به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 22 , از مجموع 22
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 02 مرداد 96 [ 18:45]
    سطح
    16
    Level completed: 26%, Points required for next Level: 74
    Overall activity: 12.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class500 Experience Points3 months registered
    تشکرها
    0

تشکرشده 83 در 33 پست

Array
    آقای یک دوست خیلی متشکرم از راهنمایی تون ولی فکر میکنم یکم در مورد من بد قضاوت کردید. من اونقدرها هم احمق و ساده که شما فکر میکنید نیستم.... من نگفتم چون خاستگارهام بیخود هستند این اقا رو پذیرفتم... بلکه گفتم از ازدواج سنتی بنا به این دلایل منصرف شدم... ضمن اینکه این اقا جز اون عقد ناموفقی که داشتند خیلی از پارامترهایی که من در نظر داشتم رو دارند.. ادم کاری هستند.. از نظر ظاهری مورد پسند من هستند. از نظر هوش و سطح فکری خیلی به هم نزدیک هستیم... حرف مشترک زیاد داریم... نمیدونم همه اینها رو میشه کنار گذاشت و فقط گفت چون این ادم یکبار عقد کردند پس کیس خوبی نیستن؟؟؟
    اینکه یکی عقد ناموفق داشته و به این علت باید دور اون ادم رو خط کشید بنظرم خیلی غیر منطقی میاد... هرکسی میتونه انتخاب اشتباه داشته باشه... اغلب اینهایی که طلاق میگیرن قبلش تجربه زندگی مشترک رو نداشتند... بنابراین نمیشه گفت چون یکی طلاق گرفته احتمالش بیشتره باز طلاق بگیره...
    اینکه ازدواج سنتی رو برای من توصیه میکنید خیلی واسم جالبه! چون من خودم به شخصه هیچوقت با وجود خاستگارهایی که داشتم هیچ وقت نتونستم این موضوع رو بپذیرم.... کلا با ازدواج سنتی هیچوقت موافق نبودم.. یعنی با منطقم جور درنمیاد که بصورت رندم یه معرف من رو به کسی معرفی کنه و من بتونم اون شخص رو دوست داشته باشم.. یعنی احتمالش خیلی کمه ....تو یه حالت این امر ممکنه و اونم اینه که معرف دو طرف رو 100% بشناسه که اینم ممکن نیست یا احتمالش نزدیک به صفره
    من دختری نیستم که پسر ندیده باشم.. تو دانشگاه و محیط کار همیشه همکار پسر/مرد دورو برم بوده و هیچوقت حسی به هیچکدومشون نداشتم منظورم اینه که پسر ندیده نیستم که با دیدن یکی هوش از سرم بره
    در کل فکر نمیکنم رفتن دو نفرمون پیش مشاور ضرری نه به من نه به ایشون بزنه... چون اینطوری حداقل هردومون رو مشاور میبینه....
    همینطور اگر مرزها رعایت بشه حتی هم صحبتی با یه اقا بنظرم چیز عجیب و غریبی نیست ...

ولی مشکل من سردرگمی خودم بود سر مهریه... که میدونم باید باشه.. و پاش هستم و قیدش رو نمیزنم چون برای طلاق برنامه ریزی نمیکنم.... با مطرح کردنش اینجا برام عقد ناموفق ایشون بولد شد که اونم فکر کنم اگر پیش مشاور خوبی برم تردیدهام برطرف میشه... یا حداقل واسم روشن میشه باید چیکار کنم... ایشون هم موافق بودند که پیش مشاور بریم و مخالفتی نکردند..

- - - Updated - - -
    شیدای عزیز:

1- بله ایشون 1/4 مهریه رو با توافق دادند .. در اصل هیچ رابطه جنسی و جسمی بین ایندو نفر نبوده ... و حتی هر دو شناسنامه سفید گرفتند.. و مشکل بعد احساسی بوده... و البته طوری که خودشون تعریف میکنن این بوده که فریب خوردند و برای این فریب مجبور شدند مهریه بپردازند
    2- ما هنوز سر مهریه توافق نرسیدیم... و به همین علت خودم هم دچار تردیدهستم...
    اشنایی ما قرار بود برای شناخت بیشتر باشه ... نه برای دوستی و از ابتدا هم بهم گفت که "مردانه بهت قول میدم که نمیخام ازت سواستفاده کنم".... البته امیدوارم حقیقت رو گفته باشه..
    ما فعلا 2ماه هست که با هم هستیم و هنوز خودم هم نمیدونم! تا کی قراره ادامه داشته باشه چون سر مهریه و شروط اولیه نه من کوتاه اومدم نه ایشون!
    ویرایش توسط coastmelody : سه شنبه 12 اردیبهشت 96 در ساعت 22:48

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 02 مرداد 96 [ 18:45]
    سطح
    16
    Level completed: 26%, Points required for next Level: 74
    Overall activity: 12.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class500 Experience Points3 months registered
    تشکرها
    0

تشکرشده 83 در 33 پست

Array
    امروز آخرین روزی بود که این آقا رو دیدم! چون یکی دو هفته دیگه پرواز دارم!! و سر موضوعاتی که قبلا گفتم اخیرا باهم بحث داشتیم و یکی دو هفته ای بود که ازش خبر نداشتم. انتظار داشتم تو این چندماه تلاشش رو بکنه واسه جلب اعتماد من بابت پذیرفتن شروطش!! اما هیچ اتفاقی نیفتاد....

خلاصه اینکه امروز اومد دم دانشگاه دنبالم و رفتیم کافی شاپ.
    گوشیش دوبار زنگ خورد! جواب نداد و سایلنت کرد. پنج دقیقه بعد خیلی تصنعی زنگ زد به مامانش و گفت مامان من امشب دیر میام!! کار دارم دیر میرسم!! بعد 15 دقیقه گفت من میرم دستشویی. و در حین رفتن خیلی مرموز گوشیش رو از رو میز طوری برداشت که مثلا من نبیینم!!! ولی من دیدم!!

وقتی مثلا رفته بود دستشویی بهش پیام دادم زود بر گرد از دسشویی!!! که زود هم برگشت!!! پیامم رو دیده بود! فکر میکنم فهمید چه سوتی بزرگی داده!!

در آخر هم موقع خدافظی بهم گفت وقتی رفتی همونجا بمون! خر نشی برگردی!! تشویقم میکرد همونجا بمونم و هیچ وقت برنگردم... جالبه!!

حتی قبلا هم که گفته بود میام همون کشوری که میخای بری هم بعد چند هفته زد زیر حرفش و گفت من اینجا کار دارم! نمیتونم بیام!!

انگار نه انگار اتفاقی افتاده.. نه قولی نه قراری!! هیچ !! .. نه خوانی اومده نه خوانی رفته!!
    وقتی رسیدیم نزدیک خونمون هم گفت ما یه روز باز هم همو میبینیم ناراحت نباش!! گفتم دیگه مهم نیست! و پیاده شدم....

جواب سوال تاپیکم رو گرفتم... راه درستی رو نمیرفتم!!...
    تو دوهفته گذشته حسابی نشستم فکر کردم و کلا این آدم رو از قلبم پاک کردم... حالم خوبه ولی دارم فکر میکنم نفر بعدی پشت خط چه کسی است!!
    ویرایش توسط coastmelody : شنبه 17 تیر 96 در ساعت 21:32

3. کاربر روبرو از پست مفید coastmelody تشکرکرده است .

maryam.mim (شنبه 24 تیر 96)

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)