به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 07 خرداد 96 [ 01:22]
    سطح
    1
    Level completed: 58%, Points required for next Level: 21
    Overall activity: 16.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

ترديد در معيار زيبايي براي ازدواج با اين دختر خانم

سلام
    قبل از هر چي واقعا از همه دوستان بخاطر اينكه بيشتر از اين نتونستم جست و جو كنم و تاپيك مجزا ايجاد كردم عذرخواهي مي كنم چون واقعا اضطرار زماني دارم ...
    بصورت خلاصه مشكلم رو شرح ميدم ، به اميد اينكه اينجا و راهنمايي شما بزرگواران خط بطلاني رو همه ترديدهام باشه ، شايد گفتن اين نكته هم لازم باشه كه تموم سلاح هام رو زمين گذاشتم و و هيچ دليلي براي بالا و پايين بردن خودم ديگه نمي بينم و تنها ميخوام حقيقت رو بدونم !

پسري به شدت درسخون و تا حدي زيبا از خونواده متوسط رو به پايين كه همه آينده روشني رو براش پيش بيني مي كردن ! پدرم معتاد شد ، خانواده تا مرز فروژاشي رفت ، تا چشم باز كردم ديدم درگير شوك درماني و داروهاي اعصاب به دليل دو بار خودكشي ناموفقم هستم ! بار دوم با خدا عهد كردم اگر زنده موندم تا آخر اينبار خواهم جنگيد ! داراي اعتماد به نفس و عزت نفس به شدت پاييني بودم اما چون اهل مطالعه بودم شروع كردم به خوندن و مطالعه در باب روان و انسان ، روز به روز بهتر شدم تا به امروز رسيدم ، اين پيشينه من بود !
    مدتي هست حدودا يكسال و نيم قصد ازدواج دارم ، حدود 7-8 جا تا الان رفتم خواستگاري و هر كدوم به دليلي اوكي نشد ، چند تايي هم از طريق سايت هاي همسريابي باهاشون آشنا شدم و همون صحبت هاي اوليه به توافق نرسيديم يا همون جلسه حضوري ك اول همديگه رو ديديم از هم خوشمون نيومد ...
    گذشت تا حدود يه ماه پيش از طريق يك سايت همسريابي يا خانمي از روستاهاي اطراف شهرمون آشنا شدم ، تو چيزاي اوليه باهم توافق داشتيم اولين چيزي كه تو برخورد با اين خانم به شدت توجهم رو جلب كرد سطح شخصيت ، شعور و درك بالاي اون بود ، عكس همديگه رو ديديم عكس چندان هيجان زده و ذوق زدم نكرد گفتم عكس گوياي همه چيز نيست زيبايي توي راه رفتن و لحن صدا و نگاه و ... هم هست ! باهم قرار گذاشتيم و اومد شهر ، البته به مامانش مساله رو گفته بود . وقتي ديدمش يك چادر عربي سرش بود از عكسش بهتر بود اما همچنان هوش از سرم نبرد ! تموم دخترهايي كه تو اين مدت باهاشون آشنا ميشدم اگه همون اول از ظواهر جسمي شون خوشم نمي اومد ادامه نميدادم ، اما اين يكي رو نتونستم دلم ميخواست بيشتر حرف بزنم باهاش ، چند باري همديگه رو ديديم باز ، البته با دوم زن داداشم هم كه حكم خواهر رو داره برام همراهم بود در واقع به نمايندگي از مادرم اومده بود ، اونم گفت دختر خوبيه و واقعا ديگه تصميمت رو قطعي كن ! گذشت تا چند روز پيش رفتم خواستگاريش ، خونواده اونا به شدت ازم استقبال كردن و كلا جو راحتي توي همين جلسه اول آشنايي داشتيم ، خلاصه كنم هر جور نشستم حساب كردم ديدم اين دختر از نظر اخلاق و روحيات خيلي به من نزديكه و واقعا با شخصيت هست تا جايي كه حتي تونستم ماجراي خودكشي و افسردگيم رو هم براش بگم ، قبول كرد و گفت براي هر كسي امكان داشته پيش بياد ، گفتم داروي ضدافسردگي مصرف مي كنم گفت مشكلي نداره خودم كمكت مي كنم بزاري كنار ! و ... همه جوره كنار اومده باهام ، گفتم من زن چاق دوست ندارم و اضافه وزن داري گفت خودمم خوشم نمياد و از فردا ميرم باشگاه و وزن كم مي كنم و ... ، اما اما اما اين دختر از نظر اجتماعي ، شخصيتي ، خونواده ، پوشش و ... تقريبا 80-90 درصد هموني هست ك ميخوام ! اما در مورد زيبايي حقيقتا اوني نيست كه آرزوش رو داشتم هميشه يعني از نظر زيبايي 60 درصد ملاك ها و تصورات ذهنيم رو داره ! با چند تا بزرگتر مشورت كردم ميگم داري وسواسي ميشي خداييش بد نيست ، نمي دونم چيكار كنم ، من دختر هم قد خودم و با وزن متوسط يا حتي لاغر و صورت كشيده ميخواستم اين اما قدش 20 سانت از خودم كوتاه تره (خودم متوسطه) و يه كم چاق و صورت گرد داره ! اصلا ديگه نمي فهمم چي دارم ميگم خواهشا راهنماييم كنيد ! از طرفي اون دختر خيلي به من دل بسته نميخوام با احساسش بازي كنم و بدتر اينكه زندگيش رو با ازدواج خراب كنم

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 31 خرداد 96 [ 07:44]
    سطح
    13
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 19
    Overall activity: 27.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class31 days registered500 Experience Points
    تشکرها
    6

تشکرشده 71 در 30 پست

Array
    سلام
    شما اول این سوالات رو جواب بده بهتر بتونن کمکت کنن
    اول: چند سالتونه؟
    دوم: چند خواهر برادرین؟
    سوم: تحصیلاتتون در چه مقطعی هست؟
    چهارم: خرجتون رو چطور تأمین میکردین؟

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 18 دی 00 [ 21:34]
    سطح
    86
    Level completed: 97%, Points required for next Level: 17
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialVeteran10000 Experience PointsOverdrive
    تشکرها
    3,454

تشکرشده 2,695 در 688 پست

حالت من
    Narahat
    Array
    سلام
    چه جالب یکی پیدا شد تو سایت همسر یابی واقعا دنبال ازدواج بوده
    من یه مدت رفتم هر چی پسر بودن از دم الاف وببخشید مشکل دار فقط پیشنهادهای شرم اور میدادن سریع انصراف زدم واقعاحالم بد شد
    اما مسئله شما من نمیدونم این زیبایی ظاهر چیه شما پسرا حاضرین به خاطرش یه دختر که از هر نظر مناسبه ومیتونه واقعا زن زندگیتون بشه بزارین کنار
    شما مشکلتون چیه اینه که دختره داره همجوره باهاتون کنار میاد یعنی بدون زحمت دارین به دستش میارین وهمین دلتون زده کلا شما پسرا خود ازاری دارین باید برای رسیدن به دختری که میخواین هزار تا سنگ کلوخ جلوتون بندازن وکلی توقعات جو واجور براتون لیست کنن تا قدر اون دختر بدونید وفکر کنید نه واقعا این حتما یه چیزی هست باید هر جور هست به دستش بیارم ولی وقتی بهش رسیدین ن همچین هم ارزش نداشت
    یک بار فکر نمیکنید که ممکنه دختری که توقعاتش کمه وداره کنار میاد با شرایط شما از عاقل بودن اون دختره از کم توقع بودن اونه از منطقی بودن اونه ومهمتر خود شما وشخصیت شمارو میخواد نه مال وثروت وپست ومقامتون ولی متاسفانه شما اینو میزارین به حساب عیب وایراد که توهم داشتنش میزنین گزینه ای که میتونه یه عمر با ارامش وخوشبختی کنارش زندگی کنید به همین راحتی از دست بدین ومیرین سراغ یه دختر زیبا وپروتوقع که به سختی به دستش اوردین ویه عمر باید هی بدوین تا بتونین توقعاتش براورده کنید وهیچ از زندگی کردن با اون نفهمید
    این چیزایی که گفتم شاید همش به مسئله شما ربط نداشته باشه ولی دوست داشتم بگم که پسرایی که تو موقعیت این جور انتخابا قرار میگیرن بدونن همیشه پرتوقع بودن نشانه همچی تمام بودن دختر نیست وکم توقع بودن نشانه عیب وایراد دار بودن دختر
    اگه به دلتون ننشسته خواهشا خواهشا ول کنید چون برای شما پسرها ظاهر دراولویت اگه با دودلی نسبت به این مسئله ازدواج کنید مطمئنم چند ماه دیگه مثل خیلیا که اومدن اینجا میاین میگین از ظاهر همسرم راضی نیستم چیکار کنم اون دختر هم بدبخت نکنید.یه پسر همچی تمام دنبال دختر همچی تمام باید باشه اول ببین خوتون چی هستین در چه حدی هستین بعد برو جلو
    مرا با حقیقت
    بیازار
    اما،
    هرگز با دروغ
    آرامم نکن.

ویرایش توسط abi.bikaran : شنبه 06 خرداد 96 در ساعت 22:36

4. 3 کاربر از پست مفید abi.bikaran تشکرکرده اند .

...zahra (یکشنبه 07 خرداد 96), نادیا-7777 (یکشنبه 07 خرداد 96), غبار غم (شنبه 06 خرداد 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 30 مهر 96 [ 08:00]
    سطح
    35
    Level completed: 43%, Points required for next Level: 87
    Overall activity: 29.0%
    دستاوردها:
    Overdrive1000 Experience PointsTagger First Class3 months registered
    تشکرها
    365

تشکرشده 236 در 117 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط abi.bikaran نمایش پست ها
    سلام
    چه جالب یکی پیدا شد تو سایت همسر یابی واقعا دنبال ازدواج بوده
    من یه مدت رفتم هر چی پسر بودن از دم الاف وببخشید مشکل دار فقط پیشنهادهای شرم اور میدادن سریع انصراف زدم واقعاحالم بد شد
    اما مسئله شما من نمیدونم این زیبایی ظاهر چیه شما پسرا حاضرین به خاطرش یه دختر که از هر نظر مناسبه ومیتونه واقعا زن زندگیتون بشه بزارین کنار
    شما مشکلتون چیه اینه که دختره داره همجوره باهاتون کنار میاد یعنی بدون زحمت دارین به دستش میارین وهمین دلتون زده کلا شما پسرا خود ازاری دارین باید برای رسیدن به دختری که میخواین هزار تا سنگ کلوخ جلوتون بندازن وکلی توقعات جو واجور براتون لیست کنن تا قدر اون دختر بدونید وفکر کنید نه واقعا این حتما یه چیزی هست باید هر جور هست به دستش بیارم ولی وقتی بهش رسیدین ن همچین هم ارزش نداشت
    یک بار فکر نمیکنید که ممکنه دختری که توقعاتش کمه وداره کنار میاد با شرایط شما از عاقل بودن اون دختره از کم توقع بودن اونه از منطقی بودن اونه ومهمتر خود شما وشخصیت شمارو میخواد نه مال وثروت وپست ومقامتون ولی متاسفانه شما اینو میزارین به حساب عیب وایراد که توهم داشتنش میزنین گزینه ای که میتونه یه عمر با ارامش وخوشبختی کنارش زندگی کنید به همین راحتی از دست بدین ومیرین سراغ یه دختر زیبا وپروتوقع که به سختی به دستش اوردین ویه عمر باید هی بدوین تا بتونین توقعاتش براورده کنید وهیچ از زندگی کردن با اون نفهمید
    این چیزایی که گفتم شاید همش به مسئله شما ربط نداشته باشه ولی دوست داشتم بگم که پسرایی که تو موقعیت این جور انتخابا قرار میگیرن بدونن همیشه پرتوقع بودن نشانه همچی تمام بودن دختر نیست وکم توقع بودن نشانه عیب وایراد دار بودن دختر
    اگه به دلتون ننشسته خواهشا خواهشا ول کنید چون برای شما پسرها ظاهر دراولویت اگه با دودلی نسبت به این مسئله ازدواج کنید مطمئنم چند ماه دیگه مثل خیلیا که اومدن اینجا میاین میگین از ظاهر همسرم راضی نیستم چیکار کنم اون دختر هم بدبخت نکنید.یه پسر همچی تمام دنبال دختر همچی تمام باید باشه اول ببین خوتون چی هستین در چه حدی هستین بعد برو جلو
    عزیزم ذات پسرا اینطوریه که باید یه چیزی رو یا یه کسی رو از راه آسونش به دست نیارن! این آقا گفته من خود کشی کردم، دخترخانم گفته اشکالی نداره پیش میاد! گفته من قرص مصرف می کنم، دخترخانم گفته کمک می کنم ترک کنی! تپلی! ای وای رو چشم از فردا میرم باشگاه! همین مونده بود بگن من کار نمی کنم، اون دخترخانمم بگن شما بشین خونه من میرم سر کار!!! جالبه که وقتی یه پسر راجع به نبود خواستگار دخترا می خواد نظر بده اولین جمله ش اینه: دخترا پر توقع هستن!

1. برادر من شمایی که قرص افسردگی مصرف می کنی اصلا و ابدا نباید فعلا به ازدواج فکر کنی.
    2. صورت کشیده؟!......سلیقه شماستا ولی این صورت کشیده بعد ازدواج عفت نمیاره، عزت و احترام نمیاره، عشق و صمیمیت نمیاره، کدبانوگری نمیاره، بچه داری خوب نمیاره......ینی شما صورت گرد و هیکل لاغر رو به سطح شخصیت، شعور و درک بالای اون دخترخانم ترجیح میدین؟! عجباا!!! به قول آبی بیکران واقعا معلوم شد اولویت اول آقایون چیه....که البته به نظرم ظاهر نیس، ترفند تو دلرباییه
    3. بیخیال ایشون بشین و آینده خودتون و ایشون رو به خاطر ظاهر تباه نکنین

امیدوارم هرچه زودتر دختری پیدا کنین که 100 درصد ملاک زیبایی مد نظر شما رو دارا باشه

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 21 آبان 97 [ 18:56]
    سطح
    66
    Level completed: 79%, Points required for next Level: 85
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    646

تشکرشده 951 در 409 پست

Array
    "گفتم داروي ضدافسردگي مصرف مي كنم گفت مشكلي نداره خودم كمكت مي كنم بزاري كنار"

برادر من داروی اعصاب اعتیاد و مواد مخدر نیست که کنار بگذاری. دارو و درمان است و باید تا آخر و تاوقتی که دکتر تشخیص میده مصرف کنی. آنهم طبق دستورالعمل دکتر. وگرنه چشم بازمیکنی میبینی یه خودکشی دیگه کردی و اینبار موفق...
    اینکه بعد از چشم باز کردن چی میبینی مشکل خودتون است من که دوست ندارم جای شما باشم

در مورد دوست داشتن عجله نکن. چند ماه رفت و آمد داشته باشید تا بهتر همدیگر رو بشناسید. بعد از آن تصمیم بگیرید که همدیگر رو دوست دارید یا خیر. فعلا قول و قرار هم نگذارید. فقط آشنائی و شناخت بدون هیچگونه تعهد که حتماباهات ازدواج می کنم.

موفق باشید

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 07 خرداد 96 [ 01:22]
    سطح
    1
    Level completed: 58%, Points required for next Level: 21
    Overall activity: 16.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array
    قبل از هر چيز ممنون از راهنمايي شما عزيزان
    حدس ميزدم كه با چيزايي كه گفتم تصور يك پسر خودخواه و بيشعور تو ذهنتون تداعي بشه ! اگر اينجا اومدن براي كمك گرفتن اومدم نه محاكمه شدن ، به هر حال كمي بيشتر توضيح ميدم و ميخوام با توجه به اين توضيحات دوستان نظرشون رو بگن
    در مورد سوالات كاربر نسترن :
    اول : 28 سالمه و اون دختر خانم 27 سالشه
    دوم : كلا سه تا پسر هستيم ، اونا هم سه تا خواهر ، من داداش بزرگم ازدواج كرده اون هم آبجي بزرگش
    سوم : خودم كارشناسي دارم اون خانم هم كارشناسي
    چهارم : تو يه شركت خصوصي صبح ها هستم و بعد از ظهر ها هم يه فروشگاه خودم دارم ، از نظر مالي نميگم خوب هست ولي خوب بد نيست ، اگه بخواين از رو مدل ماشين و اينا وضع مالي رو قياس كنين بد نيست اما خوب بيشترين پولم رو گذاشتم توي كار و جاهاي ديگه

توضيحات بيشتر :
    خدمتتون عرض كردم و در مورد زيبايي گفتم ترديد دارم ، والا دخترخالم هم بود كه صد البته از ايشون خوشكل تر بود و اون ملاكاي زيبايي من رو داشت و اگه باهاش ازدواج مي كردم مي دونستم ديگه حتي نيازي به كار كردن هم ندارم اما چون از اخلاق و اعتقاداتش خبر داشتم زير بار نرفتم ، بنابرين فكر نكنين فقط من خوشكلي نو ذهنم هست و تمام ! چون بودن مواردي كه معيار خوشكلي مورذ نظرم رو داشتن اما چيزاي ديگه رو نداشتن
    اين تا اينجا
    ببينيد دوستان اين كه ميگيد اون خانم با همه مشكلاتت كنار اومده و چيز آسون و ... ميخواي و اينا نيس ، خوب اون خانم هم الكي كه يهو دلش به حال من نسوخته بگه گناه داره حالا افسردگي داشته كسي زنش نميشه و ... ! نه ! اونم گفته من برام تحصيلات مهمه و ميخوام ادامه بدم و خواستگاراي قبليم علني يا ضمني مخالف بودن اما من گفتم نه تنها مشكلي نداره بلكه خودم هم دوست دارم يه زن خونه نشين نباشه و ادامه بده و ... ، گفت بخاطر يه بيماري مفصل فلان دارويي مصرف مي كنه و يه خورده از اضافه وزنش هم بخاطر اون هست گفتم مشكلي نداره ، گفتم بالا خونه خودمون رو ساختم مي تونيم اونجا زندگي كنيم گفت نه من اينجوري دوست ندارم و ... گفتم خوب مشكلي نداره اون رو ميرفوشيم ميريم هر جايي شما خواستي و خيلي چيزهاي ديگه ...
    باز هم ميگم هر دو طرف نشستيم همه چيز رو بالا و پايين كرديم ، قرارمون هم بر اين شد تا قبل از عقد هر كدوممون به هر دليل به اين نتيجه رسيد كه طرف مقابل براش مناسب نيست همه چي رو تموم كنيم ، خيلي هم روي احساسات اون تاكيد داشتم و گفتم من شايد زياد ضربه نخورم اگه نشد شما دختري حساس تري گفت حواسم هست ، حتي گفتيم تا عقد نكرديم هم قرار نيست به هم دوست دارم و عاشقتم بگيم و بوس و قلب بفرستيم و ...
    همونطوري كه گفتم همه چيزمون بهم ميخوره مخصوصا اخلاق و رفتار و توقعاتمون و ...
    باز هم تاكيد مي كنم اگر فقط و فقط ملاكم زيبايي بود و اولويت اول بود تا الان هزار باره ازدواج كرده بودم ...
    همه چيز رو سنجيدم و گفتم تا حدي با اين مساله زيبايي ايشون مشكل دارم ، به مشاور ازدواج مراجعه كردم ، به اون روانپزشكي كه چند ساله باهاش آشنام و ... مراجعه كردم و در رابطه با ازدواج و حاشيه هاي اون صحبت كردم ، اما الان از حرفاي همه گيج شدم در حقيقت با دو تا مساله روبرو هستم :
    اول اينكه از چند نفري كه زنشون خوشكل بوده (حداقل از نظر من) همين سوال و مشكل رو پرسيدم به شدت روي اخلاق و نجابت و رفتار تاكيد كردن و گفتن زيبايي بعد مدتي برات عادي ميشه و اون اخلاق و رفتارش هست كه تعيين كنندس ، تا جايي كه يكي بهم گفت برو زن خيلي زشت بگير كه هيچ كس نگاهش نمي كنه اما اخلاق داشته باشه و در كنارش يكي خوشكل صيغه كن ! (فعلا كاري به اشتباه بودن حرفش نداريم) اين يه مساله
    از طرفي وقتي از اونايي كه زنشون تا حدودي زيبا نبوده و حتي زشت هم بوده (حداقل از نگاه من) ميگن نه زني كه ميگيري يه عمر چهرش جلو روته ! يه عمر ميخواي ببوسيش و ... بايد حداقل به دلت بشينه والا برات مشكل ساز ميشه و بعد يه مدت حسرت زناي ديگه رو ميخوري و ميخواي با يكي ديگه باشي !

اينجا چيزي هست كه باعث شده نفهمم كدومش درسته ، يه عده ميگن زيبايي بعد يه مدت عادي ميشه يه عده ميگن نه ! بالاخره كدوم درسته ؟
    من خودم گفتم وسط اين دو رو بايد بگيرم يعني اين خانم هنوز نه آرايش كردس و نه هيچي اونجوري هم نيست دلم رو بزنه و اصلا نخوام نگاش كنم ، با خودم گفتم واقعا بعد يه مدت مهربوني و اخلاقش عامل دوست داشتن هم ديگه ميشه ، و كم كم زيبايي جاش رو به اخلاق و شخصيتش ميده و عادي ميشه و مي تونم زندگي خوبي داشته باشم ، از طرفي ياد حرف اونايي مي افتم كه همسرشون خوشكلي نبوده و ميگفتن نه ! حواست باشه همه جوره به دلت بشينه و ...

از طرفي ميگم شايد ديگه همچين دختري پيدا نشه و هميشه تو حسرت اخلاق و رفتار همچين زني بمونم ! يه جايي خوندم ميگفت هر موقع جايي خيلي دو دل بودي شير يا خط بنداز ! بعد ببين قبل از اينكه سكه بياد رو زمين دلت ميخواد شير بياد يا خط اون همون انتخاب واقعي هست ! مشكل اينجاس كه من الان سكه اخلاق و رفتار رو كه بندازم دلم ميخواد شير بياد اما وقتي سكه زيبايي رو ميندازم دلم ميخواد خط بياد !
    در حقيقت چيزي كه از شما بزرگواران الان ميخوام اين هست كه اگر تجربه اي تو اين زمينه دارين بيان كنين ، مثلا كسي از شماها بوده كه اول دنبال زيبايي بوده و بعد مدتي پشيمون شده باشه ؟ يا فقط دنبال اخلاق و رفتار بوده و بعد مدتي از انتخابش پشيمون شده باشه ؟ يا مثلا برداري خواهري آشنايي داشته باشين كه با اين موضوع روبرو شده باشه ؟

البته اين رو هم بگم موارد زيادي هم بودن كه همسرشون خوشكلي نبوده مثل همكارم و ميگه منم اولش زن قد بلند فلان ميخواستم بعدش با اين ازدواج كردم و الانم راضي ام و ....

البته اين نكته رو هم در نظر دارم كه ايده آل وجود نداره و نمي دونم اينجا الان دچار كمالگرايي و وسواس شدم يا نه يه چيز طبيعي و عادي هست !

ممنون ميشم اگر باز هم راهنمايي بيشتر كنين

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Ye_Doost نمایش پست ها

در مورد دوست داشتن عجله نکن. چند ماه رفت و آمد داشته باشید تا بهتر همدیگر رو بشناسید. بعد از آن تصمیم بگیرید که همدیگر رو دوست دارید یا خیر. فعلا قول و قرار هم نگذارید. فقط آشنائی و شناخت بدون هیچگونه تعهد که حتماباهات ازدواج می کنم.

موفق باشید
    مشكل اينجاس كه هر دومون تو فرهنگي قرار نداريم كه بتونيم چند ماه رفت و اومد كنيم ! شايد من بتونم اما براي اون اگه غيرممكن نباشه حتما سخت و دردسر سازه ، چون رفتيم خواستگاري و ... بايد سريعتر به نتيجه برسه ، پيشنهادتون عاليه اما متاسفانه اينجور امكاني وجود نداره
    ویرایش توسط milimili : یکشنبه 07 خرداد 96 در ساعت 01:15

8. کاربر روبرو از پست مفید milimili تشکرکرده است .

...zahra (یکشنبه 07 خرداد 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 21 اسفند 00 [ 13:12]
    سطح
    87
    Level completed: 31%, Points required for next Level: 349
    دستاوردها:
    Tagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    1,250

تشکرشده 1,509 در 535 پست

Array
    سلام دوست عزیز

توی انجمن تاپیک هایی در این مورد وجود داره مثل تاپیک های کاربر جوادیان که شرایط شما رو داشتند و ازدواج هم کردند.امیدوارم خودشون هم بیان و شما رو راهنمایی

کنند.

به نظر من اگر در نهایت نتونستین به اون خانم جذب بشین این ازدواج بیشتر ظلم به ایشون هست تا شما.

یه زن نیاز داره در نظر همسرش زیبا باشه،جذابیت جنسی و جسمی داشته باشه.و اگر همچین چیزی نباشه هر چقدر هم شما سعی کنید چیزی نشون ندین ایشون

متوجه میشن.

ایشون الان در پوشش و آرایش مثل همون اول هستن؟ ببینین در کنار نکات قبل این رو هم بهتون بگم که به ندرت دختری پیدا میشه که بدون آرایش زیبا باشه.

ایشون شاید بتونن با رسیدگی بیشتر به خودشون شما رو جذب کنن.

ولی اگر تفاوت های ظاهریشون با چیزی که مد نظر شماست اونقدر زیاد باشه که هیچ جوری نشه بهش نزدیک شد و اون ملاک های ظاهری هم برای شما خیلی

مهم باشن و جزو فانتزیهای ذهن شما شده باشن بهتره بیشتر فکر کنید.

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 03 دی 96 [ 22:59]
    سطح
    27
    Level completed: 40%, Points required for next Level: 91
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    3 months registered1000 Experience Points
    تشکرها
    61

تشکرشده 175 در 69 پست

Array
    زيبايى بعد از مدتى عادى ميشه اما زشتى نه!

اگر ايشون كلا به دل شما ننشتند به احتمال بالا بعدا هم نخواهند نشست پس روزه شك دار نگيريد.
    اين چه تصوريه كه اگه خانمى مرد بااخلاق ميخواد ديگه نميتونه كنارش ماديات هم بخواد يا اگه مردى زن با نجابت ميخواد ديگه بايد دور زيبايى رو خط بكشه؟! هر كسى اجازه داره براى ازدواجش يه سرى فاكتورها رو رديف كنه و البته مهمه كه براى هر كدوم حدود هم تعيين كنه چون هيچ وقت صددرصدش رو پيدا نميكنه.
    از نظر من شما بابت اين حساسيت زير سوال نيستيد و ميتونيد به دنبال ايده آلهاى ذهنتون باشيد (البته گفتم با حدود) اگه ايشون به هيچ عنوان تو محدوده شما قرار نميگيرن، كيس ازدواج شما نيستن.
    اما در كل يك توصيه براتون دارم براى انتخاب هاى بهتر. بهتره خودتون و ايشون رو تو كفه هاى ترازو بذاريد. شما فقط از ماديات خودتون به عنوان برترى صحبت كرديد ولى همه امتيازات مثبت و كاستى ها رو بريزيد رو ترازو و ببينيد كفه شما سنگين تره يا ايشون؟ واقع بين باشيد و كاستى هاى وجود خودتون رو چنان افزايش بديد كه در مقابل بهترين ها نصيبتون بشه.

11. کاربر روبرو از پست مفید Shayeste تشکرکرده است .

ستاره زیبا (دوشنبه 08 خرداد 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 15 اردیبهشت 98 [ 18:50]
    سطح
    79
    Level completed: 11%, Points required for next Level: 446
    Overall activity: 15.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdrive10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    700

تشکرشده 1,168 در 528 پست

Array
    سلام

تا ظاهر و اندام دختر خانمی به دلتون ننشسته ادامه ندید..

مشکلات شما بعد عقد :

نگاه کردن افراطی به دخترها و زنان و مقایسه شون با خانم خودت

دچار شدن به افکار وسواسی و اضطراب

عدم علاقه برای بودن و ایجاد رابطه با ایشون

حبس کردن عواطف و عدم بروزشون که کم کم منجر به افسردگی خواهد ش

امتنا از خرید کردن برای ایشون

و خیلی عوارض دیگه

اگه هر بار که ایشونو میبینید حس سرخوردگی , معبون شدن , باختن و عدم کشش سراغتون میاد خیلی محترمانه رابطه رو قطع کنید و با یه دلیلی که ایشون جریانو نفهمند ازشون جدا بشید

موفق باشید

13. 2 کاربر از پست مفید جوادیان تشکرکرده اند .

نیکیا (یکشنبه 07 خرداد 96), ستاره زیبا (دوشنبه 08 خرداد 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 22 بهمن 99 [ 12:22]
    سطح
    45
    Level completed: 58%, Points required for next Level: 85
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    1

تشکرشده 47 در 24 پست

Array
    سلام

ببینید اینجا بعضی از کاربرا جوابای احساسی میدن( نوعا خانوما )
    اخلاق و نجابت مهمه اما اهمیت اینا باعث نمیشه که به فاکتورهای مهم دیگه توجه نکیم.
    معیارهای ازدواج از نظر آدما خیلی متفاوته.
    وقتی از نظر ظاهری به دلتون ننشستن،چطور میخاین بعدا خصوصی ترین روابط رو با ایشون داشته باشین؟؟
    احساس رو کنار بذارین و با منطق تصمیم بگیرین...

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)