به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 32
    عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 11 خرداد 96 [ 11:02]
    سطح
    1
    Level completed: 45%, Points required for next Level: 27
    Overall activity: 3.0%
    تشکرها
    0
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array
    با سلام
    خب اشکالی نداره که .
    باید ببینی چرا و دلیلش چیه که شبا جدا میخوابه؟
    باید مشکلشو حل کنی .
    منم با همسرم شبا جدا میخوابیم .
    مشکلی هم نداریم اصلا.

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 31 خرداد 96 [ 07:44]
    سطح
    13
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 19
    Overall activity: 27.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class31 days registered500 Experience Points
    تشکرها
    6

تشکرشده 71 در 30 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط amiriabolfazl67 نمایش پست ها
    با سلام
    خب اشکالی نداره که .
    باید ببینی چرا و دلیلش چیه که شبا جدا میخوابه؟
    باید مشکلشو حل کنی .
    منم با همسرم شبا جدا میخوابیم .
    مشکلی هم نداریم اصلا.
    سلام
    من نمیدونم مشکل شما چی هست، اصلا مشکل دارین یا نه. اما جدا خوابیدن نتها هنر نیست بلکه به زندگی مشترک ضربه ی اساسی میزنه.
    معتبر ترین کسانی که در حوزه ی روانشناسی صحبت هاشونو خوندم میگن حتی اگه قهرین اما جدا نخوابین.
    با عذر خواهی از دوستان
    مرد یا زنی که از رختخوابش خارج بشه در حالی که روزهای زیادی رابطه نداشته باشه یا خیانت خواهد کرد یا خیانت کاره!
    به ندرت پیش میاد یکی از طرفین مریض باشه که اونم خوب میشه، یا اینکه افسرده باشه اونم درمان میشه یا اینکه مواد مصرف کنه که اونم راه خودشو داره یا اینکه اصلا طرف مقابلشو دوست نداشته باشه و‌از نظر عاطفی از هم بریده شده باشن.
    شما جدا میخوابین نباید با سرافرازی بیاین بگین جدا میخوابم مگر واقعا عذر داشته باشین، زندگی مشترک بخشیش همین روابط هست که در صورت بی توجهی به جاهای باریک کشیده میشه.
    من یه جوان هستم و کمی پام رو از این بحث فراتر میذارم؛
    چرا باید در جامعم زن شوهر دار بیاد دوست یک مرد متأهل بشه؟
    چرا برخی زنان باید پاشون تو زندگی یک مرد متأهل باز بشه؟
    چرا مردان باید سراغ یک رابطه ی جدید برن؟ آیا آدمهای فرق عمده ای با هم دارن؟ مثلا من دو تا چشم دارم دختر همسایمون چهار تا؟
    چرا مرد متأهل باید چشمش دنبال نوامیس دیگرون باشه؟
    بخاطر اینکه همسرها تو خونه اشتباهاتی میکنن که خودشون با دست خودشون گناه و فساد رو ترویج میدن ، خیانت رو پی ریزی میکنن.
    طرف میگه من با یکسری دختر و پسر میرم بیرون ، من تو عالم خودم و همسرم تو خیال خودش... تو اینترنت پارتی های لاکچری ها رو ناخواسته دیدم، یه خانم با بدن نیمه عریان و یه خانم دیگه با همسرش کنار ایشون... خب من که میدونم محیط ، محیط عرض اندامه چرا پا بذارم؟ چرا زمینه فساد و خیانت شوهرمو فراهم کنم
    همین دوست عزیرم تنها جان، چرا دوستمو بیارم خونه؟ من نمیدونم دوست من عقدش به این آقای همسرم میافته؟کافیه یه بار اندام دوستم، صورتش دل شوهرمو بلرزونه، تو همین موندن ها
    منی که مَردم چرا میذارم زنم ساپورت تنگ بپوشه و مانتوش با کت یکی بشه؟ من نمیدونم همسرم رو چند تا چشم هوس ناک نگاه میکنه، نمیدونم چه خیالاتی تو سر میپرورونن؟ چرا همسرم باید انقدر مانتوش تنگ باشه که اندامش بشه حرف دهان پسرا و مردا، من دوست دارم بهم خیانت کنن!به من آیا باید مرد گفت یا نامرد؟با غیرت یا بی غیرت؟با هر دین و اعتفادی که هستم!
    منی که ازدواج کردم چرا باید روابط محدود با همسرم داشته باشم، خستم خب کارمو کم کنم، ناراحتم ، ناراحتیمو رفع کنم
    خلاصه بگم این چیزا اشتباهه و خیانت بوجود میاره و خیانتم فساد رو در جامعه گسترش میده.
    جامعه ی پاک در گرو خانواده ی سالمه
    برای همسرمون کم نذاریم که بنیان خانواده رو حفظ کنیم و جامعمون مستحکم و پاک بشه.

3. 2 کاربر از پست مفید *nastaran تشکرکرده اند .

بارن (چهارشنبه 03 خرداد 96), ستاره زیبا (چهارشنبه 03 خرداد 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 21 اسفند 00 [ 13:12]
    سطح
    87
    Level completed: 31%, Points required for next Level: 349
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    1,250

تشکرشده 1,509 در 535 پست

Array
    دوباره سلام

من فکر می کنم تمرکز خودتون رو به جای سیگار کشیدن و فیلم دیدن شبانه همسرتون روی کم بودن رابطتون بگذارید.به نظر میرسه مشکل اساسی شما همینه و

این هم زیاد ربطی به سیگار و این چیزا نداره.

نهایتا اگر مشکل همسر شما این بود که دلش میخواست شبها راحت فیلم ببینه و سیگار بکشه میتونست شبها دیر بخوابه ولی در مواقع دیگه با شما رابطه داشته باشه.

ماهی یک بار رابطه در صورتی که نیاز شما از این بیشتر باشه واقعا کمه.

تا الان در این مورد با همسرتون صحبت کردید؟

5. 2 کاربر از پست مفید آنیتا123 تشکرکرده اند .

tanha67 (چهارشنبه 03 خرداد 96), بارن (چهارشنبه 03 خرداد 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 04 بهمن 96 [ 01:54]
    سطح
    31
    Level completed: 70%, Points required for next Level: 45
    Overall activity: 21.0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    64

تشکرشده 45 در 31 پست

Array
    سلام خانم تنها
    خوبي؟
    حرفاي تو وحرفاي دوستان خوندم...حرفاي خوبي زدن...نصيحتهاي خيلي خوبي كردن...دلم نيومد براتو ننويسم
    تنهاجان منم شرايطم مثل شماست...شب بايد زود بخوابم كه فردا ساعت شش بلندبشم برم اداره...ولي شوهرم كه شغلش آزاده وساعت يك ظهر ميره سركار تا ساعت سه يا چهار بيداربود پاي فيلم وكلش...من نميتونستم بهاش بيداربمونم...وبازم دوست نداشتم تو اتاق بخوابم واون توي اتاق پذيرايي نشسته وفيلم تماشا كنه...بعضي وقتها بهش ميگفت عزيزم خوابم مياد بهم ميگفت بروبخواب...بهش ميگفتم خب دوست دارم توپيشم باشي...اونم كه ميديد من بدونش نميرم مي اومد بام ميخوابيد...بعضي وقتها ميديدمش پاي فيلم موردعلاقش نشسته ودلش نمياد ولش كنه...خودم پتو وبالشم مي اوردم وجفتش درازميكشيدم وميخوابيدم وخودش مينشست تلوزيون نگاه ميكنه...بعضي وقتها بهم ميگه اااه چرااومدي برو توي اتاق ولي بهش ميگفتم نه عشقم من ميخوام پيش توباشم ديگه چيزي نميگفت
    اوايل ازدواج شوهرم خواست پتوش رو ازمن جدا كنه بهم ميگفت تو همه پتوميبري ومن سردم ميشه وگرفت يه پتو جدا براي خودش گذاشت...كهمن بشدت عصباني شدم...چون توي كارش قاطع بود...كه من بهش هشدا دادم وگفتم پتو رو ازم جداكردي ديگه پيشم نخواب...ديگه چه فايده داره وقتي پتوهامون ازهم جدا باشه انگار پيشم نخوابيدي ومن خودم رومجرد حس ميكنم....من تا پام به پات نخوره وحست نكنم خوابم نميبره ...كه ديگه هيچ وقت پتوش رو ازمن جدا نكرد وعادت كرد بامن بايه پتو بخوابه
    حتي وقتي قهرهستيم جدانميخوابيم...يكي از موجبات آشتي كردن همين پيش هم خوابيدنه...همين كه صداي نفس كشيدنش ميشنوي...همين كه غلت ميخورده ....همين كه گرماي جسمش حس كني...باعث ميشن كه دلت براش تنگ بشه...چندروز پيش يه دلخوري بين من وشوهرم پيش اومد كه باعث شد شوهرم چند شب بام حرف نميزنه...ورابطه برقرار نميكنه...ديشب حيني كه خواب عميق بودم شوهرم من لمس كرد بغلم كرد من بوسيد....بنظزشما اگه جداميخوابيديم شوهرم يامن به همديگه كشش پيداميكرديم؟
    بعضي وقتها ميديدمش پاي فيلم موردعلاقش نشسته ودلش نمياد ولش كنه...خودم پتو وبالشم مي اوردم وجفتش درازميكشيدم وميخوابيدم وخودش مينشست تلوزيون نگاه ميكنه
    اين راهكار رو انجام بدي فكركنم خيلي خوبه...ولي يه نصيحت خواهرانه هيچ وقت ديگه اين اشتباهات روتكرارنكن

7. 4 کاربر از پست مفید tanin_eshgh تشکرکرده اند .

tanha67 (چهارشنبه 03 خرداد 96), نیاز. م (چهارشنبه 03 خرداد 96), بارن (چهارشنبه 03 خرداد 96), جوادیان (چهارشنبه 03 خرداد 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 11 خرداد 96 [ 11:02]
    سطح
    1
    Level completed: 45%, Points required for next Level: 27
    Overall activity: 3.0%
    تشکرها
    0
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array
    سلام tanin_eshgh
    خسته نباشید.
    خب اگر اینجوری باشه که شما میگید. خیلی سخته واسه ادم اینجوری باشه که نیست.
    منم شغلم ازاده شبا باید زود بخوابم . خانمم بیکاره تا ساعت 3یا4 صبح بیداری دلشم میخواد منم باهاش بیدار بمونم.
    اما نمیتونم . من ساعت 1 که میگذره دیگ حالم با خودم نیست از خستگی زیاد.
    اینم بگم که خانممم سردمزاجه . 4 سال که ازدواج کردیم اما هنوز یک بار بهم نگفته دوستت دارم. راستش الانم دیگه عادت کردیم بهم و به جدا خوابیدن .
    ی زندگی خوب و معمولی در پیش داریم بدون دعوا و بدون عشق و علاقه .
    به قول معروف راه اومدیم باهم.

9. کاربر روبرو از پست مفید amiriabolfazl67 تشکرکرده است .

tanha67 (چهارشنبه 03 خرداد 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 16 اسفند 96 [ 07:41]
    سطح
    17
    Level completed: 57%, Points required for next Level: 43
    Overall activity: 17.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered1000 Experience Points
    تشکرها
    17

تشکرشده 44 در 21 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط amiriabolfazl67 نمایش پست ها
    سلام tanin_eshgh
    خسته نباشید.
    خب اگر اینجوری باشه که شما میگید. خیلی سخته واسه ادم اینجوری باشه که نیست.
    منم شغلم ازاده شبا باید زود بخوابم . خانمم بیکاره تا ساعت 3یا4 صبح بیداری دلشم میخواد منم باهاش بیدار بمونم.
    اما نمیتونم . من ساعت 1 که میگذره دیگ حالم با خودم نیست از خستگی زیاد.
    اینم بگم که خانممم سردمزاجه . 4 سال که ازدواج کردیم اما هنوز یک بار بهم نگفته دوستت دارم. راستش الانم دیگه عادت کردیم بهم و به جدا خوابیدن .
    ی زندگی خوب و معمولی در پیش داریم بدون دعوا و بدون عشق و علاقه .
    به قول معروف راه اومدیم باهم.
    خانومتون رئیس برج های تجاری کدوم منطقن، مالک کدوم شرکت هان ، کشتی دارن؟ که تا ۴ صبح بیدارن؟؟؟
    چند تا چیز تو صحبتتون مشهوده!
    عدم عشق و علاقه، عادت، عدم مسئولیت پذیری، عدم اقتدار، ضعف، طلاق عاطفی، بی فکری، سستی، عدم ریشه یابی و درمان مؤثر، پذیرش اتفاقات بد، کنار آمدن با شرایط نامساعد و ...
    متأسفم که اقتدار ندارین و مرد ضعیفی هستین !

11. کاربر روبرو از پست مفید نیاز. م تشکرکرده است .

tanha67 (چهارشنبه 03 خرداد 96)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 09 مرداد 96 [ 12:17]
    سطح
    28
    Level completed: 80%, Points required for next Level: 30
    Overall activity: 46.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger First Class1 year registered
    تشکرها
    81

تشکرشده 99 در 49 پست

Array
    مرسی از دوستان که جواب دادن.
    نسترن جوون. کلا جریان دوستم رو فراموش کن. من به گفته شما و دیگر دوستان عمل میکنم و ایشون دیگه نمیان خونمون که وقت بیشتری با همسرم داشته باشم. غیر از این برای بهبود و تغییر این شرایط چه پیشنهادی دارین؟
    بابت جایی رفتن و چت کردن و اینا اخه جایی نمیره اصلا. محل کارامون نزدیک. صب باهم میایم سرکارامون غروب هم با هم بر میگردیم. کلا هم تو خونه خیلی خیلی به ندرت میره تلگرامی جایی. last seenesh همیشه همون زمان شرکت هست. اینجوری هم نیست که بگم دلیلی داره که انلاین نمیشه تو خونه. چون تلگرامش هم رو لبتاب خودش هم من نصبه.(خودش کار داشت نصب کرد من کاری نکردم) و اگه کاری داشته باشه میره تلگرام حتی جلو من. و میبینم که خبری نیست.
    بیرون خونه هم نمیره مگه اینکه بفرستمش خرید یا بخواد بره سیگار بکشه. منظورم اینه که با توجه به این چیزایی که میینم شکی بهش ندارم.
    به نظر خودم هم این تعداد خیلی خیلی کمه. از نظر سالم بودنش هم مشکلی نداره اخه.
    نمیدونم باید چیکار کنم.

البته باهاش درباره این موضوع حرفی نزدم. میدونم اشتباه ولی یه مقدار سختم بود و هست که همچین چیزی رو بگم

عزیزم مرسی که مهربونی
    من هم همین کارهارو کردم و بعد اومدم اینجا پست گذاشتم. من یکی یکی میگم که متوجه بشی جوابای شوهرم چیا بود.

اول اینم بگم که منو شوهرم صب باهم بیدار میشیم. و ایشون تا ظهر نمیخوابه که این کم خوابیدن خودش کلی کلافه میکندشون. چون عملا شب 5 ساعت میخوابم و گاهی کمتر.
    منم دیدم نمیاد بخوابه گفتم دوس ندارم تنها بخوابم دوس دارم پیشم باشی وقتی میخوابم. یه وقتایی میگفت بخواب دیگه تورو خدا اذیت نکن. یه وقتایی میومد پیشم دراز میکشید که خوابم ببره بعد میرفت. یه وقتایی م میومد پیشم ولی همش ناراحت و کلافه بود که داری اذیت میکنی من الان خوابم نمیبره... میخوام برم فیلم ببینم. این قضیه اینقد تکرار شد که از دستم ناراحت شد که تو دری منو مجبور میکنی و زندگی زورکی خوب نیست... من الان دوس ندارم بخوابم. و دلیل همش این بود که میخواست بره سیگار بکشه

یه وقتایی که میرفتم بیرون پیشش میخوابیدم. که اون فیلم ببینه ولی کلی ناراحت و کلافه میشد میگفت وقتی تو هستی نمیتونم فیلم ببینم. دلیلشو من میدونم یعنی وقتی تو هستی نمیتونم سیگار بکشم.

وقتی میرم بخوابم میگه درو ببند که اذیت نشی بخاطر صدا و نور. ولی من کلا خیلی راحت میخوابم. و اینو هم بهش گفتم و میدونه و گفتم اینجوری میترسم حتی. اگه الان خوابت نمیبره حداقل یه موقع بیدار شدم ببینم هستی نترسم.. ولی کلافه میشد چون میخواست درو ببند که سیگار بکشه

بحث جدا خوابیدن برا ما هم صادق. اولین بار که بحثمون شد 1 سال پیش رفت جدا بخوابه. خیلی خیلی ازش ناراحت بودم. ولی گفتم اگه میخوای جدا بخوابی کلا جدا بخواب. از اون موقع حتی اگه ناراحت باشیم کنار هم میخوابیم و با یه پتو(به جز وقتایی که مهمون داشتیم که گفتم.)و به قول خودت همین مساله میشه دلیل اشتی کردنا و رفع دلخوری ها. میگم که عزیزم شوهر من حتی وقتی 2 ساعت بعد من میاد نمیاد همینجوری بخوابه بغلم میکنه بوسم میکنه .. بعد میخوابه.
    ولی این دیر خوابیدن و بعد من خوابیدن باعث شده رابطمون کم بشه و من نگران اینم.
    ویرایش توسط tanha67 : چهارشنبه 03 خرداد 96 در ساعت 10:42

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    سلام

تالار یه مقدار در این مورد محدودیت داره. اینه که نمی شه خیلی اینجا مشکل شما را باز کرد.
    اما به نظر می رسه برای یک مرد سی ساله یک بار در ماه عادی نیست.
    بهتره با یک متخصص صحبت کنی و راهکار بگیری.

1- آیا شما خودت سمت همسرت برای رابطه می ری ؟ ردت می کنه؟

2- زمان رابطه ی شما چه ساعتی از شبانه روز بود قبلا؟ اگه اکثرا همون موقع بود که الان ایشون فیلم می بینه و تنهاست، ممکنه از روش دیگه ای نیازش را رفع می کنه.

3- این که ایشون حتی دوست نداره کنار شما بخوابه ( زمانی که دوستانتون هستن از فرصت استفاده می کنه که کنار شما نباشه) شاید مشکلی فراتر از رابطه ی جنسی هست.

4- شاید خطری که دوستان گوشزد کردند داره پاورچین بهتون نزدیک می شه. این که شوهرتون خودش می گه بگو دوستت بیاد و نذار تنها باشه تو خونه و ...

به نظر من خود شما آدم نگرانی هستی. اینه که می ترسیدم براتون بنویسم و مضطرب تر بشی اما از طرفی هم باید یه تکونی بخوری و مشکلت را حل کنی.
    برو مشاور و حتما سعی کن ریشه مشکل را پیدا کنی و حلش کنی. فکر نکنم آنلاین و بدون حضور همسرت و بدون دونستن خیلی جزییات بتونی نتیجه ای بگیری.
    اگر می خواهید برای صلح جهانی کاری انجام دهید به خانه خود بروید و به خانواده تان عشق بورزید .
    مادر ترزا

14. 3 کاربر از پست مفید شیدا. تشکرکرده اند .

فرشته اردیبهشت (چهارشنبه 10 خرداد 96), جوادیان (چهارشنبه 03 خرداد 96), ستاره زیبا (پنجشنبه 04 خرداد 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 20 بهمن 98 [ 15:04]
    سطح
    60
    Level completed: 14%, Points required for next Level: 172
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsOverdriveVeteran
    تشکرها
    318

تشکرشده 381 در 176 پست

Array
    تنهای عزیز

چرا رابطه رو توی ساعت های دیگه مثلا 7 یا 8 امتحان نمی کنید درسته از سرکار بیاید و خستگی در کنید ساعد حدودا می شه 8 یا 9 یک یا دوشب در هفته شام درست نکن و حاضری بخورید مثلا نون و عسل یا نون و پنیر و سبزی حواست باشه چای و قهوه نخورید که شوهرت بیخواب بشه و شام هم سبک بهشون بدین ترجیحا سالاد کنار غذاتون باشه. یه رابطه خوب و بعدشم شامی مختصر در هفته و با برنامه فکر می کنم راضیتون کنه.

مشکلتون خیلی حاد نیست با برنامه ریزی خیلی خوب می تونید حلش کنید. در مورد سیگارشون هم ازشون بخواین قبل از رابطه دوش بگیرن و براشون اسپری خوشبو کننده دهان بگیرید و قبل از رابطه بخواین ازش استفاده کنن. یا اگه نخواستن آدامس با هر رایحه ای که دوست دارید بهشون بدید که بوی سیگار رو متوجه نشین . اینجوری همسرتونم خیالش راحته اذیتتون نمی کنه و از رابطه لذت می بره و عذاب وجدان نداره به خاطر سیگارش

با سیگار مشکل دارید به خاطر بو یا سلامتی همسرتون؟ براش غذاهای سالم با سالاد و سبزی بپزید و کنارش که نشستید میوه پوست بگیرید براش درسته سیگار واسه سلامتی مضر هست اما با غذای سالم می شه اثرات تخریبیش رو کم کرد. هر شب براش شیر گرم کنید با عسل . خواب آور طبیعی و مقوی هست هم قوای جنسیش رو زیاد می کنه هم دعوتش می کنه به خواب.

زیادم تلقین نکنید به خودتون که چون سیگار می کشه اینجوریه یا اگه نمی کشید اینجوری بود خیلی ها هستند که سیگاریند حتی تو افراد میانسال سیگاریهای بیشتری زنده اند تا آدمایی که سیگار نمی کشیدند نمی گم سیگار خوبه ها اما زیاد رو این قضیه زوم نکنید و به شوهرتون این اطمینان رو بدید چون نتونسته ترک کنه سرزنشش نمی کنید و همه جوره چه با بوی سیگار چه بدون بوی سیگار خودش رو دوست دارید و کنارش هستید. فقط برای راحتی شما و سرد نشدن بی اختیار شما در رابطه راه های بالا رو که گفتم به خاطرتون انجام بده.

باورتون می شه من اویل زندگیم احساس می کردم شوهرم وسواس داره یکم هم داشت از مادرش تاثیر گرفته بود واسه همین حتی دلم نمی خواست وقتی می رسیدم خونه بغلش کنم یا ببوسمش نه اینکه دوسش نداشته باشم فکر می کردم تا دوش نگرفتم نباید سمتش برم چون ممکنه بویی بدم و اذیت شه در صورتی که اصلا بو هم نمی دادم این ذهنیت برام ایجاد شده بود که با خودش و مشاور صحبت کردیم و خدارو شکر اوکی شده. جوری بود که قبل از رابطه دوش نمی گرفتیم هیچ اتفاقی نمی افتاد اولش سخت بود اما الان عادت کردیم و از تظر بهداشتی هم خیلی خوب شده. در کل می خوام بگم برای رابطه سنگ ننداز و سختش نکن . هر چیزی راه حل داره . مشکلت رو پیدا کردی و اون بوی سیگاره باشه. دوش و آدامس حلش می کنه. مشکلت دیر خوابیدن شوهرت هست یه شام سبک و شیر و عسل کمک می کنه. اگرم کمک نکرد تغییر ساعت رابطه و به خودت رسیدن به جای کار خونه حلال مشکلاتته.

من یه مقدار شک دارم به اینکه همسرتون وابسته به فیلمهای غیر اخلاقی شده باشن و نیازشون رو به روش دیگه ای برطرف می کنن اما عذر می خوام ازت این برداشتم از صحبتهات بود و کلافه شدن ایشون وقتی شما پیششی و اصرارشون برای اینکه شما بری بخوابی و در رو هم ببندی حتما. شما فکر می کنی سیگاره اما من آدمای سیگاری رو دیدم که دو تا در روز هم بکشند مشکلی ندارند و واقعا اگه نیاز به سیگار داشته باشند توی دستشویی منزل هم می تونستند بکشند که اعضای خانواده اذیت نشن. تمرکزت رو از روی سیگار کشیدنشون بردار. نمی دونم کار درستیه یا نه اما اگه من جای شما بودم یه شب به بهونه آب خوردن یا دستشویی رفتن ، می رفتم ببینم چی نگاه می کنه. این کار رو چند بار تکرار می کردم اگر کلافه و هول می شد می فهمیدم حدسم درسته . الان شما می گید نه چند بار باهاش تشستم و فیلمو دیدم بد نبوده. خیلی طبیعیه یه فیلم دیگه به شما نشون بدن و بعد که شما خوابیدین یه فیلم دیگه ببینن.

در کل امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم نه اینکه به غصه ات اضافه کنم
    موفق باشی

موفق باشی
    ویرایش توسط maryam.mim : چهارشنبه 03 خرداد 96 در ساعت 14:06

16. کاربر روبرو از پست مفید maryam.mim تشکرکرده است .

Hildaa (چهارشنبه 03 خرداد 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 19 خرداد 96 [ 22:55]
    سطح
    1
    Level completed: 88%, Points required for next Level: 6
    Overall activity: 57.0%
    تشکرها
    9
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array
    اینجا چرا اینجوریه نه میشه به کاربرا پیام داد نه تو سایت پیام داد ؟؟؟؟؟

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)