به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 02 خرداد 97 [ 13:40]
    سطح
    14
    Level completed: 45%, Points required for next Level: 55
    Overall activity: 8.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 12 در 4 پست

Array

ایا بدون عشق میشه زندگی کرد؟

سلام خدمت دوستان.پسری هستم 32 ساله که تا الان نزدیک7-8مورد اشنایی جهت ازدواج بوده که هیچ کدوم حتی به جلسه دوم هم نرسیده و نود درصد اونها هم دخترها جواب منفی دادن یا اینکه اصلا قبول نکردند.حتی بنده چون روی معیار همسان بودن خیلی تاکید داشتم. توی سایتی که معتبر هستش و زیر نظر وزارت ورزش و جوانان هم هست ثبت نام کردم که دو سه مورد معرفی شد که اولی همون جلسه اول جواب منفی دادند و بقیه هم یکی از نظر مذهبی تفاوت زیادی داشتیم و مورد دیگه هم اصلا معلوم نبود چرا میخاد ازدواج کنه و اصلا سوال درست حسابی توی دیدار حضوری ازم نپرسید.اولین قدم توی این گام رو خودم برداشتم که چند سال پیش به یکی از همکارانم که دو سال هم ازم بزرگتر بود دادم که همون ابتدا محکم جواب منفی دادند و وقتی حتی بعد دو هفته دوباره مطرح کردم دیدم اصلا. بدشون هم اومد از اینکه دارم دوباره میگم.چند وقت پیش هم خواهرم یکی رو معرفی کرد که همون موقع حرف زدن حس کردم زیاد ازم خوشش نیومد و حتی سوالهایی که ن
    میپرسه صوری هستش و اونقدر در همون ابتدا از مسال مالی حرف زد که من خودم ترسیدم.حالا همین خانم اولش به خواهرم گفته بود همینکه طرفم شغل ثابت داشته باشه برام کافیه.بقیش هم ایمان و.. رو گفته بود.که اینم منفی شد.تا اینکه چند وقت پیش یک دختری که مربوط به یکی از شرکت های تابعه محل کارم هست رو دیدم و ازش خوشم اومد.من بنا به اقتضای کارم به اطلاعات تمام کارمندان میتونم دسترسی داشته باشم.به همین دلیل خیلی راحت اطلاعات ایشون رو بیرون کشیدم که دیدم مجرد هستن و یکسال هم ازم بزرگترن.چون خوشم اومده بود گفتم اشکال نداره مهم تفاهمه.خلاصه حتی بدون اینکه با ایشون حتی حرف زده باشم بهشون پیامک زدم و با کلی مقدمه چینی خواستم رو گفتم و از ایشون دو تا سوال پرسیدم گفتم من ایشون رو جایی دیدم و خوشم اومده و اگر با کسی نیستن و قصد ازدواج دارن بهم بگن در غیر این صورت من دیگه مزاحم نمیشم.البته خیلی ازشون معذرت خواهی کردم که به این صورت خواستم رو مطرح کردم و چون از قصد ایشون بی خبر بودم و از طرفی نمیخاستم واسطه بفرستم به این صورت عمل کردم.ایشون در جواب گفتند خودتون رو معرفی کنید من هم گفتم بعد از دونستن این دو تا سوالم خودم رو معرفی میکنم و ایشون گفتند با کسی نیستم و قصد ازدواج هم دارم منتها هر کسی رو هم توی زندگیم راه نمیدم.خلاصه من گفتم من هفته بعد خودم رو معرفی میکنم و ایشون هم پذیرفتن.هفته بعدش خودم رو معرفی کردم که اول نشناختن و بعد از دیدن عکس تلگرامم گفتن بله شناختم.گفتم خب بفرمایید سوالتون رو بپرسید.دو تا سوال کلیشه ای پرسیدن که کجا درس خوندید و اصالتا کجایی هستید و بعد دیدم وسط حرفاشون گفتند نمیدونم شبیه حالت سرگردون.من دیدم انگار زیاد رغبتی ندارن گفتم اگر موردی هست رودربایستی نکنید و بگید.گفتن یکم گیج شدم تا حالا همکار ازم خواستگاری نکرده!!)دقیقا همین خانم هفته پیشش گفت قصد ازدواج دارم اما وقتی خودمو معرفی کردم اینجور گفت)خلاصه گفت بذارید فکر کنم..ضمنا اینم بگم وقتی شناختن توی تلگرام صحبت میکردیم که ایشون دیر جواب میدادن جوری که من دیگه مطمن شدم تمایلی ندارن.برای همین گفتم ببخشید وقتتنونو گرفتم و ازشون معذرت خواستم که بعد از یک ربع دیگه دیدم جواب داده اگر من تعلل میکنم به خاطر خانوادم هست چون یکم سختگیر هستن.منم جواب دادم من رو ببخشید و به رسم امانت شمارتون رو پاک میکنم که جواب دادن من که هنوز به شما جواب ندادم شما چقدر عجولید و یک استیکر خنده گذاشت.بعد نوشت شما از من محترمانه خواستگاری کردید پس من هم باید محترمانه جواب بدم.و الان سه هفته هست که ایشون تازه میخاد جواب بده که ما یک جلسه با هم حرف بزنیم که ببینیم اصلا به درد هم میخوریم یا نه.(تا هفته پیشش تمایل به ازدواج داشتن و جواب هم زود میدادن بعدش اینجوری شدکه گفتم)من همون شب این موضوع هم برام تموم شد.تمام این دختر هایی که خودم رفتم جلو یا معرفی شدن از همه نظر معمولی بودن و به قول معروف لقمه بزرگتر از دهن نبودن..من دوست داشتم حدالامکان خودم طرفم رو انتخاب کنم که هر کدوم یجور شدن.دوست ندارم بقیه فکر کنند ادم بی عرضه ای هستم.چند پیش پدرم با خواهرم صحبت میکرد شنیدم میگفت خودش باید پیدا کنه و نباید شل بازی در نیاره.حالا خبر ندارن من خودم بلرها9عمل کردم اما حتی به جلسه دوم هم نکشیده.واقعیتش از جنس مونث بدم اومد ه و دیگه به کسی پیشنهاد ازدواج خودم نمیدم.از نظر مالی ادم متوسطی هستم.تحصیلات تکمیلی دارم و کارمند هم هستم.از نظر ظاهر هم متوسط و اعتقادی هم متوسط.با اینکه تنهایی بر هم زدن قانون طبیعته سوالم از شما اینه ایا بدون عشق میشه زندگی کرد؟من گرچه تا به حال وارد رابطه ای نشدم و جهت تامین نیاز هام هدفم تشکیل زندگی مشترک بوده اما فکر اونجاش رو هم کردم و از من بعد از مسیر های میانبرش میخام وارد شم چون کسی که لیاقت یک زندگی سالم و عشق پاک رو داشته باشه پیدا نکردم.ممنون میشم در مورد عنوان سؤالم دوستان نظر بدن.

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 30 اردیبهشت 97 [ 14:21]
    سطح
    21
    Level completed: 18%, Points required for next Level: 82
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger Second Class1000 Experience Points
    تشکرها
    26

تشکرشده 19 در 11 پست

Array
    سلام
    شاید جواب این سوال از فردی به فرد دیگه متفاوت باشه. من نظر شخصی خودم رو صرفا میگم. برای من وجود عشق از نبودش بهتره اما بدون اون هم میتونم زندگی کنم!
    تجربه ی شخصی خودم اینو بهم ثابت کرده که ظاهر(قیافه و اندام و پوشش) و نوع صحبت کردن و رفتار ظاهری خیلی رو تصمیم گیری فرد مقابل برای ازدواج اثر داره و پله ی اوله که ازش رد نشین به پله های بعد (همون جلسات دوم به بعد) نمیرسین. همه ی اینا در شما اکی هست؟

3. 2 کاربر از پست مفید niazzz تشکرکرده اند .

المای (دوشنبه 02 مرداد 96), شیدا. (دوشنبه 02 مرداد 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 15 اردیبهشت 98 [ 18:50]
    سطح
    79
    Level completed: 11%, Points required for next Level: 446
    Overall activity: 15.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdrive10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    700

تشکرشده 1,168 در 528 پست

Array
    سلام

دوست عزیز فاصله بین اشنائیی تا رد شدنتون فقط یک تا دو جلسه هستش..

شما تو قرار اشنائیهاتون یه چیزهائی به طرف میگین که اونها قید شمارو میزنن و این برای ما مجهوله..

و همینجوری ادامه بدین به بن بست خواهید خورد..

چون شما هنوز مسئله به این آسانی رو متوجه نشدین که دختر خانمها تو روزهای اول اشنائی جواب مسیجهارو دیر میدن.. اونم دلیلش اینه که نمیخوان خودشونو مشتاق نشون بدن یا صمیمیت ایجاد کنن..

مسئله دوم شما عجول بودنتونه.. و اون مربوط میشه به عجله از سمت خودتون یا فشار از طرف اطرافیان برای زود به نتیجه رسیدن و ازدواج..

معیارهای ازدواجتونو اینجا بنویسید و نسبت به مهم بودن اولویت بندی کنید تا ببینیم شما در جلسات اشنائی چه چیزهائی رو مطرح میکنید و چه برخوردی با طرف مقابل دارین..

فعلا هم دنباله کیس ازدواج نباشید چون با اشناییهای متعدد روحتون خسته خواهد شد و هم طرف مقابل در مواجهه با شما گیج خواهد شد..

5. 5 کاربر از پست مفید جوادیان تشکرکرده اند .

...zahra (سه شنبه 03 مرداد 96), میس بیوتی (جمعه 16 شهریور 97), آنیتا123 (دوشنبه 02 مرداد 96), المای (دوشنبه 02 مرداد 96), شیدا. (دوشنبه 02 مرداد 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 21 اسفند 00 [ 13:12]
    سطح
    87
    Level completed: 31%, Points required for next Level: 349
    دستاوردها:
    Tagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    1,250

تشکرشده 1,509 در 535 پست

Array
    سلام
    منم فکر میکنم با توجه به اینکه شما شرایط مناسبی دارید جواب رد شنیدن بیشتر به دلیل برخوردهای شماست.باید بیشتر در رفتارهای خودتون دقیق بشید و ببینید

مشکل از کجاست.

حدس من اینه که اعتماد به نفس شما کم شده و این موضوع رو دخترها حس می کنند و این روی حسی که نسبت به شما پیدا میکنند اثر میذاره.

شما حدس میزنید جواب منفی میگیرید .هر چیزی مثل دیر جواب دادن رو به حساب نظر منفی دختر میدارین و این باعث واکنش منفی شما میشه و دختر خانم هم

این رو حس میکنه که شما انتظار جواب منفی دارید پس نظرش نسبت به شما تغییر میکنه و فکر میکنه شما ایرادی دارید که اینقدر اعتماد به نفستون کمه.

هر چقدر آروم تر و صبورتر و با اعتماد به نفس بیشتر عمل کنید نتیجه بهتری میگیرید.

راستش خود من هم قبلا خواستگاری داشتم که با وجود داشتن شرایط خیلی خوب اعتماد به نفس کمی داشت و هر چیزی رو حتی تشکر کردن من به خاطر رفتن بیرون

رو به حساب خداحافظی و جواب منفی میذاشت و این رو به منم میگفت.انگار یه ترس از جواب منفی شنیدن من داشت.در حالی که شما باید بدونین این فقط دختر نیست

که باید تصمیم بگیره و شما رو بپذیره.

شما هم قراره در مورد دختر خانم تصمیم بگیرید و ویژگیهاشون رو بررسی کنید.

7. 4 کاربر از پست مفید آنیتا123 تشکرکرده اند .

...zahra (سه شنبه 03 مرداد 96), المای (دوشنبه 02 مرداد 96), بارن (دوشنبه 02 مرداد 96), شیدا. (دوشنبه 02 مرداد 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 02 مرداد 96 [ 18:45]
    سطح
    16
    Level completed: 26%, Points required for next Level: 74
    Overall activity: 12.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class500 Experience Points3 months registered
    تشکرها
    0

تشکرشده 83 در 33 پست

Array
    جواب سوالتون به نظر من اینه که :
    نه نمیشه. با اینکار هم خودتون رو بدبخت میکنید هم یه شخص دیگه ای رو.چون اون عشق و توجه ای که مستحقش هست رو نمیگیره

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 18 شهریور 96 [ 20:04]
    سطح
    54
    Level completed: 68%, Points required for next Level: 64
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    533

تشکرشده 600 در 287 پست

Array
    دوست عزیز
    من در اقایون زیاد دیدم که جواب رد میشنون یا می دن و عین خیالشون نیست و می رن سراغ یکی دیگه.خیلی اتفاق می افته و مختص شما نیست
    ویژگی شخصیتی شما اینطوریه ی که توی رابطه و... می مونید
    خیلی رو دلیل جوابشون فکر نکنید با توجه به اینکه 32 ساله هستین باید سراغ دخترهای هم سن و سال خودتون برین با توجه به این موضوع باید بگم دخترهایی که تو این رده ی سنی و هم نسل شما هستن و ازدواج نکردن ادمهای به شدت کمالگرا و غیر واقع بینی هستن و هنوز منتظرن یک شاهزاده ی بسیار خوش تیپ و خوشگل و فوق دکترای نجیب با اسب سفید که لیموزینی به پشتش بسته شده بیاد خواستگاریشون و یکی از دلایل اصلی ازدواج نکردنشون همین دیدگاهشونه در صورتی که خودشون هیچ کدوم از این شرایط رو ندارن و بسیار سطحی هستن و مسائل انسانی در واقع براشون به هیچ وجه مهم نیست!
    شما به دنبال ایراد در خودتون نگردین که مشکل از شما نیست و نا امید نشید
    تنهاسعی کنید فن بیان،اعتماد به نفس و زبان بدنتون رو تقویت کنید

10. کاربر روبرو از پست مفید tamas تشکرکرده است .

homan74 (دوشنبه 02 مرداد 96)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 02 خرداد 97 [ 13:40]
    سطح
    14
    Level completed: 45%, Points required for next Level: 55
    Overall activity: 8.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 12 در 4 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط niazzz نمایش پست ها
    سلام
    شاید جواب این سوال از فردی به فرد دیگه متفاوت باشه. من نظر شخصی خودم رو صرفا میگم. برای من وجود عشق از نبودش بهتره اما بدون اون هم میتونم زندگی کنم!
    تجربه ی شخصی خودم اینو بهم ثابت کرده که ظاهر(قیافه و اندام و پوشش) و نوع صحبت کردن و رفتار ظاهری خیلی رو تصمیم گیری فرد مقابل برای ازدواج اثر داره و پله ی اوله که ازش رد نشین به پله های بعد (همون جلسات دوم به بعد) نمیرسین. همه ی اینا در شما اکی هست؟
    سلام.ممنون از نظرتون.من معمولی هستم.قیافه که دست خودم نبوده و نمیدونم از نظر دیگران چه شکلی هستم.لباس هم تا جایی که بتونم شیک میپوشم.اندامم هم لاغر هست.ادب و نزاکت هم رعایت میکنم.توی جلسات هم رعایت کردم.نمیدونم منظور شما از اکی بودن چیه؟ اگر منظورتون اینه که لئوناردو دیکارپیو هستم باید بگم نه نیستم اما نکته ای که وجود داره اینه که هیچ کدوم از این خانمها هم خاص نبودن و همه معمولی بودن.خب اگر ملاک زیبایی باشه باشه باید یک تعادلی برقرار باشه دیگه.اگر پسر ظاهر خیلی خوبی داشته باشه در عوض دنبال دختری با ظاهر هم سطح خودش میره و کم پیش میاد دختر معمولی رو انتخاب کنه.از لحاظ بقیه خصوصیاتم هم ظاهرا چیزی دیگه ای مهم نیست !!
    سلام

دوست عزیز فاصله بین اشنائیی تا رد شدنتون فقط یک تا دو جلسه هستش..

شما تو قرار اشنائیهاتون یه چیزهائی به طرف میگین که اونها قید شمارو میزنن و این برای ما مجهوله..

و همینجوری ادامه بدین به بن بست خواهید خورد..

چون شما هنوز مسئله به این آسانی رو متوجه نشدین که دختر خانمها تو روزهای اول اشنائی جواب مسیجهارو دیر میدن.. اونم دلیلش اینه که نمیخوان خودشونو مشتاق نشون بدن یا صمیمیت ایجاد کنن..

مسئله دوم شما عجول بودنتونه.. و اون مربوط میشه به عجله از سمت خودتون یا فشار از طرف اطرافیان برای زود به نتیجه رسیدن و ازدواج..

معیارهای ازدواجتونو اینجا بنویسید و نسبت به مهم بودن اولویت بندی کنید تا ببینیم شما در جلسات اشنائی چه چیزهائی رو مطرح میکنید و چه برخوردی با طرف مقابل دارین..

فعلا هم دنباله کیس ازدواج نباشید چون با اشناییهای متعدد روحتون خسته خواهد شد و هم طرف مقابل در مواجهه با شما گیج خواهد شد..

ممنون از شما.من چیز خاصی توی جلسات نمیگم.توی یک جلسه جز اشنایی مختصر صحبت دیگه ای نمیشه کرد.ابن مورد اخر به صحبت هم نکشید.فقط قبل از اینکه بفهمن من چه کسی هستم پرسیدم قصد ازدواج دارید که گفتن بله.بعدش هم که معرفی کردم خودم رو کلا دو سه تا سول اینکه کجا درس خودندم و اهل کجا هستیم پرسیدن که اونم من حس کردم بیرغبت میپرسن.بعد هم من گفتم اگر مشکلی هست بگید که ایشون گفتن نه مشکلی نیست اگه اجازه بدید فکر کنم چون تا حالا همکار ازم خواستگاری نکرده.بعد هم گفتن مشکل شما نییتسد من خانودام یکم سخت گیر هستن نمیخام شما اذیت شید که در پایان من گفتم پس بخشید من مزاحم شدم و.. که گفتن من که هنوز به شما جواب ندادم و چون شما محترمانه از من خواستگاری کردید پس باید جواب محترمانه بدم و دیگه صحبتی نشد و تا امروز که هیچ چیز دیگه ای نگفتن.برای من سوال بود ایشون چه فکری میخاد کنه.ما هنوز یک جلسه هم با هم حرف نزدیم و اصلا همو نمیشناسیم پس هیچ ذهنیتی وجود نداره!در مورد دیر جواب دادن هم شما وقتی با کسی در حال صحبت هستید ( از طریق تلگرام) اونم قضیه به این مهمی طرف همون لحظه در حین سوال و جواب بده بعد از ده دقیقه جواب بده شما چه برداشتی میکنید؟از نظر من اوج بی ادبیه. در موارد دیگه هم طرف در مورد تحصلاتم پرسید.شغلم .خانودام.عقیده و مذهب.قلیون و سیگار و این موارد.و اخر در مورد اینکه خونه دارم یا نه که من چون نداشتم گفتم نه.اما گفتم توانایی رهن یک خونه رو دارم که یک روز بعد خودشون جواب منفی دادن.

در هر صورت من حس بدی نسبت به این موضوع دیگه.حسم اینه که کسی که میتونه انتخاب کننده باشه چرا باید اونقدر ناخواستنی باشه که همون جلسه اول رد بشه ر حال حاضر هم توی این مدت چند هفته ای که به اون خانم پیشنهاد دادم خیلی خودمو سرزنش میکنم که چرا این کار رو کردم و همش میگم ای کاش اصلا خودمو معرفی نکرده بودم و احتمالش صفره توی موقعیت های مشابه بخام دوباره پیشنهاد بدم به کس دیگه ای.در کل نسبت به جنس مخالف در مورد ازدواج اصلا حس خوبی ندارم دیگه
    جواب سوالتون به نظر من اینه که :
    نه نمیشه. با اینکار هم خودتون رو بدبخت میکنید هم یه شخص دیگه ای رو.چون اون عشق و توجه ای که مستحقش هست رو نمیگیره
    دوست عزیز شما اشتباه برداشت کردید.من منظورم این بود که ادم اگر مجرد بمونه میتونه زندگی کنه؟؟؟اونم برای شخصی که پی خوشگذرونی ناسالم نبوده و همیشه دیدش تو زندگی این بوده ک زندگی سالم و با عشق رو با جفت خودش داشته باشه.
    دوست عزیز
    من در اقایون زیاد دیدم که جواب رد میشنون یا می دن و عین خیالشون نیست و می رن سراغ یکی دیگه.خیلی اتفاق می افته و مختص شما نیست
    ویژگی شخصیتی شما اینطوریه ی که توی رابطه و... می مونید
    خیلی رو دلیل جوابشون فکر نکنید با توجه به اینکه 32 ساله هستین باید سراغ دخترهای هم سن و سال خودتون برین با توجه به این موضوع باید بگم دخترهایی که تو این رده ی سنی و هم نسل شما هستن و ازدواج نکردن ادمهای به شدت کمالگرا و غیر واقع بینی هستن و هنوز منتظرن یک شاهزاده ی بسیار خوش تیپ و خوشگل و فوق دکترای نجیب با اسب سفید که لیموزینی به پشتش بسته شده بیاد خواستگاریشون و یکی از دلایل اصلی ازدواج نکردنشون همین دیدگاهشونه در صورتی که خودشون هیچ کدوم از این شرایط رو ندارن و بسیار سطحی هستن و مسائل انسانی در واقع براشون به هیچ وجه مهم نیست!
    شما به دنبال ایراد در خودتون نگردین که مشکل از شما نیست و نا امید نشید
    تنهاسعی کنید فن بیان،اعتماد به نفس و زبان بدنتون رو تقویت کنید
    ممنون از شما.من مشکلم جواب منفی نیست.چیزی که الان یکم حساسم کرده اینه که حتی جلسه ول به دوم کشیده نشده؟؟واقعا چرا؟؟دختر کم سن. هم سن خودم.بزرگتر...البته اینم بگم بر خلاف چیزی که فکر میکردم هر چقدر فاصله سنی من با دخترا کمتر بود و یا حتی سنشون بیشتر بود خیلی زوتر جواب منفی دادن.توی نوشته هاتون اسم شاهزاده با اسب سفید رو بردید.خب کسی که این ویژگی ها رو داره دنبال یک دختر همسطح با خودش میره بلکه بالاتر هم.دختراهایی که به من معرفی شدن یا خودم رفتم سمتشون خیلی خاص نبودن.من خودم حواسم به این چیزها هست.منتها با این حال هم وضعیت اینجوری بوده که شرح دادم
    سلام
    منم خواستگاری های که رفتم به جلسه دوم کشیده نشده. دلیلش هم لاغری زیاد و قد نسبتا کوتاهم بوده .(البته کیس هایی که رفتم به لحاظ ظاهری همکفو بودیم)

به نظز من ربطی به اعتماد به نفس نداره . اکثردخترها الان بسیار ظاهربین شدن و علاوه بر مسایل مالی به ظاهر توجه ویژه ای دارن یعنی تا ظاهر (شامل هیکل ورزشکاری و چهار شونه و قد بلند ) و مسایل مالی (کار پردرامد و خونه و ماشین ) اکی نباشه کار به مراحل بعدی که بررسی رذایل و فضايل اخلاقی و تحصیلات و خانواده و ... باشه نمیرسه .
    شما به خاطر لاغری جواب منفی شنیدید؟ایا بهتون مستقیم گفتن چون لاغرید جواب منفی دادن؟چون من هم لاغر هستم اما فکر نمیکردم به خاطر لاغری جواب منفی بخان بدن دخترها
    ویرایش توسط Raha6464 : دوشنبه 02 مرداد 96 در ساعت 12:03

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 19 بهمن 00 [ 02:19]
    سطح
    53
    Level completed: 92%, Points required for next Level: 17
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    127

تشکرشده 141 در 76 پست

Array
    سلام
    منم خواستگاری های که رفتم به جلسه دوم کشیده نشده. دلیلش هم لاغری زیاد و قد نسبتا کوتاهم بوده .(البته کیس هایی که رفتم به لحاظ ظاهری همکفو بودیم)

به نظز من ربطی به اعتماد به نفس نداره . اکثردخترها الان بسیار ظاهربین شدن و علاوه بر مسایل مالی به ظاهر توجه ویژه ای دارن یعنی تا ظاهر (شامل هیکل ورزشکاری و چهار شونه و قد بلند ) و مسایل مالی (کار پردرامد و خونه و ماشین ) اکی نباشه کار به مراحل بعدی که بررسی رذایل و فضايل اخلاقی و تحصیلات و خانواده و ... باشه نمیرسه .

13. کاربر روبرو از پست مفید mohammad29 تشکرکرده است .

tamas (دوشنبه 02 مرداد 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 18 شهریور 96 [ 20:04]
    سطح
    54
    Level completed: 68%, Points required for next Level: 64
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    533

تشکرشده 600 در 287 پست

Array
    دوست عزیز
    اتفاقا این دست از دخترهایی که گفتم بسیار پاینتر از طرف مقابل هستن اما باز با این حال دنبال رویاهاشون هستن
    این همه گیره در این رده ی سنی
    شما باید در نظر داشته باشی همانطوری که گفتم تنها مختص به شما نیست من این موارد رو زیاد دیدم در دوستانم
    اصولا این دسته از دخترها در همون یک دو جلسه ی اول یا حتی قبل از جلسه ی اول جواب منفی میدن!
    بنظرم به دنبال اشنایی در مواردی به جز خواستگاری رسمی باشین.من بعید می دونم این دخترهایی که گفتین اگر قبل از خواستگاری مدتی در ارتباط بودین اصلا اقدام به خواستگاری می کردین
    خیلی از دخترها اعتقاد دارن باید پسر مورد پسندشون بسیار بالاتر از خودشون باشه و بسیار مادی شدن یعنی اگر فوق دیپلم دارن این گروه از دخترها به دنبال فوق دکترا هستن و در واقع می خوان کم بودهای خودشون رو با همسرشون جبران کنن!
    پیشنهاد می کنم یکسری به دکتر روانشناس مجرب بزنید بهتون کمک می کنه از این افکار دور بشید و کتاب ایا تو نیمه ی گمشده ی من هستی نوشته ی باربارا دی انجلیس رو بخونید
    ازدواج موفق ازدواجیه ی که دو طرف قبل از ازدواج احساس خوشبختی کنن و هدفشون از ازدواج این باشه که به تکامل برسن!ازدواج برای فرار از تنهایی و احساس تفاخر نیست!
    راستی یادم رفت حتما حتما سیدیهای چرا ازدواج چرا طلاق و 50 باید و نباید در زندگی زناشویی دکتر هولاکویی رو گوش کنید.

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    سلام

منم مثل بعضی دوستان از نوع نوشتار شما حس کردم اعتماد به نفستون در این مورد کم هست (یا شده) و خیلی مصر و جدی برخورد نمی کنید.
    مورد آخری که مثال زدید بیشتر برای من شبیه کسی بود که قهر کرده !! کدوم دختری به پسری که وسط خواستگاری قهر می کنه بله می گه؟

شما حدس زدید سوال بی ربط پرسیده و حدس زدید بی رغبته و سریع قهر کردید که ببخشید مزاحم شدم ؟!!!
    بعد که ایشون باز هم مودبانه سعی داشته ادامه بده، بازم مصرید که نه، جوابش خوب نبوده!

همون جلسه ی اول پشت تلگرام بگه بله موافقم؟
    گفته من تا حالا همکار ازم خواستگاری نکرده، نظر خانواده ام هم مهمه و ... فرصت بدین فکر کنم.

من هیچ مشکلی در رفتار این خانم ندیدم. اما رفتار شما برام غیرعادی بود.

الان هم شما باید پیگیر باشید و از ایشون بپرسید جواب فکر کردنشون چی شد.
    اگر می خواهید برای صلح جهانی کاری انجام دهید به خانه خود بروید و به خانواده تان عشق بورزید .
    مادر ترزا

16. 3 کاربر از پست مفید شیدا. تشکرکرده اند .

آنیتا123 (سه شنبه 03 مرداد 96), المای (دوشنبه 02 مرداد 96), صبا_2009 (دوشنبه 02 مرداد 96)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)