به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 , از مجموع 17
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 02 خرداد 97 [ 13:40]
    سطح
    14
    Level completed: 45%, Points required for next Level: 55
    Overall activity: 8.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 12 در 4 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط شیدا. نمایش پست ها
    سلام

منم مثل بعضی دوستان از نوع نوشتار شما حس کردم اعتماد به نفستون در این مورد کم هست (یا شده) و خیلی مصر و جدی برخورد نمی کنید.
    مورد آخری که مثال زدید بیشتر برای من شبیه کسی بود که قهر کرده !! کدوم دختری به پسری که وسط خواستگاری قهر می کنه بله می گه؟

شما حدس زدید سوال بی ربط پرسیده و حدس زدید بی رغبته و سریع قهر کردید که ببخشید مزاحم شدم ؟!!!
    بعد که ایشون باز هم مودبانه سعی داشته ادامه بده، بازم مصرید که نه، جوابش خوب نبوده!

همون جلسه ی اول پشت تلگرام بگه بله موافقم؟
    گفته من تا حالا همکار ازم خواستگاری نکرده، نظر خانواده ام هم مهمه و ... فرصت بدین فکر کنم.

من هیچ مشکلی در رفتار این خانم ندیدم. اما رفتار شما برام غیرعادی بود.

الان هم شما باید پیگیر باشید و از ایشون بپرسید جواب فکر کردنشون چی شد.
    سلام ممنون.بببخشید اینکه میگن تصمیم به ازدواج دارن و اما بعد برای شناخت بیشتر میگن باید فکر کنم یعنی چی؟من قهر نکردم. منتها ایشون هنوز من رو نشناخته با یه حالت بی میل گفتن بذارید فکر کنم.فکر در مورد اینکه یک جلسه صحبت کنیم یا نه؟شاید من یا ایشون در همون 5 دقیقه اول به این نتیجه میرسیدیم به درد هم نمیخوریم .من از ایشون نخاستم بهم جواب قطعی بده که.درخواست من یک جلسه اشنایی مختصر از هم بود.البته راستش دیر جواب دادن ایشون هم توی ذوقم خورد.نمیدونم شاید من کمی حساس بودم.اما من حس کردم وقتی من روشناختن دودل شدن.

2. 2 کاربر از پست مفید Raha6464 تشکرکرده اند .

المای (دوشنبه 02 مرداد 96), شیدا. (دوشنبه 02 مرداد 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 06 فروردین 00 [ 21:41]
    سطح
    57
    Level completed: 15%, Points required for next Level: 170
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    683

تشکرشده 290 در 93 پست

Array
    سلام
    دقیقااا با نظر شیدا موافقم.. ببینید در شروع آشنایی اقا پسر باید پیگیر بشه، درسته که دختر خانم گفته باید فکر کنم ولی انتظار داشته مثلا بعد از دو روز خودتون پیگیر بشین که فکراتون رو کردین .. چی شد؟... کلا دخترا مخصوصا اوایل ارتباط و آشنایی هیچ تلاشی نمی کنند و طرف مقابل رو محک میزنند.. من مطمنم اگه شما کمی صبوری می کردین شاید الان وارد فاز آشنایی با این خانم مورد اخرتون شده بودین و الان داشتین مراحل آشنایی رو طی می کردین.. این قد کم طاقت و عجول نباشین.. و این نکته رو هم در نظر داشته باشین ، اگه واقعا دختری رو پسندیدن حالا در وهله اول ظاهر و رفتار اولیه اش رو.. وقتی اقدام میکنید باید یه کم تلاش کنی تا نشون بدی مشتاق و پیگیری ، این جوری دختر خانم اگه خنثی باشه ، کم کم علاقه مند میشه و اگرم که از همون اولش تمایل اش خوب هست با رفتار و گفتار و شخصیت شما متمایل تر و مشتاق تر میشه.. شما پسری و شرایطتون هم خوبه.. کافیه از فاز منفی بیرون بیایی و با درایت و علاقه پیگیر انتخاب و شناخت باشی نه که جا بزنی و دلسرد بشی.. برادرم یه بار حرف قشنگی زد به من ، وقتی دقیقا حال و روز الان شما رو داشتم ( منم از خواستگاری و اشنایی های نامناسب به شدت کلافه و درمانده بودم ، هنوزم هستم البته) .. گفت این قد باید ادم های مختلف رو ببینی تا وقتی ادم مناسبت سر راهت قرار گرفت تشخیص اش بدی.. خوشحال باشید که پسر هستین و آغاز کننده و انتخاب کننده ... قوی باشین و روی صبر و حوصله اتون کار کنید ، انشالله به زودی یه دختر خوب و پاک نصیب اتون میشه

4. 3 کاربر از پست مفید المای تشکرکرده اند .

بارن (سه شنبه 03 مرداد 96), جوادیان (دوشنبه 02 مرداد 96), شیدا. (دوشنبه 02 مرداد 96)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    14
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 12 در 4 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط المای نمایش پست ها
    سلام
    دقیقااا با نظر شیدا موافقم.. ببینید در شروع آشنایی اقا پسر باید پیگیر بشه، درسته که دختر خانم گفته باید فکر کنم ولی انتظار داشته مثلا بعد از دو روز خودتون پیگیر بشین که فکراتون رو کردین .. چی شد؟... کلا دخترا مخصوصا اوایل ارتباط و آشنایی هیچ تلاشی نمی کنند و طرف مقابل رو محک میزنند.. من مطمنم اگه شما کمی صبوری می کردین شاید الان وارد فاز آشنایی با این خانم مورد اخرتون شده بودین و الان داشتین مراحل آشنایی رو طی می کردین.. این قد کم طاقت و عجول نباشین.. و این نکته رو هم در نظر داشته باشین ، اگه واقعا دختری رو پسندیدن حالا در وهله اول ظاهر و رفتار اولیه اش رو.. وقتی اقدام میکنید باید یه کم تلاش کنی تا نشون بدی مشتاق و پیگیری ، این جوری دختر خانم اگه خنثی باشه ، کم کم علاقه مند میشه و اگرم که از همون اولش تمایل اش خوب هست با رفتار و گفتار و شخصیت شما متمایل تر و مشتاق تر میشه.. شما پسری و شرایطتون هم خوبه.. کافیه از فاز منفی بیرون بیایی و با درایت و علاقه پیگیر انتخاب و شناخت باشی نه که جا بزنی و دلسرد بشی.. برادرم یه بار حرف قشنگی زد به من ، وقتی دقیقا حال و روز الان شما رو داشتم ( منم از خواستگاری و اشنایی های نامناسب به شدت کلافه و درمانده بودم ، هنوزم هستم البته) .. گفت این قد باید ادم های مختلف رو ببینی تا وقتی ادم مناسبت سر راهت قرار گرفت تشخیص اش بدی.. خوشحال باشید که پسر هستین و آغاز کننده و انتخاب کننده ... قوی باشین و روی صبر و حوصله اتون کار کنید ، انشالله به زودی یه دختر خوب و پاک نصیب اتون میشه
    ممنون،اخه ایشون گفتن فکرامو کنم ،یعنی جواب از ایشون .من دوباره میپرسیدم فکراتونو کردید یکم جلوه بدی داشت،ضمنا ایشون اولش گفتن قصد ازدواج دارن بعدش همون اول کار با شک و تردید شروع به سوال کردن جوری که من هم متوجه قضیه شدم.الان من چه کار کنم؟من توی ذهنم این بود که ایشون جواب بده، یکجورایی الان نتیجه رو بپرسم حس مسکنم جالب نیست زیاد.دوست ندارم فکر کنه خیلی ادم پاپیچی هستم
    ویرایش توسط Raha6464 : دوشنبه 02 مرداد 96 در ساعت 16:23

6. کاربر روبرو از پست مفید Raha6464 تشکرکرده است .

المای (دوشنبه 02 مرداد 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 06 فروردین 00 [ 21:41]
    سطح
    57
    Level completed: 15%, Points required for next Level: 170
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    683

تشکرشده 290 در 93 پست

Array
    سلام.. خب شما دخترا رو نمیشناسی درست..خب اون حق داشته که یکم شوک بشه، با توجه به این که همکار هستین شاید ناخوداگاه دلشوره گرفته.. این که موقع چت دیر جواب شما رو میداده که دلیل بر تمایل نداشتن و سردیش نبوده که.. خب بنده خدا دوست داشته حساب شده حرف بزنه چون به گفته خودش تا حالا از همکاراش خواستگار یا درخواست اشنایی نداشته.. هیچ دختری وقتی بهش پیشنهاد آشنایی و حتی ازدواج بشه که نمیاد سریع صمیمی بشه یا اشتیاق نشون بده، من اگه جای شما بودم گفتگوی چتی رو جذاب تر میکردم که سوالات کلیشه ای پرسیده نشه.. حتی می شد بعد از معرفی خودتون و نیت خیرتون ، یه موضوع کاری رو بندازین وسط.. منظورم اینه باید یخ اش آب بشه.. خب برادر من ، اونم نمیدونسته دیگه چی بگه.. گفته باشه فکرام رو میکنم.، شما هم سه هفته نشستین تا اون جواب بده، اینجا رو اشتباه کردین.. باید نهایت دو روز بعدش ، سوال میکردین که فکراتون کردین و مایل هستین با هم بیشتر آشنا بشیم، الان اون دختر خانم هم تو دلش کلی به شما بد و بیراه میگه(شوخی) که اومد یه صحبت کرد و دیگه هم خبری نشد ، من روی اون جمله که وقتی شما ناراحت خداحافظی کردی گفته من که هنوز جواب شما ندادم ، میگم شاید بنده خدا واقعا دوست داشته یه کم سبک و سنگین کنه نه که جوابش منفی .... به نظرم الانم اگه شد به بهونه کاری باهاش ارتباط بگیرین و بهش بگین که منتظر خبری بودین ازشون و چون خبری نشد فکر کردم لابد مایل نبودین و ببینید چی میگه.. هیچ چیز بدی نداره البته اگه تحمل و صبر دارین، اگه به نظرتون اعصابتون خورد میشه کلا بیخیالش بشید..

در مورد این که اولش گفته قصد ازدواج دارم ولی بعدش به نظر شما با شک و تردید و دودلی حرف زده هم کاملا طبیعی هست.. باور کنید دختر خانم ها واقعا دچار استرس میشن اولش و یه جورایی همه وجودشون دچار شک میشه برای تمام موردهایی که براشون پیش میاد جهت ازدواج و هیچ فرقی هم نداره
    ویرایش توسط المای : دوشنبه 02 مرداد 96 در ساعت 17:00

8. 2 کاربر از پست مفید المای تشکرکرده اند .

شیدا. (دوشنبه 02 مرداد 96), صبا_2009 (دوشنبه 02 مرداد 96)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 23 آذر 00 [ 07:11]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second ClassSocial25000 Experience Points
    تشکرها
    5,746

تشکرشده 6,060 در 1,481 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    برداشت من از رفتار شما به عنوان یه خانم در مورد گزینه آخر:

شخصیت عجول. مغرور. بی انگیزه و قهر کن و کم اعتماد به نفس.

یعنی اگر کسی تو تلگرام به من پیام بده و رفتار شما رو داشته باشه در موردش تامل می کنم واقعا. مخصوصا کسی که هیچ تلاشی برای رفع سوء تفاهم هم نمی کنه.
    ایشون گفتن قصد ازدواج دارن. نگفتن که خواستار ازدواج با شمان. شما دورادور دیدی نشون و پسندیدین . خب لااقل کمی تلاش کنید که نظرشون رو جلب کنید.
    یه طرفه به قاضی رفتین و حکم صادر کردین و نتیجه ش اینه که کلا از خانم ها نفرت پیدا کنید و زندگی بدون عشق.

اگر با همین میزان شتاب زدگی و پیش داوری و حساسیت و زود دلسرد شدن قصد ورود به زندگی مشترک موفق دارید. دست نگه دارید.

در مؤرد روحیات خانم ها بیشتر مطالعه کنید.

10. 2 کاربر از پست مفید صبا_2009 تشکرکرده اند .

بارن (سه شنبه 03 مرداد 96), شیدا. (دوشنبه 02 مرداد 96)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    14
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 12 در 4 پست

Array
    ممنون ازتون.الان میگید چیکار کنم

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 02 مرداد 96 [ 18:45]
    سطح
    16
    Level completed: 26%, Points required for next Level: 74
    Overall activity: 12.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class500 Experience Points3 months registered
    تشکرها
    0

تشکرشده 83 در 33 پست

Array
    پس عذر خواهی میکنم که متوجه منظورتون نشدم.
    ولی بنظرم کلا چون همیشه آقایون میتونند پا پیش بذارند اصلا نباید اینقدر خودتون رو اذیت کنید یا حس کنید که شما ایرادی دارید.

فرض کنید یه دختر تو شرایط شما باشه که هرخاستگاری میاد بدون جلسه دوم راهشو میکشه میره. بنظرم شرایط شما بعنوان یه پسر خیلی خیلی از یه دختر تو این جامعه بهتر هست. شما میتونید شروع کننده باشید و ازین لحاظ خیلی اوضاع خوب هست برای شما. و همونطور که دوستان هم گفتند نباید هم ناامید بشید. بلکه اگر درمورد رفتار دختران بیشتر اطلاعات کسب کنید خیلی راحتتر موضوع رو میپذیرید.

در ضمن با فرض اینکه 3-4تا خانم به شما جواب منفی دادن دلیلی بر عیب و ایراد داشتن شما نیست. بلکه همونظور که شما امکان انتخاب دارید و از 20-30 خانمی که دوروبرتون میبینید فقط 2-3تاش مورد پسندتون هست اون خانمها هم باید برای انتخاب شما آزاد باشن و ممکنه از 20-30 آقای اطرافشون 3-4 نفر رو بپسندند!

پس این موضوع اصلا چیز عجیبی نیست و نباید دلیل این بشه که شما کلا قید ازدواج رو بزنید و فکر زندگی و داشتن همراه رو از سرتون بیرون کنید

13. کاربر روبرو از پست مفید coastmelody تشکرکرده است .

نادیا-7777 (سه شنبه 03 مرداد 96)

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)