به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 28 خرداد 96 [ 19:05]
    سطح
    1
    Level completed: 6%, Points required for next Level: 47
    Overall activity: 35.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 2 در 2 پست

Array

Exclamation همو میخوایم ولی شرایط ازدواج نداره

سلام من 19 سالمه با یکی دوساله دوستم ایشونم 19 سالشونه از اول دوستی قصدمون ازدواج بوده الن که دوسال میگذره من نمیخوام مخفی رابطه داشته باشیم خانواده ی ایشون میدونن خانواده ی من نه.خانواده ی من خیلی تعصبین و اصلا از روابط دوستی دختر پسر خوششون نمیاد و بد میدونن.این آقا پسر سربازه ولی قبلش اهل کار بود درسشو تا سوم دبیرستان خوند ول کرد کمک خرج خانوادش باشه پدرشم کارگره کلا بیست میلیون پول دارن اونم دادن یه خونه تو ورامین خریدن اجاره دادن ولی خودشون خونه برای خودشون دارن.الان شرایط ازدواج نداره این آقا پسر از هرکی پرسیدم گفت بگو بیاد خواستگاری منم گفتم بهش قبول کررد فعلا نیومده.ترسم اینه چون خونه و ماشین وکار نداره پدرم و مادرم مخالفت کنن.چیکار کنم راضی شن باهم نامزد کنیم تا بعد سربازی عقد کنیم دوسالم عقد باشیم بعد عروسی بگیریم.بگم اینم که 11 ماه مونده تموم شه سربازیش.ممنو.خیلی ضروریه یه هفته ای میخوان بیان ممنون میشم راهنمایی کنید.

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    درود

سن شما و ایشون مناسب تشکیل زندگی نیست.هنوز به پختگی نرسیدید. علاقه باعث میسه خیلی مسایل دیده نشه و با کمتر از انداره واقعیش دیده بشه.
    بشخصه این طریقه را اصلا نمیپسندم.انتخاب عاقلانه همراه با کمک گرفتن و مشاوره از بزرگترها و بخصوص مشاور حتما حتما حتما توصیه میشه به شما.

- - - Updated - - -

http://www.hamdardi.net/thread-14782.html

- - - Updated - - -

ما قصدا و عمدا چنین روابط عاشقانه ای رو تخریب می کنیم!!!!

- - - Updated - - -

ببخشید با گوشی هستم ادرس اول لینکی در مورد وابستگی در روابط احساسی و لینک پایینی در مورد روابط قبل ار ازدواج روی کلمه قصدا و امدا کلیک کن حتما مطالعه فرمائید
    دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !

3. کاربر روبرو از پست مفید khaleghezey تشکرکرده است .

میس بیوتی (شنبه 27 خرداد 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 31 خرداد 96 [ 08:04]
    سطح
    41
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 56
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsOverdriveTagger First Class3 months registered
    تشکرها
    141

تشکرشده 512 در 186 پست

Array
    سلام هانای عزیزم
    اگر چه عشق و علاقه در زندگی خیلی مهم هست اما مهم تر از اون شرایط ازدواج هست.
    نمیشه با عشق خالی زندگی کرد، خیلی از آدمها صبح تا شب برای زندگی بهتر میجنگن اما آخرش بازم مشکل مالی دارن و نمیدونن با مقدار کم پولشون چکار کنن.
    امروز تو عاشقی و ممکنه خیلی از مشکلات رو ندونی اما بعدا که برای هم عادی بشین باید زندگی کنی، شوهرت باید پول داشته باشه خرج نون و آبت رو بده، لباس بخره، کرایه خونه بده و خیلی چیزا
    ایشون چون پول نداره، دانش و مهارتم نداره احتمالا باید کارگری کنه یا اینکه خیلی رشد کنه شغل آزاد در بازار ... ببین میتونی اینو بپذیری؟
    مثلا چطور با بیست میلیون خونه خریدن؟ تو قراره کجا زندگی کنی؟
    میتونی تو یکسال یکی، دو بار لباس بخری یا نتونی غذا و لباس و زندگی بهتری داشته باشی؟‌

از طرفی سنت خیلی کمه ، الان یجوری فکر میکنی پنج سال دیگه یه جور دیگه! خوب فکر کن مثلا کارای اشتباهی که تو دوازده ، سیزده سالگی انجام میدادی الانم حاضری انجام بدی یا مثلا پیش خودت میگی اون موقع چقدر فکرم اشتباه بوده؟
    عزیزم ازدواج لازمش اینه هم شرایط مالی خوبی مرد داشته باشه، هم سنش مناسب باشه یعنی ۲۶ به بالا، هم آدمها همدیگرو خوب شناخته باشن، هم عقلشون رشد کرده باشه و خیلی چیزای دیگه.
    الان ممکنه دوست پسرتون عاشقون باشه ولی دو سال دیگه بخاطر اینکه فکرش تغییر میکنه از عشقی که بینتون هست پشیمون بشه و بخواد کسی دیگر رو دوست داشته باشه!
    ممکنه سه، چهار سال دیگه خودت پشیمون بشی و بگی کاش دانشگاه میرفتم و یا فرصت میدادم به خودم و با یه فرد بهتری ازدواج میکردم!
    پس بشین درست رو بخون و فعلا بی خیال اون پسر شو ، نه شرایط مالی درستی داره، نه سنش مناسب ازدواجه و نه کار درستی داره، فعلا هم سربازه و ....
    در پایان سن مناسب ازدواج برای شما بعقیده من ۲۵ سال هست.‌
    ویرایش توسط yarmehrban : شنبه 27 خرداد 96 در ساعت 13:02

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 2 در 2 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط yarmehrban نمایش پست ها
    سلام هانای عزیزم
    اگر چه عشق و علاقه در زندگی خیلی مهم هست اما مهم تر از اون شرایط ازدواج هست.
    نمیشه با عشق خالی زندگی کرد، خیلی از آدمها صبح تا شب برای زندگی بهتر میجنگن اما آخرش بازم مشکل مالی دارن و نمیدونن با مقدار کم پولشون چکار کنن.
    امروز تو عاشقی و ممکنه خیلی از مشکلات رو ندونی اما بعدا که برای هم عادی بشین باید زندگی کنی، شوهرت باید پول داشته باشه خرج نون و آبت رو بده، لباس بخره، کرایه خونه بده و خیلی چیزا
    ایشون چون پول نداره، دانش و مهارتم نداره احتمالا باید کارگری کنه یا اینکه خیلی رشد کنه شغل آزاد در بازار ... ببین میتونی اینو بپذیری؟
    مثلا چطور با بیست میلیون خونه خریدن؟ تو قراره کجا زندگی کنی؟
    میتونی تو یکسال یکی، دو بار لباس بخری یا نتونی غذا و لباس و زندگی بهتری داشته باشی؟‌

از طرفی سنت خیلی کمه ، الان یجوری فکر میکنی پنج سال دیگه یه جور دیگه! خوب فکر کن مثلا کارای اشتباهی که تو دوازده ، سیزده سالگی انجام میدادی الانم حاضری انجام بدی یا مثلا پیش خودت میگی اون موقع چقدر فکرم اشتباه بوده؟
    عزیزم ازدواج لازمش اینه هم شرایط مالی خوبی مرد داشته باشه، هم سنش مناسب باشه یعنی ۲۶ به بالا، هم آدمها همدیگرو خوب شناخته باشن، هم عقلشون رشد کرده باشه و خیلی چیزای دیگه.
    الان ممکنه دوست پسرتون عاشقون باشه ولی دو سال دیگه بخاطر اینکه فکرش تغییر میکنه از عشقی که بینتون هست پشیمون بشه و بخواد کسی دیگر رو دوست داشته باشه!
    ممکنه سه، چهار سال دیگه خودت پشیمون بشی و بگی کاش دانشگاه میرفتم و یا فرصت میدادم به خودم و با یه فرد بهتری ازدواج میکردم!
    پس بشین درست رو بخون و فعلا بی خیال اون پسر شو ، نه شرایط مالی درستی داره، نه سنش مناسب ازدواجه و نه کار درستی داره، فعلا هم سربازه و ....
    در پایان سن مناسب ازدواج برای شما بعقیده من ۲۵ سال هست.‌
    سلام عزیزم مرسی از پاسخ قشنگت ولی اطراف من و ایشون افراد زیادی بودن تو دوران سربازی نمازد بودن و بعدش عقد کردن.ایشون منظورم این بود بیست میلیون یییییییسیرملیه دارن.میدونم که کاری هست کار هم واسش هس با حقوق یک و پونصد میدونم کمه و لی برای شروع زندگی نباید همه چی داشته باشه خب درسته؟باهم میسازیم زندگیمونو.الانم من بگم برو دنبال زندگیت دیگ نمیتونم به کسی جز اون فکر کنم میترسم ازدواجم کردم همش چشمم دنبالش باشه حسرت بخورم بگم کاش بااون ازدواج میکردم.نمیدونم چیکار کنم.بعدشم اگ من تموم کنم میدونم که یه بلایی سرخودش میاره و منزل مام میشناسن آبروریزی راه میندازن خانوادش.من فقط گفتم بیان جلو که خانواده ی منم درجریان باشن و فرصت بدن بهش بگن باشه یک سال مثلا وقت داری جور کنی اونوقت.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط khaleghezey نمایش پست ها
    درود

سن شما و ایشون مناسب تشکیل زندگی نیست.هنوز به پختگی نرسیدید. علاقه باعث میسه خیلی مسایل دیده نشه و با کمتر از انداره واقعیش دیده بشه.
    بشخصه این طریقه را اصلا نمیپسندم.انتخاب عاقلانه همراه با کمک گرفتن و مشاوره از بزرگترها و بخصوص مشاور حتما حتما حتما توصیه میشه به شما.

- - - Updated - - -

http://www.hamdardi.net/thread-14782.html

- - - Updated - - -

ما قصدا و عمدا چنین روابط عاشقانه ای رو تخریب می کنیم!!!!

- - - Updated - - -

ببخشید با گوشی هستم ادرس اول لینکی در مورد وابستگی در روابط احساسی و لینک پایینی در مورد روابط قبل ار ازدواج روی کلمه قصدا و امدا کلیک کن حتما مطالعه فرمائید
    ممنونم از راهنماییتون ولی خیلیا تواین سن ازدواج کردن و موفقن

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 19 فروردین 03 [ 05:33]
    سطح
    94
    Level completed: 86%, Points required for next Level: 143
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    VeteranTagger First Class10000 Experience PointsOverdriveSocial
    تشکرها
    2,329

تشکرشده 1,634 در 590 پست

Array
    سلام حنا جان

به نظر من به آقا پسر بگو بیاد خواستگاری و تا اون موقع ارتباطت رو قطع کن .

اگر خانوادت به این وصلت رضایت دادند که هیچی ولی اگر ندادند اصلا اصرار نکن و پیش این آقا پسر جوری نشون نده که تو خیلی عاشقی اما پدرومادرت مخالفند ، بهش جوری نشون

بده که تسلیم خواسته ی خانوادت هستی و نظرشون برات خیلی مهمه. بهش بگو نظر پدرم خیلی مهمه ونمیتونم رو حرفش حرف بزنم. بعد ارتباطت رو کاملا با این آقا قطع کن .

این ارتباط نادرست رو دوطرفه ادامه ندید ،به هیچ وجه به سودتون نیست که در این سن کم 2سال هست که وارد روابط دوستی شدید و مسلم هست که هیجاناتتون دخیل بوده نه منطق.

از این جای کار بیشتر مراقب باش، از خانوادت هم نترس اونها هیچوقت بد تورو نمیخوان و چه بسا بهتر از تو از شرایطت آگاه باشن و بتونن تو تصمیم گیری کمکت کنند . به نظرم ادامه دادن این دوستی خطرناک تر از آگاه شدن خانوادت هست.

موفق باشی
    ویرایش توسط Eram : شنبه 27 خرداد 96 در ساعت 16:12

7. 2 کاربر از پست مفید Eram تشکرکرده اند .

khaleghezey (چهارشنبه 31 خرداد 96), میس بیوتی (شنبه 27 خرداد 96)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 2 در 2 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Eram نمایش پست ها
    سلام حنا جان

به نظر من به آقا پسر بگو بیاد خواستگاری و تا اون موقع ارتباطت رو قطع کن .

اگر خانوادت به این وصلت رضایت دادند که هیچی ولی اگر ندادند اصلا اصرار نکن و پیش این آقا پسر جوری نشون نده که تو خیلی عاشقی اما پدرومادرت مخالفند ، بهش جوری نشون

بده که تسلیم خواسته ی خانوادت هستی و نظرشون برات خیلی مهمه. بهش بگو نظر پدرم خیلی مهمه ونمیتونم رو حرفش حرف بزنم. بعد ارتباطت رو کاملا با این آقا قطع کن .

این ارتباط نادرست رو دوطرفه ادامه ندید ،به هیچ وجه به سودتون نیست که در این سن کم 2سال هست که وارد روابط دوستی شدید و مسلم هست که هیجاناتتون دخیل بوده نه منطق.

از این جای کار بیشتر مراقب باش، از خانوادت هم نترس اونها هیچوقت بد تورو نمیخوان و چه بسا بهتر از تو از شرایطت آگاه باشن و بتونن تو تصمیم گیری کمکت کنند . به نظرم ادامه دادن این دوستی خطرناک تر از آگاه شدن خانوادت هست.

موفق باشی
    سلام عزیزم ممنون از راهنماییت ولی اگه خانوادم بفهمن قضیرو دیگ اعتماد نمیکنن بهم و زندگیم میشه جهنم از طرفی هم ایشون سربازن فعلا کار درستیه دست خالی بیا خواستگاری؟

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 29 اردیبهشت 98 [ 09:11]
    سطح
    80
    Level completed: 68%, Points required for next Level: 163
    Overall activity: 5.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    6,262

تشکرشده 5,821 در 1,048 پست

حالت من
    Ashegh
    Array
    سلام بر حنای عزیز و عاشق

دختر خوب و دوستداشتنی
    فکر کنم تصمیم خودت رو گرفتی و مصمم هستی به این ازدواج

چون بچه ها راهنمایی های خوبی کردند ولی خب شما بازم اصرار به سر گیری این ازدواج داری

مثلا گفتند که سنتون کمه و شما میگی خیلی ها این سنی ازدواج کردند و موفق شدند

میگن شرایط ازدواج ندارند ایشون و میگید خب نامزد میشیم چند وقت تا شرایطشون مهیا بشه (البته شایدم نشه شایدم به قول شما بشه) به هر حال تضمینی در هیچکدام نیست

میگن احتمالا بزرگتر و پخته تر که بشید و اون تب و تاب عاشقی و هیجانات قروکش کنه و با دید بازتر و منطقی تری به زندگی و مشکلاتش نگاه کنید ممکنه پشیمون بشید از تصمیم الانتون میگید شاید بعدا پشیمون بشم چرا با ایشون ازدواج نکردم

من فکر میکنم شما فقط به دنبال اوکی گرفتن درباره تصمیمتون هستید و دوسدارید بشنوید که دیگران هم موافقند.

در واقع سوال اصلی شما اینه :

" ترسم اینه چون خونه و ماشین وکار نداره پدرم و مادرم مخالفت کنن.چیکار کنم راضی شن باهم نامزد کنیم تا بعد سربازی عقد کنیم دوسالم عقد باشیم بعد عروسی بگیریم "

اینم که بی نهایت گفتن بیان خواستگاری دیگه، چرا دوباره میگی " اگه خانوادم بفهمن قضیرو دیگ اعتماد نمیکنن بهم و زندگیم میشه جهنم از طرفی هم ایشون سربازن فعلا کار درستیه دست خالی بیا خواستگاری؟ "

پس خانم گلم چه راهنمایی کنند بچه ها؟

یا حق

زندگی زیباست

10. 6 کاربر از پست مفید نادیا-7777 تشکرکرده اند .

Eram (یکشنبه 28 خرداد 96), نیکیا (یکشنبه 28 خرداد 96), میس بیوتی (یکشنبه 01 مرداد 96), yarmehrban (یکشنبه 28 خرداد 96), جوادیان (یکشنبه 28 خرداد 96), شیدا. (یکشنبه 28 خرداد 96)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 2 در 2 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط نادیا-7777 نمایش پست ها
    سلام بر حنای عزیز و عاشق

دختر خوب و دوستداشتنی
    فکر کنم تصمیم خودت رو گرفتی و مصمم هستی به این ازدواج

چون بچه ها راهنمایی های خوبی کردند ولی خب شما بازم اصرار به سر گیری این ازدواج داری

مثلا گفتند که سنتون کمه و شما میگی خیلی ها این سنی ازدواج کردند و موفق شدند

میگن شرایط ازدواج ندارند ایشون و میگید خب نامزد میشیم چند وقت تا شرایطشون مهیا بشه (البته شایدم نشه شایدم به قول شما بشه) به هر حال تضمینی در هیچکدام نیست

میگن احتمالا بزرگتر و پخته تر که بشید و اون تب و تاب عاشقی و هیجانات قروکش کنه و با دید بازتر و منطقی تری به زندگی و مشکلاتش نگاه کنید ممکنه پشیمون بشید از تصمیم الانتون میگید شاید بعدا پشیمون بشم چرا با ایشون ازدواج نکردم

من فکر میکنم شما فقط به دنبال اوکی گرفتن درباره تصمیمتون هستید و دوسدارید بشنوید که دیگران هم موافقند.

در واقع سوال اصلی شما اینه :

" ترسم اینه چون خونه و ماشین وکار نداره پدرم و مادرم مخالفت کنن.چیکار کنم راضی شن باهم نامزد کنیم تا بعد سربازی عقد کنیم دوسالم عقد باشیم بعد عروسی بگیریم "

اینم که بی نهایت گفتن بیان خواستگاری دیگه، چرا دوباره میگی " اگه خانوادم بفهمن قضیرو دیگ اعتماد نمیکنن بهم و زندگیم میشه جهنم از طرفی هم ایشون سربازن فعلا کار درستیه دست خالی بیا خواستگاری؟ "

پس خانم گلم چه راهنمایی کنند بچه ها؟

یا حق

سلام عزیزم من نگفتم دنبال اوکی گرفتنم خواستم کمک کنه کسی که شرایطش مثه من بوده ولی متاسفانه همه دارن میگن وای نه خوشبخت نمیشی و این چیزا خودم اعصابم خورده وبلا تکلیفم گفتم از این سایت کمک بگیرم که متاسفانه بدترش میکنید بیشتر آدم شک میکنه چیکار کنه الان من بلاتکلیف تر شدم.من نه میخوام کسی حرفمو تایید کنه نه رد کنه وفقط افرادی که شرایط مثه منو داشتن و الان خوشبختن خواستم روحیه بدن بهم.هم شما هم بقیه خیلی راحت میگید تموم کن به درد نمیخوره ولی خودتونو گذاشتید جای من یا همینطوری کلیشه ای یه چیزی شنیدید دارید میگید؟به خدا که همش نگرانم شماهام راهکار بدید بگید چیکار کنم که به هم برسیم یا اصن مگه علم غیب دارید که میگید نظرش عوض می شه و فلان.اگ کسی تجربه نداره بی زحمت اینجا تولید موج منفی نکنه.

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    پنجشنبه 16 فروردین 03 [ 23:50]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.4%
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    7,784

تشکرشده 6,819 در 2,405 پست

Array

سلام

پدر و مادرها ،،،بد بچه هاشون را که نمی خوان ،،،اگر احساس کنند آقای خواستگار جنم داره - مردِ ،،اعتماد به نفس داره - عزت نفس داره ،، کمک می کنند .

ولی به نظر خودتون اون پسر این جوری هست ؟

خود اون پسر چه نظری داره در مورد خودش؟

اصلا خودش را توانمند میدونه برا ازدواج ؟

احساس خوب دختر و پسرها مهمه در ازدواج ،،ولی کافی نیست .

اگر اون پسر واقعا اعتماد به نفس داره بهش بگید بیاد خواستگاری و ترس بی مورد هم نداشته باشید .

از طرفی هم باید انتظارات واقعی داشته باشید از پدر ومادرتون .

.................................

اما یه نکته ای هست ،،، و اون اینکه شما دارید مسیر ازدواج را اشتباه میرید و دوستان هم اشاره داشتند .

یعنی شما به هم وابسته شدید و حالا توقع دارید خانواده ها قبول کنند ،،،توقع داری اون پسر بیاد خواستگاری و ...

اگر شما با مادر و پدر ایشون مشکل داشتید چی کار می کنید ؟

اگر اون پسر با خانواده شما مشکل داشت چی کار می کنید ؟

برای همین ،،روانشناسان دوستی های قبل از ازدواج و قول و قرارهای این چنینی را رد می کنند و می گویند :

شناخت در کنار خانواده و مشاورها

علتش هم اینکه دو خانواده هم دیگه را می ببنید ،،، و طرفین می فهمند موضوع جدی هست ،،،،و صرفا دوستی نیست.

ایشون را به عنوان یه گزینه نکاه کنید و بهم وابسته نشید

اگر پسره اهل زندگی و کار باشه ،،اگر خودش را برای مدیریت زندگی توانمند میدونه ،،،،حتما می یاد جلو

شاید یک سال دیگه به این مهم برسه و شاید 10 بعد هم نرسه !!

حتما مشاوره حضوری هم برید .

ویرایش توسط باغبان : یکشنبه 28 خرداد 96 در ساعت 15:19

13. کاربر روبرو از پست مفید باغبان تشکرکرده است .

khaleghezey (چهارشنبه 31 خرداد 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 19 فروردین 03 [ 05:33]
    سطح
    94
    Level completed: 86%, Points required for next Level: 143
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    VeteranTagger First Class10000 Experience PointsOverdriveSocial
    تشکرها
    2,329

تشکرشده 1,634 در 590 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط hana_hoseini نمایش پست ها
    سلام عزیزم ممنون از راهنماییت ولی اگه خانوادم بفهمن قضیرو دیگ اعتماد نمیکنن بهم و زندگیم میشه جهنم از طرفی هم ایشون سربازن فعلا کار درستیه دست خالی بیا خواستگاری؟

عزیزم در مورد میزان ارتباطت به ما چیزی نگفتی ؟

در حال حاضر ارتباط دارین ؟

ارتباطتتون تلفنی بوده ؟ یا حضوری

چطور بوده که خانواده ات توی این 2سال متوجه نشدن؟ کلا در مورد نوع ارتباطتتون و میزانش بگو .

خودت الان آمادگی ازدواج رو داری؟
    ویرایش توسط Eram : یکشنبه 28 خرداد 96 در ساعت 15:26

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)