به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 43 از 44 نخستنخست ... 31323333435363738394041424344 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 439
    عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 07 آبان 01 [ 21:11]
    سطح
    95
    Level completed: 6%, Points required for next Level: 949
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    3,979

تشکرشده 3,495 در 804 پست

حالت من
    Khoshhal
    Array
    سلام

نقل قول:

استاد نازنینی داشتیم در دوران دانشجویی. تلاش
    می‌کرد حرف‌های درشت اجتماعی را به گونه‌ای با شوخی و خنده بیان کند که آدم لذت ببرد.

روز اول کلاس، آمد روی صندلی نشست و بی‌مقدمه و بدون حال‌و‌احوال‌پرسی رو به یکی از پسرهای کلاس کرد و گفت:
    "اگه امروز که از خونه اومدی بیرون، اولین نفر تو خیابون بهت می‌گفت زیپت بازه، چی کار می‌کردی؟"
    پسره گفت: "زود چک‌اش می‌کردم."
    استاد گفت:
    "اگر نفر دوم هم می‌گفت زیپت بازه، چطور؟"
    پسره گفت: "با شک، دوباره زیپم رو چک می‌کردم."
    استاد پرسید: "اگر تا نفر دهمی که می‌دیدی، می‌گفت زیپت بازه، چطور؟"
    پسره گفت: "شاید دیگه محل نمی‌ذاشتم."
    استاد ادامه داد‌: "فرض کن از یه جا به بعد، دیگه هرکی از جلوت رد می‌شد، یه نگاه به زیپت می‌انداخت و می‌خندید. اون موقع چی‌کار می‌کردی؟"
    پسره هاج و واج گفت‌:
    "شاید لباسم رو می‌انداختم روی شلوارم."
    استاد با پرسش بعدی، تیر خلاص رو زد :
    "حالا اگر شب، عروسی دعوت باشی، حاضری بری؟"
    پسره گفت: "نه! ترجیح می‌دم جایی نرم تا بفهمم چه مرگمه."

استاد یهو برگشت با حالتی خنده‌دار گفت:
    "دِ لامصبا! انسان این‌جوریه که اگر هی بهش بگن داری گند می‌زنی، حالا هرچی باشه، باورش می‌شه داره گند می‌زنه.
    امروز صبح سوار تاکسی شدم، راننده از کنار هر زن راننده ای رد می‌شد، کلی بوق و چراغ می‌زد. آخر سر هم با صدای بلند داد می‌زد که: "بتمرگ تو خونه‌ات با این دست فرمونت."
    خب این زن بدبخت روزی ده بار این رو از این و اون بشنوه، دست‌فرمونش خوب هم که باشه، اعتماد به نفسش به فنا می‌ره!
    پس‌فردا می‌خواین ازدواج کنین، دوست دارین شریک زندگی‌تون یه دختر بی‌اعتماد‌به‌نفس باشه یا یکی که اعتمادبه‌نفسش به شما انرژی بده؟"

بعد برگشت رو به همه کلاس و گفت:
    "حواس‌تون باشه! اگر امنیت هر آدمی رو از میون ببرین، نه تنها خدا طعم شیرین زندگی رو بهتون حروم می‌کنه، جهانی رو که توش قراره زندگی کنین رو هم خراب می‌کنید."

دو سال بود دانشجو بودیم، هیچ‌وقت نشده‌ بود این‌جوری به قضیه نگاه کنیم.
    یادم میاد بهترین تعاملات دانشجویی زندگی‌مون، بعد از کلاس اون استاد شروع شد؛ تعاملاتی با بیش‌ترین تلاش برای ساختن و نگهداری امنیت آدمای دور و برمون.

������جهانی که برای زنان جای بهتری باشد، آن جهان برای مردان نیز جای بهتری خواهد بود.������

اصلاح جامعه از من و تو آغاز می‌شود.

سلام

متن منطقی و برحقی بود و در مقابل هر حقی باید پذیرا بود و هستم. چشم.

درست میگی میشل؛همش حرف از درک دیگران میزنم و خودم تو این تاپیک بدون اینکه قصدشو
    داشته باشم دیگرانو درک نکردم که این اون درک نکردنه رو توجیه نمیکنه.
    ممنون.

من دیوانه چو زلف تو رها می‌کردم / هیچ لایق‌ترم از حلقه زنجیر نبود

2. 5 کاربر از پست مفید m.reza91 تشکرکرده اند .

mohamad.reza164 (دوشنبه 30 مرداد 96), paiize (سه شنبه 31 مرداد 96), فرشته اردیبهشت (دوشنبه 30 مرداد 96), گیسو کمند (سه شنبه 31 مرداد 96), میشل (دوشنبه 30 مرداد 96)

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 19 مهر 02 [ 20:03]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 37.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdriveVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,236

تشکرشده 6,880 در 1,486 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    ������جهانی که برای زنان جای بهتری باشد، آن جهان برای مردان نیز جای بهتری خواهد بود.������
    محتوای شوخی ها خیلی مهمه چون بیشتر از مطالب جدی تاثیر میذاره

دلیل این همه اصرار بر بیان پایین بودن مهارت خانم ها حتما قابل تامله

شاید بشه گفت این دیدگاه همون قدر مشکل داره که فمینیسم داره .

البته تو تصویر ذهنی هم اشاره شد ولی کارگر نبود:)

حالا چی شده مگه شما با اعتماد به نفس رانندگیتون کنید ما هم هر روز صدقه میندازیم و میام بیرون
    نمیخواستم بگم ولی با دیدن پستت میگم امروز درحالی که من پارک کرده بودم یک اقای محترم ازپشت سپر ماشینمو باخودش برد ... شاید یادم رفته بود صدقه بدم بیام بیرون
    ویرایش توسط فرشته اردیبهشت : دوشنبه 30 مرداد 96 در ساعت 19:23

4. 2 کاربر از پست مفید فرشته اردیبهشت تشکرکرده اند .

paiize (سه شنبه 31 مرداد 96), گیسو کمند (سه شنبه 31 مرداد 96)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 29 بهمن 01 [ 12:00]
    سطح
    100
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassVeteranOverdrive25000 Experience Points
    تشکرها
    6,932

تشکرشده 6,903 در 1,648 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.reza91 نمایش پست ها
    سلام

متن منطقی و برحقی بود و در مقابل هر حقی باید پذیرا بود و هستم. چشم.

درست میگی میشل؛همش حرف از درک دیگران میزنم و خودم تو این تاپیک بدون اینکه قصدشو
    داشته باشم دیگرانو درک نکردم که این اون درک نکردنه رو توجیه نمیکنه.
    ممنون.
    سلام محمدرضا،

حتما متوجه شدی که منظور من به شما یا شخص خاصی نبود. و بعلاوه، اینکه تو دیگران رو درک می کنی اصلا در حد حرف نیست.

خواهرم یه همکار چینی داشت. یبار ازش پرسیده بود که چطور شما ماهی ها رو زنده زنده تیکه می کنید؟

اون خانم از این سوال توی فکر رفته بود و بعد از چند دقیقه گفته بود: واقعیتش رو بخوای هیچوقت بهش فکر نکردم.

هممون بعضی وقتها به یه چیزهایی فکر نمی کنیم. این یه قابلیت مغزمونه که مثل بقیه ی قابلیت هاش یه جاهایی هم دردسر درست می کنه.

به هرحال مرسی که بهش فکر کردی.

و خوشحال شدم که پستم برات حکم جرقه رو داشت. حس کردم یه ذره از کمک هایی که بهم کردی رو جبران کردم.

هر اتفاق بدی، یه اتفاق خوبه...

6. 2 کاربر از پست مفید میشل تشکرکرده اند .

m.reza91 (سه شنبه 31 مرداد 96), paiize (سه شنبه 31 مرداد 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 24 آذر 98 [ 23:02]
    سطح
    97
    Level completed: 1%, Points required for next Level: 994
    Overall activity: 57.0%
    دستاوردها:
    OverdriveRecommendation Second ClassTagger First ClassVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    2,761

تشکرشده 2,595 در 691 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    سلام خانم میشل خیلی مطلب خوبی بود . ممنون

----------

ولی انصافا تقصیر بانوان محترم هم هست، اینکه بخواهید 100 درصد کسب مهارت های بیشتر در رانندگی رو گردن تمسخر مردان بندازید بی انصافیه. اونوقت جناب امین و دوستان مشاورشون میان میگن خانم ها شخصیت مکان کنترل بیرونی دارند.

من خودم یه ساله درگیره این قضیه آموزش رانندگی به خواهرم هستم.

از همه روش ها هم رفتم، ولی تا خود خانم ها نخواهند، اتفاقی نمی افته. یه حس درونی تو وجود خانم ها هست که میگه "من در رانندگی به توانایی صد درصد نمیرسم " و لزومی به تلاش بیشتر نداره.

ولی به یه موضوع توجه کردم، اگر اشتباهی در حین رانندگی کنه، قبل از اینکه تمرکز کنه اوضاع رو کنترل کنه، سریع واکنش ما رو بررسی میکنه اگر ما چیزی نگیم و بهش اعماد به نفس بدیم، به بوق و واکنش محیط اطراف توجه اش جلب میشه.

یه بررسی که کردم، دیدم :
    - خانم هایی که از سنین پایین رانندگی رو یاد گرفتند
    - رابطه خوبی با پدرشون داشتن
    -اعتماد به نفس بالایی دارن
    - شجاع هستن.
    - علاقه دارن
    - حس رقابت دارن ( مثلا با مردان، یا هم نوه خودشون)
    در رانندگی موفق تر هستن.

----------------------------------------

8. 3 کاربر از پست مفید mohamad.reza164 تشکرکرده اند .

paiize (سه شنبه 31 مرداد 96), گیسو کمند (سه شنبه 31 مرداد 96), میشل (سه شنبه 31 مرداد 96)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 29 بهمن 01 [ 12:00]
    سطح
    100
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassVeteranOverdrive25000 Experience Points
    تشکرها
    6,932

تشکرشده 6,903 در 1,648 پست

Array
    سلام محمدرضا،

صحبت از تقصیر نیست، از مهارت هم نیست. موضوع امنیت بود. امنیت روانی، و تجاوز کردن به حریم عاطفی افراد.

و قبول کن که امنیت روانی آقایون در این خیابون ها، بیشتر از خانم ها نیست. کسی به سمت ما خانم ها (ببخشید) فحاشی نمی کنه، یا دستشو از پنجره ماشینش بیرون بیاره و علامت خاصی رو بهمون نشون بده، یا بپره از صندوق عقب ماشینش یه سلاح سرد در بیاره و به سمتمون حمله کنه.

هیچوقت نمی شه که بی فرهنگی فقط یک جنسیت خاص رو مورد آسیب قرار بده. وقتی فرهنگ نباشه، تفکر نباشه، زن و مرد در کنار هم در معرضش قرار می گیرن.

اما اگه بخوام جوی که نسبت به رانندگی خانم ها در خیابون ها و در فضای مجازی (حتی پررنگ تر از خیابون ها) هست رو با این چند تا سلول مغزم که کمابیش بیدار هستند یا بیدار به نظر می رسند، ریشه یابی کنم، باید بگم که از نظر من این بیشتر یه ابراز توجه منفیه.

نمی دونم لازمه توضیحش بدم یا متوجه منظورم شدی. اولین برخورد من با پسرها (بعنوان غیرهمجنس) توی صف نونوایی بود، وقتی که اواخر دوره دبستان یا اوائل راهنمایی بودم. اولین چیزی که در ذهن من نقش بست این بود: پسرها موجوداتی هستند که براشون مهمه من رو بخندونن. بعدها دیدگاهم کامل تر شد: پسرها موجوداتی هستند که براشون مهمه بهشون توجه کنم.

بصورت کلی: خانم ها موضوع صحبت جذابی برای آقایون هستند. مشکل بی مهارتی نیست. ذهن آقایون درگیر بی مهارتی ها نیست، که اگه اینطور بود خیلی موضوعات داغ تری پیدا می شد. من ذهن هایی رو می بینم که درگیره زنه. زن

اما در مورد اعتماد به نفس، مثالی که از خواهرت زده بودی تایید کننده ی صحبت این استادی بود که نقل قولش رو آورده بودم.

شب بخیر

هر اتفاق بدی، یه اتفاق خوبه...

10. 4 کاربر از پست مفید میشل تشکرکرده اند .

m.reza91 (سه شنبه 31 مرداد 96), mohamad.reza164 (سه شنبه 31 مرداد 96), paiize (سه شنبه 31 مرداد 96), گیسو کمند (سه شنبه 31 مرداد 96)

عضو همراه

آخرین بازدید
    دوشنبه 04 مهر 01 [ 02:59]
    سطح
    100
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdriveVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    3,683

تشکرشده 2,882 در 761 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    خانمهای همدردی میخام شادیمو با شما تقسیم کنم

نمیدونستم کجا باید این کارو کنم ، دیدم اینجا انگار خیلی بحث سر این موضوعه ، (بحث دیگه ای پیدا نمیشه؟)
    چند وقتی بود بخاطر شرایط روحی بدی که داشتم همه چیز خیلی ناامیدکننده و یکنواخت بود ، نه دستاوردی نه پیشرفتی نه هیچی ...

من تا حالا توی عمرم پشت فرمون ننشسته بودم (توی عمرم یعنی حتی یه بار، نه مثل آقویون که از 5سالگی بابا مینشونه توی بغلش پشت فرمون )
    من نمیدونستم دنده چیه کلاچ چیه ، ببخشید ولی خوب طبیعیه دیگه خودتون که برخورد آقایون با این موضوع رو دیدید :( البته خودمم علاقه نشون نمیدادم

تصمیم گرفتم برای شروع ماشین بخرم و با ماشین خودم برم دنبال کارهام . پس نیاز به گواهینامه بود . رفتم کلاساشو شرکت کردمو
    رفتم به محل امتحان که امتحان بدم . 50 نفری اومده بودن برای امتحان

من به مدیرم قول داده بودم تا ساعت 10 خودمو برسونم شرکت ، بدو بدو رفتم به محل آزمون . همینکه نفس زنان رسیدم پرسیدم ببخشید کجا امتحان میگیرن ، همه باهم گفتن این ماشینه (اشاره به یه پراید داغون پارک شده در مقابلمون)
    پرسیدم کی امتحان میگیره افسره گفت بنده ، منم همون طور که داشتم تند تند راه میرفتم پریدم سوار ماشین شدم ، ولی همه خندیدن افسر گفت کجا ؟ گفتم میشه از منم امتحان بگیرید .
    بازم همشون خندیدن مخصوصا پسرا مخصوصا اون چندتا سرباز میگفتن بشین الان برات یه گواهینامه صادر میکنه میزاری توی کیفت! ، بعدش همه با هم هر هر هر
    گفتم زودتر باید برم سرکار. گفت همه اومدن امتحان بدن دیگه ، باشه بشین .منم از جمع معذرت خواستمو گفتم حواسم نبود اینهمه آدم میخان امتحان بدن و اجازه گرفتم که راضی باشن دارم بدون صف امتحان میدم. پشت فرمون منتظر بودم .

یکی میگفت دفعه پنجم اش هست که امتحان میده ، یکی بار دهم یکی چهارم و.. همه به افسر اعتراض میکردن که این ماشین واقعا داغونه ، کلاچش مشکل داره واسه همین همش خاموش میشه
    اون یکی میگفت من 1ساله سانتافه دارم نمیتونم با این لگن برونم . یه آقایی هم داشت چونه میزد که قبولش کنه.

خلاصه افسر 3نفر دیگرم صدا زد پشت نشستن و به من گفت حرکت کن ، منم رفتم
    گفت با اون ال 90 دوبل بزن منم زدم گفت حالا برو با اون یکی پراید دوبل بزن گفتم جلو پارکینگه ولی چون شما میگی چشم (اینو مربیه بهم گفته بود )
    و اینکه اصلا خاموش نشد ولی خوب واقعا کلاچش مشکل داشت انقد پامو روی کلاچش فشار داده بودم اومدم خونه دیدم انگشتم تاول زده :/

بعدش گفت آفرین برو بعدش منم اومدم وسایلمو از دست اون خانومه که بهش داده بودم گرفتم و باهاش روبوسی کردم گفتم قبول شدم فقط باید منتظر شم گواهینامه بیاد دم خونمون ، متاسفانه گواهینامه اینجا صادر نمیشه و ظاهرا میاد دم خونه اون چندتا سرباز و بقیه آقایون نمکدون هم توی افق محو شده بودن

ههههههی خلاصه خانم گل های عزیزم منم به جمع شما رانندگان پیوستم و میخام یه کاری کنم ، اون آبریز شیشه شویه شیشه جلو رو میخام طوری تنظیم کنم که آب رو به سمت چپ و راست و ماشین عقبی بپاشه ، تا هروقت بعضیا هی بوق میزنن و من راه ندارم برم یا تیکه میپرونن خودمو بزنم به نشنیدن و فقط شیشه شو رو بزنم یکم خیس بشن

فقط سوالم اینه نمیشه توی منبع اون شیشه شویه ،به جای آب چیز دیگه ای ریخت ؟ اسیدی ، جوهر نمکی یه چیزی که اثرات جبران ناپذیر داشته باشه؟

در پایان شمارو به دیدن این ویدیوی زیبا و تاثیر گذار دعوت میکنم اگر نبینید نصف عمرتون ...
    http://www.aparat.com/v/lhOL4

و این یکی
    http://www.aparat.com/v/c7uXJ
    ای خواجه درد نیست... وگرنه طبیب هست

ای بی خبر.. از خورشیدِ پشتِ ابر !

ویرایش توسط گیسو کمند : سه شنبه 31 مرداد 96 در ساعت 11:00

12. 6 کاربر از پست مفید گیسو کمند تشکرکرده اند .

mohamad.reza164 (سه شنبه 31 مرداد 96), paiize (سه شنبه 31 مرداد 96), فرشته اردیبهشت (سه شنبه 31 مرداد 96), میشل (سه شنبه 31 مرداد 96), آنیتا123 (سه شنبه 31 مرداد 96), شیدا. (سه شنبه 31 مرداد 96)

عضو همراه

آخرین بازدید
    جمعه 28 مهر 02 [ 00:16]
    سطح
    100
    Overall activity: 50.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassOverdriveVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    7,950

تشکرشده 6,439 در 1,458 پست

حالت من
    Ashegh
    Array
    آقاامین الان شمادوباره تبعیض قائل شدی که...
    بابا بیا یه عذرخواهی کن قال قضیه روبکن!!!

اینکه میگید یه عده بزارنش کناررانندگی رومصداق همون حرفهای میشل واستاد گرامیشونه...ازبس همه گفتن زنهارانندگیشون بده اون یه عده دیگه فکرمیکنن هرکاری هم کنن درست نمیشه که نمیشه...
    عمر که بی عشق رفت

هیچ حسابش مگیر...

14. 2 کاربر از پست مفید paiize تشکرکرده اند .

ammin (سه شنبه 31 مرداد 96), فرشته اردیبهشت (سه شنبه 31 مرداد 96)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 23 آذر 00 [ 07:11]
    سطح
    100
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second ClassSocial25000 Experience Points
    تشکرها
    5,746

تشکرشده 6,060 در 1,481 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام.

مردها قرن هاست که توی فعالیت های اجتماعی و شغلی و ... بودند و شاید به سختی بشه گفت که حدود ۵۰ ساله که زن ها پا به عرصه فعالیت های اجتماعی گذاشتن توی کل دنیا و تو ایران هم که ۳۰ سال هم نمیشه.

عادلانه و منصفانه بخوایم مقایسه کنیم میزان موفقیت زنانی که سالها انواع خشونت ها و محدودیت ها علیه شون بوده و با مردانی که سرشتشون با شکار و جنگاوری همراه بوده اصلا مقایسه ی صحیحی نیست.

ولی بدور تعصب جنسیتی و نگاه خودبرتربینانه سیر صعودی در روند موفقیت زنان دیده میشه و متاسفانه متاسفانه این سیر در مورد مردان به صورت نزولی هست.

حالا اینکه چه درقالب شوخی و چه در قالب طنز در اکثر فضاهای مجازی توانایی دختران و زنان جامعه به سخره گرفته میشه و ... از نگاه شناختی نه تنها قدرت مردان رو اثبات نمی کنه بلکه نشان دهنده تسلیم در برابر پیشرفت و مهارت زنان هست. من نه فمنیست هستم و نه خوشحالم که مردان زمینی و علی الخصوص مردان ایرانی بجای پیشرفت پسرفت داشته اند ولی حداقل کاری که در جهت جلوگیری از این پسرفت و فاصله میشه کرد قبول واقعیت هست و دامن نزدن به تفکرات اشتباه.

بیایین منصف بشیم حتی تو شوخی و کل کل.
    ویرایش توسط صبا_2009 : سه شنبه 31 مرداد 96 در ساعت 15:26

16. 5 کاربر از پست مفید صبا_2009 تشکرکرده اند .

paiize (پنجشنبه 02 شهریور 96), فرشته اردیبهشت (سه شنبه 31 مرداد 96), گیسو کمند (سه شنبه 31 مرداد 96), zolal (سه شنبه 31 مرداد 96), بی نهایت (سه شنبه 31 مرداد 96)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 29 بهمن 02 [ 14:38]
    سطح
    100
    دستاوردها:
    SocialOverdriveVeteranTagger First Class25000 Experience Points
    تشکرها
    5,992

تشکرشده 8,207 در 1,574 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    اما چیزی که اون پشت مشت ها قایم مونده ، هویت و نقش اصلی یک زن هست.

درسته خانم ها اثبات کرده اند که توانایی های ویژه ای دارند حتی از پس نقش های مردونه در اجتماع و هر کجایی که فکرش رو بکنید کولاک کرده اند.

اما یادمون باشه پا به پای پیشرفت خانم ها در عرصه اجتماع ، خشونت ها علیه اونها شدت بیشتری یافته ، تبعیض ها آثار روانی تخریبی مازادی رو بر اونها تحمیل کرده.

بنیاد خانواده ها متزلزل شده ،

آمار طلاق بالا رفته ،

تک فرزندی و عواقب اون بیشتر شده ،

توجه والدین به امر تربیت و روابط عاطفی به علت حضور کمتر مادر در خانه کاهش پیدا کرده ،

ساده زیستی جایش رو به تجمل گرایی و چشم و هم چشمی داده ،

مردان رو متوقع بار آورده که تا می توانند بردوش ها ی ظریف و شکننده خانم ها بار مسوولیت هایشان را بگذارند و در صورت هر گونه کوتاهی به خود اجازه می دهند آنها را مواخذه کنند،

کلا سبک و روش زندگی و فرهنگ ها داره تغییر می کنه.

.
    .
    .
    خانم ها می تونند بهترین رانندگان باشند حتی اگر از کودکی کفش هایشان نقش کامیون را برایشان بازی نکرده باشد. این اتفاقا یک نقطه قوت برای خانم ها است که با اینکه سرشتشون از رانندگی جداست اما به راحتی اگر بخواهند می توانند آن را یاد بگیرند.

اما جای زن پشت فرمان ماشین نیست ، جای زن مثل پرنسس ها کنار آقای راننده است که فرمان دهد و آقا امر خانم را اجابت کند .

نه اینکه ظهر که می شود آقا طلبکار باشد چرا فلان خرید را برای خانه نکرده ای ماشین که زیر پایت بود؟ یا فرزند شاکی شود مادر چرا امروز دیر آمدی دنبالم توی آفتاب اذیت شدم ؟ و .....

خانم ها توانایی های بالقوه ای دارند که می توانند حتی بهتر از خیلی مردها ظاهر شوند ولی مشکل اینجاست که لزومی ندارد برای کاری که ساخته نشده اند اینچنین خودشان را به زحمت وسختی بیندازند.
    ویرایش توسط بی نهایت : سه شنبه 31 مرداد 96 در ساعت 16:23

18. 6 کاربر از پست مفید بی نهایت تشکرکرده اند .

ammin (سه شنبه 31 مرداد 96), paiize (پنجشنبه 02 شهریور 96), فرشته اردیبهشت (سه شنبه 31 مرداد 96), گیسو کمند (سه شنبه 31 مرداد 96), زندگی خوب (شنبه 04 شهریور 96), صبا_2009 (سه شنبه 31 مرداد 96)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 23 آذر 00 [ 07:11]
    سطح
    100
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second ClassSocial25000 Experience Points
    تشکرها
    5,746

تشکرشده 6,060 در 1,481 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    اما جای زن پشت فرمان ماشین نیست ، جای زن مثل پرنسس ها کنار آقای راننده است که فرمان دهد و آقا امر خانم را اجابت کند .
    برای همه زن ها امکان پرنسس بودن فراهم نیست. چه بسا زنی که امروز پرنسس هست خدای ناکرده فردا بیوه ای باشد که مسیولیت چند بچه هم به گردنش باشه.

یا حتی در شرایط مشابه برای یک مرد.

یادگرفتن یه سری از مهارت ها مثل رانندگی و آشپزی و ... وابسته به جنسیت نیست توانایی فردی هست. مثل کنترل خشم. مثل مهر ورزیدن و ...
    اینکه یاد بگیریم از مهارت هامون بجا استفاده کنیم و از توانایی ها و مهارت ها و داشته های خودمون و دیگران سوء استفاده نکنیم. و به اسم زن یا مرد قدرت دیگران رو انکار نکنیم بزرگترین مهارت بشر هست.

پ.ن: پستم در تکمیل حرفهای خانم بی نهایت هست.

20. 10 کاربر از پست مفید صبا_2009 تشکرکرده اند .

nasimmng (سه شنبه 31 مرداد 96), paiize (پنجشنبه 02 شهریور 96), فرشته اردیبهشت (سه شنبه 31 مرداد 96), گیسو کمند (سه شنبه 31 مرداد 96), میس بیوتی (چهارشنبه 01 شهریور 96), میشل (سه شنبه 31 مرداد 96), zolal (سه شنبه 31 مرداد 96), آنیتا123 (چهارشنبه 01 شهریور 96), بی نهایت (سه شنبه 31 مرداد 96), زندگی خوب (شنبه 04 شهریور 96)

صفحه 43 از 44 نخستنخست ... 31323333435363738394041424344 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)