به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 25
    عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 19 مهر 02 [ 20:03]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 37.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdriveVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,236

تشکرشده 6,880 در 1,486 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام
    پسرا بطور کلی انقدر اعتماد به نفس دارند که بخاطر تدریست در دانشگاه و پایین بودن تحصیلات خودشون عقب نکشند .

مگر اینکه این مورد جز معیارهاش نباشه و نخواد خانمش ازش بالاتر باشه .

ولی چیزی که هست اینه که ابی تو گرفتارش شدی
    و تا مطمان نشی که نمیخوادت دست از خیال پردازی و اذیت کردن خودت برنمیداری و میدونم که این حالت برزخی خیلی سخت میگذره.

منظورم اینه اگر من یا دوستان پیشنهاد کنیم که بهش فکر نکن و خودت رو عذاب نده از طرف تو عملی نخواهد شد و بیهوده است.

مگر اینکه دیگه مطمان بشی نمیخواد یا اینکه پا پیش جلو بذاره .

ولی به نظر من حالا که اینقدر اصرار داری میتونی نظرشو راجع به ازدواج به صورت کلی بپرسی البته نمیدونم رابطتون چطوریه اگر تو شبکه های اجتماعی یا بصورت مستقیم باهم گپ میزنید میتونی راحت بپرسی البته تو شبکه اجتماعی بهتره اینقدر خودخوری نداره که .

و در مورد این تاپیکت بگم که همون تاپیک قبلیته و هیچی اضافه نشده یعنی هیچ مستندی ارایه ندادی که ایشون بهت احساسی داره .

میدونی که ایشون مجرده ؟

برات بهترین ها رو آرزو می کنم

2. 8 کاربر از پست مفید فرشته اردیبهشت تشکرکرده اند .

abi.bikaran (چهارشنبه 25 مرداد 96), paiize (چهارشنبه 25 مرداد 96), نیکیا (چهارشنبه 25 مرداد 96), نیلوفر:-) (سه شنبه 24 مرداد 96), میس بیوتی (یکشنبه 29 مرداد 96), آنه ماری (چهارشنبه 25 مرداد 96), زندگی خوب (چهارشنبه 25 مرداد 96), شیدا. (دوشنبه 23 مرداد 96)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 29 بهمن 01 [ 12:00]
    سطح
    100
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassVeteranOverdrive25000 Experience Points
    تشکرها
    6,932

تشکرشده 6,903 در 1,648 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط شیدا. نمایش پست ها
    2- به شدت و با جدیت روی آرامش درونی آبی بیکران کار کنی. باید کاملا به خودت مسلط باشی. آروم باشی. به احساساتت آگاه باشی و بتونی کنترلشون کنی.
    یادمه تو تاپیک قبلیت با خدا هم قهر کردی و یه چیزی گفتی ... باید به مرحله ای برسی که با این فشارها و ناکامی ها، سریع به مرحله ی قهر با خدا نرسی

وقتی آروم و مطمئن باشی، انرژی های مثبت و آرامش به اطرافیانت منتقل می کنی ... خود اون آدم از این که از حضورت آرامش و انرژی می گیره، جرات پیدا می کنه که قدمهای بعدیش را برداره. به ایشون کاری نداشته باش. خودت را تا می تونی تقویت کن.

( در این مورد مطالب زیادی توی اینترنت هست ....... اگه پیدا نکردی بگو برات چند تا لینک و کانال بذارم)
    شیدا جان لطفا هر مطلبی که فکر می کنی در این مورد مفید باشه رو بذار. هرچند درکنارش، همراهی و پیگیری شما و بقیه دوستان لازمه که اثر حقیقی ای روی آبی گذاشته بشه.

سوال اینه: آبی، دقیقا آبی، چطور می تونه یه ذهن آروم، یه روح سبک و شاد و روشن، و در نتیجه یه چهره ی باطراوت داشته باشه؟

چطور می شه معنویت رو زنده کرد؟

هر اتفاق بدی، یه اتفاق خوبه...

4. 5 کاربر از پست مفید میشل تشکرکرده اند .

abi.bikaran (سه شنبه 24 مرداد 96), paiize (چهارشنبه 25 مرداد 96), الهه زیبایی ها (یکشنبه 22 مرداد 96), زندگی خوب (چهارشنبه 25 مرداد 96), شیدا. (دوشنبه 23 مرداد 96)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 18 دی 00 [ 21:34]
    سطح
    86
    Level completed: 97%, Points required for next Level: 17
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialVeteran10000 Experience PointsOverdrive
    تشکرها
    3,454

تشکرشده 2,695 در 688 پست

حالت من
    Narahat
    Array
    سلام مرسی از دوستانی که نظر دادن
    ولی دیگه لطف کنید کسی نظر نده
    این تایپیک ادامه نمیدم کلا از اولش اشتباه کردم باز هم ممنون از همه
    مرا با حقیقت
    بیازار
    اما،
    هرگز با دروغ
    آرامم نکن.

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 17 دی 98 [ 01:15]
    سطح
    50
    Level completed: 33%, Points required for next Level: 134
    Overall activity: 64.0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    369

تشکرشده 353 در 152 پست

Array
    سلام.

به نظر من آبی جان چون شما فکر میکنی این آخرین فرصته و این آخرین راه نجاته اضطراب میگیری و این اضطرابت رو فکر میکنم همه درک میکنن، پشت کامپیوتر و با این همه فاصله!!!.

زندگی خودت رو وابسته میبینی. در حالی که دروغه. باور نکن که وابسته کسی هستی. وابسته کسی نیستی چه اون آقا باشه و چه نباشه اتفاق بدی برات نمی افته. اما تو اون آقا رو برای

پیشرفت زندگیت میخوای. برای پیشرفت زندگیت. اینو با خودت تکرار کن.نباشه هم مسئله ای نیست.

اکثریت دخترا موقع ازدواج مثل تو هستن. این حسات طبیعه فقط باید کنترلش کنی.

شاید گفتنش سخت باشه ولی به این فکر کن نهایت زندگیت مردنه . میدونی چیه چون دلیل اضطرابت همینه میگم .... چه با شوهر باشی چه بی شوهر قراره بمیری .

به هر حال اضطرابت رو کنترل کن. حالا هر جور که بلدی.

در موردش تحقیق کردی؟ بچه ها بهت گفته بودن. اول تحقیق کن ببین چه جور آدمیه. مریضه سالمه خانواده اش چه طوری ان؟

من چیزی که فکر میکنم اینه که به غیر از خودش شاید شبیه یکی تو خانواده اش باشی. مادر یا خواهر بزرگتر. اونا رو میشناسی؟

جای خواهری هر چقدر خودتو دختری بدون خواسته های آنچنانی نشون بدی بهتره. کم توقع ترین حالت ممکن. ما جدید ترین عروس خانواده مون در اقدامی انتحاری گفت من

سرویس طلا نمیخوام و طلا مصنوعی برام بگیرید!!! ولی یه مدت بعد عقد سرویس طلای آنچنانی هم خرید. شاید بگم دو برابر گرون تر از حد معمول خانواده مون.

یکی از دخترای فامیلمون هم گفته بود هزینه ی عروسی با خانواده دختر!!! پول کل تالار و بقیه خرجا.

یکی دیگه از دوستای من حتی خرید لباس هم نرفت عوضش بعد ازدواج نصف خونه همسرش رو به نام خودش کرده!!!

به نظر من هم کار درستیه. منم خیلی سعی میکنم دختر بی خرجی نشون بدم خودمو. در ضمن مجبورم همه ی پولامم بدم به لباس مهمونی!!!!

آخه این پسر نیست که زنش رو در نهایت انتخاب میکنه خوانواده اش خیلی خیلی مهم ترن. باید خودتو قانع ترین و بی توقع ترین دختر دنیا نشون بدی.

در مورد ظاهرت سعی کن ساده باشی مثل خانواده اش. فکر میکنم آدمای ساده و مذهبی ای باشن.

خودت رو دختری محکم و مستقل نشون بده. آویزون نباش که ازت فرار نکنه.

بقیه موارد رو هم طرف حتما پسندیده لازم نیست تو چیزی رو بولد کنی.

7. 2 کاربر از پست مفید زندگی خوب تشکرکرده اند .

abi.bikaran (سه شنبه 24 مرداد 96), نیلوفر:-) (چهارشنبه 25 مرداد 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 24 آذر 98 [ 23:02]
    سطح
    97
    Level completed: 1%, Points required for next Level: 994
    Overall activity: 57.0%
    دستاوردها:
    OverdriveRecommendation Second ClassTagger First ClassVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    2,761

تشکرشده 2,595 در 691 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    سلام خانم آبي

خوبين؟

خيلي خوشحال شدم تاپيكتون رو ديدم/ خيلي انرژي داشتيد تو پست اول!

----------------------------

كتاب شازده كوچولو رو خوندين؟

شازده كوچولو : شوخي چيه؟
    روباه: همون كه آدما باهاش حرف دلشون رو ميزنند

نوع ارتباط و بحث هاتون چه طوريه؟ تو بحث هاتون نسيت به موضوع ازدواج و تمايل به هم، دفاعي بازي نكنيد تا متوجه بشه زياد از شما دور نيست.

اگر خواستيد شروع كننده بحث باشيد:

اگر در اطرافتون فردي رو داريد كه خانم از آقا بالاتره، خيلي شيك مثال بزنيد:

آره، ما هم تو فاميلمون يه مورد داريم مرده از خانومه خوشش اومده ولي فكر كرده خانومش ازش بالاتره، ولي چيزي كه هست، دل آدمها مهم بوده و تناسب هاي ديگر كه مرده دلش رو زده به دريا و رفته جلو، ديده بله خانم ها دلش با اونه!
    اين يه صحبت انتحاري با قدرت انفجار 10 بود.

حالا يكم ميتونيد نرمال ترش كنيد،

مثلا دلم ميخواست براتون كادو تولد بخرم، ولي نشد

يا اينكه فلان نمايشگاه يا تئاتر يا فيلم برپا است، دوست داشتم شما هم بريد از نمايشگاه ديدن كنيد و نظرتون رو بگيد، من دارم فلان روز ميرم نمايشگاه /
    اينجا رو يكم مكث كنيد تا ببيند ميگه منم دوست دارم بيام و ميتونم با شما بيام؟ اگر نگفت آخرش بگيد من اون روز شخصي همراهم نيست تنهايي هم لذت بخش نيست يا من دو تا كارت دعوت دارم دوست داشته باشيد مي تونيم با هم بريم!
    اين يه صحبت انتحاري با قدرت انفجار 5 بود.

حالا كار هاي ديگر هم مي تونيد بكنيد كه قدرت انفجارش رو كم و زياد كنه كه اون بسته به شرايط شما و اون آقا داره كه من زياد ازش اطلاع ندارم.

يادتون باشه شما نارنجك با قدرت انفجار 20 ( خواستگاري مستقيم) رو هم در دست داريد ولي توصيه نميكنم. چون مرد دوست داره براي رسيدن به طرفش يكم تلاش كنه تا از چشم اش نيفته.

اگر سعي كنيد يكم بهش جرات بديد و راه رو براش بسته نشون نديد تا خودش به زبون بياد خيلي بهتره!
    ولي خداييش خودتون رو از اين بند رها كنيد، يا رومي روم، يا زنگي زنگ! يه بسم الله بگيد و بريد جلو. ان شاالله كه خيره.

نظرتون چيه؟

9. 6 کاربر از پست مفید mohamad.reza164 تشکرکرده اند .

abi.bikaran (سه شنبه 24 مرداد 96), paiize (چهارشنبه 25 مرداد 96), نیکیا (دوشنبه 23 مرداد 96), نیلوفر:-) (چهارشنبه 25 مرداد 96), زندگی خوب (چهارشنبه 25 مرداد 96), سرشار (دوشنبه 23 مرداد 96)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    86
    دستاوردها:
    تشکرها
    3,454

تشکرشده 2,695 در 688 پست

حالت من
    Narahat
    Array
    سلام
    شرمنده دوستان من واقعا قصد ادامه دادن این تایپیک نداشتم
    چون تو شرایط روحی نامناسبی هستم خودم پر از افکار منفی وترس واضطرابم ومثل یه شیشه خیلی نازک شدم که منتظر یه تلنگر تا خورد بشه از هم به پاشه دست خودم نیست روحیه من همین از نظر احساس ادم ضعیفی هستم نمیتونم احساسم کنترل کنم هر چی سعی میکنم نمیشه فقط برای چند ساعت یا خیلی دو سه روز حالم خوبه بعد دوباره برمیگرده مثل قبل

متاسفانه بعضی از دوستان هم به جای حالا انرژی مثبت دادن یا مثلا یه راهکار درست دادن حاال در حد دل خوش کنک میان حرفایی میزنن که کلا منو داغون میکنه همون یه زره امید وانگیزه منو هم ازم میگیرن واقعا بعضیا حتی دیدن اسمشونبهم انرژی منفی میده پس خواهش میکنم بلد نیستی راهنمایی کنی یا به کسی امیدواری بدی یا لااقل همدردی کنی بهتره اصلا هیچ نظری ندی چون تو جای من نبودی و نیستی وهیچ وقت هم نخواهی بود برو به زندگی خوش وخرم خودت برس بزار ادمایی مثل من هم برای احساسشون حالا یا به قول شما توهم تا دلشون بخواد بجنگن بلاخره یا میبازن یا میبرن احتیاج به دلسوزی شما ندارم.

اما برای بعضی دوستان سوال بود از کجا فهمیدم علاقه داره من از اول هم مطمئن بودم بلاخره بچه نیستم اون طرف هم بچه نیست وعقلم اونقدر میرسه بتونم تشخیص بدم رفتار ونگاه وحرف زدن یه نفر از سر دوستی معمولی یا واقعا علاقه من برای قط ارتباط یا ادامه دادن دودل بودم بلاتکلیف از احساس وعلاقش که واقعا دوطرفه هست یا نه میخواستم تکلیفم روشن بشه از طرف یه دوست قابل اعتماد از طریق یه روحانی معروف توی قم برام استخاره با قرآن گرفتن که گفتن علاقه شما دوطرفه است وهردوتاتون از احساس هم با خبر هستین فقط پسره دودله که باید با صحبت کردن به تفاهم برسین اگه نرسیدین قط ارتباط کنید
    از اونجایی که من هم به اون ادم هم به استخاره با قران کاملا اعتقاد دارم وخودم هم میدونستم احساسم درسته فقط میخواستم مطمئن بشم دیگه از این بابت خیالم راحت شد برای ادامه ارتباط حالا کاری در کنارش هم نزدیکتر شدن به این ادم تا شاید راحت بتونه حرفش بزنه

ولی با اینکه فهمیدم رفتارش از روی علاقه بوده وهست من هنوز ارامش ندارم نمیدونم چرا افکار منفی وترس دست از سرم بر نمیدارن
    میخوام بیخیال بشم نمیتونم واقعا خیلی سخته برام میخوام ادامه بدم تلاش کنم هم خیلی ضعیف شدم
    فکر میکردم مطئن بشم علاقمون دوطرفه است خیلی چیزا برام حل میشه ولی چندان تغییری نکرده چون انتظار کشیدن که کی این ادم به حرف میاد وحرفش بزنه یا اصلا نزنه خیلی خیلی سخته

فقط از شما دوستان خوبم که همیشه همراهم بودین هستین وخیلی برام عزیز هستین ودلسوزانه راهنمایی میکنین وقت میزارین میخوام صادقانه وخالصانه برام دعا کنید فقط همین ازتون میخوام
    چون فقط وفقط خود خدا میتونه کمک کنه بهم آرامش بده ومشکلم حل کنه چون میدونم تا خودش نخواد واقعا دیگه کاری از دست من بر نمیاد

مرا با حقیقت
    بیازار
    اما،
    هرگز با دروغ
    آرامم نکن.

11. کاربر روبرو از پست مفید abi.bikaran تشکرکرده است .

mohamad.reza164 (سه شنبه 24 مرداد 96)

Banned
    آخرین بازدید
    چهارشنبه 01 شهریور 96 [ 10:36]
    سطح
    42
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 2
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    3 months registered1000 Experience PointsOverdriveTagger First Class
    تشکرها
    228

تشکرشده 588 در 153 پست

Array
    سلام آبی بی کران عزیز و محترم

آرام باش چقدر پریشانی

من برایت دعا می کنم ! حالا آرام شدید؟ ان شاءالله اگر قسمت و مصلحت شما ازدواج با این آقا باشد چه شما بی قراری کنید چه بی خیالی طی کنید همان می شود که خدا برای شما صلاح دیده است من هم اول آرامش شما و خیر شما را از خداوند خواستارم

همین الآن اگر پستم را می بینید دست بر روی سینه بگذار و چند بار بگو :

الذین آمنوا و تطمئن قلوبهم بذکر الله ، ألا بذکر الله تطمئن القلوب

و هم چنین بگو :

ما شاءالله لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم

انقدر بگو تا دهانت خشک شود

13. 6 کاربر از پست مفید رهگذر آسمان تشکرکرده اند .

abi.bikaran (چهارشنبه 25 مرداد 96), Hildaa (سه شنبه 24 مرداد 96), mohamad.reza164 (سه شنبه 24 مرداد 96), نیلوفر:-) (چهارشنبه 25 مرداد 96), الهه زیبایی ها (چهارشنبه 25 مرداد 96), زندگی خوب (چهارشنبه 25 مرداد 96)

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 19 مهر 02 [ 20:03]
    سطح
    100
    Overall activity: 37.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdriveVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,236

تشکرشده 6,880 در 1,486 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    متاسفانه بعضی از دوستان هم به جای حالا انرژی مثبت دادن یا مثلا یه راهکار درست دادن حاال در حد دل خوش کنک میان حرفایی میزنن که کلا منو داغون میکنه همون یه زره امید وانگیزه منو هم ازم میگیرن واقعا بعضیا حتی دیدن اسمشونبهم انرژی منفی میده پس خواهش میکنم بلد نیستی راهنمایی کنی یا به کسی امیدواری بدی یا لااقل همدردی کنی بهتره اصلا هیچ نظری ندی چون تو جای من نبودی و نیستی وهیچ وقت هم نخواهی بود برو به زندگی خوش وخرم خودت برس بزار ادمایی مثل من هم برای احساسشون حالا یا به قول شما توهم تا دلشون بخواد بجنگن بلاخره یا میبازن یا میبرن احتیاج به دلسوزی شما ندارم.
    سلام

تنفرت هم مثل عاشق شدنت پنهون میکنی خب مستقیما از اسم کسی که منظورته استفاده کن نه بعضی ها.

نمیدونستم تا این حد رسیدی که بخاطر تصور خوشبخت بودن کسی بهش حس تنفر پیدا میکنی !!! :)

نمیدونم به کی گفتی این هارو ولی اگر با منی (چرا که مطمانا به کسایی که لایک و تشکر زدی نگفتی )باید بهت بگم که برعکس تو من از خودم انرژی مثبت میگیرم :) حتما به درونت رجوع و انرژی هات رو درمان کن تا به اسمم حس منفی نداشته باشی هرچند من تو تاپیک شما نخواهم بود که انرژی ای هم داشته باشی .
    هیچ کس هم عاشق یه مجموعه ای از انرژی های منفی نمیشه مگر اینکه خودش پر باشه از منفی اینو مطمان باش.

من به این خاطر به تاپیک اومدم که:

1- فکر میکردم دوستمی و برام مهم بودی و فکر میکردم با گفتن چیزی که فکر میکنم درسته کمکت میکنم حتی اگر منظور اون شخص ازدواج بود میخواستم بدترین حالت رو بهت نشون بدم تا غرق نشی نمیدونستم اومدی خودت رو گول بزنی وبخواهی یسری ادم کمک کنند تو خیالت بال بزنی .

2- به این خاطر بود که نمیخواستم تجربه من رو تکرار کنی
    وقتی چند سال پیش الکی فکر و دلم رو مشغول کسی کرده بودم که نمیشناختمش و فقط ظاهرا ادم باشخصیتی میمومد

کسی که بخاطر ابراز احساسای دوپهلوش که مثلا عاشقم شده ولی خواستگاری نمیکرد چون بعدا فهمیدم زن داشته و من الکی ذهنم رو درگیر کرده بودم

اون یه ادم نا متعهد بود که به خودش اجازه داده بود باوجود متاهل بودن عاشق کس دیگه بشه

ولی من خودم رو مقصر دونستم چون خودم مسولیت سلامت روح و جسممو دارم خودم بودم که وقتم رو هدر داده بودم با فکر کردن به اون (هرچند رابطه ای نبود ولی با این همه باز بار روانی داشت)

ریسک کردن سر دل و احساسات تاوان بالایی داره .

فکر نکن قراره عالم و ادم مارو تحمل کنند.

ودر آخر

متاسفم برای این طرز فکر .

موفق باشی
    خدانگهدار :)

پ.ن: حتی اگر خطابت به کس دیگه ای بوده باشه باز نظرم همینه .
    ویرایش توسط فرشته اردیبهشت : سه شنبه 24 مرداد 96 در ساعت 18:48

15. 8 کاربر از پست مفید فرشته اردیبهشت تشکرکرده اند .

abi.bikaran (چهارشنبه 25 مرداد 96), paiize (چهارشنبه 25 مرداد 96), نیکیا (چهارشنبه 25 مرداد 96), نیلوفر:-) (چهارشنبه 25 مرداد 96), آنیتا123 (چهارشنبه 25 مرداد 96), آنه ماری (چهارشنبه 25 مرداد 96), افسونگر (جمعه 27 مرداد 96), زندگی خوب (چهارشنبه 25 مرداد 96)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    86
    دستاوردها:
    تشکرها
    3,454

تشکرشده 2,695 در 688 پست

حالت من
    Narahat
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرشته اردیبهشت نمایش پست ها

سلام

تنفرت هم مثل عاشق شدنت پنهون میکنی خب مستقیما از اسم کسی که منظورته استفاده کن نه بعضی ها.

نمیدونستم تا این حد رسیدی که بخاطر تصور خوشبخت بودن کسی بهش حس تنفر پیدا میکنی !!! :)

نمیدونم به کی گفتی این هارو ولی اگر با منی (چرا که مطمانا به کسایی که لایک و تشکر زدی نگفتی )باید بهت بگم که برعکس تو من از خودم انرژی مثبت میگیرم :) حتما به درونت رجوع و انرژی هات رو درمان کن تا به اسمم حس منفی نداشته باشی هرچند من تو تاپیک شما نخواهم بود که انرژی ای هم داشته باشی .
    هیچ کس هم عاشق یه مجموعه ای از انرژی های منفی نمیشه مگر اینکه خودش پر باشه از منفی اینو مطمان باش.

من به این خاطر به تاپیک اومدم که:

1- فکر میکردم دوستمی و برام مهم بودی و فکر میکردم با گفتن چیزی که فکر میکنم درسته کمکت میکنم حتی اگر منظور اون شخص ازدواج بود میخواستم بدترین حالت رو بهت نشون بدم تا غرق نشی نمیدونستم اومدی خودت رو گول بزنی وبخواهی یسری ادم کمک کنند تو خیالت بال بزنی .

2- به این خاطر بود که نمیخواستم تجربه من رو تکرار کنی
    وقتی چند سال پیش الکی فکر و دلم رو مشغول کسی کرده بودم که نمیشناختمش و فقط ظاهرا ادم باشخصیتی میمومد

کسی که بخاطر ابراز احساسای دوپهلوش که مثلا عاشقم شده ولی خواستگاری نمیکرد چون بعدا فهمیدم زن داشته و من الکی ذهنم رو درگیر کرده بودم

اون یه ادم نا متعهد بود که به خودش اجازه داده بود باوجود متاهل بودن عاشق کس دیگه بشه

ولی من خودم رو مقصر دونستم چون خودم مسولیت سلامت روح و جسممو دارم خودم بودم که وقتم رو هدر داده بودم با فکر کردن به اون (هرچند رابطه ای نبود ولی با این همه باز بار روانی داشت)

ریسک کردن سر دل و احساسات تاوان بالایی داره .

فکر نکن قراره عالم و ادم مارو تحمل کنند.

ودر آخر

متاسفم برای این طرز فکر .

موفق باشی
    خدانگهدار :)

پ.ن: حتی اگر خطابت به کس دیگه ای بوده باشه باز نظرم همینه .
    واقعا مرسی خانم معلم مهربان وعاقل فهمیده با این پستی که گذاشتی خیلی حالم خراب کردی ممنون از کمکت!
    امیدوارم مسئولیت قضاوت نادرستت رو یه روزی بپذیری!
    مرا با حقیقت
    بیازار
    اما،
    هرگز با دروغ
    آرامم نکن.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 21 اسفند 00 [ 13:12]
    سطح
    87
    Level completed: 31%, Points required for next Level: 349
    دستاوردها:
    Tagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    1,250

تشکرشده 1,509 در 535 پست

Array
    سلام آبی بیکران عزیز

اگر یادت باشه من توی تاپیک های قبلیت هم چند بار نظر گذاشتم و بهت میگفتم که سعی کنی به جای تمرکز روی شرایط و ازدواج روی آرامش درونی خودت کار کنی.

چون خودم هم در این موارد تجربه داشتم.

به هر حال میخواستم بهت بگم همیشه تاپیکهات رو دنبال می کردم و برام مهم بودی.

در مورد چند پست اخیر این تاپیک باید بهت بگم برخوردت و طرز فکرت متاسفانه خوب نبود و بیشتر از همه برای خودت.

من امیدوارم بهترین سرنوشت برات رقم بخوره.این رو از ته قلبم میگم.

ولی تا وقتی این گله و شکایت های مدام درونی با تو باشه توی هر شرایطی باشی به سختی میتونی احساس خوشبختی کنی.

مطمئن باش هر چقدر بیشتر روی ضعف هات کار کنی و آرامش و شادی بیشتری داشته باشی در جذب آدمهای خوب اطرافت بیشتر موفق میشی.

اگر هم این ضعف ها رو با خودت به زندگی آینده ببری باز هم احساس نارضایتی و شکایت از زمین و زمان با تو خواهد بود.

چیزهایی که بهت میگم رو خودم چه در زندگی مجردی و چه متاهلی تجربش کردم.

باز هم برات بهترین آرزوها رو دارم

18. 7 کاربر از پست مفید آنیتا123 تشکرکرده اند .

Hildaa (چهارشنبه 25 مرداد 96), نیکیا (چهارشنبه 25 مرداد 96), نیلوفر:-) (چهارشنبه 25 مرداد 96), میس بیوتی (چهارشنبه 01 شهریور 96), آنه ماری (چهارشنبه 25 مرداد 96), الهه زیبایی ها (چهارشنبه 25 مرداد 96), زندگی خوب (چهارشنبه 25 مرداد 96)

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)