربه نیاز عاطفی شما رو اون بخوره عزیزم ب این فک کن دوس داشتی همسرتم زن صیغه ای داشته باشه،مطمین باش نمیتونستی ،اگه از لحاظ عاطفی اذیتی تلاش کن برای زندگی اولت شما هم مقصر بودید درزمان متاهلی خیانت کردید و همین باعث شده روز ب روز از همسرتون دوربشیدشما مادرید تلاش کنید برای زندگیتون اگه تند صبحت کردم ب دل نگیر

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 04 اسفند 96 [ 02:01]
    سطح
    3
    Level completed: 88%, Points required for next Level: 6
    دستاوردها:
    100 Experience Points31 days registered
    تشکرها
    0

تشکرشده 7 در 3 پست

Array
    سلام عزیزم،واقعا ب صیغه شدن راضی هستی؟ میدونی سرمایه‌ گذاری روی داشته دیگران چقد گناه ی لحظه خودتو جای همسر این اقا بزارقرار نیست ضربه نیاز عاطفی شما رو اون بخوره عزیزم ب این فک کن دوس داشتی همسرتم زن صیغه ای داشته باشه،مطمین باش نمیتونستی ،اگه از لحاظ عاطفی اذیتی تلاش کن برای زندگی اولت شما هم مقصر بودید درزمان متاهلی خیانت کردید و همین باعث شده روز ب روز از همسرتون دوربشیدشما مادرید تلاش کنید برای زندگیتون اگه تند صبحت کردم ب دل نگیر

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 29 بهمن 02 [ 14:38]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    SocialOverdriveVeteranTagger First Class25000 Experience Points
    تشکرها
    5,992

تشکرشده 8,207 در 1,574 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    صیغه موقت.

اسمش هم روش هست.

شما عاشق همدیگر شده اید آیا به نظرت یک رابطه موقت می تونه پاسخگوی این عشق افلاطونی باشد؟!!!!

خودتون عاقل وبالغید خوب می دانید که حتی اگر شما در نظر این آقا معشوقه بی نظیری باشید اما اولویت اول ایشان همسر اول وزندگی ایشان است.

نه اون آقا و نه همسرش بعد از این ماجرا اونقدری گه شما آسیب خواهید دید ، آسیب نمی بینند .

اگر تصویری را که خانم فکور از آینده برای شما متصور شده اند را مرور کنید متوجه می شوید که این شما هستید که یک شکست و تنهایی تلخ دیگری را برای خودتون دارید رقم می زنید.

فکر اون زمانی رو بکنید که این عشق فروکش کند ، زمانی که دیگر وقت اتمام همان زمان موقت فرا رسیده و شما رو بالاجبار کنار می گذارند . آنها در پی ساختن زندگی ویرانه خود هستند اما زن و شوهر با هم هستند و باز این شما هستید که تنها با یک دختر ، این غم بزرگ رو واین شکست تلخ را واین حس مورد سو استفاده واقع شدن را باید به دوش بکشید.

بگذریم از آثار روانی که روی دختر شما خواهد گذاشت ، وجهه اجتماعی تون که تحت تاثیر قرار می گیره. نگاه سنگینی که مطلعین روی شما خواهند داشت. وتجربه ای که موجب می شه راه چنین روابطی جتی بدون هیچ عشقی براتون باز بشه وخدایی نکرده در ورطه سقوط قرار بگیرید جوری که دچار بحران هویت بشوید و دیگه از خودتون بترسید و هیچ آشنایی با خود سابقتون نداشته باشید.

احساس عدم رضایت و فاصله گرفتن از اعتقادات و ارزش ها و اصول های تون که ذره ذره همه رو نابود می کنه و حتی روی اینکه به خودتون حتی نگاه بکنید را نخواهید داشت.

بیشتر از هرکس من نگران خود شما هستم.

حتما به یک مشاور مراجعه کنید.

16. 4 کاربر از پست مفید بی نهایت تشکرکرده اند .

ammin (شنبه 04 شهریور 96), فکور (یکشنبه 05 شهریور 96), نیکیا (شنبه 04 شهریور 96), میس بیوتی (یکشنبه 05 شهریور 96)

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)